Click to Visit
Rock - Deszkás,Discos,Rocker : Melyiket utálod jobban és
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  

dead soul e-mail | 2004-03-08 09:37:38 | 12.
ez a topic GÁÁZ.
fearzone1 e-mail | 2004-03-08 05:07:25 | 11.
Vélemény ugyanaz szal nem írom le még1x:)

-===Fearzone==-/hülyejány/


Előzmény: BurzsoáNyugdíjas (5.)
Odal e-mail | 2004-03-08 02:53:08 | 10.
Volt egy "Mikrobi" című magyar rajzfilmsorozat, aminek az egyik epizódjában a kétéves főszereplő megjavította az űrhajót és megmentette a barátait. Senki nem értette, hogy hogy csinálta, erre a kissrác közölte, hogy "Pepe elektromos bölcsödébe jár."
Évekig elképzelni sem tudtam, milyen lehet egy elektromos bölcsöde, komoly dilemmákat okozott a rejtély megoldása, egészen eddig...

Ferdydurke e-mail | 2004-03-07 18:17:49 | 9.
mindegyiket
haska e-mail | 2004-03-07 18:05:26 | 8.
én azokat a fiszfaszokat utálom akik a kicsinyes baromságaikkal teleszarják a már amúgy is terhelt fórumot

_==haska==_(thomas nem akarom elvenni a kenyered de -BUNKÓ-)

Marque e-mail | 2004-03-07 17:50:53 | 7.
"Eleven a káosz, zavaros a fejed..."
hülyepics*!


Előzmény: mini-manson (3.)
[aenima] e-mail | 2004-03-07 14:23:59 | 6.
Te az összes diszkóst ismered az országban,hogy lebunkóparasztozod őket?A rokkerek között is van egy csomó bunkó,sőt...

Előzmény: mini-manson (3.)
BurzsoáNyugdíjas e-mail | 2004-03-07 12:34:40 | 5.
szerintem meg ott van elbaszva ez a dolog hogy az emberek ugymond ilyen szar kategoriákba sorolják magukat a zene iwzlésük yalapján. amugy nmeg manson hidd el hogy a rockerek legalább akkora seggfejek tudna lenni
ennyi

-===BurzsoáNyugdíjas=-- /ember/

Spear e-mail | 2004-03-07 09:12:58 | 4.
Hát igen, sajnos a discosok 90%-a egy bunkó paraszt akik azt hiszik magukról hogy nekik mindent szabad, ja és nagyon buták. De ezellen sajnos nem lehet semmit tenni. Nekem is van Rocker haverom és neki is nap mint nap beszólnak.
Mit képzelnek magukról ????

--== Spear ==-- /deszkás/

mini-manson e-mail | 2004-03-06 19:37:01 | 3.
nos... hogyan is kezdjem. asszem így lesz a legjobb:

LE A DISCOSOKKAL! LE A DISZNÓKKAL!!!!!!!!!!!!!!

elegem van az összes, hülye... fasz... tapló... paraszt HMCS-ből!!!!!!!!!
múltkor például megverték a haveromat!!!!!
és még ők fikáznak minket/engem.

egytől egyig mind bunkó paraszt! semmi emberi nincs bennük!
nem ismerik a kúltúrát, művészetet, minőségi zenéket csak a flancolást meg az orrba szájba költekezést, baromkodást és dugást! (mondjuk ez utóbbi, nos... nem nagy vétek, csak a fűvel-fával való hűtlen hetyegés akaszt ki egy kicsit)
állandóan baszogatják, de nem viccesen azokat, akik nem olyan "menő gyerekek" mint ők!
nekem is már beszólt olyat egy hülye kis 14-15 éves kis fasz, hogy a szemem jojózott tőle. pedig tök békésen mentem el mellette.

szóval tömören ennyi.

--==mini-manson==--/rocker/


Előzmény: Spear (2.)
Spear e-mail | 2004-03-06 17:43:25 | 2.
Hello mindenki aki ide írni fog. Lécci írjátok meg a véleményetek és azt is hogy ti melyik stílust képviselitek.

--== Spear ==-- /Deszkás/

Spear e-mail | 2004-03-06 17:41:27 | 1.
Hello mindenki aki ide írni fog. Lécci írjátok meg a véleményetek és azt is hogy ti melyik stílust képviselitek.

--== Spear ==-- /Deszkás/


1  2  3  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.