Click to Visit
Pop - Lee Ryan
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  

gary14 e-mail | 2006-01-19 21:08:08 | 1040.
Lee Rayn egy nyálas b**i!!
Lee4ever e-mail | 2006-01-18 17:55:01 | 1039.
Syasztok!Én egy naon nagy Lee rajongó vok pécsről ha vaalkki szeretne egy naon jóó abarátto aki még Lee ért is oda van az bátran írjon e-mail címemre:loys@citromail.hu
Tüncus e-mail | 2005-12-24 14:20:26 | 1038.
Sziasztok!
Van itt olyan aki szereti Robbie Williams zenéjét?
És esetleg aki jön a 2006-os koncertre??


Crush01 e-mail | 2005-12-14 19:30:24 | 1037.
Sziasztok!
Rengeteg poszterem és képem van Lee-ről, eladnám...
Akit érdekel irjon a niki05@freemail.hu címre.

Cindy Lee e-mail | 2005-12-02 19:17:27 | 1036.
Mikor jöttök Magyarországra Lee?


Előzmény: Paris (1030.)
picilee17 e-mail | 2005-11-30 19:56:30 | 1035.
Sziasztok!Én is Lee rajongó vagyok.

missblue e-mail | 2005-10-26 09:36:46 | 1034.
megvan az album, és nagyon bejön, és a 2 klip is!
de nagyon tetszik az Ant száma is, amit a D-Side-dal énekel!!!

missblue e-mail | 2005-09-05 09:25:13 | 1033.
sajnso az albumot még nam csak az Army of lovers-t sikerült megnéznem, de nekem nagyon bejön, remélem, az album is hamarosan a kezeim között lesz!!!

Előzmény: dunkdeepblue (1032.)
dunkdeepblue e-mail | 2005-09-03 08:04:20 | 1032.
Hallottátok már Lee albumát? Sztem egész jó. Sztem a Turn your car around és a Daydreamer a legtutibb! Szerintetek?
Fanny14 e-mail | 2005-07-23 08:53:36 | 1031.
Hello!! Lee és Sy az
im-neten a hónap
pasijai között!!!
Siessetek szavazni
természetesen max
pontszámmal!!
www.im-net.hu

Paris e-mail | 2005-07-22 18:00:57 | 1030.
hy..Lee Augusztus 1-ején jelenteti meg Lee Ryan cimű albumát,és 4 napja jött ki maxi cédéje,az army of lovers..de ha mindig friss infókat szeretnétek,akor regisztráljatok a www.im-net.hu fórumán,és gyertek a Blue és Lee topicba..melelseg a minap élő chatet adott:ja és már lelehet tötleni csomó(kb 10)fellépését,akor egy Italiban történt fagyízós bezsélgetést 1 interjús csajjal,és már halható,és elői s adta a when i think love és Turn the car around,In the morning,és REAL LOVE(LEGJOB SZÁMA)cimű dalait...itt az interju:Lee Ryan webchat - 2005.07.13
2005.07.18. 20:05

Lee a rajongók által feltett kérdésekre válaszol.



Lee Ryan webchat - 2005.07.13

Lássuk, hogy mi történt mikor a nagyszerű Lee Ryan csatlakozott hozzánk egy webchatre.

Lee Ryan: Hello mindenkinek, aki üdvözöl engem. Van olyan kérdés, amit szeretnétek megkérdezni?

Natalie: Szia Lee! Szerettem a Blue-t és azt hiszem, hogy a ma reggeli fellépésed brilliáns volt!

Stefania: Hé babe, csak azt akarom mondani, hogy a kislemezed csodálatos és te is csodálatos vagy! A kérdésem az, hogy milyen egyedül fellépni és interjúkat adni úgy, hogy a fiúk nincsenek melletted? Ui.: Sok szerencsét mindenben a jövőben!

Lee Ryan: Köszönöm Natalie! Még mindig szokatlan. De igazából egész élvezem. Az egész nagyszerű móka.

Kerry: Hé Lee! Melyik általad írt dalra vagy a legbüszkébb?

Lee Ryan: Azt hiszem, hogy a Breathe easy-re. De sok dal van, amit nem hallottatok és szintén ugyanolyan szenvedélyesek.

Keira: Andy Scott Lee énekelte a Guardian Angel dalodat, de van olyan, akinek kifejezetten szeretnél írni vagy együtt írni?

Lee Ryan: Szívemből írom a dalokat és nagyon személyesek nekem és a Guardian Angel a mamámról szól. Andy Scott Lee akarta ezt és hónapokig cseszegetet. Végül, mivel Ő egy jóbarátom, megengedtem neki, hogy felvegye és ez nagyszerű volt. Sok dalom van, ahogy mondtam, nagyon személyesek nekem.

Christina: Gondolsz arra, hogy Egyiptomra gyere? Ui.: Szeretünk és a csókjainkat küldjük!

Lee Ryan: Imádom Egyiptomot és igen, menni fogok Egyiptomba. És szólókoncertet fogok adni.

JMS: Szia Lee! Nagyon ízlésesen nézel ki ma reggel! Fogsz turnézni hamarosan szólóelőadóként?

Lee Ryan: Igen, fogok JMS. A turnéra év végén lesznek kaphatóak a jegyek, és biztos vagyok benne, hogy Te is nagyon ízlésesen nézel ki!

Lucy: Hé Lee, csodálatos voltál ma reggel, remélem, hogy minden nagyon jól megy majd neked a jövőben! Milyen érzés, hogy annyi támogatást kapsz olyan nagy emberektől mint Elton John?

Lee Ryan: Elton John csodálatos ember, mentora a karrieremnek. Nagyon bírom őt!

Lauren: Lee, mit érzel azzal kapcsolatban, hogy mindenki azt mondja, hogy Te leszel a következő Robbie Williams? Szeretlek xx

Lee Ryan: Nem tudom, ez nagyon hízelgő, de hosszú utat teszek még meg. Robbie Williams az Robbie Williams és Ő csodálatos előadó, de úgy érzem, hogy mi nagyon különbözőek vagyunk a zenénkben és a hangunkban. Ez nagyon hízelgő, de hosszú utat teszek meg addig, amíg ott tartok ahol Ő.

NoLimits: Sok időt töltöttél azzal, hogy eltervezed, hogy mi történjen a mostani videódban? Mi volt az inspiráció mögötte?

Lee Ryan: A lemeztársaságom beszélt igazából a rendezőkkel és ők hozakodtak elő egy ötlettel, de a jövőben rendezni fogom néhány saját videómat.

littlemissheartthrob: Melyik Blue-fiú volt a legjobb barátod mindközül?

Lee Ryan: Mindannyian a testvéreim egy másik anyától.

Natasha: Énekelnél valaha duettet egy másik Blue-taggal? Kivel szeretnél duettet énekelni?

Lee Ryan: Jelenleg nem, de nem utasítanám el a jövőben. Én és Simon lehet, hogy csinálunk néhány rap dalt együtt a klubok számára.

JellyTot: Szia Lee, csak azt akarom tudni, hogy vajon nézed-e a Big Brothert és ha igen, akkor kit szeretnél, hogy nyerjen?

Lee Ryan: Nem, a nagy testvér figyel engem. Csak viccelek, nem, nem nézem.

Puppy: Imádom az új dalod, mesés!! Nagyszerű volt a fellépésed ma reggel. Mi a kedvenc filmed mostanában?

Lee Ryan: Batman:Kezdődik! Nagyszerű.

Szia Lee - Hogy vagy? Remélem jól. Az összes rajongód Japánban nem bírja kivárni, hogy lásson Téged újra itt! Elmondanád, hogy vajon tervezed, hogy csinálsz egy promóciós turnét Japánban?

Lee Ryan: Szeptemberben megyek Japánba és nem tudok várni, hogy lássam a japán rajongókat.

Hé Lee! Melyik általad írt dalra vagy a legbüszkébb?

Lee Ryan: Stand up as people.

Sabi: Szia Lee. Mit érzel mikor az Army of lovers-t énekled?

Lee Ryan: Idegességet.

Gem Ryan: Igaz, hogy Te vagy, vagy leszel a szóvivője a Dolce and Gabbanának egy nyitópartyn novemberben?

Lee Ryan: Szia Gem Ryan, a nővéremnek ugyanaz a neve mint neked. Nem vagyok túl biztos benne, de a Dolce and Gabbanával dolgozom most és az attól függ, én benne lennék.

Laura: Szia Lee. Mi volt a kedvenc helyed, ahol felléptetek a Best of Blue turnétokon?

Lee Ryan: Mindegyik ahová elmentünk.

Maxine: Idegesítőbb számodra szólóban lenni, miután hosszú ideig csapatban voltál?

Mitől félsz a legjobban?

Lee Ryan: Utálom a pókokat, szóval ha pókok lennének a színpadon, az nagyon ijesztő lenne.

Natz4Lee: Ha kiemelten köszöntöl rajongókat, akkor emeld ki a BLUE ARMY-t és mindenkit, aki most itt vár kint Lee-re a stúdió előtt!

Paris:Szia Lee,előszőr is írtó jól nézel ki.Jelenleg van valakid,vagy zserelmes vagy?

Lee Ryan:szia,köszi a dícséretet!Nem,jelenleg szingli vagyok.és nem vagyok szerelmes senkibe

Lee Ryan: KIEMELTEN KÖSZÖNTÖM A BLUE ARMY-T! köszönöm az összes támogatásotokat.

missblue e-mail | 2005-07-01 10:20:23 | 1029.
oh, ezt nagyon köszi!
sajna ez a fórum már jó ideje halldoklik, sokkal kevesebben és ritkábban járunk fel, mint ahogy az a legelején volt. Nekem speciel sokkal kevesebb időm van főiskola mellett, de igyekszem, ha felírni nem is, de legalább benézni erre.
pussz Neked is!!!


Előzmény: lee love moni (1026.)
missblue e-mail | 2005-07-01 10:18:35 | 1028.
Szia Mindenkinek!
Hallottátok már az Army os lovers-t?
Nekem nagyon, de nagyon tetszik! Sőt, a klipje is nagyon ütős lett, szerintem... Olyan, igazi Lee-s szám, nagyon odatette magát a srácok nélkül is. Bár jobban örülnék annak, ha együtt lennének, azért így sem rossz, és végre valahára egyikük hallatt magáról, méghozzá nagyon tetszetősen!!!
pussz

velniki e-mail | 2005-06-02 15:58:42 | 1027.
ez már nadon régi tma volt....és kiderült h kamu...

Előzmény: lee love moni (1023.)
lee love moni e-mail | 2005-05-11 11:00:06 | 1026.
hol laksz diamond?naon szimpik vagytok nekem missbluval ahogy most igy végig néztem az egészet de a szemem az már panaszkodik.haverkodhatnánk én besenyötelki vok vagyis ide járok suliba 14 éves vok.szeretnélek benneteket megismerni.puxika.

Előzmény: Diamond (977.)
lee love moni e-mail | 2005-05-11 10:52:27 | 1025.
hi.hogy smint?szerintem is a lee a legjobb pasi a földön és ari fülű meg minden én naon imádom amugy diamond hova valosi vagy ha megkérdezhetném?

Előzmény: Diamond (988.)
lee love moni e-mail | 2005-05-04 09:34:12 | 1024.
szerintem is lee a legjobb faszi az egész földön én bele vagyok bolondulva.puxi mennem kell csa


Előzmény: Leebaby (1013.)
lee love moni e-mail | 2005-05-04 09:31:06 | 1023.
most ez komoly hogy az édesem lee intenziven van?hát én meghalok ma az is biztos

Előzmény: velniki (924.)
lee love moni e-mail | 2005-05-04 09:27:41 | 1022.
sia én ittuj vagyok de én is itt leszek most már mindig.én leet imádom és ahogy olvasom majdnem mindenki ö érte van meghallva én leebe nagyon bele vok bolondulva.szoval imádom.ki szereti még?


Előzmény: Imádom Leet (794.)
szabina22 e-mail | 2005-02-03 07:21:07 | 1021.
hello!
Linda:Love Blue e-mail | 2004-12-26 09:02:08 | 1020.
Sziasztok! először vagyok itt..

love lee

Britney e-mail | 2004-12-10 21:42:50 | 1019.
Köszi:))

Előzmény: missblue (1018.)
missblue e-mail | 2004-11-15 17:26:42 | 1018.
nem meglepő
mert nem lehet őket csak úgy elfelejteni!
Isten hozott újra köztünk!


Előzmény: Britney (1017.)
Britney e-mail | 2004-11-15 13:41:19 | 1017.
Sziasztok! Olyan régen jártam már itt, de még mindig szeretem a Bluet és főleg Leet imádom!!!!!:))
missblue e-mail | 2004-11-09 18:07:17 | 1016.
Csak hajszál híján kerülték el a letartóztatást a Blue tagjai a múlt héten. Lee Ryan és Duncan James a párizsi Charles de Gaulle reptéren keveredtek összetűzésbe a rend őreivel. A két sztárnak, mind minden más utasnak át kellett sétálniuk egy fémdetektoros kapun, ám Ryan nagy övcsatja miatt jelzett a szerkezet. Amikor a biztonsági személyzet arra kérte őt, hogy vegye le az övet, és anélkül haladjon át a kapun, azt arra hivatkozva tagadta meg, hogy a bő nadrág le fog esni, és nagyot ég majd a többi utas, és az őt bámuló szép számmal odasereglett rajongók előtt. Sajnos a dolgot mégsem úszhatta meg, és amikor valóban a térdéig csúszott a farmerja, mindenki röhögni kezdett. A helyzetet tovább rontotta, hogy valamiért gyanúsak lehettek a biztonságiaknak, és a cipőjüket is le akarták vetetni velük, mire Duncan kiakadt, és üvölteni kezdett velük. Ekkor rendőröket hívattak az ellenőrzést végzők, és csaj azzal a feltétellel engedték útjukra a sztárokat, hogy azok bocsánatot kértek a biztonságiaktól.


missblue e-mail | 2004-11-09 18:04:21 | 1015.
nekem minden megvan, ami vele kapcsolatos!
nagyon örülök, hogy végre itt vagy, rettenetesen hiányoztál!
olvastátok a cikket róluk?
a reptereset
berakom!


Előzmény: Diamond (1012.)
missblue e-mail | 2004-11-09 18:02:37 | 1014.
szerintem is!
de állítólag az apaság igaz
én is várom a best ofot, bár már kívülről tudom....
Leenek lesz szólóalbuma, de csak, ha a Best of kijött
nem keveri a dolgokat a Blue-val, és ez szerintem, így is van rendjén
reméljük, gyesre azért nem megy!


Előzmény: Leebaby (1013.)
Leebaby e-mail | 2004-11-09 15:41:18 | 1013.
Szerintem a Lee a legjobb pasi a bandába.eszméletlen.Lee nem lessz apa ez csak plegyka.álitolag Lee szolo lemezt ad ki. ti mit tudtok a dologrol?Lee a király.aki akar róla és a bandárol e-mailozni az a lyzy28@freemail.hura irjon.várom a választ és a leveleket.ki szerint a lee a legjobb pasi?


Előzmény: Diamond (1012.)
Diamond e-mail | 2004-11-04 17:43:27 | 1012.
hahóó!!háát jóó régen voltam itt..ezért bocsáénatot is kérek..!!pedig jó sok történt a Blueval..és persze Lee-vel!!pl most,h állítólag apa lesz..én ezt nem hiszem el!!nem lehet apa..még naon fiatal....ez nem lehet igaz..!!háát remélem nem is az!!viszont mindjárt Best of...húú már naon várom..meg persze a szólóalbumot is!!sztm tiszta ari a Bravo-s matrica:)))))pussszi missblue:)))
Blue&Lee 4ever!!!!!!!!!!!

missblue e-mail | 2004-10-15 08:49:30 | 1011.
Hát, végre valaháar voltak a Bravoban, sőt egyszerre egy cikk, poszter és matrica!
nagyon elkényeztetnek minket!

Best of, ha minden igaz November 15-én!

missblue e-mail | 2004-10-04 15:10:57 | 1010.
olvastátok az IMet?
végre valahára vannak benne
jó, nem túl sok, de több mint a semmi, és Dunk állítása szerint nem oszlanak fel
Higyjünk Neki!!!

missblue e-mail | 2004-09-23 13:16:38 | 1009.
igen, azon voltam
én is így gondolom, de az nem nagyon tesz jót a csapatnk, és akkor még finoman fejeztem ki magam


Előzmény: Diamond (1008.)
Diamond e-mail | 2004-09-08 14:57:11 | 1008.
szióó!!!ebben igazad van ,naon naon szép szám!!:)most hallottam ,h Duncnak kész van az első klippje:)ami jó,mert nem hagyja abba,de rossz,mert tényleg szünetelnek!:(de sztm nemsokára akkor majd Lee is ad ki vmit!.)))))az amin Edda,Republic....voltak??oooh,az bizt jóó lehetetett:)jó pihizést!!
pussz


Előzmény: missblue (1007.)
missblue e-mail | 2004-09-05 16:15:36 | 1007.
nem haragszom a priviért, még nem is olvastam, de biztosan nem fogok
mostanában ritkán járok fel az IMnetre
A Why me gyönyörű, nem találok jobb szavakat

pihenni nem sikerült, mert voltam tegnap Pesten a sláger megapartyn
du 4től este 11ig
kirűly volt!

semmit nem írnak róluk és ez idegesít
csak azt olvastam, hogy november 20a után jön ki a best of, de még ez sem biztos


Előzmény: Diamond (1006.)
Diamond e-mail | 2004-09-04 19:46:08 | 1006.
szióó!!addig még sok idő van!:)és sikerült 1kicsit pihenned?remélem nem harizol,azért a priviért,amit az MI-neten küldtem!ma hallottam végre a Why me-t,annnyira szép szám....:))))nem hallani róluk,sajna,pedig nem bánnám,ha nem hanyagolnák le így a rajongóikat:)
Blue-s álmokat!!szió
kíváncs lennék Lee milyen filmet rendez majd,bizti vmi romantikusat:))


Előzmény: missblue (1005.)
missblue e-mail | 2004-09-03 16:08:37 | 1005.
én hál istennek csak 13án kezdek
még van egy szabad hetem
azt nem mondom, hogy unatkozom
nagyon jó még itthon lenni és semmit sem csinálni
Én is csak a best of lemezről hallottam
nem nagyon értem, hogy most miért nem beszélnek róluk, pedig a Bubblin' tarol a magyar listákon is!


Előzmény: Diamond (1004.)
Diamond e-mail | 2004-09-03 15:11:10 | 1004.
szijjó!!!nah,nekem +volt az első pár nap!!Te mikor kezded a sulit?én csak annyit hallottam,h állítólag 29.-én jelenik + a Best of album!!de semmi mást,sajna:((jaj+annyit,h Ant visszakérte lucytól a terepjárót amit vett neki,de nem Ő,hanem az apukája ment el érte,........hááát,mondjuk én sajnálom,h a Lucy-t,+h széntmentek..!4
pusszilllak!!!jó sulikezdész!!:))LEE-s,Blue-s napot!!


Előzmény: missblue (1003.)
missblue e-mail | 2004-09-01 16:14:51 | 1003.
szió
nem, most sincs kedvem, de muszáj
sajna semmit nem tudok, és ez egyre jobban idegesít
legalább valamit hallanék, mindegy mit, de mostanában semmi
pusszantalak!


Előzmény: Diamond (1002.)
Diamond e-mail | 2004-08-30 12:47:12 | 1002.
szióó!!!!jajh,de rossz,hvége a szünetnek!!jobb kedved van már1kicsit???nekem nincs hírem Blue-ról,neked??azért ha +jövök Pénteken benézek,hátha írsz nekem!!!addig is Blue-s napokat és még jó pihenést!!!!!!!!!!!!!Leee4ever!!!puussszillak
Diamond e-mail | 2004-08-29 11:38:40 | 1001.
Szióó!!hát gratulálok+volt az 1000.hozzászólás is!!!!:))))))bizti tényleg tök jó lehet,csak az a gond,h sajna én nem naon értem a szövegét, de még ha szünetelnek is remélem ad majd ki saját albumot!!!LEEE4ever!!:)

Előzmény: missblue (1000.)
missblue e-mail | 2004-08-28 16:58:50 | 1000.
Igen, ezeket a híreket hallottam, másat sajna nem. A Why Me-nek csak egy részletét hallottam, de iszonyatosan tetszik! Zene nem sok van benne, de Leenek iszonyatosan tiszta a hangja és fantasztikus a szám szövege is!

Előzmény: Diamond (998.)
missblue e-mail | 2004-08-28 16:55:00 | 999.
Pozitívan? Nekem ez lesz a legnehezebb félévem. Annyi tantárgyam van, hogy az csak na és még így sem vehettem fel mindent. Sietnem kellene a nyelvizsgákkal is, de nyelvi órákat sem tudtam felvenni a kreditrendszer miatt. Csak aludni lesz időm ebben a félévben, önszorgalomból nem fog menni a nyelvvizsga!
De persze, próbálkozom.
Tudod, ahogy Nelli néni szokta mondani:
"Vígan megyünk tönkre!":-)


Előzmény: missClaret (997.)
Diamond e-mail | 2004-08-28 16:10:05 | 998.
szió!!sajna ezzel én is így vagyok,már kedden megyek a kollégiumba:(nekem is hiányoznak a barátok,de suli alatt+az itthoniak fognak!sőt,asszem ez az év naon húzós lesz,de majd Blue-val vígasztalom magam és benézek ide 7végén!!:)remélem még majd beszélünk!:)sajnálom nagyszüleidet,de az azért már jó ,h tudsz nevetni.
nincs vmi híred a Blue-ról??én csak annyit hallottam,h nemsokára kiadják a Best of albumot.1ébként Te hallottad Lee másik számát,ami a Passió 1ik filmzenéje?!Why me?a címe,de sajna még nem hallottam!pusszi
Leeeeeeeeee!!!!!!!


Előzmény: missblue (996.)
missClaret e-mail | 2004-08-27 20:09:45 | 997.
Én is vegyes érzelmekkel várom a sulit, kíváncsi lennék most milyen órarenddel lepnek meg. Azért szerintem ez az év már könnyebb lesz, nem ér minket majd annyi, néha kellemetlen meglepetés. Gondolok itt a "kedves" emberekre a tanulmányi osztályon stb. Próbálj meg kicsit pozitívabban hozzáálni a sulihoz, nem lehet tudni, mi vár ránk ezen az éven...

Előzmény: missblue (996.)
missblue e-mail | 2004-08-27 16:25:41 | 996.
Mindent várok, csak a sulikezdést nem, bár nekem még hál Istennek van 2 itthoni hetem, csak utána kezdek.
Nem akarok megint olyan messzire menni. Elég lenne pár napra felúgrani. Találkoznék a barátaimmal, beszélgetnénk, aztán hazajönnénk. Elég lenne ebből ennyi, de sajna nem így lesz...


Előzmény: Diamond (994.)
missblue e-mail | 2004-08-27 16:22:51 | 995.
Hát, bizony örülnék. Már jól vagyok, csak tudod, meséltem, hogy nagyapáék kórházban vannak, meg nem tudok aludni, meg ilyenek. Már nincs gond, mosolygok:-)
Köszi a képeket, megyek a másik fórumba is, ígérem!


Előzmény: missClaret (992.)
Diamond e-mail | 2004-08-27 13:25:49 | 994.
szió!!remélem kicsit jobb kedved van!!bár gondolom Te sem várod a sulikezdést!!vagy igen?azért én még itt elirogatok,mindjárt 3lesz az1000!!!!:))
pusszantalak!!Lee4ever!!

Diamond e-mail | 2004-08-26 15:00:42 | 993.
ennek örülök:)))+annak is, h+ismertelek:))

meg fogom néznii,bizti naon jóó!!!!pusszi


Előzmény: missblue (991.)
missClaret e-mail | 2004-08-25 17:32:16 | 992.
Xia Mazsola!
Remélem már felderültél, bár nem tudom mi tört le ennyire. Emlékezz a kedvenc mondásunkra, hisz tudod, ha nem halsz bele, csak erősebb leszel tőle.
Jut eszembe! Írtam a Grease-re. Nézz majd le, ha lesz egy kis időd.
Megkereste Madaras fórumát is. Ó! Az a pasi! Persze ez is megy Olaszországba. Kezdem utálni az olasz nőket.
Pár napja itt volt Macika, nézegettük a régi fényképeket és megtalálta köztük azokat is, amit Lee-ről küldtél, persze nem ismerte és rögtön letámadott, hogy mik ezek, mindtam, h Te küldted, erre persze meg azt hitte, h vmelyik hódolód a suliból (ezt gondolom nem bánnád), de aztán felvilágosítottam.
Pusszancs!


Előzmény: missblue (991.)
missblue e-mail | 2004-08-25 16:25:19 | 991.
köszi, hogy itt vagy, és most már jobban vagyok, ígérem mosolyogni is tudok:-)))

Puszka, és köszi mindent

Új részeket raktam be az im-netre!


Előzmény: Diamond (990.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.