Click to Visit
Rock - A.F.I.
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

DeathAngel e-mail | 2006-07-30 14:50:06 | 110.
mellesleg ti hányévesek vagytok?
billyjoe e-mail | 2006-07-30 14:31:15 | 109.
jé, most látom, h. 2 magyar afi-s oldal is van (bár elég gyengék):
www.gportal.hu/afi
www.gportal.hu/afireinside...

billyjoe e-mail | 2006-07-30 14:24:23 | 108.
szal csak mondjátok meg, és már el is kezdem - ha soulonfire vállalja a fordításokat :)
billyjoe e-mail | 2006-07-30 14:23:54 | 107.
Azért mondom, mert hiába gportál-os... attól még jó szinvonalú lenne... pénzért pedig.. grr :XX
DeathAngel e-mail | 2006-07-30 11:09:37 | 106.
ez meg haverom apjae de a fia is igy tud oldalt csinalni (http://xdcam.uw.hu/index.html)
szal ha nagyn kell akor megtom öket kerni 1 kis jutatasert cserebe hogy csinajak +! x)

DeathAngel e-mail | 2006-07-30 11:08:18 | 105.
vki tud jol flashelgetni? mert szentem az feldobna a z oldalt nekem pl 2 haveral ez volt az oldalunk demar nem jarunk fel 1 hetig csinalgatuk azt + untuk(http://boomheadshot.uw.hu/)
soulonfire e-mail | 2006-07-30 10:14:13 | 104.
Viszont a Te oldalad - most néztem meg - tényleg jobb mint a legtöbb g-portálos, ez is igaz ^^

Előzmény: billyjoe (102.)
soulonfire e-mail | 2006-07-30 10:12:09 | 103.
Igaz, igaz, tényleg jó ötlet lenne egy értelmes honlapot létrehozni amin minden ott van. De sztem akkor már nem g-portálosat kéne. Én sajnos csak nagyon minimális szinten értek a honlapszerkesztéshez, de egy fórumot pl szivesen elvállalok, keresek híreket, fordítok, vagy írok a képekért azoknak akiknek kell...

Én tényleg benne vagyok mindenben amivel a srácokat tudjuk segíteni...persze azt is bele kell számítani hogyha meglesz az oldal, akkor egy rakat idióta fog írogatni azzal a szöveggel hogy "Ugye nem b*zi Davey??" azt viszont meg nem szeretném hogy erről menjen a téma...mert perpill mást se látok szinte sehol...és őszintén szólva már qrvára unom...na mind1, szóval én benne vagyok, számítsatok bele. Csak azt mondjátok meg hogy mit csináljak... ^^


Előzmény: billyjoe (102.)
billyjoe e-mail | 2006-07-30 09:18:44 | 102.
Hello mindenkinek!
Most találtam meg ezt a topicot, én nagyon örülök, hogy rajtam kívül is bírják az AFI-t, elég sokan! Visszaolvastam az összes bejegyzést (köszönet a linkekért, most is videókat töltök le ;), és azt láttam, hogy egy oldalról is beszéltek - volt, aki ellenezte a magyar oldal létrehozását, de volt aki támogatta.
Mellesleg létrehozhatok egy magyar, afi-s honlapot (jelenleg 3 is van nekem, de most 1iket sem tudom frissíteni - kevés a hír, így lenne rá időm.)
Meg tudjátok tekinteni a legnagyobbat itt: www.gportal.hu/gorillaz . Ilyen színvonalú oldalt tudnék létrehozni, mert már elég nagy tapasztalattal rendelkezem ezen a téren.
Viszont akkor kéne nekem egy-két fordító, aki mondjuk a biográfiát lefordítaná, mert ebben pedig én nem vagyok jó - és akkor végre lenne egy értelmes, magyar biográfia!

Szóval, mit szóltok hozzá?:)

billyjoe e-mail | 2006-07-30 09:18:26 | 101.
Hello mindenkinek!
Most találtam meg ezt a topicot, én nagyon örülök, hogy rajtam kívül is bírják az AFI-t, elég sokan! Visszaolvastam az összes bejegyzést (köszönet a linkekért, most is videókat töltök le ;), és azt láttam, hogy egy oldalról is beszéltek - volt, aki ellenezte a magyar oldal létrehozását, de volt aki támogatta.
Mellesleg létrehozhatok egy magyar, afi-s honlapot (jelenleg 3 is van nekem, de most 1iket sem tudom frissíteni - kevés a hír, így lenne rá időm.)
Meg tudjátok tekinteni a legnagyobbat itt: www.gportal.hu/gorillaz . Ilyen színvonalú oldalt tudnék létrehozni, mert már elég nagy tapasztalattal rendelkezem ezen a téren.
Viszont akkor kéne nekem egy-két fordító, aki mondjuk a biográfiát lefordítaná, mert ebben pedig én nem vagyok jó - és akkor végre lenne egy értelmes, magyar biográfia!

Szóval, mit szóltok hozzá?:)

rihi e-mail | 2006-07-30 08:49:08 | 100.
Hogy mennyit szánnánk egy profi oldalra?
Én nem fizetősre godoltam. Hanem önkéntes jelentkezőkre gondoltam akik megcinálnénak egy jó, ötletes honlapot, amit aztán feltöltenek egy ingyenesen regisztrálható tárhelyre.
esetleg még jobb ha a saját gépéről tölti fel, tehát szerverként használja fel a gépet. de ebben az esetben 0-24 óráig kell mennie a gépének, hogy éjjel-nappal elérhető legyen a honlap. ez egy stabil gépet valamint operációs rendszert, és minél nagyobb teljesítményű internetkapcsolatot.
999999999 személy van a világon aki pénzért megcsinálná....

Freak e-mail | 2006-07-30 08:25:16 | 99.
De nincsen punk-rock kategória...biztos ez is 'beácskának' köszönhető.

Előzmény: DeathAngel (98.)
DeathAngel e-mail | 2006-07-29 20:10:42 | 98.
hát talán mert Kategoria:Rock
Téma:AFI


Előzmény: soulonfire (92.)
DeathAngel e-mail | 2006-07-29 20:08:59 | 97.
ööö amugy menyit szánnánk 1 profi oldalra?
DeathAngel e-mail | 2006-07-29 19:21:41 | 96.
ö a csatornan az 1ik müsorvezetö jol flashelget + szep oldalakat tud csinalni vagy ö vagy zoli aki tud normot csinni!
DeathAngel e-mail | 2006-07-29 19:19:59 | 95.
www.fixtv.hu/chat ott ha fenlatyatok a fix.tv szobaban marcit és + mlititek neki hogy mijn nemes célra kéne + hogy kitehetne a fix.tv linket is akor talan bevalalna vagy + kerdem ha latom. oxa?

rihi e-mail | 2006-07-29 19:01:26 | 94.
először is megkéne találni azt/azokat az embereket, akik elvállalják a magyar A.F.I. honlap kivitelezését...
KN-el már dumálgattuk hogy megcsináljuk, de nem nagyon lesz időnk rá.
szóval ha man köztetek olyasvalaki aki megcsinálná, az jó lenne...
esetleg mi is beszálnánk ötletekkel vagy mindenki betöltene egy pozíciót...
lenne egy moderátor a fórumhoz.
valaki aki szerkeszti a honlapot
más valaki aki tervez
esetleg egy pozició a hírekhez...
ez a rengeteg felosztás abban az esetben lenne csak jó, hogyha olyasvalakik kezelnék a honlapot akiknek nincs idejük napi több órát AFI-zni...
Szóval sok variáció lehetséges...

Freak e-mail | 2006-07-29 14:47:29 | 93.
Ééén is!! Én is akarok segíteni koncit szervezniiiiii!!
soulonfire e-mail | 2006-07-29 14:29:48 | 92.
miért, ki mondta hogy nem az? ^^

Előzmény: DeathAngel (89.)
soulonfire e-mail | 2006-07-29 14:28:26 | 91.
A másik nagy kedvenc a HIM, ők ketten a favoritok az AFI-al karöltve...egyébként még rengeteg más zenét meghallgatok...de ők azok, akikért az épeszű határokon belül bármit ^^

Hát igen, szerveznénk...csak egyelőre nemtudjuk kinek lehetne még írni...


Előzmény: Dalymar (90.)
Dalymar e-mail | 2006-07-29 13:58:01 | 90.
Ki a másik kedvenc?
Csak mert a nickname-edből ítélve a HIM-re tippelnék, de...


Előzmény: soulonfire (86.)
DeathAngel e-mail | 2006-07-29 13:54:25 | 89.
jah és én ugytutam hogy afi punk rock . noh mind1
DeathAngel e-mail | 2006-07-29 13:53:38 | 88.
Csókolom latom afi koncertet szervez(né)tek. Ha tok vhogy segiteni szojatok!Ha öszejön vmi akor is szolhatnatok! x) 1elöre nyit irok x) chacha
KN e-mail | 2006-07-29 11:32:27 | 87.
Hi! :-)

Előzmény: soulonfire (86.)
soulonfire e-mail | 2006-07-29 11:22:28 | 86.
Ciasztok, nahh akkor ide is írok...

Imádom az AFI-t, 2 kedvenc együttesem közül az egyik. Énis nagyban azon vagyok mrá egy ideje, hogy megszerveződjön az a koncert Magyarországra...de ehhez segítség is kéne. Én már írtam 4 helyre, köztük az együttesnek is. Úgyhogy össze kéne fognunk.

Szerintem ehhez az első lépés az lehetne, hogy csinálni egy hivi magyar AFI fórumot...mert most jelenleg vagy 6 fórumon tépheti a száját az ember, ami sztem felesleges időpocsékolás. Egy fórumon kéne összegyűjteni a népet. Legalább meglátnánk hány rajongó is van nagyjából...


Előzmény: KN (83.)
KN e-mail | 2006-07-29 11:13:49 | 85.
Jaja.

Előzmény: Dalymar (84.)
Dalymar e-mail | 2006-07-29 11:13:07 | 84.
Leszünk?

Előzmény: KN (83.)
KN e-mail | 2006-07-29 11:04:19 | 83.
Azt hiszem, hamarosan leszünk többen is :-)
(Ha lenne smiley, akkor most a kacsintósat tettem volna be :-))


Előzmény: Dalymar (82.)
Dalymar e-mail | 2006-07-29 10:56:00 | 82.
Benézhetnék...
De ahhoz mások is kellenek ám, hogy együtt lehessen nézelődni. :)


Előzmény: KN (81.)
KN e-mail | 2006-07-29 10:21:01 | 81.
Helló! :-))
Szólunk, de benézhetnél ide sűrűbben, my dear!
Mindig olyan öröm, ha valaki betér ide, ahol a madár se jár.


Előzmény: Dalymar (80.)
Dalymar e-mail | 2006-07-29 10:05:33 | 80.
*foglalkoztatódik* :D
Mo.-i AFI koncert szervezése folyik?
Ha esetleg juttok valamire szóljatok!


Előzmény: KN (79.)
KN e-mail | 2006-07-29 09:10:41 | 79.
Nos, írtam még két fórumra (a bravósra meg az IM-esre nem ... de lehet, hogy oda is kéne...). Eredmény: a Pecsát valószínűleg meg tudnánk tölteni, és az AFI sem zárkózik el mo.-i koncert elől, szóval eddig jól állunk. Csak kellene nekik írogatni, mondjuk myspace-re vagy ilyesmi.
Esetleg mondhatnád azon a fórumon, ahol Te fönt vagy.
Ja, vagy ha már itt tartunk. Ha erre jár még valaki kettőnkön kívül, akit foglalkoztat az ügy, kapcsolódjon be bátran!

KN e-mail | 2006-07-29 08:23:17 | 78.
Nekem is gyanús volt, de azért nem mertem előállni vele, amíg nem erősített meg más is.

Előzmény: rihi (77.)
rihi e-mail | 2006-07-28 14:11:08 | 77.
még csak most hallgattam meg az intro-t :ĐĐ
berakták mintha valami titokzatos holdraszállás lenne! :Đ
KN, erre te jöttél rá?

KN e-mail | 2006-07-26 16:38:17 | 76.
Nem tartok tőle, hogy milliomosok lennénk, ne aggódj! :-)

Előzmény: rihi (74.)
rihi e-mail | 2006-07-26 16:32:50 | 75.
engem igazából nem foglalkoztatnak az ilyenek...


Előzmény: KN (73.)
rihi e-mail | 2006-07-26 16:31:38 | 74.
A nagylábujjammal van gond... :ĐĐĐ
De tényleg rossz... Már vagy 2 hónapja nem tudok igazán "működni", mert be van kötözve meg gennyes meg véres, meg minden baja van...
De már úgy néz ki hogy olyan 1,5 hét és megjavul...
:]

Akkor az nem az én honlapom volt...
De azért ne félj mert nagyon kevés az esélye hogy lesz valami anyagi javunk... De sztem nem is ez lenne a cél... :]

KN e-mail | 2006-07-26 16:30:05 | 73.
Nem akarok túl kritikus lenni (de úgyis az vagyok, úgyhogy mindegy), de némelyik fórumon annyira nem tetszenek a hozzászólások...
Jó, első benyomás...

KN e-mail | 2006-07-26 16:26:55 | 72.
Oké... Akkor esetleg van honlapod? :-)

Előzmény: rihi (70.)
KN e-mail | 2006-07-26 16:25:47 | 71.
Amit megadtál címet korábban, az nem a Te honlapod? Csak mert én úgy értelmeztem a dolgot. De ha nem, akkor nem szóltam.
Ha a tied, akkor jártam. (Igazából, ha nem a tied, akkor is jártam... ebbe most kicsit belezavarodtam) Mert megadtad a címet, engem meg érdekelt.
A bátyám gyárt honlapokat, szóval tőle még biztos tanulhatnék egyet s mást a nyáron, de örülök, ha egyáltalán összefutunk, mert állandóan dolgozik.
A hozzáolvasással nincs gond. Figyelni kell a hivatalos oldalt. Plusz én benne vagyok a Fifth Column-ban, ami a hivatalos ... hát... propaganda-csapat. Bár ez nem sok előnyt jelent, mert nem sűrűn frissítenek.
Mi van a lábaddal?
Jaja, ha valaki ismeri az AFI-t, azt úgysem "lepi meg" a honlap, aki nem ismeri, az meg szerintem meg sem fogja találni.
A pénzügyi érvek is meggyőzőnek tűnnek :-)
A népszerűségről: most nézegetem a netet... az IM-fórumon is van AFI... folyt.köv. :-)



Előzmény: rihi (68.)
rihi e-mail | 2006-07-26 16:23:05 | 70.
"honlap...
szerintem ha nincs hivatalos magyar lap, akkor jó dolog csinálni egy nemhivatalosat...
vagy a gépen tárolni, vagy feltölteni vmi jobb helyre
ATW/FW/UW.....
vmi ilyen szintű...
http://sexpistols.uw.hu/"

ez nem az én honlapom ha erre gondoltál...
...nem is írtam oda...


rihi e-mail | 2006-07-26 16:16:00 | 69.
A.F.I.-s fórum a neten?
hmmm...
régen a music.hu-ra jártam fórumozni, pár alkalommal...
biztosan ott is van A.F.I.-s Topic...
de többet nem tudok fejből...

rihi e-mail | 2006-07-26 16:14:25 | 68.
Időgondokkal küzdök a honlapomon? miCSODA? Jártál a honlapomon? Én sem vagyok a honlapkészítés mestere, de hát nem hezéz, mert minden le van írva, csak olvasni kell hozzá, meg keresni a neten...
Benne lennék abba hogy többen nekiáljunk, de egyedül nemhiszem hogy menne nekem, meg egyébként is, én nem szoktam utánaolvasgatni a bandáknak, én csak hallgatom őket.. szal iyen hírekről meg ilyesmikről nekem fogalmam sincs hála égnek :]
Helyes, egyetem azán A.F.I. ...
Nekem sem lesz olyan sok időm A.F.I.-zni, mert olyan 1 hét múlva meggyógyul a lábam, aztán jönnek a programok... :P

"maradjon csak az AFI minél alterebb, ne terjesszük, és ne legyen honlap sem"
Ha nem mi, majd idővel mások megalkotják majd az A.F.I. magyar honlapját, ettől nem félek...
Egyébként sem hiszem hogy a mi oldalunkkal akkora divatot kavarnánk fel :]]]
ha mégis így lenne, akkor ez azt jelentené hogy óriási lenne a napi látogatottságunk, egyszóval még pénzt is kereshetnénk vele, mert csődülnének a reklámozó cégek hozzánk.. :Đ
külföldön is egyre elterjedtebb, már biztosan sokszor szerepelnek a zenei TV műsorokban is.
[ezt azért mondom mert nem nézek egyáltalán TV-t már vagy 2-3 éve...]
Csak idő kérdése hogy itt is befusson mint "siker"
De azzal sztem semmi gond nem lesz hogy csinálunk egy magyar A.F.I. oldalt, esetleg későb találkozókkal vagy ilyesmikkel...


Előzmény: KN (65.)
KN e-mail | 2006-07-26 16:12:07 | 67.
Jaj nekem... a Bravo fórumon is van... Ez már tényleg lehet rossz jel :-/
KN e-mail | 2006-07-26 16:10:33 | 66.
Megtaláltam a diákszigetes fórumot, meg a bizonyos tévécsatorna fórumát is.

Előzmény: KN (65.)
KN e-mail | 2006-07-26 15:33:20 | 65.
Persze, a külön koncert mindig jobb. Más a hangulat, meg minden... Dehát ez van, ezt kell szeretni, ahogy nagyim mondaná. :-) Azért próbálkozni érdemes!!
Jól van, szerintem is kéne honlap. Valami terv a kivitelezésre? Csak mert úgy tűnt nekem, hogy Te is időgondokkal küzdesz a honlapodon. De lehet, hogy tévedek. Tévedek?
Sajnos én nem is tudom, hogy ez gyakorlatban hogy megy. Mármint a honlap-készítés. De ha megcsinálnád, segítek, amit tudok. Meg amire lesz időm :-/. Azért akárhogy is nézzük, előbb egyetem, utána AFI.
Én is ismerek pár AFI-st, akik, ugye, itt nincsenek jelen. De köztük is van, aki úgy áll a dologhoz, hogy maradjon csak az AFI minél alterebb, ne terjesszük, és ne legyen honlap sem...
Tudsz olyan helyet a neten, ahol még esetleg megtalálhatók páran? Valami fórum, ilyesmi?


Előzmény: rihi (64.)
rihi e-mail | 2006-07-26 14:57:17 | 64.
Szerintem kéne egy Honlap, fórummal, vendégkönyvvel és minél több dologgal ami A.F.I. :]
Vannak ám azért A.F.I. rajongók sztem bőven, de erre a zene.net-re nem igazán járnak sokan... Őszintén szólva már én sem sűrűn, mert rájöttem hogy nincs sok értelme. De ez az A.F.I.-s téma most kezd azért érdekelni... :]
Én ismerek egy pár embert aki szereti őket, még a BRatyóm is néha benyomja...
A szigetre meg csak annyit mondok hogy egy külön koncert sztem jobb lenne, de ha csak a szigetre tudnánk beszervezni őket, akkor én oda is elmennék, 6 ezer ide vagy oda...


Előzmény: KN (63.)
KN e-mail | 2006-07-26 13:42:39 | 63.
Hé, ez az utolsó megjegyzés nem kellett volna! Addig olyan jó volt. :-)
Most is 6000Ft a napijegy a Szigetre. Az nem olyan vészes.
És mit kellene csinálnunk, hogy a többiek is "feléledjenek"?


Előzmény: rihi (62.)
rihi e-mail | 2006-07-26 13:38:43 | 62.
áááá, király lenne ez a találkozós valami is..
Ez a honlap is jó dolog lenne...
Szerintem egy külön koncert lenne a legjobb, nehogymá az egész szigetjegyet kifizessem miattuk! :PP


Előzmény: KN (61.)
KN e-mail | 2006-07-26 11:38:02 | 61.
Jaja! Csak megint az oldal kérdése...
Amúgy a Sziget-honlapon lehetett rájuk is szavazni.
És amikor én felmentem, hogy szavazzak, kiírta, hogy "erre az előadóra már szavaztak", úgyhogy ez nagyon pozitív élmény volt! :-))
Szóval lehet, hogy az lenne a legsimább ügy, hogy megpróbáljuk behozni őket a Szigetre.
Bár jobb lenne rendes önálló koncert, de nem tudom, hányan vagyunk itthon AFI-sok. Mindenki el van bújva.
Láttátok, hogy a honlap is egyértelműen le lett szavazva az elején.
Míg a Placebo-fórumon (meg egyáltalán a placebósok körében), tök jól együtt van a csapat, még találkozók is vannak (jön is a Placebo jó sűrűn! :-)), addig itt olyan... szétesett. Jó lenne látni, AFI-s szempontból hogy állunk.
Kellene egy kis közösségi szellem - ami egyébként az AFI zenéjében nagyon is megvan. Szerintem.
Ez egy vélemény. Lehet, hogy nem kivitelezhető. Lehet, hogy nem is kell kivitelezni.
Más vélmemények?


Előzmény: rihi (60.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.