Click to Visit
Pop - Király Linda
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

dmfj e-mail | 2004-05-13 07:47:42 | 27.
Figyelj Schumi haver nem gondolod, hogy elmehetsz a stílusoddal a halál retkes kócos faszára? King te meg egy fasza csávó vagy 68 óta.


Előzmény: Schumi (22.)
king e-mail | 2004-05-12 10:30:49 | 26.
Te meg egy kis seggnyaló szajha vagy!!

Előzmény: Xtina fan (25.)
Xtina fan e-mail | 2004-05-06 16:26:01 | 25.
Nagyon igazad van Schumi!
Maradjanak kussban a hülye nacionalista parasztok, akiknek mindennel bajuk van. Illetve az ilyenek állandóan panaszkodnak valamire, de persze tenni nem akarnak ellene semmit!!!! Na ennyit rólatok, beképzelt nacionalista, féltékeny gyökerek!

king e-mail | 2004-05-05 10:26:14 | 24.
Hát Ja!

Előzmény: AnyámazAnyám (23.)
AnyámazAnyám e-mail | 2004-05-01 17:43:14 | 23.

már elnézést ! mi volt az , hogy nem maradt amerikában , inkább hazajött , hogy a "hazájában" legyen híres !? mért , szerinted itthon ez nehéz dolog ? kapcsold már be szivem a tv-t és nézd meg , hogy mennyire nem kell semmi itthon , hogy rázhasd a segged ! szenny ömlik belőle és ez tény , evvel nem lehet vitatkozni !!

Másrészt aki tényleg ennyire magyarnak vallja magát , annak illene megtanulnia a himnuszt , mint ahogy mi itt mindannyian megtanultuk !! persze , rontani mindenki ronthat ... de egy olyan dallal kiállni , amiben nem vagy biztos hogy tudod ... hát , akkor vállalni kell hogy utána nem fognak rád jó szemmel nézni . amugymeg az totál a géneken múlik , hogy valaki olyan típusu , hogy kimer állni , avagy sem !

a mondanivaló ... hmm , szerintem elég sablonos és unalmas folyamatosan a szerelemról énekelni , hisz ebben mi a nagy kunszt ? mindenki tudja milyen a szerelem , itt az a mondanivaló , hogy mit érez linda amikor szerelmes ? hát köszike , ez igazán remek , ezért érdemes megvenni a cd-ket meg a kazikat is ! de persze ezért nem hibáztathatjuk , mert amugysincs semmi köze a szövegekhez , mert tudod NEM Ő ÍRJA ŐKET ( bár nem értek hozzá , de ez az ilyen nagy sztároknál már csak így lesz )

amugymeg linduskánk nagyon cifráz mindent ahogy énekel és semmi egyéni nincs benne , őt is megalkották szép nyugati mintára és majd 10 év mulva kíváncsi lennék , hogy ki fog emlékezni , hogy ki az a király linda

Schumi e-mail | 2004-04-30 07:50:36 | 22.
Mikor Linda megjelent a nyílvánosság előtt ha jól emléxem a BigBro-s száma volt az első amit lehetett hallani, nagyon sokan áradoztak, hogy na végre van egy hihetetlen jó hangú énekesnő, az első magyar aki akár nemzetközi szinten is szép pályát futhat be. Aztán jött a himnuszos dolog, és a magyar mentalitás máris látszot. Mindenki anyázta az 5perce még kedvelt énekest. De igazán nem tudtam ezen meglepődni, mert ilyenek a magyarok. Tisztelet a kivételnek!! Hangoztatják a nemzeti öntudatot, de az első adandó alkalommal belerugdalnak a másikba. Én igazából nem is tudom Linda miért olyan büszke arra, hogy magyar, mert ebben éppenséggel semmi jó nincs.

Ajánlom mindenkinek, hogy idegen nyelven tanuljon meg egy himnuszt aztán áljon ki vele, úgy hogy 1percel előtte szólnak, hogy akkor te most nem a megbeszélt dolgot, hanem a himnuszt fogod kornyikálni. Ja és még legyen minimum Linda szintű hangja a drága magyarnak. Majd meglátjuk.....Én sem tudom már rendesen a himnuszt, és teszek rá, mert nem attól vagy te magyar vagy olasz, hogy tudod a himnuszt, ami a magyarok esetében a népre jellemzően csak kesergés. Feltételezem hallottátok már mondjuk az olaszt, na igen az szép. Aki meg annyira hangoztatja a magyarságát az darálja le most nekem elejétől a végéig a Himnuszt, Szózatot, Nemzeti Dal-t, és a 48-as szabadságharcot az összes évszámmal. Aztán kezdhet ugatni, hogy milyen nagy a nemzeti öntudata.

Visszatérve az eredeti témához, a lemez amit kiadtak, nem volt teli találat, nem tetszett, mert a Presser által írt színházi feeling-es számok, és a többi "pergősebb" eléggé ütötte egymást, viszont Linda hangja nagyon ott van. És ez a lényeg!!!
Az meg már a magyar közizlést minősíti, hogy milyen keveset adtak el belőle, szemben az McHawer-os szeméttel.

Összegezve, a fikázóknak: menjetek szózatot tanulni, és közben hallgassatok McHawer-t. Aztán ha tudjátok adjátok elő 1000 ember előtt. Utána pedig vegyétek meg Linda lemezét és hallgassátok!!

Ez a téma, amit feszegettem már eléggé lerágott, de muszály volt leírni a véleményem.

Annie e-mail | 2004-04-26 17:49:08 | 21.
SpecialNeeds, a BigBrother főcímdalnak van angol és magyar változata is. A CD-n az angol van rajta, de at hiszem, a műsorban a magyar volt (én nem néztem).

Előzmény: SpecialNeeds (17.)
Annie e-mail | 2004-04-26 17:47:58 | 20.
http://www.tv2.hu/interju/
Itt lehet feltenni kérdéseket Lindának. Remélhetőleg holnap válaszolja meg őket.

Xtina fan e-mail | 2004-04-24 18:46:06 | 19.
Például azért is mondhatja magát nyugodtan magyarnak mert úgy döntött hogy visszaköltözik Magyarországra, és innen indítja a karrierjét, nem pedig amerikából, ahonnan 10000-szer könnyebb lett volna, és amikor itthon ellenszenvesek voltak vele, megkérdezték nem akar-e visszamenni - azt mondta hogy nem, mert magyarország a hazája. - mellesleg a Big brother főcímzenéjét magyarul énekelte- szóval sorry, látszik hogy ennyire tudatlan és hülye vagy. - boccs-ezt nem annyira neked szántam, úgyhogy bocsi. Ja king (a hülyék királya), te nagyon irigy vagy, nagyon, de nagyon!!!
king e-mail | 2004-04-23 15:35:33 | 18.
Ne pattogjál már kislány(fiú?)! Elismétlem a gyengébbek kedvéért (aki mellesleg Te vagy ;-D) újra, hogy senki sem tökéletes (te meg aztán végképp nem)! Egyébként nem csak azért utálom mert nem tudja megjegyezni 2x év alatt a "hazája" himnuszát, hanem mert amúgy is színvonalon aluli a kiscsaj! Na most szólj hozzá...

Előzmény: Xtina fan (15.)
SpecialNeeds e-mail | 2004-04-22 14:08:23 | 17.
Hi
Elismerem a hangjában van élet,de a számai üresek.Ráadásul ő a nagy magyar?,még a BB dalát is angolul énekelte.Úgy szeretem,mint az édes kis britnit.(azaz sehogy)Ez csak egy vélemény,ne vegyétek magatokra,minket is támadnak jobbról-balról.

űberláma e-mail | 2004-04-20 13:39:22 | 16.
Én már elrontottam! Nemis egyszer! csak az a baj, hogy én kb.: 3.-os koromban! Ez vagy te meg a Lindid!!!!! :-D

Előzmény: Xtina fan (15.)
Xtina fan e-mail | 2004-04-15 09:07:47 | 15.
Jaj! istenem azért mert egyszer elrontotta azért utálnunk kell??? ti hülyék vagytok - mert ti még egyszer sem rontottátok el a Himnuszt vagy a Szózatot?? ÁÁÁ - persze hogy nem - hisz ti mind tökéletesek vagytok!!! ÓÓ - Bocsánat!! :)

Király Linda Para Siempre!!!

dmfj e-mail | 2004-04-15 08:01:38 | 14.
Teljes mértékben egyet értek! Aki magyarnak vallja magát tudnia kéne a magyar himnuszt.

Előzmény: king (13.)
king e-mail | 2004-04-15 07:21:46 | 13.
Én sem vitatkozom mellesleg hülyékkel de Veled kivételt teszek:
Nem mondtam soha, hogy tökéletes vagyok. De a Himnuszok KIRÁLYnője sem az, SŐT...


Előzmény: Xtina fan (12.)
Xtina fan e-mail | 2004-04-14 16:16:14 | 12.
én nem fogok vitatkozni hülyékkel!!
hidd és gondold amit akarsz, halj meg hülyén, ha már úgyis az vagy!
csak egy MAGYAR mondás!!!:
Okos enged, szamár szenved! szenvedj te kis szamarak királya!!!
és egy bölcs, meggondolandó mondás, amit pl. neked is át kéne gondolnod: Tévedni emberi dolog! habár egy király (king) sose tévedhet, hiszen ő tökéletes....


Előzmény: king (11.)
king e-mail | 2004-04-14 10:37:49 | 11.
Én nem állítom magamról, hogy "énekes" vagyok (vele ellentétben), ezért nem is állnék ki emberek elé. Viszont a Himnuszt én még egyszer sem felejtettem el azóta mióta megtanultam (kb. 8 évesen). Szerintem azt, hogy hülye az aki ezt felhozza, Vikidál találta ki mivel ő is hadilábon áll a Himnusszal. Ha meg magyarnak vallja magát akkor nem igaz, hogy 2x éves korára nem tudja megtanulni, ezt a bonyulult egy versszakot.


Előzmény: Xtina fan (7.)
Pilot e-mail | 2004-04-13 00:40:13 | 10.
Üdvözlök mindenkit.
Maradjunk abban hogy Mr. X vagyok.
Nagyon megköszönném ha valaki megosztaná velem Király Linda mail cimét, vagy egy olyan forunmot amit ö is személyesen olvas.

Maradok tisztelettel : Mr X.


Előzmény: Xtina fan (9.)
Xtina fan e-mail | 2004-04-10 19:44:53 | 9.
Király Linda, Christina Aguilera and Alicia Keys forever!
Csigusz e-mail | 2004-03-26 19:11:44 | 8.
1. te kis taknyos ne mondd meg nekem, hogy kit szeretek es kit nem
2. nem ismersz,tehat nem mondhatod azt, hogy magamot szeretem csak
3. tudok angoloul es attol meg, hogy valami gagyi pop dal a szerelemrol szol, meg nem biztos, hogy jo... sablonos es valami amcsi vagy akarmilyen bacsi irja neki, tehat leforditom neked magyarrol magyarra, hogy te if megertsd, nem o talalja ki
4. te szoktal verseket olvasni, amik tenlyeg ertekes alkotasok?
5. en magyar vagyok, nem ugy mint linda... na ehhez mit szolsz?
6. ha mar annyira magyarnak vallja magat, tanulja meg a Himnuszt, mert az elet nem abbol all, hogy razzuk a seggunket es enekelunk...
Tudod, altalanos iskolas kisgyerekek meg tudjak tanulni a szoveget es nem keverik ossze a sorokat, mert nekik megvan az a bizonyos kepesseguk (ami ezenkivul meg sokaknak), hogy meg tudnak tanulni nehany sort...
engem egyaltalan nem erdekel, hogy vilaghiru-e vagy sem, vannak nala sokkal ertekesebb emberek, akikre busznkenek lehet lenni
7. nekem is vannak kedvenceim, bar nem vagyok fanatikus
Nem fogok vitatkozni veled, izlesek es pofonok, ezt a mondast biztos ismered, talan meg linda is ismeri, hacsak nem keveri ossze mondjuk valami massal...

nem lehet mez mehek nelkul ez meg oke, nem veszes, de ez a kutyas-csontos dolog kesz rohej, de most komolyan, nevetseges :D


Előzmény: Xtina fan (5.)
Xtina fan e-mail | 2004-03-26 16:14:07 | 7.
Ja igen! Figyuka! Először is: megmondták híres magyar emberek, meg mások is hogy hülye, az aki a himnuszos-sztorin csámcsog... Ezek szerint te az vagy! Nem tom te kimernél-e állni jó pár ember, és tv kamerák elé, hogy elénekeld a Himnuszt? Meg amugy is nem hiszem hogy ilyen körülmények között ne lenne olyan fiatal aki ne rontana bele, egy olyan himnuszba, amelynek a sorait könnyen össze lehet keverni, és más-más sorokra lehet énekelni más-más sorok dallamát...

A másik meg hogy magyarnak vallja magát! Mér ne vallaná annak magát? Az lehet hogy Amerikában született, de mégis magyar szülőktől, magyar névvel, magyar nyelvvel, ...stb. És figyu majd ha az egész világon ismerni fogják, márpedig ez nemsokára teljesen igaz lesz, akkor nem tom hogy mit fogsz szólni, hogy egy ilyen jó hangú, világszerte elismert énekesnő magyarnak fogja vallani magát, és a világ el lesz képedve hogy van egy ilyen jó hangú magyar énekesnő, és mindenki büszke lesz rá, akkor te majd húzd össze magad!
Habár már összehúzhatod magadat!


Előzmény: king (6.)
king e-mail | 2004-03-25 09:17:13 | 6.
Ha annyira szereted K. Lindát akkor tanítsd meg neki a Himnusz-t. Mellesleg nem az az égő, hogy nem tudja a szövegét(végül is amerikai), hanem az, hogy magyarnak vallja magát:-)

Előzmény: Xtina fan (5.)
Xtina fan e-mail | 2004-03-20 19:30:37 | 5.
Abszolút nem túlzás!! Nemtom te miket szeretsz, de ezek alapján nagyon nem rajongsz semmiért!
A rajongók mindent megtesznek a kedvencükkel kapcsolatban! Lehet hogy te nem, mert te nem szeretsz senkit!(talán csak magadat)
A VV1 Ágit ne emlegesd!! nincs is hangja, és borzasztó szar!! Ellenben Lindának marha jó a hangja és nagyon jól is néz ki! Lehet hogy van rajta egy kis fölösleg, de azt nemsokára már úgyis leadja!!
Hogy mi az értelme a számainak?? Meghallgattad őket?? Tudsz angolul vagy magyarul??
Mindegyiknek van értelme tükörfordítás alapján is! de tudod a számoknak belső jelentésük, üzenetük van!
Tudod ha meghallgatod a Hollát! abban is ilyenek vannak: nem lehet méz méhek nélkül.. mert ha te nem vagy velem olyan vagyok mint egy kutya csont nélkül...... és akkor is meghódítalak!
lehet hogy egy kicsit így nincs értelme, de ha belegondolsz ez is a serelemről sól+stb.
Na mindegy hogy mi a holla értelme, az a lényeg hogy van értelme! Meg a többi számnak!
KIRÁLY LINDA, ALICIA KEYS, CHRISTINA AGUILERA FOREVER!!!


Előzmény: Csigusz (4.)
Csigusz e-mail | 2004-03-19 20:38:19 | 4.
nem tulzas, hogy 2 peldanyban beszerezted?
ezt igazabol tenyleg egy bizonyos jelzovel lehetne megfogalmazni: "butasag"
Lehet, hogy jobb hangja van, mint Balazs Klarinak vagy VV2 Aginak, de nem kell elajulni tole.
A szamainak pedig megis mi ertelme?
Holla holla? :-S
Miert, x-tina szovegeinek van ertelme?


Előzmény: Xtina fan (1.)
Xtina fan e-mail | 2004-03-18 18:56:41 | 3.
Figyu! a cd-je abszolút nem szar! sőt a szuper!!!!!!
Marha jó hangja van! marhajók a számai!! ahogy énekel az leírhatatlanul gyönyörű!!!
a magyar számok gyönyörűek, nagyon jó kis lassú számok, az angol dalok pedig tipikus csúcsszuper bulizós számok, na jó azok közt is van egy-két lassú!! amúgy meg minden (angol+magyar) számának van értelme, nem úgy mint bizonyos külföldi előadókénak: pl. Britney-nek! - na hát az ő számainak nincs semmi értelme!!
Király Linda forever!!!

űberláma e-mail | 2004-03-11 13:59:07 | 2.
Mert hülye vagy (hogy megvetted a szar cd-jét)

Előzmény: Xtina fan (1.)
Xtina fan e-mail | 2004-03-09 19:15:14 | 1.
Hello mindenkinek!!
Kérlek ne írjatok be csupa hülyeséget Lindáról, mert ő a legszuperebb hangú nő - Christina Aguilera és Alicia Keys mellett természetesen - a világon!!!
Szuper hangja van, a számai marha jók írjatok csupa jót róla és vegyétek a lemezét!! Én cd-én és kazin is megvettem!!!


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.