Click to Visit
Rock - Énekest keresünk
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  

mcgregor e-mail | 2010-03-10 18:55:01 | 79.
Új Zenekar, Tagokat keresek!
Üdv mindenkinek egy komoly bandát szeretnék ősze hozni!!!!!
Én 23 éves vagyok egy idióta de ha kell komoly vagyok
+3 -3 év körüliek jelentkezését várom!Pest Megye
De ha messzebb laksz azt is megoldjuk valahogy.
Először is azt írnám le hogy ismerek befolyásos előadókat,embereket
e szakmába hogy mit nem mondj pl: Aki segített az Auróra zenekarnak
befutni,persze ehhez jól kell csinálni a dolgokat mert ha szar úgyse fog segíteni
senki, viszont ha jó nyitva az ajtó!
A zenei stílus Heavy Metal-ra Gondolok,és van egy ötletem hogy tudjuk egyedivé tenni
de ezt nem szeretném leírni.
A felállás,akit keresek:lány énekes,szóló Gitáros,dobost. A basszusgitárt én pengetném+”ének”!
Persze demokrácia van úgyhogy ha össze áll a dolog változtathatunk rajta.
Ami nekem van basszusgitár,szóló gitár erősítők,mikrofon,számító gépek, a számokat tudjuk rögzíteni mindent össze tudunk kötni mindennel.
Két problémás dolog van: próba hej,meg a dob,valamit kitalálunk de meg oldjuk tuti.
Honlapot ha össze áll Banda szinte azonnal tudok intézni de ezt is majd együtt!

Olyanok jelentkezését várom aki ebből szeretne megélni, aki csapatjátékos, még ha lesz is
kurvaanyázás de a cél közös,szinte biztos hogy vért fogunk izzadni, És ami a Legfontosabb Őszinteség!!!!!!!!!!

Jelentkezés: nyomomarockot@freemail.hu
Ha van képed magadról kérlek küldj én is küldők!

HjR e-mail | 2010-03-09 18:20:24 | 78.
YO!
A pokoltól még 1 emelettel lejjeb hangolt "groove matek metál" zenekar keresi öblös üvöltésű, de énekelni tudó énekesét és gitárosát.Próbaterem van, számok/szám vázlatok vannak, cucc van, színpadi tapasztalat is van.Irányzat: valami teljesen új... de hallgatunk a kedvenceink: Meshuggah, Tool, Four Question Marks, Friedrick Thordendal projects.A szándékain igen komolyak.Nagyjából kortól függetlenül várjuk a jelentkezéseket.Mi 19 és 25 év között vagyunk!
Tel: 06306020069
msn: hajergergo@windowslive.com
e-mail: hajergergo@gmail.com

PEACE!

JRotten e-mail | 2010-03-03 11:03:21 | 77.
Egy érdi HardCore banda (enyhe Trash beütéssel) énekest keres (előny, ha tudsz szöveget írni)!

Elérhetőségek: rapcsak.viktor@gmail.com, pronyo@gmail.com

hurbsmani e-mail | 2010-02-28 09:15:35 | 76.
Énekes hiányban szenvedünk!
Profi komáromi rock and roll banda keresi PROFI énekesét.Rengeteg saját dallal,feldolgozásokkal,komoly életcéllal.
Sok stílusban tudunk játszani de rock and rollban és bluesban élünk.

Érdeklődni: 06 70 520 39 63
e-mail: hurbsmani@freemail.hu


kakapanna e-mail | 2010-02-13 13:54:00 | 75.
neked a zámbójimi kéne

Előzmény: ssccaba (74.)
ssccaba e-mail | 2010-02-09 00:01:37 | 74.
Drága Tehettséges Kallódó Zenésztársak!

Budapesti, nem hagyományos felállású- rockformáció (trombitás, basszusgitáros) kersei kreatív, nyitott szellemű alkotótársait DOBOS, GITÁROS, HÍM ÉNEKES személyében. Korhatár nincs, de KEZDŐK KÍMÉLJENEK! Angol dalszövegekkel dolgozunk. Célunk nem a magyar piacon való klubbozásos felörlődés. Kimondottan nemzetközi szintű produkcióban gondolkozunk. Dinamikus, vagány agylebontás és seggrázás, saját számokkal.
Amire számíthatsz:
Minimum heti 1 próba. Alapos, kitartó munka. Nők. Sok műfajt megjárt elmebetegek vagyunk, és szeretjük a beteg embereket., papír nem feltétlen kell róla. 5 számot kompletten megírtunk. (dalszöveg+hangszerelés). A teljes felállás ének, gitár, basszus, dob és fúvósszekció lesz.
Agyrombolóink: Red Hot Chili .., Frank Zappa, Primus, Rage Against.., Mohai Tamás, Avanged Sevenfold, acdc, Marcus Miller és még sokan és sokan és sokan és sokan
Ha tudsz, küldj magadról anyagot!
Mi is küldünk!

Kényszerzubonnyal várunk
petmann@mailbox.hu
ssccabi@gmail.com

peeter2 e-mail | 2010-02-03 19:14:06 | 73.
Szasztok zenekart szeretnék alapitani Egerben Fő irányzat:Guns n Roses, AC/DC és Tankcsapda meg még hasonló rock együtesek. én gitározok és ha kedved van belépni irj:peeter2@freemail.hu vagy szívesen belépnék hasonló zenekarba ami ekerbe van és 15 éves vok.
Zokesz e-mail | 2010-02-03 16:24:32 | 72.
Avril Lavigne tribute zenekar énekest keres Debrecenben és környékén.
Tel:30/6384169

Jency04 e-mail | 2010-01-24 12:25:55 | 71.
Sziasztok!

A tatabányai Starfish zenekar keresi énekesét. Ha éneklés mellett esetleg billentyűn vagy gitáron játszol nem hátrány, de jelenleg a dob-bőgő-gitár felállás is tökéletesen működik, ezt le is csekkolhatod:

www
.myspace.com/wearethestarfish

február végétől koncertek, úgyhogy minél előbb fontos lenne az új énekes megtalálása. Müfaj: Alternatív rock

Érdeklődni: jency.gerafan@hotmail.com

Intro e-mail | 2010-01-19 23:12:16 | 70.
Hello mindenki!
Az INTRO nevű MONORI rock zenekar keresi jó hangú énekesét!
http://intro.gportal.hu
Itt mindent megtudhattok a zenekarról és ha érdekel a dolog írj a " sivi5@freemail.hu " vagy vegyél fel msn-re " sivantana@hotmail.com "
Előre is köszi!
Szevasztok!

Lomenzo e-mail | 2009-11-16 19:12:05 | 69.
Sziasztok! Budapesti Heavy/Power Metal zenekar keresi énekesét. Jelenleg még csak feldolgozásokat játszunk, de tervbe vannak véve saját számok is, hatások: Pokolgép, Kalapács, Omen, Ossian, Helloween. Akit érdekel az írjon erre az email címre: burzum100@citromail.hu

hangrobbanas e-mail | 2009-10-24 21:37:31 | 68.
Szevasztok!

A budapesti Hangrobbanás zenekar énekesét keresi!!

Stílus: hard-rock (Whitesnake, Scorpions). Saját dal: van. Próbaterem: van. Saját cucc: az is van. Énekes: nincs, úgyhogy jelentkezzetek!

Előny:
-önbizalom
-saját cucc, vagy legalábbis záros határidőn belüli beszerzése (egy darabig ki tudjuk bekkelni, ha nincs)
-magas hangfekvés
-társasági lény

Ha magadra ismertél, várjuk az e-mailedet!

Email: hangrobbanas@freemail.hu
Web: hangrobbanaszenekar.eoldal.hu

Bundi12 e-mail | 2009-10-21 17:19:12 | 67.
Sziasztok!
Sürgősen keresünk budapesti Hard Rock zenekarba énekest (Férfi/Nő). Átlag életkorunk 19 év. Most még feldolgozásokat játszunk Deep Purple, Jimi Hendrix, Led Zeppelin, Whitesnake... de már vannak saját számok is csak énekes hiányában nem játszottuk őket még nagyon. Fellépési lehetőségek vannak honlap is készülőben van. A feltétel a megbízhatóság és az elhivatottság. Komoly és haladó zenekarról van szó tehát kérünk csak akkor jelentkezz ha van elég időd és tényleg ennek élsz.
Telefon: 06309538688
Üdv.

Cranky e-mail | 2009-10-01 16:21:48 | 66.
Hello!
20 éves vagyok Budapest, gyenge gitártudásom, de énekesként keresek kreatív rock hardrock akár kicsit metalosabb bandát. (korombelieket) leginkább saját szerzemények érdekelnek, de persze pár cover ok.
Egy saját dal: Egy saját szám, egyébként zenekart keresek. :D http://www.youtube.com/watch?v=gkQSc-jb_sA&feature=channel (channelemen találsz még pár vidit, ha hangom érdekel) mail: cranky@citromail.hu

cureforlife e-mail | 2009-10-01 11:24:41 | 65.
23 éves énekes leányzó vagyok, egy szál gitárral a kezemben. Zenekart keresek Budapesten! Stílus: főként a rock és metál különböző színterei állnak hozzám közel (brit pop-rocktól, a grunge-on, a stoner és a blues-rockon át, a glammig és még azon is túl :) legyen az Muse, Alice in chains, Janis Joplin, Led Zeppelin, Scars on broadway, The white stripes, Ida maira, AC/DC, Ladytron, Pain of Salvation, Tool vagy még sokan mások …).
Gyertek

cureformylife@gmail.com

sebiman e-mail | 2009-09-26 14:59:37 | 64.
Pécsi Heavy Metal zenekar énekest keres! Stílus: Iron Maiden, Helloween, Accept. Fontos, hogy tudj énekelni és angolul is tudj. A nemed nem számít! E-mail: seba@citromail.hu.
odt1985 e-mail | 2009-09-26 13:01:05 | 63.
Énekoktatás!

Lélegzetvételtől egészen a stílusos éneklésig, végigkísérlek az úton.
Ha nem tudod hol kezdd, vagy elakadtál egy technikával, keress bátran!

Oktatás helye: IV. ker.

Orbán-Ducos Tamás
30/432-7861

rockangyal 1981 e-mail | 2009-09-21 22:00:30 | 62.
Sziasztok!
29 éves szombathelyi csaj vagyok.Szívesen énekelnék,(akár háttér énekesként is) rock bandában.Állítólag lenne hozzá tehetségem :)
Főleg magyar rockra gondoltam!
Ha érdekel a dolog,az email címem:rock.angyal@citomail.hu

Dittyyy e-mail | 2009-06-29 23:36:26 | 61.
Sziasztok!!!
Én egy 18.életévemet betöltött lány vagyok. Énekelni szeretnék egy zalamegyei vagy az közeli zenekarban, akár Dj.-nek is...bármit eléneklek, csak arra kérlek benneteket, hogy rockzenekarok ne keressenek!!! 12éve énekelek, 2évet Keszthelyen énekeltem egy együttesben, 8éve néptáncolok, mellette hastáncoltam, hip-hop...Éneklés szempontjából egész mélytől az egészen magasig szinte minden hangot kiénekelek...Jobban kedvelem a pörgős számokat, mint például: Dj. Szatmári, Rony, Delta, Fáraó...
Előre is köszönöm (b-edit25@freemail.hu) !!!!!!!
,,egy lány, aki csak énekelni szeretne"

Kerakter e-mail | 2009-06-29 08:19:08 | 60.
Sziasztok!

20 éves budapesti leányzó lennék, aki szívesen énekelne/vokálozna együttesben. Zenei hátterem abból áll, hogy 12 évig tanultam zenét, ének érettségivel rendelkezem (bár csak középszintű), 5 évig zongoráztam, és 2 évig egy Musical Stúdió tagjaként táncoltam, nagyritkán még énekelhettem is a színpadon. 2006-ban részt vettem a Muzsika hangja c. darabban az apácakórus tagjaként (ami megjegyzem nem kis munka volt), majd 2007-ben csatlakoztam egy együtteshez, amit tanulmányi okok miatt otthagytam.

...és mindezt bárki leírhatná magáról, attól még nincs rá garancia, hogy tehetséges énekes.
Viszont.
Képes vagyok énekelni a következő előadóktól:
Alvin és a mókusok
GreenDay
Nickelback
30Y
Kispál és a Borz - Kiscsillag
Kaukázus
My Chemical Romance
Supernem
Red Hot Chilli Peppers
néhány System Of A Down számot, ami dallamosabb és nincsen benne hörgés, mert az nem megy :D

...de egyébként bármit eléneklek, amit bírok hangszállal (alt vagyok, úgyhogy szoprán áriáktól kíméljetek, bár a Muzsika hangja után már bármire képes vagyok, úgy érzem X) )

Ha felkeltettem az érdeklődéseteket, írjatok nyugodtan a kanna8c@freemail.hu címre, amit naponta látogatok. Mikrofonnnal nem rendelkezem, és a dalszövegírást sem próbáltam még, talán ez a két dolog, ami hátrányom lehet. CSAK budapesti és nagyon közeli környéki együttesek levelét várom. Köszöntem! Kera

deserved prize e-mail | 2009-06-25 17:38:07 | 59.
Miskolci rockbanda keresi énekesét. Stílusirány: főként modern rockos, punkos hangzás, de nem határolódunk el másoktól sem (pl.: Red Hot Chili Peppers, Fish!, Subscribe, Green Day, stb.). Feltétel, hogy tudj valamelyest angolul, az angol szövegek miatt, korod körülbelül 16 és 22 között legyen.
Próbahely, zenéléshez szükséges felszereléseink adottak!
Ha érdekel a lehetőség, írj a következő e-mail címek valamelyikére: falldown@freemail.hu ; tamas.szentirmai@gmail.com

lehiakos e-mail | 2009-06-09 18:51:36 | 58.
Helló Mindenkinek!

Egy lehetőséget szeretnék kínálni minden zeneszerető és (vagy) zenével foglalkozó embernek.
MŰFAJ NEM SZÁMÍT! Ha fel szeretnéd venni a zenédet (akár a zenekaroddal akár egyedül) vagy felénekelnél egy régi kedvenc számodat
akkor én ebben tudok neked segíteni. Profi minőségű
technikával és több éves tapasztalattal
állok az érdeklődők rendelkezésére. Az árak rugalmasak, NINCS ÓRADÍJ... a részleteket minden komolyabb érdeklődővel e-mail-ben szívesen megosztom.
E-mali: lehiakos@gmail.com

netsound e-mail | 2009-06-08 10:01:00 | 57.
Sziasztok! Netsound.hu vagyok! Cégünk előadókat, együtteseket keres, internet és mobil zenei és videó tartalmak készítésére. Légy tehetséges és kreatív... Az alkotó tehetség, pénzt hoz neked! Műsorodat, klippedet, saját előadásodat, most és itt eladhatod! Töltsd fel-magad, jelenj meg-nekünk, keress pént-magadnak! http://netsound.hu
Draven e-mail | 2009-06-07 08:22:37 | 56.
Budapesti Énekes Basszgitáros (21) Bandát keress Irányvonal: 69 Eyes HIM

MSN: crawly_3@hotmail.com

Gyuri83 e-mail | 2009-05-29 08:16:32 | 55.
Misfits tribute zenekarba keresünk énekest Budapestről.

Gyuri: 06703692876, Miki: 06209468991
E-mail: 06703692876@vodafone. hu



kacor e-mail | 2009-05-28 09:04:21 | 54.
Sziaztok!!
Én nem énekest keresek hanem egy épkézláb zenekart!:D
5 éve foglalkozok énekléssel és szeretnék újra zenekarban elhelyezkedni...(5 zenekarom volt)zenei stílusaim:pokolgép,ossian,depresszió,road,holtidő..Dallamos rockot játszó csapatot keresek Hatvan és Gyöngyös környékéről.ezen a számon hívhattok:06203571237

odt1985 e-mail | 2009-05-25 07:48:49 | 53.
Énekoktatás!

Lélegzetvételtől egészen a stílusos éneklésig, végigkísérlek az úton.
Ha nem tudod hol kezdd, vagy elakadtál egy technikával, keress bátran!

Oktatás helye: IV. ker.

Orbán-Ducos Tamás
30/432-7861

7thbridge e-mail | 2009-05-23 21:16:37 | 52.
Énekest keresek egy alakuló pop-rock bandába,Budapest és környékéről, kortól, nemtől föggetlenül.Lényeg, hogy legyél elkötelezett és tudd kezelni a hangodat.Lassan 8-9 éves zenei tapasztalattal rendelkezünk,zenekari ill.egyéb, nem vagyunk profik.Nem kell te sem, hogy profi legyél, de olyan embert keresünk aki nem csak "ki akarj magát próbálni", hanem tudja mire képes és a tudását használni is tudja.Csak komoly hozzáállású emberek jelentkezésést várjuk.Saját számok, felvételi lehetőség van, kérésre "demót" is küldünk.Irány: NIckelback, My darkest days, Machinae Supremacy, Paramore,
Email:7thbridge@gportal.hu

Gyuri83 e-mail | 2009-05-19 14:44:21 | 51.
Keressük a Magyar Michale Gravest Budapestről, Misfits tribute zenekarhoz. Ja és kéne hozzá egy dobos is.
Elérhetőségek: Gyuri: 06703692876 e-mail: 06703692876@vodafone.hu, Miki: 06209468991


pontő e-mail | 2009-05-15 20:20:54 | 50.
Hali!
Szeretnék zenekart alapítani vagy betársulni valahova.
Zenei izésem kedv függő(paul van dyke-Beatles-Alesana).
Budapesti vagyok szóval Bpiek előnyben.
Soloban stúdióba járok,de ez zenekarral nagyobb buli:D
Én terveim szerint énekelnék és billentyűznék.
Én 15 vagyok inkább hasonló korúakkal zenélnék.
6 éves korom óta énektanárhoz járok stb.
Köszi,hogy elolvastad,ha gondolod irj :D
emokid.emo@gmail.com (e-mail)

Oridzsinal Band e-mail | 2009-05-14 16:05:31 | 49.
Az Oridzsinal Band énekest keres!
Lehetőleg egy bp-i fiú énekest keresünk (a próbák Soroksáron vannak), a zenekarból már csak az énekes hiányzik.A stílusunk elég sokszínű, az eddig felvett dalainkat meg lehet hallgatni a www.myspace.com/oridzsinalband címenl
Ha csak a szikráját is felkeltettük az érdeklődésednek bátran jelentkezz, az se baj ha nem vagy profi, de persze nem hátrány

elérhetőségek: 0620 514-34-58 vagy 0630 644-44-82, illetve quer@freemail.hu,mellekboci@msn.com vagy rockerzsoti@hotmail.com


Pedró18 e-mail | 2009-05-13 16:57:03 | 48.
ÜDVÖZLET!!! RAMMSTEIN & SOAD & TENACIOUS D stb... cover banda keres kreatív fiú énekest!!! Fellépések várhatóak...Amin elérsz: narziss_narziss@hotmail.com // 06303988304
Dia85 e-mail | 2009-04-24 14:13:57 | 47.
Sziasztok!

2002-ben alakult, négy srácból álló (2 gitáros, 1 basszusgitáros, 1 dobos) budapesti zenekar énekest keres 23 és 27 év között.
Zenei irány: rock, pop-rock (Játszottunk már Roxette-et, Green Dayt, és Metallicát is).
Elvárások: Legyél budapesti, komolyan érdeklődj az éneklés iránt, ne félj a színpadtól, és örülünk, ha még dalszövegeket is szeretsz írni (de nem feltétel). :)

Elérhetőség: balazs.diana@freemail.hu

zen monkey e-mail | 2009-04-21 04:39:46 | 46.
Énekest keresünk!

- a zenekar budapesti, átlagéletkora 23 év, és három remek fickó alkotja
- a hangzás csak körülírható, pontosan nem definiálható, de nem is akarok skatulyákkal dobálózni. dalt tudok küldeni hallgatható minőségben, addig elég annyi, hogy alternatív rockzene, a szó eredeti – tehát NEM kispáli – értelmében.

amire vágyunk: légy kreatív, légy innovatív, találj ki jó énektémákat, írj szövegeket (bár ha jó vagy, de szöveget nem írsz, ez azért áthidalható); nem számít, hogy milyen stílusban énekelsz, csak az a lényeg, hogy a zenénk, és a hangod/egyéniséged passzoljon, jöjjön létre kohézió. alkotni, valamit létrehozni, megszólaltatni akaró emberek jelentkezését kívánjuk, a komolytalanok kíméljenek

amit leszarunk: hogy fiú vagy-e, vagy lány; hogy hány éves vagy; hogy exhibicionista, avagy visszahúzódó személyiség vagy-e; hogy milyen zenét hallgatsz (najó, van pár kizáró jellegű zenekarnév); hogy milyen nyelven írnál szövegeket, ezt rádbízzuk

aminek örülünk, de nem feltétel: rutin, komoly zenekari tapasztalat; bármilyen hangszeres tudás; számottevő hajlam a jammelésre, és improvizációra; saját dalok, témák; vonzódás más önkifejezési formákhoz; a zenekar tagjainak sörre meghívása

kontakt, ha érdekel:
telefon: 0630-476-3332 (gábor)
e-mail: crimsonsunset@freemail.hu
msn: zenmonkey999@hotmail.com

ombre77 e-mail | 2009-04-20 12:23:55 | 45.
Üdv mindenkinek!
Nemrég alakult, kezdő és középhaladó tagokból álló budapesti banda keres énekest. Főbb irányvonal punk-rock-hc, de nyitottak vagyunk egyéb stílusok felé is (pl. psychobilly, metálos témák). Eddig Offspring, Bad Religion, Sick of it All, stb. számokat játszunk (Saját számok alakulóban). Az ének lehet magyar, vagy angol nyelvű is egyaránt. Átlag életkorunk: 25
Érdeklődni lehet az: ombre77@gmail.com címen.

Szeretettel várjuk Önt és kedves családját!:)

epicentrum e-mail | 2009-04-11 11:03:56 | 44.
BASSZEROSOK, ÉNEKESEK FIGYELEM!

Kiskőrösi (Bács-Kiskun megye) heavy metal zenekar keresi basszusgitárosát és énekesét. A projekt új, a zenekart most alapítottuk, a tagok viszont már több éves zenekari, illetve koncerttapasztalattal rendelkeznek. Irányvonal: Ossian, Pokolgép, Metallica, Iced Earth, de vannak AC/DC-s elhajlásaink is.

Terveink szerint kéthetente szombatonként lenne próba, viszont akkor egész délután zenélnénk. Célunk nem a karrier, hanem a saját magunk és a közönségünk szórakoztatása. Nem kell profinak lenni, de nagyjából azért ismerd a hangszered/hangszálaid és tudj vele/velük bánni.

Email címünk: epicentrum@citromail.hu, ide várjuk a leveleket!

Rakkenroll!
Epicentrum zenekar

Hardlife e-mail | 2009-03-23 17:31:26 | 43.
Üdv! Jászberényi / Nem kezdő / zenekarhoz keresek Basszus gitárost, Dobost és Énekest. Saját kész dalok mellett feldolgozások is lehetnek, Hard / Heavy stílusban. Próbaterem van, meg egy pár lekötött buli, ezért sürgös lenne .
Érd: guitars.dean@gmail.com
Tel: (70)405-3204

banderasz1 e-mail | 2009-03-13 12:48:00 | 42.
Férfi énekest keresünk Baja - Kiskunhalas környékéröl alakuló Rock zenekarunkba !!!Repertoárunk : Ossian ,Edda ,Bikini , P-box, P-mobil,Scorpions, !!

elérhetöség: e-mail: banderasz1@freemail.hu
telefon: 06703248912

palus e-mail | 2009-01-04 17:44:45 | 41.
Sziasztok!
Kezdő énekes bandát keres Békés megyében!
Békéscsabai, 22 éves srác vagyok. Keményebb, hörgős metált játszanék.
Eddig 3 banda tagja voltam.
Ilyen zenéket szeretek: Arch Enemy, Metallica, Six feet under

Ha érdeklődsz: 30/6123-958, e-mail:palus01@citromail.hu

aranyoska e-mail | 2009-01-01 20:52:43 | 40.
sziasztok!!!
13-17 éves korig gitárosokat, dobost keresnék Rock/industrial együttes alapításához!
ha érdekel a dolog írj e-mail-t a renatavollay@citromail.hu-ra vagy msn: gerardway1329@hotmail.com várom fiuk lányok jelentkezését

eambrus e-mail | 2008-12-20 13:04:16 | 39.
Hali! Ütős énekest, és egy dobost keresünk egy Budapesti Blues-Rock bandához! Nem kell, hogy profi legyél, csak legyen hozzá kedved! Az életkorunk 15-20, de nekünk nem a kor, hanem a zene számít. A próbák az Artist Factory-ban lesznek(www.artistfactory.hu), ez a Margit híd pesti hídfőjénél található. Egyenlőre csak feldolgozásokat, és pár saját számot játszanánk, de később jönnének fellépések is. Persze még mindegyikőnk tanuló, úgyhogy a próbák és a fellépések leginkább az iskolaszünetekben, és hétvégenként lesznek, de komolyan gondoljuk. Ha érdekel, dobj egy mailt az eckhardt.ambrus@gmail.com címre, vagy hívj a 0630/3668359-es telefonszámon!
bali02 e-mail | 2008-10-13 20:46:35 | 38.
Sziasztok!
Egy pop-rock bandába keresünk énekes/nő-t!!! A próbahely Szentendrén található. Tehát Szentendre és környékéről várjuk a jelentkezőket, akik komolyan elhatározták h zene nélkül nem tudnak élni, és ezzel akarnak foglalkozni szabadidejükben. Mivel saját számokat játszunk, fontos hogy légy kreatív! Szóval akinek felkeltettük az érdeklődését az írjon a bali2005@vipmail.hu címre!!!

ragtime2 e-mail | 2008-09-30 13:40:02 | 37.
Budapesti blues zenekar keresi férfi énekesét. Alkalmankéni fizetett fellépés, heti egy próba.
Életkor nem számít.
Hívhatsz bármikor.
tel.: 0620/911-21-85

storment e-mail | 2008-09-29 10:23:46 | 36.
Sziasztok. Meglévő metal zenekar Eger,Füzesabony környéki hörgős énekesét keresi sürgősen!!!
Részleteket később. Elérhetőség: hathol@citromail.hu

benő881 e-mail | 2008-09-08 16:43:39 | 35.
hy

12 vagyok keresek embereket rock együtest 1 dobos 1-2 ritmus vagy szóló gitár 1 bassz gitár kéne cucc
olyan 12-14 év körülieket keresek tölem jöhet bármi rockos műfaly ha érdekel
csk irj ja és BUDAPESTIEKET KERSEK (próba hely már meg van) és én vagyok az énekes.
MSN:vbebe@freemail.hu
email:vbebe@freemail.hu

Buzzheadz e-mail | 2008-09-07 16:23:07 | 34.
Belevaló rockzenekar keresi 20-25 éves, tapasztalt, budapesti, erős hangú férfi ÉNEKESét! Előny, ha nyitott vagy minden stílusra! Irányvonal: Incubus, Faith No More, Rage Against The Machine, RHCP! Önjelölt megasztárok kíméljenek! Hívj: 06-70-9495244
Zotya015 e-mail | 2008-08-26 11:55:16 | 33.
Helloztok!
Összeszokott zenekar keresi új énekesét!
Ha jó a hangod a könnyű műfajhoz, és szereted a Hard Rock/Metal műfajt akkor itt a helyed! Zenét profin írunk. Plusz pont, ha jó szöveg író vagy, és ének mellett esetleg tudsz gitározni. Győri minimum 15 éves emberek jelentkezését várjuk. Ha érdekel a dolog, a hooligan13@citromail.hu-ra

wn_1 e-mail | 2008-07-31 18:27:29 | 32.
Szevasztok!

A budapesti Seditio zenekar énekest keres sürgősen! Három hét múlva fellépés van, s nem akarjuk instrumentálisan előadni a nótáinkat. A repertoár nagy része angolul szól, összesen kb. 10 számról van szó.

Eddig játszunk ACDC-t, L. Kravitzet, Aerosmith-t (Dream on, gatyafelkötős énekkel), Iron Butterfly-t és hasonlókat. Nem kell profinak lenni, mi se vagyunk azok, de ha lelkesedsz, akkor rendben leszel. Koncertjeink már voltak, s még kinéz 1-2 ebben az évben. A korosztályunk 18-25 év.

E-mailt ide: seditio1@gmail.com

TTCM e-mail | 2008-07-24 15:43:32 | 31.
hát kb.XD
na mind1
lényeg h ha tud valaki énekest kom esztergom megyében stone sour, killswitch engage, slipknot meg hasonló zenéhez akkor szóljon lécci
előre is kösz

Pajtás e-mail | 2008-07-24 04:59:01 | 30.
Mint a vastag szar!

Előzmény: TTCM (29.)

1  2  3  4  5  6  7  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.