Click to Visit
Club - Groove Coverage
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

latyak e-mail | 2005-11-03 09:01:57 | 75.
ird be a googléba hogy Groove Coverage és menj a kép opcióra és láss csodát...

latyak e-mail | 2005-11-03 09:01:54 | 74.
ird be a googléba hogy Groove Coverage és menj a kép opcióra és láss csodát...

coverage e-mail | 2005-11-02 07:35:52 | 73.
nemtudsz groove coverage oldalt??

Előzmény: RushBoy2004 (24.)
coverage e-mail | 2005-11-02 07:32:29 | 72.
szeva ha valaki küld neked groove coverage ről képet átküldöd a kamikaze68@freemail.hu ra
ja és nem tudsz valami groove coverage címet


Előzmény: Chesi (43.)
Voda e-mail | 2005-10-12 14:14:34 | 71.
Ki volt az a FASSZ,aki azt írta,hogy DJ Novus csak Dísz???Előb nézzz kör be öcsém!!Mert nem bábu!!!Axel Konrad Legjobb basrátja gyerekkoruktol,és ők ketten csinálják a zenét,Ole Weirk csak producer,menedzser vagy nevezd ahogy akarod!Axel is oolyasmi mint Ole,csak ő néha csijnál dalokat is.Az is igaz,hogy Axel és Ole Írják a dalok zövegét,De nem ők zenésítik meg!!!!oda adják a szövegeket DJ NOvusnak Verenának ,meg Mell nek,megmondják,hogy az gyors ,vagy lassú szám legyen,de a többi NOVus feladata!!!Ne okoskodj,barom,inkább tájékozójd,és ne terjessz hülyeségeket!!!!
Evanova e-mail | 2005-07-04 04:35:38 | 70.
Zene letölthetö a http://www.gportal.hu/portal/evanova/
cimen.
És zene kérhetö is. Maximum 24 ora alatt már tied is bármilyen szám. (elötte regisztrálnod kell magad)


Előzmény: *Verena* (69.)
*Verena* e-mail | 2005-07-02 18:36:25 | 69.
Hello! A Verena*-ra ne írjatok, mert az én vagyok, csak már *Verena* vagyok. Na, akkor mégegyszer: milyen az új CD? És aakor ide írjatok, ne a Verena*-ra, mert más az e-mail! Hello!
Ui.: Mikor lesz a legközelebbi koncert? Hol?

Verena* e-mail | 2005-07-01 15:38:08 | 68.
Hello! Milyen az új CD(HOLY VIRGIN)? Én még nem vettem meg, biztos jó, de biztos???
- Ronin - e-mail | 2005-04-27 10:46:50 | 67.
Hello Mki!

A Time of my Life tényleg elég gyenge lett. De Here I go again RMX nagyon zsír!

Létezik magyar rajongói oldal? Ha igen valaki meg tudná adni címét?!

Előre is köszi

Blue Cover e-mail | 2005-04-10 18:12:55 | 66.
Sziasztok Groove Coverage rajongók!

Már 1 éve nem jártam erre,még a téma legelején volt pár hozzászólásom,azóta sok víz lefojt a dunán és látom,sok bejegyzés is történt.
A vitapartneremnek köszönöm a sok vírusos levelet,üzenem,hogy ne dumáljon ha még nem hallgatott végig egy GC albumot sem.Zenéjük elég változatos:eurotrance,club,pop és újabban rock.
Ezenkívül ők használták először a durva analóg szintit,amely 2002-2003-ban mondhatni alapeleme volt a stílusnak!
pár megjegyzés:
Groove Coverage=Dj Novus,ez nem igaz.Ő is csak egy bábú,igazából Axel Konrad írja a zenét Ole Wierk társaságában.
Hallottátok az új számukat,amit Dj Sammyvel készítettek?A time of my life feldolgozása, ami elég gyengén sikerült...
Amúgy elég nagy gondok lehetnek a Suprime Musicnál,mert eléggé elakadt Dj Volume,Baracuda project is,amelyek a Coverage testvércsapatai, hasonló stílussal.
Mára ennyi,bye

Axeboy e-mail | 2005-03-15 06:23:57 | 65.
Szia Szalu és sziasztok GC-sek! Nem rég értem haza az E-klubból, ahol DJ Novus 2 órás szettet nyomott. Pörgött mindenféle dance, trance és persze a legnagyobb sikert mégis csak a Groove számok kapták.
Személyes élmények Novussal kapcsolatban és a buliról majd később, ha szalonképes állapotban leszek...ezt a bulit alaposan ki kell pihennem, mert számomra nem mindennapi élmény volt :)

Szalu e-mail | 2005-03-14 11:25:01 | 64.
ÉS ha már itt tartunk, akkor minden kedvenc GC rajongónak jó bulizást és eseményekben gazdag estét kívánok az E-klubban!! Holnap pedig egy hatalmas élménybeszámoló.........
Axeboy e-mail | 2005-02-26 21:40:40 | 63.
Közkívánatra! GROOVE COVERAGE - Dj Novus

E-klub

Március 14. hétfő

Közkívánatra Március 14-én hétfőn, ismét Németország legsikeresebb DJ-je, a Groove Coverage oszlopos tagja, Dj. Novus látogat el az E-Klubba. Nyáron teltházas bulival már bizonyított Dj. Novust, most megnézheted ismét! Az E-klubban is hatalmas sikereket elért számok mellett (Are u Ready, Moonlight Shadow, God is a Girl, The End, Poison, 7 Years and 50 Days, Runaway) rengeteg slágert hallhatunk majd tőle az igazi német vonalból, mely abszolút megegyezik az E-Klub stílusával. Akik a hangulatot bemelegítik, Erős vs Spigiboy és Dj. Dead Mike. A buliból élő internet közvetítés látható a www.e-klub.hu oldalon. Bővebb infó hamarosan! www.suprime-booking.de


Axeboy e-mail | 2005-01-02 02:16:38 | 62.
Sziasztok G.C.-sek!
Ahogy Szalu mondta, jön még Magyarországra DJ Novus...de a hivatalos honlap szerint a turnéállomások a következők:
február 12. - Ózd /RIO/
március 14. - Bp /E-klub/
Egyébként azt a hírt hallottam, hogy kicsiny hazánk zenei ízlésében nagy fantáziát lát Novus -nem véletlenül volt fent a honlapon a 10 játszási listában Spy The Ghosték száma-, hiszen DJ Novus és Spigiboy egy remix erejéig együtt fognak dolgozni.

Szalu e-mail | 2004-12-22 23:02:11 | 61.
Sziasztok! Ahogy látom sokan csüggedtek azért, mert kihagytátok a legutóbbi magyarországi fellépését! Hogy egy kis jobb kedvet hozzak, elárulom, hogy januárban újra fellép az E-klubban! Szóval akkor ott a helyünk!!!

ÜDv: Szalu

Lalácska e-mail | 2004-12-14 18:25:48 | 60.
Na most hol lesz Axeboy,írd meg?Sorold már fel tíz jó számát,hogy tudjam egyforma az ízlésünk!!!
Axeboy e-mail | 2004-11-27 22:53:57 | 59.
Jaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjj nagggyon kéééész...
Mostanában vmikor játszik DJ Novus Kiskunmajsán.... Na, mind1, csak gondoltam, beugrok és szólok....

Axeboy e-mail | 2004-11-26 16:18:39 | 58.
Sziasztok!
Egy sajnálatos hír!
DJ Novus nem a bp-i Alcatrazba jön, hanem a kiskunmajsaiba.
Most tudtam csak +nézni, hogy Alcatrazból van 2 is!!!
Nem véletlenül van a hivatalos honlapon "Kiskunmajsa near Budapest"
Novus ugyan itt is lesz, Pesten, de Kiskunmajsán lép fel....

Asszem most megyek és összetörök vmit...

Axeboy e-mail | 2004-11-23 08:30:04 | 57.
Igen, és most szombaton Dj Novus az Alcatras-ban! Gyertek el!
lidérc e-mail | 2004-11-19 08:52:18 | 56.
Tényleg a groove coverage ott lesz november 27-én az Alcatrasban? remélem eltudok majd menni mert nagyon szeretem őket, minden albumuk meg van!!! A barátaim mindig azt mondják hogy Groove Coverage őrült vagyok, hát lehet hogy igaz!!!!!!! Nem tudom miért nem ismerik őket sokan pedig ők a legjobbak!!!!

Előzmény: Tibike (1.)
Axeboy e-mail | 2004-11-08 17:57:57 | 55.
Nézzétek meg:
groove-coverage.de -> playlist /link/

Na, mi van a 6. helyen???
Válasz?

Axeboy e-mail | 2004-11-08 17:45:13 | 54.
És, és ...és hallottam, azaz a VIVA-n nyomják, h DJ Novus szereti a Spy The Ghost által produkált muzsikát...Turnéjain rendszeresen nyomatja is a magyar DJ páros számait...
JEEEEEEEEEEEEE

Axeboy e-mail | 2004-11-08 17:41:56 | 53.
Szalu!
Ez jó ötlet! Tényleg, talizni kellne előtte...
Minden Groove Coverage-esnek ott a helye!!!!
És ha már egy helyre gyűlik össze a Groove Coverage rajongótábor :) akkor meg kellene ismerkedni, nem???
Tehát???

Dóri-2 e-mail | 2004-11-03 09:07:34 | 52.
Tényleg jó!;)
Chesi e-mail | 2004-11-03 09:00:17 | 51.
Jha ha már itt vagytok lessétek meg a honlapomat:www.gportal.hu/sims4ever
Nem Groove Covergae-s de azért yo

Chesi e-mail | 2004-11-03 08:57:40 | 50.
Halilalipapimami
Hol lesz????Elmegyek az tuti...ha kell belógok,nem érdekel:))

Ha valaki tudja írja meg :eszter-03@freemail.hu


Előzmény: Szalu (49.)
Szalu e-mail | 2004-10-18 11:27:12 | 49.
Halika! Elékeztek, hogy milyen király volt a buli Novussal az E-klubban? Na hasonló várható az Alcatrazban is 27-én és kötelező a megjelenés minden Groove Coverage fanatikusnak. Közben megszereztem a Runaway maxit és el kell mondanom, hogy a legjobb mind közül, főleg a Special D. RMX.

Üdv: Szalu (szalu@fix.tv)

Axeboy e-mail | 2004-10-11 15:34:03 | 48.
Haaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllloooooooooooo!
Kihaltak a G. C.- esek!!!!!!!!!!!!
Gyerünk, gyerünk...
Másfél hónap múlva itt lesz Novus!!!!!!!!!!!

Axeboy e-mail | 2004-09-21 13:47:50 | 47.
Hát, Chesi van ez így...
Szóval! Groove Coverage tali november 27.én az Alcatrazban!!!
Full happy!!! Ez lesz magamnak a 18. szülinapi ajándékom!!! :)

Chesi e-mail | 2004-09-07 12:46:13 | 46.
Yooo nektek....engem nem engedtek volna be az e-clubba...."mert még túl kicsi vagyok",miért nem tudják felfogni hogy már 12 vagyok?!Nah mind1...Hajdúszoboszlón is van egy Alcatraz nevü klubb és ott is volt egy ilyen buli(oda beengedtek).

Előzmény: Axeboy (45.)
Axeboy e-mail | 2004-09-06 16:36:23 | 45.
Újra itt!
+néztem a honlapot...
-> 2004. 11. 27. Kiskunmajsa-near Budapest Alcatraz
Ott a helyünk!!!
Groove Coverage-re fel!!! :)

Axeboy e-mail | 2004-09-06 16:31:25 | 44.
Szia Szalu!
Nem tod, h pontosan mikor látogat el +int DJ Novus kicsi hazánkba?

Chesi e-mail | 2004-09-05 10:50:27 | 43.
Ha vaalki tudna nkem képet/infot küldeni a Groove Coverage-ről az írjon ide:eszter-03@freemail.hu
synister e-mail | 2004-09-02 09:16:53 | 42.
Sziasztok!

Nagyon megható, hogy ennyi G.C. őrült van. Már azt hittem, hogy egyedül vagyok:))
Ki mit tud róla, hogy hova és mikor jön a Groove Coverage MO-ra és hol tartanak bulit. NAgyon ott lennék már.
Még valami. Nekem most az új albumról van egy nagy-nagy kedvencem, amit nem sokan ismernek, ez a "Force of Nature". Nem valami hosszú szám, de valami olyan muzsika van benne, hogy önkételenül is bulizni támad kedvem.
Úgyhogy infót kérek, a The End maxiért meg holnap megyek a Mediaba.
Üdv: Synister


Előzmény: Szalu (41.)
Szalu e-mail | 2004-08-24 17:20:14 | 41.
Szijjasztok!!

Azt ugye tudjátok, hogy Dj Novus jön még Magyarországra bulizni Novemberben és Januárban, úgyhogy akkor is ott a helyünk!

Üdv: Szalu

Axeboy e-mail | 2004-08-23 13:18:38 | 40.
Szijjjasztok!
Végre én is +oszthatom Veletek élményeimet...
Aug. 19. * E-klub * Groove Coverage
Nem volt rossz a koncert, bár a csajokat én is hiányoltam, de tudatában voltam,h nem jönnek,hiszen külön járnak fellépni...
Nagggyon tetszett a hangulat, Novus aránylag még jó számokat is kevert... (végig ott tomboltunk elöl)
Nem tom, feltűnt-e Nektek, de Novus nem véletlenül nyomta csak kb 1 órán keresztül...
-->A köcsög Erős nagyon zavargatta, + az óráját mutogatta Novusnak "lejárt az idő" címszó alatt...
Ez nem érvényes! Más külföldi dj-k sokkal többet játszhatnak E-klubban, akkor Novus miért nem játszhatott tovább...pedig volt kedve...na, mind1
Nekem nagy élmény volt!!!

Szalu e-mail | 2004-08-22 20:38:09 | 39.
Hellosztok!!

Én ott voltam az E-klubban és tényleg nagyon jó buli volt! Beszéltem Novussal és eszméletlen jó fej ember volt és közvetlen. Kissé zavart, hogy elszállt az egyik hangfal és csak 10 percre rá vették észre, de ettől függetlenül komoly party volt. A legjobban a névre szóló aláírásomnak örülök. Ezek után csak jobban lehet szeretni a Groove Coverage-et.

Üdv: Szalu

JürgN e-mail | 2004-08-20 17:18:41 | 38.
Szevasztok!

Csak annyit tudok hozzátenni, hogy aki számított, az ott volt az E-klubban pénteken. Én nagyon jól éreztem magam, annak ellenére, hogy rengetegen voltunk, és még mindig nem képesek az E-ben beruházni egy nyavajás légkondira. Pozitívan csalódtam a magyar közízlésben, hogy ennyien vagyunk, akik szeretik a G.C.-t és Novust! :)

Szalu e-mail | 2004-08-14 02:23:35 | 37.
Azért nem kell fikázni más kedvencét, mert vannak akiknek nem tetszik! Én sem oltogatom a rockereket mert nem szeretem a zenei stílusukat. Egyszreűen felfogás kérdése és tiszteletben kell tartani, hogy mások pedig azért rajonganak! Én személy szerint nagyon szeretem a Groove Coverage-et hiszen a kedvenceim a Scooter mellett. Az E-klubos bulira azért kiváncsi vagyok. Ja és aki arra kiváncsi, hogy mért csak Dj Novus jön és a csajok nem, Spigiboy felvilágisított róla, hogy maga a Groove Coverage=Dj Novus és a csajok csak cserélhető elemek, ahogy történt ez Verenával is. Na by mindenkinek és valószínűleg találkozunk a bulin!
iMhouSe! e-mail | 2004-08-13 12:22:58 | 36.
se a groove coverage-ról, de az e-klub-ról nem mondok inkább semmit.
Sevin e-mail | 2004-08-10 12:45:05 | 35.
Most akkor leírná valaki, hogy milyen Groove Coverage koncert lesz E-Klubban? Kik jönnek, hogyan jönnek, milyen lesz az egész... Csak érdekelne, mert barátaimmal mennénk egy páran, annak ellenére is, hogy nem nagyon csípjük az E-t!
Szalu e-mail | 2004-08-07 14:33:03 | 34.
Szerintem is a legjobbak és garantált, hogy Augusztus 19-én ott lesz az E-klubban az egész Fix.TV és minden rajongóval egy hatalmasat fogunk bulizni! Csak 1-et sajnálok, mégpedig csak DJ Novus lesz kinnt és Verena nem jön. Szóval az igényes zene kedvelőivel mindenképp találkozni szeretnék ott!!!!!!!!!!!!

Üdv mindenkinek: Szalu (szalu@fix.tv)

Axeboy e-mail | 2004-08-07 01:17:42 | 33.
Augusztus 19...
Groove Coverage in the E-klub
Aki igazi rajongó, az ott lesz...
Tehát nyomás mindenki az E-be, augusztus 19-én!!!
DJ Novus!!!!!!!!!

Babygirl066 e-mail | 2004-08-03 14:26:25 | 32.
Nagyon szeretem a Groove Coveraget.A Poison most a kedvencem de az összes számukat nagyon szeretem pl:She,God is a girl,The End,Moonlight Shadow,7 years and 50 Days,Are U Ready...stb,stb.
A videóklippjeik is nagyon jók szerintem,bulizni pedig a zenéjükre a legjobb.Na,remélem,hogy még így fognak működni még sokáig! =) Aki pedig nem szereti az minek ír ebbe a topibcba??!! Na,pussz minden Groove Coveragesnek!!! =)

Szalu e-mail | 2004-08-02 22:24:11 | 31.
Szerintem is a Groove Coverage a legjobb. Most jönnek ki az E-klubba augusztus 19-én. Az évszázad legjobb partyja lesz. Bárki bármit is mond Alice Cooper-Poisonját tökéletesen átdolgozták és mikor megszólal a discokban a 7 years & 50 days, egyszerre dobban fel mindenki szíve!!! Még egy kérés: Akinek van jó Groove Coverage-es háttérképe, kérem küldje el nekem és bemutatom adásban: szalu@fix.tv

Üdv

Axeboy e-mail | 2004-07-16 08:25:34 | 30.
Hello, hello!!!
Rossz nézni, ahogy vitatkoztok!
Szerintem az jöjjön ide, aki télleg szereti a Groove Coverage-t, és ne az, aki csak beugat vagy fikázódni van kedve...
Nézzétek csak, mi van kiírva a témához!!!
--> Groove Coverage
Hát akkor meg???

!!!!!!!!!!!!!Can't get over you!!!!!!!!!!!!!
Aki ismeri a G. C.-t, az vágja, miről van szó.

dane e-mail | 2004-07-04 18:52:27 | 29.
Senki nem állította hogy minden szám másolat. Viszont zeneileg egyhangú.
NihilWolf e-mail | 2004-07-03 21:53:14 | 28.
Másolt, agyonjátszott, egyhangu számok? Akkor megmondaná nekem valaki, hogy kitől lopták a 7 years and 50 days 14. számát?
dane e-mail | 2004-07-03 19:18:02 | 27.
Gondolom nekem szólt a fikázódás. Honnan veszed hogy nem értek a zenéhez??? Véletlenül sem akarom magam fényezni, de én a zene minden fajtáját müvelem. Játszom mint DJ (nem mp3,vagy cd meg memorisztikk stb..hanem VINYL!!), készitem mint zenész, és hallgatom mint rajongó. Szoval miröl beszélsz? Nem is értem hogy lehetsz ilyen tudatlan... Te se hiszed el hogy a Gruv Koverédzs igényes zene...ugyan már. A stilusrol meg annyit hogy ha olyan profi vagy akkor mondd már meg hogy milyen stilus ez? Mi a különbség hangzásban mondjuk a Brooklyn Bounce, Jan Wayne, Groove Coverage, meg a többi ujkeletü szarban? Hol van a kreativitás? Hol vannak az ötletek? Tipikusan az olyan balfaszok miatt vannak az ilyen zenék toplistán mint TE. Nektek csak az kell hogy durrogjon valami a kocsiban, vagy akárhol. Ha értenél a zenéhez örökre utálnád magad ezért a beszólásodért... De én nem haragszom rád... Te még csak itt tartasz.. :-DD

Csá

Blue Cover e-mail | 2004-07-02 21:20:08 | 26.
Hé te fantasztikus szar!Tudod hol ugassál!Mond már meg ki nem csinál feldolgozást okostojás?!Egyébként meg ha lenne gőzöd a modern zenéről,tudnád,hogy minden előadónak megvannak a zenei stílusjegyei,amire persze az ilyen tudatlan taplók mint te aztmondják ugyanaz az egész zene...
Te Dane vagy ki a szar meg menj a fenébe...


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.