Click to Visit
Rock - Fiúk akik sminkelik magukat
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  

SpecialNeeds e-mail | 2004-04-27 13:31:00 | 235.
Sziasztok!
Meg kell osztanom veletek egy kellemes élményt.Tegnap este tök fáradtan gyalogoltam hazafelé és szembejött velem két, kb.21-22 éves ficak.Jobbnak láttam,ha a szemükbe sem nézek,u.is szokás szerint rendesen ki voltam pingálva.Elmentek mellettem,aztán 1/2füllel hallottam,hogy az egyik azt mondja a másiknak,hogy milyen jól/szépen/ki vagyok festve.Ez annyira jól esett,végre nem csak negatív, meg "hú de megdugnálak"-hoz hasonló bunkó beszólásokat kapok.És teljesen véletlenül
egy hosszú hajú,rockos kinézetű fiú mondta ezt.
Na pá,aranyoskáim!

fimo e-mail | 2004-04-27 12:53:36 | 234.
Sziasztok!A barátom pont ma mutatta meg azt a képet,amin ki vannak festve-darkos meg minden-vörössel meg feketével és így riogatták Debrecen népét.Hiába,jó srác :-)))
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-04-26 20:20:20 | 233.
heh..én már lassan két-három hónapja csak bort iszok,mellé egy kis sört.
a vodkát már nem bírom,adtól meg a kevertől hányok rendesen.
huh elég nagy alkesz vagyok asszem:)


Előzmény: coma (232.)
coma e-mail | 2004-04-26 19:57:26 | 232.
én már ha arra gondolok,hogy C_2-H_5-OH hánynom kell.:/De asszem a sörtöl még jobban mint a bortol és a legrosszabb talán a vodka..

Előzmény: LadyBlack-eyed (230.)
krenato e-mail | 2004-04-26 19:30:23 | 231.
izé, OKÉ!
amúgy majdnem megszívuk a "halálunk"... ennek bővebb kifejtése majd személyesen, mert itt túl sok lenne...
na csá


Előzmény: LadyBlack-eyed (230.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-04-25 19:47:21 | 230.
jól van!
akkor gothicán.mi is borozni fogunk szerintem,bár már hányok tőle:)úgyhogy szívesen söröznék..én szeretem.


Előzmény: krenato (229.)
krenato e-mail | 2004-04-24 22:34:05 | 229.
___LadyBlack-eyed
hát igwn, múgy kösz, hogy 1üttérzel, mondjuk énis ki szoktam az embereket röhögni, néha magamban, néha a haverokkal... ;)
ja és gothica 4! naná!
majd előtte 1nappal megírom hol leszek, hogy találkozhatnánk. meg mikor is érek oda... :)
sörözhetnénk egy kicsit... mondjuk utálom a sört, majd viszek boroskóát. :)
már nagyon várom!

___SpecialNeeds
hát igen, ennyit az emberek "tudásáról". nálnk is egykét csaj a punk haveromnak izélnek hogy ő punk.
már nemazért, de sztem azt se tudják mi az... nem értik a lényegét, az egésznek nem látják értelmét. csak tudják, hogy ő punk, mert olyan a haja, meg az öltözködése.

___klikli
kösz, le is szarom, nem érdekelne senki, de anyámék már idegesítenek. letépett poszterek, felpofozás, kis hajtépés. =balhé.
na én ezt azért nem akarom minden nap.
vagyis majd ha készen lesz a szobám(saját kulcs, stb.) valszeg elkezdem magam festeni. anyámék akkor ugyse fognak sokat látni. ;)
áááá, még jó, hogy van egy két haverom, ahol akár tényleg el is lakhatnék,csak zsét kéne szereznem, és beszállni a kajába, meg mindenbe.
na mindegy, anyámék szerintem azt hiszik, ha most távol tudnak tartani a festéstől, akkor amikor majd elköltözök,stb. már kinöttem az egészből. ISTENEM, MEKKORÁT TÉVEDTEK...! húúú
ja és az a röhögés jó dolog lehet, én ezt még nem csináltam, csak úgy, hogy a haverokkal röhögünk a semmin, azaz az egyikünk elkezd nevetni, és akkor a másik, meg a harmadik azon nevet, hogy elkezdett nevetni az első, utána meg a második... és csak nevetünk egymáson. :)
hülyéskedés még; egyszer találtunk egy faágat, nem tudtuk kéz nélkül eltörni, hát "ideges" lettem, elrútam, aztán még idegessebb lettem, és elkezdtem futni az ág irányába, és közben valamit kiabálva belerúgtam egy nagyot. erre meg eltört..., de szemben mindeközben jött egy anyuka, meg egy kissrác, totál hülyének, idegbetegnek néztek.
nembaj, úgykell nekik.

amúgymeg képzeljétek régi osztálytársam elkezdi, hova elzüllődtem, nem tanulok, + milyen zenéket hallgatok. elkezdi, de te mit hallgatsz, ha rockker vagy, de se manson, se linkin, meg bizkit, meg se tcs. óóóó, ha tudná hány és hány alternatív, rock, metál együttes van, akik nagyon klafa zenét nyomnak... na meg persze az underground együttesek. :)
na háj

LadyBlack-eyed e-mail | 2004-04-24 14:40:43 | 228.
nah azt gittem már nem is élsz:)
jól van majd küldök ha lesz vmi normális kép.egyébként néha ijesztő vagyok:)
tyűűű jó kérdés...london after midnight,moonspell,him,69 eyes,depesm.,murdeldolls,...dark,goth zenék


Előzmény: Dark Lord (226.)
coma e-mail | 2004-04-24 14:06:20 | 227.
hm..mond csak,milyen érzés ilyen rohadt okosnak lenni?Fogalomzavar a köbön drágám...sajnálom,a definiciod kissé pontatlan és amugyis teljesen téves.;)

Előzmény: king (225.)
Dark Lord e-mail | 2004-04-23 20:19:49 | 226.
mármint azéret lett vörös mert valaki egy kurta nagyiot behúzott!!!!:/
bisztos jól néézel ki!! ha tutsz küldj egy képet magadról!!!!!!!!!!!!!!!
miket hallgatok: MArilyn Manson Slayer Iron Maiden Led Zeppelin Alvin és a Mókusok Nirvana Tankcsapda Junkies System of a Down +doors down ....úgy ezek a fök ha kihagytamm valamit majhd megirom!!! TE miket hallgatsz?????


Előzmény: LadyBlack-eyed (147.)
king e-mail | 2004-04-23 15:59:15 | 225.
Hát igen! Azokat a fiúkat nevezi a köznyelv (és én is) b*zi-knak. Ezen nem kell megsértődni, mert ez az iGAZSÁG:-)
klikli e-mail | 2004-04-23 14:08:09 | 224.
Sztem szard le hogy ki mit mond, fesd magad! Szánalmas, hogy milyenek tudnak lenni az emberek, nem érnek annyit az ilyenek hogy adj a véleményükre. Nekem pl. kifejezetten bejön ha valaki festi magat, de ha valaki beszól neked szard le, mert az a lényeg hogy te jól érezd magad. a hülyülésről jut eszembe, hogy velem is van olyan, hogy rámjön a hoppáré. Pl: 24 órás kosármeccsen lefeküdtem a lépcsőre és elkeztem röhögni, de nagyon hangosan, magamból kikelve :D
Na ez eléggé zavaros lett, de remélem, érted.


Előzmény: krenato (215.)
SpecialNeeds e-mail | 2004-04-23 12:56:29 | 223.
Jaj,az nekem is nagyon tetszett.Maszkos bácsi mindíg felvidított,ha rossz kedvem volt./vissza az oviba:))/.
De amúgy van amikor ez a beszólós dolog fordítva sül el:ugye mivel nekem tetszenek ezek a rockos pasik,v. ha megnézek egy jól öltözött csajt,elkezd mormogni az orra alatt,pedig csak az öltözékét nézem,mivel érdekesnek találom.
Más:tegnap történt,hogy elmentem fekete gatyót nézni,meg mondom a csajnak,hogy fek. melltartót is keresek,erre azt mondja:biztos azért kell,mert gyászolok.Gondoltam persze,azért vagyok halálkékre pingálva.Milyen dinnye emberek vannak.Na mindegy,nem bántom embertársaimat.Éljen a ROCK!!!!!


Előzmény: coma (222.)
coma e-mail | 2004-04-23 10:31:07 | 222.
erröl a gatyás dologrol a "maszk" jut az eszembe.Tudod amikor egy sikátorban megtámadja egy rakás csöves,és a maszk az egyiknek a fejébe huzza az alsoját,hihi:)

Előzmény: SpecialNeeds (218.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-04-22 20:03:49 | 221.
szia krenato én is itt vagyok még és el is olvastam amit írtál:)
annyira együtt tudok érezni veled,de komolyan!ez a sok gyökér bunkó primitív fasz.ezektől kérdezném meg hogy a 8 általános sikerült-e?!
a legjobb ha leszarod.én már csak röhögök rajtuk hogy mennyire szánalmasak.meg már úgy veszem fel ha beszólnak hogy hogy nézek ki akkor az már azt jelenti hogy jól nézek ki.ez most lehet hogy értelmetlen volt..bocsi ittam most egy keveset:))
szóval hajrá!!és majd találkozunk egyszer ok?én miden ilyen emberkére kíváncsi vagyok.
máj.1-jén akkor gothica?
na páá

krenato e-mail | 2004-04-22 13:33:07 | 220.
szakközépbe, infó
mondjuk mostanába semmit nem tanulok, nem azért, de elsőbe osztályelső 4,38-al, mostmeg 2, valamennyi, de per pillanat asszem valamiből bukásra állok...
de nem igazán izgat ez se.
majd összeszedek egy jobb jegyet, azt ennyi. na csá

ja és szakközépbe infó, meg elektro van.
szakmunkába meg mittomén. ;) asztalos, festő, faszomtudja még.

Lica(ILoveJohn5) e-mail | 2004-04-22 13:00:26 | 219.
Mér milyen suliba jársz?
Többféle szak van? (Érted, hogy értem?)
Skinhead-ek?


Előzmény: krenato (217.)
SpecialNeeds e-mail | 2004-04-22 11:37:52 | 218.

Helló evribádi!

Comám nem akartam 3x leírni u.azt,csak ez a hülye rendsz. nem rögzítette.nem kezdem elölről a vitát,v.milyen szinten neked is igazad van.

Krenato-t teljesen megértem,én is utálom,amikor minden ok nélkül az utcán,v.bárhol belekötnek az emberbe.Az ilyenek mindenkit baszogatnak,akik más,mint ők.Ne foglalkozz velük,de azért vigyázz,nehogy fejedbe húzzák a gatyád!


Előzmény: coma (214.)
krenato e-mail | 2004-04-21 20:11:16 | 217.
hát izé, 3.os vagyok, mondjuk ez manapság nem számít... :((

nem akarom a szakmunkásokat leírni, lehetnek normálisak is, de az ritka... szal ő is egy szakmunkás diszkós paraszt volt. bekaphatja.


Előzmény: Lica(ILoveJohn5) (216.)
Lica(ILoveJohn5) e-mail | 2004-04-21 12:44:15 | 216.
De Én elolvastam!!!
Amúgy szar ügy!!
Hányadikos vagy hogy így kötözködnek veled?


Előzmény: krenato (215.)
krenato e-mail | 2004-04-20 21:08:03 | 215.
látom elvagytok...
na engem meg már buzinak hívnak szórakoznak velem... de nem nagyon izgat. tőlem aztán az egész falú azt gondol rólam amit akar.
nem is tudom hogy terjedt el, talán (amikor ki voltam festve...) egypáran láttak kifestve, és szépen továbbmondogatták.
vagy csak a haverok továbbadták anyámmal való balhémat (csesszék meg, nem kellene mindent továbbadni... pláne nem hülye faszoknak)

na végülis mindegy,JA ÉS;
ma a suliba megyek 1edűl, egyzser csak hallom, hogy mivan homokszekszuális, röhögve mondják. igazából nem is nézetm fel, csak sejtettem, hogy rám céloznak,de tojtam rá. ki akarok menni az ajtón, mire beáll egy magas diszkós köcsög elém, és biztos azt várta, hogy majd felnézek a szemébe, és mondok neki valamit.
persze csak arrébtessékeltem, és anélkül hogy 1* is csak a szemébe néztem volna, meg hozzászoltam olna elmentem a picsába.

na ez a faszság, amikor a hülye faszok unalomüzésképp a normálisabb emberekkel (vagy a tőlük különböző, "másmilyen" emberekkel) akarnak kötöködni. de ez nem mindig sikerül.

ja és a minap asszem tegnap délután igazoltattak a zsaruk, mert felmásztam a villanyoszlopra csak úgy, "buszravárás" közben. pedig csak a "negyedik" szintig jutottam...
azt haggyán, haverok akik végig ott voltak, na őket is igazoltatták, de nem tudom mért... evileg ők csak nem beszéltek le róla.
ja és amikro utána odajöttek (már vagy öt perce lejöttem, nem kapkodták el a dolgot...) elkezdik nincs röhögés, mert ez komoly dolog, és akkor jött a vakduma, hogy megráz, meg hogy fél keze odalett tavaly XYnak...

alig birtuk ki röhögés nélkül.
ja és izé, lehet hülyének néztek, de néha elkezdek haverok előtt (valaki kell, hogy bíztasson... :) sikítozni, akár egy zsúfoltabb buszmegállóba is, vagy csak elkezdek ugrálni, örjöngeni. szeretek hülyülni, mondjuk ehhez kellenek haverok is, egyedűl nem sok értelme van. ja és amúgymeg így legalább részben levezetem feles energiáimat...

azért eléggé változó az én hangulatom is; néha tök kóma, "depisség"...néha meg örüjj mindennek ami van, azzal meg ne törödj milyen rossz dolog vár, vagy mid nincs...
otthon amúgy nemnagyon szeretek jópofizni, 1*űen nem tudok miről velük beszélni, totál elszakadtam tőlük... mondjuk ez elnézve őket nem is meglepő, meg nem is baj. ;)

nmindig megkérdik, mi a bajod renátó, mire én "minek örüljek?!", erre ezt kapom; "talán annak, hogy élsz!" - na igen, de ki mondta meg, hogy én itt, most meg 1átalán akarok élni.
akarok élni, de úgy ahogy én jónak látom, na és ebben "basznak át" a szüleim... na jólvan abbahagyom, mert senki nem olvassa el. :)


coma e-mail | 2004-04-20 18:43:22 | 214.
értem én,nem vagyok fogyi.Nem kell 3x is leirnod ugyanazt:)NE védekezz,nem bántottalak egy ujjal sem.HOgy mitöl fog kihalni az emberiség az egy másik téma,de annyi bizonyos hogy sokminden hozzájárul;).Azt sem mondtam,hogy szerinted a kettö ugyanaz.CSak azt mondom,hogy nem jogos,hogy mindkettö ugyanugy megbotránkoztatja az embereket,annak ellenére,hogy a kettö NEM EGY SULYCSOPORT.Nem nem ugyanaz,hanem nem egy sulycsoport,érted?

Előzmény: SpecialNeeds (213.)
SpecialNeeds e-mail | 2004-04-20 15:51:55 | 213.
Coma én nem azt mondtam,hogy a két dolog egy,de mindkettő megbotránkoztatja az embereket.A homoszex-t pedig ne dramatizáld túl,nem ettől fog kihalni az emberiség.Nem vagyok leszbi,számomra is bizarr egy kicsit a dolog,de nekem nem ártanak a homosz-ok.
coma e-mail | 2004-04-20 14:08:59 | 212.
nekem sem ártottak még a buzik,de érdekes modom miota annyira tolerálják a dolgot,mennyivel több buzi lett.Vannak akik csak divatbol buzik.Imádom amikor egy valoban beteges,nem normális dolgot tolerálnak,egy ártatlan kis hobortot meg elitélnek.A barátnöm épp nem kap állando helyet az egyetemen,pedig már honapok ota kérvényezi.
A lapon fel vannak sorolva a kedvezményezettek,tehát akiknek nagyobb esélyük van hogy elöbb bekerülnek,és a harmadik helyen a homoszexuálisak állnak...no comment,bár szerintem ez sem normális!
21 vagyok amugy.


Előzmény: SpecialNeeds (210.)
SpecialNeeds e-mail | 2004-04-20 12:56:47 | 211.
Coma
Nem iss azt mondtam,hogy a két dolog egy,de mindkettő megbotránkoztatja az embert.A homoszex-t pedig ne dramatizáld túl,nem ettől fog kihalni az emberiség.Nem vagyok leszbi,de nekem nem ártanak.Amúgy hány éves vagy?

SpecialNeeds e-mail | 2004-04-20 12:47:14 | 210.
Nem azt mondtam,hogy a két dolog u.az,de mindkettő megbotránkoztatja az embereket.A homoszex-t pedig nem kell túldramatizálni,nem ettől fog kihalni az emberiség.Nem vagyok leszbi,de nekem nem ártanak a homosz-ok.Amúgy megkérdezhetem hány éves vagy?

Előzmény: coma (204.)
Punx NOT dead e-mail | 2004-04-20 11:00:12 | 209.
Nem tudom ki hogy van vele,de nekem bejönnek azok a srácok,akik esetleg a szemüket festik.de a rúzs már nem igazán!
norrsken e-mail | 2004-04-20 10:30:26 | 208.
mondjuk, ha szándékomban állna sem tudnék futkosni, de azt hiszem én is így viselkednék... akkor, abban a pillanatban, már úgyis hiába tennénk bármit...

Előzmény: krenato (205.)
Lica(ILoveJohn5) e-mail | 2004-04-20 09:21:53 | 207.
Nekem bejönnek a szőke pasik vagyis a melírozott hajúak szerintem sexi!! :)

Előzmény: coma (202.)
Lica(ILoveJohn5) e-mail | 2004-04-20 09:17:30 | 206.
Szerintem is baromság a fülbevaló tök buzis

Előzmény: coma (199.)
krenato e-mail | 2004-04-19 22:21:47 | 205.
húú, hát igen... igazatok van.
tök klassz dolog, hogy itt mi megértjük egymást, dehát anyámékon ez nem segít...
mondjuk nem sajnáltatom magam, csak gáz, hogy nemis tudom mit csináljak.
koncerteken tuti kifestem magam, aztánmeg valszeg vagy lemosom vagy nem... mindez egy erős elhatározás kérdése lesz. majd máj 1én kiderűl.

amúgy nyáron valszeg elkészűl a saját szobám, a padláson. saját kulcs, stb. na onnantol kezdve anyámék nem sokat fognak látni, szal úgy nagyon bele se szólhatnak hogy nézek ki.

ja és nálunk is van egy két csákó(a faluba) aki tényleg olyan mint egy buzi...azért az megint más tészta, hogy elvileg még egy total biztoshogy buzi csákóval sem találkoztam, de ezeknek sántít a mozgásuk, hangjuk, ja és az a haj... lolos

ja és ma végre megkaptam gothica 4re a jegyet, majd másfél, két hét útán, de csak megjött.
na császtok bajtársak ;)

coma: hát az a tanfolyam valóban nem ártana...

istenem! hmmm.. belegondolok anyámék engem akartak/akarnak pszihológushoz vinni, amikor szerintem rájukenyhén szólva jobban ráférne...
dehát ez van.

UI:ja és nemtudom mondtam már, hogy mostanában többször is azt álmodom, hogy üstökös csapúdik a földbe, és lám világvége. és..izé. na majd ezt holnap leírom, mert félelmetesen klassz egy ilyen álom.
mártcsak azértis, mert így szeretnék akár most is meghalni.(szeretem csillagászat, időjárás, éghajlatváltozásos témákat) ezért megérthető. totális gyönyörűség=szökőár, széthasadó föd, hatalmas hangrobaj, és maga az, hogy látod, hogy valami közelit a Föld felé, és egyre közelebb, majd már látod teljesen tisztán, és hatalmas, és az emberek futkosnak, menekülnek, és meg csak állok és csodálom, várom a halált. persze nem ez volt az álmomba, csak ha valóban becsapódna a Földbe valami, nos ezt tenném! TI?!
milyen furcsa álmaitok vannak/voltak?
na tényleg háj

coma e-mail | 2004-04-19 18:02:17 | 204.
hm..azért szerintem a homoszexualitást nem kéne összehasonlitani azzal,ha valaki pasi létére kifesti a körmét feketére és végez 1-2 ecsetvonást az arcán.A homoszex.véleményem szerint valoban beteg dolog,sajnos létezik és a társadalomra nézve ártalmas.Hogy miért azt mindenki tudja.A sminkelés ártalmatlan.Szoval szerintem nem egy sulycsoport a kettö.

Előzmény: SpecialNeeds (203.)
SpecialNeeds e-mail | 2004-04-19 14:58:47 | 203.
Szia Mindenki.
Még új vagyok itt.Krenatonak üzenem,hogy nyugi,kb.fél évsz. és a kutyát se érdekli,ha fested magad.Olyan ez,mint a homoszex.Lassanként elfogadják az emberek hogy ilyen is vagy.
A témáról pedig annyit,hogy nekem is nagyon tetszenek a festett fiúk,teljesen begerjedek a látványuktól.Na persze erre a legtöbb ember azt mondja,hogy beteges,de én egyált.nem érzem magam annak.A fekete körömlakk pedig amúgyis inkább fiús,mint lányos.Hi

coma e-mail | 2004-04-19 14:53:46 | 202.
a szökitett haj ténleg nagyon gáz,én se csipem.De mondjuk én amugy is a hosszu hajra bukok,a hosszu haju pasik meg nemigen festik a hajukat,vagy ha igen akkor feketére.Paff...
JA és még mielött elfelejtem:még sosem láttam festett buzit.Mi ez a hülyeség? A buzik nem is festik magukat!Ezek a szülök fogalomzavarban szenvednek.Nekem pl buzi a fodrászom,de nem azért tudom mert mondta vagy mert festené magát.Ez egyszerüen látszik,a viselkedésén,ahogy beszél,stb.Öhmm....ezennel továbbképzö tanfolyamot irok elö szüleink generáciojának.


Előzmény: krenato (200.)
klikli e-mail | 2004-04-19 14:15:51 | 201.
Ja teljesen igazadvan. hülye picsa osztálytársnőim (rohadt kurvák) azt mondják hogy az buzis ha 1 fiu feketére festi a körmét. Ha rózsaszinre festené az ténneg buzis lenne. De feketére.. Sztem meg az buzis ha szőkitteti eg srác a haját, hát komolyan elkap a hányinger ha ijet látok. Előbb ölném meg magam minthogy egy szőkített haju buzi hozzám érjen.


Előzmény: krenato (200.)
krenato e-mail | 2004-04-18 17:47:23 | 200.
PONTOSAN!
pl szerintem még nagyon buzis tud lenni ha valaki alapból koptatott farmert vesz fel... VALAMI UNDORÍTÓ! itt a környéken most mindenki ilyet hord, kivéve a rockerek.
na persze egy rockker hordhat koptatott farmert, de az azért legyen kopott, mert pl már régi, vagy "szétvanszabdalva", szal értitek.

ja és pl ÚTÁLOM a hidrogéneztetett fejűeket.
az a szőkítés a hajon...fúúúúúj
aztán még nagyon gáz a 10kg zselé, ha igénytelenűl, és sok zselét raknak fel, az nagyon gáz.

na mindegy, anyámék még azt se tudják mi néz ki jól, mi a buzis, mi pedig nem...

amúgymár elgondolkoztam azon, hogy bejelentem, hogy buzi vagyok, kiváncsi lennék mit szólnának...
hátha festhetném magam ;)
amúgy lehet azért festhetném magam, mert már nem ott laknék a bejelentés pillanatától... :)
háj


Előzmény: coma (199.)
coma e-mail | 2004-04-18 16:28:20 | 199.
amugy egy füllbevalo egy fiunál sokkal nyálasabb és buzisabb mintha kihuzta a szemét feketével.Nevetséges!

Előzmény: krenato (198.)
krenato e-mail | 2004-04-18 13:28:58 | 198.
hát igen és ez szomorú, nemtudom írtam e, de "édesapám" "megengedte", hogy maximum fülbevalót rakhatok fel, mert az már manapság divatos, megszokott.

na én itt majdnem felmondtam a szolgálatot... :)))
komolyan hülyék, öltözködhetsz máshogy, de ha kevesen csinálják azt, amit te akarsz (pl festés) akkor fejejtsd el, mert a környéken egyedűl te vagy ekkora "hülye"!)
:(
áááá, ekkora hülyeséget

ennyi erőből aki tényleg buzi, e feküdjön le fiúval, tagadja meg önmagát, mert a buziság nem menő... :(((
gáz az egész élet és kész.


Előzmény: Lica(ILoveJohn5) (197.)
Lica(ILoveJohn5) e-mail | 2004-04-18 11:46:02 | 197.
Ja, de azért én lány vagyok!!!
És az emberek nagy részének az a normális ha egy lány festi magát, de ha egy fiú akkor már nem!!
És az a baj ha már egy srác is festi magát mindjárt rámondják, hogy b*zi!


Előzmény: krenato (196.)
krenato e-mail | 2004-04-16 12:13:19 | 196.
jaja, szerintem is, ha a szülő tudni akarja hát megmondom, na persze lehet nem az igazat... ;)
ha baj van, ott a mobil...

azért jó neked, hogy 15vagy, és úgy fested magad, ahogy akarod... azaz 1átalán festheted magad... :)
na háj

coma e-mail | 2004-04-15 15:00:42 | 195.
a tesom is annyi,öt is elengedik általában mindenhova.Szerintem ez a normális.Kivel,mikor,hova?Jogos kérdés,megilleti a szülöt a válasz,hiszen felelös érted.Ezzel semmi gondom nincs.

Előzmény: Lica(ILoveJohn5) (194.)
Lica(ILoveJohn5) e-mail | 2004-04-15 12:30:12 | 194.
Lehet, de én 15 éves vagyok!!! :)

Előzmény: coma (188.)
krenato e-mail | 2004-04-15 07:55:15 | 193.
ja igen, elfelejtettem beszúrni;
izé a muse gitárosa (matt) fejbevágta magát a gitárral, és vérzett a feje, míg a többiek azt hitték hogy vizet öntött a fejére...
először autóbalesetre gondoltam, amikor olvastam a hirek között a súlyos balesetet...

na de mindegy, jópár öltéssel + pár koncerttel kevesebbel megúszta...
háj

coma e-mail | 2004-04-14 18:29:06 | 192.
öhm..mitöl ijedtél meg majdnem?Nemegészen értem:)

Előzmény: krenato (191.)
krenato e-mail | 2004-04-14 17:03:35 | 191.
coma:
hát azért a verés, meg minden, ez már húzossabb..

ocs, nem ez, hanem az, azaz a te helyzeted asszem húzósabb (volt), nálam csak barmok, idióták, hülyék és bunkó buzik a süleim...
ja és nemakarok ide skszor sokmindent beszurni, de már majdnem megilyedtem (mondjuk ez is húzós...)

na háj


Előzmény: coma (190.)
coma e-mail | 2004-04-14 13:31:43 | 190.
nekem mondod?...:/

Előzmény: krenato (189.)
krenato e-mail | 2004-04-14 10:55:09 | 189.
Lica(ILoveJohn5):
jó neked...mást nem is tudok mondani...

coma:
hát azért a verés, meg minden, ez már húzossabb...

coma e-mail | 2004-04-13 17:09:29 | 188.
Emiatt azért nem szoktak komolyabb összezörrenéseim lenni a szüleimmel.Anyám nagyrészt nem is szól semmit se mansonra.Na jó,egyszer kicsit összebalhéztunk rajt,mert azért tudja,hogy nekem az olyan kinézetü pasik igen tetszenek mint manson.És akkor kifakadt,hogy azok mind örültek,és hogy normális pasit keressek magamnak.Megmondtam neki,hogy tapintatlan,és hogy ilyet nem illik mondani,csak azért mert neki nem tetszik,hihi:)Bizony..:DÉs azt is megmondtam neki,hogy ne aggodjon,olyan jo pasit ugysem találok mint manson.Már elöre örültem a reakciojára,ami nem maradt el:elkezdett sikitozni és röhögni egyszerre.
Apám jobban ki van akadva a tetovált és piercinges alakoktol,mind elmebetegnek tartja öket,ugyhogy ha csak tehetem,kerülök minden efféle témát ha vele beszélgetek,mert ugysem lehet meggyözni.
Hozzám képest nincs szerencséd,én is oda megyek ahova akarok és még meg se kell mondanom hova,kivel és mikor.:)Még szerencse,hihi:)Pedig egy hete meglátogatott apám,volt egy olyan gondolatom,hogy elviszem a kedvenc dizsimbe,csak hogy lássam a képét.De aztán hagytam a dolgot..nehogy rosszakat álmodjon.


Előzmény: Lica(ILoveJohn5) (186.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-04-13 13:29:24 | 187.
akkor becsüld meg hogy ilyen szerncsés vagy,mert kevesünknek adatik meg tényleg noirmális szülő!
Lica(ILoveJohn5) e-mail | 2004-04-13 12:39:30 | 186.
És még én azt hittem a szüleim gázok!!!!
Hát a tieitek mellett Ők angyalok!!!
Ugy festem magam ahogy akarom, az öltözködésembe nem szólnak bele(csakm azt mondják h nem illik hozzám, de azt még egyszer sem mondták h vegyem le) Marilyn-hez sem szólnak semmit(csak hogy nem egy szép ember)!!!!!!!!!
Ja és oda megyek ahova akarok ha meg mondom kivel, mikor és hova!!!
Asszem hozzátok képest szerencsém van!! :)


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.