Click to Visit
Rock - Csalódtatok már az ú. legjobb barátban?
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

Nightqueen e-mail | 2007-03-28 21:41:49 | 46.
Ja, közgázos vagyok. :( Ott pedig leginkább az elkényzetetett úrilányok vannak.
Vagy van a másik véglet, a nagyon kemény rocker csajok. Na, őket is kihagynám. Az a szupi, ha minél több pasival lefekszel, vagy minél többet hánysz egy berúgás után.


Előzmény: Colvin (45.)
Colvin e-mail | 2007-03-28 21:39:06 | 45.
akkor az fasza hogy ilyen közegbe jársz.szerintem 1 lánynak azért legyen több lány haverja vagy barátja mint fiúúú

Előzmény: Nightqueen (44.)
Nightqueen e-mail | 2007-03-28 21:35:10 | 44.
Ha azt nevezzük fiúsnak, hogy nem szeretek arról beszélgetni, melyik műkörmöshöz menjek, és melyik rózsaszín felsőt vegyem meg, melyik pasi kék szeme a cukibb, akkor fiús vagyok. A mai csajok szinte csak erről tudnak dumálni. A fiúkkal sokkal értelmesebb dolgokról tudok elbeszélgetni. Szerencsére a mostani barátnői társaságom nem ilyen, ők nagyon normálisak, és most már sokkal többet vagyok velük, mint fiúkkal.

Előzmény: Colvin (43.)
Colvin e-mail | 2007-03-28 21:32:59 | 43.
szerintem igen nem tapasztaltál már ilyet.A kérdésedre válaszóla pedig szerintem fiús típus vagy ezért jobban vonzódsz fiú haverokhoz bár az összes rocker lány fiúsnak valja magát legalábbis nagy része amit viszont nem nagyon tudok elfogadni de hát ez van

Előzmény: Nightqueen (42.)
Nightqueen e-mail | 2007-03-28 21:29:19 | 42.
:S Uhh, az elég szar helyzet.
De nekem eddig ilyen problémám nem volt. Se részemről, se srác részéről nem volt vallomás.
Miért ne lehetne barátság??? Ezt sosem tudtam megérteni... talán, mert én az ellenkezőjét tapasztalom.


Előzmény: Colvin (41.)
Colvin e-mail | 2007-03-28 21:27:54 | 41.
nő és férfi között szerintem nincs barátság,volt egy jó csajszi barátom addig volt a barátom amíg egyszer szerelmet vallott nekem háááát azóta nem hiszek benne

Előzmény: Nightqueen (40.)
Nightqueen e-mail | 2007-03-28 19:13:08 | 40.
Eddig szinte csak csalódtam egy idő után a legjobbnak hitt barátnőkben. De érdekes, hogy igazán csak csajok vertek át... :S Ez miért lehet szerintetek? A srácokkal mindig sokkal jobban kijövök, és az ő barátságuk sokkal tartósabb...
Ridi - Ridi e-mail | 2006-03-11 14:22:55 | 39.
Sajnos igen :(
PJ Orsi e-mail | 2006-03-11 14:06:49 | 38.
Én mostanában egyre többet csalódok benne, mert teljesen máshogy kezdünk gondolkozni, mióta nem egy suliba járunk...de már 10 éve vagyunk barátok, csak nem ér így véget, ugye??? Csak azt utálom, ha úgy érzem, rám kényszeríti az akaratát, és kihasznál, mint állat...ja, és nem szereti a rockot!!!:P Ej...de csak lesz valahogy...csak még nem tom,hogy...:(


stevie e-mail | 2006-03-10 08:27:11 | 37.
Egyszer-kétszer kisebb mértékben, dehát már 10 éve ismerjük egymást és ha 1-2 hétig nem is találkozunk, előbb-utóbb mindig az a vége hogy kurva nagyokat dumálunk és rájövök, hogy tényleg nagyon jó barátok vagyunk.
ArG e-mail | 2006-03-09 20:20:29 | 36.
Nem. Mert nem élek ezzel a kifejezéssel. Nincs legjobb barátom/ barátnőm, de van valakim, aki sokkal több egy barátnál. Lényegében azt a szerepet tölti be az életemben, mint másoknál a "legjobb barát", de ez a kifejezés valahogy elavult. És van pár ember, akiket igazán szeretek és sose csalódtam még bennük.
aarrggh e-mail | 2006-03-09 14:51:26 | 35.
Ja, nem is csak egyben.
Noncs e-mail | 2006-03-07 19:39:26 | 34.
az biztos!!ez még semmi........
:DDDD


Előzmény: F.D. (33.)
F.D. e-mail | 2006-03-07 19:16:59 | 33.
Neked izgalmas életed van:)

Előzmény: Noncs (32.)
Noncs e-mail | 2006-03-07 18:54:03 | 32.
engem+lopott a legjobb barátnőm!:((
utána+a másik legjobb barátnőm +zsarolt,kihasznált,és fenyegetett....
már senkiben sem bízom..........:((

F.D. e-mail | 2006-03-07 15:10:31 | 31.
Én már csalodtam egy barátban mer aztmondta hogy ő is bloods-os aztán kiderült hogy crips.-es hát nem szörnyü
coma e-mail | 2003-11-11 12:37:19 | 30.
Hm..de szerintem jó is hogy az ember a saját kárán tanul.Én nemigen szeretem ha mások mondják el nekem,hogy ők hogy jártak,és megpróbálnak lebeszélni valamiről.Olyankor úgysem hallgat az ember másokra.Én mindig azt mondom,saját magam akarom szerezni a saját tapasztalataimat.Persze ez nem mindenre vonatkozik,volt már olyan is,hogy mások kárán tanultam valamit.A legmélyebben viszont tényleg azok a tapasztalatok maradnak meg amiket saját maga szerzett az ember.És ez jó,mert ezeket jól megjegyzed,egy életre megtanulod!

Előzmény: mariann666 (29.)
mariann666 e-mail | 2003-11-10 10:03:44 | 29.
Kb. velem is így van. Most 4.-re ismertem ki igazán azt akiben eddig +bíztam. Még mindíg nem tudom, hogy tudtam ennyire félreismerni. De mindegy. Nem is érdekel. Mindíg a saját kárán tanul az ember. Milyen igaz...............

Előzmény: coma (11.)
fearzone1 e-mail | 2003-11-08 01:20:28 | 28.
Tudom. Ezért is írtam, amit írtam, csak nehezebb magam kifejezni írásban, mert abban pl. nincs hangsúllllllllly.

Előzmény: haska (27.)
haska e-mail | 2003-11-06 20:45:41 | 27.
köszi fearzone, de elhatároztam, hogy a saját dolgaimmal nem akarok leterhelni másokat. még ha valaki kér rá, vagy szívesen veszi akkor sem.
a dolgaimon sokszor végigrágtam magam, és máig nem tudom mik lettek volna a helyes lépések, de már nem is érdekel.
ez tetszik. de nem szoktak tőlem bocsánatot kérni...


Előzmény: fearzone1 (26.)
fearzone1 e-mail | 2003-11-06 20:12:20 | 26.
Nem ajánlanám Neked azt, hogy írd le a gondjaidat, mert azoktól a mondatoktól amelyek ilyen esetben "kijönnének belőled" sztem megrémülnél.
JAJ és kedvenc mondatom: Minden meg van bocsájtva, de semmi nincs elfelejtejtve!


Előzmény: haska (23.)
Necro e-mail | 2003-11-06 20:06:34 | 25.
akkor te sem voltál elég "menő" csaj,a bnődhöz képest...én teljesen kivoltam,amikor ez a helyzet volt,próbáltam utálni,de vhogy nem ment...meg voltak ilyen apróbb dolgok,amik lehet,h nem fontosak,de azért az jólesett volna,ha az állítólagos legjobb bnőm legalább annyit mond,h boldog szülinapot +ilyenek...most már elfogadtam,h ez van,nem jövök ki a csajokkal...de azért annak örülök,h mostanában elvagyunk vmennyire...
lehet,h néha jobb egy képzeletbeli,láthatatlan barát:)az egyik oszt.társamnak volt,Johnnynak hívták,de visszament Amerikába:)na jó,ez hülyeség,de lehet,h vki meg ettől nyugszik meg!...


Előzmény: coma (21.)
Necro e-mail | 2003-11-06 19:55:03 | 24.
nekem is hiányzik egy lány barát,mert az mégis csak jobb/jó néhány dolgot lányokkal megbeszélni,meg amúgyis...én főleg koncerteken szoktam irigyelni a barátnőket,lehet,h hülyén hangzik,de akkor is...néha jó lenne csajokkal bulizni,már egy ideje csak pasikkal járok koncertekre + amúgyis főleg fiúkkal vagyok...van 2 srác,akiket nagyon szeretek...az egyiket ismerem kb. 12 éve és még soha nem vesztünk össze,mondjuk vele néha nagyon jóban,néha kevésbé,de jóban vagyunk...a másik srác az oszt.társam 3 éve ismerem és vele tényleg bármiről lehet beszélgetni.bennük még nem csalódtam:)
mondjuk azért annak kicsit "örülök",h nem feltétlenül bennem van a hiba,ahogy ezt te is mondtad...


Előzmény: Lenina (20.)
haska e-mail | 2003-11-06 18:13:54 | 23.
köszönöm a válaszod, de ne haragudj, nem akarok többet erről a barátság-dologról írni, mert nagyon szar emlékeim vannak ezzel kapcsolatban, és nincs kedvem visszaidézni őket(mondjuk nem is nagyon kéne, mert túlságosan jó ilyen esetben a memóriám, sajnos)
egyre érzéketlenebb vagyok sok dolog iránt, és ezt sokszor még van pofám élvezni is.


Előzmény: coma (22.)
coma e-mail | 2003-11-06 14:45:02 | 22.
Hm..szerintem mindenkinek szükség van barátra,csak nem mindenki ismeri ezt be,még saját magának sem.Nekem most épp nincs párom,de mikor volt,engem kifejezetten zavart,ha minden nyúgjéről és gondjáról nekem panaszkodott.Lehet,hogy én vagyok érzéketlen,de az ilyesmire talán mégiscsak jobb egy barát.
Ha valakinek nincs "senkije",lehet,hogy máshogy vezeti le a feszültséget:pl zene,sport,művészet,rosszabb esetben alkohol,de végülis ez csak egy dolgot eredményez:magányt,betokosodást.Most ezt nem pont rád vonatkoztattam,félre ne értsd,hiszen nem ismerlek,lehet sok haverod van,és akkor máris nem olyan rossz a helyzet.
Vissza a leíráshoz és kidobáshoz:tévedsz,van értelme:jelképes.A papírra vetett gondolatok a te problémáid,gondolatok,amiktől meg akarsz szabadulni,hogy felszabadulhass.Ha kiírod őket magadból,majd széttéped,megsemmisíted őket,azzal egyben végezhetsz a lelkedet nyomó gondokkal.Huha..:)Ma egyébként épp szar napom van.Úgyhogy mindjá ezt fogom tenni..csak széttépés nélkül,mert nekem elég a leírás is.


Előzmény: haska (18.)
coma e-mail | 2003-11-06 14:32:22 | 21.
az én barátnőm pontosan ezt művelte velem.3 évig legjobb barátnő,aztán egyszercsak egy szót sem szól hozzám,én is megkérdeztem mi baja,és ő is azt mondta,hogy semmi.Persze tudtam én:nem lógtam az órákról,nem cigiztem,és nem ittam le magam a sáros földig egy bulin sem.Ugyanis nekem fontos volt,hogy egyetemre kerüljek,ahhoz meg tanulni kellett.De az ilyen dolgok egyébként is szánalmasak szerintem.Nem ettől barátnő a barátnő.2 év kellett hozzá amíg túltettem magam a dolgon,és most már sokkal felszínesebben állok hozzá a barátságokhoz.Nem keresek egy bizonyos legjobbat.Van pár ember akiben úgy ahogy megbízhatok,sok dolgot elmondhatok nekik és tanácsot,reakciót is kapok tőlük.Pillanatnyilag ez elég is nekem.Ha meg épp senki nem elérhető és bajom van,akkor leírom.Én úgy megszabadulok a nehéz gondolatoktól,"kiírom "magamból,és akkor jó.Mindenkinek lehet más módszere,ez nem is kérdés.Szerencsére most van 2 "barátom" is akik rockzenét hallgatnak,így ebből a szempontból jobban érzem magam,mint korábban.

Előzmény: Necro (19.)
Lenina e-mail | 2003-11-06 14:22:26 | 20.
Én szinte kivétel nélkül minden barátomban csalódtam. Eddig azt hittem, hogy biztos bennem van a hiba, hogy biztos nem tudom eléggé elfogadni mások hibáit, illetve árulásait, de úgy látom most itt az írásaitok alapján, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Biztos hülyén hangzik, de kicsit megnyugodtam ettől. Ennek ellenére nekem is hiányzik egy barátnő, mert a legutóbbi úgynevezett "legjobb barátnőmet" kb. fél éve elveszítettem. Szintén kétszínűségi história ... én meg gyorsan lapátra teszem az ilyeneket. Látni sem bírom, a gondolatra is hányinger fog el, hogy egy ilyen kétszínű alaknak segítettem egy csomót, amikor baja volt, és az ő vállán sírtam ki magam, ha nekem volt nyaffom :(

Mondjuk szerencsés vagyok azért, mert a páromnak mindent elmondhatok. Mondhatom azt is, hogy Ő a "legjobb barátnőm" .... de azért, nnnnna ... úgy hiányzik egy _nő_ az életemből. Egy barátnő, akivel egy hullámhosszon vagyok, nem kell, hogy mindenről ugyanaz legyen a véleménye, mint nekem, az sem kell, hogy ugyanazt a zenét szeresse, amit én, egyszerűen csak lehessen vele beszélgetni, legyen véleménye a világról, és legyen igazán-igazán őszinte!

Mert olykor irigykedve nézem, amikor a páromhoz eljön a barátja, és igyekszem nem zavarni (kimegyek időnként a konyhába, ott "elszórakoztatom" magam, vagy elmegyek a boltba "bevásárolni"), és olykor szinte érzem, hogy most biztos "férfidologról" van szó, és olyan irigy vagyok rájuk, mert én is szeretnék egy barátnőt, és szeretnék "nőidologról" beszélgetni, de nem tudok ...

Én nem a bánatomat szeretném megosztani, mert nem sok bánatom van, ill. együttélek a "nyűgömmel", a múltammal, megemésztettem már. Én csak egyszerűen beszélgetni szeretnék egy nővel, "nőidolgokról" ...

Necro e-mail | 2003-11-05 20:37:02 | 19.
nekem sok olyan,haverom és oszt.társam van akiben tényleg meg lehet bízni,de alapból meg elég felszínes a kapcsolatom velük...a legjobb barátnőim eddig mind megzakkantak(pl. kettő drogos lett,az egyiknek gyereke is van + ilyenek) aztán gimiben azt hittem,h majd lesz egy olyan csaj,akivel jól kijövök...ez így volt kb. 2-2és fél évig,aztán tavasszal az állítólagos legjobb bnőm egyik napról a másikra leszarta a fejemet,rákérdeztem,h mégis miért?!azt mondta,h semmi baja nincs velem,csak annyi,h nem járok velük biliárdozni...aztán pár hónapig nem beszéltünk,szept.óta viszont megint jól elvagyunk,nem a legjobb bnőm már,de attól függetlenül teljesen megbízom benne,mert sohasem baszott át...de azért nekem hiányzik egy legjobb barátnő,aki mondjuk rocker vagy hasonló...

Előzmény: coma (11.)
haska e-mail | 2003-11-05 20:25:08 | 18.
sztem ez az amit nem értesz. nekem nincs szükségem jóbarát helyettesítésre, ahogy legjobb barátra sem.
ha meg összetépem és kidobom akkor nem sok értelme volt a dolognak, max. hogy kiírtam magamból. de ez nekem nem jelent semmit. a feszültség levezetésére marad a zene


Előzmény: coma (17.)
coma e-mail | 2003-11-05 20:20:05 | 17.
Hey,a leírás után való összetépés és kidobás mégjobb!!Nagyszerű megoldás.Én bár ilyet még nem tettem,de gondolom csak azért nem,mert engem már az lehiggaszt,hogy leírom,és nincs szükség több levezetésre.Persze ez nem megoldás egy megértő barát "helyettesítésére",mert a papír nem tud visszaszólni,nem tud megvígasztalni,vagy tanácsot adni.De van hogy nincs más..

Előzmény: haska (16.)
haska e-mail | 2003-11-05 20:15:13 | 16.
nem, amúgy egyáltalán nem rossz.
ha meg leírnám papírra utána úgyis összetépném és kidobnám.


Előzmény: coma (13.)
haska e-mail | 2003-11-05 20:05:33 | 15.
fogalmazni

Előzmény: haska (14.)
haska e-mail | 2003-11-05 20:04:05 | 14.
én nem írom le, mert akkor elkezdenék rendesen foalmazni és akkor elmegy a kedvem

Előzmény: coma (13.)
coma e-mail | 2003-11-05 19:18:47 | 13.
Hát igen,az rossz,ha nem tudod elmondani a dolgaidat senkinek.Ha ez a helyzet,én mindig leírom papírra.Még csak az hiányzik,hogy magamban tartsam.Az semmi jóhoz nem vezet.Viszont ha megszabadulok az adott gondolatoktól,általában rögtön felszabadultabban,jobban érzem magam.

Előzmény: haska (12.)
haska e-mail | 2003-11-05 17:52:02 | 12.
régen én is szerettem megosztani az érzéseimet. és ha nem tudtam kivel megbeszélni a dolgaimat szarul voltam. ma már ez abszolut nem számít. megtanultam kezelni a dolgokat egyedül. szájtépni meg nincs kedvem senkivel.
persze most itt írok mindenfélét, de az is lehet, ha egyszer megismerek egy olyan embert, gyökeresen megváltozik az ilyesmihez való hozzáállásom. kit tudja...


Előzmény: coma (11.)
coma e-mail | 2003-11-05 16:05:02 | 11.
Csatlakozom a haska által elmondottakhoz a 4.bejegyzésben.Talán annyi a különbség,hogy én nem gondolkozom egyfolytában negatívan.Alapjába véve realista vagyok optimista beütéssel,remélem,hogy az lesz amit szeretnék,de számítok az ellenkező esetre is.Ha eleve a rosszra számítok,az mondjuk jó,mert akkor vagy igazam lesz,vagy kellemes meglepetés ér.
Sosem volt még igazi barátnőm,mindig mindenki csak kihasználta a jóindulatomat és becsületességemet.Szar ügy.Az első akiről azt hittem,hogy a legjobb barátnőm,a gimi első 3 osztályában annak is mutatta magát.Aztán jól hátbadöfött:Egész végig azzal etetett,hogy engem az osztályban senki sem szeret,és irigyek rám.Gondolhatjátok,mi derült ki:ő volt az aki irigyelt és szinte utált.Ez az eset rohadtul megsebzett,azóta elkezdtem magammal elhitetni,hogy sosem lesz igazi barátom.Persze mindig feltűnik valaki új.Vigyázni kell,hogy mit kinek mond el az ember.Velem az a gond,hogy nagyon,nagyon szeretném megosztani az örömömet,bánatomat,esetleg titkaimat valakivel,akiben megbízhatok,és ezért vigyázok extrémen saját magamra,hogy ne ajándékozzak túl hamar bizalmat senkinek.Utálom...

nihilfeeling e-mail | 2003-11-04 19:25:00 | 10.
Mindenkire tudok valami rosszat mondani,ha valaki megbánt,akkor ezt hozom felszínre,ezt nevezem egyfajta védekező-mechanizmusnak.Egyébként csalódtam már az ún legjobb barátban nem is egyszer,ezek után kicsit megváltozott a hozzá való viszonyulásom.Olyen személy nincsen,akiben maradéktalanul megbízok,nem tudom,hogy jó e ez,de ez van.

Előzmény: dead soul (5.)
haska e-mail | 2003-11-04 15:22:44 | 9.
én is vhogy így vagyok vele. haverom sok van, de ilyen legjobb barátom nincs. sőt nem is kell. sőt örülök, hogy az emberek nagy része nem is ismer igazán. nincs kedvem senkinek se elmondani a gondolataimat sokszor, mert csak rám tartoznak. és ez nem valamiféle úri egoizmus vagy ilyesmi egyszerűen csak így gondolom

Előzmény: fearzone1 (7.)
mariann666 e-mail | 2003-11-04 11:51:31 | 8.
Most 1 darabig nem tudok senkiben 100%-ig megbízni. Na jó. A barátomban még igen. Kell 1 kis idő, de ezt azért nem gondoltam volna. Ha valakinek valami baja van velem monja meg a szemembe, ne a hátam mögött állítson rólam hazugságokat. Gondolhatjátok milyen "cirkuszt" vágtam mikor rájöttem a dolgokra.
fearzone1 e-mail | 2003-11-03 23:31:30 | 7.
Nekem most lettek újra igazán jó barátaim, eddig minden barát úgy átbxxott mint azt a bizonyost a palánkon, de amíg élek remélek:)
Alapból elég nehezen barátkozom. Haverok vannak dögivel, de igazán nem sok ember előtt nyílok meg, sőt szinte senki előtt.

haska e-mail | 2003-11-03 17:02:45 | 6.
mire is való az a fránya bakancs? :)

Előzmény: dead soul (5.)
dead soul e-mail | 2003-11-03 16:43:45 | 5.
hát én a legjobb barátnömben nem csalódtam még akkorát, mivel eleve feltételezek róla minden rosszat:) na jó, igazából ö nem az a fajta, aki kibeszél, elárul stb, viszont rohadt megbízhatatlan abból a szempontból, hogy utolsó pillanatban gondolja meg magát plö egy programmal kapcsolatban. de ö már csak ilyen.
elárult a legjobb barátod? verd meg!


Előzmény: mariann666 (1.)
haska e-mail | 2003-11-03 16:22:04 | 4.
én szinte majdnem minden ismerősömben csalódtam már vmilyen szinten, vkikben komolyabban, vkikben kevésbé.
jól mondja dave navarro, trust no one
gondolkodj negatívan és nem érhet csalódás!
amúgy meg mindnekiben megvan a képmutatásra a hajlam.
ja és mivel nincs legjobb barátom nem tudok csalódni benne

Razorbladekiss e-mail | 2003-11-03 12:39:17 | 3.
én alappól nem bízok meg 100százalékban az emberekben,és nagyon kevés emberre tudom azt mondani hogy barát.2színű a világ ....
Marque e-mail | 2003-11-03 12:36:03 | 2.
sajnos én nem csak 1ben...sajnos...bassza meg.
mariann666 e-mail | 2003-11-03 10:27:00 | 1.
Sziasztok. Ti csalódtatok már olyan emberekben akikben feltétel nélkül megbíztatok és szinte minden titkot megosztottatok velük? Én igen. Olyan ember "árult el" akiről soha nem hittem volna, hogy képes ilyenekre. Sok olyan dolgot állít rólam ami persze nem igaz. Én gyűlölöm a kétszínű embereket. És ti??????????????

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.