Click to Visit
Rock - Avril Lavigne(csak rajongóknak)
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

naillight e-mail | 2003-08-05 15:51:42 | 19.
az egy dolog hogy ő mit mond, es megegy hogy mi az igazság.
ha én most aszondom neked hogy tegnp trent reznorral és maynard james keenannal kártyáztam, utána meg megnéztük az ördögűzőt és elmentünk pizzázni, akor ez igaz is?
avril azt csinálja amit mondanak neki,azt mondja amit a szájába rágnak, és azt a zenét "játssza" amit írnak neki.
hol punknak mondja magát,hol rokker,hogy kalipunk,hol deszkás....
meg hogy ő aztán télleg sajátmaga határozza meg, mit vesz fel, és mit csinál. ha ez igaz, akkor rettenetes ízlése van és teljsen hülye, mellesleg a mögötte álló 30fős stáb öltözteti és varázsolja szinpadképes állapotba...
ő egy bábu, akit/amit az ltorzult tömegkultúra mozgat és határoz meg. Tipikus tinibugyiszaggto tömegtermék, össze kéne zárni tom arayaval megnézzük hány percig bírná azt amit rockként definiál a társadalom gondolkodóképes töredéke.

ez rock; ennyi erővel a westlife is rock, őkis fogtak má gitárt a kezükben.
nevetséges ez az egész, most nagyon menő vadnak és szélsőségesnek lenni, de legalábbis annak látszani, aztiscsak bizonyos keretek közé szorítva. avril erre a tipikus példa, sok más közt, ott a busted, a good chrlotte, limp bizkit, linkin park és még sorolhatám. mégegy ó példa; britney i love rock n rollja....

hogy avril miért nem rokk? mert rokknak van értelme, mert a rokknak van mondanivalója; mert a rokknak nem az a lényege, hogy menő legyél, hogy beépülj a tömegbe. a rockban ÉRZÉS és ÉLET van, nem arról szólnak a szövegek hogy milyen hejes ott az a deszkás srác, hát miértnem randizunk....

arilnak talán a szövegei a eg botrányosabbak, az égegy adta világon semmi értelmük sincsen, ugyan arról szól mint bármelyik popkirálynő igen szinvonalas művei, szegecsekkel megtoldva,kicsit más csomaglásban. tipikusan az amerikai műanyagtiniknek van kitalálva, bemennek a mekdonalcba, bezabálnak 3 sajtburgert, felvesznek egy avril pólót, nagyon menők, és fogmosás nélkül lefekszenek.
népbutítás.
politika.
emberi gyarlóság.
pénz pénz pénz.
eladhatóság.
primitívség.

ennyiről szól az avril lavigne. nem a rockról, nem arról amiről rockzeneként kéne szólnia....

megjegyzem a véére, hog az ilyenek miat hanyatlik a rock mint olyan. magukat kurvanagy keményállatoknak mondó nyulak, senkik, lófaszjóskák(all rights reserved), kik aztsem tudják mitbeszélnek, jó esetben megtanulnak egy két akordot, elreppelgetnek, koncerten me elelejtik bekötni a gitárokat....


Előzmény: szanja (18.)
szanja e-mail | 2003-08-05 14:40:00 | 18.
Azt, hogy nem popcsaj.
Nem igaz, hogy nem lehet felfogni!
Avril is azt mondja, hogy rockot játszik, és ne hogy már ő se tudja!


Előzmény: poison.girl62 (16.)
poison.girl62 e-mail | 2003-08-05 09:36:21 | 17.
Hat persze hogy nem az. Olyan popot játszik mint a ház!!!!!!!!!!!4


Előzmény: kitiara (13.)
poison.girl62 e-mail | 2003-08-05 09:34:49 | 16.
Mit szerettek ebbe a kis popcsajba?
Bloody_Razor e-mail | 2003-08-04 18:46:29 | 15.
3?..oh...na nem baj:)
Hát kiemelkedő..sza, elég sokat írsz és nem is baromságokat mint sokan...nekem így kiemelkedő.


Előzmény: naillight (14.)
naillight e-mail | 2003-08-04 18:13:43 | 14.
eeeeeen kiemelkedö? eztse hallottam meg :)))

amugy 3nal tartunk,hehe :)


Előzmény: Bloody_Razor (11.)
kitiara e-mail | 2003-08-04 16:49:03 | 13.
Avril nem rock!
És hadd legyen már szólásszabadsag! Mindenki ott beszél és azt amit akar!


Előzmény: szanja (10.)
zeika e-mail | 2003-08-04 13:43:15 | 12.
Ja és a topicot egy ún. PhoEnix csinálta, nem pedig az itt leledző Phonix. de mind1. :)

Előzmény: szanja (10.)
Bloody_Razor e-mail | 2003-08-04 12:53:30 | 11.
Ha olvasgattál volna máshol is, aki ezt a topicot indított a az egy hacker volt:) Szóva hagyd szegényt:) És mint láthatod emiatt ahacker miatt kényszerült 2 kiemelkedő fórumozó a nevének a megváltoztatására. SZóval hűtsd le magad, kicsinyem:)

Előzmény: szanja (10.)
szanja e-mail | 2003-08-04 12:39:29 | 10.
Bocsi Phonix, de a topikokhoz oda van írva, hogy ki a szerzője,és ott a te neved van!
Úgyhogy kár hazudnod!!!
amúgy meg először még imádtad, aztán amikor a többieknek nem tetszett a topikod,akkor hirtelen hánynod kellett tőle!És nem Avril a mű, hanem te!
attól hogy a többieknek nem tetszik Avril, attól neked tetszhet!!!
Ami pedig a zenéjét illeti, az akkoris rock!
nem hard-rock, de rock, úgyhogy írjanak az Avrilrajongók és a többieknek meg KUSS!És van olyan topik is amelyikben csak szidják, akkor meg miért ne lehetne olyan, amelyikben csak rajongók dumcsiznak?!ebben egyetértek a topik szerzőjével!

tab e-mail | 2003-07-26 16:08:32 | 9.
mi ez?
Phonix e-mail | 2003-07-25 15:51:54 | 8.
Mint ahogyan azt már említettem: ezt a topicot NEM én írtam!! Hányok Avriltől, tök mű, és semmi köze nincs a(z igazi) rock-hoz. Nem tudom hogy olvastad e, de a SOAD-os topicban én is - mint sokan mások - kijelentettem, h a kedvencem a System...Több okból is...Na erről tömören ennyit.

Előzmény: aght (6.)
Pók e-mail | 2003-07-25 09:44:53 | 7.
Azt azért ugye tudod, hogy a Soad ebbe beleegyezett. Ha nekem vmi nem tetszik abba biztos nem egyezek bele...

Előzmény: aght (6.)
aght e-mail | 2003-07-25 09:33:57 | 6.
Nemtudom hogy hallgattál-e már normális ROCKot, de azt biztosan tudom, hogy Avril NEM AZ A MŰFAJ!!
Attól persze még lehet szeretni, engem csak az szomorít el, hogy mostmár az embereknek a rockról AVRIL fog eszükbejutni?? Egyébként nagyon undorító szerintem amit a múltkor csinált, hogy feldolgozott egy SOAD számot, mert ennyierővel a BSB elénekel egy Metalica számot és akkor rockerek?? :)) nevetséges, de az még nem lenne akkora baj, hanem ez elég sértő a SOADra nézve.
Serj Tankian/Avril......
Szomorú


Előzmény: Phonix (4.)
kitiara e-mail | 2003-07-24 18:52:35 | 5.
Hát jó, hogy nem rock! Nem is jó csaj! EZt a jó csajok (sajna én nem tartozom ide) nevében ki kérem magamnak! (ill. nekik)
Phonix e-mail | 2003-07-21 17:20:58 | 4.
EZT A TÉMÁT NEM ÉN ÍRTAM!!
Te hülye kis pöcs, nem unod, még? Írtó vagány gyerek vagy, tudod e? Elmehetsz a jó édes suttyó paraszt anyádba!

fighterbunny e-mail | 2003-07-13 14:32:41 | 3.
valaki itt nincs tisztaban a forumozas lenyegevel...

mar bocs, de mekkora faszsag az, hogy "nem szabad" rola kritikat irni? ha valaki aztakarja hogy ne irajanak rola kritikat az maradjon meg "civil" nek. ha valaki vallalja a nyilvanossagot, azt azert teszi mert a tömeg velemenyere kivancsi. javits ki ha tevedek.
a pozitiv egyutt jar a negativval, ezt kene felfogni, vkiröl nemlehet csak jo kritikat irni, ez lehetetlen. pontosan az abszolut dolgok pusztan elmeleti lete miatt(ez deszep tudomanyosa hangzott.)

Szoval a szememben ha vki ijet ir, hogy csak jo velemenyeket var, a egy beszukult latokörü primitiv bunko, mar elnezest, sulyos megalomaniaval..

Amugy a FORUM ontosna az eszmecserere es a kulturalt vitakra valo; inkabb aggyal fel egy hirdetest hogy hasonlo beallitottsagu 10eveseket keresel. vagy probalkozz a pop forumban, bar ottsme lesz nagyobb sikered, meg a birkaknak is van ennyi agyuk..

amugy van mar egy avril topic, ami igyis több a kelletenel, ha nagyon akarsz irj oda, de könyörgöm, mit keresnek ezek az avril meg bizkit meg anyamkinnya topicoc a rock kategoriaban???
a nasum/burzum/nin meg hasonlo topicoknak kene inkabb 1200-2000 hozaszolast felmutatni. áh, mind1,vegulis nem mindneki szereti ugyanazt, csak elkesito mennyire elszaporodtak a tömegtermékek, és ezzel már mondtam is egy negtiv kritikat szoval ehuzom magam :)

Razorbladekiss e-mail | 2003-07-13 09:08:13 | 2.
Értsétek má meg hogy avril nem rock!!!!
Phoenix e-mail | 2003-07-12 20:16:41 | 1.
Avril Király!A hangja tök jó,amellett nem rossz maga a csaj sem!Szeretem a stílusát, aki nem szereti,az ne írjon róla kritikákat,tartsa meg magának!


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.