Click to Visit
Club - MC HAWER ÉS TEKKNŐ
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

Jedzinák e-mail | 2004-12-31 10:29:05 | 20.
menj az anyádba

Előzmény: dane (10.)
Atyaúristen! e-mail | 2004-12-15 17:03:45 | 19.
:)))
TomChi e-mail | 2004-12-15 15:11:51 | 18.
Na hát ha a notáikat ízekre szedjük, feltünik, hogy minden egyes szám egy rettenetesen primitív dobgroove alapon megy (már csak ezért se lehet általánossággal a tech./house-hoz hasonlítani). Aztán hozzájön még valami borzasztó - lakodalmi folklórból táplálkozni próbálkozó - "dalszöveg", mely alá van festve valami standard szintetizátor dallammal, ja és persze ne feljtsük el a ceremóniamestert, aki idönként bekiabálja a magasszínvonalú kommentárjait a dalszöveghez. Sajnos azt kell hogy mondjam, hogy sok ember nem hogy el megy a rendezvényeikre, de meg is veszi (vagy letölti) ezeket a minöségi kompoziciókat. Remélem elég egyértelmüen átjön az irónia a fogalmazásoban.üdv

Előzmény: Atyaúristen! (17.)
Atyaúristen! e-mail | 2004-12-15 14:14:27 | 17.
És nem véletlenül olyan amilyen. Csinálhatták volna Jazz-ben is, de akkor az átlagember nem veszi meg.
Ha érdekel, küldhetek egy McHawer remixet, ami 1 kicsit igényesebbre van megcsinálva.

Atyaúristen! e-mail | 2004-12-15 14:03:28 | 16.
Én se stílusokban gondolkodom. Mindenevő vagyok.
Az a fontos hogy jó zene legyen. Nekem az a jó zene, amikor hallgatom, és a hideg futkos a hátamon. De az
csak akkor van, ha történik is benne valami.
Az McHawer nekem se mond semmit. Futószalagon gyártott, igénytelen emberek által könnyen megemészthető lebutított lakodalmas zene, mely üzleti célból készült...

TomChi e-mail | 2004-12-15 10:29:18 | 15.
Az általad feltett kérdés természetesen jogos és talán nem is olyan könnyü rá választ adni. Ha a kérdésed a stílusirányzatokra vonatkozik, akkor a válaszom: minden stílusra nyitott vagyok a klassikus zenétöl a gitár és akusztikus zenéken át legprogesszívebb elektrónikus zenékig, ha azonban az általam megszabott minöségi kritériumra vagy kiváncsi, hát erre bizony nehezen tudok válszt adni, ugyanis ezt legtöbbször intuitív alapon döntöm el. S mivel ez a fajta intuitív értékelés meglehetösen szubjektív, ezért az általam megszabott minöségi elvárás is valahol az ízlés vagy inkább igény kérdése. Bizonyosan léteznek objektív mérési módszerek a zene "minöségét" illetöen is, azonban ezekröl sajnos se elméleti, se gyakorlati ismeretekkel nem rendelkezem. Az elözö hozzászolásodra csak azért reagáltam olymodón ahogyan azt tettem, mert azt úgy értelmeztem, hogy a szóbanforgó eggyüttest megpróbálod egy lapon említeni két olyan stílussal (vagy inkább zenei tömbbel), amelyek egyébként már önmagukban is elképzelhetetlenül széles zenei spektrumot reprezentálnak.Bármifajta személyeskedésért az elnézésedet kérem.

Előzmény: Atyaúristen! (14.)
Atyaúristen! e-mail | 2004-12-14 17:17:14 | 14.
TomChi: Nálad hol kezdődik a zene? (nem veszekedni akarok!)
TomChi e-mail | 2004-12-14 14:08:08 | 13.
Nos ami azt illeti, az emszí májer + dézsé fapad-on valóban nincs mit kritiziálni, ugyanis kritikán aluliak, egyszerüen értékelhetetlen a "zenéjük". Tobábbá minden stílusban - legyen az szerves vagy szintetikus, netán ezek fúziója - vannak színvonalas és kevésbé színvonalas kompoziciók. A stílusokról (az ízlés okán) magukról értelmetlen vitatkozni, de ha valaki mégis egy bizonyos stílusról nyit vitát, próbál itélkezni, annak aligha nem relatív kevés fogalma van az általa értékelt stílusról, mégha az illetöt Atyaúristennek is hívják. üdvözlet

Előzmény: Atyaúristen! (12.)
Atyaúristen! e-mail | 2004-12-14 11:11:30 | 12.
???
Szerintem nincs mit fikázni, mert ez semmivel se "igénytelenebb zene" mint a techno, house...stb.
Sőt, ebben még van ének is, és 1-től több akord!!!
Igaz, én se hallgatom meg, de hallom hogy mi van ebben és abban.

Balage_ e-mail | 2004-07-25 18:43:16 | 11.
Dane!
Mi van?Magadnál vagy?
Ez ugye csak vicc?


Előzmény: dane (10.)
dane e-mail | 2004-06-25 07:03:04 | 10.
Ja és MekkHaver meg lökte freestyle-ba a szöveget alá! Állat...
dane e-mail | 2004-06-25 07:01:11 | 9.
Multkor láttam öket egy progressziv partyn. BT + Tiesto + Tekknö + DJ.Hurkatöttö nyomatták. Igen jo volt. Föleg mikor BT meg Tekknö backtoback-be nyomatták. Az a rész tetszett legjobban amikor Tekknö belehuzta a "piros bicikli" accapellát. Akkor indult be a buli. :-DD
sly007 e-mail | 2004-04-22 20:47:35 | 8.
No MC Hawer-ék!? Lásuk milyen stílusú zenát is játszanak: Club-Báli-Hej-Hop (?)

Sajnos képessek néha discóba is lejátszani....


Előzmény: migyesz (7.)
migyesz e-mail | 2004-02-18 17:46:17 | 7.
ki az az mc hawer meg teknő? Jessica mesélj már róluk mert nem ismerem őket? magyarok? house-t nyomnak progressívet esetleg hardcore-t breakbeat-et vagy Goa segíts egy kicsit milyen klubokban szoktak játszani ilyet!!!(ez klub zene?) PLZ PLZ HELP :)
GEE e-mail | 2004-02-15 00:51:47 | 6.
Amúgy biztos tünyeményes lány Jessica..
GEE e-mail | 2004-02-15 00:46:57 | 5.
Hát szerintem ennyi..
cudar e-mail | 2004-01-12 16:59:05 | 4.
császtok
én nem beszélek sokat aki nem szereti a ezt a zenét az ne is lépjen be ebbe az oldalba

cooler e-mail | 2003-12-19 20:02:45 | 3.
jó fejek vagytok :)
osza e-mail | 2003-12-11 13:22:41 | 2.
ez az inteligencia felso foka

Előzmény: Jessica (1.)
Jessica e-mail | 2003-06-23 08:55:52 | 1.
NA HELLO!
MIT IS ÍRJAK?
SEMMIT!
ENNYI


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.