Click to Visit
Rock - Fontos, hogy rockernek nézz ki???
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  

_olgA_ e-mail | 2004-05-02 16:48:34 | 29.
már megcsináltam, nonfiguratív és tök jó...
nade a léányeg az,h 3 éve arra vártam, h betöltsem a 18at és akkor megcsináltetom. betöltöttem, tehát megcsináltattam...
így már jobbanvagy??


Előzmény: fearzone1 (7.)
stevie e-mail | 2004-04-30 11:15:24 | 28.
Nem tudom, nem hiszem - de azért tettem róla (bár elsősorban azért mert nekem tetszik) és vettem egy fasza, fekete, motoros bőrdzsekit. Kicsit kopott, de olcsó (kösz Ciánkáli) és állati nehéz - de fasza érzés viselni. Múltkor pár 16 körüli kiscsaj úgy megnézett - auuu (eszem faszom megáll mennyit számít másoknak a ruha)! És mindez kék farmegatyával! Olé!
Amúgy ne nézzetek divatmajomnak - csak azt viselem ami tetszik és már régen akartam. (Már csak egy motor kéne hozzá, hehe.)

mariann666 e-mail | 2004-04-30 05:52:42 | 27.
:)))

Előzmény: jubee (24.)
Peaceflower e-mail | 2004-04-29 18:35:49 | 26.
TÖKÉLETESEN EGYETÉRTEK!!!!!!!!!!!!!!!................:))))))))))))))))))))))))))))))))))

Előzmény: AnyámazAnyám (25.)
AnyámazAnyám e-mail | 2004-04-29 18:20:35 | 25.

ez egy furcsa kérdés , kifejteném hogy miért is . ugyebár , mint tudjuk a rock nem csak a zenéről szól ! csak az tudja átérezni , imádni , eggyéválni vele aki tényleg érzi magában a zene fájdalmát és szenvedélyét , és aki ezt tényleg érzi , az nem fog trendi cuccokban mászkálni , mondhatni "rockeresen fog kinézni" . Szóval aki tényleg szereti , azon ez látszik .

jubee e-mail | 2004-04-29 13:36:09 | 24.
Detto mariann666(kivéve a fekete póló))
mariann666 e-mail | 2004-04-28 10:27:42 | 23.
Az a fontos, hogy-hogy érzed jól magad. A rockerség belülről fakad! A külső nem minden:)

Amúgy rajtam is bő, fekete póló van!

mini-manson e-mail | 2004-04-26 19:58:32 | 22.
ne vedd támadásnak, de én ezzel nem nagyon értek egyet (a lányok nem hordanak bő polót)
szerintem, ha egy lány már szereti a bő polókat lásd: szerény személyem, akkor azt már úgy tálalja, hogy az eredeti lesz. én pl: imádom a különböző kesztyűket és köpenyeket. van egy ujjatlan kb. térdig érő fekete mellény szerű köpenyem. álltalában a következő képpen szoktam felvenni:
hosszú bő szárú v. tarpéz gatya (természetesen fekete)
bő! Marilyn Manson poló
rá a köpeny (így elég különleges lesz :) )
hozzá ujjatlan kesztyű (szintén fekete)
bakancs
szegecselt karkötők
fekete smink

és mégis BŐ POLÓ VAN RAJTAM!


Előzmény: Spite and Malice (21.)
Spite and Malice e-mail | 2004-04-26 19:14:09 | 21.
Miért hiszi mindenki azt hogy csak 1 féle rock öltözet van?A ROCKon belül ahány műfaj van annyi féle!(pl.,alternativ/rock,metal,glam.,punk...............................................................................................)Bakancs,együttes poló...mindenki 1 síkba lát!Alányok nem hordanak bő polót kezdjük itt,ez gáz.Csak a pasik!Lányok legyenek kreatívak,elvontak vagy ilyesmi.Ne legyünk már robotok.Ne nézen mindenki u.u. ki!
Rock and Roll

norrsken e-mail | 2004-04-25 16:41:28 | 20.
van egy amerikában élő ismerősöm, aki szintén cukorbeteg...
nem lehet könnyű hozzászokni ehhez a fegyelmezett életmódhoz.

nem panaszkodom, mindenben van valami jó, az SMA-sokat legalább nem szurkálják. :)


Előzmény: Marque (18.)
Peaceflower e-mail | 2004-04-25 16:04:23 | 19.
Örülök Marq......................:)))))))))))))))))))))))))))))) Szentem a külsőben annyi a lényeg ho mivel há másokkal kapcsolatba vagyunk és így a "kommunikáció" része mindennapjainknak........................... Hát szentem ez egy filozófia, elköteleződés, egy hit melynek jegyei vannak, úgy mint keresztényeknél a kereszt (habár szentem a legtöbb ember nem is hisz benne, meg fel is fújják a dolgot) vagy a indiánoknál a sastoll, jelképez valamit ebből a hitből, egy elemét jeleníti meg melyet közvetíteni akar mások felé, a fémholmik a pankoknál a agresszív lázadást fejezik ki, a hippiknél a virágok a gyermeki lelkivilágot és békevágyat, ahogy a bőrcucc őserőt úgy a kannabiszlevél az élvezetkultuszt, millió és millió üzenet, szent dolog szent hit-energiákkal áthatva.................. Bizonyítja ki vagy, üzensz vele és........................... Szóval ha fölveszed kifejezed a hited, és szerintem eme jegyek is alakítják a emberi-lelki kapcsolatokat, plö egy Che Guevara pólós egyén nem szívesen áll le egy tarral, szóval úgy dióhéjban nagy-nagy körvonalakba........................ CHÓK MINDENYKINEK, BÉKE ÉSZ ÖRÖM VELETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!........................:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Marque e-mail | 2004-04-25 09:24:15 | 18.
hű de okos :)))
na de tényleg, honnan vágod ezeket?

[amúgy már reggel nem, mert más "bázis-inzulint" kapok s azt csak 24h-ként 1x kell adni ;)]


Előzmény: norrsken (16.)
mini-manson e-mail | 2004-04-24 19:51:18 | 17.
ííííííííííííj :/ rossz lehet.
én epilepsziával csináltam elég sokáig. de hál istennek már kigyógyultam. pedig voltak vele komoly gondjaim. 10 éves koromban az osztályom úgy kikészítette az akkor egyébként sem erős idegeimet, hogy nyugatón éltem egy évig. :/
de már vége szerencsére

most strummám van :) úgyhogy most amiatt bögdösnek. + hormon tablettát szedek. úgy felnyoja a vérnyomásom, hogy még télvíz idején is rövidujju pólóban jártam :)

na de mellőzzük a betegségeket! koncentráljunk a topicra. :)


Előzmény: Marque (15.)
norrsken e-mail | 2004-04-24 11:14:31 | 16.
ugye, reggel és este kapsz "bázis inzulint" és mielőtt eszel a többit?

Előzmény: Marque (15.)
Marque e-mail | 2004-04-23 19:10:44 | 15.
Neharagudj, bocs, elnézést.
Végül is ez semmi...

Tényleg.



3 éves koromtól vagyok cukorbeteg, mindennap 4 v. 5-ször szúrtak meg - az eljén még (1990 után) fecskendővel.



Puszi a pofidra, miki-manó:)!


Előzmény: mini-manson (12.)
tjur e-mail | 2004-04-23 10:32:23 | 14.
cia mindenki! most bukkantam rá erre a honlapra de máris a szivem csücske lett. itt végre frankon kimondhatod amit gondolsz. az öltözködésről csak annyit hogy én van amikor tök átlagossan öltözöm de ez inkább csak melohelyre érvényes. egyébként imádom az extrém cuccokat és az a célom hogy minnél egyedibben tudjak öltözni. akármit is veszek fel az emberek álltalában levágják hogy milyen zenét hallgatok. talán a piercingem, ahogy festem magam és az egyedi kiegészitők miatt!? (azt tudni kell hogy én magamnak csinálom az ékszereket) az embereket szarjátok le elösszőr azt nézzétek nektek mi a jó. ja és nem aza afontos hogy rockernek nézz ki hanem az hogy te tudd magadról mi és ki vagy. mára ennyit és bocs hogy ilyen sokat irtam de most kibukott belőlem :)))
fearzone1 e-mail | 2004-04-22 22:46:17 | 13.
Köztudottan néni vagyok:) Néha figyelni kellene a másikra ugye-ugye:))

Előzmény: mini-manson (12.)
mini-manson e-mail | 2004-04-22 19:29:18 | 12.
marque + fearzone 1: nyugi mán :) ha titeket szurkálgattak volna éveken keresztül, olykor minden egyes napon, éhgyomorral, korán reggel 7 éves korotokban tise szeretnétek a tűket.

egyébként már elhatároztam, hogy mindenféle képpen megcsináltatom. csak még azt nem tudom mikor.

egyébként heroltom van a divat fuckoktól.

küjönben ic! nem ér a kisszebbet bántani cúúúnya bácik! :)

SpecialNeeds e-mail | 2004-04-22 13:28:16 | 11.
Sziasztok
én is nagyon szeretem a rockzenét,de ez az öltözködésemben nem igazán nyilvánul meg.Egyrészt nem szeretek feltűnősködni(ez nem lefikázás),másrészt azt hiszem kinőttem ebből.(deréklánc,szegecses karkötő).Egyszerűbben,visszafogottabban öltözködöm.Na de azért a fekete v.sötétkék k.lakk,meg a festett szem az játszik.Bírom amikor anyám azt mondja,hogy úgy nézek ki,mint aki be van lőve.

fearzone1 e-mail | 2004-04-21 23:28:57 | 10.
Talán azért zargatja kicsiny lelkem, mert én is egy tetovált állat vaok aki nem divatból csináltatta!!!!!!!!!!!!!!!!! És bacottul úúúúúúúútálom azokat akik divatból varratanak!!!!!!!!!!
Acélbetkós baki..... szal '93-ban vettem az 1. bakimat.... asszem erről több szó ne is esen:))))

Tetoválás..... az 1 életre szól!!!!!!!!!
ÁÁÁááá hagggggyuk má:)))))))


Előzmény: mini-manson (8.)
Marque e-mail | 2004-04-21 21:20:30 | 9.
szar vagy.
én naponta 5x szúrom mgam



eh, csibelelkű shokkrokker... :/


Előzmény: mini-manson (8.)
mini-manson e-mail | 2004-04-21 19:01:41 | 8.
na és ha "divat". :)

A Rockerek nem követik a divatot, hanem diktálják. ;)
mit gondolsz miért látni annyi acélbetétes bakancsos faszt az utcán, oszt közük nincs a rockerekhez. :/ sajna

én speckó egy sárkányt és egy tigrist szeretnék a bal lapockámra Ying-yang formációban. csak két dolog akadályoz meg benne:
1. anyám (mondván, hogy még kis korú vagyok :/)
2. félek a tűtől, még a tetováló tűtől is, még a gombos tűtől is :) (kicsi kori emlékek, vérvétel, nem ragozom)


Előzmény: fearzone1 (7.)
fearzone1 e-mail | 2004-04-18 23:31:30 | 7.
Hmmm és milyen okból is akarsz varratni? mert divat, mert akkor hagyd a francba az egészet. Mert most úgy érzed neked ez kell? Mióta gondolkodsz tetováláson?
Deréktribal? (nonfigurativ)
Nem mondok én már semmit:)


Előzmény: _olgA_ (6.)
_olgA_ e-mail | 2004-04-18 17:44:33 | 6.
ja és a jövő héten megyek varratni a derekamra :))))
a bufitól és a susogós/koptatott naciktól kiráz a hideg!!

_olgA_ e-mail | 2004-04-18 17:42:04 | 5.
én pl valamilyen (lehetőleg rojtos) nadrágot, bakancsot/tornacipőt, vmilyen szürk/fekete/piros felsőt hordok és a csuklóm + tele van mindenféle kütyükkel.


Előzmény: mini-manson (4.)
mini-manson e-mail | 2004-04-18 17:28:38 | 4.
<wuuuuuuuuuuuuuuah>
bocsi, kirázott a hideg.

pont ezért mondom, hogy minimálisan (=kicsit). mert nem az a lényeg, hogy "rockeresre" válts a ruhatárad, ha szeretsz egy rockbandát, hanem az, hogy Te jól érezd magad.

én pl Marilyn Mansonos pólóban v. valamilyen fekete fölsőben, fekete gatyában, acélbetétes bakancsban és szegecselt bőr karkötőben érzem jól magam körítve fekete sminkkel. nekem mondhatni ez a természetemből ered. :)


Előzmény: _olgA_ (3.)
_olgA_ e-mail | 2004-04-18 13:41:18 | 3.
azér kicsit fontos, mer ha mondjuk buffiban érzed jól magad...


Előzmény: mini-manson (2.)
mini-manson e-mail | 2004-04-17 19:09:52 | 2.
szerintem csak nagyon minimálisan fontos.

de, ha engem kérdezel ha valaki rocker nem bírja ki, hogy "trendi" cuccokban járjon. :)


Előzmény: ArG (1.)
ArG e-mail | 2004-04-17 14:22:47 | 1.
Helló! Hát nem! Egyáltalán nem. Az a fontos csupán, hogy mit szeretünk és mennyire.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.