Click to Visit
Rock - betiltott számok, klipek
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

Gil e-mail | 2002-01-04 19:35:01 | 21.
De szerintem még el kell telnine még egy pár évtizednek, hogy minden kiderüljön a 2. világháboruról és ezt se értsétek félre de mindenhol a nácizmusról szörnyüségeiről beszélnek jogosan de valhogy mindig kifelejtik a képből a kommonuzmist ami ugyanolyan borzalmakkal volt teli.

Előzmény: Gil (20.)
Gil e-mail | 2002-01-04 19:28:49 | 20.
Én is nácizmus ellen vagyok de azt el kell ismerni megépítette azokat a kurva autópályákat az meg egy másik kérdés, hogy mert kellett a háboruhoz és én is borzalmas dolognak tartom , hogy ártatlan zsidó gyereket és anyákat kivégeztek vallásuk miatt elvették a gyáraikat pl: Zwack Unicum elég szar példa de megteszi Még valamikor családi vállakozást alapítottak de azt elvették tölük és háború után a csávó kijelentette ő nem hajlandó fizetni érte de a gyárat kéri vissza és igaza volt. De te szerintem te úgy értelmezted elöbbi hozzszászolásom mint ha szélsőjobboldali lennék pedig nem.

Előzmény: Thomas (19.)
Thomas e-mail | 2002-01-04 19:18:28 | 19.
Nem akarok belemenni a politikába és a történelembe, de ez a "Hitler húzta ki Németországot a pácból" szöveg egy kicsit ferde... Előre leszögezem, ugyanúgy utálom a kommmunistának NEVEZETT rendszert, mint a nácizmust, szóval nem elfogultságból beszélek. Sok középiskolában (egyes tanároknak köszönhetően) úgy tanítják, hogy Hitler megszüntette a munkanéliküliséget, csakhogy a bibi ott volt, hogy kényszermunkával... A koncentrációs táborokban történteket sokan keverik a háborúval, holott ez a borzalom háború nélkül is megtörtént volna:
1.) a háború oka inkább a térhódítás volt
2.) egészen a szovjet megszállásig titokban tudták tartani a haláltáborok létét

Ezzel csak azt akarom mondani: úgy nyilatkozz a náci rezsimről, hogy előbb elképzeled magad zsidóként a '30-as évek Németországában.

Szóval Hitler nem a végén baszta el, hanem már közvetlenül a Main Kampf megírása után a hatalom helyett inkább diliház közelébe kellett volna engedni. És ugyanez a véleményem Sztálinról és Rákosiról is...


Előzmény: Gil (17.)
Gil e-mail | 2002-01-04 19:17:34 | 18.
Hát igen Eu egy nagy fasszság legalábbis szerintem.

Előzmény: Gil (17.)
Gil e-mail | 2002-01-04 18:58:27 | 17.
Globalizáciot én sem bírom , és csak kis mértékben a liberalizmust viszont nacionalizmust nem bírom de azért nekik is vannak igaz hozzászolásaik kommunizmust utálom csak globalizácó ellenes dumájukat bírom de RATM-ot szeretem leszarom ,hogy komcsik mint állat, fasisztáknak is vannak igaz dumáik és a náciknak is a 2 nem összekeverendő (nem vagyok egyik se), de a németek Hittlernek köszönhetik, hogy fejlettek ma és mondjuk demokratikus formákkal nácizmus nem is lett volna olyan rossz csak ugye a háború meg minden más. Szóval Hittler a végén nagyon elbaszta a dolgot. Hát ez az én politikai állásfoglásom az izmusokról. Még van egy néhány de most nincs kedvem leírni.

Előzmény: Grizon (16.)
Grizon e-mail | 2002-01-03 16:59:26 | 16.
És miért a globalizáció miatt tiltottaák be?Mert globalizáció ellenesek...akkor itt kéne őket betiltani és nem Amerikában...tudtommal itt adták ki egy pár napja az Euró-t!Na nem mintha én be akarnám tiltani a Rage-et, bírom őket q:-)))Én a globalizációt nem bírom q:-)))

Előzmény: Gil (15.)
Gil e-mail | 2002-01-03 15:21:02 | 15.
Pl. R.A.T.M. globalizáció miatt tiltották be egész amerikában de nemrég láttam egy klipjüket vm magyar csatornán.

Előzmény: Grizon (14.)
Grizon e-mail | 2002-01-02 15:04:56 | 14.
...pedig de

Előzmény: dbandris (13.)
dbandris e-mail | 2002-01-01 20:47:35 | 13.
ha már itt tartunk akkor ott van a Slipknot-Spit it out c. kolosszális videoklippje.
ezt pl. azér' tiltották be mert erőszakos hangvétele van!!!! pedig....

Thomas e-mail | 2001-12-30 19:14:55 | 12.
/Tudom, nem a témához szóltam hozzá, de ha cenzúráról van szó, ez az eset kihagyhatatlan.../
Thomas e-mail | 2001-12-30 19:13:51 | 11.
Ezen nem szoktam kiakadni, max röhögök egyet.
Viszont: a WTC merényletek után kb 1 hónappal a CNN közölt volna egy merénylet utáni, Osama-val készült exkluzív interjút (frankót, nem kamut), erre az a PÖCS Bush beszólt nekik, hogy ne má', mert fenn van a veszélye a "titkos információ-, vagy kódáramlatnak". Na, ennél butább és átlátszóbb
beszólást ritkán hallok! Bin Laden minek tenné azt egy CNN interjúban, ha számára az Internet egyszerűbb és biztonságosabb? Szóval, ebből látszik, hogy Bush mire törekedett, és tök durva az ilyenfajta cenzúra a XXI. sz.-ban. Hát, ennyit a sajtószabadságról...

Grizon e-mail | 2001-12-30 14:50:26 | 10.
Azt hiszem a System összes számát betiltoták q:-)))

Előzmény: Gil (8.)
Esztu e-mail | 2001-12-29 19:22:19 | 9.
az a véleményem, akinek nem tetszik vmi, azt ne nézze.

Előzmény: Gil (8.)
Gil e-mail | 2001-12-29 18:17:08 | 8.
System of a Down-nak és betiltottak néhány bulit meg asszem R.A.T.M.-nak is volt néhány zürös ügye.

Előzmény: Esztu (7.)
Esztu e-mail | 2001-12-29 18:09:41 | 7.
jajaja...:)) de itt nem veszik komolyan, usában biztos nem lesz egy darabig...

Előzmény: Elenios (3.)
Esztu e-mail | 2001-12-29 18:08:47 | 6.
így igaz. és szerintem pénz kérdése az egész, ha van pénzed, nem tiltják be a "botrányos" számaidat. Én azon hidaltam le, hogy vkitől hallottam, hogy a savage garden crash and burn c. számát betiltották az usában, mert benne vannak ezek a szavak: crash, burn, hát tiszta állatság.
Valaki e-mail | 2001-12-29 10:37:37 | 5.
azt hiszik az emberek, hogy amit néhány rocksztár vagy esetleg björk vagy a prodigy csinál, az morbid...pedig ez nem igaz! csak körül kéne nézniük, csupa terror, szenvedés, menekültek, hajléktalanok...a terrortámadásokat pedig mindig több fogja követni, mert az emberek nagy része sosem tanul a hibáiból. inkább előzzék +, ne pedig cenzúrázzanak minden baromságot. mindigis a kis dolgokkal foglalkoznak, a nagyokat hagyják...
Grizon e-mail | 2001-12-29 10:19:31 | 4.
Meg most Pókember sem lessz egy ideig a mozikba q:-((((
q:-)))))))

Elenios e-mail | 2001-12-28 18:40:52 | 3.
Most volt a Resszkessetek betörők 2.Tele volt a film World trade Centerrel..

Előzmény: Esztu (1.)
DeeN13 e-mail | 2001-12-28 18:31:45 | 2.
Azt, hogy baromság!Már tele van a tököm ezzel az egész felhajtással!!!Ennyi...

Előzmény: Esztu (1.)
Esztu e-mail | 2001-12-28 18:25:03 | 1.
Mit gondoltok arról, hogy betiltanak egy számot, vagy klipet, mert botrányosnak találják vagy szept. 11. jut róla az emberek eszébe?

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.