Click to Visit
Pop - Manchester United
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  

borila e-mail | 2007-09-30 17:51:18 | 32.
Hát eztnem hiszem el!!!! A szüleink kezet foghatnának, dettó ez megy nálunk is, mondjuk fel nem foghatom,h egy lánynak miért ne tetszhetne a foci, naés???Tény, h férfias sport, de attól még hogy egy csaj szereti a focit, és nem csak azért, h de helyes hímek rohangálnak feszülős mezben az üde pázsiton, hanem mert átérzi ennek a sportnak az igazi szépségeit. még ha egy lány annyira elvetemült hogy focizik is, az sem jelenti feltétlenül azt,hogy fiúslenne.Ettől még nagyon is lehet nőies!!!Ne törődj a szülői hápogással!!! Ha tetszik bizony néznikellés ellentmondásnak helye nincs!!!
Hidd el,ha férfilennél,nem gondolkoznál azon,h létezik-e nagyobb bünti...:))))))))))


Előzmény: Eynoyin (31.)
Eynoyin e-mail | 2007-09-30 10:24:25 | 31.
Nálunk se szereti senki a sportot,csak én.Sőt ha anyám meglátja hogy foci van a tévében nagyon sebesen kapcsol tovább,viszont ha azt látja hogy én még nézem is akkor aztán elszakad a cérna.Múltkor is 2 órán keresztül azt hallgattam,hogy egy lánynak minek focit nézni.Kivoltam. :)
Igen ez a magyar válogatott már igazi focit játszik.Csak az a baj hogy nagyon peches nép vagyunk.I világháború,Trianon,és ez a legutóbbi EB selejtező meccs.Jobb nem is beszélni róla.:(
Hát igen arra gondoltam.Lehet hogy kicsit gonoszul hangzott. :)Nem tehetek róla,múltkor a kollegám is azt mondta,hogy bosszúálló vagyok.:)))))Azért biztos ki lehetne találni valami rosszabbat is!Ha elég sokáig gondolkodnék eszembe jutna valami.:)
Helyesírással ne törődj.Én is el szoktam ütni ;)


Előzmény: borila (29.)
borila e-mail | 2007-09-28 19:11:54 | 30.
vívna

Előzmény: borila (29.)
borila e-mail | 2007-09-28 18:55:40 | 29.
Ha ez vigasztal a családunkban rajtam kívül mindenki utálja a sportot, főleg a labdajátékokat....:((((((((((Meg is jegyzik,h engem még akkor is érdekel egy meccs, ha a járásbajnokság két utólsó helyezettje vivna "vérremenő csatát" egymással. Mire én:Lehet több hajtást és jobb színvonalat látok, mint egy "NB1-es meccsen!! A mostani magyar válogatott előtt viszont le a kalappal!!! Végre nem fossák össze magukat a pályán, ha idegenben játszanak, nem fáradnakel,létszik,h külföldi bajnokságokban edződtek.Amúgy ha a vizilabdás srác büntije kapcsán a kitárazásra gondoltál, háát egy ffinek annál nagyobb büntetése nemigen lehet.....

Előzmény: Eynoyin (28.)
Eynoyin e-mail | 2007-09-27 16:44:51 | 28.
Nekem is vannak ötleteim,hogy mit lehetett volna csinálni vele.De ez téged érzékenyebben érint mint engem.:)))Már sok helyen tapasztaltam ezt a férfiszolidalitást.
A K1 csak arra való,hogy a sok félőrült(bunyós és néző egyaránt)kiélje az elfojtott agresszivitást.Azt a másik módot én is jobban élvezem.Valszeg ezért nem lettem bunyós:)
Én is élvezem,hogy végre valakivel egyezik az ízlésem.A benti srácok között valahogy mindíg egyedül maradok a véleményemmel:(


Előzmény: borila (27.)
borila e-mail | 2007-09-26 19:30:59 | 27.
A srácot eltiltottákpár évre, de ha rajtam múltvolna satuba fogatom a golyeszait!!! Ilyen övön aluli szemétségért ez lenne a minimum!!!A K1-es bunyó az már tleg dúrva,csak azt nem értem,h emberek mit élveznek egymás szétverésében???!! Sokkal kellemesebb módja is lenne a fölös energiák levezetésének....most én is majdnem elpirúltam...:))))))))))))))))))))))))))))Jólesik,h egy véleményen vagyunk sport terén!!!Szép estét!!

Előzmény: Eynoyin (26.)
Eynoyin e-mail | 2007-09-26 16:17:40 | 26.
Na ne már,még a végén elpirulok!:)(De azért jólesett!)
Azt hittem csak viccelsz ezzel a hereletépéssel!
És legalább az a vandál állat soha többet nem játszhatott?
Tudod mi a brutális?Szerintem egy K1-es bunyó se kutya ha a brutalitást vizsgáljuk.Azért ott is vannak durva dolgok.
Azt hiszem egyetértek veled.X)


Előzmény: borila (25.)
borila e-mail | 2007-09-24 18:28:47 | 25.
Ha minden csaj ilyen lenne arany élete lehetne a sportot kedvelő fasziknak!!!:)))))Hááát a ffi vizilabdánál szinte már csak az utcai harc a brutálisabb. Ha azt a BVSC játékost kérdezed, akinek letépték a heréjét valszeg egyetértene velem..Sztem a footbalasportok királya,a kézilabda pedig a sportok királynője.

Előzmény: Eynoyin (24.)
Eynoyin e-mail | 2007-09-24 16:51:52 | 24.
Na most majdnem kérdeztem egy olyan igazi szőkéset!De még időben észbe kaptam!:))))
Muszáj képben lennem,1 kivételével csak pasi kollegáim vannak,akik a tippmix szenvedélyének hódolnak,és minden reggel megbeszélést tartanak az aznapi fogadásokról amiben nekem is aktívan részt kell vennem.Nem engedhetem meg magamnak a lazaságot.És még nem is hallottál az autókról beszélni.;)(nem is fogsz,azokhoz nem értek)
Csippantom a férfi vizilabdát!Azt mindíg megnézem!Tényleg elég durva sport.De azért mindenki túléli a mecsseket.Meg a kosárlabdát szoktam még nézni,mert az is közel áll a kis szivemhez,és mióta Szávay ilyen jól szerepel azóta teniszt is nézek.


Előzmény: borila (23.)
borila e-mail | 2007-09-23 18:12:27 | 23.
Igen a fociban benne van a kemény játék, de ez mind kismiska a női kézilabdához, vagy mondjuk a ffi vizilabdához képest.Olyan könyöklések, here tépkedések ,levegőben való meglökések vannak,h nem irígylem őket.Apropó kemény foci + technika, no a jugók (plávik) nagyon technikásak is és kőkemények a pályán és vert helyzetbőlis képesek felálni... nem csípem őket de focizni azt nagyon tudnak.Csaj létedre látom képben vagy foci ügyben,ez tetszik..:)))))))

Előzmény: Eynoyin (22.)
Eynoyin e-mail | 2007-09-23 12:39:28 | 22.
Akkor igazándiból nem lehet sok hasznát venni.Felmegy a pályára,2* fellökik és utána 3 hétig nem játszhat.Pont ez a bajom a focival.Kétféle csapat van:az egyik nem tudja elviselni ha valaki jobb nála és akkor kezdődik a felrúgósdi.A másik meg csak úgy tud valamit elérni,hogy valahányszor az ellenfél egyik játékosa közel kerül hozzá rögtön fekszik mint valami rossz ribanc.Többet vannak a földön mint amit fociznak.Ha ilyen meccset látok,azonnal.kapcsolok tovább.

Előzmény: borila (21.)
borila e-mail | 2007-09-22 17:17:04 | 21.
Pierie Henry is az, csak egy ütősebb meccsen félő, h szétszedik, mint a legóembert!!!

Előzmény: Eynoyin (20.)
Eynoyin e-mail | 2007-09-22 11:54:16 | 20.
De fogadok,hogy nem tudsz még egyet mondani!:)

Előzmény: borila (19.)
borila e-mail | 2007-09-20 17:23:59 | 19.
Na Figo ő tud focázni!!! Úgy keveri a zsugát mint állat. Esze is van a focihoz, meg tehetsége is.Ő valóban klasszis.

Előzmény: Eynoyin (18.)
Eynoyin e-mail | 2007-09-19 17:57:40 | 18.
Na azért nem mondtam hogy jól focizik,csak jó a hozzáállása.Úgy igazából sokáig kellene gondolkodnom hogy ki is az a focista aki igazán jól játszik.Cristiano Ronaldo sincs nagyon eleresztve csak jól néz ki.Nekem ezért a kedvencem.;)A másik kedvencem Luis Figo.De Ronaldotol meg Ronaldinhotol se vagyok elájulva.

Előzmény: borila (17.)
borila e-mail | 2007-09-19 16:46:24 | 17.
Azért nem kell annyira bálványozni Beckhamet, mert cselezni azt nemigen tud, ha csak lehet ívelget. A beadásai és pontrugásai valóban jók, kb. ezért tartják, meg mert a sok tizenéves picsa miatta jár ki meccsekre. De ez a teljesítmény édeskevés egy klasszinak kikiáltott játékostól!!

Előzmény: Eynoyin (16.)
Eynoyin e-mail | 2007-09-18 17:43:42 | 16.
Szerintem is a csapatjáték a lényeg.Erre nagyon jó példa(szerintem)David Beckham.Én nem csipázom őt mert agyonreklámozza magát és csak a felhajtást csinálja maga körül,de mikor kimegy a pályára akkor csapatban gondolkodik.Nem tudom hány gólt lő egy szezonban,de 20 alá tippelem a számát.Viszont a beadásai azok verhetetlenek.A gólok 80%-ban az ő beadásaiból születnek.Nincs önzőzés,nincs magamutogatás,a csapat az első.Ez már az a foci amit szerintem játszani kellene minden játékosnak.

Előzmény: borila (15.)
borila e-mail | 2007-09-16 17:53:09 | 15.
Aki fiatalon is kellő alázattal viseltetik a football iránt, az fel tudja fogni, hogy ez egy csapatjáték és nem az számít, h ki lövi a gólt, hanem,hogy a CSAPAT hány gólt rúg és hányat kap!!Bizonyítani a jó összjátékkal is lehet, bár sajna a közönség is csak azt jegyzi meg, h XY lőtte a gólt, h ki harcolta ki a helyzetet arra már a kutya sem emlékszik!!Itt kezdődnek a bajok sztem...

Előzmény: Eynoyin (14.)
Eynoyin e-mail | 2007-09-16 17:30:03 | 14.
Szerintem ez csak azért van,mert a legtöbb mai focista nagyon fiatalon kerül a csapatokhoz,és mindegyik bizonyítani akar,hogy ő milyen jó.Aztán megy az önzőzés meg a magamutogatás.De 5 év múlva mikor már elég érettek lesznek ahhoz hogy játszani akarjanak ne hivalkodni akkor nem fognak ennyi hibát elkövetni a pályán.

Előzmény: borila (13.)
borila e-mail | 2007-09-14 18:03:27 | 13.
Ha nincsen ló,jó lesz az öszvér.Az tény, hogy nem ügyetlenek, de sokat hibáznak és messze nem olyan labdabiztosak,mint Cantona.

Előzmény: Eynoyin (12.)
Eynoyin e-mail | 2007-09-12 18:19:46 | 12.
Az lehet hogy Ő a legjobb,de most a mostani játékosokkal kell beérnünk.És azért ők is tudnak valamit virítani,nem igaz? :)

Előzmény: borila (11.)
borila e-mail | 2007-09-12 10:36:23 | 11.
Erik Cantona minden idők legnagyobb Manchester United játékosa!! A mostaniak fényévekre vannak tőle.

Előzmény: Eynoyin (10.)
Eynoyin e-mail | 2007-09-05 17:08:24 | 10.
Halihó!Nekem is Cristiano a kedvencem,de mostanában egyre többet hallom hogy a különböző újságírók arról cikkeznek hogy meleg.

Előzmény: m_meryem (7.)
ani22 e-mail | 2006-11-17 16:36:24 | 9.
és a legjobb színész

Előzmény: kezzy (3.)
pali10 e-mail | 2006-10-28 12:34:09 | 8.
igaz hogy jol focizik?????de a VB-én szépen le fejel te olasz játékost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Előzmény: m_meryem (7.)
m_meryem e-mail | 2006-10-21 19:43:34 | 7.
hallod bocs de Cristiano Ronaldo jol focizik és a fociba nem a helyeséget kell nézni mert az tény h helyes de focizni is tud. És pl. zinedin zidane rohadt jol focizik de nem helyes vagyis ne Fikázák azok C.Ronaldod akik nem tudnak semmit a fociról köszi

Előzmény: Mike_01 (5.)
Ridi - Ridi e-mail | 2005-09-01 13:39:19 | 6.
:)

Előzmény: Mike_01 (5.)
Mike_01 e-mail | 2005-09-01 04:18:37 | 5.
Lehet,hogy ő a legszebb de nem ő a legügyesebb hanem
Ruud Van Nistelroy. Bocsi de én azt gondolom,hogy szépséggel semmit nem lehet elérni a fociban, Vegyük alapul David Bekchemet (mit tudom én hogy írják)
Ő is a szépségre alapzza magát és beképzelt miatta.
Amíg nem lett felfedezett focista adig tök normális volt.Ha megnézed a Manchester United - Debrecen meccset láthatod, hogy a Vukmir simán kicselezi a Ronaldot.


Előzmény: kezzy (3.)
Ridi - Ridi e-mail | 2005-08-30 11:45:38 | 4.
Jó csapat!
kezzy e-mail | 2004-06-11 14:14:35 | 3.
Szerintem Cristiano Ronaldo a legszebb, a legjobb, és a legügyesebb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Juddyy@ (2.)
Juddyy@ e-mail | 2004-06-08 19:11:25 | 2.
Hát szegényke jól egyedül maradtál!!A legjobb barátnőm kedvenc focicsapata!A kedvenc játékosa pedig a Ruud Van Nistelrooy!!

Előzmény: kezzy (1.)
kezzy e-mail | 2004-05-25 08:28:20 | 1.
Sziasztok!!!!
Szeretném ha ehez a témához is sokan hozzászólnátok!
Bár ennek a témának a zenéhez semmi köze, de akkor is írjatok bele!!!!!!
Ok?
Szeretitek-e vagy nem?
Ki a kedvencetek?
Melyik a legszebb fiú a Unitedben?
Ki a legszebb focista? (nem csak a Manchesterben)
Köszi!!!!!!
Sokan írjatok!!!!!!!!!!!!


1  2  3  4  5  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.