Click to Visit
Pop - A-HA
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  

Locust e-mail | 2004-03-10 17:12:20 | 168.
Szia Nahryen!
A címem:3530 Miskolc, Király utca 24 Fsz/1 Nagy Orsolya
Előre is kösziiii!

Magne,én még biza nem kaptam meg!Lehet,hogy majd holnap...

Sky,megyek a mailboxra és küldöm!


Előzmény: Nahryien.. (165.)
sky e-mail | 2004-03-10 14:39:56 | 167.
Sziasztok!

Nahryien
Milyen segítségre gondolsz?
Képeket én is tudok küldeni+dalszövegeket+interjúkat az A-ha-val. Megnéztem azt az oldalt, amit ajánlottál. Annyit tennék hozzá, hogy Mortennek 4 gyereke van, nem 3.

Ha érdekelnek a fent említett dolgok, küldj egy e-mailt.

Locust, várom az e-mailt és előre is köszi!

Sziasztok!

Magne e-mail | 2004-03-10 13:20:11 | 166.

Ezek szerint hülyeség az ötletem.

Locust
Múlt csütörtökön adtam fel, már oda kellet volna érnie.

Nahryien.. e-mail | 2004-03-09 18:14:04 | 165.
Hell..

Köszönöm a szíves [vissza]fogadtatást.. :)

Igen, megvan a Poetenes Evangelium.. s át is másolom Neked,csak adj egy címet, ahova elküldhetem..

A Homecoming dvd, illetve azon cd másolata is megvan [2 cd-s verzón.. ], olyan kafa, h az hihetetlen!!!! S nekem megvan... bi-bi-bi! :)

Tudtátok,h Mortennek van több olyan száma amit nem adtak ki.. mint pl. a 'It Was You' c. száma. Ez a Wild Seed újra kiadott albumán, 'bonus track'-ként szerepel, több más ismert számával..
De, arról is van bizonyos/biztos információ avagy pletyka, hogy van egy hasonló fazon mint Morten, s neki is olyan hangja úgyszintén Mortené.. Szóval, nem tudom mit higyjek.. De irigylem piszkosul Pitypangot!!!!! :(

Nem tudom, h a közeljövőben tartandó talikra tudnék-e menni.. de, amint időm lesz, talán megyek s résztveszek azokon.. :)

A képeket majd mailban küldjétek el..

Farvel..: N'a rien..


Locust e-mail | 2004-03-09 17:37:53 | 164.
Szia Nahryen!
Hű,neked megvan a Poetenes Evangelium?Na,egyik nagy vágyam,hogy meglegyen nekem is.Ha,nem túl nagy kérés,átmásolnád nekem?

Én az oldal elkészítésében sajna nem tudok segíteni,mert nemtudok weblapot készíteni,csak annyit tehetek,hogy van 1 halom képem itt a gépemen,minden albumuk dalszövegei,infók Mortenről,és valahogy feltehem arra az oldalra.
Igazad van Nahryen,valamit tenni kéne...

Magne,én láttam a Durant a 7végén.Már régebben is adták,már akkor felvettem videora.Az előbb a Top 10-ben Teen Idol-ok voltak,az A-HA 10. a Take on me-vel,a Duran + 8,vagy 7. a Hungry like the wolf-fal.

Sky,amint tudok küldök néhányat


Előzmény: Nahryien.. (162.)
Magne e-mail | 2004-03-09 15:29:36 | 163.

Na végre Nahryien hogy visszatévedtél. Már túl sok volt a lány, nem volt miről beszélnem velük (á ez nem igaz!). Persze hogy legyen igazi magyar a-ha oldal. Senki nem reagált a Brazil-Magyar a-ha rajongóval való kapcsolat-felvételi javaslatomra. Neked mi a véleményed? Ők nagyon értenek a koncertszervezéshez.
Itt van egy pár lány akinek rengeteg mindene van amit rátehetnél az oldalra (pl: képeket). Jössz a találkára?

Lányok

Láttátok Vasárnap este a Duran Duran unpluged-ot a Vh1-en? Szuper jó volt. Már van 2 és fél gigányi videóm tőlük. Szombat este volt Wet wet wet koncert az Rfm –en, nagyon jó zenéik vannak nekik is. Én is szeretem a U2-t, Depeche Mode-ot. Ezen kívül már leírtam hogy szeretem a Genesis-t, aminek az egyik legjobb számát Morten is eljátszotta, írják a Homecoming-on. Nagyon jó a Dire Straits és REM is.

Locust megkaptad?

Nahryien.. e-mail | 2004-03-09 14:48:45 | 162.
Nem tudom, mondhatom-e, érzékeltethetem-e én is azokat az érzéseket amiket itt előttem többen kimutattak.. Mindegy..- én is így érzek.. s tök jó olvasni a mondanivalótokat.. Kicsit felszabadít.. áá!, nagyon.. :) Köszönöm/Tusen takk!!

Én készítettem egy közel-távoli Morten Harket oldalt.. http://faretheewell.fw.hu Van itt róla rövid életrajz, kép, diskográfia.. ÉS szívesen fejleszteném, bővíteném az oldalt a segítségetekkel - lehet róla szó..?!! Szerintem érdemes lenne egy magyar a-ha illetve Morten Harket oldalt csinálni, ha már több idegen nyelvű rajongó is készített már... Legyünk bátrak!, s mutassuk meg, hogy lenne értelme annak, hogy az a-hának el kell jönnie koncertezni Mo-ra!!! Vagy tévedek..? Én nem így hiszem...
A francba is már!, tudom, hogy sokakat megszólít az a-ha, Morten! Legyen már merszünk.. én segítek, de ahhoz nektek is kell rajongók!!!!!!!!!!

Szeretem az a-hát! Szívesen játszom gitáromon számaikat..
Bitrokomban van Morten eddig összes kiadott szólóalbuma[Poetenes Evangelium, Wild Seed, Vogts Villa], s az a-ha újabban kiadott albumai..
[A Himmelske Danser még magyarul is megvan!!!! :)]
Illetve vannak Morten élőfelvételeim is..
Kutattam utánuk, megtaláltam őket.. :)
Ha vkinek szüksége van rá.. jelezze!

Aki nem hiszi,hogy éltem kint Norvégiában, győződjön meg róla- mert nem hazudok..
http://faretheewell.freeweb.hu/norge.jpg


~~~~~~~
Hisztek nekem..? Legyen oldal..?

sky e-mail | 2004-03-09 13:26:25 | 161.
Haliho!

Végre megint itt vagyok. Kedden és csütörtökön vagyok itt, néha pénteken is.
Nekem 2 nagy kedvencem van: 1.A-HA 2.Depeche Mode
Mást is hallgatok ezen kívül, de ez a két banda a kedvencem ebben a sorrendben.

Locust!
Ha nem túl nagy kérés, küldenél nekem egy-két fordítást? Előre is köszi.
Most kilépek, mert nincs itt senki.

Sziasztok!

sky e-mail | 2004-03-09 10:05:35 | 160.
Sziasztok!

Majd délután még visszanézek most órán vagyok!
Sajna kicsengettek.

Puszi

Pitypang e-mail | 2004-03-09 09:56:44 | 159.
Nahryen!

Megkerdezhetem, hogy mijaratban voltal NOrvegiaban?
Munka, iskola, csalad, vagy netalantan szerelem?
Miert mentel haza?
Mennyi ideig voltal itt?


Előzmény: Nahryien.. (157.)
Pitypang e-mail | 2004-03-09 09:51:07 | 158.
Szia Nahryen!

Nem tudom mire gondolsz!!! Norvegot szeretnel tanulni?

Attol tartok, En egyelore meg ebben nem tudok neked segiteni, mert nekem is uj az egesz, csak egy bo honapja vagyok kint, es csak par szot, kifejezest tudok es elkezdtema nyelvtanat tanulni. Azon vagyok hogy nagyon jol megtanuljam a norvegot en is. De szeretnem, ha Te irnal nekem privatban es leirnad pontosan mire gondolsz! Es ha tudok, termeszetesen segitek.

Udv. Pitypang


Előzmény: Nahryien.. (157.)
Nahryien.. e-mail | 2004-03-09 07:56:32 | 157.
Hell..

Rég jártam erre.. Elnézést, h csak most jelentkezem..
Pitypang, segítséget kérnék Tőled - engedelmeddel, ha nincs ellene kifogásod..
Minthogy éltem kint Norvégiában, s szívem visszahúz oda - nagyon.. - úgy, szeretném, ha segítenél abban, h norvág tudásom gyarapodjék..
Már régóta szeretném beteljesíteni ezt az álmomat.. Lehet róla szó..
[Ha úgy döntesz, segítségedet nyújtod, írj mail-t.. visne.poet@freemail.hu]
Köszönöm..

Farvel..: N'a rien..

Locust e-mail | 2004-03-08 17:19:52 | 156.
Szia Sona!
Hamarosan meglesz a CD!
Hát igen.Én is imádom a Wild seed-et.A kedvenc számaim róla:Brodsky Tune,Los Angeles,Lay me down tonight...felsorolnám az összeset.Úgylátszik hasonló a zenei ízlésünk,én is szeretem a Duran Duran-t,kedvenc számom tőlük az Ordinary World,amit sokszor adnak a Sláger rádióban.Billy Idol is nagy kedvencem,épp az előbb hallgattam a Greatest Hits-eit.Tőle nagyon szeretem a Sweet 16-t,és Hot in the city-t.Továbbá az Alphaville-t is nagyon szeretem.
De úgy van ahogy mondjátok,az A-HA-t senki sem éri utól.
Sona,ki a kedvenc Duran tagod?


Előzmény: Sona-ha (153.)
Pitypang e-mail | 2004-03-08 13:26:25 | 155.
Sona!
Irtam levelet, majd nezd meg, es hihetetlen, hogy te is ugyanazokat hallgatod az A-ha mellett...En is pont ezeket szeretem, annyiban valtozik, hogy en meg szeretem Prince, Dawid Bowie a a Doors szamait is, de csak nehanyat. Billy Idolt azt nagyon imadom(Sweet sixteen), U2(Unforgettable fire) isteni, Duran D szinten es hat igen a mai napig szivesen hallgatok Mode-ot, de az A-ha-ban megtalaltam az igazi zenet, ugy ahogyan mondod: nem lephet a nyomaba senki...

A Wild Seed nagyon klassz, nekem a Los Angeles, Tell me what you see es a Spanish steps a kedvenceim, de az egesz album ugy jo, ahogy van..

cup Pitypang


Előzmény: Sona-ha (154.)
Sona-ha e-mail | 2004-03-08 12:53:40 | 154.
Tényleg! Már nagyon régóta tervezem, hogy leírjam, miket hallgatok még az a-ha mellett: U2, Duran Duran, Depeche Mode, Billy Idol... de ezek sehol nem érik utol az kedves a-hát!!!!!!
Duran Duran-tól nagyon nagy kedvenc a Union Of The Snake!!!!!!!!! És nagyon állat a klipje!
De az a-ha az mindig isten marad!

Csók: Fruzsesz

Sona-ha e-mail | 2004-03-07 19:13:28 | 153.
Mindjárt írok Neked Pitypang, most van lehetőségem!
Locust! A Vogts Villa-t szeretném, azóta sikerült megszereznem a Wild Seed-et, háááááááát... Isteni!!!!
A Ready To Go Home! Gyönyörű! Ettől elájultam, és el dobtam magam. Tegnap egész este ezt bömböltettem... Anyukám rendes, nem szól érte, még késő este sem!

Locust! Azt hiszem csak tavaszi szünetben tudok lenézni, addig sajnos nem tudok, nem lesz időm a suli miatt. De erről majd picit később bővebbben írok!
Puszika! És feltétlenül cserélgessünk képeket!
:-)

Sona

Locust e-mail | 2004-03-07 17:44:16 | 152.
Szia Sona!!
Sajna,csak 1 CD átmásolásáról lehet szó,mert nem én másolom,hanem 1 ismerős.Melyiket kéred?Vogts Villa vagy Wild Seed?

Locust e-mail | 2004-03-06 17:21:42 | 151.
Szia Pitypang!
Hogy mennek a dolgok Norvégiában?Tegnap regisztráltam a Harket Heaven nevű Morten oldalra,és nagyon jó,saját fényképalbumot lehet létrehozni a tagoknak.
ha még nem vagy tag,regisztráljál,de ezt mindenkinek mondom!!
Majd,ha lesz időd,küldesz képet Norvégiából?
Légy jó!
Good afternoon!

Ja,igen:www.groups.msn.com/harketheaven


Előzmény: Pitypang (150.)
Pitypang e-mail | 2004-03-05 21:52:08 | 150.
Hali!

Sona vartam a leveled, de nem akarlak surgetni, majd irsz. Biztosan nem ersz ra...

Ugy latom most kicsit el vagytok havazva, vagy buli van es hetvege?

Mindenrol meseljetek! Minden erdekel!

Csak koszonni akartam Nektek!

And... Sleep my Love Sleep...
God Natt!

Cupp, Pitypang


Előzmény: Locust (149.)
Locust e-mail | 2004-03-04 17:32:00 | 149.
Sziasztok!
összeszámoltam és 1055 A-ha képem van a gépemen.777 A-ha,76 Morten,132 háttér,31 Pal és 39 Mags.Nagyon szeretm nézegetni őket!
Minden jót!

Sona-ha e-mail | 2004-03-04 15:03:19 | 148.
Köszi Sky a jófej címet! Ennek nagyon örülök, édi vagy!
Senki nem csúszik le semmiről, mert én szeretnék több találkozót megszervezni! És pólókkal kapcsolatban: nem tudom, hogy mennyiért lehet venni, de a kedvenc képedet rányomtathatják, és nem is olyan vészes, ha viszel pólót és saját képet. A fekete-fehér jóval olcsóbb mint a színes, ez helyileg valahol a Kálvin tér közelében van. Ha ez nem érdekel, én úgyis nézek a-hás cuccokat Londonban, nézhetek neked is Sky!

De ezt még megbeszéljük!
Ja! És ne hagy ki heteket! Nagyon jókat irogattunk egymásnak!

Pitypang!
Az este folyamán írok priviben, nagyon megszerettelek! És köszi minden nemű biztatást!

Fruzsesz


Előzmény: sky (147.)
sky e-mail | 2004-03-04 12:54:41 | 147.
Sziasztok!

Amikor utoljára itt jártam nagy volt a pangás. Kihagyok 1-2 hetet és tessék: annyi miden történik
Jó, hogy Sona-ha is csatlakozott ehhez a fan clubhoz. Nagyon jófejnek tűnik!
Szeretnék veletek megismerkedni, de ha a közeljövőben lesz a találka, nem tudok meni.: Remélem valamikor nyáron is lesz egy találkozó.
Egyébként nem sok A-ha CD-m van.(8) A Memorial Beach még nincs megírva, de a számokat tesóm már letöltötte. A német oldalról próbáltam letölteni a maxi CD-ket sikertelenül.
DVD-m 2 van. A 3. beszerzés alatt áll.
-Forever not yours AVI
-Lifelines mp3
+ van még néhány mp3 klip, de jobb minőségben DVD-n van. A szólólemezeket nem gyűjtöm, bár hallottam Mortentől 2 számot, ami tetszett.

Mo.-n lehet vholA-hás cuccokat venni? Az a-ha.com oldalon láttam pólókat, sapit, pulcsikat stb.


Sona-ha e-mail | 2004-03-04 10:50:53 | 146.
Édi Locust! Remélem nem olyan soká le tudok menni, amint lesz időm, futok!! :-) Én is viszem a nem kicsi gyűjteményemet, szeretek vele büszkélkedni!
Pitypang...majd megírom priviben, hogy hogyan beszéltem meg Tomival a dolgokat... és remélem jól döntöttem.
Majd még írok!
CSók!!!

Pitypang e-mail | 2004-03-03 19:05:49 | 145.
Haliho Mindenkinek!

Legyszi irjatok a talirol! Kivancsi vagyok, en meg sosem voltam ilyenen. Koszi


Előzmény: Locust (144.)
Locust e-mail | 2004-03-03 17:41:51 | 144.
Sziasztok.
Pitypang,Magyarországon nagyon sok A-HA-s van,csak nem sokan tudják ezt megmutatni közülük,hogy azok.Pl.nincs Internetük,nemtudnak fórumokra írni.Én is csak tavaly nyáron kezdtem el az Internetet,addig meg nem is ismertetek!
Az Indexre én is szoktam írni,az ottani nevem Cry Wolf.A kevenc számom az Angel in the snow,de másik nagy kedvencem a Manhattan skyline.Mortentől pedig a Jeg Kjenner Ingen Fremtid c.számot szeretem.

Sona!
De jó lenne,ha eljönnél ide.Megbeszélnénk 1 időpontot és kimennék eléd a Tiszai pályaudvarra,ha vonattal jönnél.Megmutatnám az A-ha gyűjteményem.Gyere amilyen hamar csak tudsz!!

Magne!Köszönöm.A címem megtalálod az egyik beírásomban,egy kicsit lejjebb.


Előzmény: Pitypang (142.)
Magne e-mail | 2004-03-03 17:37:17 | 143.
Sky írt egy levelet. Úgy néz ki, hogy jönne. Ő is lány. karin@a-habrazil.com


Karin címe:
karin@a-habrazil.com

Pitypang e-mail | 2004-03-03 15:54:53 | 142.
Szerintetek mi hanyan lehetunk itt Mo-on akik odavannak az A-haert?

jartam az index.hu-n ott is vannak az A-ha forumon egy joparan, ugy kivancsi lennek, hanyan vagyunk. Nekem Szegeden volt 3-4 ismerosom , baratom, akik jonnenek egy ilyen koncertre, be is tudnam oket szervezni. Van egy nagyon jo baratnom, aki igaz, hogy HIM-es, de mikor megmutattam neki az A-ha lemezeimet, belehallgatott, tetszett neki. Es a kedvence lett az Early morning. Nekem is ez a kedvencem... (kedvenceim kozul a legeslegjobb)
Kinek melyik a kedvenc dala?


Előzmény: Magne (141.)
Magne e-mail | 2004-03-03 15:44:36 | 141.
Hello

Én is regisztráltam magam az a-ha.com-ra. Van ott egy írás a Brazil fun clubról, abban olvastam egy igen csak magyarosan hangzó névről egy bizonyos Karin Földes –ről. Szerintem tőle kéne kérni tanácsot a koncertszervezéssel kapcsolatban. Itt a teljes cikk:

Brazilian A-ha Promotion
By Karin Földes, from Brazilian A-ha Fan Club
In 1998, when no one mentioned a-ha in Brazil, an idea started to change it… the Brazilian A-ha Fan Club was born…Through magazines people knew about it and began to make part of this big team.
Some months later, the first Brazilian A-ha website was on the web. It was the Brazilian A-ha Fan Club Website. In January of 2000, the first Brazilian A-ha Mailing list began. Then, 'Minor Earth Major Sky' was released, and other Brazilian fans websites were coming up.

Today, the Brazilian Fan Club has almost 200 fans from all over the country and from other countries; the Brazilian Mailing List has 165 fans, also from all over the country and from other countries. Both the fan club and mailing list grow in membership every day.

The Club has a newsletter that is sent when any a-ha news happens and also has some websites and other mailing lists.

Fans from the Brazilian mailing list enjoy having meetings all over the country and chats. When a-ha came in 2002, they went to the concerts, hotels and wherever a-ha was.

But the biggest problem that these fans have is that the record company does not give any support to promote a-ha in Brazil. So, they make all a-ha promotion by themselves, which is hard and difficult, but it always has a result in Brazilian media.

We are all happy and proud because we were the one country in the Americas that had the pleasure to see a-ha after 11 years, and, of course, we are here doing all we can to make it happen again and invite all people from all Americas to get together with us.

To learn more, you can visit: www.a-habrazil.com


Locust Küldöm a savoy-t

Pitypang e-mail | 2004-03-03 13:30:42 | 140.
Sona!

Egyaltalan nem gond hogy 18 vagy, irigyellek, ez a legszebb kor... Es hat igen, en is ugyanebben a cipoben jartam (jarok) mint most te a kedveseddel kapcsolatban. En valsztottam...
Nem tudom megerte-e az majd kiderul... Egyebkent igen, ez a legnehezebb resze a dolognak, az elvalas(megha csak egy idore is), a bucsuzkodas. Azt utalom a legjobban a bucsuzkodast: olyan mintha az ember torkat kigyo folytogatna, en is csak nyeltem a konnyeimet, de mindig probaltam a pozitiv oldalat nezni a dolgoknak, es nem hagyom el magamat, illetve nem hagyhatom el magamat, mert az senkinek nem jo. Ugy kell felfogni, mint egy szuper kalandot es csak batran!

A te kedvesed nagyon hasonlit az enyemhez, ugyanezeket a szavakat hasznalta, mikor ugy dontottem, kijovok. Es megigerte, hogy varni fog ram, amennyi idore csak szuksegem van, a gond az, hogy nem varhatom el, es nem is akarom elvarni.
De nem is folytatom, mert ez abszolut de nem az A-ha-hoz kapcsolodik, majd privatban esetleg beszelgethetunk errol, nem hiszem hogy a tobbiket erdekelne..

(Most ugy erzem, nem bantam meg, mert annyi minden joban volt eddig reszem, visszafele pedig sosem szabad nezni. Ez szabaly!)

De most mennem kell

Cupp


Előzmény: Sona-ha (139.)
Sona-ha e-mail | 2004-03-03 11:33:45 | 139.
Bármilyen kép jöhet, és persze jó az igazolvány kép. Majd én is küldök... És nem vetem meg Mortenes képeket. :-))))))
Tudtam, hogy Morten nagyon édi, de hogy ennyire????? Megnézném, ahogy belepirulna... CUKIII!!!!
18 múltam októberben, és még tanulok. Ez ugye nem gond??
Én már 2000-ben regisztráltattam magam, és azóta összegyűjtöttem nagyon jó minőségű, kb. 500-600 képet! És ez nem hülyeség, rajta van az otthoni gépemen.

Valamelyik nap Tomival, kedvesemmel elbeszélgettünk, mi lenne velünk, ha kijutnék Norvégiába, és ott maradnék... Na most mi a fenét csináljak? Azt mondta, hogy miatta ne adjam fel az álmaimat... de ez így nem megy!!!! Én nem akarok választani. Mondtam neki, hogy ez még messze van... bár ha belegondolok, nincs is olyan messze!!! A manó mindenit....

Locust! Én szívesen lenéznék hozzád valamikor, szüleidet megértem, hogy 14 évesen nem engednek fel BP-re, pláne nem egyedül. Én szívesen leutazom majd hozzád, mondjuk egyedül. Miskolcon még úgysem voltam. Majd erről még beszélünk, ja és persze majd viszem a CD-ket!

Csókoltatok minden a-hást!!!!!!!!!!

Sona


Előzmény: Pitypang (135.)
Locust e-mail | 2004-03-02 17:15:45 | 138.
Szia Magne!
Jó lesz az MP3.Milyen A-ha-val kapcsolatos számaid vannak még?Van Timbersound?Vagy esetleg Morten Poetenes Enagelium-ja?Ha nincsenek,nem baj,elég a Savoy is.A postán lehet venni olyan borítékot,ami ki van bélelve,és nem törnek össze a dolgok benne.Előre is köszike!

Pitypang,én már regisztráltem,máris megyek az a-ha.com-ra! :-DD


Előzmény: Magne (137.)
Magne e-mail | 2004-03-02 15:42:31 | 137.
Locust

Jó lesz, ha mp3-ban küldöm cd-n? Megtaláltam a kazit de nem tudom átvenni. Rárakjak még valamit a cd-re? Mibe lehet becsomagolni, hogy ne törjön össze?

Pitypang e-mail | 2004-03-02 12:50:50 | 136.
De hulye vagyok! Hat lehet hogy ti mar regen regisztraltatok magatokat az a-ha.com-on, bocsi csak annyira fel vagyok dobodva. Olyan vagyok, mint egy birka...

Sorry

Cupp

Pitypang e-mail | 2004-03-02 12:47:01 | 135.
Hali Sona!

Milyen kepekre gondoltal, magamrol kuldjek?
Oke, majd megprobalom bescannelni. Nem sok kepet hoztam ki Norvegiaba, de talan van egy-ket kep. Igazolvanykep biztosan van, ha az megteszi..

Vagy Mortenes kepekre gondoltal netalantan?;)

Eppen most szorfoztem az a-ha.com-on, oda latogassatok el, csinaljatok regisztraciot is es sokkal tobb infohoz juthattok. En az elobb mar olvasgattam interjukat, neztem kepeket, meg rajongoi oldlalakat, es kepzeljetek volt egy csaj aki talalkozott Mortennel privatban, teljesen veletlenul egy repteren. Irta a csaj, hogy teljesen meg volt lepodve, hogy ekkora sztar csak ugy egymagban, minden kisergetes nelkul... Vannak kepek is, Morten nagyon cuki...
Vannak mostani cikkek, amik norveg ujsagokbol vannak leforditva, azokat is olvasgattam. Nagyon jok. Olvastam benne egy olyat -ez nem is olyan regi, mult havi cikk talan- hogy Mortent nagyon zavarba tudja hozni, ha egy no, lany nezi ot. Hat nem edi??? De ennek ellenere "energiat" adnak neki a nok... Erdemes a cikket elolvasni.

Sona hany eves vagy? Tanulsz vagy dolgozol?

Cupp Pitypang


Előzmény: Sona-ha (134.)
Sona-ha e-mail | 2004-03-02 11:43:09 | 134.
Pitypang!!!

Annyira imádlak már most!! Annyira szeretnék veled élőben is beszélgetni! Küldenél nekem képeket az e-mail címemre?

Sajnos most vissza kell térnem az osztályba.

Sziasztok


Előzmény: Pitypang (130.)
Locust e-mail | 2004-03-01 17:45:11 | 133.
Sziasztok!

Sona,na mit hallgatok?!Hát Mortentől a Tell me what you see c.számot!Megkaptam a 2 CD-T!Oh,isteniek!Morten hangja...megőrülök,olyan szép!
(Nem csak a hangja!) :-D Örülnék,ha meglátogatnátok!!

Magne!Én már régebben láttam a Duran Top 10-t!Már majdnem mindegyik klipjük megvan.
Kérdezted,hogy kicsoda az a Laura.Nos,a hölgy LAUREN SAVOY,Paul felesége!!
Hű,megtennéd?!Átmásolnád a kazit?
Imádlak!(mint barátot)

Pitypang!
Mi hárman,Sona,Te+Én,igencsak hasonlóak vagyunk lelkileg!Én is olyan ábrándozó vagyok.Olyan szépeket írsz...
Olyan szívesen mennék Norvégiába,de hát 14 vagyok!
Nem mehetek ki egyedül,mikor suliba kell járnom,és az angolt is csak 6 éve tanulom.
Nagyon jó neked,használd ki!!
Én is remélem,hogy Morty-t láttad!!

Pusz


Előzmény: Pitypang (132.)
Pitypang e-mail | 2004-03-01 17:06:30 | 132.
Hali, itt van az A-ha koncertrol egy kis hirdetes:

On Friday, June 4th a-ha will be on stage at the very center of Bergen, more specifically on a huge floating stage on the water next to Bergen Fish Market. A-ha will hardly need any further introduction. The band has sold several million albums worldwide, and they have a long list of number one-hits. Concerts with the band are rare, and the show in Bergen is at the moment the only concert planned for this year in the world.

Tickets will be put out for sale on Saturday, February


You can order tickets from Saturday, February 14th at 08.00 a.m. and onwards.

Tickets can also be ordered by phone; call +47 815 33 133, pay with credit card and the tickets will be sent to you by mail.

Additional shipping fee of NOK 35; for each order/shipping.

Arrangement/artist WWW.FOLKEFEST.NO
A-HA
By/sted BERGEN
Spillested TORGET 1, BERGEN
Dato 4. juni 2004
Tid 22:00
Arrangement type konserter
Kode BTO0406

Bovebb info itt: WWW.FOLKEFEST.NO


Előzmény: Magne (131.)
Magne e-mail | 2004-03-01 16:06:34 | 131.
Sziasztok

Tényleg egy kicsit elnőiesedet a téma, de ti többen vagytok. Mostanában sokat kell tanulnom, van egy pár zh-ám, na meg az angol.

Sona-ha
Jó lenne ha nem ketten taliznánk, de nem fogok Miskolcra menni! Szerintem várjunk még egy pár hetet hátha többen leszünk.

Locust

Ma volt Duran Duran top 10 a VH1-en remélem láttad. Felvettem egy párat.
Lesz még Március. 30. 23:30 D. D. Greatest Hits ugyanott.
Bezzeg a-ha nincs!
Azért nem jössz mert nem engednek el? Elküldjem postán a Savoy-t?



Pitypang e-mail | 2004-03-01 14:04:52 | 130.
Sona-ha!

Persze hogy irhatsz levelet, e-mailbe irom meg, jo mert ez nem a sajat cimem, hanem a csalade es nem akarom hogy barmi zur legyen ez miatt oke?

Es varlak Norvegiaba szeretettel!!!
Elmegyunk Morten kavezojaba es majd akkor fogunk leesni a szekrol, oke??? De en nem is a szekrol esnek le, hanem a nyakabol, mert szerintem legszivesebben ugy atolelnem, de nemcsak mint sztart, hanem mint egy helyes ferfit, egy apat, mint egy jo zeneszt, aki neha megboget, mert olyan rohadt jo zenet csinal. Szoval igen, lennenek otleteim... Es hidd el a Studente-be felig a padlon voltam!!! De bele se mertem gondolni, hogy o az. Elhiheted alig kaptam levegot... De probalom nem azt hinni, hogy o volt, meg nem akarok kacsa hireket terjeszteni, amig nem lattam ot elobe, mar ugy elobe, hogy tudom, o az. Majd kiderul. Szinte minden nap nezem a norveg csatornakat, hatha van valami interju vele, de eddig semmi, csak egy ujsagcikk. Ez is valami, majd megprobalom bescannelni azt az oldalt. nem hiszem, hogy a forumra feltudok vinni kepeket. Ugye nem?

Igerd meg, ha nyaron, vagy ha netalantan au-pairkent jossz, akkor feltetlen megirod, mikor, merre, hova mesz, oke? Es akkor veled is tudok talizni akar Osloba is:) Es akkor reszkess Morten;) Ez a "ha Mohamed nem megy a Hegyhez, akkor majd a Hegy megy Mohamedhez" tipikus esete nem? :)

Megs, Dayman veletek mizu? Mostanaban nem irtatok, elfoglaltak vagytok, ugye?

Sona-ha, Locust! nagyon jo pasik vannak, ugy ahogy mondod Sona: nem mind szoke am, van koztuk hamvas szoke, vilagos barna, barna haju, nagyon markans es ferfias vonasuk van. Foleg az arccsontjuk szeles, (lasd Morten, Mags), eleg magasak, szep a boruk, es majd mindegyiknek gyonyoru (tenger)kek;) szeme van, de persze ez nem torvenyszeru. Ezek csak tipikus norveg vonasok, aztan persze van akinek, barna a szeme, sotet a haja stb.

Bocs fiuk, hogy egy kicsit noiesebb temat is belekevertunk a forumba, de muszaly errol is naha beszelnunk!

Dayman, Mags ti hol laktok, melyik varosba? Pestiek vagytok?

Irjatok, udvozol mindenkit Pitypang


Előzmény: Sona-ha (129.)
Sona-ha e-mail | 2004-03-01 13:13:43 | 129.
Kedves legjobb Helen barátnőm!!!

Egyszerűen nem hiszem el, hogy ugyanolyan vagyok mint te!!! Ugyanilyen dolgokat műveltem, művelek és még fogok!
Itt Mo-n van egy fiú, aki pedig Mags-ra hasonlít, én őt neveztem el Mags 2-nek.
Drága Helen! Tudtommal Morten 182 cm, hozzám képest 4-6 cm-rel magasabb. Még pont jó!
Én leestem volna a székről helyedben! Nekem akkor voltak ilyen zűrös napjaim, mikor itt felléptek a Koóstolóban, éjjel nappal a várost jártam, hátha meglátom őket valahol.... és nagyon csalódott voltam!!!!!!! Ez kegyetlenség a magyar rajongókkal szemben! Mármint hogy nem jönnek ide!

Most még nagyobb kedvet kaptam Norvégiához! Legszívesebben ott csücsülnék vmilyen stégen és nézném a norvég partot, és veled beszélgetnék nagyon sokat!
Elfogott a vágy, hogy elpityeregjem magam... és tessék! Helen! Ha tudnád milyen régóta keresek olyan lelki társat magamnak, mint amilyen te vagy!
És most tessé! És ne szégyeld magad, amiért olyanokat csinálsz, ami nem hétköznapi! Én pont ugyanilyen vagyok! Éjjel-nappal csak a szépre gondolok, és álmodozom Norvégiáról.....
Remélem, nem egyszer velem is megnézed Morten kávézóját és nem egyszer fog együtt verni szívünk, ha meglátunk egy Mortenhez hasonló fiút!!
Bár nagyon remélem, hogy TE AZ IGAZIT LÁTTAD!

És igenis gyönyörűek a norvég fiúk!

Tényleg! Szabad neked levelet küldeni Norvégiába? Szívesen küldenék, valami kedves levelet!






Atyavilág! Pitypang levele nagyon megnövelte bennem az érzelgést, és talán dagályos lett a levél, de azt kell, mondjam: én is ilyen vagyok, és szeretnék ilyen maradni....

UI.: Én is csendes vagyok......elméletileg.....


Előzmény: Pitypang (128.)
Pitypang e-mail | 2004-03-01 12:09:05 | 128.
Hali Mindenkienek!

Visszaertem az Osloi kiruccanasrol. Hat gyerekek, en majd eldobpatm az agyam, olyan k*jo!!!

Voltunk egy Rock Cafe-ba, nagyon sulyos emberek voltak, de attol meg jo volt, aztan mentunk tovabb. Elmentunk egy iszonyu nagy cd-lemez boltba, de kepzeljetek, csak a Wild Seed volt meg, meg Savoy egy-ket lemeze.

Aztan beultunk(azert beszelek tobbes szamba mert rakadtam egy magyar lanyra, o is itt dolgozik au-pairkent csak tolem sokkal messzebb, igy Oslo tunt a legjobbnak hogy osszehozzuk a talit), na es ugy dontottunk, hogy Osloba alszunk egy napot, igy is volt, igy szabad volt a Szombat este, mehettunk barmerre. Hat en lekadtam, a norvegok tudnak inni am, es olyankor nagyon viccesek. Szombat este szinte egesz Oslo alkohol mamorban furdott, es hihetetlenul fel tudnak szabadulni, es club clubbot er. Szinte minden utca sarkan Club es Club es Club.....

Vegul beultunk az egyetemi clubba: Studente a neve a helynek, baromi jo. Eleg kicsi, tul.kepp egy kavezo, de zene, pia minden van amit akarsz, na meg Morten Harketek:P
De ez most nem vicc: Volt egy pasi aki tok ugyanolyan volt mint Morten, most biztos nem hisztek nekem, de olyan nagy hasnlosag volt, hogy en sem merem elhinni, hogy talan o volt. Egy tarsasaggal volt lent, es nagyon szerenynek tunt, csak ult es bameszkodott, olyan cuki volt....
Minden asztalnal volt egy gyertya is, az oveke meg volt gyujtva es a feny azt a markans arcot megvilagitotta, en csak lopva figyeltem, de ugy be voltam tuzesedve, hogy Vikire(a masik magyar) alig tudtam figyelni. Megkerdeztem tole is, hogy szerinte az e, monda hogy o nem hiszi, de szerinte is pont az a srac Morten tokeletes masolata. Tudja valaki milyen magas Morten? Ez fontos, mert az a srac nem volt olyan magas, de az arca... Istenem teljesen kesz vagyok...

Vasarnap volt egy Au-pair tali, ez volt az apropoja, hogy inkabb szombaton mentunk es volt egy napunk bulizni- szoval az au-pair talin szinte minden nacio megfordult. Volt ket lengyel lany, es hat szoba kerult ki- miert jott ebbe az orszagba, es en persze megjegyeztem, hogy imadom az A-hat, es szoba hoztam, hogy lehetseges-e, hogy esetleg lattam Mortent, o mondta, hogy miert ne, hat o itt lakik, es van egy sajat klubbja, o a tulajdonos: az a neve a clubbnak: Hard Rock Cafe, Oslo Fr. Nansens plasse 6. En teljesen kesz voltam, es legkozelebb tudom, hova kell menni celiranyosan. De ezt mar olvastam valamelyik cikkbe, hogy az A-hanak nehez volt megszoknia a nagy kozonseget, mert csak kisebb klubbokban jatszottak eredetileg. En persze, mar annyira ra vagyok kattanva a temara, hogy jovo honapban el fogok menni egyedul vagy a magyar lannyal, nekem mindegy, de latnom kell eloben Mortent es esetleg akkor kiderulhetne tenyleg o volt-e abban a Student klubban akkor este !!! Olyan jo lenne ha eltudnatok jonni, hogy tenyleg A-hasokkal lenni Morten klubbjaban, tudom hogy Mo-rol esetleg hazugsagnak tunik, es olyan tavolinak, egy alomnak, de higgyetek el, en olyat eltem at ez alatt a ket nap alatt, hogy meg most is porgok. Sajna eleg messze lakok Oslotol vonattal 1,5 ora, es draga a vonat is, de meg akarom oldani, hogy minel tobbet ott lehessek. Szuper az a hely. Es itt akarok maradni!!!!!!

Sona-ha ha most ezt elolvastad, szerintem most meg jobban ide kivankozol ugye?

A lengyel lanytol kertem- mert o Osloban dolgozik- kertem tole, ha barmit megtud ertesitsen, mert nagyon fontos ez nekem, ja es mar beszerveztem a Bergeni koncertbe is, talan el tud jonni, igy nem kell letennem arrol, hogy esetleg nem tudok elmenni, mert egyedul leszek, ez tuti jo, de majd kiderul, tenyleg tartja-e velem a kapcsolatot a lengyel lany. Mondta azt is hogy naluk mar jart az A-ha, talan 2002-ben, de nem tudta megmondani pontosan. Tok jo nekik, tolem is kerdezte, jart-e mar az A-ha Mo-on, sajnalkozva mondtam, hogy sajna meg nem adtak koncertet.

Szoval ebbol a ket napbol annyi erot meritettem, hogy nagyon jol erzem magam, nem is ismertek magamra, mert eredetileg olyan csondes vagyok, komolyan olyan, mintha belottek volna egy kis Morten-droggal. Hihtetlenul hulye vagyok, nem ismerek magamra.
Emlekszem, mikor meglattam a szemkozti fickot, ezentul mar sak Morten2 lesz, mert annyira olyan volt, szoval ereztem, hogy lezsibbadok, atfutott az agyamon, hogy mi van ha tenyleg o az, teljesen kesz vagyok...

Szerintetek lehetseges-ez? Hogy tenyleg kimereszkedik az utcara, hat akkora sztar, hogy csak ez kelt bennem ketelyeket, de amikor meg visszagondolok arra, hogy tenyleg jatszottak klubbokba- es abszolut nem nagy klubbok vannak itt, es eszembe jut az ujsag, amit megvettem par hete, mert benne volt Morten, azt hiszem Trondheimbe volt, akkor egyre jobban el tudom hinni a dolgot. Es ismerni kellene a norvegokat, nagyon nyugodtak, meg hat sajat noveg buszkesegukrol van szo, csak nem tepnek szet Mortent, ha kimenne az utcara, a fene tudja... Meg kubbokban jatszanak, ott is csak par meter a tavolsag kozte es a kozonsege kozott. Nem is olyan regen voltak itt a deli partoknak Skien, vagy Sandefjord kozeleben: szinten egy klubban adtak egy kis koncertet. Miert nem jottem ki hamarabb?

A norvegot kezdem tanulni, nagyon imadom, annyira jo, volt egy suli itt, amibe jartam vagy ket napig, csak azert ket napig, mert nagyon intenziv volt, H-Pig minden nap kellett volna mennem es nem tudtam osszeegyeztetni a munkarendemmel, mindent norvegul tanitottak, persze egy kukkot nem ertettem, azt hittem majd angolul tanitanak, a masik hogy rettento draga volt, nem tudtam volna fizetni. Ugyhogy most ott tartok, hogy vannak konyveim es autodidakta modon tanulok, es kozben keresek tanart vagy olyan kurzust, ami mondjuk heti ketszer van csak, mert nem mindig erek ra.

Udvozlok Minden A-hast, es majd irok feletetlenul!
Orulok hogy megoszthatom veletek az oromeimet, es raadasul olyanokkal, akik jaratosak a temaban, hogy ugyanugy ereztek, mint en az A-ha val kapcsolatban. Gondolkoztam a dolgon es biztos hogy itt a forumon biztos van egy kozos kapocs bennunk, ezert vagyunk itt(persze ez magatol erthetodik tudom, de en sokkal melyebben gondolom). A kozos kapocsra azt ertem, hogy a lelkunk valamilyen szinten egyutt mozoghat, mert mindannyiunkat ugyanaz a zene megerintett igy vagy ugy. Uramatyam, nem tudom kifejezni magyar szakos letemre magam, tiszta ciki. Bocs nem farasztalak benneteket, en igy igy erzem...


Előzmény: Sona-ha (126.)
Sona-ha e-mail | 2004-03-01 11:45:02 | 127.
Jaj! Ha valakit érdekelne polifónikus csengőhang (természetesen a-ha), nagyon klassz minőségben megtalálható az a-ha.sk weblapon mint midi of a-ha
Ha valakit érdekel a dolog, akkor Siemems m55-re biztosan rá tudom tenni!

Helen!
Hatalmas örömet okoztál nekem! Már álmaimba is bejutott Norvégia gondolata!( hála az égnek nem először! :?)

Két hét múlva megyek Londonba, szóljatok nyugodtan, hogyha vkinek meg kéne néznem vmit, de az biztos, hogy a High Street-i a-ha fun-okat meglátogatom!!!

Fru

Sona-ha e-mail | 2004-02-29 19:32:43 | 126.
Locust!
Én is szeretnélek megismerni, és kijutni Norvégiába. Én most jelentkeztem skandinavisztikára, ha felvesznek, akkor első évben csak norvégül fogok tanulni. ez az ELTE-n van... tudok ajánlani egy tanárt, aki tudna tanítani, vagy esetleg egy tanítványa. Én is imádom a norvég nyelvet! Nekem leginkább a himmelske danser-ből tetszett meg, olyan szép! Remélem kijutunk mindannyian Norvégiába!!!

Pitypang! Hálás vagyok neked az infókért, nagyon köszönöm!!! És tudom, hogy nagyon szépek a norvégok! Nézzük csak meg az a-hát! :-)))PPPP

Magne! Nem lehetne megoldani, hogy Locustot meglátogassuk vmikor, mert ő nem jöhet... de mi IGEN!! Feltéve, ha benne vagy! :-)

Képzeljétek! Valamelyik nap láttam egy hülye műsort, aminek az I Wish I Cared volt a betétdala!! Nyamííííí!

Helen! Még vmi! Tényleg lesújtott az az összeg, de amikor végig gondoltam, hogy jó kezekben leszek... vigyorogni kezdtem! Valamennyire tudok angolul, nem lennék egy elveszett lélek... azt hiszem! És egyre jobban odakívánkozom! Nagyon odahúz a szívem!!!!!!!

És most jó éjszakát mindenkinek!
(Sleep my love sleep... B U Tifulll!) :?

Locust e-mail | 2004-02-28 17:35:50 | 125.
Szia Pitypang!
Mennyire tudsz norvégul?Nekem nagyon tetszik ez a
nyelv,nagyon szép.Minden vágyam,hogy nyáron ott ,,nyaraljak,, de hát,nincs sok esélyem rá. :-((
Te hogy jutottál ki?
Szia!!


Előzmény: Pitypang (124.)
Pitypang e-mail | 2004-02-27 21:24:42 | 124.
Igen, Locust! Azert nem tudtam e-mailezni veled, mert a kiutazassal voltam elfoglalva, eleg hosszu procedura volt.

Holnap megyek Osloba, majd korbenezek A-ha koncert ugyben, na meg meg akarom venni a Vogts Villat is. Remelem sikerul...

Jo ejt mindenkinek!

Most meg ez jutott eszembe az ejszakarol:
"Sleep my Love Sleep
Or Look up at the Sky
Returning from its deep
See the Moon go down
Watch the Sun come round
Tell me what you see..."

Godt natt!(norvegul. Jo ejt)


Előzmény: Locust (123.)
Locust e-mail | 2004-02-27 17:35:26 | 123.
Sziasztok!
Sona,a miskolci találkának nagyon örülnék,szeretnélek megismerni.Bár,itt mindenkit szeretnék közelebbről megismerni.A CD-t csak Hétfőn vagy Kedden kapom meg,mivel tegnap adták fel,hétvégén + nincs posta!!!! :-(((((((
Jaaaj,pedig úgy hallgatnám.

Pitypang,akkor ezért nem írtál nekem e-mailt!Kb.Novemberben e-maileztünk,de abbamaradt.Nem tudtam,miért nem írsz.Most már tudom! :-)
Eddig is tudtam,hogy jó pasik a norvégok!! :-DDDD

Ja,és kihagytam a listámról Mortentől a Can´t take my eyes of you c.számot.Az is +van nekem,MP3-on.

Magne,én is nagyon szeretném azt a Savoy kazit,de hát már Sona is kérte...

MINDEN JÓT MINDENKINEK.

Pitypang e-mail | 2004-02-27 15:35:01 | 122.
Hei Magne!

En biztos vagyok hogy Norvegiat kibirnad, mert gyongyoruek a lanyok itt is, igazi skandinav szepsegek. Nagyon szep a szemuk, plane a fiuknak;P

Az ido a hiedelemmel szemben nagyon is elviselheto, a tel itt sem hidegebb, mint Mo-on, csak mindenki azt hiszi, mert nagyon eszakon van Norvegia. Mondjuk en a deli parton lakok, ahol enyhebb az ido a Golf-aramlat miatt. Mondjuk eszakra a lappokhoz nem mennek fel, ott mar tenyleg baromi hideg van, de a deli resz elviselheto. Jol be kell oltozni, es ennyi. De volt amikor kiakadtam: kis tini lanyok a minusz fokokba a kabat alatt haspoloval... Ez a nem egyszeru, lehet hogy hozzaszoktak?

Amit nagyon nehezen szoktam meg, pedig mar egy honapja itt vagyok, hogy reggel 8-9 fele meg szurke az eg, kezd vilagosodni, de olyan az ido mintha esteledne, nagyon furi. Ha meg be van borulva, akkor van, hogy de. 10 korul is ez a szurke feny van, nagyon furcsa... Sotetedes most mar itt is egyre jobban tolodik a kozelgo tavasz miatt(gondolom): kb du. 5 fele mar sotet van.

Lanyok! Nagyon jo pasik vannak am erre!
Ugyhogy csak ajanlani tudom NOrvegiat!

Udv


Előzmény: Magne (119.)
Dayman e-mail | 2004-02-27 14:04:51 | 121.
Sziasztok!
Lehet,hogy már tudjátok,de én leírom.Az a-ha.com-on rengeteg infó van zenekarról.De csak az boldogul vele aki penge angolból-sajna reám ez nemjellemző-.A taliról csak annyit,nekem sajna nem jó.Szabadidőm alig van-dolgozom,tanulok,meg a család-.De egyszer talán sikerül találkoznunk,ha máshol nem,akkor egy a-ha koncerten!Nagyon irigyellek Bennetek fanatizmusotokért,én sajna soha nem voltam ilyen elszánt rajongó.A Ti készletetekhez képest az enyém igen elenyésző.De én is nagyon kedvelem a bandát!Üdv Mindenkine!!!!

Sona-ha e-mail | 2004-02-27 12:49:25 | 120.
Drága Pitypang!
Ez a címem: Budapest , 1203. Helsinki út 8, BERKES FRUZSINA... Előre is köszönöm!
Én igenis komolyan gondolom a Norvégiában való élést, tényleg ez minden álmom! Gondolom, hogy nem szükséges, de sokat szeretnék megtudni a kultúrájukról! És azt kell, hogy mondjam: nagyon érdekes! És nem hülyeség, amit érzel, én is csináltam már ilyet... én a hóesésben ültem kint és zokogtam, meg persze a szakadó esőt sem hagyom ki!!
Ilyenkor leginkább a Rolling Thunder, Angel In The Snow és persze a többi gyönyörűség ríkat meg.

Én még gimibe járok, most fogok érettségizni, mérleg vagyok, imádok olvasni, és nagyon hamar meg tud változni a kedvem....szeretek álmodozni, és imádom az a-hát, a szülőhazájukkal együtt. Sajnos még nem voltam ott, remélem hamarosan eljuttat oda a szerencse.

Helen! Írnál nekem erről a baby-sitterkedésről? Kérlek!!!!! Különben imádom a kisgyerekeket. Ezért csinálnám szívesen. Valamennyire értek hozzá!

Magne!
Lehet, hogy igazad van a többiekkel kapcsolatban, ezekszerint mást nem érdekelne a találka?
Bármikor találkozhatunk, nem vagyok egy túlzottan elfoglalt ember. Írd meg neked/nekte mikor jó, és megbeszéljük!

Locust! Szerintem egyszer azt is megszervezhetnénk, hogy mi megyünk miskolcra... feltéve, ha a többiek benne vannak.


Puszi minden a-hás csajnak és srácnak!!!!


Előzmény: Pitypang (116.)
Magne e-mail | 2004-02-27 09:35:54 | 119.


Sona-ha
Nagyon szépen köszönöm majd hozok egy doboz üres cd-t a talira, már ha lesz tali. Elégé úgy néz ki hogy csak ketten lelkesedünk a találkozásért, meg a két távoli társunk akik nem jöhetnek. Remélem visszaírnak a többiek hogy ez nem így van. Sajna nekem nem jó a jövőhétvége.

Reyca, Rolling, Hades, Sky jöttök?

Locust
Nagyon sajnálom hogy nem jöhetsz, pedig nagyon szeretett volna veled találkozni.

Pitypang
Én a BME-re járok az Építőmérnök kar Földmérő Térinformatika szakára egy év múlva diplomázok. Szeretnék külföldön dolgozni, de Norvégiába nem hiszem hogy sokáig kibírnám. Eleinte biztosan élvezném, de már most is alig várom a tavaszt, a meleget, a fürdőruhás lányokat. A két hónapig tartó éjszakák valahogy nem hozznak lázba. Annál inkább a sarki fény. Bár ezek csak a sarkkörön túl tapasztalhatók, gondolom. Mesélj: Milyen idő arrafelé? Hány órás a nappal?
Egyébként én már kaptam képeslapot Norvégiából. Kb. 13 éve fogtuk földi anntenával a Norvég tv-t majd ezt lefényképeztük aztán elküldtük. Erre visszaküldetek egy tv amatöröknek szóló igazoló képeslapot. De úgyanígy küldtünk Svédországba is ők meg nemküldtek.


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.