Click to Visit
Club - Ki lehet a legjobb Dj?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

RushBoy2004 e-mail | 2004-06-23 13:28:39 | 64.
figy: inkább arról essen már szó hogy te milyen zenét szeretsz, mert látom a fikázás az könnyen megy, de kiváncsi lennék hogy te mit szeretsz??!!

Előzmény: djgreg (61.)
Atty e-mail | 2004-06-23 09:02:00 | 63.
Üdv Mindenkinek !

Mi a fene? Itt mindenki techno-ból diplomázott? Más stílusból nem is nagyon emlegettek... tisztelet a kivételnek.
Nálam valahogy így nézne ki a csodacsapat:
1.Armin Van Buuren
2.Dj Tiesto
3.Paul Van Dyk
4.Johann Gielen
5.Shane 54 (csak hogy magyar is legyen, bár emberileg... na hagyjuk, de a zenéje az csúcs)

Nos, nagyjábol ilyesmi.

ojo e-mail | 2004-06-21 19:59:57 | 62.
Re!

Tényleg nem akarok pont a Rássos témához szólni, de a TECHNO szobába ehhez már 30-40 hozzászólás volt. Rengeteget írtam én is sőt jobbára én, Be kell vallanom hiba volt annyit kritikát írni Rássról mert olyan méltatlanul gyenge hogy kritikán aluli és kritikát nem is érdemel. Semmi pozitivumot nemtudok mellette felhozni.
Két dologrol lehet lemérni egy dj/producert.
1: Mien produceri munkát készít. Ráss igénytelen unalmas populáris. Röviden és elfogolatlanul.
2: Mien dj? Rássrol el kell mondani katasztrófa. Ez a magyarok szégyene hogy egyedül csak itt tudja magát eladni mert máshol le sem vizelik. Mixelni nemtud. És engem nem érdekel hogy meleg-e vagy sem. Ha jol csinálná amit csinál egy szót se szólnék.

Bye!

djgreg e-mail | 2004-06-20 22:20:45 | 61.
Üdv a nagy szakértőnek!
Első kérdésem hogy illik pörgetni egy lemezt? Mert én eddig csak arról a variációról hallottam hogy felteszik a lemezt a lemezjátszó tányérjára,beállítják a sebbeséget és a megfelelő időpontban (általában ahol beleillik ez teljesen a zenéken múlik) belelökik. Na, ezt a módszert rush nem ismeri. Az ő módszere: 1. feltolom a potit plusz 8-ra 2. rádobok valamit a tányérra ami éppen előesik a ládámból 3. ahogy kedve tartja belelöki (úgyis pontatlan lesz bármit is csinál) 4. és a hangerővel egyáltalán nem törődik. Ha nem lenne limiter a világon akkor már többszáz hangcuccot ki kellett volna dobni a világon őmiatta.

Második: Milyen mixelési rekordot tarthat az aki nem tud mixelni?

A többi (általad nagynak vélt) nevekről csak annyit Gayle San-tól már hallottam olyan mixet hogy majdnem összekevertem rush-al, Chris Liebing legalább játszik jó zenéket is ha már a saját zenéi némileg unalmasak is.
De hát te ezekről még talán nem is hallottál.


Előzmény: RushBoy2004 (60.)
RushBoy2004 e-mail | 2004-06-17 16:55:49 | 60.
Sztem Rush, mert ugy pörgeti a lemezt ahogy illik, és különben is ő tartja a mixelési rekordot.. De Gayle San, és Chris Liebing is ott sorakozik mögötte..
ojo e-mail | 2004-06-10 18:09:47 | 59.
HU és Grovskopa mint producerek és dj-k is. 21 évesen!!! nem semmi...
domezs e-mail | 2004-06-07 17:23:38 | 58.
Az én abszolút listám a következő:

Külföldi:
- Steve Lawler
- Deep Dish
- Sander Kleinenberg
- Anthony Pappa
- Sasha
- Nick Warren

Magyar:
- Dj Kühl
- Dj Budai
- Slam Jr.
- Tommyboy
- Chriss

Egyébként, a Kleinenberg buli nem volt semmi szombat éjjel a Vigadóban.

Merci100 e-mail | 2004-06-07 13:08:07 | 57.
Hát szerintem a legjobb Dj Rush,Carl coxot,Dj Tiesto stb....Sztem nem kéne senkinek a zenei stilusát kritizálni mert azt mindenki tud......Mindenki azt szeret amit szeret..Imádom a technot a houst a trancot hardcore...!És nem csak a drogosok szeretik az ilyen zenéket ugyhogy be lehet kussolni a hülyéknek...!!!!!!!!!

Előzmény: piciatlaco (56.)
piciatlaco e-mail | 2004-05-31 11:39:43 | 56.
én azt mondom olyan h legjobb nincs.mindenkinek más kell.de szerintem hot-x,igor d'ourdan mindenesetre nem rosszak...
Jamelia e-mail | 2004-05-19 12:19:58 | 55.
A legjobb dj-k kétségtelenül Corvin Dalek, Gayle San,Rush és dusan!
CORVIN DALEK FOREVER!

arisztotelész e-mail | 2004-05-18 11:08:34 | 54.
halee!
te küldted nekem a mailt? respect!
sajna még nem jutottam el a megsasolásig, viszont szeretek ismerkedni, veled is szivesen megtenném!!!


Előzmény: v_e_g_a_ (53.)
v_e_g_a_ e-mail | 2004-05-05 15:40:18 | 53.
Hi!
A legjobb dj én vagyok ez tiszta ügy!!!!
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

arisztotelész e-mail | 2004-04-26 18:16:48 | 52.
szerintem (és a további fikázások elkerülése végett megintcsak SZERINTEM - egyébként nem itt szokásuk az embereknek fikázni, hanem más fórumokon, ahol jelen vagyok, meg biztos még máshol is, csak itt szeretném előre elkerülni az ilyen eseteket) szóval ott tartottam, hogy szerintem olyan, hogy legjobb dj nincs. én mindenkit másért szeretek. nagyon tehetséges emberek vannak ebben az országban is és a környező országokban is, és az a jó, ha minél több ellátogat ebbe a cuki országba, és így egyre többet ismerhetünk meg, és akkor már tényleg mondhatjuk, hogy a legjobb, mert amíg nem hallottunk mindenkit, addig nem mondhatunk olyat, hogy a legjobb.
szóval én nagyon szeretem carl cox, dave clarke, chris liebing, marusha, umek, szeka szettjeit. és van szerencsém egy olyan helyen lakni, ahol sajnos a technoélet nem virágzik, mert a viharsarok egy kis szerencsétlen zug az országban, így nehezen jutnak el ide az emberek. egy olyan discoba járok rendszeresen, ahol egy házigazda dj nagyon megnyerte e tetszésemet. ő pedig frost galaghan. szekával együtt házigazdák, én mégis jobban szeretem frost zenéjét, mert az igazán nekem való. de nem a kedvencem. nincs kedvencem. csak sok ember zenéjét szeretem.
és megintcsak: ez az én véleményem, tényleg nagyon szarul esne, ha ilyet látnék: "hát csak szerinted!" "ki kérdezett?!" "aludj még egy kicsit!" mert ezek bunkóságos dolgok, és ha valakinek eszébe jutott az írushomat olvasván ilyeneket válaszolni nekem, az szégyelje magát. de 87,5%ig biztos vagyok benne, hogy itt értelmesebb emberek vannak, mint azon a 2 bizonyos fórumon...

may the force be with you!

mupeti e-mail | 2004-04-18 20:49:34 | 51.
Sziasztok!

hozzatok fordulok egy kis segitsegert.
szeretnek mindent Paul Oakenfoldrol de leginkabb most az erdekelne h tudjam h hol fog fellepni a jovoben!mert amit a Complexben eloadott az valami fantasztikus volt az incidens ellenre is....
tudtok esetleg vmilyen oldalt ahol ennek utana lehet nezni,en nem talaltam pedig nagyon kerestem...
elore is koszi a segitseget.
udv mindenkinek..

PEtya

LZeees e-mail | 2004-04-17 15:50:36 | 50.
Üdv. Mindenkinek!

Minden stílusban más a király!
A Progressive House/Trance szcénában mindenképp: Sasha/Digweed az elsõk között van, de lehetne még említeni Subsky,Infusion,Lemon8, Bill Hamer, Noel Sanger............

Magyarok közül?:
Chriss, Slam Jr. tuti befutók...
De jönnek már Monkzék is...

Bye-bye

djgoffy e-mail | 2004-03-25 15:54:47 | 49.
hello emberek.legjobb Dj nincs!!!!!!!!!!!
csak vélemények és kedvencek vannak.....
ez már csak igy van.....................
amugy ehez az egészhez annyit,hogy azok akik itt-ott csinalnak 1-2 számot és az össze kavart mixeket ki adva hiresek hát azok..................................
na hello

mgc e-mail | 2004-03-19 09:00:46 | 48.
Hy all! A témára a válasz:
-Ki lehet a legjobb techno DJ?
James Ruskin és Richie Hawtin!

-Ki lehet a legjobb (euro) trance DJ?
Ferry Corsten és Armin van Buuren!

-Ki lehet a legjobb progressive house/trance DJ?
Sasha és Digweed

stb.
Sztem nagyon sok jó DJ van, de nálam a favorit Corvin Dalek!!! "Respect"

iMhouSe! e-mail | 2004-03-11 09:36:13 | 47.
végigolvastam éshát...
náksi :DDDDDDDDDDDDD
paul van dyk-et hiányolom
ő nagyonjolkeni
mondhtani ISTEN
utánna raknám Mauro Picotto-t
ő is ISTEN
és TIESTO a köwetkező
ők 3man ha egy este zenélnek (ami ibizán nem ritka) akor ISTEN bulik szoktak lenni :)
jah még talán carl cox
de még ilyet hogy náksi :DDDD
elismerem őket meg minden...de náksi a legjobb dj
:DD

Ombusman e-mail | 2004-03-05 20:15:56 | 46.
Üdv!A legjobbak?

UK "öreg" harcosai:Digweed,Sasha.............stb.
Már csak az életművük miatt is.

Amúgy Steve Lawler-t,Moshic-ot,Sander Kleinenberget tudnám megdícsérni(a névsor korántsem teljes!)

Itthonról:Chriss,Kühl,Slam(szerintem ők a mérvadóak)
Továbbá:Dave van N,Dandy,Moonline

Emellett nagyra tartom még Palotait is,bár ő egy kicsit más tészta.

DeepJunior e-mail | 2004-02-05 10:55:11 | 45.
Azert nehany nevet nyogodtan kivehetnel. Pl.: Tommyboy. Mara kicsit megfaradt es egyszinu zeneket kezdett el jatszani ami a kozonseg letszamaban is merheto, hogy gyengult a szinvonala. Regen egesz jo bulikat es szetteket adott le, de mivel nagyon megy a boltja (Underground Records es a kiadoi), ma mar annyira nem tud megujjulni..De kivehetnenk onnan Barany urat is...A tobbivel nagyjabol egyetertunk. Latom Te vmennyire ertesz az elektronikus zenehez..Jo latni vegre itt vkit, nem csak az igenytelen es idetlen(BOCSANAT) Naksi$Brunner rajongokat..

Előzmény: bunny (16.)
DeepJunior e-mail | 2004-02-05 10:37:54 | 44.
Sterbinszky????Roxy DJ-k???Sajnos ezert tart meg eleg gyenge szinvonalon szereny orszagunk, mert ilyen zenekre vannak vevok..Igenytelen, primitiv es semmi valtozatossag meg nem talalhato zeneikben.Nem akarok senkit megbantani, es meg vitatkozhatnank is ezen, mivel eleg sokat tudok NEM csak a a zenei kultuszrol.. Deep Dish, Chris Fortier, Sasha, John Digweed, Kevin Yost es meg sokan masok nagyreszt kivalo zenet tudnak prezentalni a kozonsegnek.. Sterbinszky-t ha hallok fel all a szor a hatamon: "sajnos itt Magyarorszagon meg mindig legfokepp ezt a zenet lehet eladni".. Bar csalodom, mert Deep Dishre mar most elovetelben elment 2000 jegy es kb. varnak me 5- 6000 emebert....
tr4ncekid e-mail | 2004-02-02 10:56:42 | 43.
Legjobb dj?Szerintem Tiesto a legjobb!De Sander Kleinenbergről se feledkezzünk meg!nem igaz?

veRYHARD(wier) e-mail | 2004-01-11 13:50:17 | 42.
Ha a techno szívós zene, akkor mi a véleményed a Goa-Trance-ről?

Előzmény: fantasticus (41.)
fantasticus e-mail | 2004-01-06 09:42:10 | 41.
porszívózene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a drogos közönség kedvence
nekik való


Előzmény: comfusion (32.)
jó csaj 0015 e-mail | 2003-12-30 20:12:42 | 40.
sziasztok!!
Szerintem a legjobb DJ-k: sterbinszky,Spigiboy és FŐLEG DJ TIESTO!!az asztán a király zenét csinál!én birom!nem tom ti hogy vagytok vele!!van egy klubbom neve::MITŐL JÓ EGY ZENE??
HA VAN KEDVETEK BELÉPNI AKKOR IRJATOK A spigiboyrajongo@freemail.hu e-mail címre!!nincs még külön honlapom!!de majd lesz!JA, NEM CSAK ILYEN TEMAM VAN

SYASTOK

DJ SCORPIONO e-mail | 2003-12-29 21:36:29 | 39.
Szia vitázó nép;-)
Ha már RUSH ócsárlásnál tartunk szerintem hülyeség...RUSH iszonyú jó Dj...sokan szeretik!Népeszerű!Mi kell több a djnek?Az hogy kifinomult a fületek az igényesebb zenére az egy dolog.De ő zúz nyomja azt ami épp a népnek kell!Ki ismeri Plastelin-t?Na ő aztán tényleg zúz...De pl a "lazább techno":Hot-X félék se rosszak...Azért nem mondok itt:Adam beyert,Tiestot,Green Velvetet,Dr mott-et,Mario Ranierit,Miss Djax-et,Swen Wittekindet mert sokan nem ismerik...

djgreg e-mail | 2003-12-23 21:38:06 | 38.
Ez a topic már alapban hülyeség mert olyan nincs hogy a legjobb mert indenkinél van egy jobb és egy annál is jobb és így tovább, sosincs vége.De ugyanígy mindenkinél van egy rosszabb is. Ha a mixelési technikát nézzük (már pedig ma már leginkább az a döntő szempont, nem hogy milyen jó viccet mesél a dj 2 sláger között, ezt valahogy Jeff Mills-től soha nem hallotam, gyanítom ebben az életemben nem is fogom), akkor nagyon sok jó dj van akik nagyon híresek is, csak nagyon sokan ezek közül egyáltalán vagy csak nagyon ritkán jutnak el kis ázsiai putri országunkba.
veRYHARD(wier) e-mail | 2003-12-23 19:44:09 | 37.
Talán maradjunk a legendáknál.
Szerintem Paul Van Dyk, Rush, Carl Cox és Westbam.

Richie e-mail | 2003-09-25 21:46:13 | 36.
Lehetnek kedvencek, de igazságos eredményhirdetés csak szubjektív módon és alkalomszerűen lehet hozni.
Szempontok:Zenei stílus,technika-mixelés,hangzás,
ha van konferálás-humor, akkor milyen összekötő szöveggel, zenei zserkesztés - műsor felépítés
Befolyásoló tényezők: sznobéria,hangzás, fények, reklám,szervezés-promóció, helyszín, alkalom, társaság, alkohol színt, érzelmi állapot, anyagi állapot, divat, mások véleménye.
A sorrend mindegy! Számít a fesorolt tényezőkből mennyi a pozitív, mennyi a negatív.
Így tehát a legtehetségesebbek is tudnak lesújtó bulit csinálni, illetve szenvedő résztvevői lenni, és fodítva tehetségtelen is lehet sikeres
kellemes emlék lenni.A DJ nem atléta nincsennek abszulult eredmények, esetleg csak legek.
Ez majdnem olyan meddő kérdés mint mi a jó zene a földön! dj Richie

ki2326809 e-mail | 2003-06-19 10:12:56 | 35.
Csakis a Jován és a Bárány Attila.
Bár a Lauer is beerősített!
Mindhalálig ROXY!

wittorie e-mail | 2003-06-02 08:14:10 | 34.
Olyan,hogy legjobb Dj?Hááát...Rush?talán;Náksiék?csak felkapottak,de...;Newl?hatalmas;Szabó Józsi?EXTRA
Schumy e-mail | 2003-05-29 11:44:20 | 33.
A legjobbak: Deep Desh, John Deegwed,Chriss, Kühl.
comfusion e-mail | 2003-05-14 14:28:00 | 32.
Hm??? Rush??? Az, hogy legjobb az talán még nem is az igazi kifejezés! A "Rushy-bácsi" 1szerűen hihetetlen!!!!!!!!!!!! Bárki ajánl6 yobbat, de semmi értelme nincs. Mindenki 1et jegyezzen +: RUSH FOREVER! ! ! :)

Előzmény: redtel (28.)
comfusion e-mail | 2003-05-14 14:23:57 | 31.
Csumez!!! Gigi D'ag Az vicc az /szerintem!/ nem csinál f***-t sem!!! Csak régi musicokat dolgoz fel. + már nem is lehet róla annyit hallani. Hidd "L", a múlt nyáron még, hogy oda volt mindenki érte most + semmi...

Előzmény: vally (10.)
bala e-mail | 2003-03-29 12:55:27 | 30.
Szerintem DJ Budai, DJ Kühl, a külföldiek közül pedig Talla 2XLC
djdanee e-mail | 2003-03-21 14:28:01 | 29.
Ki a legjobb deejay? hmmm.....
Olyan nincsen, de tudok kettő jót:

Dj. Gróf & White----Nádas Dance Club Agárd

Ők régi játékosok már a szakmában...Viszont zeneileg a legfrissebbek..

redtel e-mail | 2003-03-16 16:17:18 | 28.
Dj Rush a legjobb

Előzmény: HyperGirl (26.)
Kiccsaj e-mail | 2003-02-19 13:42:06 | 27.
Hello! Mi alapján választjátok ki azt,hogy ki a legjobb? Én tudom,hogy én mi alapján válsztottam de ti tudjátok?

Előzmény: HyperGirl (26.)
HyperGirl e-mail | 2003-02-19 10:40:00 | 26.
Szerintem RUSH a King!

Előzmény: DJ Alpha (25.)
DJ Alpha e-mail | 2003-02-18 07:15:36 | 25.
Szerintem Dj Bossi a legjobb!
Kiccsaj e-mail | 2003-02-10 19:14:07 | 24.
Szia!

Ismerhetlek valahonnan?
Mert arra gondolok,hogy igen...


Előzmény: soundsmith (23.)
soundsmith e-mail | 2003-02-07 17:42:40 | 23.
Kiscsaj kösz a reklámot!Szerintem Danny T. a legnagyobb ebben a kérdésben!Nem véletlen kapott életmü dijat!
Kiccsaj e-mail | 2003-01-19 14:30:49 | 22.
Hello!

Nem bírom ki,hogy ne szóljak hozzá a témához...
Mivel az nem lehet,hogy olyan "híres" Dj.-ket sztároltok akik abszolút el vannak szálva maguktól pedig alig csinálnak jobbat mint akik a még nem futottak be... Csak hát őket nem tolja apuci hátulról nem pénzelik lemezkiadókat és a többi és a többi...Neveket nem írok hiszen akik ebben jártasak azok tudják kiről beszélek...
Nos a legjobb dj szerintem Dj.Hangya,Dj.Taylor,Dj.Peru,Dj.Urbán...
Persze a fent említett Dj-k nem mind egy műfajt képviselnek de mind nagyon jók...
Tehát ha valakit érdekel amiről én itt dumálok és veszi a fáradságot (még mielőtt nekiállna szidni) az megnézi/meghallgatja őket www.sexisearch.com-on...
Jó zenehallgatást!!!

Burman e-mail | 2003-01-17 16:20:41 | 21.
Hello! Szerintem nem lehet eldönteni, hogy ki a legjobb dj, ezért inkább csak felsorolom a kedvenceimet:

Progressive: Sasha, John Digweed, Satoshie Tomie, Anthony Pappa, Lexicon Avenue, Deep Dish, Steve Lawler, Sander Kleinenberg.....

Techno: Sven Vath, Felipe, Marco Carola, Carl Cox.....

És egy párat a magyar élvonalból: Kühl, Clark, Smith's(m47)

Dj Atesz e-mail | 2003-01-01 23:59:43 | 20.
Hogy ki játszik jól? Ezt az ember ízlése,és a benne lévő alkohol és egyéb anyagszint határozza meg. Mert tegyük fel hogy valaki szereti a pörgős zenéket. Megiszik v.miből "sokat", és simán fog pörögni egy goa-ra, vagy egy drum'n bass-re. Ezen kívül, mindenki jó, aki le tud játszani egy értelmes szettet, amely gazdag érzelmekben,és ha kijön az ember a buliból, mondja azt, hogy dejót buliztam. A lényeg, hogy ne legyenek oda nem ilő számok a Dj szettjében, és az ember tudjon rá hangolódni arra a típusú zenére amit játszik. És innentől mindíg az a király, akinek a buliján vagy.

Előzmény: vally (10.)
PAttila e-mail | 2002-12-16 14:17:32 | 19.
+ persze DJ Tiesto.....

PAttila e-mail | 2002-12-16 11:55:50 | 18.
Ha pl. egy fél éve kérdezte volna valaki én kapasból Sterbinszky-t mondtam volna, nem szoktam sajna clubbokba járni, de ot mar egyszer hallottam eloben(?) mixelni egy partyn és hatalmas hangulatot muvelt. DE az idei AXEtazis cd-je nem tetszik. Tul egyhangu szerintem. Ugyhogy azt mondanam most DJ JUNIOR. Kulfoldon meg rengeteg van; jo is rossz is, talan a mar emlegetett Mauro Picotto?
PAttila e-mail | 2002-12-16 11:50:36 | 17.
Nem tudom, de hogy nem Naksi vs. Brunner az tuti... Miért is? Nem elsosorban a mp3portal feloli kavaras miatt, de vegul is valamelyest igaza van de, az artatlannak tuno levele es a kiadoi posztja azert erdekes. A masik, en nem tudom es nem is szoktam hallgatni Balazs Palit :-), de az uj albumrol hallani kell a Naksi vs. Brunner remixet. Valami iszonyat lakodalmas-roma-trance, amit kulon el is menne, de igy? Persze megtisztelés felkeresre igen-t mondani, de akkor is ez olyan mintha Lagzi Lajcsit mittudomén Mauro Picotto remixelné....
bunny e-mail | 2002-12-05 19:29:45 | 16.
Srácok ne legyetek már lámák ilyen gagyi arcokkal mint Náksi vs. Brunner. Lehet, hogy sok embernek tettszik a zenéjük, de mindenki aki ért a zenéhez tudja hogy ők kommersz gagyi zenét csinálnak (még ők is). A minőségi zenéket nem az ilyen srácok készítik.
A Tommyboy+Danny Tenagliáról meg annyit, hogy

1; Rush+Smiths's... és Smiths's nem egy világsztár, de (sajnos) még magyarországon sem olyan ismert.
2; Szerencsére vannak a magyar szcénában iszonyú tehetséges Dj-k, akik nagyon is meg tudják állni a helyüket külhonban. A baj az hogy a média csak kevés Dj-vel foglalkozik, valamint az hogy ezek a felkapott Dj-k többnyire is gagyi (sokszor rádió) zenét nyomnak (pl. sterbi). Az igényes zene meg sokszor (nem mindíg!!!) túl földalatti ahhoz hogy a tv-ben azt nyomják. Igy sok Nagyon jó magyar Dj-t csak azok ismernek meg akik komolyan foglalkoznak a zenével

Egyébként én Carl Cox-ra szavazok. sokatok még meg sem született mikor ő már pörgette a vinylt. Hallottam tőle elég sok Live set-et és úgy volt felépítve, és keverve ahogy azt kell. Azonkívül az ő zenéjének HANGULATA van. És ami nem elhanyagolható -> nemm egyszínű a srác, mint pl (az általam egyébként nagyon kedvelt) DJ Rush.

Szerencsére túl sok jó Dj van a földön ahhoz hogy eldönthessük ki legyen a legjobb. mindenkinek lehet kedvence, de szvsz. nem lehet megmondani, hogy ki a legjobb. Csak néhány név: Digweed, Sasha, Oakenfold, Fatboy Slim, Richie Hawtin, Deep Dish, Chris Liebing, Rush, hogy ne csak 4/4 legyen Adam Freeland, és a magyarok Grega, Budai, TommyBoy, Bárány, a Deathcode brigád (Hot X, Igor do'Urden, Jay Kortez), a törtektől Palotai...stb. holnapig lehetne sorolni, és ez még csak pár név, és egyikre sem lehet azt mondani hogy nem jó...

Bocs hogy ennyit írtam de ez most így kijött belőlem...

Paupa Endre e-mail | 2002-10-16 10:31:14 | 15.
A lejobb DJ-k. szerintem Westbam,Storm,Marusha,Timo Maas,Arman Van Helden.

Előzmény: gin&tonic (8.)

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.