Click to Visit
Club - Hardstyle, Hardtrance
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

Agressor e-mail | 2005-07-15 07:27:55 | 25.
@Nn ezer kösz a címért! ;-)(a reggeli mixekben mindig a Mos Phat féle Infectious után jön - az a track is "kix ass" ;-))
Én is ezzerrel bővítek, próbálom mindig megtudni az előadót, a számcímet, és hogy melyik remix (ég és föld tud lenni két szám) Egyébként a t4e.fm-en van "track history" ahol mindig látod, hogy mi megy / ment, melyik feldolgozás, van kereső funkció, szóval tuti. "Keményebb" számokat akkor hallhatsz, amikor a moderatorhoz az van írva, hogy "Hardstyle Tuning" (tulajdonképpen ez is Robin Clark) és ő folyamatosan hozza az új számokat is.

Tindalos!
Blutonium Boy-tól most ezek mennek:
Brainshooter
Hardstyle Instructor Part II
Bullshit
Hardstyle Nation
Make it Loud
Turbodüse
Hardstyle and Acid

Legjobbakat,
AGR ;-)


Előzmény: @Nn (22.)
Tindalos e-mail | 2005-07-14 19:10:23 | 24.
Nekem Kai nagyon bejött...de ekkor megismertem Blutonium Boy-t és...egyszerűen király!
Pl Follow Me,Acid&Bass
Viszont elég kevés számot találok tőle :(
Ismertek hasonló előadót?


Előzmény: @Nn (23.)
@Nn e-mail | 2005-07-14 18:58:03 | 23.
Kai Tracid? Inkább trance számokat ír sztem, de amúgy acid-et játszik:):)

Előzmény: Tindalos (18.)
@Nn e-mail | 2005-07-14 18:55:52 | 22.
Szia!
kiváló ízlésed van!;)
A track, aminek nem tudod a címét: Headliner - Drum machine (nagyon jó, de ezt én még mindig a lágyabb kategóriába raknám:) )
Nemsokára remélem bövül az itthoni hardstyle állományom, már hiányoznak az új zenék!:D
;)


Előzmény: Agressor (20.)
Tindalos e-mail | 2005-07-14 14:14:15 | 21.
Kösszi a tippeket!
Rájuk vetem magam!


Előzmény: Agressor (20.)
Agressor e-mail | 2005-07-14 09:14:13 | 20.
Yesss!
Végre találtam hasonló "fertőzötteket"! :-))
Már egy éve szinte csak hardstyle-t hallgatok, egész nap megy a www.t4e.fm, a legnagyobb amikor Robin Clark a DJ!
De nagyon jó még X-Qlusive, és a reggeli non-stop mixek is.
Most éppen nagyban meg az anyaggyűjtés:
DJ Zany, Tuneboy, Mos Phat, Blutonium Boy, Technoboy, Donkey Rollers, DJ Isaac, Deepack stb. stb. stb.

Nem tudja valaki mi annak a számnak a címe, amiben a szöveg:

Keep on goin' drum machine,
F@cked that bitch in my limozine,
Smokin' skunk and nicotine ...



Előzmény: Tindalos (19.)
Tindalos e-mail | 2005-07-11 23:29:05 | 19.
Na jó,lehet hogy nem hardtrance,de azért jó....

Előzmény: Tindalos (18.)
Tindalos e-mail | 2005-07-11 21:39:55 | 18.
Hali!
Legyetek szivesek felsorolni egy-két Hardtrance előadót,esetleg számot!
Blutonium Boy - Acid&Bass <-valami ilyesmire gondoltam...

Más:Kai Tracid-ot melyik kategóriába sorolnátok?


Előzmény: RobbeR (17.)
RobbeR e-mail | 2005-07-07 18:20:26 | 17.
http://robber87.atw.hu <--zenéim /nem hardstyle stílusban, hanem számomra meghatározhatatlan stílusban készuítettem/ Van benne Hard Trance, techno, meg néhol hardstyle elemeket is tartalmaz:D <-- tőccsétek le őket heeeeeeeeee:DDD

MsN: robber144@hotmail.com


Előzmény: bAckbone (15.)
Evanova e-mail | 2005-07-04 04:38:06 | 16.
Zene letölthetö a http://www.gportal.hu/portal/evanova/
cimen.
És zene kérhetö is. Maximum 24 ora alatt már tied is bármilyen szám. (elötte regisztrálnod kell magad, emailban kapod az értesitést)

bAckbone e-mail | 2005-07-02 17:36:09 | 15.
Kedvencek: Deepack, Luna, Pavo, Zany, Technoboy, The Prophet, Blutonium Boy, Danielle Mondello (ITA), Kai Jaxx, Yoji Biomehanika.. stb :)
Számok:

Deepack - Qlimax Anthem + Here's Johnny :)))
Deepack vs Luna - Kick this F**in Mutha
Speedwave - Junior (First Switch Mix)
John Ferris & Blutonium Boy - Hardstyle and Acid
Kai JAXX vs Red Base - Pump that body (le brisc vs red base mix)
Yoji Biomehanika - Rain

Megvan valakinek a Qlimax 2003-as DVD? Nekem megvan, és nagyot üt :) bár kár hogy rövid.. Volt már itt valaki Sensation Black-en vagy Q-dance rendezvényen? (Qlimax, in Qontrol)
Sensation Black: Juli 9, valaki megy? :)
Egy hete még ugy volt hogy lehet hogy kinézünk rá, de haverom máshova ment most el sajnos :S

Deeroy e-mail | 2005-06-28 02:19:34 | 14.
Denoiser (aka Deeroy) - Hardstyle 2004 to 2005

http://www.partyarcok.hu/deeroy/Denoiser_(aka_Deeroy)_-_Hardstyle_2004_to_2005.mp3

1. Luna - Mindspace
2. Zany - Pillz
3. Tuneboy - Sexbusters (Technoboy remix)
4. Max B. Grant - Check Up (Blutonium Boy vs. Dj Neo Remix)
5. L.T.C. Project - Mindfuck
6. Donkey Rollers - Ruff
7. Pavo & Zany - S.E.X.
8. Deepack & Luna - Stomper
9. Dj Zany - House Muzik
10. Brennan - Rush to the Floor

Deeroy e-mail | 2005-06-27 12:12:09 | 13.
Yoji Biomehanika inkább hardtrance mint hardstyle, és igen is ez egy stílus elnevezése a hardtrance és a hardcore keverékére.

Kedvencemi: Luna (!), Zany, Pavo, Technoboy, The Prophet, Donkey Rollers.. stb stb stb

RobbeR e-mail | 2005-06-13 20:09:44 | 12.
Csinálni kéne egy magyar fan-t, mert sztem igényes és stílusos zene a hardstyle, meg az össze többi hozzá hasonló irányzat.. és aki ilyet hallgat valszeg van érzéke a zenéhez.. sztem.... csak az a baj h kevesen vannak mo-n.. de én folyamatosan terjesztem a zenét:D

Előzmény: Gabriel Miller (11.)
Gabriel Miller e-mail | 2005-06-06 11:19:46 | 11.
Hello-Hallo :) Aki nem hiszi, hogy létezik Hardstyle az személyesen is meggyőződhet róla június 24.-én a Trance Sensation Thunder Base termében.
Bővebb információ: www.trancesensation.com

És most jöjjön egy kis PR, remélem kedvet kaptok a bulihoz ;)

2005. Június 24.-én, pénteken második állomásához érkezik a Trance Sensation keretein belül megrendezésre kerülő Hard terem, amely ezentúl THUNDER BASE néven fog futni. A terem nem titkolt célja, hogy felvonultassa Magyarországon a Hard Dance szcéna zenei stílusait, amelyek viszonylag új irányzatnak számítanak az elektronikus zenei palettán belül, de nem mindenkinek fognak az újdonság erejével hatni. Stílusbeli megkötés nincsen, de elsősorban célunk a HARDSTYLE és a HARD TRANCE magyarországi népszerűsítése. De minden előfordulhat itt, aminek kicsit is köze van a 4/4-es Hard Dance irányzathoz. A Party gerincét a HARDSTYLE és HARD TRANCE zenék fogják alkotni régi Acid és Hard House korongokkal kiegészítve, amik mára már az elektronikus zene klasszikus darabjaivá váltak. De lesz itt még Hard Nrg, Uk Hard House, Hard Acid Trance, Trancecore, Happy Hardcore, vagy épp a manapság egyre nagyobb teret hódító Freeform, másnéven Acidcore.

Azt hiszem méltán állíthatjuk magunk elé példaképként Hollandiát ahol minden évben több 10 ezer ember bulizik együtt ezekre a zenékre olyan hatalmas rendezvényeken, mint az In Qontrol, Qlimax, Sensation Black vagy épp a Defqon One. De kalandozzunk csak el az angol Hard Trance birodalmába is, hogy megtapasztalhassátok, miért is hódított magának Nagy-Britanniában, Dél Afrikában, Ausztráliában, Új Zélandon és az összes volt angol gyarmaton teret magának ez a csodálatos stílus.

Scot Project, Emmanuel Top, Scott Brown, Awex, Deepack, Lady Dana, Technoboy, Lee Haslam, Guyver, Technikal, Phil York, BK, Lab 4, Blutonium Boy, Pavo and Zany, Marco V, Dumonde, DJ Isaac, Yoji Biomehanika.... Ugye milyen csodálatos névsor?

Ha erre vágytál vagy ha újra szomjazol akkor ott a helyed! Gyere el és próbáld ki a Hard Dance érzést!
Szeretettel vár mindenkit a THUNDER BASE Teremben: DENOISER (aka Deeroy), DJ BLAUS és a THUNDER BASE rezidense: GABRIEL MILLER

THUNDER BASE, DESTROY YOUR FACE!

Lanchelote e-mail | 2005-05-20 18:08:36 | 10.
Hellász!Miért ne lenne ilyen stílus.Szerintem a hardstyle az egy stílus is és egy gyűjtőfogalom.Mert hallgattam már igazi hardstyelt,de az igazi hardstyelt nem nagyon kajálom.Más::::Hardstyle mint gyűjtő fogalom nálam ide tartozik a Hardhouse ( Dj Isaac )Hardtrance ( Marcel Woods ) Hardcore ( Promo ) a Gabber ( The Darkraver ) és az a valami amit én csak a "holland zenének" vagy hardstylenak hívok amit Pavo és Luna pörget.Ja és volt valami szó az ID&T-ről is.Valaki mondta,hogy "mindenes".Ez így is van, mert nem csak ebben a műfajban szerepelnek "event"-el.Ott van pl. Tiesto in cocert,a Mysteryland, az N-joy, a Pleasuredome meg van még egy rakat.De az überelhetetlen akkor is a Sensation.Részemről Sensation Black.Na meg nem csak rendeznek,van nekik radiojuk is.Meghát szponzorálják a Forma 1 is.Ez komoly.Valamelyik Minardis sisakján ott fityeg az ID&T jele.Én láttma én láttam.Meghát márnyitnak japán felé is gondolok itt Yoji Biomehankia-ra.Az tuti az ID&T már régota ott van a szeren de ez így van jól.A Hardstyle megmá jó lenne ha betörne magyarba is, nem tudom mennyi Fan van de kéne má itt is valami event-öt csinálni!!!Na ennyi.
@Nn e-mail | 2005-05-07 19:41:09 | 9.
Sziasztok!
Tényleg van ilyen zenei stílus, hogy hardstyle! Már Magyarországon is megjelent. Lehetett rá tombolni Neorave-eken (www.neorave.hu) és Trance Sensation-ön is. Külföldi party-k pl: Sensation Black, Qlimax ...
Hard trance-ből (a dallamosabb számok) és hardcore-ból alakult ki. 140-150 bpm jellemző rá, sok track eléggé monoton. Én 150 körül szeretem, úgy már iszonyatnagyot lehet tombolni rá.
Előadók: Deepack, Lady Dana, Hardheadz, The Prophet, Hardstyle God, Luna, Zany, DHHD, Blutonium Boy, DJ Isaac, Donkey Rollers, Tweetwoof ...
Ha vkit érdekelnek lemezek, akkor a djshop-ról lehet rendelni, elég sok van már ott.

RobbeR e-mail | 2005-04-09 17:46:07 | 8.
veRYHARD/wier/ amúgy qrva jó ez az oldal ahol a zenei stylusok vannak...

Előzmény: veRYHARD(wier) (4.)
RobbeR e-mail | 2005-04-09 17:36:23 | 7.
Nah hi all...
Nos én már régóta Hardstyle-t hallgatok, tehát tanusíthatom hogy van ilyen.. Lényegében a hardcore-hoz hasonlít, csak nem olyan gyors és gyengébb benne a kick.. Egyébként 3 éve zenét szerkesztek, de csak trance style-ban, mert zeneszerkesztési szempontból az fexik, meg az emberek jobbanszeretik a dallamosabb zenéket, persze vannak emberek, akik értenek a zenéhez és ők nem trance-t hallgatnak.. Pl egy hardstyle zenét 1000x nehetzebb meggcsinálni, mint egy trance zenét /tapasztalat/..
Hardstyle őrültek pls vegyetek fel MsNen: robber144@hotmail.com
1éként az ID&T nem teljesen hardstyle előadó, henm inkább mindenes, mert tiestoval is zenélt már 1ütt és az valahogy nem hardstyle:D
Kedvenceim: Deepack, Donkey Rollers, Hardheadz, Brennan & heart, Dj Pavo, Waveliner


Előzmény: veRYHARD(wier) (4.)
veRYHARD(wier) e-mail | 2004-12-26 20:39:04 | 6.
Egyebkent a mufaj(legalabbis az a nehany rewiev, amit hallottam) egesz jo, mondjuk nem lettem a megszallottja(inkabb maradok a goanal), de jobb mint a nyalas Naksi vs. Brunner.

Előzmény: analyser (5.)
analyser e-mail | 2004-12-25 18:14:25 | 5.
Na Hali!

Megnéztem az oldalt, és ott van a hardstyle. Még Harddance-t hagytam ki. De van még hardhouse is egyébként. :)
Én amit hallgatok:
Yoji Biomehanika (dj/producer), Dumonde, Luna az ismertebbek közül. Egyébként inkább kiadók vannak illetve labelek. ID&T, F8T, Hellhouse
Ezt mind +találod a neten. Qrva jó zenék.
Még1szer üdv!


Előzmény: veRYHARD(wier) (4.)
veRYHARD(wier) e-mail | 2004-12-25 16:30:48 | 4.
Oke a rave helyett a happy hardcore-t kellett volna irnom, de a gabba es a hardcore az ugyanaz. En pont azert irtam a gabbat, mert sokan osszetevesztik a sima hardcore-t a happy hardcore-ral(a Nasenbluten fele hardcore-t a Dune fele happy hardcore-ral). Ha egy igazan kidolgozott listat akarsz latni a stilusokrol akkor nezd meg a kovetkezo oldalt, s megtudod miert gondolom en azt, hogy ez mar tulkategorizalas(annyi stilus van hogy azt lehetne mondani, hogy minden egyuttes uj stilust alapitott) http://www.di.fm/edmguide/edmguide.html
Egyebkent akkor irjal nehany hardstyle eloadot, ha annyira benne vagy, igerem utananezek.

"Üdv"


Előzmény: analyser (3.)
analyser e-mail | 2004-12-25 12:14:27 | 3.
Hát eléggé el vagy tévedve barátom, kicsit nézz utána a dolgoknak mielőtt hozzászólsz valamihez. Egyébként elmondanám, hogy rave és gabba stílus NINCS! A rave egy kifejezés, a tömegrendezvényeket hívják raveknek. Egy modern tánczenei fesztivált nevezhetünk ravenek. A Gabba meg inkább hardcore. Erről ennyit.
Vaksi és Bráner pedig nagyon távol áll ettől a stílustól. Hálisten.
Kicsit nézz szét az angoloknál vagy a japánoknál és képben leszel.
Üdv

veRYHARD(wier) e-mail | 2004-12-25 10:07:49 | 2.
Szerintem ilyen nincsen, ez csak valami tulkategorizalos emberke kitalalasa(vagy pedig jol hangzik azt mondani, hogy en hardstyle-t hallgatok(olyan gizda)). Ez a hardtrance egy-ket gyorsabb trance szam neve. Szerintem az elektronikus mufajon belul ami letezik mint stilus: acid, goa, rave, gabba, D&B, techno, trance, house es kesz, a tobbi mar a 20.-21. szazad maniajanak, a tulkategorizalasnak a szulemenye. Egyebkent a nemetek az ilyen Naksi vs. Brunner zenere mondjak azt hogy hardtrance.
analyser e-mail | 2004-12-24 16:26:40 | 1.
Ismeri vki a stílust? Ki mit gondol a szcéna előadóiról? Ide vele

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.