Click to Visit
Rock - Fiúk akik sminkelik magukat
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  

coma e-mail | 2004-04-13 11:30:39 | 185.
nahát ha engem otthon megvertek,akkor nemhogy kedveskedtek volna nekem utánna,még elvárták,hogy kérjek bocsánatot ÉN a rossz viselkedésemért.Sosem fogom elfelejteni,mindig sebhelyes marad töle a lelkem.
Nekem mindenesetre szerencsém van mert már nem lakom otthon,mondjuk a sminkért ugysem szolnának mert lány vagyok és elég rég sminkelem már magam,hol igy hol ugy.De azért a fekete cuccok sokkolo hatást keltenének.Multkor mikor apám elhozott a reptérröl,ugy kellett röhögnöm a megjegyzésén..direkt kicsit darkosan öltöztem fel,"leszarom"alapon.Felvettem a groteszk fekete-pisztácia csíkos könyökingemet,meg egy csatokkal teleaggatott,cafatos fekete nadrágot,a bakancsomat,és persze 3 soros szöges "karkötöt".Faterom megjegyzése:nahát,micsoda rémisztö karkötöm van,pedig amugy milyen csinos vagyok,egyáltalán nem passzol a ruhámhoz a karkötö.Az állam a földet verte...asszem nem is mondtam semmit,csak röhögtem egyet.Már semmit sem értek..hihi


Előzmény: krenato (181.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-04-12 22:27:02 | 184.
ok köszi a pontos leírást:)
én pesti vagyok igen.


Előzmény: krenato (183.)
krenato e-mail | 2004-04-12 22:19:11 | 183.
na tessék falusi helyzet, sehol senki, én meg akkor már inkább zenét hallgatok itthon...

na amúgy Tasson lakok, Bács-Kiskun megye északnygati sarbában, dunaújvárostól kicsit északkeletre, Pest megyétől pár km-el délre!
azaz BPtől 60km-el délre.
na ez így totál leírás.
ja és Csepel-szget csücske. na jólvan abbahagyom, te (ti...) pesiek vagytok?!
na háj


Előzmény: LadyBlack-eyed (182.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-04-12 19:48:34 | 182.
hát szegényke.mostanában mindeki szarban van a szüleivel.én is csak annyit tudok mondani hogy továbbra se hagyd magad.
ja és persze majd megtárgyaljuk a találjkát.
merre laksz egyébként?


Előzmény: krenato (179.)
krenato e-mail | 2004-04-12 17:42:36 | 181.
totál igazad van... és ez ha úgy vesszük szomorú... :(((

sztem időközönként kifestem magam, vagy koncert után pár napig nem mosom le, ezzel is mutatom, hogy nem növök ki a "hülyeségből...", azaz a szándékaim változatlanok...

ja és az előző hozzászólásomnál nem jegyeztem meg, hogy anyám megtépte a hajam, megpofozott, ja és letépte az együtteses posztereim... :(
totálisan hülye.

most + "puncsol" sütivel, + ilyesmivel, de felőlem bekaphatja...!!!
ááááá, asszem el is húzok otthonról, ma este, majd reggel lehet jövök, de mondjuk ahhoz kéne társaság is, ami itt nem nagyon van, pláne nem olyan, hogy még rockkerek legyenek... :(
na majd elválik, háj


Előzmény: coma (180.)
coma e-mail | 2004-04-12 13:59:42 | 180.
A szülök legtöbbje nem ért a gyerekneveléshez,fingja sincs a pszihéröl,és csak azt éri el,hogy maga ellen forditsa a gyerekét.Mindenáron irányitani akarja,mégpedig abba az irányba,hogy olyan legyen mint maga a szülö.Nem birják felfogni hogy mindenki más,és hogy mindenkinek saját magának kell megélnie a felnövést és megtalálnia önmagát.Ha ebbe valaki eröszakkal beleavatkozik abbol semmi jo nem fog kisülni,hiába jön a már mindenkinek a könyökén kijövö "csak a javadat akarjuk"-duma.
Ne hagyd magad,de ne is szitsd a tüzet tulságosan,mert akkor annál inkább lázadásnak veszik,és ezzel beigazolodna az állitásuk,ami megintcsak az ö malmukra hajtaná a vizet.Ezt ugye nem akarod.


Előzmény: krenato (179.)
krenato e-mail | 2004-04-11 18:36:10 | 179.
na ezt egy haveromnak küldtem, az idő miatt inkább nem fogalmazom át...

"izé, ja anyámék nagy faszok, már majdnem ott voltam, hogy ütök, vagy mittomén, a muse-os poszterem. nahát, szóval a muse meg nemtom mit fejez ki, de szerintem nem őket copyzom, (márhogy szerintük kopizok...anyjukat...)
ja és a koncert napján volt ez a balhé is, szal nemtm hoy mentem volna... ja és nem lepődnék meg, ha majd cigizésen, meg ilyen szép dolgokon kapnának, na ésakkor eldönthetik, hogy inkább úgy nézzek ki, ahogy akarok, vagypedig izé, dohány stb...

nembaj, majd május elsején bazzeg, úgy kifestem magam, hogy rám sem ismernek, és akkor nem lesz baj, hogy buzinak néznek...

amgymeg most nem gépezhetek, nem netezhetek... a gépem mondjuk most a zsoltinál van, éppen hálóznak... anyámra mostantól nagyívbe szarok, akkor gépezek, ha akarok... meg amúgyis inkább most ne gépezzek, vagy neki az a jó, hogy majd suliifőszakba gépezem ki magam???!!!"
ja és nemtom, de valammennyire már kezd az lenni, amit a szüleim izélnek, hogy húde csak lázadás az egész, majd lehet az lesz, ha tovább folytatják...
addigis dögöljenek meg.
naktek meg császtok...!!!

===

ja és akkor május elsején lehetne találkozni, majd még megbeszéljük.





LadyBlack-eyed e-mail | 2004-04-09 19:42:14 | 178.
persze ez várható volt hogy fenyegetőznek az elején.aztán megunják.csak hajrá!!én pl.más okból de pár napig elhúztam otthonról és ma jöttem haza.fasza..
jah egyébként persze festem magam hétköznap is meg minden,meg tupír haj stb..persze kapom is a beszólásokat:)


Előzmény: krenato (177.)
krenato e-mail | 2004-04-09 17:02:03 | 177.
LadyBlack-eyed
ja és te hétköznap is kifested a körmöd, vagy a szemed?!


krenato e-mail | 2004-04-09 16:57:10 | 176.
aham, hát most az utobbi két hozzászólással 1etértek...
tök jó, hogy ti is hallgatok muse-t, meg placebot(legalább 1-2számot...)

ja és apám ma nagyon kiakadt, szal ami ma este rám vár, az nem lessz semmi...
ilyenekkel jön apám, hogy még valamennyire rájuk tartoik a külsőm, meg hogy majd ha elköltözök, meg nagy leszek...

áááá, és elkezdi, hogy nem akar anyámmal megint alhésnapokat átélni miattam...meg elkezdi, ha estére (kb este 7re, ami rögtön itt van...) nem szedem le, akkor ugye tudom mi lesz a következmény, bólintottam, holott fingomsincs... ;p

bekaphatja, hogy ilyen hülyeségen ki tud akadni..
és még ő mondja hogy a külsőségek nem számítanak..

amúgymeg nagyon állat a körömlak, bár a bal kezemen néhol göcsörtös lett, a jobbon (már profibban akartam...) meg túl vékony, de szép... :)
majd belejövök, mert atomjó, ahogy kinéz! mondjuk ezt eddig is tudtam...
na jólvan, majd éjjel írok, mi a helyzet... (bár lehet ti nagyba szartok rá, de hátha nem...)
császtok

LadyBlack-eyed e-mail | 2004-04-09 15:53:41 | 175.
én 18 vagyok.persze majd biztos összefutunk vmikor.
egyébként a muse-t,placebot én is szeretem..de ha eljárkálnál olyan szórakozóhelyekre akkor szerintem nagyon bejönnének a dark,goth zenék.én is így kezdtem:))
fekete rúzst én sem találok sehol,úgyhogy ha olyanom van akkor fekete szemceruzával oldom meg.az még tartósabb is.a körömlakkozásra meg nagyon tippeket nem lehet adni.gyakorolni kell.annyit mondok ha megszáradt egy réteg akkor kenj rá még egyet.az úgy szebb és tartósabb.


Előzmény: krenato (169.)
Grizon e-mail | 2004-04-09 07:28:30 | 174.
Hmm...Én azért egy picit igényesebb magyar zenékre gondoltam, bár black-out meg dying wish annyira nem rossz...

Muse meg Placebo tényleg nem éppen Dark&Gothic...Muse-t én is nagyon szeresem, Placebo nekem túl "meleg" zene, de vannak elfogadható darabjaik...De azért ez korántsem alternatív zene q;)


Előzmény: krenato (173.)
krenato e-mail | 2004-04-08 19:20:21 | 173.
hmmm.. a magyar zene közel sem ennyi, de csak a rosszabbakból írtam párat...
sztem a magyar zene ien jó is lehet...
pl sztem depresszió, nevergreen, picsa-t (is meghallgatom), black out, dying wish, junkies, ossian... STB...
AMÚGYMEG KÖSZ A TANÁCSOKAT Lica(ILoveJohn5).

ja és erre is reagálnék;
"Dark&Gothicot hallgatsz.."
én eléggé vagylagos vagyok, sztem a muse, placebo nem ide tarozik, Csupán nagyon sztem az igényes élő zenét.
most elmondhattok alternatív köcsögnek, de amit szeretek azt szeretem. na ez azt beszólás volt... ;)
háj


Előzmény: Grizon (171.)
Lica(ILoveJohn5) e-mail | 2004-04-08 08:38:14 | 172.
Késsőbb sztem megbánnád, ha most elmennél otthonról!!!!!!!!!
körömlakk: ha azt akarod, hogy tartós legyen
-először próbáld meg minden körnödön a legvégét (ahol a legjobban kopik) balról jobbra befesteni
-várd meg amíg megszárad
-utána a tövétől a vége felé fesd le!
De ne amit egyszer már áthúztál ahoz többet ne nyúlj mert felszeded a meg nem száradt lakkot és ilyen göcsörtös lesz a körmöd! :)


Előzmény: krenato (170.)
Grizon e-mail | 2004-04-08 07:23:16 | 171.
Na, végre beleütköztem egy ilyen nagy Dark-Wave-es emberkébe...Ennyi a magyar zene?Ok, te Dark&Gothicot hallgatsz...Rakás ilyen jellegű magyar zenekar van, csak utána kéne nézni, ha már itt a kibaszott interneted...

Előzmény: krenato (169.)
krenato e-mail | 2004-04-07 23:23:55 | 170.
ja és mondtam már, hogy a környéken +próbáltam fekete rúzst, vagy körömlakkot venni, de nem sikerált, mert majd minden szinben volt csak feketében nem..?!

holnap haverom megy kecsóra, mondtam neki, hogy hozhatna nekem egy feketét...
szal anyámékkal kezdődik majd minden előről, de sztem mostmár elönti az agyam a víz, és elhúzok otthonról, ha sokat ugatnak, és akkor hívhatnak vissza,hogy; "HA MOST AZONNAL NEM JÖSSZ BE, AKKOR OLYAT ADOK..." stb blablabla...

naszal egy kis segítségkérés, a körömlakkot hogy vigyem fel??? sejtem hogy kéne, de csak sajtem...

ja és egykét "alap trükk" nem ártana ide be a fórumba... szal majd kösz valakinek.
addigis császtok

krenato e-mail | 2004-04-07 22:17:20 | 169.
LadyBlack-eyed
király, hány éves vagy?
lehet összefuthatnánk... na végülis mindegy...
remélem szigeten lesz muse és placebo is, nem csak metal, meg zanzibár... :))))

amúgymeg izé, ja és azért jó a magyar zene, csak már sok az igénytelen sztem (supernem, az előbb említett zanzibár, alvil és a mókusok (egy két jó szöve és szám, de zeneileg nem sok, ja és az a punkpopszupersztár total kikészít...)
ja és a tankcsapdával is kivan a tököm...


Előzmény: LadyBlack-eyed (166.)
Lica(ILoveJohn5) e-mail | 2004-04-07 12:35:55 | 168.
Nem igazán szeretem a magyar zenét!!!! Főleg azt a magyar rock-nak nevezett valamit....., úgyhogy nem szoktam koncertekre járni.

Előzmény: krenato (165.)
Lica(ILoveJohn5) e-mail | 2004-04-07 12:33:22 | 167.
Én nem vagyok rocker, csak szeretem ezt a stílust....
Az én életemben a zene csak a 3.
Amúgy normális hétköznapi ruhákban járok mint a csajok 15 évesen, van egy két Manson-os polóm, de ennyi!
De szinte az összes havarom nagy rocker szóval azért tudom milyen az!!! :)


Előzmény: krenato (163.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-04-06 19:52:34 | 166.
gothicára mindenképp megyek..legalábbis én.
sajna mo-n elég kevés jó koncert van.na de most jön a nyár és beindulnak.addig is marad voodoo,marco meg a többi hely.


Előzmény: krenato (165.)
krenato e-mail | 2004-04-06 19:05:44 | 165.
hát ja, koncertekre eddig nem annyira járogattam, kb majd most kezdődik az aktív időszak, nyár, tavasz...
pl majd május 11én megyek pecsába. lesz nevergreen, meg minden jó, ami nekem kell... ;)

de sajna 1enlőre nincs társam, a környékről mindenki (ismerősök inkább 24én kecsóra megy ossianra...)
szal nem jöttök véletlenűl, vagy nem csípitek ezt a fajata zenét? http://www.gothica-fesztival.freeweb.hu/
császtok

LadyBlack-eyed e-mail | 2004-04-06 16:51:59 | 164.
annyira tényleg nem durva az öltözködésed...de ez nem is baj.egyébként a körömfestést meg akár hétköznap is elkezdheted szerintem.
milyen koncertekre jársz?csak koncertek?
no mindenesetre hajrá!!neveld a szülőket:)magyarázkodni felesleges nekik mert úgy sem értik meg.csak megszokják és magugtól rájönnek hogy nem gáz ez az egész és ettől még ugyan az maradtál.


Előzmény: krenato (161.)
krenato e-mail | 2004-04-06 10:18:56 | 163.
csá
jaja, lehet, majd megírom mi változik...
apám; kirakok az asztalra 8000 zsét, és erre azt mondja, hogy 2cdért fizetsz ennyit, meg egy másolt dvdért???!!
mondom neki, hogy a cd az akciós... erre ő:"még szerencse!"
nem tudja felfogni, hogy annyira szeretem a zenét, mint sok mást nem... hmmm ez aztán a mondat...

nekem ez értelmes hobby (lemezgyűjtés)
gondoltam már arra, hogy olyan végrendeletet írok, hogy az eredeti cdimmel temessenek el, milyen klassz is lenne... lehet majd meg is csinálom...

amúgymeg te hogy öltözködsz?
csá



Előzmény: Lica(ILoveJohn5) (162.)
Lica(ILoveJohn5) e-mail | 2004-04-06 09:18:47 | 162.
Az öltözködésed nem is olyan durva!!!!
Szerintem a szülők azért csinálják mert vannak akik így öltöznek és mondjuk lopnak vagy rongálnak vagy mit tom én rondán beszélnek...ilyenek!!!
És azt hiszik, ha ilyen ruhákat hordassz te is ilyen leszel......
Azt kéne megértetned velük, hogy attól még mert így öltözködsz még az egyéniséged nem változik!!!
Ha ezt megértik lehet, hogy nem parálnak többet


Előzmény: krenato (161.)
krenato e-mail | 2004-04-05 22:19:59 | 161.
jaja, asszem az lesz, hogy szépen rászoktatom őket erre. mert nagyon úgy akarok kinézni...
amúgy durván nézek e ki...?
fekete / kék farmer, sötétbarna bakancs, fekete ing, vagy poloo, bőrkabát, vagy bőrdzseki... láncok, meg csuklószorítók kellenek a fasznak.
együtteses polokat se nagyon szeretem, nem vagyok én reklámtábla...
ja és növés alatt a hajam. most kb az orromig ér, valahogy úgy akarom megnöveszteni, mint kurt-nek volt 94ben, vagy molko-nak pár éve... nem koppintás, ez tetszik.
amúgy ez a szökés költözés...hmm, lehet nem is lenne rossz ötlet... ;p
asszem úgy csinálom a rászoktatást, hogy koncertre totál kifestem magam, majd aztmondom, hogy aztmondták jól áll(persze ez lehet nem igaz, szarok rá, ha nekem bejön), és ha tetszik nekik, ha nem a szememen fennhagyon, aztán a körmömön, aztánmeg a számon... :)
ez nem feltünési viszketegség, egyszerűen neked ez a "ruha" tetszik. te (jelen esetbe én) ez vagy(ok).
na 1enlőre hááj

LadyBlack-eyed e-mail | 2004-04-05 14:33:08 | 160.
remélem nem baj hogy hozzáfűzök pár sort.
szóval az ilyen szülőkkel nem vagy egyedül.nekem is ez volt..de mostanra már megszokták.a legtöbb goth vagy darkos gyerek szülei nem tudják elviselni hogy különböznek a szürke birka néptől(akik örömmel belebámulnak az ember pofájába és beszólnak)és ezért még megjelenni sem akarnak velünk.merthogy az ő pofájuk ég miattunk.
én leszartam a véleményeket és idővel megbékéltek vele.
te hány éves vagy?és mennyire nézel ki úgymond "durván"?
szerintem ha igazán akarod akkor egyre gyakrabban szenbesítsd őket ezzel a kinézettel.
jah egyébként már lassan meg sem tudom számolni hogy hány ilyen emberke akar elhúzni otthonról.tesómmal már esküszöm egy árvaházat tervezgetünk darkoknak:)))vicces lenne.


Előzmény: krenato (159.)
krenato e-mail | 2004-04-05 11:45:58 | 159.
azért remélem odáig majd nem süllyednek le...
húú, ahogy tehetem elköltözök otthonról akár egy csóróbb lakásba, gépet vinném, meg úgy minden cuccom, és csááááá!!!

aztán akkor már nemtudom hogy szolnak bele a dolgaimba...

ja és sztem anyámék eztis csak azmiatt csinálják, merthogy a szomszéoknak, ismerősöknek nem tetszik, és beszolnak nekik, hogy hogy lehet ilyen hülye a fiad... tök gáz, hogy a szüleim nem szarnak mások véleményére...

amúgy ti hogy öltözködtök?
remélem itt nem szól be senki nekem, nem koppintani akarok, megvan a magam stílusa... ;)
csak kiváncsi vagyok, mert hát kifestve eltdok arcokat képzelni, de egészben kellene látnom az egyént...
na majd leírom, hogy én hogy öltözködök...
holnap reggel, császtok




Lica(ILoveJohn5) e-mail | 2004-04-04 14:27:51 | 158.
Szerintem anyukádék kimosatnák, vagy levágatnák a hajad meg lemosatnák az arcod

Előzmény: krenato (157.)
Lica(ILoveJohn5) e-mail | 2004-04-04 14:27:51 | 158.
Szerintem anyukádék kimosatnák, vagy levágatnák a hajad meg lemosatnák az arcod

Előzmény: krenato (157.)
krenato e-mail | 2004-04-04 10:46:34 | 157.
hát igen, a köcsögök már csak ilyenek... :(
amúgy kék, vagy vörös hajra már én is gondoltam, és mellé mindenol kifestve magad, ahol cak lehet... :)
és ezt így minden hétköznap, 18 leszek a szüleim bekaphatják, (bár most is...) és aztán akkor lesz nemullass kinézetre ;p

Lica(ILoveJohn5) e-mail | 2004-04-03 19:31:25 | 156.
Nem tom engem nem zavar, hogy ha valaki ki van festve. sőt csomóan vannak akiknek jól áll!!!
De pl. egypár osztálytársammal befestettük a hajunkat kékre ÁPRILIS 1-ÉN. Bementünk a suliba erre az jött az igazgató meg az of. jött lila fejjel és kiküldött óráról, hogy azonnal mossuk ki a hajunkból. Hülye r*bancok


Előzmény: who?? (154.)
krenato e-mail | 2004-04-03 16:54:06 | 155.
nancygirl:
na remélem emléxel rám, én vagyok az aki régebben be-be írogatott a diaksziget.com-on a muse / placebo forumra...

látod, oda be se írtam, hogy milyen lámák a szüleim...

=========

de majd valahogy megoldom a problémám... amúgy venni akartam a szemceruza mellé körömlakkot, meg rúzst, de nem lehetett KUNSZENTMIKLOSON KAPNI... miden szinben volt, de feketében semmi... tök gáz...
már ezért is nagyvárosba kell menni...



who?? e-mail | 2004-04-03 15:51:05 | 154.
1ébként én nem értem miért baj ha vannak fiúk akik sminkelik magukat...még mindennapra is.nem úgy, hogy most kiló alapozó+szemfesték, hanem úgy királyul...én nem feltétlenül kell ahhoz homokozni sem...naugye..:)
who?? e-mail | 2004-04-03 15:48:24 | 153.
hello, mindenkinek.jó ez a fórumtéma tényleg...azt szeretném +kérdezni, h black eyed lady és nancy girl placebos?
nancygirl e-mail | 2004-04-01 07:26:47 | 152.
Sziasztok!
Végre egy nagyon yo fórumtéma ;)
Egyébként nektek is mondom, hogy árpilis 24-én elsz a Margitszigeti Atlétikai Centrumban Depeche Mode - Placebo - industrial party, ahol biztosan lesznek kifestett pasik is ;)))
A belépő 600 Ft.

coma e-mail | 2004-03-30 12:09:32 | 151.
igazad van,láttam már piros körmü pasit is és valoban jol nézett ki:)


Előzmény: Lica(ILoveJohn5) (150.)
Lica(ILoveJohn5) e-mail | 2004-03-29 13:40:20 | 150.
Szerintem a piros is jól néz ki. (rövid körömmel)
De csak úgy ha az arca is ki van festve.


Előzmény: coma (149.)
coma e-mail | 2004-03-28 17:53:01 | 149.
mér, a fekete körömlakk igenis jól áll egy pasinak.Persze csakis rövid körmökkel,mert szerintem meg a hosszu köröm a GÁZ egy pasinál.:)

Előzmény: hal (148.)
hal e-mail | 2004-03-28 15:00:18 | 148.
Csak annyit késett reakcióként, hogy szerintem azok a hímek, akik festik magukat, vagy úgy néznek ki, mint egy bohóc, vagy mint egy buzi, ja és szerintem a csúcs a körömlakk!

Előzmény: black-eyed (122.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-03-27 15:23:00 | 147.
ok akkor ezt megbeszéltük.azon kívül meg nem is tudod hogy nézek ki:)
fürgerókalábaknak nincs sok köze a darkhoz.ilyesmiket hallgatsz?
szép lehettél vörös szemmel:)minél többet gyakorlod annál jobb lesz az a fekete paca:))


Előzmény: Dark Lord (146.)
Dark Lord e-mail | 2004-03-26 17:04:13 | 146.
helyes!!! MErt nekem is van barátnőm!!! ok zárjuk le a témát!!! Most voltam fürgerókalábalon oda csak kihuztam a szemölodököm meg valami fekete pacát csináltam a szemem helyére!!!!! de vörössel jö9ttem ki a koincert után...hehehehe

Előzmény: LadyBlack-eyed (144.)
Lica(ILoveJohn5) e-mail | 2004-03-19 17:54:30 | 145.
Közöld velük, hogy ne uralkodjanak rajtad és attól, hogy nem azt csinálod amit mondanak még szereted őket!!

Előzmény: krenato (143.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-03-17 20:00:40 | 144.
azért hanyagoljuk mégiscsak mert barátom van(még csak rövid ideje de azért van:))
hát figyelj akkor ha mész vmi jó buliba akkor csináld meg így magad.a hajadat is megcsinálnád?
basszus akkor mit mondjak?utálom az ilyen kérdéseket.nálam az aranyos az jót jelent és kész.ezt zárjuk le:)


Előzmény: Dark Lord (142.)
krenato e-mail | 2004-03-16 20:14:02 | 143.
anyámmal, meg apámmal megint balhéztam, egyszerűen katasztrófák... annyira nemistudom milyenek... :(
eszméletlen...
majd ha lesz idő, és türelmem leírom, de voltak nagyon lolos beszolásai is vaternek...

Dark Lord e-mail | 2004-03-15 18:35:57 | 142.
azért nem kell azt hanyagolni....:))))))))

végülis meg ,merném magam igy csinálni csak aztán muter milyen fejet vágna...jheheheh elkápzelni is vicces...:))))
aranyos: 3 évesre azt mondják de.................


Előzmény: LadyBlack-eyed (138.)
dead soul e-mail | 2004-03-15 09:48:26 | 141.
azé' vannak fokozatok.

Előzmény: krenato (139.)
haska e-mail | 2004-03-15 07:51:03 | 140.
a balázs meg a mónika tök jó

Előzmény: krenato (139.)
krenato e-mail | 2004-03-14 23:22:12 | 139.
hát igen, nekem is gy tünik...
hát én valahogy úgy hiszem, hogy tévéből nem sok mindent tanulhat az ember...
áááá, nem is témázok rajta, úgy hülyeség ahogy van!, csak a néőszám növelése miatt csinálnak már minden szar beszélgetős gecit.


Előzmény: dead soul (136.)
LadyBlack-eyed e-mail | 2004-03-14 18:29:38 | 138.
okok egyszer kisminkellek így:)
miért nem jó az aranyos?de azért az összejövést még hanyagoljuk:DDD
ha ennyire tetszik a kép akkor meg is mernéd csinálni így magad?


Előzmény: Dark Lord (133.)
haska e-mail | 2004-03-14 13:33:32 | 137.
csernus tényleg nagy arc. egyébként az a kósza hír terjeng róla, h nem is volt drogos, csak kamillázik.
amikor komolynak akar látszani, akkor mindig kurva nagyot röhögök rajta. dartvéder3 (ugye a második a verebes)


Előzmény: dead soul (136.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.