Click to Visit
Rock - Riki Church
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

norrsken e-mail | 2003-09-29 12:22:42 | 38.
:DD
valóban nagyon fiatal az átlagéletkor, de én ismerek olyat 30-on fölül, aki nagy "rajongójuk"...


Előzmény: Rockababy (36.)
naillight e-mail | 2003-09-28 14:33:53 | 37.
ki hitte volna :)))

Előzmény: Rockababy (36.)
Rockababy e-mail | 2003-09-28 14:23:39 | 36.
Lehet,hogy Riki csak uánoz, de amnit csinál, azt jól csinálja és szereteik.
Bár kicsit égő, hogy a Junkies rajongótábora nem éri el a 18-20 életévet betöltött embereket!
:-(


Előzmény: norrsken (24.)
norrsken e-mail | 2003-09-09 13:47:52 | 35.
igen. azt hiszem te kimondtad mi az ilyen esetben a legnagyobb baj... ha latszik, hogy az egesz nem szivbol jon!

Előzmény: mandula (33.)
naillight e-mail | 2003-09-09 13:44:15 | 34.
bööölc smondas volt testver
kölcsd koporsora. ]:))


naoy nem rosszindulatuskodom

mandula e-mail | 2003-09-09 07:25:34 | 33.
Ez igaz. Nem törvényszerűségként írtam ezt, mert ha megnézed, sokan közülük, akik így élnek (és mondjuk akiket én ismerek) nagyon intelligens és normális emberek. Nem kell hozzá pszichológia, hogy rájöjjünk- amit az én barátaim is belátnak- mindezt azért csinálják, hogy kitűnjenek a szürkeségből. De van, aki mindebben a lelki betegségeit éli ki, és ebben parnerre is talál. Én csak egy körről beszélek, aki ezért rajong. Akinek egyedi mindez, (amit megjegyzem nehéz elérni, hiszen nem nagyon lehet két sminkelt fiú különbséget tenni), azt nagyon tudom becsülni.Hiszen arra az emberre rá van írva, hogy magáért csinálja az egészet.

Előzmény: norrsken (32.)
norrsken e-mail | 2003-09-08 18:28:30 | 32.
attól, hogy valakinek tetszik egy kimázolt fiú (legyen az akár a riki, akár a jeordie vagy bárki más) még egyáltalán nem leszbikus! mint ahogy ettôl a srác sem buzi.
naillight e-mail | 2003-09-08 15:55:50 | 31.
hát nemtom

én pl nagyon tisztelem es szerete whiteot(ex ramirez)
megsem vagyok lezbikus söt baratom van es nagyonis szeretem a pasikat:))))

deha tugye latens...
monnyuk anyma psihologus szal ha azlennek tunnam :DDD

mandula e-mail | 2003-09-08 15:16:55 | 30.
Amúgy örülök, hogy mókás lett a kedved... :)

Előzmény: naillight (28.)
mandula e-mail | 2003-09-08 15:15:07 | 29.
Miért szerinted nem így van??


Előzmény: naillight (28.)
naillight e-mail | 2003-09-08 15:11:22 | 28.
>>de nyilván így is szeretik őt. Legalábbis azok, akik látens leszbikusok<<


ezen mókáztam ;))


Előzmény: mandula (25.)
mandula e-mail | 2003-09-08 14:49:18 | 27.
?????

Előzmény: naillight (26.)
naillight e-mail | 2003-09-08 13:31:25 | 26.
LOL :DDDDDDDD
mandula e-mail | 2003-09-08 10:39:57 | 25.
Nagy igazság van abban, amit a Norrsken mond.Nemcsak az a baj, hogy mindenki tudja, kitől szedte az adott sminket vagy bármit, hanem hogy nem ismeri el azt, hogy ezt bizony nem ő találta ki. Hogy milyen magánemberként azt nem tudom, de nem is ez számít akkor, amikor úgy néz ki, az összes ilyen jellegű problémáját ebben éli ki.És ha jólesik neki, akkor miért ne csinálhatná, csak az a baj, hogy ettől tovább nem nagyon terjed a kisugárzása. de nyilván így is szeretik őt. Legalábbis azok, akik látens leszbikusok.
norrsken e-mail | 2003-09-06 17:37:59 | 24.
hát ha ismered, biztos jobban képben vagy, mint mi. én még soha nem beszéltem vele, bár max. egy koncert során lenne alkalmam rá, ahol szerintem nem az igazi arcát ismerném meg.
amúgy, mivel ebben a topicban már sokat volt szó az utánzásról, szerintem is a legtöbb 'ötlete' tettenérhetô, de ha jobban belegondolunk nem is olyan egyszer egy magát mázolni akaró fiú helyzete. csak meg kell néznünk más hasonló stilusú bandákat, ôk is igencsak hasonlítanak egymásra. nekem leginkább a kontaktlencséje tnik 'lenyúlásnak', a többi cseppet sem zavar.
egyébként ma egészen közelrôl volt szerencsém egy elég feltnô jelenséghez: a srácnak fehér (!) haja volt, sárga kontaktlencséje (olyan pupillával, mint a macskáknak) és persze elengedhetetlenül fekete szemfestés + száj... hát, nem volt semmi a gyerek...

Rockababy e-mail | 2003-09-06 14:53:28 | 23.
Szerintem Riki remek ember!
Én ismerem és örülök neki,hogy ismerhetem.
Amit a rajongók és az emberek többsége lát, az egy színpadkész produkció, és nem pedig egy ember, akinek személyisége van.
Riki kedves, okos és inteligens, még akkor is, ha ez nem jön le a koncertek alatt!
:-)

kaktuszkaka e-mail | 2003-08-30 19:53:24 | 22.
a Junkies négyükből áll fönn, amiben Riki is benne van, úgyhogy aki szereti őket az szereti őt is!!!
nihilfeeling e-mail | 2003-08-30 00:21:08 | 21.
Nem a külsejéből él hanem a zenéből,és szerintem zenélni tud.Ha meghallgatsz egy albumot,nem látod hogy néz ki,csak a zenét ismered,akkor meg nem mindegy hogy néz ki?


Előzmény: mandula (20.)
mandula e-mail | 2003-08-29 12:41:19 | 20.
Üdvözlet!!!

Szerintem folyamatosan frissítsétek ezt a topicot, mert végre üdítő véleményeket olvashatok valakiről, aki már rég lekerült volna a porondról, ha nem lenne mögötte a pénzt jelentő tinik rajongása. Csak egy dolgot mondjatok, amitől többnek képzelheti magát, mint bárki! Van benne valami egyedi? Vagy valami nemes? A vicc az, hogy abból él néhány éve, hogy Los Angelesből jött, és hogy ez mekkora cucc!! Egy több egyedi, vagy jól megcsinált ember összerakott balkáni hasonmása.... Úgyhogy hajrá, írjatok!!

naillight e-mail | 2003-08-21 15:22:02 | 19.
nekem van. a zene számomra eleve nem jön be, a szövegvilág sem éppen az enyém, riki pedig-szerintem-közelsem annyira jó mint ahogy itt páran állítják. flea,white,satriani,lenchatin,peulen,trujillo,és persze Sixx.....nekem ezek a jók. persze ezis relatív,én ezekhez igazítom a mércét..magam is basszusozom mar egy ideje,szoval meginkabb "palyabeli"kent nezem a basszusjátékát.

egészen pontosan annyi a bajom riki 'technicajaval',hogy az nincs neki. semmi stilusa,egyedisege,ugy jaccik ahogy a mestere tanitotta, vagy akar ajat maga. söt ittott meg furcsan fogja a hangokat(marokra).

szal nekem az a jo basser, aki technikas,stilusos,szepen jaccik,es azt amit jaccik elö is tudja adni(ld.flea).
es ez nemcsak a bassra vonatkozik,ez mindne hanxerrel igy kene legyen.


norrsken e-mail | 2003-08-21 13:07:10 | 18.
??? nem mondtam, hogy utálom a junkies-t. a rock széles skálájából sokmindent meghallgatok, csak hangulat kell hozzá... ha éppen olyan kedvem van a junkies is belefér és szívesen hallgatom...az máskérdés, hogy más zenékre gyakrabban vagyok ráhangolva.
riki felôlem úgy mázolja magát ahogy neki tetszik. ha jól emlékszem én is elismertem, hogy tud játszani! ez az egész sminkdolog meg olyan, hogy a világon elég sok zenész alkalmazza, nyilván hasonlít is néhányuk egymásra. bár szerintem rikinél sokszor feltűnô, hogy 'másol'...
szóval minden egybe véve: a világon semmi bajom velük, nem tudom honnan szedted!?


Előzmény: necronomicon (17.)
necronomicon e-mail | 2003-08-21 07:12:47 | 17.
Nem ertem! Fighterbunny es Lisa /vagy ha nem tevedek most Naillight es Norrsken/: Miert utaljatok ennyire a Junkiest? A Riki egy nagyon technikas es tehetseges <.:**ZENESZ**:.>!!! Es ez a lenyeg, nem az, hogy nez ki! Nem provokacio celjabol kerdeztem. Csak mert erdekel es ha lehet ne kuldjetek a 3,14csaba, mert elfogadom a Rikit ugy ahogy van.
Rockababy e-mail | 2003-08-14 11:25:57 | 16.
Nem értem,hogy miért zavarja a nagyérdeműt,hogy Riki kicsit hasonló stilusban képviselteti magát,mint néhány Amerikai zenekar?!
Szerintem jó Riki úgy ahogy van!!!
Különben sem a külső számít, hanem a belső értékek és az neki csodálatos.
:-)


Előzmény: fighterbunny (13.)
naillight e-mail | 2003-07-28 21:32:50 | 15.
de se a marduk se a CObodom vagy akarmejik egyuttes nem allitotta magarol hogy ez az ö egyedi stilusuk,mert meg ökis tisztaba vannak vele,hogy ezt anno a kiss meg a mötley hozta be... akarki akarmit mond, z akkoris armageddoni tamadas az egyeniseg es a joizles felé.

Előzmény: Necro (14.)
Necro e-mail | 2003-07-28 20:12:58 | 14.
Na,mintha a legtöbb metalos nem lenne egyforma!első ránézésre a metal bandák tök egyformák:hosszú haj és agresszív fej.hozzájuk képest Riki + Twiggy Ramirez tök mások...csak egymásra hasonlítanak,de ők legalábbb csak ketten vannak és nem sokan:)
fighterbunny e-mail | 2003-07-13 14:22:58 | 13.
ehh...
akkor legalabb ne allitsa be ugy mintha sajatja lene. es ha nincs, akkor meg inkab ne is csinaljon semmit.

Rockababy e-mail | 2003-07-13 12:17:42 | 12.
Ne bántsátok már Rikit!
Nem tehet arról,hogy nincs saját ötlete!

fighterbunny e-mail | 2003-07-12 12:26:56 | 11.
pontositsunk, twiggy ;)))

Előzmény: max_lead (10.)
max_lead e-mail | 2003-07-11 10:20:05 | 10.
Riki egy Manson koppintó kis fasz. Lőném le, olyan undorító :)
Necro e-mail | 2003-07-09 19:50:44 | 9.
Hát én nagyon imádom,szerintem kurva jó pasi! még nem beszéltem vele,úgyh azt nem tudom milyen ember,de koncerteken néha kicsit idegesítő,kicsit megjátsza magát,de attól függetlenül birom őt is és a JUNKIESt is!
Máté1 e-mail | 2003-07-07 20:40:52 | 8.
engem le is szopott,helyes srác

Előzmény: ekal (7.)
ekal e-mail | 2003-07-07 12:11:59 | 7.
Huh, nem tudom miért estetek így nekem!? Ha jól emléxem én is azt írtam, ~nem éppen hiteles~! Attól még tetszhet, nem (a'la natur tetszik, ez pedig utánzás dolga)!? Többször volt alkalmam beszélni vele, és egy nagyon szimpatikus, humoros embert ismertem meg a személyében. Remélem olyan netezôk is idetévednek elôbb-utóbb, akik szintén beszéltek legalább egy szót vele és nem ismeretlenek fikázása a hobbijuk.
Lisa Ann Neelley e-mail | 2003-07-07 10:25:23 | 6.
Ha nem lenne ilyen utánozós még szimpi is lehetne. Nem mintha bármi bajom lenne vele, elismerem gitározni tud. Amúgy a Junkies (persze ezt inkább a saját topicjukba kéne írnom) tutira sosem lesz a kedvencem, de láttam ôket élôben és elég jó bulit csináltak.
Rockababy e-mail | 2003-07-06 13:43:33 | 5.
na de anyu!
Azért ez már túlzás!
De azért írok véleményt Rikiről!
Ő egy igen érzékeny, kedves és jólelkű srác. Bár olykor még hülyébb a leghülyébb embereknél is és néha túllő a célon, de alapjáraton normális.
Persze ezt csak az tudhatja aki igazán ismeri...
Én büszke vagyok Rikire,mert remek ember, kitünő zenész!

nihilfeeling e-mail | 2003-07-04 15:37:03 | 4.
Nekem semmi bajom Rikivel,de azért szerintem nem kellett volna egy külön topic,a Junkiesben már kapott elég anyázást
Máté1 e-mail | 2003-07-04 15:25:44 | 3.
inkább már a riki mártin
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2003-07-04 14:13:19 | 2.
az, hogy szakadt volna anyjába a feje annak a kacsalábonforgó nyomorult seggfejnek...akkora tahó hogy vmi vicc...ha olyan messze lakna mint amilyen hülye akkor soha nem érne haza stb stb
ekal e-mail | 2003-07-04 13:28:19 | 1.
Nem igazán hiteles a lelkem, de nekem bejön a baby, jó hús!

1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.