Click to Visit
Pop - Busted
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  

Susy e-mail | 2003-08-02 11:02:30 | 46.
Sziasztok!
Már megjelent a Busted könyve Angliában. Nem tudom, hogy Mo.-on lehet-e majd kapni? Ha nem akkor Angliában venném meg. Ha valaki hallott valamit ezzel kapcsolatban, kérem írjon!
Előre is köszi: Susy

any e-mail | 2003-07-25 08:05:35 | 45.
Köszönjük a dicséretet.
Sok mindenben igazat adok neked.Amúgy
szerintem is rock a Busted zenéje, de a gyengébb fajta.

Mégegyszer:Kössz a hozzálólásodat és a véleményedet.


Előzmény: ember (44.)
ember e-mail | 2003-07-24 18:53:16 | 44.
Hello mindenki!!Én szeretném megmondani a véleményemet.Mivel még nem voltam ezen a forumon, most fogtam magam, és elolvastam ezt a topicot.Az elején volt egy kis vita Manson és Busted között: szerintem nem volt szép...nem tudom ki írta, de nem volt szép töle hogy azt irta rossz a hangja Mansonnak, pedig még egy számát se hallotta, de jo, megmondta a véleményét.És jött a rocker srác, és elkezdtétek fikázni egymás kedvenc elöadoját, szerintem izlések és pofonok, a rocker persze hogy nem szereti a poppot, ez érthetö, és inkább ezen az oldalon állok, mert eddig tök jo volt a hangulata a forumnak, és egyszercsak jött a negativ hozzászolás.A maga modján jo manson, lehet hogy nekünk nem tetszik.Amugy én nem szeretem a poppot, és a hip-hopp forumra szoktam járni, és megmondom öszintén, hogy ott csak civakodások vannak, nincs egy baráti hozzászolás se,pl:eminem topic, minden cool, és betoppan egy-két eminem gyülölö pacák, és onnantol kezdve anyázás, szleng szavak egymás hátán, tehát bejelentem(mintha ez eddig nem lett volna egyértelmü), hogy nagyon békés egy topic ez, és sokkal civilizáltabban irtok be váleményeket.Tehát én nem szeretem a poppot, (szerintem a busted nem is popp, hanem rock, de ahogy akarjátok, nekem is tetszik egy-két száma.Lehet hogy semmi értelme nem volt a hozzászolásomnak, de jol esett leirni.Hallgassatok zenét, és legyen béke!!üdv
Kis egér e-mail | 2003-07-24 15:08:15 | 43.
Mi van veletek Busted rajongok??????????
any e-mail | 2003-07-18 16:22:15 | 42.
Egy-két hete a barátnőm felráncigált a
www.bbc.co.uk/totp- re, és ott megnéztem a Busted legújabb klippjét, a Slipping with a light on-t.
A szám rajta van a CD-n természetesen.

Gondoltam érdekel titeket. Ha még meg lehet nézni, nézzétek meg.

tooclose e-mail | 2003-07-11 17:07:56 | 41.
Hát, ilyen képességgel sajnos(még) nem rendelkezem!
De tényleg tök cool lenne!


Előzmény: Rauch (40.)
Rauch e-mail | 2003-07-09 16:57:04 | 40.
Hi!Ha valaki nagyon jó angolból az megírhatná nekik hogy egyszer jöjjenek el!Nagyon kiru lenne!Nekem mind a három pasi bejön!Busted 4ever!

Előzmény: any (39.)
any e-mail | 2003-07-04 14:11:55 | 39.
Az biztos, hogy ha eljönnének ide, semmi pénzért nem hagynám ki, hogy megnézzem őket. Kár, hogy egyelőre csak Anglián belül turnézgatnak, lépnek fel.
Niki222 e-mail | 2003-07-04 07:24:18 | 38.
Sziasztok!Olyan jó lenne,ha egyszer vmikor Budapesten is fellépnének.Nem?Nekem nincs még meg a Cd-jük,de szerintem nem is lesz,mert itthon a számítógépemen minden számuk megvan. :-)
Bye


Előzmény: any (36.)
tooclose e-mail | 2003-07-02 18:20:07 | 37.
IGAZAD VAN!!!

Előzmény: any (36.)
any e-mail | 2003-06-29 17:45:14 | 36.
Angliában nagyon szeretik őket. Április végén voltam kint, és azt tapasztaltam, hogy ott imádják őket. Minden újság tele volt velük.Akkor itthon még nem lehetett kapni a CD-jüket, és ott vettem meg. Azóta kismilliószor meghallgattam.Leszedtem egy csomó képet róluk a netről, meg interjúkat és egyebeket.

Azt hallottam a koncertjeiken még egy tűt sem lehetne elejteni, annyian vannak a rajongók.
(És ha valakinek nem tetszik a sstílusuk, akkor ne foglalkozzon velük, de nem vagyok kíváncsiak a véleményére!És ezzel nem biztos, hogy egyedül vagyok.)

tooclose e-mail | 2003-06-28 16:35:08 | 35.
köszi. én nem tudtam de mostmár megjegyzem. a jövőhéten meglesz a busted cd-m :-) tökre örülök neki.


Előzmény: kitike2 (32.)
missblue e-mail | 2003-06-27 17:56:27 | 34.
Szerintem teljesen igazad van!!!

Előzmény: tooclose (31.)
Joefi e-mail | 2003-06-27 10:04:54 | 33.
Én tudtam eddig is(szerintem egy igazi Busted rajongónak ezt alapból tudnia kell,és én az vagyok)!De azért köszi,hogy beirtad!:))
kitike2 e-mail | 2003-06-27 07:11:29 | 32.
Tudjátok mikor születtek a fiúk???Én elmondom nektek!Ok? Jamie Bourne:születési idő:1983.09.13
Születési hely:Rochford

Charli Simpson:szöletés idő:1985.06.07
Születési hely:Ipswch

Matt Jay:születési idő:1983.05.08
Születési hely:London


Előzmény: tooclose (1.)
tooclose e-mail | 2003-06-26 18:51:03 | 31.
Nme tudom te hogy vagy vele, de én nem azért szeretek 1 együttest, mert jól néznek ki a tagok, hanem azért, mert igenis JÓ hangjuk van mindhármuknak!
Ha nem szereted Őket, elfogadom, mert én se szeretek mindenkit, de ezt nem annak az együttesnek a fórumán kéne kinyílvánítani, akiket itt mindenki szeret csak Te nem.
Hát én csak ennyit akartam!!!


Előzmény: Lou (30.)
Lou e-mail | 2003-06-26 06:37:22 | 30.
Nos...
Aki mondjuk azt gondolja hogy a Busted tagjai tudnak akár egy szájharmóni(k)án játszani, az KURVÁRA téved...
Egy zene nem attól jó, hogy jól néznek ki az együttestagok. Tehát hagyjuk ezt a baromságot hogy "így helyes a James (vagy ki a faszom) megy úgy helyes a James...
Az Elton John se szép ember ráadásul buzi de mégis tűrhető a zenéje (nekem mondjuk nem, csak általánosságban mondom...)
Meg azé' a Blink 182 is eleve jobban indult akkoriban. Valljuk be, nem volt jó pont a Busted-
nak hogy az első single-t dobos nélkül csinálták.
Ez így sajnos olcsó, olyan mintha valaki a csupasz kezével törölné ki a seggét...
Én nem akarok fikázni senkit, egyszerűen nem jön be ez a stílus...


Előzmény: any (28.)
any e-mail | 2003-06-25 16:21:07 | 29.
Szerintem James nagyon aranyos.
any e-mail | 2003-06-25 16:19:49 | 28.
Szevasztok, Busted rajongók!

Én is csípem a fiúk zenéjét. Szerintem sokkal jobb, mint sok másik együttes.Nem túl nyálas, de azért ÉNEKELNEK, ami manapság nem "menő", és igenis van zenei érzékük.(ugyebár játszanak különféle hangszereken, ami a mai számítógépes világban már elavultnak számít.)Szóval igencsak eltérnek a "ma" zenei fenegyerekeitől,s mégis jó a zenéjük.

Joefi e-mail | 2003-06-25 10:30:03 | 27.
Én imádom a Bustedot.Tényleg James a legaranyosabb,de Charlie a leghelyesebb!
Niki222 e-mail | 2003-06-19 18:28:51 | 26.
Szia!Azért mert elmondod a véleményed,azért én nem mondom,hogy "paraszt"vagy.Sőt szerintem nem is áll jogomban ezt mondani.Szerintem fejezük be ezt a levelezést.Te a Mansont szereted és én a Bustedot.Én sem "fikázom" le többet a Mansonodat!És tudom,ha rosszakat mondanék is róla nem érdekelne.Ebben igazad van,te attól még ugyanugy kedvelnéd.Szóval én befejeztem.
Szia


Előzmény: fighterbunny (25.)
fighterbunny e-mail | 2003-06-19 12:16:02 | 25.
emellett lehet hogy egy bunko paraszt titulalast fogtok a fejemhez vagni, ami megint hiven bemutatja szellemi kepessegedet, de tudodmit, ha vki szabadon elmondja a velemenyet, akkor paraszt hat en egy nagy paraszt vagyok.
fighterbunny e-mail | 2003-06-19 12:13:14 | 24.
azthiszem nem vagy tisztában pár dologgal..
a fórum eleve a vitatkozásra, egyéni vélemények kifejtésére és globális dolgok megvitatására szolgál. magyarul : abba a topicba ir az ember amelyikbe akar és azt amit akar.
ha olyan qrva nagy rajongó vagy, akkor ugysem számít a negatív kritika, hamegy egy befolyásolható banktündér vagy, és ez rontja el a kedved, akkor meg is érdemled...
nem is ismerlek, ez tény, hálát is adok ist*nnek... de tudod amit irsz az valósághűen visszatükrözi azt ami a fejedben van és tudod ez nagyon sokat elárul rólad...
azon húztam fel magam hogy Manson hangját kezdted ócsárolni. nemtudom hallottál -e már egy számot is, nem is ez a lényeg, nyilván most menő lett azt fikázni, megértelek. de arra kérlek, hogyha majd az éppen aktuális mélyen farbamászó kedvenc egyuttesed ugy produkal, es a kedvenc..khm..enekesednek jobb hangja lezs mint mansonnak, és jobban fog tudni énekelni, és majd AHHOZ fogod hasonlítani, kérlek, csak akkor tegyel ra megjegyzeseket, akkor talan meg el is ismerem. de azert ez megis nevetséges egy kicsit, nemgondolod??

Lenyeg h latatlanba a gondolkodasodrol, a zenei izlesedröl megvan a velemenyem(ami mint tudjuk, szubjektiv).
Azt egy szoval nem mondtam, hogy zavar hogy te busted et hallgacc, en jot röhögök, a legkevéséb sem zavar-csak az hogy emellett hülyeségeket beszélsz.

"rokker imádó szemét". ezigy eleg erdekes egy kifejezes, a rokker ugyanis maga s stilus kepviselöje. jo, hat ha te igy nevezed...jo. egy rokker imado szemet vagyok, es buszke vagyok ra. a popper reteggel szembesitve egeszen biztosan.





Előzmény: Niki222 (22.)
Rank 1 e-mail | 2003-06-18 19:21:54 | 23.
Igazad van(az utolsó mondattal kapcsolatban)!

Előzmény: love Duncan (21.)
Niki222 e-mail | 2003-06-18 18:43:57 | 22.
Köszi szépen,hogy ezt gondolod rólam,pedig nem is ismersz.Most vissza kénne írnom,hogy te ilyen rokker imádó szemét lehetsz?Tudod én nem írok ilyet nem alacsonyodok le a szintedhez.Én sem írogatok a mansonothoz,hogy milyen szar,ha neked ez tetszik.Engem nem nagyon zavar.Meg amúgy bocsánat,hogy nem tudom,hogy kell írni a mansont.De te még magyarul sem tudsz írni,szóval te beszélsz.Nekem a busted együttes tetszik,na és.Zavar?Akkor ne olvasd el,mit írok róla.
Én is tudnék rengeteg rosz dolgot sorolni a mansonhoz,de tudod mit nem teszem,nem dobálozok össze-vissza.Csak ennyit akkartam írni.Nyugodtan vissza írhatsz,ha nem tetszik.De én akkor is ezt fogom írni.Szóval,szia


Előzmény: fighterbunny (20.)
love Duncan e-mail | 2003-06-17 13:29:23 | 21.
Szerintem nagyon jók,de van más együttes is rajtuk kívül.Sorlolni nem akarom , végülis mindenkinek megvan a saját véleménye,nekem ez.
Charli a leghelyesebb körtük.

fighterbunny e-mail | 2003-06-10 11:09:36 | 20.
erdekes....
en ha ijen nyalas popper fejem lenne befognam a pofamat, plane ha sse tom hogy irjak azt hogy marilyn manson. nincs jo hangja? persze playbackröl minden jobban szol. sohasem ertettem az olyan embereket akiknek az jelent kielegulest zeneileg ha valami popszart meghallgat, raadasul a "zeneszeknek" közük nincs az egeszhez, egy egesz garmada ember all mögöttük, irjak a zenet es a szöveget. nekik csak annyi a dolguk hogy egyszerr eugrálnak gitárral a kezükben, eljáccák a nagy rokkert meg a gitárvirtuózt, aztán furcsamód a gitár rá sincs kötve az erősítőre.
amugy hogy a faszva jött az hogy a mansonhoz hasonlitgasd a bustedet azt nemtom, jo lenne ha megmagyaraznad.


Előzmény: Niki222 (3.)
Niki222 e-mail | 2003-06-06 08:54:22 | 19.
Jaj azt elfelejtettem mondani,ha valaki szeretne képeket a Bustedról én küldök e-mailben neki. Csak írjon nekem a nikie222@freemail.hu címre.
Puszika
Niki222 :-)))))


Előzmény: Niki222 (18.)
Niki222 e-mail | 2003-06-06 08:48:17 | 18.
Sziasztok! Nagyon örülök,hogy rajtam kívül is ennyien szeretik a Bustedot,bár lehetnénk többen is. DE ami késik az nem múlik.
Ha kíváncsiak vagytok rájuk akkor van honlapjuk,de sajnos angolul ,de ha tudtok az említett nyelven akkor semmi gáz.
Szóval: www.Busted-rock.com
Remélem segítettem.
Puszika mindenkinek
KIRÁLY A BUSTED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: BARA15 (16.)
BARA15 e-mail | 2003-05-29 18:24:33 | 17.
ÉN IS EGYETÉRTEK ! MÁR 3 -AN VAGYUNK!


Előzmény: tooclose (1.)
BARA15 e-mail | 2003-05-29 18:21:59 | 16.
EGYETÉRTEK BUSTED A KIRÁLY ÉS JAMES A LEGCUKIBB ! KAPJÁK BE AZOK AKIK FIKÁZZÁK A BUSTEDOT ! SZERINTEM MENSON TÖK BÉNA ÉLJEN A BUSTED ÉS A GOOD CHARLOTTE !
CSÁÓ MINDENKINEK!


Előzmény: Gerda (13.)
BARA15 e-mail | 2003-05-29 18:21:28 | 15.
EGYETÉRTEK BUSTED A KIRÁLY ÉS JAMES A LEGCUKIBB ! KAPJÁK BE AZOK AKIK FIKÁZZÁK A BUSTEDOT ! SZERINTEM MENSON TÖK BÉNA ÉLJEN A BUSTED ÉS A GOOD CHARLOTTE !
CSÁÓ MINDENKINEK!


Előzmény: Gerda (13.)
Juice and Pepper e-mail | 2003-05-25 11:18:28 | 14.
Sziasztok!
Én is nagyon szeretem a Bustedot! A kedvenc együttesem. Akár Busted fanclubot is alkothatnánk.
Szóval elég sokan nyálasnak tartják a Bustedot.
Szerintem Busted és BSB ég és föld.
Na, mindegy.
Juice

U.I.: Helyességi sorrend: 1. Charlie
2. Matt
3. James

Gerda e-mail | 2003-05-24 08:12:38 | 13.
sziaszok!!!
én is szeretem a bustedot és szerintem is manson egy nagy hülyeség.szerintem is James a Legaranyosabb!!!!!!!!


Előzmény: tooclose (1.)
missblue e-mail | 2003-05-16 16:09:13 | 12.
Egyet értek!És a Bluet is imádom!

Előzmény: ariboszi (10.)
tooclose e-mail | 2003-05-15 07:15:26 | 11.
én se szeretem Marilin Mansont, de a Bluet és a Bustedot én is nagyon!

Előzmény: ariboszi (9.)
ariboszi e-mail | 2003-05-14 16:54:06 | 10.
Igazad van Niki222 szerintem is tök szar én is szeretem a Busted-ot Marilynt pedig utálom!szerintem aki szereti annak nincs izlése!

Előzmény: Niki222 (3.)
ariboszi e-mail | 2003-05-14 16:50:23 | 9.
Én is szeretem a Busted-ot de én még a Blue-t is!
A Busted-bol szerintem Charlie és Matt a leghelyesebbek a Blue-bol pedig szerintem Lee!imádom mind a két csapatot!szerintem Marilyn Manson egy nagy önimádó perverz állat és ráadásul még se izlése se jo hangja nincsen!


Előzmény: Diti (6.)
missblue e-mail | 2003-05-12 17:04:41 | 8.
Szerintem is. És az a szőke néz ki a legjobbn. (Nem Őszőkesége, hanem a mésik.)

Előzmény: tooclose (7.)
tooclose e-mail | 2003-05-12 16:13:49 | 7.
Szia Diti!
Szerintem is a You sad no a legjobb számuk, de azért a Year 3000 se rossz!
Én szeretem az eddigi számaikat, és valószínünek tartom, h jó karrierjük lesz!


Előzmény: Diti (6.)
Diti e-mail | 2003-05-10 21:14:34 | 6.
Sziasztok! én is szeretem a busted-ot. legjobb számuk szerintem a you sad no. a Year 3000 nem tetszik annyira. de 1ébként jó a csapat!! :)
a leghelyesebb szerintem Matt.

tooclose e-mail | 2003-05-08 17:22:44 | 5.
Szerintetek Mattnek hogy áll jobban a haja?
Egyszerűen nagyszerűen, vagy ott a jobb oldalt felnyalva?

tooclose e-mail | 2003-05-06 16:26:43 | 4.
Szerintem is James a legaranyosabb közöttük, de én mindegyiküket szeretem.
Hál' Istennek egyre többen vagyunk, akik szeretik Őket, bár ez nem +lepő a Year3000 után. Mindenki eléggé rájuk kattant.
Köszi a hozzászólást!


Előzmény: Niki222 (3.)
Niki222 e-mail | 2003-05-05 18:37:02 | 3.
Szia! Én is imádom a Busted zenekart! Főleg Jamest közülük. Szerintem tök szar,hogy mindenki ocsárolja őket. Nem?
Persze a Marilin Manson...stb. Akik még énekelni sem tudnak istenítik. Tök gáz!
Na csá
Niki :-)


Előzmény: tooclose (1.)
missblue e-mail | 2003-05-05 17:07:33 | 2.
Nem maradsz 1edül.
Én is itt vagyok!


Előzmény: tooclose (1.)
tooclose e-mail | 2003-05-05 16:57:40 | 1.
Heeló Mindenkinek!
Én vagyok ennek a lapnak a szerzője, de remélem nemcsak én maradok itt 1edül.
Szóval akit kicsit is érdekel a Busted írjon!
Ciao


1  2  3  4  5  6  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.