Click to Visit
Pop - Blue
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  

Sophie S. e-mail | 2003-04-26 17:49:25 | 125.
Tényleg jó ez a fórum,összehozza a közös mentalitású,érzésű embereket.
Itt szerintem nem olyan lányok vannak,akik csak egy éjszakát "látnak" a srácainkban,hanem többet.
Én pl. veled teljesen 1 véleményen és hullámhosszon vagyok,már-már barátnak tekintelek így láthatatlanban is.
Neked mi a véleményed?
Ha akarod levelezhetünk is.Írj!


Előzmény: missblue (124.)
missblue e-mail | 2003-04-26 17:37:22 | 124.
Tökéletesen egyetértek Veled.
Ez egy érzés, ami bennünk van és napról napra egyre erősödik. Nem az hajt, h hozzá menjek feleségül. én egyszerűen szeretem a számaikat, szeretem, amit csinálnak. Akárhányszor látom őket a TV-ben, egy fura érzés kerít hatalmába. Egyszerűen találkozni szeretnék Velük! Nem azt akarom, h én legyekk Lee életének legnagyobb szerelme (bár nem tíltakoznlék:-), csak el szeretnék menni egy koncertre és Velük, no meg a többi rajongóval együtt szeretném énekelni a számaikat. Ant fogalmazta meg jól:
" Emberek ezrei sírnak, szeretnek a dalainkra"
Ha rossz kedvem van, leülök és meghallgatom a kazijukat és bár a probléma nem múlik el, erőt tudok meríteni a megoldásához. Van, h semmihez sincs kedvem. Egyszerűen vagyok. Akkoris jól esik meghallgatni a számaikat. Vannak olyan dalok, amik akár rólam is szólhatnának:egy szerelmi csalódás, egy mély barátság stb.
Néhány szám szövege tökéletesen megfogalmazza az életről alkotott véleményemet. Pl: One Love is all we need, Sorry seems to be the hardest word stb.
Rengeteg együttes van világszerte, de nekem mégis Ők az egyetlenek, akiket igazán szeretni tudok. nem tudom miért.
Ha rossz kedvem van a suli, a haverok, v a szülők miatt kell vmi, "ahová el tudok menekülni".
Jól esik leűlni és arra gondolni mi lenne, ha találkoznék velük. Ha csak egy koncertre el tudnék menni. mindenkinek szüksége van egy álomra. Azt hiszem nekünk ezen az oldalon hasonló álmaink vannak, de mégis mindegyik teljesen más!
Szóval mi nem az ellen tíltakozunk, h lee és liz együtt van. Egyszerűen csak a véleményünket mondjuk ki és vigyázunk az álmainkra. Sőt!
Azt hiszem mindannyian a lehető legnagyobb elszántsággal küzdünk azért, h valóra váljon!
Ez pedig így helyes!
Úgyhogy lányoko én drukkolok mindenkinek!
Azt hiszem van még vmi ami fontos. A fiúk semmit sem csinálnak, "csak" énekelnek és egy Óceán választja el Őket tőlünk, mégis fantasztikus dolgot tettek. A dalaikkal "hoznak össze" olyan embereket, akik az utcán simán lemennének egymás mellett. Ezek az meberek vagyunk MI! Azt hiszem bátran kijelenthetem, h jó pár emberrel jóban lettem e miatt a fórum miatt, és talán barátaimnak is nevezhetem Őket, pedig semmit nem tettünk , mindössze közösen szertjük Őket!
Puszi Mindenkinek!
És váltsátok valóra álmaitokat!!!!!!!!


Előzmény: Sophie S. (117.)
missblue e-mail | 2003-04-26 16:40:53 | 123.
Ne álmodd az életed, éld az álmaidat!

Előzmény: Sophie S. (122.)
Sophie S. e-mail | 2003-04-26 11:02:48 | 122.
Igazatok van.Mindent meg kell próbálni és tenni azért a vmiért ami fontos nekünk.Nem?

Előzmény: Lee rulez! (121.)
Lee rulez! e-mail | 2003-04-26 10:23:44 | 121.
Én tulajdonképp nemrég lettem ilyen nagyon Lee rajongó.És az ok sem véletlen.Ugyanis telejsen olyan mint az a fiú akibe évekig szerelmes voltam.Aztán később nem lett semmi mert egy szemét dög,kb annyira becsüli meg a lányokat mint a kutyasz*rt a cipőjén.Nálam ezért van ez az erős kötődés.
Én egyáltalán nem akarom hogy boldogtalan legyen.
Ha Ő most úgy boldog hogy rámászik minden második rajongójára,hát legyen.
De Liz nem illik hozzá sztem se és télleg nevetséges hogy ilyen fiatal fiú után fut.
Lee még enm érett egy ilyen komoly kapcsolatra.

wiccky e-mail | 2003-04-25 23:10:29 | 120.
Nekem az a véleményem, hogy igaza van sissi-nek, de missbluenak is. Mert mindenkinek vannak álmaim, mint például az, hogy bárcsak találkozna Lee-vel (mint pl én). És ha nem hisz bennük, akor nem is fognak teljesülni sohase.
Én csak azt mondom, hogy hinni kell az álmainkban, mert én is hiszek bennük, és egyszer már teljesült is. Jó, mondjuk ez nem a blue-val kapcsolatos volt, de nem gondoltam volna, hogy egyszer velem is megtörténik az, amire nagyon vágytam.
Szóval mindnekinek vannak és lesznek is mindig álmai!!! Ez nem szégyen!!!!

Sophie S. e-mail | 2003-04-25 19:42:43 | 119.
Köszi szépen,nagyon rendi vagy,h. gondoltál rám!
Neked is most 28-án lesz a szülinapod,nem?
Boldog szülinapot neked előre is!
Olvastad Duncan-nél a kommentárját?Tök szomorú vagyok miatta!


Előzmény: missblue (116.)
Sophie S. e-mail | 2003-04-25 19:35:30 | 118.
Tudom,h. sajnos igazad van,de,ha 1-szer vkiben megjelenik 1 érzés és egyre erősebbé válik,mikor meglátod őt,akkor tudod legbelül,h. nem szabad ,h. ez az érzés uralkodjon feletted,de a szíved az eszednél erősebb,akkor nagyon nehéz megszabadulni ettől az illúziótól.
Minden egyes alkalommal "figyelmeztet" az eszed a negatívumokra,de utána megint jön a szívszorító érzés,h. "mi lenne,ha" és "legalább próbáld meg és tegyél meg mindent azért,h. "jó" legyen neked",mert rossz úgy élni,h. nem tudod élérni a célod,megvalósítani az álmod.(Ez nem az,h. jaj,de jó lenne az ágyában kikötni!Hanem az,h. szeressétek és tiszteljétek egymást!)
Gondolj csak bele:ők is egyszerű életüket élték és teljesen átlagosak voltak.Ha az embert nem éri óriási szerencse,akkor legalább próbálkozzon meg a dolgokkal,mert ha az álmait,célját feladja az ember,ebben a rövid emberi életben,egész életén át nyomasztó,rossz érzés terheli a lelkét,h. "miért adtam fel?".
Látod ez hajt mindenkit szerintem.
Gondolom te neked van barátod és elégedett vagy magaddal,ezért ez a véleményed.És részben téged más "fogott meg",és azt akarod elérni.Jó neked,h. a te lelked "erősebb" és reális vagy.
Írj vissza,kiváncsi vagyok a véleményedre,tanácsodra (nem szidásra!)és a rálátásodra ezzel kapcsolatban.
És persze másokéra is,írjátok le nyugodtan a legbelsőbb érzéseiteket a Blue-srácokkal kapcsolatban!


Előzmény: sissi- (115.)
Sophie S. e-mail | 2003-04-25 19:35:30 | 117.
Tudom,h. sajnos igazad van,de,ha 1-szer vkiben megjelenik 1 érzés és egyre erősebbé válik,mikor meglátod őt,akkor tudod legbelül,h. nem szabad ,h. ez az érzés uralkodjon feletted,de a szíved az eszednél erősebb,akkor nagyon nehéz megszabadulni ettől az illúziótól.
Minden egyes alkalommal "figyelmeztet" az eszed a negatívumokra,de utána megint jön a szívszorító érzés,h. "mi lenne,ha" és "legalább próbáld meg és tegyél meg mindent azért,h. "jó" legyen neked",mert rossz úgy élni,h. nem tudod élérni a célod,megvalósítani az álmod.(Ez nem az,h. jaj,de jó lenne az ágyában kikötni!Hanem az,h. szeressétek és tiszteljétek egymást!)
Gondolj csak bele:ők is egyszerű életüket élték és teljesen átlagosak voltak.Ha az embert nem éri óriási szerencse,akkor legalább próbálkozzon meg a dolgokkal,mert ha az álmait,célját feladja az ember,ebben a rövid emberi életben,egész életén át nyomasztó,rossz érzés terheli a lelkét,h. "miért adtam fel?".
Látod ez hajt mindenkit szerintem.
Gondolom te neked van barátod és elégedett vagy magaddal,ezért ez a véleményed.És részben téged más "fogott meg",és azt akarod elérni.Jó neked,h. a te lelked "erősebb" és reális vagy.
Írj vissza,kiváncsi vagyok a véleményedre,tanácsodra (nem szidásra!)és a rálátásodra ezzel kapcsolatban.
És persze másokéra is,írjátok le nyugodtan a legbelsőbb érzéseiteket a Blue-srácokkal kapcsolatban!


Előzmény: sissi- (115.)
missblue e-mail | 2003-04-25 19:32:23 | 116.
Nem zavar. Egyszerűen nem szimpi nekünk Liz.
És ha az én agyéni véleményemre vagy kíváncsi, szerintem nem illenek össze. Ráadásul Lee még közel sem olyan komoly, h megnősüljön.
Az pedig nevetséges, h Liz rohan egy nála 2-3 évvel fiatalabb srác után. Lehet, h szerelmes, de szerintem saját magát alázza meg ezzel.
Puszi mindenkinek!
UI:Zsófinak BOLDOG SZÜLINAPOT és ÍRJON minnél hamarabb!


Előzmény: sissi- (115.)
sissi- e-mail | 2003-04-25 17:45:26 | 115.
Miért zavar titeket, hogy Lee- nek van barátnője? Elvárnátok, hogy örökre egyedül legyen, csakhogy a buta rajongó kiscsajok kedvére tegyen? Inkább legyen egy nyugodt, normális kapcsolata, minthogy minden éjszakáját más csaj szobájában töltse, nem? Így csak egy csajról kell olvasnotok minden újságban, úgy meg állandóan máss csajjal lenne a címlapokon...
Ha szeretünk valakit, akkor a legfontosabb nekünk a boldogsága. A fő, hogy Lee boldog legyen, nem? Ha Liz- zel, akkor vele. Gondoom egyikőtök sem ábrándozik olyan ostobaságról, hogy Lee- vel találkozik, egymásba szeretnek, és boldogan élnek, amíg meg nem halnak...
Neketek is valószínűleg van, vagy lesz barátotok, neki miért ne legyen barátnője?
Én is szeretem a zenéjüket, nagyon helyesnek tartom Lee- t és a többi három fiút is, a magánéletükre kíváncsi vagyok, de nem zavar az Ő boldogságuk. Titeket miért zavar, ha kedvencetek boldog?

Lee rulez! e-mail | 2003-04-25 14:25:41 | 114.
oks akkor SORRY

Előzmény: HUGI221 (113.)
HUGI221 e-mail | 2003-04-24 18:57:31 | 113.
szerintem csak lee jetsizik duncan nem
Tim e-mail | 2003-04-24 17:39:33 | 112.
Nem tudom.Egy másik srác, hogy egy barátjuk.Gőzöm sincs.

Előzmény: Lee rulez! (111.)
Lee rulez! e-mail | 2003-04-24 17:18:21 | 111.
De ketten vannak jetskivel...akkor ki a másik?

Előzmény: Tim (109.)
Lee rulez! e-mail | 2003-04-24 17:17:16 | 110.
Na elolvastam az interjúkat.a legértelemesebb/érthetőbb kérdések és válaszok

Milyen érzés hogy megnyertétek a díjjat?
Si:Tvaly nem nyertünk idén igen.látszik hogy mostmár megismertek bennünket az emberek.ez egy kedvező alakalom volt hogy lássuk:jó amit csinálunk.ez egy hatalmas eredmény.

Miről szól a One Love?
Si:ha telefonon dumálunk egymással akkor a végén goodbye helyett One Loveval köszönünk.ez egy ilyen telefonos mondás
LEE!!:megpróbáltunk valami üzenetet közvetíteni az emberek felé.csinálni egy jó dalt ami valami újat,mást mutat.

Miben más az új album?
LEE!!:keményebb
Si:sokkal több benne a hip hop,az "utca" hatása.

Min változtattatok?

Si:semmin csak egy évvel öregebbek lettünk,és ezt az albumot 100%ig mi csináltuk.

Melyik szám a kedvencetek?
LEE!!:A Don't Treat Me Like A Fool.bár nekem azért tetszik valszeg ez a legjobben mert ilyen romantikus alkat vagyok.de ezen az albumon kevesebb ballada van,több rajta a pörgős szám mint pl a Privacy.de a legnehezebb azt eldönteni hogy melyikhez készüljön a köv kislemez.

Milyen Elton Johnnal énekelni?
Si:fanatsztikus ember!valahányszor belépett a stúdióba mindnyájan felpattantunk hogy evvel is kifejezzük tiszteletünket
LEE!!:fantasztikus volt nézni ahogy énekelt a stúdióban..

Mi Lee legidétlenebb szokása Si?
Si:túrja az orrát és az erdményt sokáig vizsgálja.aztán újjabb adagért ás.(ewww and double ewww)
LEE!!:Simonra pedig hogy elkészüljön legalább egy órát kell várni.

Mi volt a legromantikusabb dolog az életedben?
LEE!!:egy barátnőmnek virággal hintettem be az egész szobáját...
Si:Leenek ez természetes:)
LEE!!:én már csak ilyen régimódi/romantikus vagyok..


Hát mára ennyi skacok,zárul Zsófi mókatára remélem mindenki kedvét leli soraimban:)

Tim e-mail | 2003-04-24 17:05:11 | 109.
Csak Lee jetkizik, Dunk nem!

Előzmény: Lee rulez! (108.)
Lee rulez! e-mail | 2003-04-24 15:51:50 | 108.
Neem mindketten a két belevaló skac...vagy neem?én monnyuk csak Lee-t néztem.)
az új bravóban taglalják Lee és Liz kapcsolatát...tessék megvenni!:)


Előzmény: Sophie S. (107.)
Sophie S. e-mail | 2003-04-23 19:26:12 | 107.
Nekem is szóljatok légyszi,de ha lehet,akkor még előtte!Dunc is jet-skizik a klipben?Nem csak Lee?

Előzmény: Lee rulez! (106.)
Lee rulez! e-mail | 2003-04-23 19:07:31 | 106.
Ja és lécci szóljatok ha bármikor bármi koncert lesz vagy intrejú viván MTV mert lassan elvonási tüneteim lesznek ha nem látom.
Láttam egy koncertjüket valami Ázsiai nemtommmi volt többeközt ők is felléptek.
Lee életének legxxxxexixxxesbb pillanatai voltak:9
A haja volta legjobb felvolt zselézve mindenütt és égnek állta z egész:)

U make me wanna alegjobb dal/legjobb klipp sztem.
Dunk és Lee Jet-ski cuccba...

Lee rulez! e-mail | 2003-04-23 18:48:56 | 105.
sziasztok!
látom nem én vagyok az egyetlen aki nem bírt az IM fórummal.Rengeteget szarakodtam,de az volt a a baj hogy már egyszer regisztráltam oda de ki tudja milyen néven:)
és nem engedte a z E mail címem mondván hogy ehhez már regisztráltam..úgyhogy feladtam:)

Tim e-mail | 2003-04-23 17:31:26 | 104.
Nem tudom, mi lehet a baj.Mindent jól írsz be?Mert utána ha rákattintasz a belépésre, akkor elvileg már ott is vagy.Meghát múltkor már sikerült belépned nem?

Előzmény: Sophie S. (103.)
Sophie S. e-mail | 2003-04-23 17:11:07 | 103.
Amúgy én bejelentkeztem oda,regisztráltam magam,de nem enged be a Fórum-ba!
Mondd,mit csináljak?!Állandóan a Felhaszálói nevem + a jelszót kéri még 10. próbálkozásom után is!


Előzmény: Tim (102.)
Tim e-mail | 2003-04-23 15:32:44 | 102.
Szívesen.Várom az 1. beírásod.Én hasonló néven vagyok mint itt.

Nem is vettem észre, hogy az én beírásom lett a 100.De jó.:)


Előzmény: Sophie S. (101.)
Sophie S. e-mail | 2003-04-23 13:13:25 | 101.
Köszi!
A te bejegyzésed lett a 1oo.!


Előzmény: Tim (100.)
Tim e-mail | 2003-04-22 19:20:09 | 100.
A keresőben keresd meg, mert nincs mindíg az első 10-20 között, és úgy elég nehéz megtalálni.Utána meg rakd be a kedvencek közé, és onnan majd nem kell már többször keresgélni.

Előzmény: Sophie S. (99.)
Sophie S. e-mail | 2003-04-22 18:48:10 | 99.
Figyu,regisztráltam magam ugyanazon a néven.
De a Confetti-n belül hanyas számú téma a kb. 1300 közül a Blue?


Előzmény: Tim (97.)
csillag. e-mail | 2003-04-22 17:56:38 | 98.
kösz!
v.ki rakott fel egy képet a bluerol(az imen)

Tim e-mail | 2003-04-22 17:42:14 | 97.
http://www.im-net.hu

Előzmény: csillag. (96.)
csillag. e-mail | 2003-04-22 17:38:45 | 96.
tim
mi az im honlapcime?

Tim e-mail | 2003-04-22 17:33:12 | 95.
Szia!
Köszi.
Hallottál már az Im-net fórumáról?Ott is van egy Blue téma, és nagyon népszerű!


Előzmény: missblue (94.)
missblue e-mail | 2003-04-22 16:21:26 | 94.
Szióka!
Légy üdvözölve közöttünk!


Előzmény: Tim (93.)
Tim e-mail | 2003-04-21 18:29:52 | 93.
Én is nagyon szeretem a Bluet!Kedvencem Dunk és lee!
¤eszti¤ e-mail | 2003-04-20 10:30:07 | 92.
melyik ujságban volt?
missblue e-mail | 2003-04-19 17:06:12 | 91.
Jó, h ilyeneket ír az újság! Épp ma hallottam, h Liz nem tud dönteni Lee és a Westlife énekese Kian között. Erre tessék! No mind1. Sose lehet tudni, ráadásul az angol sajtó...!

Előzmény: Sophie S. (90.)
Sophie S. e-mail | 2003-04-19 16:45:54 | 90.
ÚJDONSÁG!!!!!!!!!!
LIZ ÉS LEE ÚJRA EGYÜTT VANNAK!!!!!!!!
Aki többet szeretne tudni,az látogasson el a:
www.thesun.co.uk-ra.Ott pedig a Bizarre részre.


Előzmény: csillag. (89.)
csillag. e-mail | 2003-04-19 13:39:21 | 89.
vki nem tudja hol lhet meghallgatnia blue szoloszámát?
csillag. e-mail | 2003-04-19 13:12:11 | 88.
Szisztok!
v.kik irták,hogy láttak egy közös képet a blue és az atomickittenröl...
Hol láttátok?

wiccky e-mail | 2003-04-18 20:03:50 | 87.
Engem érdekel!
Szerintem tök jó fejek, és nem tudnék olyan számot mondani, ami nem tetszik. De tényleg, a második albumról is minden szám tetszik. Mondjuk jó, van olyan ami jobban, meg ami kevésbbé, de mindegyik jó a maga módján!
A többiek meg lehet, hogy nem értek rá.
Amugy csak mondom, hogy most pár napig nem tudok majd írni, mert nem leszek itthon. Előre is bocsika!

missblue e-mail | 2003-04-18 16:52:54 | 86.
Szia Mindenkinek!
Én még új vagyok itt, de a BLUET már 2 éve nagyon szeretem. Nekem Si és Lee a kedvencem, de a többieket is nagyon bírom!
Valaki tud vmi újat Leeről és Liseről?
Én legutoljára azt hallottam, hogy már eljegyezték egymást.
Mi az igazság?
Puszi mindenkinek!

Sophie S. e-mail | 2003-04-18 11:46:39 | 85.
Igen,azt én is láttam.Vmilyen jótékonysági koncerten készült.
De most komolyan:a többieket érdekli a Blue,vagy csak 1-2 számuk miatt bírják őket?
Szerinted?


Előzmény: HUGI221 (84.)
HUGI221 e-mail | 2003-04-17 21:40:54 | 84.
sziasztok!
bocs hogy régen írtam csak nem volt időm feljönni.Szóval tudtok valami újat?amúgy láttátok azt a képet amin az atomic kitten a blue-val van együtt?én igen tök jó

Sophie S. e-mail | 2003-04-17 19:17:22 | 83.
Nekem se szimpi,de az Atomic Kitten-t szeretem.
Nem tudod,h. a többiekkel mi van?
Tök régen írtak.
Csak nem megunták a Blue-t???????????????!


Előzmény: wiccky (82.)
wiccky e-mail | 2003-04-16 18:56:29 | 82.
Remélem nem jönnek össze újból, mert nem szimpi az a csaj!

Előzmény: Sophie S. (81.)
Sophie S. e-mail | 2003-04-13 19:10:13 | 81.
Nemrég szakítottak 1 hónap után!

Előzmény: wiccky (80.)
wiccky e-mail | 2003-04-13 00:33:33 | 80.
De azóta újra összejöttek! Vagy nem?

Előzmény: Sophie S. (79.)
Sophie S. e-mail | 2003-04-12 10:28:59 | 79.
Azóta már szakítottak 1 hónapnyi járás után és Liz kiborult állítólag.

Előzmény: wiccky (77.)
csillag. e-mail | 2003-04-12 07:54:52 | 78.
Hugi!
nem tudsz olyan cimet amin a lee számát a windows media playeren keresztül lehet meghallgatni?

wiccky e-mail | 2003-04-11 23:05:26 | 77.
Szegény Lee!!!! Én is bizots megmentettem volna!!!
Én meg azt hallottam, hogy a Lee kibékült az ex csajával, a Lizzel! És most újra együtt vannak! De kár! :( Pedig olyan ronda az a csaj!


Előzmény: Sophie S. (75.)
HUGI221 e-mail | 2003-04-11 20:27:35 | 76.
nem hallottam ezt a hírt de lee számát a /www.just-flexin.net/-en találod


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.