Click to Visit
Rock - Utálom a HC-t, Mansont szeretem
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

Dark Lord e-mail | 2003-12-12 05:21:39 | 56.
Ja mellékesen, az teljesen más ha valaki a pénzért énekel vagy azért mert élvezetből csinálja (v ha ez az élete de ez már megint más tészta)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: mini-manson (51.)
Dark Lord e-mail | 2003-12-12 05:03:50 | 55.
Amit előzöleg irtam nem a te irásadi betegesek hanem mini mansoné!!!!
Mér Mansont most má teljesen nem szereted??
A régi számait sem????????


Előzmény: naillight (48.)
Dark Lord e-mail | 2003-12-12 04:52:04 | 54.
Elég beteges amiket leirtál itt abban émis egyetértek Naillighttal!!

Előzmény: mini-manson (46.)
Dark Lord e-mail | 2003-12-12 04:49:26 | 53.
Ha megnézzük marilyn filijét akkor szerintem még csak most kezd át menni a pénzéért!!:(((
Reméljük hogy ez nem igy lesz valakinek megkéne öt ebben állitamia!! A GAOG szerintem is eléggé divatos lett :((( Én még mindig szeretem Mansont reméljük a következő albuma az más lesz!!!! Ha lesz


Előzmény: naillight (49.)
mini-manson e-mail | 2003-12-11 20:39:19 | 52.
Zamacca: madcap@freestart.hu
szivesen beszélgetnék veled fórumon kívül, ha gondolod erről (is). de csak, ha nem vagyok nyűg számodra vagy nem zavarlak meg "valamiben".
itt olyan a hallgatóság, hogy csak gúnyt kap az ember.
értelemes embernek látszol számomra. legalább tudnék "máshogy" is beszélgetni valakivel.

mini-manson e-mail | 2003-12-11 20:32:56 | 51.
van neki most is filozófiája. (a világot a pénz uralja.)
a NIN alatt a Nine Inch Nails-t érted? mert azt is szeretem. a magyarok közül csak a régieket szeretem. a Kispál annyira nem fogott meg. sorry


Előzmény: naillight (49.)
mini-manson e-mail | 2003-12-11 20:26:18 | 50.
Tudod én már nem tudok... nem undorodni az emberektől. Igyekszem ennek ellenére nem ellenség ként kezelni őket. Annyi fájdalmat kaptam már, hogy köszönöm elég volt! Dicséretes, hogy a saját fejeddel gondolkozol. Kell is. De olykor az ember elkeseredetségében máshoz fordul és szinte ordít, hogy valaki legyen már olyan, mint ő! Legyen már végre hova tartoznia. Olyankor megfeledkezik a saját gondolatairól. Épp ilyen állapotban voltam, amikor rátaláltam Marilynre. Épp a the Nobodies klipje ment. Olyan volt, mintha a szívemből szólt volna. Megnyugtatott, kikapcsolt, mint akár most is. Szeretek gondolkodni Marilyn dalain. Hogy vajon mit érezhetett, amikor írta. Mi járhatott a fejében. Számomra ezek fontos gondolatok. Én ilyeneken gondolkodok.
Mit érezhet valójában, mi ihleti? Ezért is szeretnék egyszer elbeszégetni vele. habár attól tartok, hogy ez az álmom soha nem válik valóra, vagy legalábbis nem a közeljövőben lesz az biztos.


Előzmény: Zaramacca (47.)
naillight e-mail | 2003-12-11 20:19:34 | 49.
filozofiahoz: manson meg a mely godolatok....paff. óóóigen, 12éves voltam gözödve rola h a melygondolkoda snetovabbja manson. naoy az antichrist superstar az tenyleg feler egy nietzche tanulmannyal...

nos, ma mar manson filozofiaja a penz filozoiaja lett, minel több lemezt eladni....
kár érte nemmondom.

ha flozofia köll, akkor arra ott a Tool, NIN,Burzum, sőt KISPÁL(!!igenis nagyonnagyon elgondolkodtato!!!)...


szerintem ha mar en rhögök valakin aki mansonrol ir _pozitivumokat_ ottmar nagyonnay gaz van....

ezek az eletigazsagok meg....nayo nem mondok smemit


multkor mar megfgadtam h mindne fasságodat lenyelem
d eezmost kikivankozott eeeeezt ecceruen nembirtam szonelkul megallni...
sorry ha kisse nyers voltam ;)

naillight e-mail | 2003-12-11 20:14:01 | 48.
komojan mondom, bochkor gabiek elashatjak magukat averbe
te ecceruen ojan vicces vagy hogy nagyon
komojan ebben ahozzaszolasodban annyoi hujeseget hordtal össze mint en alt. egy ev alatt összehozott bebaszasaim alatt.
soxerencset, sötethalalmansonos
köszönöm sepen en _mansonos_ vagyok,azaz voltam mer a te _fajtadtol_ fordultam ki belöle, szal nekem köszönöm sohasenem volt semmi bajom az emberekkel, ha nekem banato van az az én bao és nem kenem másra.
"mint egy durcas kisgyerek akinek elvettek a jatekat..."



Előzmény: mini-manson (43.)
Zaramacca e-mail | 2003-12-11 19:57:44 | 47.
A Te bajod, ha ellenségként látsz mindenkit, a Te világod, Te alakítottad így...
Én senkit nem kívánok a másvilágra, legfeljebb röhögök rajta. Túltettem már magamat azon, hogy gyűlöljem az ún. "ellenségeimet".
Ha filozófiára vágyom, akkor a saját agyamat használom, nem valaki olyannak a gondolatait, aki áruba bocsájtotta őket...


Előzmény: mini-manson (43.)
mini-manson e-mail | 2003-12-11 19:55:25 | 46.
valahogy így gondolkozom én is :) de most gondolj bele egy kicsit.
én speckó tegnap tudtam meg, hogy majdnem halálra penicilineztek 2-3 éves koromban :( azóta vagyok penicilin érzékeny is (egy enyhén szólva). a héten se sokon múlott. penicilines gyógyszert írt fel a helyettes orvos nekem :( szoros vót! na de mindegy

a lényeg, hogy: élvezzük az életet! mert bármikor jöhet a vén kaszás, akkor meg már késő lesz


Előzmény: ilovemanson (45.)
ilovemanson e-mail | 2003-12-11 19:49:53 | 45.
hah ezt manson valahogy igy mondta: "nem tuni mikor halhatunk meg.akár holnap sivégunk lehet, ezért én azt mondom, h minden rosszat tegyuk meg,a mnit még ma megtehetunk.." :-)))

Előzmény: mini-manson (43.)
mini-manson e-mail | 2003-12-11 19:44:17 | 44.
Túl sokat engedtem már a rohadékoknak, hogy most ne lehessen jogom boldognak lenni!
mini-manson e-mail | 2003-12-11 19:41:19 | 43.
figyelmetekbe ajánlom a Marilyn Manson topicot, ha filozófiára vágytok.

az emberek egytől egyig ostoba állatok, akik nem képesek felfogni, hogy csak tönkre teszik magukat. én miért lennék kivétel? ti sem vagytok azok.

elárulok neked valamit Zaramacca: utálom az embereket, mert félek tőlük, mindig becsapnak. de ha nem terelném el a figyelmem erről már rég felvágtam volna az ereim. de tudod van annyi élni akarás és önbecsülés bennem, hogy nem adom meg azt az élvezetet az ellenségeimnek, hogy itt hagyom ezt a világot. többek között neked sem.

Marilyn Mansont szeretni csak részben jelenti ezeket, mint: befelé fordulás vagy megszállott zene hallgatás és filozofálás. Az tény, hogy aki Mansonos lesz élete folyamán valamilyen szinten alapból bizalmatlan az emberekkel. viszont ott van az ellenérv: Marilyn egyik alapelve, mely szerint ki kell élvezni az élet minden percét. Én főleg ezt követem. Ha ez bántja a csőrödet nem tud izgatni. Nem fogok azért megváltozni, mert te nem ilyen vagy.
Ha valami komoly beolvasni valód van rajta. Mi tart vissza?
Itt senki sem mutatja azt, ami valójában. Még a fórumon kívül se vagyok biztos az ellenkezőjében.


Előzmény: dead soul (42.)
dead soul e-mail | 2003-12-11 18:30:14 | 42.
na, ez azért erös:)
(de ha mégis kipróbálnád, mansonka, akkor a nyakad mindkét oldalán javaslom, az a biztos.)


Előzmény: Zaramacca (41.)
Zaramacca e-mail | 2003-12-11 18:09:59 | 41.
Szerintem vegyél elő valami jó kis filozófiai könyvet, ülj be a sarokba és fordulj be. És természetesen hallgass hozzá menzont. Miután már eléggé megtöltött az önszeretet és a gyűlölet ez iránt a világ iránt, akor cikk-cakkban vágd fel az ereket a csuklóidon, mert így divatos. De a biztonság kedvéért a nyaki ütőeredet is elmetszheted!

Előzmény: mini-manson (40.)
mini-manson e-mail | 2003-12-11 12:36:36 | 40.
külöben is mi a fuckot csináljak ahelyett, hogy basztatom a népet?!

akkorákat tüsszögök, hogy már egyszer lefejeltem az asztalom. szerencsére a monitort még nem sikerült hazavágnom egy róka bundával. :)

mini-manson e-mail | 2003-12-11 12:32:00 | 39.
marha egyszerűen: messze ülök tőle :)

Előzmény: fearzone1 (38.)
fearzone1 e-mail | 2003-12-11 12:10:14 | 38.
Ekkora szerénységet bakker... hát nem vagy semmi!
Tudom, hogy fő az önbizalom, de ekkora arccal, hogy férsz oda a gép elé?


Előzmény: mini-manson (37.)
mini-manson e-mail | 2003-12-11 09:01:36 | 37.
köszi :)))
nem, egyébként nem veszem magamra, ha az én drága és egyetlen Marilyn-mel basztatnak. teljesen fanatikusan hiszek benne. akik ezt nem tudják elfogadni kapják be azt a szép kerek és feszes, kung-fu edzett popikámat.
szóval fuck off dead soul!
Marque: köszi inkább a páromtól kérek puszikát :)
de ha gondolod átadhatom neked a náthám, amivel itthon döglök hétfő óta. jó kis hányásos baci.

mit csináljak, ha egyszer ilyen vagyok. ha egyszer szívből megszerettem valamit v. valakit soha nem adom fel másért!
VIVA MARILYN MANSON, the God of Alternative Metal!


Előzmény: Marque (35.)
Dark Lord e-mail | 2003-12-11 00:59:11 | 36.
"retkes faszba" ezt még nem hallottam!!!:D ez kurva nagy volt!!!!!:)))))

Előzmény: dead soul (34.)
Marque e-mail | 2003-12-10 20:39:11 | 35.
:))))))))))))
NOW that's what I allways wanted to say!

Egyébként semmi baj veled, mm, csak néha oooolyan aranyosan naiv tudsz lenni!
Puszi a pofidra! :))


Előzmény: dead soul (34.)
dead soul e-mail | 2003-12-10 20:17:08 | 34.
'marilyn édes'... hogy mennél már a retkes faszba

Előzmény: mini-manson (33.)
mini-manson e-mail | 2003-12-10 19:43:00 | 33.
jól érzékelem, hogy épp leharaptátok a fejem?

én speckó ennyivel sem lettem okosabb, de a hurkatöltő variáció tetszik :)
valahogy maradok Marilyn édesnél + - HammerFall, Metallica (régi számok), Nightwish
még ezeket hallgatok nagyritkán

Garfield e-mail | 2003-12-10 19:29:08 | 32.
ez jó! :)

Előzmény: Thomas (25.)
nihilfeeling e-mail | 2003-12-10 14:20:31 | 31.
Jól van,én soha többet nem fogok droghoz nyúlni,de hova lett a betépni jó topik?Sehol nem találom:((((((((((((((

Előzmény: Grizon (21.)
norrsken e-mail | 2003-12-10 11:07:22 | 30.
:D

Előzmény: haska (26.)
Dark Lord e-mail | 2003-12-10 01:14:40 | 29.
:)))

Előzmény: haska (26.)
fearzone1 e-mail | 2003-12-09 23:02:47 | 28.
Grizon kedves ne izgulj, ez is a nyári termés még, csak ezt nem vették ki.
A többit kivették, mert vki szólt egy nagyobb embernek:)

he-he most kaptam drogprevencióból 5-öst.


Előzmény: Grizon (21.)
fearzone1 e-mail | 2003-12-09 22:58:43 | 27.
broáf!%!=/!/=

Előzmény: mini-manson (23.)
haska e-mail | 2003-12-09 19:48:07 | 26.
Hurkatöltő Cigányok

Előzmény: Thomas (25.)
Thomas e-mail | 2003-12-09 19:11:43 | 25.
HC = a Cool Head Clan ódckull változata, amikor még nem voltak akkora fasza gyerekek és csak Head Clan-nak nevezték magukat... :b

Előzmény: mini-manson (23.)
Marque e-mail | 2003-12-09 19:07:00 | 24.
LLLLLLLLLLOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!!!!!!!

:))))))))))))))))))

Na OK, HC = H A R D C O R E !!!



Előzmény: mini-manson (23.)
mini-manson e-mail | 2003-12-09 18:57:10 | 23.
egy kérdés:

MI A FUCK AZ A HC??????!!!!!! (bocs,de tényleg nem tom)

haska e-mail | 2003-12-09 17:53:43 | 22.
haragos vagy szecska mester?

Előzmény: Grizon (21.)
Grizon e-mail | 2003-12-09 17:07:21 | 21.
fű=heroin=halál!Ezt mindneki jól jegyezze meg, ne nyúljatok a tiltott szerekhez, mert még fasz topikokat fogtok létrehozni...

Amúgy kedves hekker bácsi, aki szeret mások nevében írkálni és topicokat létrehozni!
Most már mindeki belátta, hoy milyen kibaszott ügyes vagy, szóval abbahagyhatnád a mókázást, te kis php mester!Ha nem, akkó' szétbaszom a fejedet egy sörösüveggel!


Előzmény: haska (17.)
Dark Lord e-mail | 2003-12-09 16:20:37 | 20.
Manson nem negyon satanista !!!!! Ez igaz!!! Regebben benne elt vagyis a satanban hitt de most ar hat....

EGYEPKENT MANSON MINDOROKKE


Előzmény: Grizon (15.)
haska e-mail | 2003-12-09 15:55:43 | 19.
ezt már vmi volter nevű faszi kitalálta picit korábban...

Előzmény: mini-manson (18.)
mini-manson e-mail | 2003-12-09 10:17:39 | 18.
azt tudtad, hogy még évekkel ezelőtt egy sátánista egyház tiszteletbeli tagjává fogadta. azóta hívják úgy, hogy a "tiszteletes". szerintem hallgasd meg az Antichrist Superstar c. albumot. tetszeni fog :) egyébként az a poén, hogy még csak nem is sátánista. csak nem ért egyet a mai egyházi anarchiával. szerinte ahhoz, hogy higgyünk nem kellenek papok. szerintem igaza van ilyen téren.

"You built me up with your wishing hell. I didn't have to sell you. You threw your money in the pissing well. You do just what they tell you. Repent, that's what I'm talking about. I shed the skin to feed the fake. Repent, that's what I'm talking about. Whose mistake am I anyway? Cut the head off. Grows back hard. I am the hydra. Now you'll see your star"

"Megalkottál engem a kívánatos pokloddal. Nem kellett eladnom téged. A pénzed egy húggyal teli kútba dobtad. Csak azt csináltad, amit ők diktáltak. Megbánás, ez az, amiről beszélek. Kiterítettem a bőrt, hogy a kérkedőket etessem. Megbánás, ez az, amiről beszélek. Kinek a tévedése vagyok én egyáltalán? Vágd le a fejet. Keményebben nő vissza. Én vagyok a hidra. Most megláthatod a sztárodat"
Antichrist Superstar - a dal


Előzmény: Grizon (15.)
haska e-mail | 2003-12-08 20:57:28 | 17.
"Láááááv!!!"
ez télleg flash lehetett csávó ;))

de mivel ez egy mindenki által szabadon olvasható fórum, kérlek ne propagáld a könnyűdrogokat mert ezzel elérheted, hogy mások is kipróbálják, később pedig a nehezebb drogok felé nyúljanak, (hernyó, kokó), majd az ennek következményeképp kialakul az addikció, ami miatt szörnyű kínok közt lelik majd halálukat! ugye ezt Te sem akarod? ugye van benned felelősségérzet?!


Előzmény: Grizon (1.)
Zaramacca e-mail | 2003-12-08 20:34:09 | 16.
Höhö :)))

És éljen a komplex progmetal, mint az AKELA!!!:)))


Előzmény: Grizon (15.)
Grizon e-mail | 2003-12-08 20:23:27 | 15.
Hmm...Vagy részeg lehettem, vagy nagyon betéptem, vagy van egy másik énem...
De most hogy így látom...Hát tényleg nem rossz Manson, tetszik, hogy sátánista és hogy olyen kemény számai vannak, mint a Tainted Love(bár többet sajna nem ismerek)!Majdnem olyan jó mint a Good Charlotte meg a Rasmus!
Na, éljen a rokk meg a kemény sátánista metal zenék, mint a KoRn q:-)


Előzmény: Grizon (1.)
Zaramacca e-mail | 2003-12-08 20:08:46 | 14.
Egyébként szerintem ez egy menzon-fikázó topicnak indult...:)
mini-manson e-mail | 2003-12-08 19:50:54 | 13.
na fuck
Zaramacca e-mail | 2003-12-08 19:35:30 | 12.
Szerintem Grizon képes rá, hogy poénból megcsinálja, én is meg tudnám tenni... mondjuk én kapásból irónikusnak olvastam grizon szövegét, mert ilyen ember nincs...:)))
ilovemanson e-mail | 2003-12-08 18:27:16 | 11.
jol van minket sem kell lefikaznik emiatt.én spec. nem tudtam arrol, hogyy ez tortent! ok akkor mond1, de ki auz a afasz aki hasznalja masok nickét???

Előzmény: haska (7.)
Thomas e-mail | 2003-12-08 00:36:24 | 10.
neked is...


Előzmény: mini-manson (5.)
Thomas e-mail | 2003-12-08 00:35:33 | 9.
Gratulálok...

Előzmény: ilovemanson (3.)
fearzone1 e-mail | 2003-12-07 22:40:39 | 8.
köszönöm a védelmet a Grizon nevében is.:)
Minimanson vedd már észre, hogy Grizon nem igazán ilyen, ha egy kicsit jobban ismernéd vágnád, hogy NEM Ő HOZTA LÉTRE EZEN TOPCOT ezt meddig ragozzam még?!


Előzmény: haska (7.)
haska e-mail | 2003-12-07 22:28:45 | 7.
jó lenne ha leállnátok grizon baszogatásával, meg fearzonéval is.
nem tehetnek róla hogy a nevükben mindenféle baromságot összeírtak.
minimenzon külön gratulációmat fogadd nem is vártam mást


1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.