Click to Visit
Rock - Skinhead - Hungarista
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  

Celt e-mail | 2008-02-04 19:08:54 | 1668.
Értsd már meg ostoba gyermekem!
A gazdaság lábát nem a magyarok,cigányok,négerek fogják.
De tuti hogy nem is a "nemzeti" erők teszik alkalmassá az országot az élhető életre.

Am meg az én hsz emre miért nem reagáltál?


Előzmény: Skins88 (1667.)
Skins88 e-mail | 2008-02-04 19:03:57 | 1667.
Oké én nem vagyok ilyen liberális gondolkodású ember!Én azt gondolom hogy meg kell állitani azt a tényt ami közeledik felénk.És ez a tény az hogyha születik egy gyerekem,akkor ne erőszakolja meg egy nigger ne vegye el a pénzét egy zsidó és ne verje meg egy cigány!És egyáltalán ne legyen fajkeveredés.Legyen meg minden fajnak a saját országa,és ne másszanak egymásra!Én nem akarok mást csak egy jó gazdasági lábakon álló fehér Magyarországot!

Előzmény: Dalymar (1628.)
Dalymar e-mail | 2008-02-04 18:53:21 | 1666.
Késő van már nekem az összefüggő íráshoz...

Ettől teljesen függetlenül kb. az egy dolog (talán azon kívül, ha a drága-pici-emuimat bántják...) *amivel fel lehet idegesíteni* az, ha...

A** kicsit kimaradt.


Előzmény: Dalymar (1665.)
Dalymar e-mail | 2008-02-04 18:50:49 | 1665.
Előrebocsátom: nem vitázok, magyarázok.

Persze, pukkancs vagyok.
Korrekt voltál, vagy, és leszel.
Felesleges velem vitázni, vagy akár emberszámba venni.

Ettől teljesen függetlenül kb. az egy dolog (talán azon kívül, ha a drága-pici-emuimat bántják...) az, ha - főleg minden indoklás nélkül - az életkoromat, vagy más, olyan tényezőt hoznak fel ellenem érvként, amiről nem tehetek.

Még egyszer: ha úgy gondolod, hogy a *kicsikkel* nem lehet vitatkozni, ne is kezdd el. Úgyse lesz belőle semmi.

Mindez nem csak rád vonatkozik cicám, hanem bárki másra is, aki esetleg bele tervezne kötni.

ui: Sly :), neked, gyanítom - illetve inkább remélem - fogalmad sincs, hogy mennyire idegesítőek a szmájlijaid. Csak FYI.


Előzmény: Sly :) (1664.)
Sly :) e-mail | 2008-02-04 17:47:12 | 1664.
:)))))

Na szívem, most írtad le magad szerintem...
Te tényleg gyerek vagy még ehhez...
Kis pukkancs... :)
Semmi rosszat nem írtam, nem tudom min kaptad fel a vizet...
Szerintem teljesen korrekt voltam, de hát nem várom el, hogy ezt megértsed... :)

Kis pukkancsokkal meg ugye felesleges vitázni... :)
Hát akkor szórakoztasd tovább magad... :*


Előzmény: Dalymar (1662.)
judy79 e-mail | 2008-02-04 17:25:01 | 1663.
Szerintem a magyarok között is vannak olyan mocskos tolvajok,mint a cigányok között,bár az arányok azokeléggé külömböznek.
Az meg a szerény véleményem szerint elég nagy marhaság,h minden embert beskatulyáznak, h ez most cigány, ez zsidó, ez meg "tisztességes" magyar. Szerintem mindenkit hagyni kéne kibontakozni, majd utánna kiderül h mi lett belőle...

Dalymar e-mail | 2008-02-04 15:36:19 | 1662.
Bocsi, ilyet nem játszok.
Faszér' állsz le vitatkozni velem, ha aztán eldöntöd, h úgyis faszság amit írok.

Igen baszki, 15 évesen véleményem van a dolgokról, bocs ha ez most összetöri a világról alkotott elképzeléseidet.

A fórum lelki békéjének pedig momentán a kurva anyját.

Ennyi. És egy darab idézőjel nem volt benne.


Előzmény: Sly :) (1659.)
borila e-mail | 2008-02-04 14:02:23 | 1661.
Fő az önbizalom!! Az már fél siker!!!:)))

Előzmény: Sly :) (1660.)
Sly :) e-mail | 2008-02-04 13:49:22 | 1660.
Miből gondolod, hogy szeretünk... :)
Kis naív... :)



Előzmény: Celt (1658.)
Sly :) e-mail | 2008-02-04 13:48:14 | 1659.
:)

15 évesen egy kicsit sokat hiszel magadról...
Nem tudnál oltogatni, ezt elhiheted, de ebbe most ne menjünk bele...
Főleg, hogy azért én úgy gondolom, hogy senki nem akar oltogatni senkit...
Amennyiben egyszerű ténymegállapítás volt, akkor köszönöm szépen, szép vagyok és okos... :)
Ezt teljesen szívesen magamra veszem... :)

Egyébként meg felőlem folytathatjuk ezt a vitát privátban, hogy ne zavarjuk meg a fórum "lelki békéjét"...
Ha már ilyen fontos egyeseknek a lelki béke, nyugalom... :)
De nekem mind1...


Előzmény: Dalymar (1657.)
Celt e-mail | 2008-02-04 12:20:29 | 1658.
Zsidó vagyok meg cigány.Meg arab meg néger.Bűnöző és drogos.De legfőképpen toleráns.KIVÉTEL nélkül mindenkit utálok:-D:-D
Mégis szerettek nem?
Akkor meg?
Ja és kurvára agresszív a kiscsoportos ovisokkal:-D

Dalymar e-mail | 2008-02-04 06:29:07 | 1657.
Nem agressziózunk... Amúgy te itt voltál, mikor eljátszottuk ugyanezt az emokkal, nem? Az mekkora poén volt... :)

@Sly: majd este/du válaszolok rendesen, már ha addig meg nem halok végkimerülésben(amit egyébként nem tervezek, dehát ki tudja...)

Csak a végére most: az idézőjelezésért bocsi, megszoktam, nekem így könnyebb átlátni, de ha zavar, abbahagyom.
A másik pedig: Nem akartam sehol máshol vitát generálni. Egyszerű ténymegállapítás volt, senkit nem akartam megsérteni vele, ha magadra vetted, szorri.
Hidd el, ha oltogatni akarlak, azt észreveszed. :)


Előzmény: joggy* (1656.)
joggy* e-mail | 2008-02-04 04:24:15 | 1656.
megint sikerült valami egészen érdekes irányba elcsusznunk...
nekem szimpatikusabb dalymar álláspontja, de lehet h mert én is kicsi meg naiv vagyok, bevallom nem jártam utána a dolognak, mert nem is nagyon érdekel..
ij XD

szoval ha szabadkérni ne agressziozzunk a forumon, nem kell egymást meggyőzögetni h milyen fantasztikusak erősek és szuperek vagyunk, eltudják dönteni maguktól is h kiről mit gondoljanak

http://www.youtube.com/watch?v=dmo7HH0ivwQ

Sly :) e-mail | 2008-02-04 02:37:05 | 1655.
Nézd.

Nem nézlek hülyének, ezt egy szóval sem mondtam.
Csak az nem tetszik, hogy eldöntötted, hogy neked igazad van, és még ha a tények mást mutatnak, te akkor sem vagy hajlandó azt beismerni...

Eldöntted hogy ez így van, vagy úgy van, pedig az írásaidból látszik, hogy nem látod át az egészet, nem jártál kellőképpen utána a dolgoknak és így próbálod bebizonyítani "igazadat"...

Alapjáratom látszik hogy értelmes vagy, van értelme annak amit írsz, és talán pár év múlva, ha már kellőképpen érett leszel ahhoz, hogy a dolgokat ne csak az 1ik oldalról vizsgáld meg,
és ha már egy kicsit többet értesz majd hozzájuk, akkor biztosan többen fognak veled egyetérteni is...

Mert azért azon is el kell gondolkodni, hogy vajon miért nem igazán ért egyet veled senki (persze nem azt mondom hogy semmiben sem, csak a lényegesebb dolgokban)...

Biztosan azért mert tök hülyeségeket beszélünk itt össze-vissza mind, és nem fogjuk fel, hogy neked van igazad... :)

Mindenesetre csak 2 dologra válaszolnék/kérdeznék...

1.,
"Az egész világot a zsidók mozgatják" Összeesküvéselmélet/paranoia --> na ezen jót mosolyogtam... :)
Ez tipikusan az a "nem tudok rá mit mondani, ezért inkább támadok" megjegyzés volt, amiről te is tudod, hogy hülyeség, de azért leírtad... :)
Aranyos... :)
1ébként nem paranoia, hanem tény...

2.,
:) Figyu, kifejtenéd nekem bővebben, hogy:
"És még én szajkózom a divatos strófákat...", azért mert van pár zsidó barátom, akiket még kedvelek is?!
Szóval akkor mi is ebben a divatos strófa???
Ha neked így jobban tetszik, akkor kibaszottul rühellem mindegyiket, igaz, hogy ez nem igaz, de hát így legalább már nem lesz divatos, ugye...? :)
Nem baj, valamibe bele kellett kötni... :)

1ébként meg nem akarok veszekedni én sem, és még csak hülyének sem nézlek...
De szerintem tényleg csak az 1ik oldalról látod a dolgokat és sok jó dolog van abban amit mondasz, de rengeteg hülyeség is...
És ahelyett hogy alaposan utánajárnál, te csak védekezel és elzársz minden lehetőséget arra hogy saját magadnak megkeresd vagy bevalld az igazságot...

És ezt sem oltásból mondom, mielőtt még azt hinnéd... Ez mindenféle rosszindulat nélkül, egy jó tanács... Főleg, hogy én többek között ilyesmiket is tanulok...

Ja és még egy 2 kérés:
Légyszi, hagyd el ezt az idézőjelbe teszed, bemásolod és arra válaszolsz dolgot, mert nagyjából csak a saját gondolataimat olvasom vissza, amiket 1-1 mondatban cáfolni próbálsz...

Ha már belekezdesz valamibe írj összefüggő szöveget és fejtsd ki, hogy hogy gondolod...
Én elolvasom, érdekel is...

És légyszi ami ebben a topikban van "nézeteltérés", abból ne akarjál vitát generálni máshol is...
"Az Okos és Kedves emberek..." vagy valami ilyesmi...
Ne akarjál oltogatni légyszives, mert nem fog menni... :)

Köszönöm




Előzmény: Dalymar (1653.)
Dalymar e-mail | 2008-02-03 15:42:33 | 1654.
Szoktam olvasni. És te?
Nem azt mondtam, h egyenlő vagy
" 1 büdös rohadt tolvaj cigánnyal"(bár a stílusod alapján...)
Már persze, amennyiben a tolvajt úgy érted, h tolvaj, nem úgy, h cigány. Nyugodtan hívjatok naívnak, de aki tolvaj, azt le kell csukni, aki cigány, azt nem. aki cigány és tolvaj, azt le kell csukni, aki "magyar" és tolvaj, azt szintén.

"EZT A TOPIKOT BEFEJEZTEM MERT 1 FOS!"
Csak egy kérdés... hogy lehet a fos 1?


Előzmény: Arunson (1651.)
Dalymar e-mail | 2008-02-03 15:38:50 | 1653.
Igen, naív vagyok, erről nem kell győzködnöd... bár nekem meggyőződésem, hogy ehhez jogom van.^^

"Görcsösen kapaszkodsz abba , hogy "minden ember egyenlő""
Igen. Az embercsoportok veszélyei és hátrányai szerintem alapvetően a kultúrából, és nem a génekből származnak, de ez persze csak az én véleményem.

"minden az ő kezükben összpontosul."
De miért összpontosul az ő kezükben? Azért, mert okosak, ügyesek, és ált. jók értenek a pénzügyekhez. Bármelyik "magyar" nyithatna egy bankot, csak épp valószínűleg nem lenne olyan sikeres. Ez van.

"Nem szabadna minden hatalomnak egy ember/nép kezében összpontosulnia"
Ezzel spec. egyetértek, ha vki kezében túl sok hatalom van, az nem jó (lásd ókori görögök, rómaiak :P), de én a Mo-i, magukat magyarnak valló zsidókat, egészen addig, amíg nem szerveznek összeesküvést a mindenki más ellen, elsősorban magyarnak fogom tekinteni, akik egyébként nem keresztények, hanem zsidók.

"ma divatos srófákat szajkózni" Szorri, én így gondolom. Nem azért írom ezt, h az xy-nak tetsszen, vagy mert az yz ezt mondta.

"Szerinted a cigányok, a zsidók azt gondolják, hogy minden ember egyenlő?"
Momentán nem vagyok egyik se, hogy jövök én ahhoz, h megmondjam mit gondolnak?

"Az egész világot a zsidók mozgatják" Összeesküvéselmélet/paranoia.
"nem állnak ki melletted úgy, mint te értük... "
Na jó, de engem nem is basztatnak egy zsidókkal teli fórumon... (bár ebből lassan az lesz :D )
Amúgy meg leszarom, nem azért csinálom, h értem bárki kiálljon.

"Kicsit szélesíteni kéne a látókörödet... " Tedd azt.

"Nekem van zsidó ismerősöm is, nem is egy.
Olyan is aki kicsit zsidó és olyan is aki tetőtől talpig az, de szintén kedvelem őket... "
És még én szajkózom a divatos strófákat...

Amúgy meg most rohadt fáradt vagyok, szal ha valamit elírtam, nyugodtan nézz hülyének... bár erre asszem nem kell külön figyelmeztetés


Előzmény: Sly :) (1649.)
Sly :) e-mail | 2008-02-03 14:04:06 | 1652.
Hát... Ez nem volt valami jó érvelés...

Csak nem szar napod van?


Előzmény: Arunson (1651.)
Arunson e-mail | 2008-02-03 13:45:24 | 1651.
MÁR A TÖKÖM TELE VAN A MINDANNYIAN EGYENLŐEK VAGYUNK SZARSÁGBÓÓÓL!

bocsánat de én nem vagyok egyenlő 1 büdös rohadt tolvaj cigánnyal és főleg nem 1 hatalom éhes judaista szemétláda zsidó tetvedékkel.

kicsit olvassatok hát ha a szemetek élesebb mint az eszetek

borila legalább lát valamit.

dalymar neked elkéne kezdened olvasnod.

EZT A TOPIKOT BEFEJEZTEM MERT 1 FOS!

Arunson e-mail | 2008-02-03 13:32:32 | 1650.
tudod ott van 1 link.érdemes lenne elolvasnod.

Előzmény: Dalymar (1648.)
Sly :) e-mail | 2008-02-03 11:57:02 | 1649.
Szerintem te nagyon naív vagy...

Görcsösen kapaszkodsz abba , hogy "minden ember egyenlő", de nem veszed észre a különböző embercsoportok hátrányait és veszélyeit...
Ha te ezt komolyan így gondolod, ahogy leírtad, akkor fognak még meglepetések érni az életben...

Nem az a baj a zsidókkal, hogy összetartanak, hanem hogy minden az ő kezükben összpontosul.
Persze, az igaz hogy minden ember hatalomra vágyik, de ne keverd össze a vágyakozást a tényekkel.

Nem szabadna minden hatalomnak egy ember/nép kezében összpontosulnia. Montesquieu sem poénból találta ki a hatalmi ágak elválasztásának elméletét...

A zsidók láthatatlanul kebeleznek be. Úgy irányítanak mindent körülötted, hogy te és még sokan mások ezt észre sem veszitek.
Tudod, úgy is hívják ezt, hogy manipuláció. Olvasni kell a sorok mögött és nem pedig csak a ma divatos srófákat szajkózni, mint hogy minden ember egyenlő...Ami alapjáraton igaz lenne, de senki nem gondolja így...

Szerinted a cigányok, a zsidók azt gondolják, hogy minden ember egyenlő?

Hát nem. Csak az a baj, hogy a zsidók nemcsak elméletben gondolják így...
Az egész világot a zsidók mozgatják, akik nem ismernek el téged, mint másik népet, nem is érdekled őket, nem állnak ki melletted úgy, mint te értük...

Hitler megtörtént, ezt nem lehet tagadni, nem is szabad tagadni, nem lett volna szabad hogy így történjen, emlékezni kell rá...

Viszont nem lehet örökre ezzel takarózni. Mert ezzel takaróznak a mai napig, holott pedig amit most ők csinálnak SEMMIVEL sem különb, mint amit egykor Hitler tett...

Kicsit szélesíteni kéne a látókörödet...

1ébként pedig ugyanazt tudom elmondani amit a cigánynál...

Nekem van zsidó ismerősöm is, nem is egy.
Olyan is aki kicsit zsidó és olyan is aki tetőtől talpig az, de szintén kedvelem őket...

Nem az egyes emberekkel van bajom, hanem azzal, hogy a hatalmon lévők kialakítottak egy hálozatot ami bekebelezi az egész világot, mi pedig nem tehetünk ellene semmit, csak sodródunk az árral, ami arra megy és úgy ahogy ők akarják...

Ja és Celt... Ne nézz rám csúnyán a bejegyzés miatt... :S


Előzmény: Dalymar (1648.)
Dalymar e-mail | 2008-02-02 18:01:14 | 1648.
Tényleg rohadt alattomos dolog, ha az emberek összetartanak... /sarcasm

"h minden létező hatalmat a kezükben tartanak, vagy legalább is erre törekednek"
Meglepetés: az emberek 99%-a a lehető legtöbb hatalomra vágyik. Ez van.


Előzmény: borila (1647.)
borila e-mail | 2008-02-02 15:55:23 | 1647.
Ja hát kérem aki készül, annak nincs mitől tartania.
Arun: Azt kell mondjam teljesen igazad van,a zsidók valóban veszélyesek azáltal,h minden létező hatalmat a kezükben tartanak, vagy legalább is erre törekednek,és rohadtul összetartanak, segítik 1mást.


Előzmény: Celt (1637.)
Arunson e-mail | 2008-02-02 09:27:31 | 1646.
a zsidókkal annyi a baj hogy kezükben van sokminden.a hitel bankok teljes egészét ők uralják illetve a kereskedelmi bankok olyan 90% is az ő kezükben van.ami nem lenne baj de itt zsidókról beszélünk.nekem főleg a vallásuk zavar a judaizmus ami a talmud szent könyvükön alapúl.beleolvastam a talmudba és szörnyű(most nem részletezem).sok mindent megtudsz róluk.a másik szent könyvük ami nem valláson alapúl az a "cion bölcsei"

nem akarom elmondani miről szól a könyv itt 1 link

http://www.freepress-freespeech.com/holhome/konyvek/bolcs1.htm

és még lehetne folytatni mi a probléma.alapvetően felsőbbrendűnek hiszik magukat és "tűzzel-vassal" fognak harcolni hogy mindenki mást rabigába hajtsanak és nagyon jó úton vannak már.mi gójok (nemzsídó így hát nem is ember) pedig végignézzük ahogy rabságba esünk.

amúgy.cigány,néger,török meg picsa tudja még mennyi menekült van itt de azok nem jelentenek nagy veszélyt.azok eltörpülnek zsidó kérdés mellett.


Előzmény: Empress (1640.)
Dalymar e-mail | 2008-02-02 07:31:02 | 1645.
Hát nem tudom...
Nem ismerem a körülményeket, és ha ez így igaz, akkor az... gáz.
De azért elég meglepően hangzik, h minden külső hatás nélkül, ha az "apja" nem veri vagy ilyesmi, egyszercsak megveri azt, aki kaját ad neki...
Én nem hiszek abban, hogy genetikailag beléjük van kódolva az, hogy "gonoszak legyenek", akkor már inkább azt mondanám, hogy azt gondolják, másképp nem tudnak megélni, amiben akár igazuk is lehet.

De mondom, ebben az esetben nem ismerem a körülményeket... Szal nem tudom.


Előzmény: joggy* (1644.)
joggy* e-mail | 2008-02-02 07:08:44 | 1644.
"illetve az, hogy megpróbálunk segíteni nekik "
ez is egy jó kérdés...
nagyszüleim mesélték, hogy volt egy ismerősük aki örökbe fogadott egy cigány gyereket,
nevelgette, normlisan bánt vele, mintha a sajátja lett volna
aztán a gyerek felnőtt, és egyszer,
megverte az "apját" és kirabolta a "saját" házukat
állitolag ez genetikailag beléjük van kódolva és ilyenkor a nevelés már nem sokat számit


Előzmény: Dalymar (1643.)
Dalymar e-mail | 2008-02-01 18:56:25 | 1643.
"Akkor viselkedjenek is úgy, hogy ne a kárára legyenek..."
Persze, ebben alapvetően teljesen igazad van... Ennek kéne történnie, csak épp (valószínűleg kultúrális okok miatt) ez a legtöbb esetben nem így van.
Ehhez most megint kétféleképpen lehet hozzáállni: "takarodjanak innen a büdös cigányok", illetve az, hogy megpróbálunk segíteni nekik beilleszkedni.

"A legtöbben lopnak, csalnak, hazudnak, vagy éppen agyonvernek egy apát a 2 gyereke szeme láttára... "
Nincs, persze, h nincs. Ezért őket kell megbüntetni, nem pedig kollektíven az egész népcsoportot.



Előzmény: Sly :) (1642.)
Sly :) e-mail | 2008-02-01 17:32:59 | 1642.
Háááááát....

Ha már itt élnek Magyarországon, és "magyarnak vallják magukat"...
Akkor viselkedjenek is úgy, hogy ne a kárára legyenek...
Mert azt el kell ismerni, hogy a cigányok NAGY RÉSZE (vagyis NEM mind) csak a kárára van ennek az országnak.
Amíg nem tudnak tisztességesen és normálisan élni és viselkedni, gyereket nevelni, dolgozni, tanulni...
Addig szerintem sincs semmi keresnivalójuk az országban...
A legtöbben lopnak, csalnak, hazudnak, vagy éppen agyonvernek egy apát a 2 gyereke szeme láttára...
Ehhez talán volt joguk???

A normális cigányokkal semmi bajom. Nekem is van 1-2 cigány barátom, akiket nagyon nagyon kedvelek.

Ha itt akarnak élni, akkor tegyenek is érte valamit...


Előzmény: Dalymar (1641.)
Dalymar e-mail | 2008-02-01 16:49:51 | 1641.
"Az nyilvánvaló h a cigányokat ki kellene irtani"
Na most ezzel én alapból nem értek egyet, szal innentől valszeg nem sok értelme van válaszolnom...
Ellenben unatkozom, tehát mégiscsak válaszolok :P

Szóval..."abban az időben mikor irtották őket olyasmik voltak mint most a cigányok(beleptek mindent"
Úristen, micsoda bűn. Az a baj ezzel, h az emberek úgy általában belepnek mindent. A cigányok nagy része pedig magyar állampolgár, tehát innentől fogva ők is a "magyarok" jogaival rendelkeznek, vagyis ott élhetnek, ahol akarnak.

"őket nem kéne hazaküldeni?" Nem. Itt élnek, vagyis a, itt, Mo-n akarnak "külfödön" élni b, itt érzik magukat otthon.
Ehhez pedig rohadtul joguk van.


Előzmény: Empress (1640.)
Empress e-mail | 2008-02-01 10:33:36 | 1640.
Lenne itt vmiamit nem értek. Az nyilvánvaló h a cigányokat ki kellene irtani, de mi a baj a zsidókkal? általában tök normális emberek. abban az időben mikor irtották őket olyasmik voltak mint most a cigányok(beleptek mindent). és mi van a kinaiakkal? meg a mindenféle afrikaiak meg ázsiai arab "cigányokkal"? őket nem kéne hazaküldeni? szerintem igen. de ti itt emlitést sem tesztek róluk

Előzmény: Arunson (1630.)
Dalymar e-mail | 2008-01-31 20:07:58 | 1639.
Köszi ^^

Amúgy szegény skins88-at úgy látszik, sikerült elüldözni...
Na nem baj, úgyis hülyén néznék ki kopaszon. :P


Előzmény: Sly :) (1638.)
Sly :) e-mail | 2008-01-31 18:13:19 | 1638.
Ez nagyon szép volt...
Igazad van...


Előzmény: Dalymar (1625.)
Celt e-mail | 2008-01-31 10:59:57 | 1637.
Ettől lesz érdekes a dolog. :-D
Egy 30 kilós kis kancsót felrúgni nem nagy élvezet.
Ellenben a csata a rokonsággal....MMMMMMmmmm....
csak többnyire túlerőben vagyok :-D:-D

Tudod mint a viccben:"késsel hadonásztok mikor lövöldözés lesz..."


Előzmény: borila (1636.)
borila e-mail | 2008-01-31 09:33:55 | 1636.
Csak sajna az ilyen kis pöcsök nem egyedül szoktak ált mászkálni, és nem tudhatod hány 200 kg-os kancigány bújkál erre-arra, csak arra várva,hogy revansot vegyenek a "kistesó" felrúgásáért...

Előzmény: Celt (1609.)
Arunson e-mail | 2008-01-31 00:02:50 | 1635.
ott van 1pont.szép nagy rózsaszín

Előzmény: Celt (1632.)
Arunson e-mail | 2008-01-31 00:01:11 | 1634.
tudom hogy nem akartál kötözködni.na jóéjt

Előzmény: Dalymar (1631.)
Celt e-mail | 2008-01-30 23:53:25 | 1633.
ismerkedj a Kormoránnal.

"Magyarnak lenni hivatásunk."

Celt e-mail | 2008-01-30 23:51:00 | 1632.
Öööö...
Hosszú hajjal nem lehetek Bajtárs?
Skinhead nem mert az a Bőrfej.
De ha már itt tartunk: A skinhead is tipikus magyar sőt! ősmagyar szó.
A nemzet a család meg a bajtársak az jó dolog.Csak nézd meg kinek dolgozol,vagy ha te még gyerek vagy a melóhoz akkor kérdezd meg a szüleidet.

És végül: VAN irónia abban amit írtam.DE ha rasszistának antiszemitának esetleg nácinak kell lennem hogy magyarnak nevezhessem magam akkor nem akarok magyar lenni.

Ha élhetek csendesen békében a hagyományokat tisztelve akkor viszont büszke leszek a magyarságomra.


Előzmény: Skins88 (1626.)
Dalymar e-mail | 2008-01-30 21:05:50 | 1631.
Jaja, csak azt írta, h "A cigányok zsidók"
Nem kötözködni akartam, (elsőre) tényleg úgy értettem, hogy azt akarja mondani, hogy a cigányok zsidók.

Amúgy szia, + jóéjt, én elmentem csicsikálni ^^


Előzmény: Arunson (1630.)
Arunson e-mail | 2008-01-30 20:41:54 | 1630.
Cigányok és zsidók...skins88 ezt írta csak nem volt ott vessző szal nem "cigány zsdók" hanem cigányok ÉS zsidók kedves Dalymar

amúgy szevasz(tok)


Előzmény: Dalymar (1625.)
Dalymar e-mail | 2008-01-30 19:52:39 | 1629.
Egyébként pedig... Celt, hol vagy? Unatkozom...
Hiányoznak a szórakoztató hsz-eid... meg a többieké is... Hol van mindenki? :(

Dalymar e-mail | 2008-01-30 19:48:18 | 1628.
"A kopaszon a skinheadet értettem"
Jah bocs, akkor én mostantól az "okos vagy"-on azt értem h "jajdehülyevagy", oké? Talán szólj legközelebb, ha valamit nem úgy értesz, mint ahogy mondod (írod).

"a magyart azért irtam nagy kezdőbetűvel mert ki akartam hangsúlyozni" Ugyanilyen alapon: szerintem az igék a legfontosabbak a világon, ezentúl mindig Kihangsúlyozom őket!

Bocs a macskás megjegyzés miatt, nem is kifejezetten neked irányult, gondoltam, h téged nem érdekel... Csak, tudod... Ez egy fórum. Azt írok, amit akarok.
Persze, felmerül, h akkor miért válaszolok, hiszen te is azt írsz, amit akarsz, ugyanakkor én nem mindig értek egyet azzal, amit írsz.

"Nekem a Skinheadség azt jelenti hogy kiállok a Nemzetemért,Családomért,Bajtársaimért."
Írtam én valaha, h nem?!

"Engem nem érdekel hogy te "hungarista" vagy" Ennek örülök... Főleg, mert nem vagyok. :DD
Engem személy szerint nem zavar, hogy cigányok vannak Mo-n, inkább sajnálom őket, amiért nem tudnak beilleszkedni, de értem a te véleményedet is, és a cigánybűnözés valóban jelentős Magyarországon. Ugyanakkor, mivel ez - remélem, ezt azért te is látod - nem minden cigány gyilkos/rabló/gonosz :P
A zsidó ill. cigányirtás pedig ugyanúgy törvényellenes, mint az, hogy a kis roma gyerek megkéseli a fehér gyereket az mp3 lejátszójáért.
(Jah, és ettől függetlenül szeretem Magyarországot, és büszke vagyok rá, csak számomra ebbe nem tartozik bele az, hogy bárkit is megbüntessünk pusztán a származása miatt)

Nem sértesz meg, szeretek vitatkozni. :)

(egyébként nem javítottam a helyesírást eddig se, csak a nagybetűbe kötöttem bele, és azt nyilván direkt írtad úgy)


Előzmény: Skins88 (1626.)
Skins88 e-mail | 2008-01-30 19:19:11 | 1627.
Előre is köszönöm a helyes írási hibák kinyilvánitását!

Előzmény: Dalymar (1625.)
Skins88 e-mail | 2008-01-30 19:15:36 | 1626.
Oké akkor én is megsúgok valamit:A kopaszon a skinheadet értettem.És a magyart azért irtam nagy kezdőbetűvel mert ki akartam hangsúlyozni.Ja és szarok rá hogy harapdálja a kezedet a macskád...Na akkor ujból levezetem a gyengébb értelmű barátainkért:Én Skinhead vagyok-ezt is azért irom nagybetűvel mielött még ebbe is belekötnél mert ki akarom hangsúlyozni.Nekem a Skinheadség azt jelenti hogy kiállok a Nemzetemért,Családomért,Bajtársaimért.A nemzeti szocializmusnak pedig vannak olyan tételei amelyeket jó lenne megvalósitani Magyarhonban!Engem nem érdekel hogy te "hungarista" vagy,de ne köss bele az olyan emberekbe akik neked is jót akarnak!Lehet hogy te csak a hazádat élteted,ezért tisztellek is valamilyen szinten.De mi ha nem korlátoznának minket akkor a Nemzet nem halna ki.Ezekbe a tevékenységekbe beleértem a cigány "ÉS" zsidó irtást.És az se érdekel hogy a "zsidó" egy vallás a cigány meg etnikum.Én azt nézem hogy mind a kettő szarrá bassza az országomat és küzdök ellenük!Hogy Magyar hon FEHÉR legyen és ujra felvirágozzon!Kommentál kérlek vissza kiváncsi vagyok a véleményedre.És bocs hogy ha valamivel megsértettelek!

Előzmény: Dalymar (1625.)
Dalymar e-mail | 2008-01-30 12:55:44 | 1625.
Van egy pár mondatod, amit nem értek, a többire megpróbálok válaszolni (azért csak próbálok, mert a macskám a kezemet rágicsálja, ha félbemarad a hsz, az azt jelenti, h megette).
Naszóval: "Azért lettem kopasz mert szeretem a hazámat és éltetem a Nemzetem" Ezzel alapvetően egyetértek, éljen Mo.
Ugyanakkor biztos az én hibám, de még mindig nem látom a közvetlen összefüggést a hajstílus és a nacionalizmus között...

"A cigányok zsidók" Ezt ugye nem gondolod komolyan? A cigány egy etnikum, a zsidó egy vallás. Természetesen lehetnek a cigányok zsidó vallásúak, de ezzel nem tudom, mi a baj.
Ha egy "és" hiányzik a kettő közül, akkor csak magyarul nem tudsz, ami egy kicsit... gáz.

Megsúgom, h sajnos a magyar nemzetet kisbetűvel írják, hacsak nem az újságról beszélsz, ami ellenben él és virul.

"ha valaki nem érti az ne mondja magát kopasznak" Újabb fodrászati kérdés...
Az én nézőpontom szerint az ember akkor kopasz, ha nincs haja, és ez nem függ a politikai álláspontjától.


Előzmény: Skins88 (1624.)
Skins88 e-mail | 2008-01-30 10:02:21 | 1624.
Tudod nemkem is le kell ezt irnom!Én nem vok náci csak kopasz a Nemzeti Szocializmus pár tételét vallom,de tudom hogy belebukna Magyarország!Azért lettem kopasz mert szeretem a hazámat és éltetem a Nemzetem.És akik ellene tesznek azokat utálom.És kik tesznek ellene?!A cigányok zsidók!Ha nem lenne ez a 2 korcs faj betelepedve akkor nem pusztulna az ország.Biztositva lenne a gyermekeink jövője.Mert most nagyon ugy néz ki hogy a Magyar Nemzet a halálán van.És ezt akarjuk mi kopaszok megfékezni.Ez nagyon bonyolult dolog ha valaki nem érti az ne mondja magát kopasznak.

Előzmény: StabVenom (21.)
Dalymar e-mail | 2008-01-30 06:38:02 | 1623.
Jaa, akkor azt hiszem, félreértetted...
Én a TÉGED MÉGA 5 ÉVES-re gondoltam, az új szavakkal semmi bajom, nyugodtan nyelvújítson. :)

Szóval... (?)


Előzmény: Brodeck (1621.)
Brodeck e-mail | 2008-01-29 22:37:37 | 1622.
Fekete Pákó meg egy kretén.
Brodeck e-mail | 2008-01-29 22:37:19 | 1621.
" (...) így pl. ha a hsz-edet elolvasod, az >>is<< használata enyhén szólva megkérdőjelezhető"

Nem-nem. Az #1612-ben utaltál arra, hogy a helyesírás-ellenőrző kb. "egyes, leülhetsz"-el reagálna a "vízisiklóvállú"-ra. Erre én beírtam, hogy akkor talán nézzük meg, vajon az általam kifogásolt szónak mennyire örülne (az "is elfogadja-e" tehát irónia volt, semmi más).

Szóval kuss.


Előzmény: Dalymar (1620.)
Dalymar e-mail | 2008-01-29 20:17:09 | 1620.
Nem tudom, mi a problémád... Állítottam én valaha, hogy tudok írni? :P

(Egyébként, csak hogy mentsem magam, a helyesírás ellenőrzőt tudom hogy írják, de szar a vonalka a billentyűzetemen. Igen, tudom, hogy most sem írtam. Gratu.) A Caps Lockot meg csak elcsesztem. :)
Remélem, ez most jót tett az önbecsülésednek...
Egyébként a helyesírásba sajnos nem csak az írásjelek tartoznak bele, így pl. ha a hsz-edet elolvasod, az "is" használata enyhén szólva megkérdőjelezhető.


Fekete Pákóra no comment, de azért Tomcat hozzászólása se semmi...
Hogy milyen értelmes emberek vannak a világon.


Előzmény: Brodeck (1618.)
Celt e-mail | 2008-01-29 19:52:48 | 1619.
Akkor nézzétek ezt:
http://kuruc.info/r/6/20528/

Pákó az állat


Előzmény: Dalymar (1617.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.