Click to Visit
Pop - Keresek egy zenét
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

jevgenyij e-mail | 2004-08-01 16:36:16 | 4.
szerintem a Suffocation: Subconsciously Enslaved c. új slágerét hallottad

Előzmény: A-Tom (2.)
mocarella e-mail | 2004-07-30 16:06:57 | 3.
hello
szerintem avril új számát hallottad
a cime: My Happy Ending
Pár hete adják a viván meg az mtv-n is.
és van olyan oldal ahol bele lehet hallgatni a számokba. és még a klippeket is megnézheted.
pontosan nem tudom, hogy mi az oldal címe, de szerintem, ha a google keresővel nézed, akkor megtalálod. Sok szerencsét: Lilla


Előzmény: A-Tom (1.)
A-Tom e-mail | 2004-04-28 22:58:13 | 2.
Sikerült felvenni a zenét, bár nagyon tré minőségben, így a refrén elejét (ami gondolom a szám címe lehet) még mindíg nem értem.
Mindenesetre most már tán tudtok segíteni.
http://www.v-univerzal.hu/miez.mp3
Előre is köszi

A-Tom e-mail | 2004-04-24 19:54:25 | 1.
Valaki segítsen!
3 hete kajtatok egy zenét. Csak a Rádió Győrben szoktam hallani (amikor épp Győrbe vagyok) azon is csak 2-3 alkalommal hallottam.
Címét, előadóját nemtudom, szövegére nem emlékszem, amikor hallottam akkor sem értettem sokat belőle.
Annyit tudok elmondani róla, hogy az énekescsaj hangja nagyon hasonlít Avril Lavigne-re, és a zene is nagyon hasonló stílusú mint a A.L. I'm with you című száma.
Nézem a TV-ket, hallgatom a rádiókat, lesem a toplistákat, de sehol nem találom, főleg hogy azt se tudom mit keresek.
Aki esetleg ebből ráismer, az megírhatná címét, esetleg jótanács hol érdemes körbenézni. Kár hogy nincs olyan oldal neten, ahol bele lehet hallgatni számok közepébe pár másodpercet... Vagy van?


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.