Click to Visit
Rock - Divatrockerek
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

Marque e-mail | 2002-10-24 21:35:33 | 232.
Áhh seholse vagytok:
AAAAAAAAAARE YOUUUUUUU REAAAAAAAAAAAAAADYYYYYY????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????

-KoRn / Blind :-)

Nikkelbolha e-mail | 2002-10-24 19:10:41 | 231.
elárulnád mi az a?:
:q?


Előzmény: Grizon (228.)
Shrine e-mail | 2002-10-24 19:04:14 | 230.
naná :)

Előzmény: Nikkelbolha (227.)
Nikkelbolha e-mail | 2002-10-24 18:28:59 | 229.
há jóhogy szeretem

Előzmény: Grizon (228.)
Grizon e-mail | 2002-10-24 18:14:31 | 228.
"Szereted az igénytelenséget"
q:-))))))


Előzmény: Nikkelbolha (225.)
Nikkelbolha e-mail | 2002-10-24 18:11:24 | 227.
okok:)
pesten lax amúgy?


Előzmény: Shrine (226.)
Shrine e-mail | 2002-10-24 15:51:55 | 226.
igyexem majd ;)))
Nikkelbolha e-mail | 2002-10-23 18:09:52 | 225.
pedig a metál mackó az egyik leggyengébb számuk. hatszázan feldolgozták elQttük, semmi különös.
de ha neked az a szám tetszik, akkor azt ajánlom hogy mindenképpen SZEREZD BE ALBUMOT. mert ennél jobb magyar zenekart nem találsz ha a szöveget veszed figyelembe, és szereted az igénytelenséget. legalábbis én nem találtam ennél jobbat, de hát ízlések és állonpöccintések


Előzmény: Shrine (224.)
Shrine e-mail | 2002-10-23 12:56:13 | 224.
hehe, nekem rózsaszin pittbulltól csak a metálmackó jön be, azon szétröhögöm a fejem mindíg... .DDD

Előzmény: jonnYZMOS (223.)
jonnYZMOS e-mail | 2002-10-21 19:38:38 | 223.
Az bitos :))) Van egy amiben a srác sír. Na mind1. Én azért adok a szövegre is, hogy legyen valmi eszmei mondanivalója. Szeretem a verseket, talán ezért. Bár... Hallgattam anno Greeny Day-t is. Meg Rózsaszín pittbult (csak rövid ideig). Nna. Ott van aztán szöveg :))

Előzmény: Grizon (222.)
Grizon e-mail | 2002-10-21 19:29:06 | 222.
Hát pedig KoRnak sztem pont nagyon jó szövegei vannak,bár egy kcisit betegek...na mind1.Coldplayt Kazaaról töltsél,kicsit olyan mint a Radihead csak nem annyira elvont,de nekem jobban bejön.

Előzmény: jonnYZMOS (221.)
jonnYZMOS e-mail | 2002-10-21 19:25:44 | 221.
Krankó szöveg?? pl KoRNnál?? Volt egy kazim. Alig tudtam INGYEN elpasszolni. A Blind című szám tetszett csak...Persze nincs nekem a numetálosokkal semmi bajom. Ha ők/ti élvezitek. A zene erről szól: élvezzük. Akarmilyen.
Nem vagyok túl járatos a palettán. Ez azt jelenti, hogy csak néhány zenekarban vagyok otthon, de onnan minden megvan, sőtt többnyire elég sokat tudok gitározni belőlük. Nem váltogatom a stílusom gyakran. Bár nálam a zene a hangulat függvénye. Olykor-olykor egy két Panterra meg Therapy? szám is elsül :)spec a Coldplay-t nem ismerem, de ha mondasz egy URL-t akkor letöltök.


Előzmény: Grizon (218.)
Grizon e-mail | 2002-10-21 19:21:46 | 220.
Bocs,télleg nem voltam egyértelmű.Abszolút pozitív,nagyon korrekt hozzászólás volt,megkapod a tolerancia 2002 díját!q;-)

Előzmény: Shrine (219.)
Shrine e-mail | 2002-10-21 19:17:35 | 219.
bocs lehet sőt biztos hogy én vagyok a hülye de ez pozitv vagy negatív kritika akrt lenni?

Előzmény: Grizon (216.)
Grizon e-mail | 2002-10-21 19:13:28 | 218.
Azok se rosszak,de azé a numetalnak is van csomó pozitív tulajdonsága!Áltaban frankó szövegek(bár van egy csomó kivétel),húzós zene,üvöltözés meg nem igaz,mert van hogy tisztán énekelnek,de én már hallottam olyat is amiben hörögnek...Na mind1,Radiohead is nagyon jó.Coldplay-t ismered?

Előzmény: jonnYZMOS (217.)
jonnYZMOS e-mail | 2002-10-21 19:10:31 | 217.
Hm lehet, hogy tenyleg divatosak. De ha kezdetben a "divatrockerek" csak ilyet hallgatnak, akkor mi van? Majd később fognak mindent sorra hallgatni, nem csak divatzenéket. Mert először lehet, hogy csak divatrockerek később majd "igazi" rockerekké vállnak. Szerintem csak nagyon kevés olyan rocker van aki egész életében rockot hallgatot.
Amúgy te azóta hallgatsz rockot mióta az eszedet tudod? Mert ha nem, először te is "csak divattrocker" voltál, és te meg az AKKORI divat zenét hallgattad.
Amúgy nem szeretem a nu-metallt. Ordibálnak benne össze-vissza. Én is bármikor játszok ilyet a gitáromon. Csak akkor jó, ha NAGYON be vagy baszva, és ugrálhatnékod van. Arra viszont király :) Én inkább maradok a GNR, Pearl Jam, Radiohead-féle zenéknél.


Előzmény: Drizzt (209.)
Grizon e-mail | 2002-10-21 18:54:56 | 216.
Na ez egy kurva jó hozzászólás volt!!!!

Előzmény: Shrine (215.)
Shrine e-mail | 2002-10-19 16:56:46 | 215.
szerintem nem az alapján lesz valaki divatrocker(ha étezik ilyen), hogy mit hallgat, hanem az alapján hogy hogyan és miért hallgatja. ismerek olyan embert, aki linkin-fan és egyáltalán nem divatrocker, de olat is, akinek megvan az összes black sabbath, mégis egy utoolsó mocsadék hétvégi divatrocker...szal nem a zene, hanem az ember alapján kell ítélni.és a fórumon meg nem kikiáltani mindenkit divatrockernek mert lp t vagy linkint hallgat. hozzáteszem, egyik zkr ért sem vagyok oda, én inkáb a régieket szeressem.:)
sajnos néha énis beleesem abba ahibába hogy a zene alapján ítélek, de tudom hogy nem helyes ez a viselkedés és szégyellem is magam érte. de ez szubjektív vélemény..

Thomas e-mail | 2002-10-18 09:52:31 | 214.
helyesbítek: nem tartozik.

Előzmény: Thomas (213.)
Thomas e-mail | 2002-10-18 09:51:24 | 213.
Akinek van hallása, az tudhatja, hogy a 'Knot nem tatozik a "nu-metal"-nak nevezett zenekarok közé... Nem győzöm elégszer hangoztatni...

Előzmény: Drizzt (209.)
Nikkelbolha e-mail | 2002-10-17 19:42:26 | 212.
bakker attól hogy divatzene, még mindenki azt hallgat ami neki tetszik. nekem pl. a leges legjobban ami bejön az a soad.és attól mert van pár divatbuzi aki hallgatja azé ne hallgassam?! hát magasrQl leszarom. nekem qrvára bejön, és azé nem fogom nem hallgatni. és attól hogy sokan szeretik, attól nem maga a zene mocsadék, hanem aki divatból hallgatja, szal azokat szidni, nem a zenekart.

Előzmény: Drizzt (209.)
Grizon e-mail | 2002-10-17 18:48:16 | 211.
Arra már kurva kíváncsi vagyok hogy te mit hallgatsz!Divatzene a nu-metal?Hááát sztem tudnék neked kb40-50 olyan nu-metal zenekart ami egyáltalán nem divat,kurva underground és kurva jó...

Előzmény: Drizzt (209.)
Máté1 e-mail | 2002-10-17 16:06:49 | 210.
halgassatok barackát meg junkiest tehetségtelen balfaszokat,ez kell a magyar népnek,nekünk ez is megfelel!

Előzmény: Drizzt (209.)
Drizzt e-mail | 2002-10-17 13:17:16 | 209.
Azért nu-metallt ne hallgassatok, mert az is uolyan mocsadék divatzene, pl.: Slipknot, Soad, stb.

Előzmény: Máté1 (204.)
Nikkelbolha e-mail | 2002-10-16 19:22:10 | 208.
aha. szerintem rosszul gondolod. na mind1

Előzmény: Máté1 (207.)
Máté1 e-mail | 2002-10-14 21:00:19 | 207.
én így gondolom,ami a szívemen az a számon!

Előzmény: Nikkelbolha (206.)
Nikkelbolha e-mail | 2002-10-14 19:40:20 | 206.
az meg télleg nem igaz hogy tcs=pop
lehet szeretni nem szeretni, de attól nem lesz pop mert te nem szereted. ez egyáltalán nem igaz. lehet nem egy nu metál de......

Grizon e-mail | 2002-10-14 17:07:39 | 205.
Ez nem feltétlenül igaz,vannak underground alter bandák is pl...(NulladikVáltozat,Eszterlövészek)

Előzmény: Máté1 (204.)
Máté1 e-mail | 2002-10-12 20:23:40 | 204.
Tankcsapda=pop-zene.
halgassatok sok HC-t meg Nu-metalt(magyart is)
,mert Magyarországon ez jelenti a rockban az undergroundot.(bár a nu-metal már valamennyire kezd ismertté vállni).


Előzmény: Black Cat (203.)
Black Cat e-mail | 2002-10-11 09:01:24 | 203.
Azt kell,hogy mondjam:olvasom itt a dolgokat,de nem értem.Persze átvitt értelemben.Hülyeségnek tartom,hogy vki külsőre ítéljen.Persze ez is kétélű penge,mert vki már alapból nem szimpi.
2 éve TCS konceretn (Hatvanban)ott buliztunk+minden,és állt mellettem 2 csaj:Keyo cuccuok,magassarkú,szőke kiszőkített fejek.És kívűlről fujták a számokat.A zenei izlés és a külső más tészta.Én nem szeretem a magastalpút,stb.Egy egyszerű rockernek nézek ki.Viszont a legjobb fiubarátom egy deszkás.És?
Ezen fel kell háborodni?Neeeeeeem.Ez természetes.Most öltözködés alapján válasszak barátokat?Ugyan már!Akinek van egy kis esze,az ezeken a dolgokon nevet és leszarja.Én ezt teszem.Csak ennyi.Tehát ne öltözködés alapján válassz barátokat+minden,(szerintem)Mondjuk,a barátaim nagy része rocker,de akkor is.Sok csaj aki tényleg ilyen discocica,azokat utálom.Nem a külsejük miatt,hanem azért,mert olyanok.Hiszen a külsőd már vmit elárul rólad!


Előzmény: Grizon (197.)
Nikkelbolha e-mail | 2002-08-28 06:19:08 | 202.
na végigolvastam az egész topikot!

divatrokkerek: hát nemtom hogy van-e ilyen! aki linkint hallgat mé lenne divatrocker? ha azt hallgat akkor az tetzik neki, rosszabb esetben mások után megy,de akkor is vmien szinten tetszeni kell neki! és hát csomó olyan van ki hallgat linkint, eminemet, és discoba jár hétvégenként! ö nem kötelezte el magát egy stílus felé! mér baj ez? ez nektek mér fáj? jaa hogy az olyan Mberekre gondoltok akik linkint hallgatnak és asziszik magukról nagy rockerek? hát had higgyék.abban a körben más is azt hiszoi róluk hogy divatrockerek. de hol érdekel az minket??!!!!

cigányos Tmához: itt lakok egy cigányteleptöl kb. 200 méterre! különösebben nem zavarnak így a hétköznapi életben! szóval nem kötöttek belém még soha utcán vagy vmi! pedig anyám tanár, és onnan mindenki abba a suliba jár! szal így semleges téren nem kötözködnek! viszont tok mondani egy történetet: egy dédászos kocsi, egy cigány ház bejárójánál akart megfordulni, erre felháborodott cigányok kirángatták a kocsiból, vagy ö szállt ki magától megnézni vmit, a lényeg hogy megverték, mert mien alapon fordul meg az ö bejárójukban! iskolában megint más a helyzet! ott utálom öket, azt hiszik nekik mindent szabad, akárkit megverhetnek! ezért utálom ezeket a rühes köcsögöket. nem lehet hozzájuk közel menni olyan büdös némelyik!
van a másik réteg, akiknek van pénzük, mercivel járnak, és 100 kilós aranylánc ott van a nyakukban, és asziszik övék a világ, és a suliban a gazdag cigánycsaládból való csajok játszák magukat a 10 ezer forintos parfümjeikre! ezeket legalább annyira utálom! és van a kettö közötti réteg, akik adnak magukra, nem büdösek, noirmális ruhákban járnak, adnak magukra, nincs sok pénzük, de megpróbálnak beilleszkedni! tanulnak, eljutnak a gimnáziumba! nekem is volt két ien oszt. társam, ikrek voltak, mondjuk speciel nem a szívem csücskei, de a szülei normálisak, és a növérük is oda járt a giminkbe és jól is tanult! bárcsak minden cigyány ien lenne!

mindent összevetve utálom a cigányokat, és az lenne a legjobb ha elkotródnának mo.-ról! amúgy nem vagyok rasszista a négereket különösen jófejnek tartom. jó arcok általában!

na ennyi ami kiömlött belölem miután elolvastam az a Tmát

by: egy punk

Máté1 e-mail | 2002-08-19 21:21:34 | 201.
egyébként érdemes benézni a Politika fórumba.Hogy mennyi hülye van:(

Előzmény: Máté1 (200.)
Máté1 e-mail | 2002-08-19 20:42:41 | 200.
Sajnos nincs itt az illetékes(Garfield)akivel jót vitázhatnál:)

Előzmény: Skinhead 69 (198.)
Szabi e-mail | 2002-08-19 16:22:11 | 199.
Kicsi a net! :-))

Előzmény: Skinhead 69 (198.)
Skinhead 69 e-mail | 2002-08-19 11:34:00 | 198.
Hello!
Olvasgatom a hozzászólásokat és elkeserítenek!Magamról,23 éves skinhead vagyok,aki utálja azokat a Boneheadeket,a rasszista,skinhead öltözékbe bújt fasiszta-náci patkányokat,akik lejáratják az igazi skinhead mozgalmat!Igen,rasszista ellenes skinhead vagyok,akinek elege van,hogy az emberek fejében és a médiákban a skinhead szó úgy él,mint egy rasszista gyilkos!A barátaimmal,akik szintén skinheadek,punkok és hardcore srácok csináltunk egy magazint,onlinezinet is,hogy elterjesszük az igazi,eredeti skinhead kultúrát!Akit érdekel a téma ide kukkantson be:
http://uniteandwin.fw.hu
Nem az a lényeg,hogy kinek milyen a bőrszíne,hanem,hogy jó ember vagy nem!A cigányokkal az a probléma,hogy megoldások helyett pénzt adnak olyanok kezébe,akik sajnos,saját kultúrájuk miatt nem voltak képesek beilleszkedni ebbe az állitólagos "polgári" társadalomba!Így a pénz értékét sem tanulták meg sokan közzülük.Tanítani és foglalkozni kell velük,nem pénzzel tömni Őket és ítélkezni felettük!A másik,olvasom,hogy ki a divatrocker és ki nem az...Hülyeség ilyennel foglalkozni!10 éve vagyok skinhead és tudom,hogy kik voltak,mindig is tudtam kik voltak azok akik divatból csinálták ezt a dolgot!Amikor elkezdtem a skinheadséget Magyarországon csak neonácik-hungaristák és ilyen majom-idiót kölykök voltak!A többség most is az sajnos!Akkor engem hülyének néztek amikor elkezdtem bele ásni magam ebbe,majd kinövöm,stb. voltak a reakciók.Nem nőttem ki és azóta sírva röhögöm az olyan buta zenekarokon,mint az Egészséges FEjbőr,vagy társaik.Ska és Oi! zenét játszanak,azt hiszik Ők a nagy skinhead nagypapák,miközben annyira buták,hogy azzal sincsennek tisztában amit mondanak!Ugyanez a helyzet a legtöbb magyar punkkkal is!Csak a külsőségekben és a butaságban utánoznk mindenkit!Annyi buta "rockerrel",mint manapság soha sem talákoztam!Nem Ők,nem a zenekarok tehetnek róla...Ugyanis ha a média nm hülyit be vagy a médiának nem dől be senki,akkor a hülyegyerek zenekarokból,mint az Action,Linkin Park,stb. majom pénzéhes csapatokból senki és semmi sem lesz!
Üdv minden antirasszista,antifasiszta és anarchistának!
Pusztísd a fasizmust,mielőtt az pusztít el Téged!
Egy Skinhead

Grizon e-mail | 2002-06-17 10:56:52 | 197.
Hát azért sztem anniyra még csak nem...kicsit télleg kommerszedtek, de nem vészesen...

Előzmény: Thomas (196.)
Thomas e-mail | 2002-06-17 10:41:34 | 196.
Mert ők is mennek el Linkin Park irányba... Mondjuk először akkor akadtam ki, amikor meghallottam a sztorit a tavalyi Prágába való kijutásukkal kapcsolatban...

Előzmény: Grizon (195.)
Grizon e-mail | 2002-06-14 13:00:01 | 195.
Miért is?Miért vagy Fasírtba Fresh Fabrikkal?

Előzmény: Thomas (194.)
Thomas e-mail | 2002-06-14 12:52:17 | 194.
Pár éve még én is így vélekedtem, de a mai "nu-metal" (grrr...) trend miatt most valahogy megint tudom tisztelni a Tankcsapdát. A FreshFabrik pl most nálam vesztett a presztízséből...

Előzmény: Máté1 (187.)
Garfield e-mail | 2002-06-09 08:05:58 | 193.
akik kizárólag ezeket a zenekarokat buzizzák azok álltalában nem rockerek! de nem lehet így általánosítani! ha látsz valakit TCS-s pólóban lehet hogy hazamegy és Napalm Death-t kezd el hallgatni! előfordulhat, de az is hogy BSB-t!

Előzmény: Máté1 (187.)
Holizsó e-mail | 2002-06-08 16:50:52 | 192.
Azért én sem járok acél betétes cipőben! ;)
Videca e-mail | 2002-06-08 09:52:03 | 191.
A Tainted Love a Not Another Teen Movie betetdala, de tobb valogatas lemezen is rajta van pl: Teen Spirit.

Előzmény: Axl (181.)
Grizon e-mail | 2002-06-08 09:13:19 | 190.
Jó persze, ez oké, vannak egy csomóan akiknek büdös a munka...de van egy csomó olyan is, aki el akarna helyezkedni, de nem tud, mert cigány...

Előzmény: Máté1 (188.)
Máté1 e-mail | 2002-06-07 22:14:27 | 189.
"És nem hiszem hogy 1 mercivel meg 1 Audival olyan nagyon éheznének!!!" - seftelnek,lehet hogy nekik van igazuk...

Előzmény: Seefikhamen (186.)
Máté1 e-mail | 2002-06-07 22:11:40 | 188.
na ez azért nem így van,nem kell túlzásba esni.
Sokan közülük nem is akarják megpróbálni milyen a munka,nem mindig a megkülönböztetés az oka.Akaratgyengék,mint jó néhány magyar is pesszimista ilyen szempontból.
pl.Nálunk Miskolcon volt látogatóban 2 évvel ezelőtt az FBI elnöke,azt mondta hogy naggyából olyan a cigánytelepek légköre mint a néger-gettóké.Hozzátette a külöbség annyi,hogy a négerek sokkal törekvőbbek mint a cigányok.Ez is érdekes.
Mondjuk,nekem egy csomóan azt mesélik hogy a 70-es,80-as években a cigányt is rá lehetett venni 5-6 óra munkára.A rendszerváltás óta fokozatosan züllenek.


Előzmény: Grizon (185.)
Máté1 e-mail | 2002-06-07 21:59:24 | 187.
Junkies-os Tankcsapdás emberekbe biztosan,egyszerűen dühös leszek tőlük,vagy lenézem őket?nem is tudom...

Előzmény: Garfield (183.)
Seefikhamen e-mail | 2002-06-07 16:43:32 | 186.
Jah én meg azért dolgozok a szüleimmel a telkünkön nyáron, hogy aztán a piacon visszavásárolhassuk a SAJÁT gyümölcsünket??? Na nehogy már!!!!! És nem hiszem hogy 1 mercivel meg 1 Audival olyan nagyon éheznének!!! Monjuk ez Vácon van, Pesten nem ez a helyzet. Pesten csak élni szoktam meg suliba járni:)
Nekik joguk van megverni engem és elvenni tőlem, azt ami mögött esetleg munka van? Azért ne sajnáljuk már őket annyira!!! Különben sem az a baj, hogy vannak , hanem az ,hogy qrva sokan vannak...


Grizon e-mail | 2002-06-07 15:11:22 | 185.
Az elkülönítésnek oka van?Hja, mivel el vannka különítve, ezért kell íygy élniük...Mert NEM KAPJÁK MEG AZOKAT A JOGOKAT, AMIT TE VAGY ÉN MEGKAPUNK!!!!!Lehet hogy azért lopnak mert éheznek?Lehet hogy azért nincs munkájuk, mert nem veszik fel őket sehová?

Előzmény: AMDFan (180.)
judit1020 e-mail | 2002-06-06 21:57:53 | 184.
igen,igen,otthon elek!!!!(3 het es vagyok ismet)
AMDFan,lecci most vonatkoztaass el egy kicsit az erzelmeidtol es legy targyilagos..szoval mit szamit az hogy hol el az ember?avagy azokkal el az ember akikkel problemai vannak,vagy sem,a jogok azok jogok es a moral az minden korulmenyek kozott az marad.Persze konnyu ugy vedeni a jogokat,ha nem kell minden nap hallgatni mondjuk a beszolasaikat es szagolni oket a buszon..de kerlek,akar mi is van,kozvetlenul vagy sem,2x2 4 marad tuzben,vizben.
Szoval csak azt akarom mondani,hogy az igaz hogy nehanyunknak nehezebb jo szemmel nezni rajuk,foleg ha szenvedest okoznak,de akkor is meg kell ertenunk,hogy MINDEN EMBER UGYANAZOKAT A JOGOKAT BIRTOKOLJA!
j


Előzmény: AMDFan (180.)
Garfield e-mail | 2002-06-06 21:23:42 | 183.
hogy belénk tudnál rúgni?!
érdekes...


Előzmény: Máté1 (182.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.