Click to Visit
Rock - Szar rockbandák
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  

Valaki e-mail | 2001-12-11 12:37:12 | 17.
a HIM ki lett hagyva, anná sszarabb nincs is!! az énekes buzi, a többi úgyszint, oké a dobos taláncssak a sonkához vonzódik de ez egyéni szoc. prob...a basszusos 1 állat, annak a vallonak a hangjátó + feláll a szőr a hátamon...
az opm + a crazy ne merje magát rocknak vallani, me az ég adta(??) világon semmi mondanivalójuk nincsen...az fikarock...úgyanígy van ez az aaf-al, a blinkekkel, a sum41-al stb., de ott legalább humor van, és fülnek kellemes zene...

X13 e-mail | 2001-12-10 20:37:10 | 16.
Az enek tudas egy objektiv dolog, nem te dontod el, hogy tud-e enekelni vagy sem. A hangszin olyan mint egy auto osszhatas az enek tudas meg mint a motor teljesitmenye.. ha egy motor lead 400 LEs teljesitmenyt, hiaba nem tetszik neked a kocsi, mert csunya a szine, akkor is baszott gyors az auto.. na a dexter hangja egy olyan auto aminek neked nem tetszik mert szerinted szar a szine.. de te soha nem fogsz ilyen kocsit vezetni, csak fujsz ra.. kulonben mondjuk hallgasd meg az All I want cimu szamban a vokalokat vagy mondjuk meaning of life, esetleg gotta get away.. van par.. jo hallgatast.

Előzmény: magesz (14.)
DeeN13 e-mail | 2001-12-10 19:41:30 | 15.
Na joo szálljatok le a Linkinről, de főszar a Crazy táuvn és Limpbizkitekat.A Sum41 poénnak jó, de nem komoly az OPM is szar huha...kapásból ennyi!
magesz e-mail | 2001-12-10 19:01:09 | 14.
Hát attól én nem csinálnék magam alá(azt a kort már kinőttem:))), az biztos. Szerintem ahhoz, hogy megállapítsam azt, hogy teccik-e Dexter vagy akárkinek hangja, az qrvára nem hozzáértés kérdése: nekem bejön vagy sem, ennyi.
De felkeltetted az érdeklődésemet, adok nekik egy esélyt: mondj lécci egy két régi(ne az uccsó 2 lemezről) jó számot, letöltöm, meghallgatom. Lehet, hogy még meg is teccik


Előzmény: X13 (12.)
Garfield e-mail | 2001-12-10 18:13:30 | 13.
ha én neked elkezdeném szidni az általam szarnak titulált rockbandákat a negyedét nem ismernéd! de akkor írok olyat akit mindenki ismer!

semmi komoly, H.T., Barackca, Anathema, Bandanas. Buheria, Nyers, hiperkarma, napalm death, canibal Corpse, sir bliss...
Első felindulásból! ja meg a Kevés amit tegnap hallottam... nevetségesek
Dexter király! ignition-tól az Americanaig követtem az offspring munkásságát! az új albumról kevés szám jön be az elsőt meg nem nagyon ismerem!


Előzmény: X13 (12.)
X13 e-mail | 2001-12-10 17:56:25 | 12.
SR71 csillagbogar es nem kaliforniak, hanem baltimore kornyekiek ha jol tudom, es nem is kalipunkot jatszanak.. ha mondjuk olyan bandakrol nyilatkoznal amiket ismersz azt dijaznam...

magesz nevu kollegadnak a kovetkezok, magesz nem tudom, hogy miert raktad az enekest idezojelbe... kulonben az hogy dexter hangszine nem tetszik az tenyleg szubjektiv, de pl olyan szinten jol enekel, hogy ha te egy hangyanyit ertenel hozza, akkor beszarnal hugyoznal tole.. hadd ne mondjam, hogy milyen arcok neztek akkorat, hogy ilyen is van amikor offspirnget mutattam nekik...

kulonben tok jo, hogy itt mindenki csak a divatos bandakat szidja, pl egy darab szar underground bandat nem ismer senki ez tok erdekes nekem.. en tobb szar undergroundot ismerek mint divatosat ;)


Előzmény: Thomas (6.)
Garfield e-mail | 2001-12-10 17:53:14 | 11.
Dexter hangja KIRÁLY!
ManoWar nem szar csak neked Thomas nem tetszik!
de semmiképp nem szabad a linkingenyákkal együtt említeni! ez hiba volt de megbocsájtok!:-))
True METAL rulezzz!
nu-metal pedíg egy hányadék! no életérzés! max hogy keressünk baszott sok pénzt! Basszák meg!



Előzmény: magesz (10.)
magesz e-mail | 2001-12-10 17:43:37 | 10.
AAF
Krézi Táun
És végül az abszolút nulla nálam: Offszpring (pfuj, az "énekes" hangjától falra mászok)
Nem láttam hogy írta volna akárki is, nektek mi a véleményetek róluk?

Valaki e-mail | 2001-12-10 14:41:09 | 9.
akko fogalmazzunk így: a linkint szeretem a crazyt utálom, a linkin bejön a crazy a lagkevésbé sem, a linkineseknek van agyuk, a crazyseknek nincs, te azt szeretsz amit szeretsz, én azt amit én, te azt fikázó akit akarsz, én + azt aki én akarok stb...

Előzmény: blind_ (5.)
Grizon e-mail | 2001-12-10 09:41:21 | 8.
Nem szereted a Rhapsody-t??Gáz!!!
Szar rockbandák??Crazy Town,Skinhead zenék,Manson,stb.


Előzmény: Thomas (6.)
Thomas e-mail | 2001-12-10 09:37:45 | 7.
Ja, bocs, nem csak rockról írtam, de remélem nem baj...
Thomas e-mail | 2001-12-10 09:37:11 | 6.
Ez elég szubjektív topic, de érdekes...
Kezdem:
-Limp Bizkit
-Crazy Town
-Sum41
-SR-mittudoménmicsoda (valami számnak kéne itt lennie, de a faszom se jegyzi meg...ez egy kaliforniai divat-"punk")
-az öszzes 'Boys
-az összes 'Girls
-Puff Daddy és társai
-Manowar (bocs testvérek, de ez a véleményem)
-Rhapsody (megintcsak bocs...)
-bármilyen pop/techno (tudjátok, ez a végtelenségig lebutított Viva szar, ami sajna MO-ra is terjed)
-hadd ne soroljam fel a Viva+ nappali repertoárjának 95%-át...

blind_ e-mail | 2001-12-09 18:11:36 | 5.
Valaki! A Crazy Town is rockzenét játszik, ha a Linkin Park is! Szar mind a kettő!!! HC RULES!
Máté1 e-mail | 2001-12-09 17:02:44 | 4.
Minden szar ami nektek jó:)
Gil e-mail | 2001-12-09 16:26:49 | 3.
limp 1. album még jó még talán 2. is de 3. hányadék divatszar.Ja és Crazy T. télleg rakás szar.

Előzmény: Valaki (2.)
Valaki e-mail | 2001-12-09 16:16:26 | 2.
folytatom: crazy town
a bizkit 1 viszont szerintem qrajó
a linkin + a kedenc bandám, de ezt a tömegimádatot mán unom, de ők legalább rockot játszanak...


Előzmény: Gil (1.)
Gil e-mail | 2001-12-09 16:10:15 | 1.
Na én kezdeném Limp Bizkit, Linkin Park.

1  2  3  4  5  6  7  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.