Click to Visit
Rock - ROCKEREK TARTSATOK ÖSSZE!!!!!
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  

Nikkelbolha e-mail | 2004-02-01 20:27:09 | 11.
"hungarysták"

ez kurvajó:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDD

haska e-mail | 2004-02-01 19:58:31 | 10.
de. épp olyan vértahó lehetsz mint ahogy gondoljuk.

Előzmény: Metál Baby (9.)
Metál Baby e-mail | 2004-02-01 18:03:35 | 9.

Azért ez rád is igaz: "Bazzeg: kussolj, gondolkozz, utánna beszélj! " Figyelj, én osztottalak??? Hát nem! Igen, új vagyok! Épp ez az! Tehát, ha valamit félre értek, nem ilyen stillusban kéne reagálni! Elég lett volna, ha csak azt a 4.dekezdést leírod! Abból is meg lehet ám érteni! Egyébként nem vagyok ám olyan műveletlen, mint ahogyan azt Te gondolod!
Hello!


Előzmény: Marque (7.)
haska e-mail | 2004-02-01 16:13:08 | 8.
a másik nagy család meg a trockisták, jehovisták, négerek, balett-táncosok, kékpólósok, és nagyfejűek. éljen a kommuna'

a topicot meg kukába bele...


Előzmény: Metál Baby (2.)
Marque e-mail | 2004-02-01 14:49:50 | 7.
Hujjuj...de nagyon le lettem oltva...te kis metálfej! :)))

Nos, ha már ilyen nagyon okos vagy, akkor engedd meg, hogy pár szóban "magyarázzam a bizonyítványomat" ( <- már ha tudod, kitől is ered ez a szösszenet, mert kétlem, h. olvastál valaha mást is Paksin v. Lukácson kívül).

Tehát:
ez a két soros szösszenet most (a beírás pillanatában) pattant ki belőlem, inspirálva a Te nagyon értelemes hozzászólásaidtól s a Kispál "Az Autóm És Én" c. számától.
Látom, mint a legtöbb emberkének, neked sem megy az elvonatkozatatás. Na meg persze a gondolkodás..ugtni azt tudtok, de értelemesen beszélni azt nem! Mindegy.

Arra próbáltam rávilágítani, hogy nekünk, emberknek, már gyakorlatilag tök mindegy, hiszen egymást köveznénk meg, főleg itt Magyarországon (a katolikus a zsidót, a fideszes az mszp-st, a Bank!-os Buffalogirl a Marilyn Manson-os Divatpicsákat és KONTRA.
Gondolj csak bele! És a mérleg két serpenyőjét nézve egyátalán nem lehet megállapítani, hogy "ki a f*szább".
Nem, mind2 uao. szar banda...teljesen mindegy, hogy kiket nézel...talán csak a HC-s communityt lehet dícsérni...az elhivatottságuk miatt.
Te meg a picike kis 2bites agyaddal nem fogtad fel, hogy nem a rockerekről van szó...az EMBEREKRŐL!!!

Amúgy nem igazán szeretem ha egy kis szarevő newbie ugat itten mindenféle okosságot...
Bazzeg: kussolj, gondolkozz, utánna beszélj!


Előzmény: Metál Baby (6.)
Metál Baby e-mail | 2004-02-01 14:26:11 | 6.
Pfff........Te meg......A Rockerek basszák szét?????? Szerintem, ha csak Rockerek lennének a földön, akkor nem biztos, hogy itt tartana a világ! Mi sokkal természetesebben élünk.Nem nekünk van szügségünk a sok mű dologra, meg a környezet szennyező cuccokra...

Előzmény: Marque (3.)
Metál Baby e-mail | 2004-02-01 14:19:15 | 5.
Úr isten, te egyáltalán hollod amiket mondasz??? (:)Tök rockeres...) Férges állatfaj..... Voltál már pszihológusnál? Egyébként, meg a dinoszauroszoknak köszönheted, hogy most egyáltalán létezel!!!(ha már említetted őket) MAugy te milyen állatfaj vagy, ha már itt tartunk????? Meglehet, hogy a te leszármazottjaid mamarabb eltünnek a föld színéről, mint a ROCKEREK!!!!!!(sőt biztos is!)

Részemről ennyi a hozzádszólásom!


Előzmény: johnny (4.)
johnny e-mail | 2004-02-01 14:12:20 | 4.
A rokkerek mint a dinoszauruszok mind kifognak dögleni a gecibe!nekik bealkonyult!végük van!kampec doloresz!és ami a legdurvább: jól szórakoznak azon,ahogy basztatom őket,még röhögnek is!!!!!!
Én leszek a legboldogabb, ha kihal ez az utolsó férges állatfaj!

Marque e-mail | 2004-02-01 13:51:38 | 3.
Én...
kívülről nézem őket és hányok
Ahogy szétbasszák ezt a haldokló világot...


Előzmény: Metál Baby (2.)
Metál Baby e-mail | 2004-02-01 10:35:06 | 2.
Szia!
Igazad van!Teljes mértékig! Szerintem mindenkinek aki ebben a stilusban mozog, egyet kéne érteniük, nem vitatkozni, meg egymást lefikázni!
Pl. Ismerek olyan rockereket, akik utálják a punkokat. Milyen dolog ez??? Mindenki aki stil beli, az Tesó!!!! Mint egy nagy család! (Rockerek, Sátánisták, Punkok, Alterok, Darkosok,Hungarysták Metálosok, ....stb)


Előzmény: Dark Lord (1.)
Dark Lord e-mail | 2004-02-01 09:56:53 | 1.
látom mostanság alig vGYOK Fönn a neten de jönnek az újabb és újabb okos topicok!!!!
elég szomorú!! Emberek nöjünk már ki ebből!!:/


1  2  3  4  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.