Click to Visit
Pop - Tnt
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  

krisz-ta e-mail | 2004-01-14 17:24:25 | 35.
Sziasztok!

Aki tud Nekem a TNT együttesről fotokat küldeni e-mailben, amik koncerten készültek nagyon megköszönném. Ha kell ki is fizetem.

Valamint TNT rajongókkal is szívesen leveleznék.

címem:krisz-ta@freemail.hu

Kriszta

Cbristy e-mail | 2004-01-02 18:40:59 | 34.
www.tntmusic.hu
Én szilveszterkor a SOTE_n voltam,ahol felléptek!
Jó volt,de lehetett volna jobb is!


Előzmény: sp33dy (33.)
sp33dy e-mail | 2004-01-01 16:51:32 | 33.
Hali!!

Én még csak most kezdtem el TNT-t hallgatni, ugyanis most lettem nagyon-nagyon szerelmes... :)) Most csak az az 1 dolog érdekelne, h a TNT-nek van-e hivatalos honlapja??? Ha van, akkor igazán leírhatnátok, mert én csak a tnt.lap.hu-t találtam...

Remélem fogtok segíteni.........

krisz-ta e-mail | 2003-12-24 20:10:55 | 32.
Sziasztok!
Nekem is nagyon tetszik az új lemezük!!

Stefo:Mi véletlenül nem ismerjük egymást? Kriszta vagyok Barcsról.Ha megvan még a telcsi számom, akkor hívj fel.Vagy írj:krisz-ta@freemail.hu

Legyetek jók! És mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!

Krisz

Savas e-mail | 2003-10-26 23:05:08 | 31.
Szvetlana:azóta annyiban módosult a felállás,hogy a volt United-es Kolta Gergő kezeli a basszust,Zolika még mindig van(bár ő gyógyíthatatlan elmebeteg,de azért őt így szeretjük:)-nem bántom,mert régi jó cimbora...).
A kis Kaszás viszont nem hittem volna,hogy ennyire jól dobol...Savas

kvicky e-mail | 2003-10-16 19:42:40 | 30.
SZIASZTOK!!

NEM TUDJA VALAKI? HOGY MIKOR LESZ ÉS HOL A LEGKÖZELEBBI TNT KONCERT???

JETHRO e-mail | 2003-10-01 17:19:16 | 29.
Hogy tudjátok ezt az igénytelen mocskot hallgatni???
STEFO e-mail | 2003-10-01 15:31:51 | 28.
Üdv Mindenkinek!!!Stefi vagyok és látom nem viszi senki túlzásba a lap látogatását,a tisztelt kivétel közt pedig megoszlik a TNT-ről alkotott vélemény.Ami persze normális,hiszen az éremnek is két oldala van.Tegnap végre megjelent a TNT zenekar 4.vadonatúj albuma(a Másképpen albumon régi dalok voltak "új köntösben").Régi,(de nem öreg)TNT "rajongóként"kíváncsian vártam,mivel "rukkolnak elő a fiúk"ezúttal.Kétségem nem volt azt illetően,hogy valami fenomenális albumot fogok a kezembe tartani,ismervén az "élőkoncertek"(ahol senki sem halott)feelingét,de ez a lemez minden várakozásomat felülmúlta.A dalok,a szövegek mind-mind kiforrottak,érettek,mindnek "külön egyénisége"van.Mind megérinti az ember lelkét,szívét,legyen az egy szerelmes vagy egy vidámabb dal,a repertoár rendkívül széles ezúttal.Ami "érdekességnek" számít,hogy szerepel egy nagyon vidám,bulis,olyan"életérzéses"dal,amit Inti énekel,bizonyítva ezáltal(a hitetlenkedőknek),hogy neki is van hang a torkában és tudja is használni azt "alkalomadtán".A 11-es track-et is ajánlom mindenkinek,ami egy gyönyörű dallamvilággal és szöveggel ellátott duett Szekeres Adrienn-nel (volt Unisex énekesnőjével).Minden zenei albumom,legyen szó bármilyen zenekarról,talál az ember 1-2 olyan dalt,ami valami oknál fogva közelebb áll hozzá,jobban magáénak érzi,mint a többit.Ezúttal "bajban"vagyok,mivel képtelen vagyok eldönteni,hogy melyik dal érint meg a legjobban.Valahol mindegyik az életről,a szerelemről,a bánatról,az emberi érzésekről szól és mégis annyira választékosan,sokféleképpen van megfogalmazva,elmondva(jelen esetben elénekelve).Mindig azt érzem közel magamhoz,amelyiket éppen hallgatom.És ez nagyon jó,mert minden dal más-más hangulatot idéz fel anélkül,hogy bármiféle emlékem fűződne hozzá(lévén,hogy új dalokról van szó).Szóval az album nekem telitalálat.Pillanatról-pillanatra újabb és újabb hangulatok,érzések,gondolatok "rohannak meg",ami fantasztikus számomra.KÖSZÖNÖM FIÚK!!!!!!Remélem másnak is hasonló örömet okoznak majd a dalok,mint nekem. Szóval "MI A SZIVEMEN A SZÁMON" és tudom,hogy "ENNEK IGY KELLETT LENNIE" de sajnos "NÉLKÜLED" én "NEM TALÁLOK SZAVAKAT" bár tudom,hogy csak "EGYETLEN SZÓ" és újra veled "VISZ A HAJÓ" viharos vizeken.Hát "ÉLJ AZ ÉLETTEL" és "HALLGASD HOGY ZSONG A TAVASZ",énekeld a "SZIVÁRVÁNY_DAL-t,én meg remélem egyszer még keresztezzük az életünket,mint "HID A FOLYÓT". Röviden ennyi voltam.Pá.
Necro e-mail | 2003-09-19 19:15:30 | 27.
Mondanivaló?! micsoda?! a kicsi gesztenye című számuk mindent alul múl és hozzá a zenekar kurvára nem illik! de nagyon gizda,tiszta Metallica style:)))) hallgasd meg a NIGHTWISHT,annak tényleg van mondanivalója és ők aztán tudnak zenélni és énekelni!

Előzmény: Ancsi (6.)
kvicky e-mail | 2003-09-12 19:43:08 | 26.
Sziasztok!

Nagyon szeretném tudni /ha van / a TNT webcímét!!

Köszi :)

krisz-ta e-mail | 2003-08-22 17:26:48 | 25.
Sziasztok!
Én is egy TNT rajongó vagyok.Imádom a fiúkat.
Szombaton hallottam őket élőben fellépni és fantasztikus volt.
Várom az TNT rajnogók leveleit(ide: kpocokk@freemail.hu) akik szivesen leveleznének Velem.
Csáó!

Ildikó e-mail | 2003-08-13 18:29:52 | 24.
Sziasztok!
Kedvencem a TNT!
Tudnátok abban segíteni, hogy lesz-e koncert Komáromban vagy Győrben?
Köszike!

Nike girl e-mail | 2003-08-11 19:57:56 | 23.
Sziasztok!
Kérlek segítsetek hol lehet letölteni a Tnt új számát a Hova visz a hajót???
Nagyon jó lenne ha tudnátok segíteni,mert nagyon fontos lenne!
Előre is köszi a segítséget!!!!
Nike

zizbor e-mail | 2003-07-14 20:28:12 | 22.
Mi a Tnt együttes webcíme?
Neoka e-mail | 2003-06-08 12:20:37 | 21.
Mi a nyavalya az a konga? Biztos hogy az a neve a srácnak,mert nekem Tobey-t írt alá?!
gyébként engem is csak a zenekar érdekel!!!

Cathy e-mail | 2003-05-14 15:37:49 | 20.
Sziasztok!!

Van a TNT-nek webcíme??? Ha igen, akkor mi az???

Köszi!

derf e-mail | 2003-05-11 20:34:27 | 19.
sziasztok emberek
nékem csak 1 darab kérdésem volna:
mikor lesz TNT koncert legközelebb?
vagy az is segítség lenne, ha tudnátok mondani valami site-ot ahol ennek utánna tudnék járni.
köszi szépen!

derf


Előzmény: Szvetlana (18.)
Szvetlana e-mail | 2003-05-01 22:30:41 | 18.
Hali!


Látom, sokan látogatjátok a fórumot. :((

Ezennel közhirré tétetik a TNT zenekara:

Gitár: DANDÓ ZOLIKA
Basszusgitár: BARABÁS TAMÁS (Tea zenekarból is lehet ismerni)
Billentyű: SZABÓ ZOLTÁN
Konga: KOVÁCS TAMÁS
Dob: PETI

Levélcím: Bp. 131 Pf. 22. 1550
Telefon: Dobrády Zsolt: 06-30-560-2685

"Hova visz a hajó, viharos vízeken..."

Szvetlana e-mail | 2003-04-23 22:04:07 | 17.
Sziasztok!


Eddig csak néhány fórumban jártam, de az valahogy mindegyikben előfordul, hogy van egy-két olyan ember, aki csak fikázni tudja az adott embert, embereket. Nem értem, miért pazarolják egyes emberek erre az idejüket. Ha nekem nem szimpatikus valaki, attól még nem kutatom fel a róla szóló fórumokat, és nem szapulom őket, egyszerűen nem foglalkozom velük. De szerintem ez intelligencia kérdése. Aki nem szereti a TNT-t, ne hallgassa, ez ilyen egyszerű! És sose fog meggyőzni egy TNT-t utáló egy rajongót arról, hogy ne szeresse őket. Utálom az olyan kérdéseket: mit szerettek bennük? Ezt akkor mindenkivel kapcsolatban fel lehetne tenni. Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más jön be, aki ezt nem érti, nézzen magába, keresse ott a hibát.

Én szeretem a TNT-t, de úgy igazán azóta, amióta áttértek a hangszeres, ezáltal sokkal élőbb zenére. (Amúgy ott playback-elnek, ahol nincs másra lehetőség.) Kint voltam a Kisstadionban, az első sorból élvezhettem végig a koncertet, ami örökre szóló élményt nyújtott. Fantasztikusan szóltak azok a dalok igazi zenekarral, és remélem, most már megmaradnak ennél a hangzásnál. (Az új szám alapján úgy tűnik igen!) Tv-ben egész más egy élő fellépés, nem jön ki az, amit élőben lehet tapasztalni, átélni. Nagyon jó zenészeket találtak a srácok, ráadásul nagyon szimpatikusak. Dandó Zoli gitárjátékától a szavam eláll, csodálatosan pengetett azon a bizonyos koncerten. Amúgy voltam olyan bulijukon, ami diszkóban volt, alig fértek el a színpadon, mégis élőben nyomtak le egy több, mint egy órás bulit, és mindig ugyanazt a színvonalat hozzák. Ez tapasztalat.

Na jó, elhúztam! Üdv minden TNT-t szerető emberkének!


Előzmény: boopy (16.)
boopy e-mail | 2003-04-16 18:50:12 | 16.
szerintem te nem vagy 100-as!!!pá

Előzmény: c-lucifer (7.)
Cbristy e-mail | 2003-01-03 17:40:24 | 15.
Na ezt nem mondhatod,én nem imádom őket,sőt nem is rajongok értük,de azt nem moindhatod hogy playbackelnek.(persze olyan helyen ahol nincsenek meg azok a feltételek,hogy élőben játszanak,nem is nagyon foghnak...)

Előzmény: zita (10.)
kicsidico e-mail | 2002-12-02 14:06:46 | 14.
acidangel! Nagyon hálás lennék, ha a régi barátságra hivatkozva megérdeklődnéd Dandó Zolinál hogy hogy hívják az egyik dobos srácot (kongán játszik), Kecskeméten láttam őket és az ő nevét nem hallottam pont, pedig nagyon füleltem ám! Ezer hála és köszönet

Előzmény: acidangel (11.)
sluki e-mail | 2002-10-21 17:30:03 | 13.
Én személy szerint imádom a fiúkat.Nagyon édesek és értenek ahhoz amit csinálnak.De hangsúlyozom hogy ez csak az én véleményem.
sluki e-mail | 2002-10-21 17:28:56 | 12.
Hello! Szerintem mindenki maga eltudja dönteni, hogy melyik zenei stílus vagy együttest szeresse
acidangel e-mail | 2002-10-12 12:20:17 | 11.
A TNT gitárosa Dandó Zoli és mellesleg régi haverom.(És nem mellesleg egy elmebeteg állat...:) ).A többieket sajnos nem ismerem,a dobost asszem Hastó Zsoltnak hívják,ő dobolt anno az Emberek nevű zenekar élő fellépésein is(mellesleg konzit végzett zongorista és autodidakta dobos...:) )aa.
zita e-mail | 2002-09-05 10:17:25 | 10.
Szeretitek ezeket a playback,nyálokat???Szörnyű,térjetek észhez!!

Előzmény: csimcsi (4.)
fiestycat e-mail | 2002-08-30 22:47:14 | 9.
Sziasztok!Nekem is segítség kéne!A TNT-t kísérő zenekar érdekelne.Hallottam őket élőben játszani Szegeden,de sehonnan sem tudok konkrétan róluk információt szerezni.Pedig lehet,hogy furcsa, de engem nem a TNT-s fiúk érdekelnek, hanem az ő zenekaruk(speciel a gitáros olyan jó volt, hogy az egyszerűen leírhatatlan).Szóval, ha bárki tudna nekem segíteni bármilyen infóval, megköszönném.Szívesen lépnék velük is kapcsolatba, de sehol nem lehet őket elérni.Kösz szépen. U.I.:Kedves betty,sikerült megtudnod,amit szerettél volna?Esetleg tudnál segíteni?

Előzmény: betty (2.)
pablo25 e-mail | 2002-04-15 20:30:15 | 8.
hi c-lucifer!
osztom a velemenyed a TNT-vel kapcsolatban! Valaha meg en is szerettem, de az meg nagyon az elejen volt. Egy ido utan rajottem, hogy ha egy szam csak arra jo, hogy azt mondja el benne (egymas utan 100szor) hogy a lanyon kivul nincs elet a foldon, es majd meghal utana, hat nem tudom hol a muveszet benne?! Egyebkent ezert is utaltam meg a popzenet, mert NINCS mondanivaloja! Semmi mely gondolatot nem tud felmutatni azon kivul, hogy....

c-lucifer e-mail | 2002-03-15 16:27:46 | 7.
Nekem is van egy-két együttes, aki nagyon tetszik, de a fanatikusság nagyon buta dolog. A Guns 'N Roses, vagy az Aerosmith nagyon jó zenét csinál, meg Persze a Fool's Garden, meg a Metallica (a Fool's Garden nem keverendő össze a Savage Gardennel).
És a Tnt zenéje szinte kizárólag a sexról (ami nem rossz dolog) és a pénzről szól. Csak az ilyen naív kislányok -amilyen Te is vagy- hisznek még a mesékben......


Előzmény: Ancsi (6.)
Ancsi e-mail | 2002-03-13 09:45:50 | 6.
Lehet, hogy fanatikus vagyok, nagyon szeretem a TNT-s fiúkat. Szerintem nem nyálas a szövegük, és akinek nem tetszik, nem kötelező meghallgatnia!! A daloknak igenis van mondanivalójuk, és egy fárasztó nap után nagyon jólesik egy kicsit ellazulni ilyen kellemes zenét hallgatva. És egyáltalán nem a szexről szólnak a dalok, talán ha figyelmesen meghallgatnád egyszer, te is rájönnél.
Ha lenne neked is kedvenced, talán rájönnél, milyen is rajongani valakiért... és akkor megértenél minket rajongókat!


Előzmény: c-lucifer (5.)
c-lucifer e-mail | 2002-02-01 19:27:28 | 5.
Sziasztok!!

Ti ilyen fanatikusok vagytok? Az mondjuk oké, hogy szereted valakinek a zenéjét, de ennyire??? Szerintem ez egy kicsit túlzás. Az tény, hogy nekik is meg kell élni valamiből, de én sose voltam ennyire segítőkész......
Ez lehet, hogy most egy kicsit durván hat és keményen beledöftem a "nagy" rajongók kis szivecskéjébe, de később ti is ezt fogjátok gondolni. Habár én sose voltam senkinek se a rajongója.

Ráadásul a TNT-s fiúk Playback-esek, és tiszta nyál a szövegük.

Áruljátok már el nekem, hogy mit bírtok bennük!
Az összes számuk arról szól, hogy hú de szeretlek baby és úgy megkefélnélek. Ez aztán az alkotás!

csimcsi e-mail | 2002-01-10 20:01:56 | 4.
Nekem is nagyon tetszik.Megvettem az új Cd-t és szerintem az egész tök jó!

Előzmény: Olly (3.)
Olly e-mail | 2002-01-08 11:04:13 | 3.
Szasztok,mit szóltok az új TNT számhoz?Nekem nagyon bejön,csak ennyit akartam,csá!!!!!!!!!!!!
betty e-mail | 2002-01-05 00:42:45 | 2.
Hello mindenkinek!
Tud valaki segiteni nekem? Keresem azt a sracot aki a TNT-vel dolgozot egyutt/menedzser volt/kb 1 eve nem tudom ot elerni,es szeretnek vele ujra talalkozni.Tud valaki valamilyen infot rola? Koszike

Valaki e-mail | 2001-12-18 16:14:41 | 1.
uhh

1  2  3  4  5  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.