Click to Visit
Club - Mixelés SZ.Gépen
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

technoger e-mail | 2005-02-20 17:14:43 | 32.
Vki van?

technoger e-mail | 2005-02-20 17:13:51 | 31.
Csá!
Tök Ödön e-mail | 2005-02-11 19:02:04 | 30.
kaptam néhány visszajelzést hogy az ftp cimen nincs semmi. /djpro453_eng.exe/ itt van! http://www.visualdiscomix.com/updates/ na ha valaki letöltötte és sikerült valamilyen uton modon munkára birni irjon ide. nosmo_king@freemail.hu egy crack nagyon kéne! egyébként ha valaki nem tudná ez az egyetlen professzionális célra használhato dj program. a demot innen lehet letölteni http://www.visualdiscomix.com/download.htm /djbasic.exe/
Dawe e-mail | 2005-02-05 18:29:57 | 29.
erewrwerew

Előzmény: atka (12.)
||MarcI|| e-mail | 2005-02-05 11:02:40 | 28.
HI! Nemtudna valaki olyan honlapot vagy címet mondani ahol MixVibesPro5.11 effektek vannak
Előre is köszi

none e-mail | 2004-12-19 19:10:45 | 27.
Sziasztok!

Szóval adott egy Laptop, benne egy AC97' alaplapi hangkártya + egy Creative USB-s 5.1-es hangkártya, + keverő, erősítő, hangfalak, hiába állítom be az Atomix 2.02-ben, hogy külön hangkártyát használjon, sz*rik rá. Mit csináljak? Már kihullott a hajam is. Előre is köszi!

DJ Mite e-mail | 2004-12-17 08:03:25 | 26.
A 2.5 Traktor DJ Studio nem a legjobb a 2.5.3 traktor az már valami! Azt ha normálisan beallítod + használsz fejhalgatót akkor nem fog elcsúszi! Ha megnézed a traktor majdnem ugyanolyan mintha lenne egy Pioneer dj100-asod annyiban nem hogy nincs rajta SYNC gomg!

Előzmény: Atty (20.)
Atyaúristen! e-mail | 2004-12-14 10:28:44 | 25.
Hi Fanatikz! Pedig CD-vel és Mixerrel is csak ugyanaz a "műanyag" a végeredmény. Eleve egy mixhez
elég kemény gyomor kell. Addig jó, amig az ember nem ismeri azt a fogalmat hogy "HANGNEM" :))

Fanatikz e-mail | 2004-10-12 10:54:15 | 24.
Hi Allz!
Szal, ha szgépen keversz, akkor CSAK MixVibesPro5.11, vagy jobbat érdemes. Ezzel indultam én is, most már váltottam cdre-mixerre, és higyjétek el, nem vágyom a szgépre, oylan mintha, valami xar műanyagot tartanál a kezedben, igazi gyémánt helyett. Bakelitet nem próbáltam, majd egyszer ha arra is lesz lehetőségem....
Addig is: MixVibes, vagy normális cuccos!!!
Hali

Tök Ödön e-mail | 2004-09-28 01:28:16 | 23.
ezt mindenképpen nézzétek meg. visualdiscomix.com a demot innen a full verziot innen ftp://164.8.231.79/djpro453_eng.exe lehet letölteni. már csak egy crack kéne.
gabo153 e-mail | 2004-09-23 08:31:14 | 22.
Üdv.Nekem 45 effektem van hozzá!És 2.3-as verzió!

Előzmény: T1t4n (3.)
Dj Trash e-mail | 2004-08-08 16:04:11 | 21.
Helló mindenki!
Én azt szeretném kérdezni, hogy nem tudtok olyan honlapot ahonnan jó mixer progikat le tudnék tölteni? Ha valaki segítene annak örülnék.
Előre is kösz

Dj Trash

Atty e-mail | 2004-05-17 08:58:37 | 20.
Üdv Mindenkinek!

Először a topic témájához:

Ha nincs keverőtök, akkor sztem a Traktor 2.5, az már elég pontos nem csúszkálnak a zenék, mert a régebbieknél sajna előfordul, hogy "elhajlik" a szám (persze lehet rosz rip is).
Ha van keverőtök, és két hangkártya is, akkor két winamp, és hozzá a pitchfork plug-in. ott aztán se bpm, se hullámforma, viszont van cue és nagy pontosság. Ha valaki úgy már össze tudja húzni a számokat, hogy 1.5-2 percig nem szaladgál el, akkor már érdemes foglalkoznia a témával.Persze egy élő és nem géppel vágott mixben sztem megbocsáthato egy-két kisebb elcsúszás. Lehet, hogy ezért megköveznének páran, de ha így nem megy, akkor megette a fene az egészet, mert egy rendes (nem iskolai, vagy házi) buliba nem "illik" szgépről nyomni a zenét.
Aztán ha már a tempobeállítás megy, akkor jöhetnek az apró finomságok, mélyhangok cseréje, hangerő (ne nyomja el az egyik a másikat), stb...
A lényeg, hogy rengeteg gyakorlás kell és nem csak halkan, hanem szokni lehetőség szerint minél nagyobb hangerő mellett, mert az is komoly nehézségeket tud okozni, ha nem alakul ki az ember érzéke hozzá.

Trance Music - ID&T Sensation

majek e-mail | 2004-05-16 18:33:45 | 19.
Szeva mindenki!

A tapasztaltabbakat szeretném kérdezni, hogy a külsö mixer hogyan mükszik a számítógéppel mert nem találtam hozzá sehol egy használható leírást, mert akarok venni egy kezdetlegeset, itthonra meg kisebb házibulikra. Valaki adjon hozzá nekem valami felvilágosítást lécci, meg hogy milyen progival lehet használni, meg hogy kell-e hozzá két hangkártya, vagy elég egy két kimenettel, vagy hogy mi van? Meg még egy? mit jelent az hogy hány sávos egy mixer? mert tök gáz de nagyon lila vagyok a témában.

válaszaitokat előre is kösz

dane e-mail | 2004-05-14 07:55:29 | 18.
Ha pc-s mixprogit keresel akkor elöször el kell dönteni hogy manuálisan akarod összerakni vagy azt szertnéd hogy a géped tegye össze a beat-ek alapján. Ha ez utóbbit választod akkor annak semmi köze a dj szakmához,mert ott a gép a "dj" nem pedig Te! (Atomix stb...) Viszont ha tényleg te akarod összerakni a zenét akkor BPM-Studio 4.0 avagy MixVibes valami régebbi verzioja,pl. 3.11-es.Az uj MixVibes-nak gagyibb a Pitch Controlja nem érzékeny és tele van csupa felesleges gombbal meg potival.(van 3 féle sebszabályzó)
Más. Nagy rajongója vagyok Luke Slaternek, de nemrég kiábrándultam belöle.Talán 2 éve ugyanis ugy mixel hogy hozza a Sony VAIO laptopját meg a Stanton Final Scratch szerkentyüjét, rádugja a lemezjátszokat USB-vel a laptopra és MP3-rol játszik. Ezt ugy kell elképzelni hogy vannak specko Stanton tük meg specko lemezek (2db). Ezeken a lemezeken beat-eknek megfelelö lelek vannak. A végeredmény az hogy a lemezjátszókkal manipulálja az MP3-at egy szoftver segítségével. Tehát ha tolja plusszba a pitch-et mondjuk a Technics MK2-esén akkor realtime gyorsul az MP3, mintha az a lemezen lenne. És tudjátok milyen szoftverre épül ez a rendszer? ATOMIX-re!!!!!!!!
:-)

Dj Shock e-mail | 2004-05-13 17:55:04 | 17.
szerintem jó az ato mix csak annyi vele a baj, hogy kezdőknek való.Tudnátok ajánlani v.mi jó progit?
iMhouSe! e-mail | 2004-02-23 17:26:00 | 16.
az atomix mp3 mindenhogy szar
amit ott csinálsz a wizard! gombal az semmibe weszi azoknk a dj-knek a munkáját akik megkeresik a közös ütemet
szal enyit az atomixről
és ha már gépről kell kewerni akor mix vibes pro 4

davids e-mail | 2004-02-21 17:41:08 | 15.
Kössz de hol lehet letölteni az Atomix Mp3-at?
Mert most csak a Trial verzió van meg és az elég rossz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kössz


Előzmény: T1t4n (3.)
dj-raul e-mail | 2004-02-02 16:15:55 | 14.
Csao mindenkinek!!!
Ha kell egy jó progi akkor: MixVibes PRO. 5.2
sztem ez a legjobb!
Zene szerkesztő meg: Reason 2.0 és Fruití Loops 4.0
De a véleményt osztom egy igazi keverővel nem ér fel semmi!!!!!

atka e-mail | 2004-01-13 19:08:03 | 13.
Bocsi:

atka.srv.hu

atka e-mail | 2004-01-13 19:06:39 | 12.
Üdv Mindenkinek!

Ha már számítógépen mixelés a téma, akkor én is hozzáfűzök valamit, bár erre van egy külön topic (Legjobb mixelő programok).
Szóval nagy energiabefektetés réveén feldobtam egy mixemet a netre. Amíg le nem törlik lehet tölteni ezerrel.

atkaa.srv.hu

Ennyi!
Csőváz!

Ashlon e-mail | 2003-11-26 14:20:37 | 11.
Ha tud vki valami olyan netoldalt ahol kész karaoke számok lelhetők fel légyszi küldje el nekem!
ashlon@freemail.hu
kössz!

Bvalokari e-mail | 2003-11-24 15:25:29 | 10.
Sziasztok!
Én még csak az alapokon vagyok, és ez is úgy, hogy Nero -val készítek. A Nero 6.0.0.19 , ez van nekem, abban van zene mixelő és zene szerkesztő is. Szerintem elég jó.

djgreg e-mail | 2003-11-11 10:48:55 | 9.
Hi!
Én valahogy úgy vagyok vele hogy inkább analógban szeretek mixelgetni, azon belül is csak kizárólag lemezjátszóról, de viszont az alapok elsajátításához tökéletes a számítógép,de azért egy-két év után érdemes elhagyni és venni lemezjátszókat mert ha szgép után kikerültök lemezjátszókhoz észreveszitek hogy ég és föld a különbség.Jó tudom hogy könnyű mondani hogy vegyetek,de én is végigjártam ezt az utat pedig nem vet fel a pénz.Ha valamit igazán meg akartok szerezni akkor meg is szerzitek.Pl eladjátok a számítógépet :) .Én is kb már 8-9 éve foglalkozok zenéléssel de csak idén tudtam magamnak profi cuccot venni, szóval kitartás...


Előzmény: fantasticus (8.)
fantasticus e-mail | 2003-11-11 10:26:33 | 8.
én a gép nélküli mixxre esküszöm!!
szerintem úgy baró,ha mindent kézzel tucc csinálni(legalábbbbis én úgy érzem a dolgokat)!

amugy hasznos eszköz a gép is

cső : ato$


Előzmény: Pyton (1.)
Sztraki e-mail | 2003-08-03 23:21:53 | 7.
Sztraki vagyok. Fader a nyerő, én is ezzel tanultam meg már-már profin keverni. (A géptől én már elköszöntem.) Eddig ennél jobb program nem létezik, esetleg a Numark PC-DJ, de ehhez egy külső hardvert illene venni. Kezdésnek veszel egy noname keverőt, és két hangkártyával király vagy.
bazsee e-mail | 2003-06-02 08:18:34 | 6.
Nekem vannnn!
Autoszkreccs és 12 plussz effekt.
Meg 20 skin + magyarosítás...
06702872716
Sárospatakon lakom 14 éves vagyok.
Ha kell dobj egy sms-t!


Előzmény: T1t4n (3.)
Mate77 e-mail | 2003-04-24 18:08:33 | 5.
Hi all! Én Cool edit proban csinálok remixeket.
A honlapom:
http://www.matesmusic.tk

Fader e-mail | 2003-04-18 20:47:12 | 4.
Sziasztok és a Virtual Turntables nevü progit használom. Elég komoly progi olyan mint ha 2 DJ CD-n játszanál nincs semmi BPM számláló vagy autó Dj itt neked kell megtalálni a sebességet és az ütemet.Két hangkártya van a gépben és 1 külső mixerrel(ESO) mixelem a zenéket.

Előzmény: Pyton (1.)
T1t4n e-mail | 2003-04-10 14:03:52 | 3.
Üdv. Tudok mixer progit, de cserébe másoktól várok hozzá effekteket. A progi neve Atomix MP3. Várom a jelentkezőket, akik rendelkeznek az alapeffekteken kívül más torzító pluginekkel. Köszike.

Előzmény: Pyton (1.)
wfs e-mail | 2003-01-17 21:38:36 | 2.
elindult egy oldal csak zenészeknek,vagy olyanoknak akit érdekelnek a számitogépes cuccok. nem magyarul van de ha tudsz angolul ott érdekes dolgokat találsz.
www.patrascano.com


Előzmény: Pyton (1.)
Pyton e-mail | 2003-01-13 00:10:48 | 1.
Szevasztok

Mindenkinek aki tud mixer programokat sz.gépre várom e-mail-jét !!!
jól kezelhető normális mixer progikat keresek zeneírásra úgy érzem megtaláltam már régóta a legjobbat Reason mostmár Reason 2 ehhez is keresek Trance-es hangszereket honnan tölthetnék le többnyire D&B-es hangszert találok de most elsősorban a remixprogramok érdekelnek és ha tud valaki jó állapotban lévő cd-s keverő szettet elfogadható áron azok hozzászólásait és leveleit is várom előre is köszi minden hozzászólást üdvözlettel

Bandi


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.