Click to Visit
Rock - Ti hogyan öltözködtök?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  

Night_Lord e-mail | 2003-11-10 22:03:17 | 82.
Örömmel venném...

Egyik nap épp Immortal posztereim nézegetttem ( nem vagyok rajongó csak úgy van minden ami kell )
és ha képben vagy akkor pl.: olyan láncruhát már gyártottak bemutatóképpen, ami ott az egyiken van. Csak hogy 1 példát mondjak... A buzogányokra pedig asztmondták hogy +oldható. ( bár sz.tem arra inkább olyanoknak van szükségük akik színpadra viszik. Legalábbis érdekes lenne csak úgy 2méteres baltákkal rohangálni szerteszét... :-D )


Előzmény: Marque (81.)
Marque e-mail | 2003-11-10 17:02:28 | 81.
Ez most komoly vagy csak szivatsz minket?
Mert ha nem, akkor nekem lenne 1-2 5letem...


Előzmény: Night_Lord (76.)
nihilfeeling e-mail | 2003-11-10 16:49:03 | 80.
Úgy érzem ezt meg kell osztanom veletek:egyik ismerősőm múlt pénteken:bakancs,bőrkabát,fekete nadrág,valami hungarista póló(kopasz)és Egészséges fejbőr számokat ordítozott a tömeggel,szombaton pedig discoba ment St Oliver ingben(remélem így kell leírni)hétköznap pedig átlagos viselet.Nekem egyébként semmi bajom nincsen a sráccal,sőt ezzel sem lenne,ha nem lenne ilyen radikális mindkét irányban
stevie e-mail | 2003-11-10 13:27:12 | 79.
Igazad van, de azért a rossz ízlésnek is van netovábbja. Képzelj el valakit lila-sárga csíkos nadrágban, zöld-lila kockás pulóverben, meg piros alapon fekete pöttyös kalapban...

Előzmény: dead soul (63.)
stevie e-mail | 2003-11-10 13:23:46 | 78.
Az albérlőtársam meg melegítőgatyában jár órára (olyanban, amiben más focizni szokott!), múltkor este bulizni is abban ment. Azért ez elég szar, nem?

Előzmény: coma (58.)
Night_Lord e-mail | 2003-11-07 22:28:51 | 77.
Szerintem nem attól lesz valaki húde ott hogy csupa bőrben jár, sőt van akinek kimondottan hülyén áll. Ha neked bejön a kordgatya és jól áll akkor pusztán azért mert nem a klasszikus rokker stílust képviseli még nem lesz rossz... Az hogy egy lánynak jól áll-e az teljesen személye válogatja, de azt semmiképpen én nem mondanám ki ilyen kategórikusan hogy lányon nem jó a kordgatya.

Előzmény: warheart (75.)
Night_Lord e-mail | 2003-11-07 22:21:14 | 76.
Béke nektek, testvérek...!

Volna egy kérdésem, éspedig:
Mennyire vagytok megelégedve a Metal-os ruhák kínálatával? Úgyismint szegecsek övek, ruhák, nyakbamarhaságok stb...

Csak azért kérdem, mert én a magam részéről enyhén szóva szegényesnek tartom a választékot. Éppen ezért megszerveztem , hogy saját igényeim szerint gyártani, ill. gyártatni tudjak. Nos hogy a kérdés lényeges felét konkretizáljam:

Érdekelne hogy van-e rajtam kívül kereslet ezekre?
És szívesen venném, főleg így az elején hogyha a testvérek 5leteket adnának ill. elmondanák az igényeiket.

Megcsinálok a legbrutálabbtól a legátlagosabb cuccig mindent ha van rá igény. Gondolok itt a láncingektől lánkesztyűktől a brutál immortálos buzogányokon át az akár 20 soros 20 centis szegecsekig vagy vagy állat nyakláncokig mindenre.

Akár azt is meg lehet csinálni hogy fehérbőrből csinálni a szegecseket, vagy akár fehér szegecseket is rárakhatunk. ( ill. akármi más szín ) Meghatározhatjuk a szegecsek formáját is, szal. egyenlőre semmi sem lehetetlen...


warheart e-mail | 2003-11-06 14:40:57 | 75.
Melegen, mert hideg van!
Amúgy fekete cuccok, egyre jobban kezdem megszeretni a lazább cuccokat, pl kordgatya. Igaz, nem tudom mik a vélemények ezzel kapcs.-ban, de most megkérdezem. Lányoknak hogy áll a kordgatya??? (Főleg ilyen stílusú fiúk véleményét várom!!)

haska e-mail | 2003-11-05 19:49:04 | 74.
oksa:)

Előzmény: coma (73.)
coma e-mail | 2003-11-05 19:16:13 | 73.
Nem gond:)

Előzmény: haska (72.)
haska e-mail | 2003-11-05 17:56:09 | 72.
figyelj coma, nem akarok Veled veszekedni, egyáltalán, úgyhogy részemről nem lesz több megjegyzés stb.
ezt az utolsót meg felejtsd el légyszi, elég szar kedvem van ma...

haska e-mail | 2003-11-05 17:42:47 | 71.
persze, mert amit Te állítasz valóban úgy van és én egy mindenkilevanszarva lukasórás diák vagyok.
ezt eddig nem tudtam. de a Te segítségeddel végre ráébredtem, ki is vagyok VALÓJÁBAN!


Előzmény: coma (70.)
coma e-mail | 2003-11-05 15:47:11 | 70.
ne ugass ha nem tűröd,hogy visszaugassanak.Ne kritizálj,ha nincs önkritikád.Csók!

Előzmény: haska (69.)
haska e-mail | 2003-11-05 15:25:53 | 69.
gratulálok
a gondolataidhoz is
bravó
de annyi eszed lehetne, hogy nem állítasz valótlan baromságokat egyrészt rólam, másrészt a többi fórumozóról.


Előzmény: coma (62.)
valentin e-mail | 2003-11-04 22:07:50 | 68.
Ez felettébb örvendetes:).

Előzmény: coma (65.)
dead soul e-mail | 2003-11-04 21:37:56 | 67.
köszönöm szépen, hasonló jókat.

Előzmény: coma (66.)
coma e-mail | 2003-11-04 21:35:10 | 66.
Nem húztam fel magamat..és nem háborodtam fel,stb stb.Te jó ég,nehéz veletek,az biztos.;)
Jó lényeglátást!


Előzmény: dead soul (63.)
coma e-mail | 2003-11-04 21:29:58 | 65.
Ez király volt..hihi:))Nyugodj meg,én sem nézek ki úgy mint egy rakás szar.És nem élek magyarországon-mellesleg-tehát affelől is megnyugodhatsz,hogy nemcsak magyarországon tudnak úgy kinézni az emberek mint egy rakás szar.

Előzmény: valentin (64.)
valentin e-mail | 2003-11-04 21:25:15 | 64.
Magyarországon vagyunk, ember! Megszokhattad volna már, hogy itt mindendenki úgy néz ki, mint egy rakás szar, kivéve engem.

Előzmény: coma (62.)
dead soul e-mail | 2003-11-04 21:15:59 | 63.
bocsi hogy megint belédkötök, de szvsz neked nem gondolatok vannak a fejedben, hanem elöítéletek, és a látásmódod pedig meglehetösen felszínes. amúgy meg vlsz, hogy a kérdéses kislány - akárcsak az itt hozzászólók és az emberek nagytöbbsége - azt veszi föl, ami neki tetszik. miért zavar ez téged? amúgy meg leírásod szerint alig volt 13 éves kinézetre, akkor meg miért vársz töle abszolút ízléses és stílusos megjelenést? ebben a korban alakul ki az egyénisége, keresi önmagát estébé. téged talán az asztal körül kergettek gyerekkorodban, ha a gucci miniruhádhoz nem a megfelelö körömcipöt vetted föl?
a hozzászólásod elejéhez (ahol a hozzáállásunkat minösited a dolgokhoz) annyit, hogy nekünk nem minfűden mindegy, hanem a lényegtelen dolgokat nem vesszük figyelembe. és ez sztem nem unatkozás/apátia, hanem lényeglátás. vagy értékrend. válaszd a neked tetszö kifejezést. és ne húzd fel magad apró dolgokon, nem tesz jót az egészségnek.


Előzmény: coma (62.)
coma e-mail | 2003-11-04 20:55:32 | 62.
Fel nem háborodtam,de rohadtul feltűnt.Imádom,hogy itt mindenkinek minden mindegy.Itt vártok napokig,nem írtok semmit,csak lestek,és ha valaki végre beír,akkor azt megint csak kioktatni és lebaszni tudjátok.Ez egy tipikus unatkozó,"mindenkilevanszarva" lukasórás/lógós diák viselkedése.
engem igenis nem érdekel,hogy mások mit hordanak,de ha látok valami nagyon randát,vagy -mint ezesetben-kirívóan össze nem illőt,akkor bizony elgondolkodom rajta,hogy ennek vajon mi a szar járhat a fejében.BOCS,hogy nekem gondolatok is vannak a fejemben.Ez szörnyű...


Előzmény: haska (61.)
haska e-mail | 2003-11-04 19:39:42 | 61.
legyen már bennetek annyi egészséges egocentrizmus hogy basszátok le hogy mit hord a másik (főleg ha nem is ismered)!
de tudjátok mit, inkább háborodjatok fel!!

dead soul e-mail | 2003-11-04 17:45:33 | 60.
úúúúúúúristen, ez szöööörnyüüüü!
nem túlzod el egy kicsit e szent felháborodást? végül is tényleg riasztó és komoly aggodalomra ad okot ez az eset... mi lesz így az emberiségböl, ha a 13 éves kiscsajok nem összeillö szerelésben feszítenek a bmegállóban?
de komolyan, nem qva mindegy, hogy mit hord egy neked teljesen idegen vki?


Előzmény: coma (58.)
ilovemanson e-mail | 2003-11-04 17:31:58 | 59.
jézus ezt nem mondod komolyan!!?? uramatyám! hát ez elég durva.. és szánalmas..

Előzmény: coma (58.)
coma e-mail | 2003-11-04 15:15:32 | 58.
Hm..meg vagyok róla győződve,hogy egyeseknél nincs otthon tükör.Tudjátok,mit láttam ma a buszmegállóban?Egy csajt(kb ha 13 lehetett,max!),kék farmer deszkás zsibes-zsebes gatya volt rajta,deszkáscipő,felül egy fekete kabátka,aminek olyan tincses-szőrme gallérja volt(olyan gothic-féle),és mindehhez sötétpiros,hosszú coffjai coltak.Plussz 2 liter smink,alig tudott pislogni.Mindehhez persze egy "mivan bazzeg,valami nem teccik?"arckifejezés..nagyon menő...
stevie e-mail | 2003-11-03 13:07:06 | 57.
Ahogy esik úgy puffan alapon, többnyire.
valentin e-mail | 2003-11-01 22:31:49 | 56.
A Faith No More-os medálomat leszámíva, ami kb. 5 éve megvan, sehol nem látszik rajtam, hogy bármi közöm is van a keményebb zenékhez, szinte csak világos cuccaim vannak. Szóval nyugodtan öltözködj úgy, mint egy plázacica, nem fognak orrbavágni érte.

Előzmény: dik (53.)
fearzone1 e-mail | 2003-11-01 11:24:42 | 55.
3 CD nem egy nagy idő (max 1 hét), no mindegy nem kötözködök. Sztem azért hallgas meg más zenétket (rock) is mielőtt eldöntöd, hogy mi is tetszik neked igazán.
Kis dolgot akarsz? Akkor vegyél egy kulcstartót, öngyújtót stb, de amíg nem alakul ki igazán az, hogy milyen zenét szeretesz, addig feleslegesnek tartom. Főleg mivel szinte minden "kiegészítő" zenekaros.
(szvsz)


Előzmény: dik (51.)
Razorbladekiss e-mail | 2003-11-01 11:04:31 | 54.
jahj anyámék ismerősének a gyereke-kemény 11 éves kurva nagy sátánistának képzeli magát...áá kis hülye aki nem találja önmagát és akkor nekem magyaráz hogy szolgáljam én is a gonoszt,nameg ha 14 éves lesz akkor elmegy egy ilyen sátánista gyülekezetbe...kicsit felvilágosítottam a gyereket egykét dologról,és "véletlenül" le szektáztam a sátánista gülekezetét...ennek eredménye: ha az ura megfogja engedni akkor én leszek az első akit feláldoz a sátánnak...mondhatom kurva értelmes egy gyerek...
dik e-mail | 2003-11-01 01:02:57 | 53.
nem igazán az öltözködésem végett,hát még nem igazán vagyok tisztában azzal,hogy mit szeretnék.egyenlőre szeretnék egy apróságot,ami örömöt okoz nekem

Előzmény: cucka (52.)
cucka e-mail | 2003-11-01 00:31:58 | 52.
a pentagram ötágú csillag, aminek a felső csúcsa lefele mutat. a köcsög műmájer 15 éves sátánisták szokták hordani a nyakukban. további nem ajálott kiegészítők : fordított kereszt, anarchia-jel. egyébként miért van neked szükséged arra, hogy az öltözködésed utaljon a zenei ízlésedre?

Előzmény: dik (50.)
dik e-mail | 2003-11-01 00:27:09 | 51.
Nem kérdeztem meg,hogy mit vegyek fel.ízlésemmel kapcsolatban:néhány hete kaptam egy Pokolgép cd-t,ami nagyon tetszett.Majd,követte ezt még 2cd.Ezután a fórumolvasgatás,majd egy Tankcsapda koncert.most azt hiszem rátaláltam a zenémre,eddig úgyanis nem találtam meg azt a zenei műfajt ami megfelelt volna ízlésemnek,kvázi:nem változott egyik pillanatról a másikra az ízlésem.

Előzmény: fearzone1 (41.)
dik e-mail | 2003-11-01 00:12:03 | 50.
Írtam,hogy nem szeretnék rokker külsőt.eredetileg csak valami apróságot szerettem volna magam miatt hordani.azt is írtam,hogy csak most kezdek ismereteket gyűjteni,ezért kérdezgetek pl.hogy mi a pentagram,azt hiszem mint kérdés nem hülyeség.Kösz,egyébként láttam már rokkert,sőt többet is,úgyhogy sejtem,hogy kéne kinéznem.azt meg végképp nem úgy gondoltam,hogy ma még plázacicás a külsőm,(hangsúlyozom,nem vagyok plázacica)és holnaptól pedig beállítok rokker cuccosban.

Előzmény: Necro (25.)
fearzone1 e-mail | 2003-10-31 23:07:41 | 49.
No igen amikor kihül az acélbetét az baszottul kellemetlen érzés:))

Előzmény: Necro (46.)
valentin e-mail | 2003-10-31 22:20:59 | 48.
Én jól!
nihilfeeling e-mail | 2003-10-31 20:51:58 | 47.
Én imádom nővérem bakancsát,nekem sajnos nincs sajátom,mostanság mindig azt hordom,de nyáron néhányszor volt rajtam.Szoktam talpig feketében is járni,de nem a hét minden napján,imádom még a piros színt is,nem is tudom miért, úgy érzem ez a 2 szín illik legjobban hozzám,és mások szerint is.Nyáron szoktam tök szines cuccokat is felvenni:fehéret,kéket stb.sőt bevallom van egy rózsaszín pólóm is:)évente kb kétszer felveszem.Vannak nőiesebb ruháim is,persze semmi magas sarkú,szerintem nem tudnék járni benne.Nemrég vettem egy barnás bársony Adidas cipőt,azt egy sportosabb tök átlagos öszzeállítással is szoktam hordani.Van néhány egyedibb ruhadarabom is,azokat saját ötlet alapján varrattam.Na sikerült egy nagy össze-visszaságban megosztanom ezt veletek,de értitek
Necro e-mail | 2003-10-31 20:14:59 | 46.
Én azért járok feketében,mer ez áll jól és szeretem ezt a színt...és ez így volt már 12éves koromban is,de akkor még nem voltam rocker...amúgy a bakancs meg annyira nem meleg nyáron,télen viszont kurva hideg...
ha vki jól érzi magát szegecsekben + ilyen tipikus rockeres cuccokban,akkor hagy hordja...én is birom a láncokat + a fémes dolgokat...nem mondom,h egyénien öltözöm,(de azér néha vmennyire igen szerintem)de csak azér,h kurva nagy egyéniség legyek nem veszek fel olyan cuccot,ami nem tetszik...


Előzmény: cucka (44.)
fearzone1 e-mail | 2003-10-31 16:26:01 | 45.
Az a fura, hogy nem döglessz bele a bakiba nyáron.
Az első bakim, ami még mindig hordható állapotban van 9 éves Getta.


Előzmény: cucka (44.)
cucka e-mail | 2003-10-31 10:20:57 | 44.
a rokkerbakanccsal annyi baj van, hogy mindenkinek ilyen van. ez egy ilyen általánosan elfogaott dolog, hogy a trú rokker bakancsban jár. nem tudom miért érez késztetést a legtöbb rokker hogy bakancsban járjon. annyiban igazad van, hogy koncerten elég hasznos lehet.
az viszont tényleg vicces, amikor a 35 fokos melegben a tűző napon a trúrokkerek tök feketében és bakancsban mászkálnak. hogy miért jó ez, nem tudom, bár lehet kurva nagy egyéniségnek képzelik magukat a zenekaros póló meg a szegecsek miatt.


Előzmény: Necro (37.)
MÓKUS! e-mail | 2003-10-31 00:58:33 | 43.
én nem tom mi vok..általában piros cuccokat hordok/hosszú szoknya,ing/nyakkendő az mindig van,általába mondom ing+szoknya..de van h bakancsot húzok és a szétszaggatott gatyáimat..van 1 kedvenc farmerem amit ancim már nem tud kimosni,mert szétszakadna:)..szines sál,kötött, lila ,rózsasiín színekből álló sapka,a kabátomból pedig kiállnak a fonál darabok,ezért úgy tituláltak be,h jeti,de ez nem is igaz mert az a bodri:))szóval néznek pánknak,hippinek,+alapból hülyének..én asszem csak az uccsó vok

Előzmény: Ferdydurke (1.)
fearzone1 e-mail | 2003-10-31 00:34:19 | 42.
UI:
Amúgy komoly egyéniségre vall, hogy megkérdezed, mit is vegyél fel.


Előzmény: dik (24.)
fearzone1 e-mail | 2003-10-31 00:31:00 | 41.
Nem születtem rockernek, sőt most sem mondom magam annak. Nézd + hogyan öltözködöm (leírtam), az szted rocker öltözködés?
Az embernek viszont nem lesz egyik pillanatról a másikra más az izlése (sztem).


Előzmény: dik (24.)
Necro e-mail | 2003-10-30 20:40:28 | 40.
de lehet,h később töknagy metalos lesz(a jövő nemzedéke:))sulinkban is van egy "punk",aki asszem tavaly ilyenkor még gizda deszkás volt bizkites pólóban...aztán egyszer csak jött a kurva nagy változás!egyik hétfő reggel már punk volt:)mostmár nagyon menő:orrkarika,felnyírt haj,felhajtott,összefirkált gatya,Alvinos+R.pitbullos póló,ja,meg könyékig a szegecsek:)de az a gáz,h oké,h csak divatpunk de annyira mégsem,vhogy nemsikerül neki punknak kinézni(talán mer állandóan feketében van)...
amúgy meg hiába mondják,h a rockerek nem öltöznek divatosan(nem a zenekaros pólókra gondolok),hanem amúgyis minden stílusnak megvan a maga divatja...
amúgy a gettámat én is nagyon szeretem,szegény már elég szarul néz ki,de hát már 2,5 éves...akartam is újat,de hiányozna:)
de amúgy szerintem mindenki a hangulta szerint öltözködik...én általában feketébe,néha nőiesen,néha + csak farmer+póló,néha megzakkanok és akkor rámjön,h milyen laza+gizda vagyok,akkor veszem fel a szakadt farmeromat és a csíkos zoknimat:)


Előzmény: dead soul (39.)
dead soul e-mail | 2003-10-30 20:08:35 | 39.
baszki tegnap láttam egy kb 9 éves kisgyerköcöt Slipknot pulcsiban meg bakancsban (betürt szürke gatyával). eszméletlen kemény volt, az egész buszmágálló csak nézett, hogy milyen menö ez a csávó.
bakancs amúgy nem ciki, hanem divat. mondjuk én szeretem az én kis zöld martensemet, mert eléggé a szívemhez nött ez alatt a két év alatt, amióta megvan (huha). öltözködésileg meg olyan ruhákat veszek föl, amilyen hangulatom van, ha szar a kedvem (vagy hideg van), akkor machine head pulcsi kapucnival, ha kevésbé, akkor pinkszinü csíkos ing, qvára változó. amúgy meg lényegtelen


Előzmény: Necro (37.)
haska e-mail | 2003-10-30 20:04:36 | 38.
nemtom hogy nálatok szoktak-e azt EST újságokban ilyen mókás kis képregények lenni? (egy gróf balázs nevű faszi rajzolja őket, és egész jók) az egyik ilyenben az volt, hogy mindenki vett csegevára pólót és abban tüntetett az uniformizált világ ellen, meg az egyéniségekért meg mittomén milyen feliratú transzparensekkel.
és utána láttam az "új" manson klipet, ahol mutatták a koncert a közönségét, nagyon nagyot röhögtem. a sok LÁZADÓ EGYÉNISÉG


Előzmény: cucka (36.)
Necro e-mail | 2003-10-30 19:37:22 | 37.
Találjátok már ki,h ciki a bakancs?!nekem tetszik és szeretem...és nem,azér mer ettől kurva nagy rockernek érzem magam,hanem csak úgy!...+ aztán koncereten csak jobb az acélbetkós bakancs,mint egy sima cipő,abba legalább nem érzem,ha megtaposnak.
de végülis nem tökmind1,h más mire költi a pénzét?!a lényeg,h legalább te csupa hasznos dolgot veszel!...


Előzmény: cucka (36.)
cucka e-mail | 2003-10-30 18:58:03 | 36.
jah milyen yo lenne ha nem dobálnák ki az emberek a pénzüket divatszarságokra.
meg aztán a nagy rokkerek, akik vesznek egy martens-t meg egy zenekaros pólót oszt kurva nagy egyéniségnek képzelik magukat. böee


Előzmény: haska (32.)
cucka e-mail | 2003-10-30 18:48:40 | 35.
halál a pentagrammokra meg az anarchia jelekre!!!
haska e-mail | 2003-10-30 18:44:24 | 34.
haska dö mathafeka! yee uhh ahh

Előzmény: naillight (33.)
naillight e-mail | 2003-10-30 18:37:20 | 33.
haska a thanszfohmatoh'

,)


Előzmény: haska (32.)

1  2  3  4  5  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.