Click to Visit
Club - Kezdő Dj-knek
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

Dj.Berto e-mail | 2005-02-03 21:35:28 | 21.
Én mindenkinek csak azt tom ajánlani ogy elősször nem abba kell gondolkodni hogy nagy disco-kban játszani hanem elösször minden lehetőséget megfogni suli rendezvények pl:farsang én is így keztem még ált. suliba.évekig csináltam és aztán elkezdtek egyre jobban hívni kisseb szórakozó helyekre.perxe saját cuccal:(amire ugy vigyázok mint a szemem fényére.minden pénzem jóformán eddig a disco-zásba öltem.Tavaly az egyik szórakozó helyen csináltam bulit és a tulajnak megtetszett és beajánlott a lánya szórakozó helyére a közelbe.És kb már egy éve ott nyomom minden pénteken.(az egészbe vixont az a rox hogy még mindíg saját cumóval)Nyáron akarom majd letenni a dj vizsgát. és a többi már csak a jövőtöl függ
fantasticus e-mail | 2005-02-03 10:41:59 | 20.
hi mindeki!
az online ötlet kiri, csak az a bökk, hogy ez nem az a vidék, ahol ilyen instant módon bontogathatják a dj jelöltek a szárnyukat! magyarul kajakra elba*ná a színvonalat, meg könnyen kijátszható lenne=> minden hülyegyerek vizsgával rohangálna. azon kéne inkább dolgozni, hogy a vizsga értéke növekedjen, he? sza!


Előzmény: Norbbee (18.)
kluevert e-mail | 2005-01-18 14:05:36 | 19.
küld el légyszi

Előzmény: Norbbee (12.)
Norbbee e-mail | 2004-12-31 08:50:28 | 18.
Hello!! Kellemes ünnepeket mindenkinek meg BUÉK!!!!!!CSak azt akarom mondani,hogy kellene online dj vizsgát szervezni,ennek biztos örülne minden olyan kezdő dj aki nem tud eljutni pestre vizsgázni.. nem?:)))

Balage_ e-mail | 2004-06-08 20:20:52 | 17.
Hi!
Elhihetitek,hogy engem sem támogatott (anyagilak) az apám,mivel nem vagyunk milliomosok és a diszkó tulaja sem volt a haverom.Én saját erőmből értem el mindent.Hogyis?Volt egy középsulis buli amit elvállaltam (bérelt frankó,nem gagyi cuccal) ekkor 200-al voltak a bulin.egy éven belül már egyszerűen nem tudtak 1000embernél többet beengedni.Én meg közben bementem a dizsi tulajhoz és mondtam neki,hogy szeretnék gyakorolgatni nyitás után egy picit (8-10ig).Mivel látta,hogy fejlődöm,meg hogy milyen bulikat csinálunk a suliban így egyre későbbig játszhattam,majd én kezdtem a bulikat.Szóval nem feltétlenül kell rengeteg pénz a kezdéshez.Persze utána mikormár jöhet a bakelit akkor szükség van a pénzre,de istenem,akinek nincs az mennyen és dolgozzon (nyári meló stb) én is ezt tettem.
Na "röviden" ennyi!


Előzmény: Norbbee (16.)
Norbbee e-mail | 2004-06-08 19:08:49 | 16.
Aham értem!! de sok olyan dj van aki nem jut el ilyen helyre mert nincs elég pénze meg nem a sógorkoma jóbarát a diszkó tulajával. :))))

Előzmény: fantasticus (15.)
fantasticus e-mail | 2004-06-08 09:38:50 | 15.
Balage!
ezekből látszik, ki az aki tud :)

Balage_ e-mail | 2004-06-08 09:15:27 | 14.
Hi!
Minden szombaton éjjel játszom,de most szombaton megyek utoljára szeptemberig,mert a nyáron Balcsin zenélek egy most nyíló klubban.Mondjuk az nem lesz gyaloggalopp,mert minden este kell játszanom.
Beszervezni sajna nem tudlak,mint mondam nekem is rengeteg időmbe és energiámba került.
Amúgy legjobban funk-house-t és tribalt szeretek játszani,de a közönség néha mást követel,akkor játszom napjaink nagy slágarait is.


Előzmény: Norbbee (11.)
dios e-mail | 2004-06-04 22:02:35 | 13.
Sziasztok!
06.11. The Trust#1
helyszín:Arany János u-i metrómegálló
info:dios0506@freemail.hu

Csak minőségi house és break:)
Várunk mindenkit_

Norbbee e-mail | 2004-06-04 21:58:43 | 12.
Küldhetek mixcd-t is ha kell............

Előzmény: Balage_ (10.)
Norbbee e-mail | 2004-06-04 21:57:34 | 11.
Hi Balage!! De jó neked! Milyen rendszerességek játszól ott? Nem tudsz beszervezni?:))) Milyen stílusban játszol? Nyomhatnénk Back2Back-et is
??????????????


Előzmény: Balage_ (10.)
Balage_ e-mail | 2004-06-04 08:07:39 | 10.
Hali!
Nálunk Nagykanizsán is csak 2 dizsi van és ezekbe is szinte lehetetlen bejutni.Bár nekem sikerült,de közel másfél évbe telett mire kiépítettem a kapcsolatokat,hogy bejussak.Szóval nem könnyű!


Előzmény: Norbbee (9.)
Norbbee e-mail | 2004-06-04 06:58:54 | 9.
Hi!!!
Úgy értem hogy erre felé Baján csak egy diszkó maradt oda bejutni meg nem lehet mint dj...


Előzmény: Balage_ (8.)
Balage_ e-mail | 2004-06-02 19:06:40 | 8.
Ezt most nem igazán értem!(biztos bennem van a hiba)Hogy érted ezt?

Előzmény: Norbbee (7.)
Norbbee e-mail | 2004-06-02 18:30:44 | 7.
Wazze én is már elég rég óta mixelgetek de csak itthon mert itt minden diszkót bezárnak ...

Előzmény: Balage_ (5.)
eplay e-mail | 2004-06-02 06:39:13 | 6.
Sziasztok!

Meg tudná mondani valaki, hogy hol lehet megvenni Terry Lee café 7-es cd-jét?

Köszi

Balage_ e-mail | 2004-06-01 20:55:49 | 5.
Hi!
Ebben én is tökéletesen egyet értek.Én mostanság kezdtem el nagyon komolyan zenélni.Én magamat már nem nevezem kezdőnek,de öregnek sem.Én kezdő alatt az olyanokat értem aki még csak életében 1-2 szer látott keverőt.Ha kezdőn olyanokat értesz mint én akkor én is támogatom ezeket a bulikat.


Előzmény: Norbbee (4.)
Norbbee e-mail | 2004-06-01 18:50:57 | 4.
tényleg ne hülyéskedjetek már akkor a kezdő szót most idézőjelbe rakom és azt mondom hogy egy -két kezdő igen komolyan sőt sokkal jobban tudná csinálni mint egy öreg többek között én is:))))))
Küldjek mixcd-t??????_)))


Előzmény: Balage_ (3.)
Balage_ e-mail | 2004-05-26 20:44:11 | 3.
Hi!
fantasticus-nak igaza van és én is csak idézni tudok valakit,hogy "senki sem kíváncsi egy kezdő dj próbálkozásaira".Ma már elvárás az,hogy minőségi zeneszolgáltatást kapjanak az emberek .Ez pedig így van rendjén.A jók maradjanak akinek meg semmi tehetsége hozzá az meg inkább ne is kezdje el az egészet.




Előzmény: fantasticus (2.)
fantasticus e-mail | 2004-05-25 08:28:14 | 2.
sajna azt kell mondanom, h. szerencse, h. nincs lehetőségük bemutatkozni.
így (többé-kevésbé) kirostálódnak akik nem a "legjobbak"

Norbbee e-mail | 2004-04-29 23:27:23 | 1.
Sziasztok ezt a témát azért hoztam létre mert a kezdő dj-knek igen nehéz bejutniuk Magyarországon.
Kellene olyan bulikat szervezni ahol kesdőknek lenne
lehetőségük játszani..Ha valaki tud ilyen bulit szervezni az írjon,várom kezdő dj-k és öregek észrevételeit....email:nre909@freemail.hu


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.