Click to Visit
Rock - Kutya vagy macska-párti vagy?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  

Razorbladekiss e-mail | 2003-07-24 11:34:25 | 90.
Én allergiás vagyok a macskaszőrre,ezért nem igazán örülök ha mackaszőrös a ruhám,mer általában akkor vadul el kezdek tüsszögni...

Nightqueen e-mail | 2003-07-23 16:48:26 | 89.
A szőrt a ruhámon én sem szeretem, de mikor fésülöm a cicám szőrét, és látom, mennyire tetszik neki a dolog, akkor örülök neki! :)

Előzmény: Grizon (86.)
Rina e-mail | 2003-07-15 19:53:52 | 88.
Én imádom amikor az ezüst perzsám szőre beborítja a pólóm! A szüleim már kevésbé....
Ahol macska van, szőr is van:)


Előzmény: fighterbunny (87.)
fighterbunny e-mail | 2003-07-15 15:09:22 | 87.
pláne az én grillvörös angórámmal ;))))))))
fkete pólón nagyon szép látvány egy fél macska :D

Grizon e-mail | 2003-07-15 10:04:45 | 86.
Ja,csak azt utálom ha túl sokat ölelgetem akkor tele leszek cicaszőrrel q:-)

Előzmény: Nightqueen (83.)
blackdingostar e-mail | 2003-07-14 21:36:01 | 85.
azért így utólag sajnálom szegény medvéket
blackdingostar e-mail | 2003-07-14 21:34:18 | 84.
Az állatkínzókat úgy kéne megbüntetni,hogy kittennék őket egy kis lakatlan szigetre +10 medve.Mondják hogy a vétkeseknek meg kell bocsátani,én megbocsátok mostmár csak állatbarátaiktól kell elnézést kérnijük.
Ha,ők megbocsátanak......


Előzmény: haska (74.)
Nightqueen e-mail | 2003-07-14 16:21:37 | 83.
Olyan nehéz elhinni róluk, igaz?
Pedig úgy lehet őket szeretgetni! Na, mindegy! Csak okosan!


Előzmény: Grizon (81.)
Nightqueen e-mail | 2003-07-14 16:19:08 | 82.
Ez úgy történt, hogy a csecsemőnek a testvére nem mosott kezet cicázás után, és úgy fogta meg az öccsét (?). Ettől kapta a betegséget.

Persze, nem azt mondtam, hogy minden macska okoz betegséget. Pl. nekünk 10 éve van mindig cicánk, és semmi bajunk nem lett.
Gondolom, az is beleszámít, ki hogy' tartja a cicát.


Előzmény: fighterbunny (79.)
Grizon e-mail | 2003-07-14 10:08:57 | 81.
Mert a macska szervezete tele van olyan baktériummal, ami a cicura nem káros, de az emberekre igen, ergó a szobacicádat sem túl jó 5let csecsemő közelébe engedni,de az sem túl egézséges ha te iszol egy bögréből a kis bolhazsákkal...

Előzmény: Rina (80.)
Rina e-mail | 2003-07-13 19:50:08 | 80.
A kóbórmacska egészen más. Szemétben turkál, egeret, patkányt eszik, meg amit talál. Amit a lakásban tartunk, attól semmi bajunk nem lesz. Feltéve, ha nem vagyunk rá allergiásak. Különben is a macska az egyik legtisztább állat, csak eszik(már ha eszik), alszik, és mosdik. Mitől terjesztene betegséget?

Előzmény: fighterbunny (79.)
fighterbunny e-mail | 2003-07-13 17:03:16 | 79.
naya. a kobormacska. de azert nehogy ma rkitalaljuk hogy minden macska uranfertözött es radioaktiv...

ebböl kiindulva aki odaenged egy csecsemöt egy kobor vagy beteg macska közelebe, az-mar tellg elnezest hogy ijet mondok, de ez a velemenyem-az meg is erdemli es csak es kizarolag maga tokolhatja.


Előzmény: Nightqueen (77.)
Nightqueen e-mail | 2003-07-13 16:45:52 | 78.
A mi macskánk sem akar enni, nagyon lefogyott a téli kinézetéhez képest, de neki nincs baja, csak sokat csajozik...és ettől fogy most le.
Nightqueen e-mail | 2003-07-13 16:42:38 | 77.
De azt is mondják, hogy a macska rengeteg betegséget terjeszt...
Lakóhelyemen ettől betegedett meg egy csecsemő, majdnem belehalt!


Előzmény: Rina (72.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-07-13 11:11:20 | 76.
A nagyanyám macskájának is ugyanez a baja,hogy nem eszik....
Rina e-mail | 2003-07-13 08:35:35 | 75.
haska! Ha apukád állatorvos, lehet, hogy tudsz válaszolni nekem. Miért van az, hogy a macskám nem hajlandó enni? Semmit sem eszik meg, a legdrágább macskaeledelt sem, felvágottat se.
Nekem is volt 1 macskám, daganatok voltak a torkában.De most van egy 1,5éves cicám aki nem nagyon eszik, tiszta sovány, de nagyon aranyos!!!!


Előzmény: haska (73.)
haska e-mail | 2003-07-12 20:14:59 | 74.
amúgy nemtom így írják-e, de létezik egy olyan dolog, amit Talio-elvnek hívnak. ezt az ókorban találták ki, és azt jelenti, hogy szemet szemért... törvényeikben sikeresen alkalmazták a sumérok(pl), én ezt mostanság is bevetném, főleg az ilyen faszszopó lelketlen gecik ellen, akik ilyesmiket művelnek, mint ezek fadd-dombori anyabaszók. az ilyennek ez kéne. amúgy nem is sejtitek sztem, milyen különbség van az amerikai(usa) meg a/egyes magyar állattartók közt. ha érdekel Titeket írok róla.
haska e-mail | 2003-07-12 20:07:39 | 73.
nemtom láttátok-é a ma este fókusz pluszt?
kissé (azazhogy kurvára) megrázó volt. állatkínzásról szóló felvételeket mutattak benne. a szöveg ugye kereskedelmi tv-hez méltó volt, de akkor is borzalmas képek voltak. inkább nem mesélném el ha lehet. helyette valami vidámabb.
nemrég pusztult el:(( az ír farkas kutyánk (10 éves volt és rákos), és most vettünk egy kicsit. egész nap alszik, meg összevissza szaladgál. nagyon jófej! család+én állatszeretetéről annyit hogy van 2kutya, 2macska, 3tengerimalac, 2gekkó, 1leguán meg botsáskák. de ami állat házközelben él, majdnem minden megfordult nálunk. ja, mellesleg fater állatorvos:))

Rina e-mail | 2003-07-12 18:42:49 | 72.
Nem sok dolog jobb annál, mint magadhoz ölelni egy puhaszőrű cicát vagy kutyát. Állítólag aki kutyát vagy macskát simogat az tovább él...
Razorbladekiss e-mail | 2003-07-12 13:33:33 | 71.
Nekem se a kedvenc állatom a macska,de a világért sem bántanám.
Rina e-mail | 2003-07-11 19:39:37 | 70.
Akinek van szive bántani egy állatot, az nem is ember!!!!
fighterbunny e-mail | 2003-07-11 16:39:06 | 69.
na az ijeneket kell a kocsi utan kötni, mint te...


Előzmény: hooligan (67.)
lzsolt e-mail | 2003-07-11 15:03:01 | 68.
Haha, hát ez rohadtul vicces...

Előzmény: hooligan (67.)
hooligan e-mail | 2003-07-11 14:57:02 | 67.
Nekem 2 kutyám van (yorky, németjuhász)
A macskákat arra találták ki hogy szabad prédák legyenek a csuzli általi halálban...

Razorbladekiss e-mail | 2003-07-11 14:50:32 | 66.
Naja.

Előzmény: Nightqueen (65.)
Nightqueen e-mail | 2003-07-11 07:50:19 | 65.
Nekem van kutyám is és macskám is. Számomra a kutyám okosabb. A macskákat ravasz kis dögöknek tartom. Persze, az kétségtelen, hogy van esze, máskülönben nem csak kajálni járna haza. A macskákat nem lehet a kutyákhoz hasonlítani. Teljesen más a két állat életformája.
Mindkettőt ugyanúgy lehet szeretni, és ez a lényeg.


Előzmény: Razorbladekiss (64.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-07-10 17:09:24 | 64.
Nem vitatkozom,de nem győztél meg arról hogy a macskák okosabak lennének a kutyáknál.Mindenkinek az az állat a tökéletes,az okos amilyen van neki.
lzsolt e-mail | 2003-07-10 16:33:19 | 63.
Igazad van, teljes mértékben.

Előzmény: fighterbunny (62.)
fighterbunny e-mail | 2003-07-10 15:58:55 | 62.
nekem meg van macskam, 4is, 11eve. kutya 2, ugy 8eve.
az ember azert erzi okosabbnak a kutyat mert azt benaathatja mindne hujeségre. hozd ide szépen a ujsagooooot, maszsirozd meg a gazdi labat stb stb.
en lattam a macskaimat vadaszni, boszsut allni, hat kerme köztük elük-az hogy nem tanithaoak-legalabbis ugyanarra mint a kutyak-attol me glehetnek ugyanagnnyir avagy sokka intelligensebbek.
es akkor most itt megis cafolnam az elözö erre vonatkozo hozzaszolasomat; a macska ezerszer ravaszabb, furfangosab, mesterkeltebb, igazi ragadozo, nem akarmilyen intelligencival.
perzse akutya is okos, de sokkal jobban függ az embertől, és mivel észázadok óta szinte ugyanara használják-ül fekszik kultúráltan szórakozik-más génjeik és tulajdonságaik tán elavultak a generaciok soran, nemis beszelve a beltenyészetről. a macska azert maradt meg ravasznak és eme szempontból kifürkészhetetlennek, mert sokkal kevesebb kontaktusa van az emberrel, szabadúszóbb, nem lhe tneki korlátokat szabni, ő azt csinál amit akar és kész :)

szóval mindkettő intelligensebb; egyik így másik úgy-mindazonaltal ha csak egy hajszallalas is,de okosabb a macska.

szubjektiv velemenyt halllottunk.

mellesleg ez szerintemis primitiv köbunkosag a masik tabort leszolni, miertnem lehet ezt kulturaltan megbeszelni?
ilynre es hasonlókra gondolok:

>>Akkor ez azoknak szól akik azt hiszik hogy a macskák okosabbak a kutyáknál: <<
(megjegyzem eeeen szemelyszerint a VIVA TV böl nemcsak znei, de SEMILYEN inormaciot nem fogdok el de ezis magán...)



Előzmény: Razorbladekiss (61.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-07-10 15:39:27 | 61.
Akkor ez azoknak szól akik azt hiszik hogy a macskák okosabbak a kutyáknál:
Tegnap néztem a VIVA TV-n az Interaktívot és a macskákról volt szó...namind1 a végén +kérdezte a műsorvezető a vendéget akinek van macskája is meg kutyája is,és figyeli a viselkedésüket,hogy melyik az okosabb és azt válaszolta hogy a macska az butusabb a kutyánál.
Ja és ismerem a macskákat mert van a nagyanyámnak aki velünk lakik...


Előzmény: Rina (55.)
Nightqueen e-mail | 2003-07-10 14:22:58 | 60.
Igen, igen. Ennyire érzékeny vagyok, de ezt már mindenki tudja itt rólam...
Nem vettem baszogatásnak, amit írtál, de én nem tudnék ilyenen nevetni.
Pl. a húgomnak volt 4 papagája, piszokul utálom őket, mert mindig szemetelnek és hangosak. Poénból mindig mondtam neki, remélem, minél előbb megdöglenek, de természetesen nem bántottam őket.
Egyik reggel anya azt mondta, elpusztult az egyik. Még ezen sem nevettem, pedig utáltam a papagájt. Nagyon elszomorodtam tőle...
Jobban vagyok, sokat gondolkodok a történtekről, de ahhoz nincs erőm, hogy újra kezembe vegyem az újságot, és rápillantsak a képre. Borzalmas!


Előzmény: nihilfeeling (58.)
Nightqueen e-mail | 2003-07-10 14:18:49 | 59.
Az a poén az egészben, hogy az a szerencsétlen kutyuka 28 kg volt, teljesen legyengült, beteg. Hogy bántana már egy rotit??? Idióta barom! Különben is a roti sokkal harciasabb kutya, annak alapból nem tudna ártani egy ilyen kóbor állat!
Megbánta? Na, igen. Pontosan azért, mert a családja is elfordult tőle, nincs munkája. Szó sincs arról, hogy a tettét bánta meg, inkább a következményeit akarná elkerülni. De most már csak szenvedjen, megérdemli!
Rohadt, mocsok!


Előzmény: fighterbunny (57.)
nihilfeeling e-mail | 2003-07-10 13:46:23 | 58.
Te komolyan ilyen érzékeny vagy?Remélem azóta jobban vagy már.Na jó ezt nem baszogatásnak szántam,csak számomra hihetetlen,hogy ilyenért lehet sírni,őszintén:mikor ezt a hozzászólást elolvastam én nevettem,ne haragudj,tényleg nem bunkóságból írom.De nem kell azt hinni,hogy én is álltakínzó vagyok,soha nem bántottam még állatot,mármint legyeken,meg szúnyogokon kívűl,na jó néha véletlenül rálépek egy csigára,de az nem direkt van.

Előzmény: Nightqueen (56.)
fighterbunny e-mail | 2003-07-10 13:28:01 | 57.
en azert annak is tudnek egyket dolgot mondnai, aki végignézte ezt. én szerintem tényleg öszerugdaltam volna a csávót, nemérdekel emnyire tarfeju kigyut alla,t akkoris egy faszfej-mar elnezest.
amugy kesöbb azt nyilatkozta, hogy azert tette mindezt, mert neki van egy rotija, akit tanittatott me gmitotmén, éshogy eza ki szsernecsétlen nekitámadt...
1. a roti ha tanitott ha ne egy perc alatt szétkapja szegényt
2. szemtanuk szeirnt a két kutya szaglászta egymást és barátkozott, szó se volt verekedésről.

mellesleg kintvoltak a fehérkeresztesek, és a csaresz egyebirant a sajat "feltett" kutyikjat sme tartja sokkal jobban: egy kb 5meteres lancon tartja, 40fok meleg, víz sehol, kutya ápolatlan, beteg. ennyit erről..
amiért télleg bitófa: "megbánta amit tett".
hat ennyivel el lehet inteni?!! FULLADJON A TAKNYABA, HÜLYE KRETÉN.
amugy azota csaladilag fehér szalaggal rohangalunk...kivaltkepp en, en vagyok itt a nagy allatvedö. annyira fel tudom huzni magam hogy hu.


Előzmény: Nightqueen (56.)
Nightqueen e-mail | 2003-07-09 19:11:49 | 56.
Húgom most hozta ide könnyes szemekkel a Storyt, és a kezembe nyomta. Nem bírt megszólalni sem, csak nyújtotta az újságot.
Elvettem tőle, és egy nagyon édi kutya képét láttam, aki tele volt sebekkel, és a főcímből már rájöttem, miről van szó.
Kb. 10 percig nem bírtam elolvasni a cikket, mert annyira sírtam. Miután erőt vettem magamon, olvasni kezdtem, és eláztattam az újságot. Azóta is sírok.
Az ilyen nem ember!
Kötelet neki! És akkor még ő van felháborodva, hogy nem kap munkát? Nem tudja törleszteni az adósságait? Ki a fenét érdekel egy ilyen szemét?
Ha ilyen apám lenne, letagadnám, otthagynám a fenébe!
Hogy lehet valaki ilyen?
Egy szerencsétlen állat... Annak az embernek annyi esze sem volt, mint annak a kutyának! Egy csöpp szeretet nem lakozik benne??? Egy utolsó szemétláda! Remélem, tényleg öngyilkos lesz!
És akkor mondhatja, hogy egy kutya tette tönkre az életét!
MIért mindig a jókkal csesznek ki?
De milyen alapon kell bántani egy kóbor állatot? Nem az a normális megoldás, ha megkeresem a gazdáját, vagy befogadom, vagy menhelyre viszem?
Nem, a kocsi után kötöm...
Nem bírom felfogni, az az ember miként tudta elnézni annak az állatnak a szenvedését!
Rohadjon meg, ott ahol van!

(Bocs, hogy ennyit írtam, de most nagyon kiakadtam. Nekem fáj, amit a kutyussal műveltek!)
Ide nagyon aktuális a Barbárok című novella. Semmivel sem különb!


Előzmény: fighterbunny (44.)
Rina e-mail | 2003-07-09 18:43:58 | 55.
Persze. Van önálló gondolata a kutyáknak, meg imádni valóak, de a macskák minden téren okosabbak! Több előnyük is van.
zeika e-mail | 2003-07-09 18:17:20 | 54.
Ez hülyeség... Az én kutyim például anélkül is megkergeti a macsekokat, hogy mondtam volna neki... q:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Előzmény: Rina (53.)
Rina e-mail | 2003-07-09 16:44:39 | 53.
A kutyáknak egyéniségük? Ha ha! A kutya csak azt csinálja, amit te mondasz neki..."gyere ide! Hozd vissza! Ül!" A macskáknak ellenben van önálló gondolatuk. Félre ne érts, imádom a kutyákat, de a szívem a cicákhoz húz.

Előzmény: Razorbladekiss (51.)
lzsolt e-mail | 2003-07-09 16:43:54 | 52.
hahaha...jó vicc...
Nekem 3 macskám van, és mindháromnak teljesen más egyénisége van. Ebből a kijelentésedből az látszik, hogy nagyon nem ismered a macskákat.


Előzmény: Razorbladekiss (51.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-07-09 15:30:26 | 51.
A kutyáknak van egyéniségük ellentétben a macskákkal...

Előzmény: lzsolt (48.)
fighterbunny e-mail | 2003-07-09 11:26:00 | 50.
megvédeném a pitteket. két staf terrierrel elek egesz kis korom ota, namost eccersem bantottak, hagytak hogy tepjem fuluket farkukat(bár akkor még csak az egyik volt meg, aki mára eléggé megöregedett szegény), sőt a macskákkal is nagyon nagyon jól kijöttek. lehet, hgy a mi esetünk ritka, de én állítom hogy az a kiskutya akinek a szülei nem voltak bevadítva és terminátor 1200.0 ra beprogramozva, és a kiskutya is normális körülmények közt nevelkedik...hát viselkedésben egy skotjuhasz agresszivabb(meg butáb is hehe)
A kutya jól tanítható, a macska viszont független, szabad akaratú, és marha intelligens.
nekünk nem eccer volt mar olyan esetünk, hogy egyikmasik cica eleg bosszualloan viselkedett. söt az egyik kifejezetten szeret szemétkedni, éshát mint tudjuk, aki gonosz annak esze van :)

nemtom, én nemvagyok s ekutya, se macska, nemtudom mi jáccódik le az agyukban, szóval én naggyából egynerangúnak érzem őket, pláne hogy mindkét állományból kijutott egy két példány a családi kasszára :)


Előzmény: Thomas (49.)
Thomas e-mail | 2003-07-09 10:48:04 | 49.
A srác nem mondta, hogy a kutyák okosabbak, csak azzal nem értett egyet, miszerint hülyébbek lennének a macskáknál. Egyébként a kutya az ember legjobb barátja. Ha pedig enemy, azt ki is nyilvánítja (kivéve pitbull, de szegényeknél ez betegség). Ezzel szemben a macsekok álszentek és csak kihasználnak. Pfuj... :))

Előzmény: lzsolt (48.)
lzsolt e-mail | 2003-07-09 08:48:16 | 48.
Te ne haragudj, de igaz... Az egy idióta sztereotípia, hogy a kutyák az okosabbak.

Előzmény: Razorbladekiss (47.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-07-09 06:56:06 | 47.
Ne haragudj Rina,de nem igaz,hogy a macskák okosabbak a kutyáknál...

Előzmény: Rina (46.)
Rina e-mail | 2003-07-08 19:13:26 | 46.
Én minden állatot szeretek kivéve a pókot. Brrrrr...a zsiráf a kedvencem, de van 1 cicám, akit nagggyon szeretek. Elég sovány szegény, nem eszik meg semmit, még a legmárkásabb tápokat sem...A kutyák is aranyosak! De szerintem a macskák sokkal okosabbak!!!
Razorbladekiss e-mail | 2003-07-08 19:02:39 | 45.
Hát én a kutyákat szeretem jobban,de a macskákkal is kijövök,nincs semmi bajom velük.
fighterbunny e-mail | 2003-07-08 18:56:08 | 44.
telleg, eleg szomoru tema, de
mitszoltok ehez a fadd-dömböri ügyhöz?

sztem aki ijenre képes azt krumpliszsákba kéne kötni, megrugdalni, bedobni egy slayer koncerten zsákostul a tömegbe, aztán kivenni és némi nehezékkel a fekete-tengerbe hajitani...
nekem kb ennyi az elképzelésem a dologról.

Rank 1 e-mail | 2003-06-23 19:17:53 | 43.
Ez igaz!

Előzmény: halj meg (40.)
Rank 1 e-mail | 2003-06-23 19:17:52 | 42.
Ez igaz!

Előzmény: halj meg (40.)
Rank 1 e-mail | 2003-06-23 19:17:06 | 41.
A macskákat jobban szeretem,de a kutyák is aranyosak(már amelyikek).

1  2  3  4  5  6  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.