Click to Visit
Club - Dj vagy? Mutatkozz be!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

wlacee e-mail | 2005-09-07 00:28:42 | 55.
Sziasztok.
Én is megcsináltam végre a bemutatkozo weblapom. Akit érdekel a house műfaj látogasson el ide: http://lwebber.uw.hu Pár mixem már fel raktam. Ha tetszik hirdesd az oldalt ha nem a te műfajod akkor ha lehet magadba fikázd köszi.

Norbbee e-mail | 2005-08-21 10:38:16 | 54.
Dj vagy? Mutatkozz be! Akkor itt a bemutatkozó mixem:)) hallgassátok meg! http:norbbie.atw.hu letöltés menü alatt elérhetö sound002 lesz az:))
Stickney-7 e-mail | 2005-08-03 14:33:30 | 53.
http://freee.hu/user.d2?target=show&id=20114
Dj Bane17 e-mail | 2005-08-02 15:12:43 | 52.
Helló ismét!
Visszatértem,mert láttam,h reagáltak véleményemre.Azóta sok víz lefolyt a Dunán:),mostmár több discóban is zenélek.
Meghívás van bőven,igaz,csak kis falucskákban,de ez csak a kezdet.Hamarosan kezdem Dj-vizsgámat,merthát azért valahogyan el kell ezt is intézni.Manapság kicsit lusta vok igy remix-téren,de elkészült "Akon-Lonely (Dj Bane Club Mix)"-e,melyre elég büszke vok.
Hamarosan kész van új remixem is, "Max Farenthide-Bounce Your Ears" 'módosítgatása':)
Sok sikert és kitartást kívánok minden egyes dj-jelöltnek,akik nem csak a nevük elé írják,h "dj"...

Bye

Wese e-mail | 2005-06-22 17:40:10 | 51.
Ez a lényeg, kedves Bane, idézem: "...attól még nem vagy dj!". Mert sajnos nagyon sokan jogtalanul használják a "dj" előtagot a nevükben. Ez olyan, mint a szex. Csak az henceg vele, akinek nem jut belőle... Sok sikert mindenkinek!
Csocsi!

djstore e-mail | 2005-04-18 05:44:57 | 50.
májustól www.djstore.hu !!!

Dj Bane17 e-mail | 2005-03-29 15:51:59 | 49.
Hali minden érdekeltnek!
Gyorsba leírok magamról néhány dolgot, mivel még friss "használója vagyok ezen oldalnak. (Tudom, nem sok mindenkit érdekel, de ha már más is foglalja a helyet hülyébbnél hülyébb dolgokkal...)
17 éves bp srác vagyok. A zene iránt kb. 2 éve rajongok. Kedvenc Dj-m Atb, valamilyen szinten próbálom követni stílusát. (Persze azért nem hagyom el a dance-t se!)
Eleinte még csináltam pár "nyomi" zenét a Dance eJay 2-es edisönnel. (<- ezek a kezdetek, érdemes figyelni!) Utána "komolyabb" dolgokat vittem véghez: remix-készítés-próbálgatás + hasonlók, GOLDWAVE-vel, ATOMIX-szel + ilyesmi progikkal. Rájöttem, tehetségem lenne, de nem elég "Náksisak" a remixeim.
Azóta váltottam.
Barátaimmal egy eldugott Pest megyei falucskában lévő Kultúr Házban kevergetünk, Pioneer lejátszókkal. Ekkor kezdtem érezni, a számítógép nem minden...
Nemrég készítettem egy "MAGYAR NÉPMESÉK 2005" című, sok ismerősömnek tetsző "dídzsébéjnes" muzsikát. Ezzel (sajnos csak) 5. lettem egy Dj-versenyen. (Nem hencegni akarok...)
Ha lesz lehetőségem, ezt fel is rakom a végtelen világhálóra!!!
Nos, ha végigolvastad kösz, ha nem, akkor nemkösz.(valakinek csak szemet szúr ez a regény...)
Mondanivalóm csak annyi, hogy minden próbát megér egy mixkészítés, de attól még nem vagy DJ.

Kösz mindent.
Dj Bane
djbane@citromail.hu

Norbbee e-mail | 2005-02-23 12:13:10 | 48.
HI!! Ezt Töltsétek le!!!Ez egy jó mix: http://norbbie.atw.hu

Treven Diamond e-mail | 2004-07-05 13:00:42 | 47.
Nekem mi kell! Boldog arcok! Vidám nép és üvöltés!
És az hogy ezt mind én csináltam. Na már most ehhez pénz és kapcsolat kell. Nem győzöm hangsúlyozni! Ha kapnék lehetőséget zenélni akkor az alső alkalommal biztos ingyé vállalnám, természetesen nem említeném. Viszont ha bejöttem a tulajnak és népnek, akkor viszont már nem hiszem hogy ingyé vállalnám el. Mert ezzel csak rontom a többi dj-t. Meg aztán a pénz sem jön rosszul az embernek. De nem ez a fő szempont. De nem elhanyagolható, mert a világ nem fenékig tejföl! Sajna ez a helyzet! Én ezt akarom!

jónásaviziló e-mail | 2004-06-23 11:20:02 | 46.
"Nagyon ratyi lenne,ha minden csiri-biri "dj", vagy akár tehetséges fiatal helyet kapna."
ratyi lenne,ha tehetséges fiatalok játszanának 1 buliba??:D:D
Miért mi kell neked?

Treven Diamond e-mail | 2004-06-14 11:05:46 | 45.
Ez mind igaz (válasz az elöttem szólónak), de nagyon sok ember van aki tehetségesebb, mint a nagyobb sztárok, csak az a baj,hogy nem kapnak lehetőséget. Viszont vannak sokan olyanok akik, csak buli, party, csajok és elsősorban pénz miatt lennének dj-k. Mert ezt látták a médiában, és megtettszett nekik. Ezeket viszont el kéne nyomni. Én személy szerint nem a pénzért csinálnám, hanem azért mert szeretem ezt a műfajt. És látni szeretném a partynép arcán a boldogságot mert jó zene szól!
fantasticus e-mail | 2004-06-08 08:27:24 | 44.
Szewasztok elvtársak!

Már 1 ideje garázdálkodok ezen a lapon, de ezt a "vendégkönyvet" még nem töltöttem ki.
nem ryzsázok üresben....Én is úgy kezdtem, mint közülünk legtöbben (sulirádió-sulidisco...).
Mindenkinek helyre lenne szüksége, EZ TÉNY!!!
Sír a szája mindenkinek, h. nem kapnak lehetőséget.
Azt kell mondanom: HÁLA AZ ÉGNEK!
Nagyon ratyi lenne,ha minden csiri-biri "dj", vagy akár tehetséges fiatal helyet kapna.
Telített már így is a piac, igaz, nem mindíg az elvárásoknak megfelelő a felhozatal.......
Kiba*ott nagy a verseny! De így (többé-kevésbé) csak a profik maradnak.
NO PARA----> GYŐZZÖN A JOBBIK

djack e-mail | 2004-06-07 12:22:07 | 43.
Sziasztok! Nem akarom az előttem szólóakat ismételgetni, de azért annyit megjegyeznék, hogy elhelyezkednék a szakmában. Jó lenne, ha megismernének. Ha gondoljátok nézzétek meg az oldalam.
http://djack.ingyenweb.hu


Treven Diamond e-mail | 2004-06-07 07:38:18 | 42.
Sziasztok! Rendes nevem Zoltán Tamás. Szeretnék elhelyezkedni mint dj. Cuccom van otthon,de eddig még nem léptem fel sehol, mert nem volt rá lehetőségem. Körübelül 6-7 éve foglalkozom zenével azaz zeneszerkesztéssel. A lemezlovassággalúgy két éve. Ez jobban is érdekel. De sajna nincs kapcsolatom amin elindulhatnék. kizárólag bakeliten keverek. De én nem szídom azokat akik cd-vel csinálják. A bakelit úgyis fenn fog maradni. Mindíg is fenn volt. Minden zenét szeretek, de house, proghouse, techno amit keverni szoktam. Ha valakit érdekelne az jelezzen ha akar. Tel: 0670-562-77-67
Email: trevendiamond@freemail.hu
Szerintem forumból nem igazán lesz esélye az embernek, hogy felfedezik, de nem lehet kizárni. Ezért is írtam be ide.


Előzmény: sly007 (41.)
sly007 e-mail | 2004-04-22 20:32:23 | 41.
Helló mindenkinek!

Én nem tartom magamt DJ-nek de hobby szinten érdekel. Nagyon szeretek zenét halgatni és szeretnék néha mixelgetni, zenét csinálni. Úgy érzem hogy néha jobban értek (a gyakorlaton kívűl) a zenéhez mint a helyi DJ-k. Míg ök azt se tudják mi az a speedcore (vagyt talán még a speed garage-ról se hallotek). Monták nekem hogy miért nem DJ-kedem. Zeneileg nagyon nyitott vagyok rengeteg stílust kedvelek. szívessen DJ-kednék komolyabban de, a környéken nem nagyon van olyan DJ akitöl tudnék tanulni. És még ott van a pénz is.
Azon vagyok a lakohelyemen legjobban felháborofva hogy a helyi dj-ek totálisan nem fejlesztik a bulizók zenei izlését.

na ennyi....


Előzmény: v_e_g_a_ (40.)
v_e_g_a_ e-mail | 2004-04-19 13:31:28 | 40.
Sziasztok!
Én már bemutatkoztam itt eccer, de szövegen kívűl mást nem írtam be, pl. link a számaimhoz,mixemhez. De szerintem az reklám és ezért most se teszem, de akit érdekel a techno (Dj. Rush, Chris Liebing féle techno) az írjon egy mailt és dobom a linket. Szeretném ha ezt megtennétek és írnátok véleményt mer a fórumokon csak annyit tudnak írni, hogy "hát az techno, ahhoz meg nem értek", így nem kapok tiszta képet a műveimről.

geeno e-mail | 2004-04-15 22:10:36 | 39.
Csak annyit mondanék neked,hogy szerintem nem kéne ilyen flegmán leszolni másokat.Mindenkinek el kell indúlnia valahonnan.Ha a suliban sikerei vannak,akkor nyugottan büszke lehet rá.Én 3 éve csinálom...Gimi aztán több kisebb cluban dolgoztam,dolgozom.Nem a pénz számít,nekem ez szorakozás.Szerintem te sem vagy több.Ha egyszer hallom a zenédet akkor MAJD talán elismerem...Amúgy nincs igazad abban,hogy az emberek nem vevők a roxy zenékre!Kevertem már ilyen zenéket 2-300 embernek,és szerették!

Előzmény: Dave Mixwell (9.)
balogi_san e-mail | 2004-04-05 12:23:16 | 38.
A DJ vizsga szerintem nem jelent semmit, csak arra jó hogy a tényleg nem oda illő embereket kiszűrjék.Gondolom ezért is telálták ki az egészet, de ennek sincs értelme.Sok olyan "DJ"-t ismerek, akik megkapták a papírt, és mégis színvonalon alul teljesítenek.Én nem azért tartok egy embert DJ-nek , mert van fecnie, hanem azért mert meghalgatom, és aztmondom rá hogy jó, vagy nem.Ha tetsik akkor örülök hogy végre egy újabb tehetséges ember Magyarországon.Sajnos nagyon kevés ilyen embert ismerek.Ha valaki rossz, azon már +sem lepődöm.Sajnos hozzá kell szokni.Én nem tartom magam nagy DJ-nek, de azért fel merek álni 1000 ember elé,és nem úgy kell lejönnöm a pultról, hogy paradicsomal dobálnak.Pedig nincs DJ vizsgám.:(
lindzzy e-mail | 2004-03-31 09:29:31 | 37.
Hi.A dj vizsgával kapcs.ban:ha megvan a fecni,attól még nem fogod +váltani a világot.1ik kedvenc haverom az OSZK-nál dolgozik oktatóként&a tucatból 1et tart alkalmasnak hosszú távon a dologra mégis ellátják a papírral.Viszont ismerek olyan helyet,ahol még buli elején gyakorolni se mehetsz be enélkül.Én személy szerint nem hiszek a suli-ban.Hagyományos uton a nagy öregektől tanulgattam jó pár társammal,Technics lemján.Csak 1gondom van:itthon ma még elég ritka,h.1lány ilyenre vetemedjen&kedves ifju férfi kollegáim sose hagytak érvényesülni.Az is elég gondot okoz,h. "mesterem" áttette rezidenciáját 1 távoli helyre&csak ritkán tudok utánna menni,pedig szerintem lenne még mit tanulnom.Ja és aki saját magát akarja adni,nem jol bejáratott sikerlistákat,az nagyon nehezen tud ma itthon érvényesülni.Nem kezdek bele a "dj-knek nevelni is kell a közönséget" című nagyelőadásomba,akit érdekel keressen meg:lindzzy@freemail.hu csak ennyit akartam 1előre. üdv.Lindzzy
Norbbie e-mail | 2004-03-27 19:21:57 | 36.
Sziasztok én sokat mixelek otthon,keresek gyakorlási lehetőséget discoban.Ha valaki tud ilyet az írjon egy emailt.nre909@freemail.hu

Klement e-mail | 2004-03-26 10:29:46 | 35.
Jaj még valami.Gyakorolj

Valamej nap előszedtem egy 98as FREEE mag ot.
Gyenge:Tod Terry 98 szilveszterén 3helyen zenélt.
cirka 26milliót kapott érte......hmmm

Klement e-mail | 2004-03-26 10:25:54 | 34.
Sziasztok Klement vagyok (dj) csak nem tom valahogy nem teccik ha a nevem előtt szerepel e szakma röviditése.
5éve zenélek és nem vallom magam profi lemezlovasnak pedig sokan mondják hogy "hú fasza vagy"meg minden.Az eggyik legfontosabb szerintem az hogy ne szálljon el magátol az ember ha ő már "díjé".Cd vel kezdtem CDJ100 (gondolom ismeritek) és még csak egy éve van bakelit.
Rengeteg sokat foglalkozok zeneirással emellett 20 éves fejjel vezetek egy kb600 fős klubbot....Hát mit mondjak nem egy könnyü dolog.
Az első bulik hatalmas nagy csaódáso sokasága volt de ez van.Nem szabad elkomorodni...mindenkivel előfordul.
A sláger a "teccő" stilus de szivem szerint Progit játszanák vgy technót de vannak bizonyos kötöttségek.Nem én vagyok a tulaj.
Tudnák még nagyon sokat irni csak...ez van...megyek haza...
Minden kezdő lemezlovasnak üzenem:
Sokat fogtok csalódni a hobbitokkal kapcsolatban-ha ezzel akartok pénzt keresni még a kezdetekben, mert hatalmas a túltengés és az ügyes fiatal, de jó mert kell a generáció.Nagyon sok kilincset meg kell mozgatnotok de ha tényleg a ZENE szeretete hajt benneteket és nem a pénz akkor biztos sikerül minden...majd aztán belevágnak a sűrűjébe és koppantok (mint én) de aztán menni fog mint a szél.Ja és még valami......Türelem!!!


Norbbie e-mail | 2004-03-24 20:55:08 | 33.
Szia nekem van egy lemezem ha gondolod elküldhetem.

Előzmény: bajaberes (1.)
raziel e-mail | 2004-03-23 10:15:37 | 32.
Lemezlovászok szevasztok!

Nekem sincs DJ-s papírom és keveröm se. PC-n szoktam kevergetni elég jól. Tudom hogy PC-n egyszerü mert van autosync. Nagyra tartom emiatt az igazi DJ-ket akik e nélkül tudnak jól keverni. Bár mostanra már a legújabb dupla keverökön ez is van. Aki olcsó keveröt akar és van számítógépe vegyen Hercules Dj Console-t. Nem egy brutális robusztus keverö, de otthonra házibulikba jó.

Go to next track!

Ombusman e-mail | 2004-03-22 18:41:00 | 31.
Szeva mindenkinek!

Bevallom én nem vagyok dj,de rengeteget foglalkozom zenével(prog./trance),és van egy pár haverom akik elég komolyan djskednek.
Nem értem, mindenki erről a papír meg vizsga témáról veri a nyálát.(más fórumokon is!)
Ha valaki elismert dj akar lenni annak elsősorban rengeteget kell gyakorolni,majd kihasználni minden megnyilvánulási lehetőséget.
Ilyenek szép számmal akadnak papír nélkül is!
(persze nem azt mondom,hogy akinek megvan az első szettre elég lemeze az menjen rögtön fellépni)
Én úgy vettem észre,hogy a legtöbb nagy dj a mindíg naprakész emberekből kerül ki(ehhez igaz rengeteg pénz kell). Ki a szart érdekel,van e papírod vagy nincs,ha egy olyan promo anyaggal jelentkezel amitől leesik az álluk!
Ja, rengeteg múlik a szerencsén is: jókor,jó helyen!
Mindent bele kell adni a gyakorlásba,és nem szabad a nagypofájú,magukat mixmesternek tartó netmájerek véleményére hallgatni!

lisztes e-mail | 2004-03-17 10:46:52 | 30.
csa NAGY dave. "nem gondolod, hogy egy kicsit nevetséges vagy"
az iskola szinten ismert"mix album" is valami,lehet hogy nem nagy dolog, de végülis valahol el kell kezdeni.DJ VIZSGÁD neked se volt majd csak lett, ha egyáltalán let!?
a varázsszót meg te mondtad ki: "igaz hogy minden köcsög erre bukik" A TÖBBI MEG MAJDNEM HOGY LE VAN KAKIZVA. egyébbként a"minden köcsög" ahogy TE fogalmazol, szóval Ök azok az emberek akik a bulikat éltetik NEM PEDIG TE. a pénzről pedig ne is beszéljünk. Pl.: Én a NAGY Mixwell veretem azt a kibaszott igényes zenémet, az emberek nem jönnek és nem hoznak kest, akkor király vagyok. egyébbként kíváncsi lennék hogy csinálnál meg mondjuk egy 80 fős iskolai bulit úgy hogy jó legyen. SEHOGY!!!! EKKORA ARCAL NEM LEHET


Előzmény: Dave Mixwell (9.)
lisztes e-mail | 2004-03-17 10:13:39 | 29.
még a te nevedet se hallotta senki. csá

Előzmény: DJ.Gilver (14.)
v_e_g_a_ e-mail | 2004-03-03 13:54:54 | 28.
Sziasztok!
Én egy szegedi srác vagyok és kb 5 éve kezdtem el mixelni, és az elektronikus zenei dolgokban úgy 12 éves korom óta benne vagyok (19 éves vagyok most). Otthon egy házilag készített egyszerű kétsávos keverővel kezdtem és 500 Ft-os leértékelt több éves bakelitekkel. Azóta vettem már egy jobb keverőt. Az egyik oldalon egy Taya DP 510-es lemezjátszó a másik oldalon pedig sz.gép és a Winamp. A Winamphoz szereztem egy DSP-t, amivel lehet szabályozni a sebességet. Már van egy csomó lemezem, de ti is tudjátok, hogy a jobb és friss bakelitek úgy 3000 FT környékén vannak, így csak olyan 35 lemezem van, amit bulin fel is tennék. Mp3 van dögivel (20 cd tele van símán mixekkel meg számokkal). Azért még így is össze tudok hozni egy 2 órás szettet OTTHON. Ismerőseim nincsenek és a mixeimet se tudom bemutatni senkinek, akit érdekelne. Bár van egy-két haverom, aki szereti azt a fajta techno-t, amit mixelek és a munkámmal szemben nincs kifogásuk. 5 év után úgy érzem elég tapasztalatot szereztem a mixelés terén, de bulin még nem játszottam és fogalmam sincs, hogy milyen lennék. A potikat úgy csavarom ahogy kell, és ha szükséges, akkor fél percenként lemezt tudok váltani HIBA NÉLKÜL!
Nem akarok arcoskodni, de szerintem eleget csináltam már otthon. Jöhetne már egy buli!
Arról szó sincs, hogy abba hagyjam azért mert nem hívnak sehova. A zene a lételemem és mindennap el tudok pörögni egyedül a lemzjátszó mögött, csak most már nem akarom magam elé képzelni az önfeledten bulizó arcokat, hanem LÁTNI IS!
Kedvenc zenéim: RUSH-tól, Chris Liebing-től, a Deadcode csapattól stb. Ha valakit érdeklek, akkor el tudom küldeni neten a mixeimet. Ja, és csinálok is zenét....TECHNO-t........

gregor10 e-mail | 2003-10-03 14:56:09 | 27.
RESISTANCE PART 3.
2003. Október 10.
22h-06h
Dj's: Jay Cortez /Hyperspace/, Gregor /Ex Supersonic Technikum/ , Reset
Jámbor Csabi, Bertók, Christian
Helyszín: Székesfehérvár, West Side Club
InfoLine: 06-20-574-8774, 06-30-227-5425


Gyertek el! Jó lesz!


Előzmény: DJNadir (26.)
DJNadir e-mail | 2003-10-02 15:49:36 | 26.
Red Alert minden csütörtökön a Bamboo-ban!


Minden csütörtökön a Bambooban Said, Nadir, Luigi & Quick előadásában r&b, hiphop és dancehall zenék tömkelege, valamint szabadamikrofon 22.00 és éjfél között!
a belépő 500 Forint...

nyitóbuli 2003.10.02-án! a belépés ingyenes!



djgreg e-mail | 2003-09-24 18:40:34 | 25.
Attól leszel lemezlovas hogy lehúznak 50 rongyal és kapsz egy papírt amivel kitörölheted.Nekem nincs meg és már nem egy klubban alkalmaztak hatalmas mindenható dj vizsga nélkül.Szart se ér!Bárkinek odaadják aki elmegy és leperkálja.Aztán ugyanolyan balfasz lesz mint előtte.
@.T.I e-mail | 2003-09-21 10:46:08 | 24.
HAli én nem tartom magam dj-nek mert nincs vizsgám (MÉG) zenélgetem több iskoabálon meg kisebb klubbokban is megfordultam!!
Namost véleményem a következő!!
Kedves fantasticus DJVIZSGA nélkül egy klubb sem fog alkalmazni!!Ezt vedd 1000%-ra
A másik pedig bizony valaki attól lesz lemezlovas hogy leteszi a vizsgát!! Na egyelőre ennyi mindenkinek jó mixelést !!!BYEZ

fantasticus e-mail | 2003-09-16 09:11:39 | 23.
na kedves dave mixwelllll!!!!


elősör is A ZENE MINDEMKIÉ!!!!!
HA NEM TETSZIK EZ A ZENE NE HALLGASD!
2.:NEM SZÜKSÉGES LESZÓLNI A KEZDŐ PRODUCEREKET FŐŐLEG ÚGY HOGY NEM IS HALLOTTAD A MIXXEIT

OSZK VIZSGA ------>MEHET A LECSÓBA MERT NEM ETTŐL LESZ VALAKI LEMEZLOVAS



ÜDV:FANTASTIC


Előzmény: Dave Mixwell (9.)
djrenegade e-mail | 2003-09-13 10:56:55 | 22.
Sziasztok!

DJ Renegade vagyok. Két évig dolgoztam DJ-ként Hamburgban, aztán mostanában jöttem haza. Most éppen Szegeden vagyok, itt kezdtem volna dolgozni, de meghalt alólam a diszkó :-(. Általában a trance műfajt kedvelem, de mennek még az aktuális slágerek is.

Sztraki e-mail | 2003-08-03 23:35:18 | 21.
Sziasztok, nekem is lenne pár cd-m. Megrögzött trance rajongó vagyok, nem is szívesen hallgatok másfajta zenét. Íme egy-két tracklistám:

01 Project Medusa vs. Exor - Moonshine (Exor Part II)
02 Conjure One - Tears from the Moon (DJ Tiësto)
03 DJ Tiësto - In My Memory (Gabriel & Dresden)
04 IIO - At the End (Scumfrog)
05 Planisphere - Moonshine EP (Side A)
06 Brian Eno [Malcolm Mclaren] - The Bell Song (Remembrance)
07 Jurgen Vries - The Opera Song (Original)
08 Corderoy - Sweetest Dreams (Greg Murray)
09 Chiller Twist - Stringz Ultd. (Shelley)
10 Tremor - Meia Lua (Steve Gibbs)


01 Solar Stone - Solarcoaster (Original)
02 Plastic Boy - Silver Bath (Original)
03 Moby - Extreme Ways (DJ Tiësto Instrumental)
04 DJ Tomcraft - Loneliness (Club)
05 Three Drives on a Vinyl - Carrera 2 (Original)
06 DJ Tiësto & Junkie XL - Obsession (Frank Biazzi)
07 Sun Decade - I'm Alone (Mirco De Govia Vocal)
08 The Green Martian - Wizardry (Original)
09 BK - Revolution (Original)
10 Darren Tate vs. Jono Grant - Let The Light Shine In
11 Viframa - Cristalle (Katana feat DJ Precision)
12 Umek - Gatex (Oliver Lieb)


01 Tastexperience - Tantrix
02 Leama - Requiem for a Dream (Leama's Dream)
03 Mr. Sam & Fred Baker - Forever Waiting (Original)
04 Elizabeth Fields - Speak In Sympathy (Deeper)
05 The Roc Project - Never (Filterheadz)
06 James Holden - Nothing (93 Returning)
07 Conjure One - Tears From The Moon (DJ Tiësto)
08 GTR - Mistral
09 Szeifert - Travelling To Happiness (Extended)
10 Kansai - Rococco (Neo & Farina)

Ha tudtok valami jó helyet, ahol játszhatnék, hívjatok. 06 70 515 09 57

Zoltán Róbert e-mail | 2003-05-25 08:02:28 | 20.
Dj Zoltán Róbert vagyok Sziasztok! Kb 14 éve foglalkozom discozással,most 29 vagyok.Sosem akartam igazi *sztár* lenni de ha valaki ebböl a szakmából szeretne megélni akkor bizony komoly elismerésre kell szert tennie. Elösször a szakmán belül,malyd fokozatosan a közönség is megismerhet.Jelenleg a Tabascoban dolgozom /minden szombaton/,de ez salynos kevés! Ezért egy országjáó túrnét hoztam létre/Afrika show,WooDoo show,Dj konga show,stb../ami főként afrikaiakból áll és ezzel tudok igazán tüzközelbe kerülni. Referenciám megtalálható a:www.tar.hu/dj-zoltan honlapon.Fotók cubbokról/Parádé 2,3,ZP,Tabasco,Dance Tuning,Club Dream,Silver,WooDoo show,stb../.*írjatok véleményt!!
sn00py e-mail | 2003-05-19 19:04:59 | 19.
Helló Everibodri!

Dj Sn00py a név!

A pályafutásomat kb. 6-7 éve kezdtem, amikor még az első ált. isk.-i bulikon nyomtuk a műsort. Azóta eltelt pár év és elég sok helyet megjártam. Már 3. éve Bukarestben élek és jelenleg itt probálom megtörni az elég begyöpösödött román agyakat. Egy Ir Pub-ban vagyok rezidens, de emellett vállalok külsős bulikat.

Az utóbbi 3 évben 3 rögzített mixet sikerült összehozni. A következő lépés egy amatőr videoklip elkészítése lesz, melyre valamikor június elején kerül sor.

A stílusomat nem tudnám egy helyre bekaclizni, mivel eléggé változatos az, amit játszom. Bulikon általában a Dance-Trance irányzatot követem, otthon viszont jobban szeretem a kicsit durvább hangot (Acid, D'n'B , Jungle, Bosa , utóbbi nem kimondottan tartozik a durvák közé)

Jelenleg éppen e fórumon dolgozom, amely összehozná a DJ-ket a világ miden tájáról.... Részleteket a 'Let's gather the Djs 2gether' topicban olvashattok.

1előre ennyit. Ha lesznek új fejlemények, ígérem jelentkezem!

Addig is La Revedere!

Sn00py

snoopy@isb.ro
http:\\snoopy.isb.ro\forum
+40723756906

Mate77 e-mail | 2003-04-24 18:10:10 | 18.
Honlapom:
http://www.matesmusic.tk <---Remixek, zenék és egyéb...

Koxs e-mail | 2003-04-17 09:48:33 | 17.
Helló mindenkinek!
Dj Koxs & Dodo vagyunk. Bemutatkozónkat megnézhetitek a www.extra.hu/koxs webcímen! Sziasztok

Athys e-mail | 2003-04-07 20:45:25 | 16.
Hi 4 Every 1!!! SZJ haverommal szervezgetünk bulikat, és egyazon stílushoz húz a szívünk!!! (Hajrá Roxy!!!) Én is összeállítottam egy tízes listát visszamenőleg egy pár éve terméséből amik nagyon közel álltak, állnak és állni fognak a szívemhez. Vannak közte újabbak, és klasszikus darabok is:

01. Afro Angel - Join Me Brother (Axwell Dub Mix)
02. Room 5 feat. Oliver Cheatham - Make Luv (Axwell Remix)
03. Soulsearcher feat. Donna Allen - Feelin' Love (Axwell Dub Mix)
04. Kings Of Tomorrow feat. Julie McKnight - Finally (Danny Tenaglia's Returns To Paradise Mix)
05. Urban Magic pres. The Slammin' Boys - Dreams (Extended Mix)
06. Hot 22 pres. The Funky Guys - Sometimes (Original Mix)
07. Robbie Rivera vs. Billy Paul Williams - Sex (Promo Mix)
08. La Factora - Belmonod Rulez (Dr. Kucho Remix)
09. Beatchuggers feat. Eric Clapton - Forever Man (How Many Times?) (Original Mix)
10. Benjamin Diamond - In Your Arms (Joey Negro Z Mix)

Ezeket hallgatom mostanában, meg vannak amiket szeretnék, de nincs még meg... Ami késik nem múlik.
Természetesen sorolhatnám halomra a kedvenceket a tegnap, a mai és holnap legjobb slágerei közül. Mindenkinek további sok sikert és szerencsét kívánok a karriere építéséhez. Még visszatérek!!! Na Csumi Nektek!!! By: Athys

SzJ e-mail | 2003-04-07 17:06:31 | 15.
Hello!

Oké, DJ. Gilver. De, de TE hogy kezdted pályafutásod?! Mert engem érdekelne... Saját "2 kezi munkád" vagy kapcsoltaok útján...?!?

Előre is köszönöm válaszod!

Kellemes Hetet!

by: SzJ.

DJ.Gilver e-mail | 2003-04-07 14:56:00 | 14.
Figyelj haver az kúrvára nem lényeg hogy hány sulibulin voltál ha nincs a hátadmögött elegendő tapasztalt minden téren.Szóval még nem mondhatod magadról hogy dj. vagy,egyébbként én is Dj.vagyok és büszkén viselem a nevemet.Egyébbként nem akarlak bántani és nyugodtan folytasd remélem majd hallom a neved.

Előzmény: SzJ (13.)
SzJ e-mail | 2003-04-06 19:58:28 | 13.
Sziasztok! Én DJ SzJ vagyok. Jelenleg még hivatalos vizsgával nem, de a barátok és a közönség elismerésével rendelkezem. Suli-bulin szoktam játszani, mint Warm-UP és éttermekben 1-1 órás seteket.

Ezek a kedvenc "zenéim":

1. Richard Les Crees - In the Dark (Dub Mix)
2. Bobby D'Ambrosio - So ThankFull (Dub Mix)
3. The Rhythm feat. Tempo - Soul Samba (Dub Mix)
4. C&M pres. Parliament of the House - Inside (Dub Mix)
5. Jay-J - Keep On Rising (Dub)
6. DJ Chus feat. David Pen - Love Paris (Original Stereo remix)
7. CasaGrande - El Compadre (Club Mix)
8. Funktion feat. Kelly - Seduction
9. Heller & Farley - The Rising Sun (Danny Tenaglia Remix)
10. Afro Angel - Join Me Brother (Axwell Dub Mix)

Bemutatkozásom elején 'Warm-UP' DJ-nek neveztem magam, mivel ezt a műfajt, amit én játszom azt nem sok fiatal kedveli, csak a felnőttebb korosztály. Ez azért is lehet, mivel 15 éves vagyok. ;)
A listában leírt dalokat a DJ Service-ből rendelem meg maxi CD kiadásban. Elég drágák, ezért ha van vki aki jártas ugyan így, mint én a 'szakmában' az kérem keressen meg! Előre is köszönöm.

Észrevételeiteket és Tanácsaitokat várom a szj@cehllo.hu e-mail címre.

Kellemes Hetet!

by:
SzJ


Főnix e-mail | 2003-04-04 07:43:39 | 12.
Sziasztok, Főnix vagyok, Tiszabőn én vagyok a legnagyobb DJ. Itt a legmenőbb szám:
Tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-csi-tuc-csi-tuc-csi-tuc-tok-tok-tok-tok-ci-ci-ci-ci-ci-ci-ci-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tuc-tutucsi-tuttu-cs-itutucsi-tuttu-csi-tutucsi-tuttu-csi. Ha valakinek teccik, kűlggyön egy ezrest, és megkapja CD-n.

Fader e-mail | 2003-03-14 20:37:53 | 11.
Sziasztok Fader vagyok és otthon és kisebb bulikon zenélek itt az utsó mixem tracklistje:


DJ Dan -That Zipper Track (Needle_Dubbage_Remix)
Silvio Ecomo - Uprising (Underground mix)
Dj. Sterbinszky - Discography II
Raven Maize - The Real Life
Sono - Keep Control [extended]
Valio - Rapture (Deep Dish Remix)
Dj Smack - Punk Da Funk 2002
O.T.Quartet - Hold That Sucker Down ( warp brothers remix )
Somebody - Sun Is Shining (Club mix)
Voodoo & Serano - Blood Is Pumpin ( future breeze rmx )
Balearic Bill - Destination Sunshine (Tiesto rmx)
Energy 52 - Cafe Del Mar (MarcoV Remix)
Orion - Eternity (Ayla remix)
Dj Tiesto - Flight 643 (Jaimy And Kenny D Remix)




Előzmény: Dave Mixwell (10.)
Dave Mixwell e-mail | 2003-03-12 10:00:02 | 10.
Ja és ezeket a trackeket hívod te trance-nek, meg vocal trance-nek? El vagy te tévedve kisgyerek rendesen! Ja és jó lenne, ha nem tennéd a neved elé a dj jelzőt, mert te még igencsak messze vagy attól! Szerintem gyere egy kicsit Dj Service fórumjára ugyanezzel a nickel! www.djservice.hu Ott majd kapsz egy két jótanácsot meg kioktatást!
Dave Mixwell e-mail | 2003-03-12 09:56:37 | 9.
Atesz!

Nem gondolod, hogy egy kicsit nevetséges vagy?
Iskolaszinten ismert mixalbum?
Nem zenélsz jelenleg sehol?
Van OSZK vizsgád? Mert ha nincs, akkor még szerencse, hogy nem zenélsz sehol. Mit akarsz ilyen tracklistával? Igaz, hogy a sok köcsög erre bukik... De ilyen számokkal, hogy grúvháuz, meg dákktoj? Ezek a szorok neked is tetszenek? És ilyen zenékkel te egy igényes helyen akarsz zenélni? Ember! Még várj egy kicsit azzal a zenéléssel! Kb 10 év elég lesz!


Előzmény: Dj Atesz (7.)
Dj Zsoop e-mail | 2003-02-14 10:32:07 | 8.
Sziasztok.Dj Zsoop vagyok.Jelenleg Nádasdon zenélek egy kis clubban.Föleg a dance zene és a vocal trance irányzatot képviselem.Szeretné 1 nagyobb helyen zenélni,lehetőség szerint nyáron valahol Vas Megyében.Aki tud az segítene ebben Nekem? zsoop@freemail.hu
Dj Atesz e-mail | 2003-01-02 00:31:28 | 7.
Sziasztok! Karay Attila vagyok. Imádok zenét hallgatni, mixelni, és remixelni.Kedvenc stílusaim: Trance, House, Eurotrance, Eurohouse.
Jelenleg nem zenélek sehol, de van már egy iskolaszinten ismert mixalbumom.íme a trcklista.

1. Groovehouse &#8211; Hajnal
2. Draft &#8211; Dombok Felett
3. Klubbheads &#8211; Turn Up The Bass
4. Hampenberg &#8211; Ducktoy
5. Floorkiller &#8211; Rebel mc
6. Barcode Brothers &#8211; Flute
7. Beam vs. Cyrus &#8211; Lifestile
8. Brooklyn Bounce &#8211; Club Bisarre
9. Betty Love &#8211; Kísérj El!
10. Sterbinszky &#8211; Gates of Mind
11. 4 Clubbers &#8211; Children
12. Afroman &#8211; Goz I Got High
13. Mike Oldfield &#8211; Moonlight Shadow
14. Ian Wayne &#8211; Total Eclipse

Ha netán tudnál egy helyet ahol játszhatnék, vagy felkeltette a mixem az érdeklődésedet, keress meg, és a részleteket megbeszéljük.

magicer@freemail.hu
06(20) 511-60-83


Előzmény: bajaberes (1.)
djdweed e-mail | 2002-09-18 09:11:55 | 6.
Sziasztok! Somogyban lakom, és szeretnék egy állandó helyet ahol zenélni tudok...akár rádióban vagy diszkóban is...a melodic trance és a pumpin' house vonalat képviselem, de kérésre slágerzenét is hajlandó vagyok játszani. Cuccom nagyjából megvan. Ha érdekelne a dolog valakit akkor kérem hogy jleentkezzen emailben a dweed@freemail.hu címen!

1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.