Click to Visit
Rock - ManoWar
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

Garfield e-mail | 2002-07-08 19:06:30 | 22.
vedd meg a lemezt! hallgasd meg sokszor! a kedvenced lesz! aztán szépen lessan szerezd be egymás után az összeset! engedd hogy magával ragadjon az igaz fém áradata! nem lesz megállás! az életed részévé válik! beépül a tudatalattidba, megváltozik a gondolkodásod, az értékrendszered, erősebb leszel, magabiztosabb, céltudatosabb és teljesebb! ha meghallgatod egy számukat mindíg eszedbe fog jutni hogy te tulajdonképpen hová tartozol! rájössz hogy a ManoWar nem szimplán egy kúrva jó zenekar hanem maga a HEAVY METAL! és arra is hogy a heavy metal nem csupán egy zenei irányvonal hanem egy életforma!
csukd be a szemed és lásd ahogy a harcosok jönnek jönnek és jönnek! mindenhonnan! az egész világról! jönnek jönnek és csak jönnek! már kúrva sokan vannak de csak jönnek! még egy csapat, még egy és még sok száz! rengeten vagyunk és mind összetartozunk! erősek vagyunk, szeretjük és tiszteljük egymást! ezért legyőzhetetlenek vagyunk! és még mindíg jönnek és jönnek és......

kb ennyi! egy kis darab ebből a világból! tegyél egy kisérletet!


Előzmény: Marque (21.)
Marque e-mail | 2002-07-05 22:45:24 | 21.
Garfield, hát kövezz meg:
De nekem bejött a Warriors of the World United!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Isten bizony!
Letöltöttem és egyből megfogott.
Rohadt jó!
A dob, a gitár, az a gótikus-szerű (?) háttérkórus.
Eszméletlen.
Na meg a dalszöveg...

Ez röhelyes: én meghallgatom a KoRn-t és a Manowart is...bizonyára valami pszichés bajom van...

Gil e-mail | 2002-05-29 19:16:05 | 20.
De még mindig jobb mint Rockinform.

Előzmény: Thomas (19.)
Thomas e-mail | 2002-05-29 13:31:24 | 19.
Én is így vagyok vele. Romlik a színvonaluk, de azért valljuk be: elég sok az infó...

Előzmény: Garfield (18.)
Garfield e-mail | 2002-05-28 21:13:08 | 18.
a Metal Hammerben is sok hülyeség van! had ne kezdjem el sorolni mert belefáradnék a gépelésbe! ennek ellenére veszem mert a többi újságnál azért színvonalasabb!

Előzmény: Thomas (17.)
Thomas e-mail | 2002-05-28 12:03:38 | 17.
Hát, ha a Metal Hammer véleményét vesszük alapul, akkor tele vagyunk metal himnuszokkal! :D
Machine Head - Davidian-tól kezdve Judas Priest - Breaking The Law-ig... :D


Előzmény: hd (16.)
hd e-mail | 2002-05-26 14:22:58 | 16.
A Warriors Of The World szerintem is nagyon jó album Warriors Of The World United című számról meg azt írták a Metal Hammerben hogy egy metálhimnusz igazuk van!!!!
Garfield e-mail | 2002-05-26 14:03:27 | 15.
6 év után holnap jön ki az új ManoWar sorlemez a Warriors of the World! igaz még csak május van de van egy sanda gyanúm hogy az év lemeze lesz!
Grizon e-mail | 2002-02-25 16:07:35 | 14.
Hmmm...ennek utána nézek

Előzmény: Máté1 (13.)
Máté1 e-mail | 2002-02-23 21:33:15 | 13.
megnyugtatlak van.Csak utánna kell nézni underground
körökben.


Előzmény: Grizon (12.)
Grizon e-mail | 2002-02-23 13:34:16 | 12.
Sz'tem a Metal Hammerben elég sok Death és Black dolog van...én igazából a punkot hiányolom abból az újságból, jó ha egy oldal van valami punk zenekarról/szám...szerintem nagyobb hangsúlyt kellenne fektetni erre a stílusra is, mert punk újság nincs és elég sok ember szereti ezt a fajta zenét...

Előzmény: Thomas (11.)
Thomas e-mail | 2002-02-23 10:39:19 | 11.
Csak az a baj, hogy a Metal Hammer meg a SR teljesen leszűkült erre vonalra... Jó, 5-6 éve meg az volt népszerű az újságban, amit én hallgattam, de akkor sem tetszett, hogy egy vonalra helyezték a hangsúlyt.

Előzmény: Garfield (10.)
Garfield e-mail | 2002-02-22 22:42:59 | 10.
lesz új lemez idén az fix! és biztos hogy kúrva jó lesz! ez tényleg idegesítő hogy ekkora szünet volt a Lauder than Hell megjelenése óta de nem a ManoWar az eggyetlen banda aki éveket tölt el úgy hogy közben nem ad ki új albumot! annak idején pedíg volt hogy egyszerre két lemezt adtak ki (Sign to the Hammer, Hail to England)! persze ez nem mentség ezért aztán most nagy a várakozás és az elvárás is egyaránt! az általad előbb felsorolt bandák pedíg a kedvenceim! a heavy metal a kedvenc stílusom! akik meg a heavy metal alapjaira építik a a zenéjüket azokkal baromi jól kijövök! a modern metált nem komálom, a hc-t sem szóval ezt a rendezvényt nekem találták ki!
jó ha nem lesz thrash az nekem is hiányozni fog de nem fogok belehalni!


Előzmény: Thomas (9.)
Thomas e-mail | 2002-02-22 09:27:33 | 9.
Summer Rocks ugyanazért lesz a gáz, amiért a tavalyi: ugyanazok a zenekarok lesznek, akik most a Metal Hammer nagy kedvencei. Csupa progresszív, heavy metal meg szimfonikus metal, esetleg ezzel átszőtt black metal...ennyi. Semmi hardcore, semmi extrém, neadjisten modern metal, vagy indusztriális, esetleg death/thrash. Majd meghívják mégegyszer a Rhapsody-t, ha nem akkor a Stratovariust és társait. Félreértés ne essék, semmi bajom ezekkel a zenekarokkal (azonkívül hogy nem tetszik a zenéjük), viszont az a baj, hogy megint egyszínű lesz és lesz max 1 zenekar, aki miatt érdemes lenne kimennem.

Manowarról még annyit: ha rajongójuk lennék, már rég elöntött volna a méreg, hogy 5 éve csak koncertanyagokat meg válogatásokat adnak ki, új stúdiólemez meg sehol... Igen azt mondják, idén lesz, persze...


Előzmény: Garfield (6.)
Garfield e-mail | 2002-02-21 21:33:32 | 8.
elsőre nekem se jött be! átszenvedtem néhányszor magam rajta aztán valami nagyon megfogott! a Hail to England volt az első ManoWar albumom! most már megvan az összes kivéve a legutolsó koncertalbumuk! azt DVD-n szeretném beszerválni csak még nincs meg a keret!

Előzmény: Grizon (7.)
Grizon e-mail | 2002-02-21 21:27:54 | 7.
Az vagyok, nem ismerem a ManoWar-t,,,illetve 1-2 számot, amit a haverom mutatott, de nekem nem jött be...

Előzmény: Garfield (5.)
Garfield e-mail | 2002-02-16 23:29:19 | 6.
gondolom jössz Summer Rocks-ra! kénytelen leszel végigszenvedni a koncertet! nekem mondjuk életem bulija lesz! HAIL AND KiLL...!

Előzmény: Thomas (4.)
Garfield e-mail | 2002-02-16 23:25:26 | 5.
műveletlen...

Előzmény: Grizon (3.)
Thomas e-mail | 2002-02-15 16:23:14 | 4.
OTHER BANDS PLAY, MANOWAR KILL!!! HAHAHA!!! :D
lol
Szerintem gáz. De ez csak az én véleményem. Ezen kívül tisztelem őket, mert az egyik legjobb koncertbanda.
Viszont bár ne láttam volna azt a 80-as évekbeli fotót, ahol Eric Adams a színpadon bőrtangában hadonászik egy fakarddal... :p

Grizon e-mail | 2002-02-07 20:40:34 | 3.
Ehh...az a Metallica q:-)))))

Előzmény: Garfield (2.)
Garfield e-mail | 2002-02-06 20:29:04 | 2.
KINGS OF METAL (csak ennyit mondok)

Előzmény: charon (1.)
charon e-mail | 2002-02-06 20:16:55 | 1.
...hát nem is tudom, ...jók a szólók.........................................................., az énekes......................
hangja ......................................................................................................................................,meg a többi


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.