Click to Visit
Pop - B2K--mi a véleményetek a srácokról éa zenéjükről?!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

ashanti e-mail | 2004-05-08 12:51:17 | 36.
Tényleg?Ez új hír számomra!Ez érdekes!Szerintem az lenne a legésszerűbb,ha a csapattal nem csinálnának semmit,hanem maradna úgy ahogy van! Ők sztem csak így 4-en számíthatnak még nagyobb hírnévre!Omarionnak sem sikerült a szóló,szóval tényleg nem lenne érdemes váltiztatniuk!Remélem ezt ők is belátják!:-)

Előzmény: Omari Baby (35.)
Omari Baby e-mail | 2004-05-07 16:06:57 | 35.
Na! Most mondok egy ÚJ hírt! (remélem neked is az lesz : ) Mivel Omari kilépett az együttesből állítólag Ray J-el akarják helyettesíteni (de ezt te is to'd) Aztán J-Boog és Lil' Fizz fejében megfordult az h csinálnak egy KÖZÖS STUDIOT Mert h van egy új 4 tagu együttes a 4 deep! és asszem J-Boog és Fizz befognak állni oda... és a nevük F.B.I. lesz csak azt nem értem, h hogyan mert van egy francia hip-hopp együttes amelyiknek UGYANEZ a neve.. Amugy TUDOM, h miért ez lesz a nevük : P F=Fizz, B=Boog, az "i" betüvel nemtom mit kezdenek de BIZTOSAN JÓK lesznek! Állítólag Omarion maxija befuccsolt! : (( nagyon sajnálom.. na írj hamar! puszi!
Omari Baby e-mail | 2004-05-07 15:59:29 | 34.
Lil' Bob=J-Boog! Csak egy picit : )) de nem baj : ))) Ari vagy és yo fej... ÉN is UGYANÍGY VAGYOK!!!!!!!!! Vagyis mégse!!!! Nagyon sokáig tetszett Omarion aztán egyik nap ránéztem J-Boog képére és azt mondtam magamnak: " azt a ku*va élet! Lehet, h J-Boog egy PICIVEL helyesebb??!" aztán most J-Boog-ról gyűjtöttem MINDENT! De a többiröl is rengeteg infom van (igaz, h régi : P)


Előzmény: ashanti (33.)
ashanti e-mail | 2004-05-07 15:04:19 | 33.
Ez érdekes!Akkor én nagyon el vagyok tájékozódva!
Amúgy én a nevüket,még csak az első klippjükbe láttam kiírva!A klipp vége felé volt mellettük kiírva!És én tényleg úgy emlékeztem,hogy ez a neve!Ez atomgáz!Ashanti hülye vagy??Bocsi!Nagyon nagyot tévedtem!Tehát!Nekem az a srác jön be,aki Omarion mellett a Girlfriend című számba énekel,de nem rappel!Akkor az csak J-Boog lehet! Ő néz ki Omarion után a legjobban,kicsi tüsi haja van!De amúgy ezt a nevet akkor biztos hogy egy másik együttesből vettem,mert tuti hogy valakinek van ilyen neve!Na mind1!!pusy szia


Előzmény: Omari Baby (32.)
Omari Baby e-mail | 2004-05-06 17:34:15 | 32.
Hát ezt nem értem! A B2K-ban NINCS Lil' Bob nevezetü fiú! Ezt itt és most elmondom neked!!!!
Mert csak Omarion, Lil' Fizz, J-Boog, és Razz B van az együttesben??? Amúgy honnan vetted, h van benne Lil' Bob nevü fickó???! ez engem naon is érdekel... Hogy néz ki??? Címem: b2k.szabyna@freemail.hu
Holnap délután 5 óra körül TUTIRA leszek chaten ugyanezen a néven! Majd várni foglak! Na puszi : ))


Előzmény: ashanti (31.)
ashanti e-mail | 2004-05-05 16:35:47 | 31.
:-)))
Igen Lil'Bob!Nekem ő jön be!Ég igen,a honey lesz meg videón!Chatelni régen chateltem !De akkor majd többször fogok!Van email címed?
nekem:eve@freemail.hu
írj!


Előzmény: Omari Baby (30.)
Omari Baby e-mail | 2004-05-03 12:53:36 | 30.
1000 bocs, hogy ennyiszer betette de vmi nem volt jó tegnap igyhát többször megnyomtam az entert : ))
Omari Baby e-mail | 2004-05-02 19:22:31 | 29.
Akkor tényleg Lil Bob???! vagy most nem értem.... : ))Mi lesz meg videon??? a Honey??? Vagy a YOU GOT SERVED??? Igen, bet.com... olyan szexy hangja van benne Lil' Fizznek... : ) Szoktál amugy chatelni?? Én a chat.hu-n szoktam NÉHA! Ugyanezen a néven.. vmikor gyere te is fel és dumáljunk többet! ok?? Írj hamar!!!!!
Omari Baby e-mail | 2004-05-02 19:13:06 | 29.
Akkor tényleg Lil Bob???! vagy most nem értem.... : ))Mi lesz meg videon??? a Honey??? Vagy a YOU GOT SERVED??? Igen, bet.com... olyan szexy hangja van benne Lil' Fizznek... : ) Szoktál amugy chatelni?? Én a chat.hu-n szoktam NÉHA! Ugyanezen a néven.. vmikor gyere te is fel és dumáljunk többet! ok?? Írj hamar!!!!!
Omari Baby e-mail | 2004-05-02 19:10:41 | 29.
Akkor tényleg Lil Bob???! vagy most nem értem.... : ))Mi lesz meg videon??? a Honey??? Vagy a YOU GOT SERVED??? Igen, bet.com... olyan szexy hangja van benne Lil' Fizznek... : ) Szoktál amugy chatelni?? Én a chat.hu-n szoktam NÉHA! Ugyanezen a néven.. vmikor gyere te is fel és dumáljunk többet! ok?? Írj hamar!!!!!
Omari Baby e-mail | 2004-05-02 19:00:30 | 29.
Akkor tényleg Lil Bob???! vagy most nem értem.... : ))Mi lesz meg videon??? a Honey??? Vagy a YOU GOT SERVED??? Igen, bet.com... olyan szexy hangja van benne Lil' Fizznek... : ) Szoktál amugy chatelni?? Én a chat.hu-n szoktam NÉHA! Ugyanezen a néven.. vmikor gyere te is fel és dumáljunk többet! ok?? Írj hamar!!!!!
Omari Baby e-mail | 2004-05-02 18:53:26 | 29.
Akkor tényleg Lil Bob???! vagy most nem értem.... : ))Mi lesz meg videon??? a Honey??? Vagy a YOU GOT SERVED??? Igen, bet.com... olyan szexy hangja van benne Lil' Fizznek... : ) Szoktál amugy chatelni?? Én a chat.hu-n szoktam NÉHA! Ugyanezen a néven.. vmikor gyere te is fel és dumáljunk többet! ok?? Írj hamar!!!!!
Omari Baby e-mail | 2004-05-02 18:48:58 | 29.
Akkor tényleg Lil Bob???! vagy most nem értem.... : ))Mi lesz meg videon??? a Honey??? Vagy a YOU GOT SERVED??? Igen, bet.com... olyan szexy hangja van benne Lil' Fizznek... : ) Szoktál amugy chatelni?? Én a chat.hu-n szoktam NÉHA! Ugyanezen a néven.. vmikor gyere te is fel és dumáljunk többet! ok?? Írj hamar!!!!!
Omari Baby e-mail | 2004-05-02 18:48:55 | 29.
Akkor tényleg Lil Bob???! vagy most nem értem.... : ))Mi lesz meg videon??? a Honey??? Vagy a YOU GOT SERVED??? Igen, bet.com... olyan szexy hangja van benne Lil' Fizznek... : ) Szoktál amugy chatelni?? Én a chat.hu-n szoktam NÉHA! Ugyanezen a néven.. vmikor gyere te is fel és dumáljunk többet! ok?? Írj hamar!!!!!
Omari Baby e-mail | 2004-05-02 18:46:12 | 29.
Akkor tényleg Lil Bob???! vagy most nem értem.... : ))Mi lesz meg videon??? a Honey??? Vagy a YOU GOT SERVED??? Igen, bet.com... olyan szexy hangja van benne Lil' Fizznek... : ) Szoktál amugy chatelni?? Én a chat.hu-n szoktam NÉHA! Ugyanezen a néven.. vmikor gyere te is fel és dumáljunk többet! ok?? Írj hamar!!!!!
ashanti e-mail | 2004-05-02 14:06:31 | 28.
Tényleg sok kritikát kapott a film,de én csak a táncok miatt nézem meg!A jövőhéten meglesz videón!!Az R.Kelly-s remix-et még nem láttam!:-(
akkor bet.com??megpróbálom én is letölteni!
U.i.:Lil'Bob!!;-)
írj!

ashanti e-mail | 2004-05-02 14:05:30 | 27.
Tényleg sok kritikát kapott a film,de én csak a táncok miatt nézem meg!A jövőhéten meglesz videón!!Az R.Kelly-s remix-et még nem láttam!:-(
akkor bet.com??megpróbálom én is letölteni!
U.i.:Lil'Bob!!;-)
írj!

Omari Baby e-mail | 2004-05-01 11:09:31 | 26.
Mondtam, hogy láttam a HONEY-t?????????????!! Nagyon tetszettek a táncok de a története az semmi!!!!!!!!!!!!!! Nem ér egy fityinget se...
de a táncok azok SZUPEREK!

Omari Baby e-mail | 2004-04-30 23:11:34 | 25.
Lil' Bob helyett nem Lil' Fizz???? (csak ugy mondtam)

Előzmény: ashanti (22.)
Omari Baby e-mail | 2004-04-30 23:10:29 | 24.
Köszy! Már jól vok.... : ) Nekem is az a kedvenc részem : P olyan éééédeeeess!!! Húúú de ennék róla egy kis epret habbal!! *Omari Baby elragadtadta magát* BOCSI!! Tényleg Nick se rossz pasi!! Esküszöm mintha magamat látnám benned : )) Annyira egymásra találtunk csak az a gond, hogy mostanában ritkán jösz és mesze lax : ( J-Boog is oltári helyes : )) Hááát igen... ezek a pasik...
Hallottad már R. Kelly-vel készült remixüket a GIRLFRIEND-ből???? Húúú azt a számot!! Nagyon jóóóó!! Képzeld! To'd mit töltök???? A Filmből részletet és nagyon hoszúú!!! Baromi jóó!! Van most egy régebbi video felvételük amit a bet.com vett fel és azt is letöltöttem!! Olyan jóó!! egy kötélen jönnek le a szinpadra és fehér ruci van rajtuk. Csak ugy VIRÍTANAK!! : )) Írj hamar!!

ashanti e-mail | 2004-04-29 18:50:13 | 23.
Ja igen!A számot már láttam egy párszor!Az a legjobb rész a klipben,amikor Omarion felhuzza a pólóját!ÓH!azok a kockák a hasán!írtó sexy!!:-)
nick cannon se rossz pasi!sőt!


Előzmény: Omari Baby (20.)
ashanti e-mail | 2004-04-29 18:47:53 | 22.
Bocsi hogy nem írtam,a filmről nem tudok semmit,mert az újságba a februári filmek között szerepel!Ezt nem értem!A leghelyesebb Lil'Bob!Imádom!Köszi én yol vagyok,de te még mindig beteg vagy?Szegénykém!Jobbulást kívánok!Gyógyulj meg gyorsan!!pussz

Előzmény: Omari Baby (21.)
Omari Baby e-mail | 2004-04-21 15:16:19 | 21.
Szia! Tök fura! Még mindig nem árultad el, hogy neked ki a leghelyesebb az együttesből.... : ) Na de sebaj! Majd most! Ugye???
Omari Baby e-mail | 2004-04-19 17:40:33 | 20.
Szioka! Hogy vagy?? Én sajnos belázasodtam : (
Hallottad már a B2K és Nick Cannon Feelin' Freaky c. számát??????? ANNYIRA JÓÓÓ!!!! : ) Ha megtudod hallgatni akkor muszáj! Akor mikor adják a filmet??

ashanti e-mail | 2004-04-16 17:53:59 | 19.
az újságba fel voltak sorolva az áprilisi filmek,és azthiszem köztük volt!de lehet hogy május!holnapra megnézem,és beírom!

Előzmény: Omari Baby (18.)
Omari Baby e-mail | 2004-04-15 17:33:48 | 18.
19.-én???? Én 22.-ét láttam de neked legyen igazad...... És mikor is adják akkor a You got served-et??? Április végén vagy mi???

Előzmény: ashanti (17.)
ashanti e-mail | 2004-04-15 11:20:00 | 17.
oksa!19-én lesz a premier!Yo lesz!

Előzmény: Omari Baby (16.)
Omari Baby e-mail | 2004-04-11 09:45:02 | 16.
ashantiiiiiiiiii
hol vagy???????? Láttam a honey-nak a bemutatoját!! Tényleg baromi jó majd azt is megakarom nézni... : P

Omari Baby e-mail | 2004-04-08 20:23:06 | 15.
Omari az tökre oda való volt!!! Én annyira imáddoooom!!! : )) Nagyon helyes a pasi : )neked amugy ki a kedvenced az együttesből?? Vagy nincs?!
Hallottad Ray és Brandy közös számát?? vmi Paradise a szám címe vagy mi na hát az GYÖNYÖRŰŰ de komolyan.... esküszöm nem lesz már olyan mint régen..... mármint a B2K, imátkozom, hogy meggondolja magát Omari és hogy viszafogadják őt..


Előzmény: ashanti (14.)
ashanti e-mail | 2004-04-07 15:08:00 | 14.
Igen hallottam!Mondjuk Ray J nem olyan rossz,de szerintem nem tudná Omariont pótólni!Ray J-nek yo hangja van,de Omarion-nak erőteljesebb és valamivel szebb!+ Ray J nem néz ki olyan yol,mint Omarion,de ez már mellékes!;))

Előzmény: Omari Baby (13.)
Omari Baby e-mail | 2004-04-06 12:20:56 | 13.
Asszed én nem fogom megnézni????! Hát tényleg messze van Debrececen sajnos : ( Én is már betöltöttem a 14-et. Halottad, hogy Ray J-vel (Brandy Öccse) akarják helyettesíteni a B2K tagok Omariont??????????????????!!!!!!!

Előzmény: ashanti (12.)
ashanti e-mail | 2004-04-04 10:52:55 | 12.
Yo lenne!De sajnos én Debrecen mellet lakom!Az meg elég messze van Pesttől!Meg a szüleim tuti nem engednének el pestre,mert tényleg messze van!Kár!:-((!Én már betöltöttem a 14-et!Hála!Én úgy tudom,hogy a filmet áprilisba adják nálunk,mert megvettük a vox-ot,ami egy filmes újság,és az van benne ,h olyan április vége fele adják!Amúgy a film rengeteg kritikát kapott,de ennek ellenére nagyon sikeres Amerikában!De ez engem nem igazán érdekel,mert úgyis megnézem!:-)


Előzmény: Omari Baby (11.)
Omari Baby e-mail | 2004-04-02 15:47:29 | 11.
Budapesten lakom, te?? Fogalmam nincs mikor adják majd a mozikban sztem olyan augusztus körül vagy ilyesmi.... Hallod???? 13 éven aluliaknak nem ajánlott : P Vannak benne (állítólag) szexre utalo dolgok... : ) De nem baj én akor is megnézem... Jajj én is mikor megláttam a HBO-n én majdnem sírtam!!!!!!! : )) Komolyan mondom ha még majd tartsuk a kapcsolatot nem mehetnénk majd el ketten a filmre??

Előzmény: ashanti (10.)
ashanti e-mail | 2004-03-30 12:46:48 | 10.
iGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Húú de yooo!!!!!!Basszus mindjárt sírok!!Azt hittem,h soha nem fogom látni azt a filmet!Ez az!!!!!!És azt nem tudod,h mikortól adják??
Hova valósi vagy??Remélem nem lax túl messze!


Előzmény: Omari Baby (9.)
Omari Baby e-mail | 2004-03-22 20:32:47 | 9.
ashanti van egy kur*va jó hírem! FOGJÁK ADNI ITTHON A MOZIK A FILMET!!!!!!!!!!!!! A HBO-n ot volt a szerkeztőség a forgatáson pont láttam nagyon jó lesz!!!! Megyünk majd együtt????
Omari Baby e-mail | 2004-03-21 18:34:27 | 8.
Sztem az album tuti megfog jelenni mivel majd belépünk az európa unioba.... alig várom : )
Én is mindenhova rohangáltam a lemezükért és to'd hol találtam meg???? a Media Marktban : ) Röhelyes nem???? Naon jó az album és Omari szólószáma pedig SZUPER! Ha van kazaa-d töltsd le!


Előzmény: ashanti (7.)
ashanti e-mail | 2004-03-14 19:56:16 | 7.
szerintem a filmet mo.-on nem lehet megszerezni!Sajna!Még a moziba se fogják leadn!A honey egy hip-hoppos film,amibe benne van missy elliott,jessica alba,mekhi p.,állítólag nagyon yo! Én már láttam belőle részletet,és nagyon yol táncolnak!Nekem sincsenek a srácokról poszterek!:-((Még albumuk sincs,csak pár számuk.:-((Mivel nem ismrik őket,nem tudok szerezni!Még a boltokba se láttam!:-(

Előzmény: Omari Baby (6.)
Omari Baby e-mail | 2004-03-12 12:42:23 | 6.
Sajnos nincserek posztereim. : (( Sehol nem raknak be... és amerikába pedig az összes bravo ujság meg ilyenek tele van velük sőőőt még külön kiadást is szoktak csinálni az együttesel..... neked vannak??? az én sulimba is alig ismerik de akik ismerik is nem szeretik annyira mint én. Mi az a Honey?? Vmi számuk??? V mi??? Hallottad, hogy szétvállnak???? Megvan vmelyik albumuk????
Nekem megvan a PANDEMONIUM! és a you got served soundtrack-ről pár számuk..
: (( Hallotam már Omari egyi szóló számát, baromi jóóó!!!!!..... : )) Szted hol lehetne megszerezni a filmet?? www.yougotserved.com <--itt bele tudsz nézni a filmbe....

ashanti e-mail | 2004-03-09 12:29:31 | 5.
amúgy vannak posztereid a srácokról??
ashanti e-mail | 2004-03-09 12:24:11 | 4.
annyira kiváncsi vagyok a filmre,biztos tök yo!de nem tudom megszerezni sehonnan!Pedig nagyon kéne!
Tudod a suliban éppen h csak ismerik őket!Sajna!
Neked véletlenül nics meg a honey?


Előzmény: Omari Baby (3.)
Omari Baby e-mail | 2004-03-07 18:22:56 | 3.
Miért kérded????? Megtudnád szerezni????????????? Ha igen akkor honnan?????????? Amugy You Got Served a film címe.... én már láttam belöle részletet NAGYON JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
ashanti e-mail | 2004-03-07 14:07:06 | 2.
Én is imádom őket!És tényleg yo a szám!Nem tudod mi a filmük címe?
Omari Baby e-mail | 2004-03-05 19:29:08 | 1.
Mi a véleményetek?? Én nagyon szeretem őket főleg Omariont annyira édees : )) Hallottátok már a Badaboom c. számukat amit Fabolous-al énekelnek?? Naon jó!

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.