Click to Visit
Club - Bank Dance Hall
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

fan fan e-mail | 2006-06-16 15:15:23 | 58.
Csáztok, voltam én is lent de sajnos nem jött be,lehetőség szerint egy kis piával megbolonditva agysejteimet szórakozni szeretek és nem nagyképű faszokat szeretek magam körül látni, hát még a babucikat olyan aranyosak, hogy otthon a kutyám különbül néz ki mint ők, anyjuk mellén még a helyük, a srácoknak a tojásuk még érlelési fokon van na csáztok
csuporka e-mail | 2006-06-03 15:19:40 | 57.
mondjuk egy normális diszkópatkány és rózsaszín cicababa mentes helyen? :D

Előzmény: Bankos Marcsi (55.)
_darklin_ e-mail | 2006-05-31 18:34:23 | 56.
Namost mindenki maga választja a kedvenc szorakozó helyét a hétvégi lazulásokra!Te is biztos idősebb vagy mint 15-16 éves...gondolom én.De mondjuk itt a lényeg h az éjszakaival még úgy nincs is baj mert a 2 alkalomból 1et ott töltöttem de már az is 3 éve volt.De látom te is 3 éve kezdted ottani pályafutásod.

Én leírtam a véleményemet a helyről amit én tapasztaltam...nekem a zenei izlésem sem az ottaniakhoz igazodik....nekem túl egyhangú ez a house stílus.De igazábol a leírtak alapján és a hely fikázása a tinire szólt az éjszakai még úgy megálta a helyét!

A másik h nemértem h lehet ennyire isteníteni 1 helyet mint ti teszitek a bankkal...szóval ez megmagyarázhatatlan..én is járok 1 helyre sűrűn partyzni de nagyon fontos számomra a változatosság!!


Előzmény: Bankos Marcsi (52.)
Bankos Marcsi e-mail | 2006-05-20 19:51:54 | 55.
jaja tényleg sok a csicska a bankba, de ha megnézed hol nincsenek???


Előzmény: sky247 (6.)
Bankos Marcsi e-mail | 2006-05-20 19:48:21 | 54.
Bank a király!!!!!!!!!!!!


Előzmény: _darklin_ (46.)
Bankos Marcsi e-mail | 2006-05-20 19:46:59 | 53.
Bank a király!!!


Előzmény: király Kamikaze (50.)
Bankos Marcsi e-mail | 2006-05-20 19:44:26 | 52.
na csá darklin!
szerintem te csak tinibe voltál ugye? mert ott elismerem tényleg sok a 14 éves csira! éjszakaiba menj le!
a bank a legkirályabb hely a világon!rengeteg ismerőst lehet szerezni!én ott találtam rá az igaz barátokra és életem szerelmére, akivel 2 éve vagyok együtt!!3 éve minden szombaton lent vagyok!egyszerűen nem lehet megunni! IMÁDOM!!!


Előzmény: _darklin_ (37.)
_darklin_ e-mail | 2006-05-17 17:56:12 | 51.
Figyu nemértem ki vitázik ezen?
Vélemény nyilvánítás folyik hisz ezért fórum a fórum!
A másik h h jön ide ez "azért mert ő szereti és te nem szereted, attól függetlenűl jóban leehtne lenni"- nos én tudtommal ilyenről nemírtam h bármely ismerősömmel aki tegyük fel bankba jár utálnam, netán rosszban lennék vele.Mert van olyan ismerősöm és nagyon birom qrvára nemérdekel h hova jár!
Én a partyhelyről írtam le a véleményemet!!!


Előzmény: pinky-lady (49.)
király Kamikaze e-mail | 2006-05-06 19:16:50 | 50.
Igazad van én is ezt mondom van egy haverom utálja az E-klubot,Bankot és barátok vagyunk.

Előzmény: pinky-lady (49.)
pinky-lady e-mail | 2006-05-05 09:41:38 | 49.
Ciao!
De most komolyan mi a faszért kell ezen vitázni? Mindig lesznek és voltak olyan emberek, akik szeretik és utálják a bankot, e-klubot, minden más szórakozóhelyet!!!azért mert ő nem szereti és te szereted, attól függetlenül jóba lehetne lenni!!!

_darklin_ e-mail | 2006-04-24 17:30:12 | 48.
Hát látod...olvasni és kéne nemcsak írogati orba szájba!!!
Ha visszaolvastál volna én jártam ott mert igazad van amég az ember személyesen nemtapasztalja meg a helyet addig nemondjon róla véleményt...én megtapasztaltam és SZAR!
Az meg h máshova járnak-e csicskák..igen vannak mindenhol...de 1 normális nagyszabású partyhelyen nemmindíg ugyanazok az arcok rohangálnak..és nem olyan szembetűnőek!

Ez a mondat h "vagy lehet h voltatok azért mégis csak betettétek a lábatokat oda?"--nos látod ezért vagytok szánalmasok...mértne tehetnénk be a lábunkat?...vagy ezzel mire akartál célozni??


Előzmény: nikyy (47.)
nikyy e-mail | 2006-04-21 10:06:34 | 47.
Sya mindenki!!nem értem az olyan embereket aki orba szájba szidja a bankot!!lenne egy kérdésem hozzájuk honnan tudják h szar???hallásbol az elég csicska dolog másnak a véleményére ad!!DE HA MOST EZ A MENŐ????HAJRÁÁÁÁ!!vagy lehet h voltattok akkor azért még is csak betettétek a lábatokat oda??!!én csak azt tom mondani nagyon sokan azt mondják mien csicska emberek járnak oda!!!lenne egy kérdésem máshova nem járnak?eg ya lényeg nevetségesek vagytok!!BANKOS TÁRSAIMAT ÜDVÖZLÖM!!!!!!és mindenki tudja a jelszót BANK4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!
PUSZY MINDEN BANKOSNAK

_darklin_ e-mail | 2006-02-18 17:58:37 | 46.
Nos akkor tehát.
Én nem ezekben a zanékben vagyok otthon...bár én is többnyire minden evő vagyok...
Ha ilyen zenéket szeretsz többnyire mint amiket leírtál akkor....mégis csak az ilyen discokat tudom ajánlani....
De sztem látogassatok el Citadellára vagy Kashmirba tuti nembánjátok meg.
Hát nézzél szét a neten...keress partyt...


Előzmény: conanHUN (45.)
conanHUN e-mail | 2006-02-16 19:44:45 | 45.
szeretem a mainstream helyeket, ahol rádiós zenét kevernek, de átjön a kicsitt RNB-sebb és trances, tuctucos buláj is

Zenei téren mindenevő vagyok

Respekt

_darklin_ e-mail | 2006-02-16 18:05:01 | 44.
Hát szió!

Én nem ajnánlom az itten discokat nagyon mert amit egy kicsivel lejebb leírtam az úgyis van sajnos!!
Attól függ milyen zene stílust követsz vagy követtek...és 1 nagyobb szabású rendes party helyet ajánlok figyelmetekbe!!
Helyeket még nemmondanék mert nemtom a zenei izlésedet...így hiába is nehéz lenne!


Előzmény: conanHUN (43.)
conanHUN e-mail | 2006-02-15 21:17:28 | 43.
csácsá!

Az adids-es tűről:

én nyíregyházi vagyok és közöttünk is "legendák" keringetek arról hogy az egyik szórakozóhelyen (Arsenal, hatalmas tanyadiszkó pudva) aidses tűvel szurkálnak, és dettó egy üzenete hagynak, hogy üdv az éces klubban...

nevetséges

én még nem voltam a Bank-ban, de egy este jó lenne haverékkal felmenni Pestre, és meglátogatni egy pár helyet.

Ti mit ajánlottok?

Előre is köszi respekt

_darklin_ e-mail | 2006-02-15 18:18:20 | 42.
rspkt!!
Hát igen csak egyetértek...ilyen helyeken mint pl.:goa,dnb,..öö legyen techno...sokkal jobban vigyáznak,törődnek az emberrrel...nagy az összetartás..persze nemmondható el mindenhol ez sem..de általában ez észrevehető!!Jómagam is ilyen vonalat követek...-->dnb<--
Aki tudja mik vannak partykon az ezt is sztem alátámasztja...(drogtémába itt sztem nemérdemes belefolyni..de igazad van!)


Előzmény: xelag (40.)
petke e-mail | 2006-02-15 17:33:10 | 41.
Az az aids tűs dolgot és is hallottam. És hogy az emberke zsebébe beleraktam 1 cédulát, hogy üdözlünk az aidsesek klubbjában. Hát nem tudom, hogy ez mennyire igaz..

Előzmény: xelag (40.)
xelag e-mail | 2006-02-15 15:39:59 | 40.
Ja,és csak annyit teszek még hozzá,hogy a Goa trance ,vagy a psy trance party-k sokkal jobbak :D hehe
Mégis csak kultúráltabb emberek járnak oda,és nehogy azt hidjétek hogy sokkal rosszabb,mert nem igaz,a hangulat az valami eszméletlen nagy,vagy a 3szorosa mint egy ilyen clubnak.(ja és a drogosokról meg annyit,hogy csinálják ha akarják,az ő dolguk.)

xelag e-mail | 2006-02-15 15:34:16 | 39.
Hy,én xelag vok,és erre az egészre csak annyit tudnék mondani,hogy elég kultúrálatlan hely az a bank,még ha nem is voltam bent,de akkor is.
Amit az előttem szóló is mondta túl sok a kemény gyerek(persze csak azt hiszik magukról)és túl sokan szeretnek ott más embereket agyonverni,egyik osztálytársam mesélte hogy a haverját ugyan ilyen szórakozó helyen szúrták meg 1 aids-es tűvael,szal nemtom kinek hiányzk ez az egész :) Gondoltam szólok ,na by

petke e-mail | 2006-02-11 14:50:02 | 38.
hehe.. annyira igazad van..

Előzmény: _darklin_ (37.)
_darklin_ e-mail | 2006-02-11 14:47:03 | 37.
Na igen...BANK..
Hát..aztmondjátok olyan ember ne alkosson véleményt aki nem ismeri a helyet.
Én akkor elmondhatom magamaról h megismertem..sajnos...elárulom egyeseknek akik szeretnének oda eljutni h ne tegyék!!
1.ugyan az a zene..szóval szar semmi változatosság
2.sok kis 14-15éves kis ribanc azért jár le h rábukhasson a faszra...tudom tudom..van felnőtt is..az már emberibb kicsivel
3.sok köcsög beképzelt ember jár oda..nemszeretem az ilyet.

Nincs verekedésnél jobb program hol bent hol kint.Ezen a helyen sajnos nemtisztelnek senkit...nincs meg az a partyközösség ahol mindenki kisegít bárkit...mondom bárkit...<--ha vki nemértené annak bővebben is kifejtem csak szoljon.
Ennyit ha eszembejut még vmi leírom.

petke e-mail | 2006-02-11 14:34:05 | 36.
Jézus, remélem ezt nem gondolod komolyan. Szönyű hely az a bank. Mondjuk én be se tettem még oda a lábam. Persze, tőlem szeretheted. Én csak 1 pár embert láttam akik oda jártak, járnak. Akik már nem járnak azoknak meg is van róla a véleményük. Akik meg odajárnak azok úgy is néznek ki. Kattasztrófa..

Előzmény: egomano (35.)
egomano e-mail | 2006-01-22 10:41:48 | 35.
nem tom ki h van vele, de én szeretek bankba járni! Jó a zene a pasik is! A hangulat is lol! Szóval sztem minden szempontból megfelelő!:)
Tiácska e-mail | 2006-01-13 13:32:53 | 34.
Sziasztok!!Lécci írjon az akinek megvan a bankan a himnusza!!!van msn-em!!!írjatok lécci pusza msn címem:veghtimea@juropnet.hu
_otto_ e-mail | 2005-11-17 21:57:13 | 33.
nyilván azért beszél róla, mert nem tetszik neki...
amugy a bank meg elég lecsúszott hely hulladékzenével az emberekről nem is beszélve..


Előzmény: Kyo Jr. (31.)
Kyo Jr. e-mail | 2005-11-17 12:25:40 | 32.
Nah most ettől király vagy, h ilyeneket mondassz ? Am. meg elég szarok az oltások előszőr gondold végig mit akarsz irni. "négyzet rácsos fasz " pff ez elég gyenge!csak magad égeted !

Előzmény: köcsögméhecske (13.)
Kyo Jr. e-mail | 2005-11-17 12:23:41 | 31.
Ki szidta a bankot???
Ha nem tetszik neki akkor fasznak beszél rola ?
Legalább nem igénytelen mint a rock klubbok vagy egy olyan koncert.:P


Előzmény: fuzi (30.)
fuzi e-mail | 2005-10-31 19:50:34 | 30.
CSÁ!!!
nah hogy te egy mekkor egy köcsök ember vagy ha nem lennél ki kéne találni!fogadjunk hogy egy BUZI ROCKER VAGY?
HÁT ÖCSI NEM TOM HÁNY EMBERNEK NEM SZIMPI A BANK DE AZ TUTI HOGY TÖBBNEK SZIMPI!!!!
MERT AZ EGGYIK LEGJOBB PESTI DISCO TE KÖCSÖK ÉS NE ÍRJ ILYENEKET !!!!
CSÁ:


Előzmény: köcsögméhecske (13.)
fuzi e-mail | 2005-10-31 19:46:24 | 29.
hali te ki vagy??
mert ez az oldal amit (reklámozól)ismerem!
ISMERSZ OLYAN NEVEZETŰ FIÚT HOGY gÁBOR ASZEM ÖVÉ AZ OLÉDAL!ÍRJ PUSZI


Előzmény: Evanova (22.)
fuzi e-mail | 2005-10-31 19:43:25 | 28.
szia Anita vagyok 14 éves szerintem király hely a BANK!!!
csak nemsűrűn jutok el!
remélem olvasod amit írok!
és aki ilyesmit ír a BANk-ról hát...az tényleg egy segfej!
msn-ed van??
email címem fuzina@freemail.hu
na szióka!


Előzmény: Robinho 7 (25.)
fuzi e-mail | 2005-10-31 19:40:19 | 27.
szia hát igazad van a BANK az egy király hely és mióta jársz oda??
hány éves vagy remélem elolvesod amit írtam van msn-ed?
email címem fuzina@freemail.hu


Előzmény: Juliuzs (18.)
Mazsika e-mail | 2005-09-17 18:23:34 | 26.
Sziasztok!

Kedves "Shit" és "Köcsögméhecske"!!!
Már a nevetek is tükrözi mennyire primitív szánalmas bunkók lehettek!Gondolom még az életetekbe nem voltatok Bankba,úgy alkottok véleményt!De nem baj,mert az ilyen seggfejeket,vagy kirakják vagy be sem engedik!Ha nem szeretitek a Bankot,akkor miért írtok ide?
Azt hiszitek h nagyok vagytok?
Hát kibaszottul nagynak érezhetitek magatokat!
Beírni névtelenül...hm...ez ám a gizda dolog!El tudom képzelni milyenek lehettek!_Vagy rokkerek,vagy e-klubbosok,vagy stréber gyökerek,akiket mindenki szivat ott ahol tud,és most itt akarjátok megmutatni h milyen nagyok is vagytok!SZÁNALMAS!
És akik még nem voltak Bankba,mindenképp látogassanak el egyszer,mert nagyon jó hely!Ellentétben a faszságokkal h ilyen putri meg olyan szar!Ezeket általában azok mondják,akik még soha sem voltak!Nah min1,érdemes kipróbálni,NAGYON JÓ HELY!!!!!!!!!!!!!!!!!!ÉN CSAK ODA JÁROK!!!!!!!!!!!!!!!BANK DANCE HALL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Robinho 7 e-mail | 2005-08-10 20:58:56 | 25.
te köcsög,ha valami nem tetszik akkor ne írjál ebbe a topicba te fasszopó rocker !!!!(gondolom azok ilyen seggfejek)

Előzmény: Shit (24.)
Shit e-mail | 2005-07-26 10:03:57 | 24.
Én az otp-be járok midennap pénzt levenni.Köcsög diszkó patkányok. Ha nem tetszik amit dumálok basszátok az anyátok EASTSIDE

Előzmény: Brigitte Cic (17.)
Brigitte Cic e-mail | 2005-07-05 17:53:25 | 23.
Hali!Mi ez a nagy pangás itt?!!!!Hmm....kár érte....:(( vmivel felkéne dobni egy kicsit....mondjuk nem egy nagy luxusság ez az oldal:D na mind1! Sztem egy elég jó hely a Bank csak sokan a sok kis csicskák miatt szidják ez az egyetlen ami idegesítő tényleg,de nem csak tini bank van!Bye
Evanova e-mail | 2005-07-04 04:40:19 | 22.
Zene letölthetö a http://www.gportal.hu/portal/evanova/
cimen.
És zene kérhetö is. Maximum 24 ora alatt már tied is bármilyen szám. (elötte regisztrálnod kell magad, emailban kapod az értesitést)
Party ajánlo...

Brigitte Cic e-mail | 2005-06-30 17:10:43 | 21.
Verena! Én elvhetlek...pfff..:) viszont csaj vagyok,baj?!:) Eskü elviszlek!!! Csak küldhetnél majd magadról e-mailba adatokat,képet,h mégis tudjak vmit rólad...

Előzmény: Verena85 (20.)
Verena85 e-mail | 2005-06-23 17:29:39 | 20.
Nem pesti vagyok és a punnyadt szegedről nem jön velem senki a Bank-ba. Van egy vállalkozó szellemű fiu aki elkísér? De lehet csajszi is! Ez most nem társkereső felhívás csak érdekell milyen belevalóak a pestiek!!!
Verena85 e-mail | 2005-06-23 17:24:52 | 19.
Mi lesz szombaton? Tudja valaki?

Juliuzs e-mail | 2005-06-22 23:05:08 | 18.
A bank Dance Hall a király, csak oda járok!Tutkók a csajok meg minden!


Előzmény: Brigitte Cic (1.)
Brigitte Cic e-mail | 2005-06-16 14:19:50 | 17.
Áhhh nehogy azt hidd,h. felidegesített!:) Föleg,h azt se tudom ki..csak úgy visszaírtam,miért ne?! Na mind1.A öltözködés téma egy kicsit durva tényleg valamelyik hgén elöttünk dobtak ki egy gyereket,de ez van!Mindenhol van vmi...csáó

Előzmény: veRYHARD(wier) (16.)
veRYHARD(wier) e-mail | 2005-06-14 14:39:12 | 16.
Hallod...egy kicsit sok szot pazaroltal erre a parasztra...mint mondani szoktak mindenkit jellemez az amit mond...Mindig erre gondolj...Ja es ha mar itt tartunk, akkor segitettel neki elerni a celjat...sikerult valakit felidegesitenie. Stilusosabb lett volna hogy ha nem is reagalsz ra semmit. Egyebkent en nem vagyok (mar) bankos, de ezt mar leirtam(?oltozekellenorzes?...?egy diszkoban?...?nem mehetek be melegitoben?...<no comment>...nem is inkabb rohelyes...szoval errol ennyit)
egyebkent have fun a tovabbi bankolashoz...;)


Előzmény: Brigitte Cic (15.)
Brigitte Cic e-mail | 2005-06-13 18:08:17 | 15.
Bocsika kimaradt a k betq a gyereknél! Remélem többen vagytok akik csípitek a helyet...én mellé technos vagyok,de bankba IS lejárok szal...puszy
Brigitte Cic e-mail | 2005-06-13 18:05:52 | 14.
Hallod... te köcsög! Ha ennyire nem szereted akkor minek néztél IDE be,csak "szépeket" írni mi?! Na figyu jó lenne ha visszavennél,nevetséges vagy ugye vágod?!Jaj bocs azt csinálsz amit akarsz csicska gyere...Valaki szereti a Bankot valaki nem...ennyi!Én se itéllek el..gondolom valami tróger rocker v punk gyerek vagy v. esetleg Bódi Guszti rajongó???!:)) Jaj az elég jó...Na Cuppás

Előzmény: köcsögméhecske (13.)
köcsögméhecske e-mail | 2005-06-12 22:19:01 | 13.
rohadt bankos fasszopók, szájbaszarlak mindegyikőtöket kis buzis igénytelen faszfelyek! A büdös hétszerbaszott kurva édesanyátokat tosszátok teherbe, mocskos köcsög náci nátriumklorid buzizsákok!!! az édesapátok négyzetrácsos faszát ti koszos gettólakó purdék!!! dögöljetek meg hitvány kis talponszarász buzigyerekek!!!!!!!!
Brigitte Cic e-mail | 2005-06-11 14:12:37 | 12.
Csáóka!Menyj le 1x feltétlen,nem bánod meg!;) Vagy már voltál azóta???:)) Én imádom,jó a zene+társaság csak egyetlen egy gondja van sok csicska kis "gyerekek" vannak ott szal....de amúgy jó!

Előzmény: Zonory (9.)
BabyEmily e-mail | 2005-05-22 20:08:13 | 11.
Biztosíthatok mindenkit, hogy a Bank ESZMÉLETLEN jó hely
Alihash e-mail | 2005-05-20 12:53:21 | 10.
hmmmm....dance hall!! sajnos meg nem jartam arra....mert eleg messze lakok attol a clubtol(mas orszagba),de ha alkalmam lesz ..biztos ellatogatok oda....

Zonory e-mail | 2005-05-04 14:58:28 | 9.
Hali!Én még sajna nem voltam a Bank-ba,de jó lenne lejutni oda!Tényleg naon jó hely??


Előzmény: Vasy2 (8.)

1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.