Click to Visit
Rock - Fiúk akik sminkelik magukat
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  

Nightqueen e-mail | 2004-10-11 09:53:38 | 267.
Na, igen. Miután beírtam ezt a fórumba, megemlítettem neki, hogy megnézném, milyen kifestve. Általában benne van minden hülyeségben, de ezt most nagyon elutasította. Nem értem, miért! Pedig tényleg tök jól nézne ki!
Lehet, hogy tényleg igazad van, és leitatom! :)

És a volt pasidnak hogy állt a smink? Milyenre festetted ki? Rendes smink, vagy a Kiss-féle kifestés volt?


Előzmény: coma (266.)
coma e-mail | 2004-10-08 19:19:15 | 266.
hu akkor mindenképpen fesd ki ha ugy gondolod hogy jol állna neki.Persze csak ha együttmüködik:)Én kifestettem a volt pasimat-de nem ezért szakitottunk,hihi-.Vannak pasik-elég sokan-akik elvböl elutasitják még a probát is..nos,ezeket le kell itatni,és aztán...:)és persze lefotozni...

Előzmény: Nightqueen (265.)
Nightqueen e-mail | 2004-10-06 11:46:18 | 265.
Na, mifelénk van egy "nagyon menő rocker srác". Legalább 150 cm, és nagyon keménynek képzeli magát. A körmei állandóan feketére vannak festve, a szeme is mindig fekete, de nem az a tuti, pasinak való smink, hanem az a tipikus buzi. Undorítóan néz ki! Már mindenkinek hányingere van a sráctól...
Amúgy meg tényleg van benne homi beütés. Barinője van, de a pasikkal való szexet sem veti meg. Felfordul tőle a gyomrom. Nem azért mert meleg, hanem mert a srác alapból gusztustalan.

Azért pasimat megnézném egy kevésbé feltűnő sminkben. Ő nem festi magát, de szerintem jól állna neki.


Előzmény: mocarella (263.)
krenato e-mail | 2004-08-06 16:57:51 | 264.
hát igen, ez totál igaz, ehhez nem is fűzök többet...csö

Előzmény: mocarella (263.)
mocarella e-mail | 2004-08-02 11:22:21 | 263.
szerintem vannak pasik akiknek jól áll a smink, vannak amiknek nem
de szerintem a legjobban a zenei ízléstől függ, hogy ki festi megát és ki nem
az alternatív zenészeknek, a rockereknek stb.....jól áll a smink
de csajok gondoljatok bele, hogy milyen lenne Justin Timberleke sminkben.
amúgy vannak pl. olyan rockerek, akiknek nem áll jól a smink pl. Kurt Cobain sminkben? ne...
és fontos, hogy az alatt, hogy smink mit értünk.
nem mindegy, hogy egy pasi kihúzza a szemét, hogy rózsaszín szemfestéket és rúzst rak magára
ez egyálltalán nem férfias, hanem inkább buzis, nem?

pure morning e-mail | 2004-07-30 11:17:46 | 262.
sziasztok!
csak most találtam erre e topicra...
szeretnék a tarssággal megismerkedni blablabla.
én nem fiú vagyok de érdekelnek az olyan fiúk akik festik magukat nemtudom miért...talán a zenei ízlésem miatt.amiket szeretek:placebo,muse és alternatív zenék.nem tudom mit írjak egyenlőre ennyi.

pusz:
Pure

krenato e-mail | 2004-05-14 22:09:50 | 261.
jah, rég volt, de mi?! ;) tán én a topicba?!
na jólvan, akkor beírok ide, hogy írtam oda. csöv


Előzmény: Spite and Malice (260.)
Spite and Malice e-mail | 2004-05-14 21:10:46 | 260.
Ranáto! Placebo topic?Rég volt.Mi van veled?Írj már a Placebo topicba!
krenato e-mail | 2004-05-05 10:11:46 | 259.
izé, örülök is neki, totál a zenekarra tudtam figyelni...
ja és hörgéseket én is hallottam, onnan a fa felől jött :)

na háj


Előzmény: LadyBlack-eyed (258.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-05 06:23:26 | 258.
heh mikor még kint ültünk a pecsa előtt akkor hallottunk kellemes kis hörgéseket:)
magyarországot hagyjuk szerintem..egy fos az egész
inkább örülj neki hogy nem volt pogó(bár csodálkozom hogy nem volt)mert azok állatok.vagy darkon voltál?


Előzmény: krenato (257.)
krenato e-mail | 2004-05-04 07:41:44 | 257.
jaja.
amúgy odaálltak a "kinti szabadlevegős részhez", aztán ott mivel május 1, meg minden sok nép dzsogolt.
elkezdték órdítani, hogy MEG FOGTOK DÖGLENI!!!
meg hogy a lelketek el fog égni!!!
meg hogy kértek kis cukorkát??!! és ezutn ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
meg az unios csatlakozást is basztatták mert a magyarság elvész stb.
ami részben igaz is. gondolj bele, ha megkérdezik, hogy hova valósi vagy, asztmondod, ja "uniós vagyok". vagy az EUban születtem. már nem is fontos, hogy magyar vagy. sztem ez van a USA esetébes is.
na mondjuk annyira azért nem érdekel.szal ezt hagggyyyyuk.

pogo cseszett lenni, vagy csak kevés, kisebb "
társasában", de nem is bánom, hogy nem volt.na csá


Előzmény: LadyBlack-eyed (256.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-03 22:53:12 | 256.
jesszus!úgy látszik beszart a gépem vagy a fórum..na mindegy!
ott megismarkedtél vkikkel?de mégis mit csinált az a két ember?
a lényeg hogy jó volt és épségben hazaértél.és nem volt pogo egyébként?


Előzmény: krenato (255.)
krenato e-mail | 2004-05-03 19:57:25 | 255.
húúú, hogy őszinte legyek, eléggé gátlásos csákó vagyok, főleg semmi pia nélkül. valahogy nem kivántam aznap este, meg haza is kellett volna találni... ;)

na szal a csákókat nem ismerem, úgy ahogy onnan senkit, egy ismerős nem volt.
ja és lehet tényleg láttalak... ki tudja...

egyik punk barátom mondta, hogy a skinheadektől, kopaszoktól tartsak, úzzak el a picsába a közelükből... nos azért már voltam pár koncerten, meg ilyesmiken, de énnekem még egyel sem akadt dolgom. hálistennek. amúgy semmi balhé, ahhoz képest, hogy még soha nem voltam pesten egyedűl. most még koncert is, meg térkép, meg minden. buli ezerrel. NOS QUUL volt!

lehet már írtam, de szét headbengeltem a fejem... még most is érzem, nem is kicsit... állat volt. ja és mindegyik koncerten kb 2-3sorban voltam, moonsorrow alatt azonban már nem tudtam tartani a fejem, annyira fájt... azaza a nyakam fájt. ezért leültem, és a kezemmel alátámasztottam. :) ja és én a moonsorrow után húztam el, többi már nem nagyon érdekelt.

majd egyszer lehet találkozhatnánk csak úgy "poénból" pesten... vagy majd valahilyen klassz koncerten. junkies-ra biztos megyek, jun 23 asszem pecsa sörkert. aztán valszeg sportsziget is lesz 11-12-13án. na csööööööööööv


Előzmény: LadyBlack-eyed (254.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-02 19:17:53 | 254.
hi!
hát képzeld nekünk is sikerült 9 körül lejutnunk.
örülök hogy neked tetszett de mikor mi mentünk már nem voltak olyan jó zenekarok.meg találkoztunk elég sok köcsöggel is...balhé is volt.egyébként nem volt rossz.jól bebasztunk már kint.mi maradtunk végig.
nah mesélj!kik voltak akik ijesztgettek?


Előzmény: krenato (252.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-02 19:17:37 | 254.
hi!
hát képzeld nekünk is sikerült 9 körül lejutnunk.
örülök hogy neked tetszett de mikor mi mentünk már nem voltak olyan jó zenekarok.meg találkoztunk elég sok köcsöggel is...balhé is volt.egyébként nem volt rossz.jól bebasztunk már kint.mi maradtunk végig.
nah mesélj!kik voltak akik ijesztgettek?


Előzmény: krenato (252.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-02 19:17:23 | 254.
hi!
hát képzeld nekünk is sikerült 9 körül lejutnunk.
örülök hogy neked tetszett de mikor mi mentünk már nem voltak olyan jó zenekarok.meg találkoztunk elég sok köcsöggel is...balhé is volt.egyébként nem volt rossz.jól bebasztunk már kint.mi maradtunk végig.
nah mesélj!kik voltak akik ijesztgettek?


Előzmény: krenato (252.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-02 19:04:18 | 254.
húúúú....
szóval nekünk is sikerült lejutnunk kb. 9 fele képzeld.mi maradtunk reggelig.lehet hogy láttál minket egyébként.kik voltak akik ijesztgették a népet?mit csináltak?én nem mentem be koncertre nagyon...bár akkor már amúgy is csak a szarabbak mentek.
és ott megismerkedtél emberkékkel?kikkel voltál?
nekünk volt szerncsénk elég sok köcsöghöz.balhé is volt tesóm barátja meg egy fasz között.
nah mesélj te is:)


Előzmény: krenato (252.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-02 19:02:48 | 254.
húúúú....
szóval nekünk is sikerült lejutnunk kb. 9 fele képzeld.mi maradtunk reggelig.lehet hogy láttál minket egyébként.kik voltak akik ijesztgették a népet?mit csináltak?én nem mentem be koncertre nagyon...bár akkor már amúgy is csak a szarabbak mentek.
és ott megismerkedtél emberkékkel?kikkel voltál?
nekünk volt szerncsénk elég sok köcsöghöz.balhé is volt tesóm barátja meg egy fasz között.
nah mesélj te is:)


Előzmény: krenato (252.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-02 19:02:48 | 254.
húúúú....
szóval nekünk is sikerült lejutnunk kb. 9 fele képzeld.mi maradtunk reggelig.lehet hogy láttál minket egyébként.kik voltak akik ijesztgették a népet?mit csináltak?én nem mentem be koncertre nagyon...bár akkor már amúgy is csak a szarabbak mentek.
és ott megismerkedtél emberkékkel?kikkel voltál?
nekünk volt szerncsénk elég sok köcsöghöz.balhé is volt tesóm barátja meg egy fasz között.
nah mesélj te is:)


Előzmény: krenato (252.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-02 19:02:43 | 254.
húúúú....
szóval nekünk is sikerült lejutnunk kb. 9 fele képzeld.mi maradtunk reggelig.lehet hogy láttál minket egyébként.kik voltak akik ijesztgették a népet?mit csináltak?én nem mentem be koncertre nagyon...bár akkor már amúgy is csak a szarabbak mentek.
és ott megismerkedtél emberkékkel?kikkel voltál?
nekünk volt szerncsénk elég sok köcsöghöz.balhé is volt tesóm barátja meg egy fasz között.
nah mesélj te is:)


Előzmény: krenato (252.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-02 19:02:43 | 254.
húúúú....
szóval nekünk is sikerült lejutnunk kb. 9 fele képzeld.mi maradtunk reggelig.lehet hogy láttál minket egyébként.kik voltak akik ijesztgették a népet?mit csináltak?én nem mentem be koncertre nagyon...bár akkor már amúgy is csak a szarabbak mentek.
és ott megismerkedtél emberkékkel?kikkel voltál?
nekünk volt szerncsénk elég sok köcsöghöz.balhé is volt tesóm barátja meg egy fasz között.
nah mesélj te is:)


Előzmény: krenato (252.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-02 19:02:43 | 254.
húúúú....
szóval nekünk is sikerült lejutnunk kb. 9 fele képzeld.mi maradtunk reggelig.lehet hogy láttál minket egyébként.kik voltak akik ijesztgették a népet?mit csináltak?én nem mentem be koncertre nagyon...bár akkor már amúgy is csak a szarabbak mentek.
és ott megismerkedtél emberkékkel?kikkel voltál?
nekünk volt szerncsénk elég sok köcsöghöz.balhé is volt tesóm barátja meg egy fasz között.
nah mesélj te is:)


Előzmény: krenato (252.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-02 19:02:43 | 254.
húúúú....
szóval nekünk is sikerült lejutnunk kb. 9 fele képzeld.mi maradtunk reggelig.lehet hogy láttál minket egyébként.kik voltak akik ijesztgették a népet?mit csináltak?én nem mentem be koncertre nagyon...bár akkor már amúgy is csak a szarabbak mentek.
és ott megismerkedtél emberkékkel?kikkel voltál?
nekünk volt szerncsénk elég sok köcsöghöz.balhé is volt tesóm barátja meg egy fasz között.
nah mesélj te is:)


Előzmény: krenato (252.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-02 19:02:42 | 254.
húúúú....
szóval nekünk is sikerült lejutnunk kb. 9 fele képzeld.mi maradtunk reggelig.lehet hogy láttál minket egyébként.kik voltak akik ijesztgették a népet?mit csináltak?én nem mentem be koncertre nagyon...bár akkor már amúgy is csak a szarabbak mentek.
és ott megismerkedtél emberkékkel?kikkel voltál?
nekünk volt szerncsénk elég sok köcsöghöz.balhé is volt tesóm barátja meg egy fasz között.
nah mesélj te is:)


Előzmény: krenato (252.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-02 19:02:40 | 254.
húúúú....
szóval nekünk is sikerült lejutnunk kb. 9 fele képzeld.mi maradtunk reggelig.lehet hogy láttál minket egyébként.kik voltak akik ijesztgették a népet?mit csináltak?én nem mentem be koncertre nagyon...bár akkor már amúgy is csak a szarabbak mentek.
és ott megismerkedtél emberkékkel?kikkel voltál?
nekünk volt szerncsénk elég sok köcsöghöz.balhé is volt tesóm barátja meg egy fasz között.
nah mesélj te is:)


Előzmény: krenato (252.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-02 19:02:19 | 254.
húúúú....
szóval nekünk is sikerült lejutnunk kb. 9 fele képzeld.mi maradtunk reggelig.lehet hogy láttál minket egyébként.kik voltak akik ijesztgették a népet?mit csináltak?én nem mentem be koncertre nagyon...bár akkor már amúgy is csak a szarabbak mentek.
és ott megismerkedtél emberkékkel?kikkel voltál?
nekünk volt szerncsénk elég sok köcsöghöz.balhé is volt tesóm barátja meg egy fasz között.
nah mesélj te is:)


Előzmény: krenato (252.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-02 19:01:33 | 254.
húúúú....
szóval nekünk is sikerült lejutnunk kb. 9 fele képzeld.mi maradtunk reggelig.lehet hogy láttál minket egyébként.kik voltak akik ijesztgették a népet?mit csináltak?én nem mentem be koncertre nagyon...bár akkor már amúgy is csak a szarabbak mentek.
és ott megismerkedtél emberkékkel?kikkel voltál?
nekünk volt szerncsénk elég sok köcsöghöz.balhé is volt tesóm barátja meg egy fasz között.
nah mesélj te is:)


Előzmény: krenato (252.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-02 18:59:40 | 254.
húúúú....
szóval nekünk is sikerült lejutnunk kb. 9 fele képzeld.mi maradtunk reggelig.lehet hogy láttál minket egyébként.kik voltak akik ijesztgették a népet?mit csináltak?én nem mentem be koncertre nagyon...bár akkor már amúgy is csak a szarabbak mentek.
és ott megismerkedtél emberkékkel?kikkel voltál?
nekünk volt szerncsénk elég sok köcsöghöz.balhé is volt tesóm barátja meg egy fasz között.
nah mesélj te is:)


Előzmény: krenato (252.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-02 18:59:27 | 254.
húúúú....
szóval nekünk is sikerült lejutnunk kb. 9 fele képzeld.mi maradtunk reggelig.lehet hogy láttál minket egyébként.kik voltak akik ijesztgették a népet?mit csináltak?én nem mentem be koncertre nagyon...bár akkor már amúgy is csak a szarabbak mentek.
és ott megismerkedtél emberkékkel?kikkel voltál?
nekünk volt szerncsénk elég sok köcsöghöz.balhé is volt tesóm barátja meg egy fasz között.
nah mesélj te is:)


Előzmény: krenato (252.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-02 18:59:16 | 254.
húúúú....
szóval nekünk is sikerült lejutnunk kb. 9 fele képzeld.mi maradtunk reggelig.lehet hogy láttál minket egyébként.kik voltak akik ijesztgették a népet?mit csináltak?én nem mentem be koncertre nagyon...bár akkor már amúgy is csak a szarabbak mentek.
és ott megismerkedtél emberkékkel?kikkel voltál?
nekünk volt szerncsénk elég sok köcsöghöz.balhé is volt tesóm barátja meg egy fasz között.
nah mesélj te is:)


Előzmény: krenato (252.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-02 18:55:55 | 254.
húúúú....
szóval nekünk is sikerült lejutnunk kb. 9 fele képzeld.mi maradtunk reggelig.lehet hogy láttál minket egyébként.kik voltak akik ijesztgették a népet?mit csináltak?én nem mentem be koncertre nagyon...bár akkor már amúgy is csak a szarabbak mentek.
és ott megismerkedtél emberkékkel?kikkel voltál?
nekünk volt szerncsénk elég sok köcsöghöz.balhé is volt tesóm barátja meg egy fasz között.
nah mesélj te is:)


Előzmény: krenato (252.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-05-02 18:55:06 | 254.
húúúú....
szóval nekünk is sikerült lejutnunk kb. 9 fele képzeld.mi maradtunk reggelig.lehet hogy láttál minket egyébként.kik voltak akik ijesztgették a népet?mit csináltak?én nem mentem be koncertre nagyon...bár akkor már amúgy is csak a szarabbak mentek.
és ott megismerkedtél emberkékkel?kikkel voltál?
nekünk volt szerncsénk elég sok köcsöghöz.balhé is volt tesóm barátja meg egy fasz között.
nah mesélj te is:)


Előzmény: krenato (252.)
Junkies csaj e-mail | 2004-05-02 16:25:29 | 253.
Sziasztok!
Még kurva új vagyok itt, és lusta voltam el is olvasni a dolgokat amiket írtatok!
Nekem kurvára tetszenek a sminkelt faszik!!!
Nemtudom ki hogy van ezzel.
Van itt valaki aki festi magát?
Szeretnék megismerni ilyen embereke!

krenato e-mail | 2004-05-02 13:53:20 | 252.
LadyBlack-eyed

hát bazzeg, elég sokat kellett várni, míg beengedtek, már vagy 3 óra volt asszem...

DE KURVA NAGY VOLT. kb 0h-ig maradtam, mert már úgyis csak feküdtem, ültem volna, mert alig tudtam/tudom tartani a fejem... mondhatni sokat headbengeltem, erős intenzitással... ;)

ja és meglepő, de nem sokan pogoztak, köztük én se, de izé, na azért néhe lökdösödtem egy kicsit, ha nekemjöttek...

ja és izé, volt két állat srác, aki ijesztgette a népet. hát bazzeg, na azt látni kellett volna... húúú, majd mesélek. egyszer, ha taláxunk.
na háj

krenato e-mail | 2004-04-30 22:12:47 | 251.
na semmi gáz, de jól beszívtam, senki nem megy innen gothicara, meg jól elunatozok majd, mert már reggel indulok a haverral, aki nemtom mért megy pestre, de valszeg húz is majd el pár óra múlva... :(

majd asszem öldödélek valahol, és gondolkodám. :)
na amúgymeg, lehet akkor kinnmaradok 3ig, vagy 4ig, sokat nem vesztek (remélem később is kezdenek...) de rád(rátok) azért kiváncsi vagyok...

na addig csá, vagy ha mégse taláxunk, akkor jó piálást! ;)


Előzmény: LadyBlack-eyed (250.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-04-30 21:02:47 | 250.
nah itt vagyok bocsi de nem ültem gépnél egy ideje.
szóval az a nagy fasza helyzet hogy nem tudunk gothicára menni..nem miattam.viszon valószínű ott fokunk valahol a pecsa előtt piálni hárman.mi kb 2-3 fele érünk oda.sajna ez van.elég ideges vagyok mert beleéltem magam.na mindegy.
ha estleg mégsem sikerül összefutnunk akkor majd legközelebb.annyi biztos hogy kint leszünk...persze lehet hogy te akkor már bent.nah most már tényleg abbahagyom.remélem ezt még el tudod olvasni.


Előzmény: krenato (248.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-04-30 20:55:26 | 249.
hát örülök neki hogy ott ekkora béke van a nácik és a többiek közt.örülj neki.persze én is ismerek elvétve egy két normálisat..de a legtöbb legszívesebben kinyírna itt pesten.


Előzmény: coma (244.)
krenato e-mail | 2004-04-30 20:20:17 | 248.
LadyBlack-eyed
na a korábbival megyek, egy haverommal. csak jön valaki, igaz ő nem koncertre jön...
na akkor 1re ottvagyok a pecsa előtt. remélem te is ott leszel, ha nem, és nem találkozunk előtte, attól még remélem, hogy koncertek valamelyikén összefutunk, és majd taláxunk, majdcsak nem sok ember lesz kifestve... :))
csövesz mindenkinek.

coma e-mail | 2004-04-30 18:11:39 | 247.
istenkém...küldjek nektek egy marékkal?Mármint fekete ruzst...:/

Előzmény: klikli (246.)
klikli e-mail | 2004-04-30 17:43:32 | 246.
Eddig még nem találtam fekete rúzst de egyik barátnőm ma pestre ment, megkértem, hogy hozzon ha lát olyat.
Amugy asszem azt mondták neki v.hol hogy fekete nem létezik, csak sötétszürke. Na mind1. Ugyis azért kell nekem a fekete rúzs, hogy koncertre jó, meg majd osztálykiránduláson jó lessz sokkolni a népet vele.


Előzmény: krenato (240.)
krenato e-mail | 2004-04-30 11:43:40 | 245.
LadyBlack-eyed
akkor holnap gothica4, asszem vonattal megyek.
bár vonattal pestre még jórégen osztkirándulás alkalmával mentem... :)
szal 11:39-re bentvan a vonat a józsefvárosi pu-ba! ott kéne találkozni, lehetne dumálni, meg minden előtte.

aztánmeg találkozhatunk a városligetbe is, mondjuk a pecsa előtt. 13órára már ott leszek az tuti, hacsak el nem tévedek, AMÚGY TÖK GÁZ, hogy 1edűl megyek. anyámnak azt hazudtam, hogy haverokkal dzsogolok el. de nem ;)

ja és, hogy milyen ruha lesz rajtam; fekete junkies póló (nemérdekel, hogy nem metálos...), rajta fekete pulcsi, fekete nadrág, barna bőrbakancs. ja és kifestve, mind köröm, mind szem. :)

itt a telszámom, egy sms-t legálább eressz meg, vagy csörgess rám, majd rájövök, hogy te vagy. azt vissza is hívlak. OKÉ!?
igazából fontos lenne, mert nSenki nem jön velem. :(
szal a számom; 06702673907

kösz, és császtok.

coma e-mail | 2004-04-29 15:50:26 | 244.
erröl eszembejutott egy kinos sztori.Mikor megérkeztem jelenlegi lakohelyemre (lipcse)még nem is sejtettem hogy ez egy nácitanya.Nem bántom öket ök se engem,különösebben nem zavar a dolog.Csakhogy mikor elindultam felderiteni a szorakozohelyeket,nem figyeltem kellöképpen az öltözékemre.Persze a szokványos dizsikben tök mindegy mi van rajtad.Felvettem egy tök extra che-polot,meg egy farmert.És bementem a barátommal egy lebujba,és a barátomon is tök véletlenül piros felsö volt.Nos a lebuj a kedvenc dizsim lett azota,de azon az estén legszivesebben felszivodtam volna,ugyanis tele volt nácikkal és kruftikkal-mint mindig.De a lényeg,hogy mi nem voltunk feketében.A barátom nemsokára "megismerkedett" egy nácival,és akkor gyorsan elhuztuk a csikot.Akkor szerintem elég bamba képet vághattam de most már röhögnöm kell magamon.Most ha fizetnének nekem se mennék be oda hasonlo poloban,de hát annak idején nem sejtettem hogy mi a helyzet.Itt rengeteg a punk, a náci és a krufti,meg a jo ég tudja még mennyi különféle banda létezik akiket meg se tudok különböztetni egymástol.Még nem láttam egy verekedést sem köztük,de azért ha becseppensz valahova a téves öltözékben...zabszem:)

Előzmény: LadyBlack-eyed (243.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-04-28 16:36:39 | 243.
higgyétek el hogy pesten ugyan olyan szar abból szempontból hogy rengetek a köcsög aki beszól.egy külvárosban lehet hogy sokan néznek de pesten üvöltöznek rád ,tele van nácikkal és cigányokkal akik arra várnak hogy szétverjenek,na meg a primitív raverek...róluk ne is beszéljünk.
noh csak ennyit akartam páá

coma e-mail | 2004-04-28 14:54:25 | 242.
nem vagyok pesti..szerintem pesten is lesnének ha igy végigflangálna valaki az utcán.Minden nyáron töltök pár napot pesten és senkit nem láttam..


Előzmény: SpecialNeeds (239.)
krenato e-mail | 2004-04-28 13:06:00 | 241.
ja és azért sztem is jó lehet pesten, de csak az élet miatt, amúgy nem tudnám elviselni a folyamatos zajt (kocsik, + minden egyéb) szal azért csak a külvárosba laknék szivesen. háj
krenato e-mail | 2004-04-28 13:04:04 | 240.
izé, ja azért jó hülyének néznek, mi, hogy kiröhögöd magad...engem pl totál leidiótáznak, amikor elkezdek síkítani, vagy ordítani a busz+állóba... de enegem ez ne érdekeL.
ja és fekete rúzst én sem találtam sehol... :(


Előzmény: klikli (238.)
SpecialNeeds e-mail | 2004-04-28 12:41:45 | 239.
Sziasztok!
Én pedig nagyon irigyellek titeket,pestieket.Én egy kisvárosban lakom,gondolhatjátok,hogy az ilyen "kisembereknek" a szemét minden szúrja.Na ezt jól megfogalmaztam,mindegy,értsétek jól.Most nem igazán forog az agyam.Szóval ott Pesten tök jó lehet.Voltam már néhányszor ott és a kutya sem szólt be.
Na megyek,pá mindenkinek.


Előzmény: coma (237.)
klikli e-mail | 2004-04-27 19:06:36 | 238.
krenato:

hát az szívás, ha a szüleid ennyire brutálisak.
Az én szüleim nem tul durvák, csak attol idegesek hogy (szinte) mindig feketében vagyok,( apám kijelentette hogy nem vesz nekem fekete ruhát - de azér rá lehet venni :))
Multkor montam anyámnak, hogy ha látok v. hol fekete rúzst vesze magamnak.
Ezzen egy kicsit kibukott, csak az nyugtatta m,eg, hogy úgyse találok sehol olyat.
Na ez van. De akkor még szerencsésnek mondhatom magam.

A röhögéstől meg annyut hogy osztályfőnöki órán gyakran rájön a röhögögörcs /az ofő nagyoön csúnya!/ és ezt nem birom visszatartani, de nem baj mert legalább jól felbosszantom a rusnya ofőmet :DDD


Előzmény: krenato (229.)
coma e-mail | 2004-04-27 15:45:01 | 237.
kezdelek sajnálni benneteket,komolyan.Most ezt nem gunyosan mondtam.Nálunk éjjel és nappal is ugy mászkálnak az ilyen festett,fekete cuccos alakok mint bárki más.Na jo itt is van 1-2 ember aki jol megnézi öket,de ennyi.Itt max annyit mond egy kivülállo,hogy "hm..nem szeretem a kruftikat"vagy az ellenkezöjét,de biztos hogy nem kiabál utánna,hogy "hé te buzi,néztél má ma tükörbe?"
krenato e-mail | 2004-04-27 14:43:12 | 236.
az a srác én voltam! na persze... :))
amúgymeg sztem a lányoknak is jol áll, ha kivannak festve, mondjuk rajtuk lehet nem tudok annyit elviseni, mint magamon, vagy egy blekkkkkk metálos srácon...
na háj


Előzmény: SpecialNeeds (235.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.