Click to Visit
Rock - Kinek mi a mottója??
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  

sickorchid e-mail | 2006-04-14 16:04:04 | 102.
A témához kapcsolódóan,az még egy érdekes jelenség,hogy ha nagyon boldog vagy,számíthatsz rá,hogy nem tart sokáig,hogy vmi bekövetkezik,ami tönkretesz mindent,ami addig szép volt.És ezek után visszacsöppensz az ún.hétköznapi,megfakult,heves érzelmektől mentes életbe.Nálam legalábbis így működik.Boldogság meg talán nem is létezik.Számomra legalábbis.Ideig-óráig örülsz vminek,de nem tartósan...

Mindegy,nem baszom tovább az agyatokat,nevessetek sokat és élvezzétek az életet!
metrosexuality:igazad van,utálom magam,amiért ilyen depressziós idióta vagyok!

metrosexuality e-mail | 2006-04-14 15:38:00 | 101.
aztarohadt mien elkeseredett itt a hangulat!!!
én a legjobb barátomba még nem csalodtam, v csak lényegtelen dolgok miatt volt egy kis kavarc.
akibe csalodtam, v iesmi az meg nem barátom.
nincs is több csak 1 (barát)
de az is vmi, nem?? =D
noh kicsit lelkesedjetek, és lássátok mega jót az életbe, v mi a lofax!
vigyor!! =))))))))))

Kurt 4ever e-mail | 2006-04-14 12:32:51 | 100.
Hát mit mongyak...akikben megbiztam én is mindben csalódtam..nem i kicsit..azóta bizalmatlan vok mindenkivel szemben....
sickorchid e-mail | 2006-04-14 11:13:48 | 99.
Ha van vki,aki szeret,van igaz barátod,akkor valóban nem ilyen sötét a világ.De én egyedül voltam világéletemben szemben mindenkivel,és ez azóta se változott.Nem vagyok boldog ebben a világban.Akit szerettem,akiben megbíztam,abban csalódtam.Természetesen vannak körülöttem kedves emberek,"rockerek",de velük is egyedül vagyok,ők sem értenek meg.Azt hiszem,túlzottan magamba bonyolódtam...

Előzmény: stevie (98.)
stevie e-mail | 2006-04-14 09:45:40 | 98.
Azért ennyire nem sötét a világ. Csak találni kell egy-két jóbarátot akivel közös a hang. Aki nem jó arc, arra meg szarj egy nagyot.
Aki szeret az a lényeg.

Kurt 4ever e-mail | 2006-04-13 11:41:26 | 97.
én is ugyanilyen helyzetben vagyok,igaz hogy még csak gimibe járock....
Kurt 4ever e-mail | 2006-04-13 11:40:59 | 96.
EZZEL NEM VAGY EGYEDÜL!!!!!!!!
sickorchid e-mail | 2006-04-13 11:25:11 | 95.
Jaja.És azzal még nem lenne gond,ha csak fújognának.A baj ott van,nem hagynak élni.Úgy,ahogy te szeretnéd.És az önálló gondolkodás kialakulására is alig van esély.Belédverik a normákat,magától értetőnek tételezed azt az értékrendszert,ami körülötted van,és el se tudod képzelni,hogy másképp is lehet nézni a dolgokat.És talán jobb is,ha nem lázongsz,hanem beilleszkedz.Így nem tűnik fel semmi,nem kérdőjelezel meg semmit,iskola után munkába állsz,családot alapítasz,gyerkeket nevelsz,ebben megleled a boldogságod és nem is hiányzik más.
De ha te nem azért vagy együtt valakivel,hogy családot alapíts,és házasságot köss és gyerekeket nemzz,hanem egoista és önző módon pusztán önmagáért szereted az illetőt,és szarsz a társadalmi következményekre,mint pl.a népességfogyás,máris összeütközésbe kerülsz a társadalommal.
Mert mi számít erénynek:lelki harmónia,megbízhatóság,céltudatosság,pontosság,
együttműködőképesség,engedelmesség,példamutatás,
normakövetés...-hogy jól végezd a munkádat,vagyis éned egyik részétől szabadulj meg,fojtsd el,válj "jó"emberré,birkává...
És küzdd végig a kibaszott életedet,csak azért,hogy minél magasabb pozícióba kerülj,minél több pénzt szerezz,minél több hatalmat szerezz...És ahogy egyre feljebb haladsz a ranglétrán,egyre kevésbé tekintheted magad embernek,kiölsz magadból minden érzést,és a végén eggyé válsz azzal a pozícióval,amit betöltesz.
Én jelenleg fősulira járok,és nagyon nem találom a hangot a többiekkel...de azt hiszem,ez nem csoda.




Előzmény: Vicy (93.)
Kurt 4ever e-mail | 2006-04-12 18:11:36 | 94.
PONTOSAN EZT AKARTAM MEGFOGALMAZNI!!!!!nem tom mennyire sikerült de a lényeg ez volt!!!!!
Vicy e-mail | 2006-04-12 16:15:30 | 93.
Mivel elolvastam még vagy 3x igy már én is felfogtam a lényeget......szóval igazad van ebben a világban már mindenki egy robot és már azokat fújogják ki akiknek van önnálló gondolkodásuk és nem olyan robotok mint a többiek...
Incomplete e-mail | 2006-04-12 14:52:57 | 92.
Hú, sickorchid, teljesen egyetértek veled!
Csak azt hiszem, én még az elején járok.


Előzmény: sickorchid (85.)
Kurt 4ever e-mail | 2006-04-11 17:52:46 | 91.
ok..ha leirod melyik részt nem érted azt leirhtatom érthetöbben..=))))))oksa?

bereslegeny e-mail | 2006-04-11 17:29:45 | 90.
Hát Mansont ugyan nem nagyon csípem, abban azért egyetértek sickorchiddal, hogy ebben a világban egyre kevesebb a valódi egyéniség. Az embereket birkaként terelik, szinte ritkaságszámba megy ha valakinek önálló gondolatai vannak. Ajánlom mindenki figyelmébe Orwell műveit.
Vicy e-mail | 2006-04-11 17:08:41 | 89.
Nem..hanem ami Kurt4ever-nek mert igazából nem nagyon értem....ne nézz hülyének csak elég bonyolultan fogalmazol ...szerintem.....szóval ha röviden elmagyaráznád meg köszönném.....:-P
sickorchid e-mail | 2006-04-11 17:05:52 | 88.
Mármint?Ami nekem?

Előzmény: Vicy (87.)
Vicy e-mail | 2006-04-11 16:26:39 | 87.
nekem is ez a véleményem......:-P
Kurt 4ever e-mail | 2006-04-10 18:58:20 | 86.
hát nekem ez az egész elég zavaros volt,de axem némiképp igazat kell adnom neked....
sickorchid e-mail | 2006-04-10 11:20:55 | 85.
"Kill the chicken!"/Marilyn Manson/-még m,ielőtt vki mfelfáborodna,elvont értelemben,vagyis pusztíts el mindent,ami nem érdemli meg,hogy éljen.Nálam ez a középszerű,patetikus,színtelen,alaktalan,ösztövér,hétköznapi,középszerű dolgokat jelenti.Én azzal kezdtem,hogy magamat öltem meg,és egy új ént hoztam létre pár évvel ezelőtt.Ez sajnos nagyfokú kirekesztettséggel jár együtt,az ilyen ember nem akar beilleszkedni,átalakulni csak azért,hogy a rendszer magába szippanthassa.Undorodik attól a fajta közegtől,ami körülveszi,és nem akar a gépezet részévé válni...És a sorsa valahol megpecsételődött...De ezt külső szemlélő nem értheti,csak aki ebben él,szal nem is magyarázom sokáig...De ha valakit érdekel a téma,Foucault részletesen leírja a mostani társadalom kialakulásának okait,magát a folyamatot;leírja pl.hogy a 17.sz.-ban még a jó katonát onnan lehetett felismerni,hogy ránéztek,és megállapították,hogy az illető katonának született.Később a jó katonát már gyártották,rájöttek arra,hogy a hatalom hogyan tud egy alaktalan,potencionalitást magáában hordozó masszát úgy megmunkálni,hogy jó munkást/katonát/tanárt...stb.-t hozzanak létre.És már nem individuálokról,egyénekről,személyiségekről beszélünk,hanem munkaerőről.Kis robotokról,akik hasznot hajtanak a társadalomnak,akiknek agyát átmossák,kiölik belőle a fantáziát,a tekintetet egy irányba fordítják,és az illető végül örömét leli abban a munkában,amit eleinte talán csak kényszerből csinált,a hivatásává válik...És önbizalommal ruházzák fel magukat a kis robotok,azt képzelik,üde színfoltjaik a világnak,ők döntenek az életükről,elvégre demokráciában élünk.Ez a rózsaszín hártya az önbecsapás tökéletes példája....De minek írom én ezt ide?Mikor előre sejtem a reakciókat?:((((
stevie e-mail | 2006-04-10 08:11:14 | 84.
"Certain individuals I like, but people as a whole suck! Nothing but talking monkeys with car keys." - Kam Lee, Massacre

Azt hiszem ez önmagáért beszél, és sajnos nagyrészt egyet is értek vele - elég ha mondjuk felszállok a villamosra vagy éppen a vonatra.

Kurt 4ever e-mail | 2006-04-09 17:30:06 | 83.
hát egnem elég dilinek hisznek....de nem érdekel..ö dolguk=))
hát jah vhogy 9-10 éves koromban ismertem meg behatóbban a rockzenét és vagy 4 éve a nirvanát...azóta meghatározza az életem...(amugy kiskoromba se sokat babáztam=)))
hát jah a középsuli teljesen más mert ott mindenki ugy fog megismerni amilyen most vagy...és igy el fog dölni kinek leszel szimpi, kinek nem..ezen nem fox tudni változtatni csak nehezen(és akkor se mindig járx sikerrel)....

Vicy e-mail | 2006-04-09 16:20:32 | 82.
Nem tom miért tartanak flúgosnak csak azért,mert imádod a NIRVANÁT.
Én meg a Hairt imádom.Mondjuk emiatt azt hiszik sokan hogy csak divatból csinálom de nem nagyon érdekel mit gondolnak.
Egyépként te már 9-10 éves korodban rockker voltál?Én ekkor még javában babáztam.:-P
Én kb. úgy másfél éve vok hippi.Szerencsére mikor majd szeptemberben meek középiskolába ott majd igy fognak megismerni és nem kell majd úton-útfélen bizonygatnom mindenkinek hogy hippi vok.Na mind1. :-P

Kurt 4ever e-mail | 2006-04-07 18:43:18 | 81.
Érted??akor szuper..hét "rocker" kb.5-6 éve vok.....
de elmondtam mi erröl a véleményem...amugy most sokan flugosnak is tartanak a hatalmas NIRVANA imádatom miatt.....=(((((

Vicy e-mail | 2006-04-07 16:54:39 | 80.
Nah igy már értem.:-P
És mióta vagy rockkker?

Kurt 4ever e-mail | 2006-04-06 13:37:57 | 79.
nem a ruhátol lex vki rokkker-....ahoz hogy az legyen vki xtem fontos a zene...söt anélkül nem is létezhetne.....aztán a viselkedés...az életstilus...még én se vok igazi rokkker xtem azok nevezhetik magukat télleg annak aki zenél vagy hivatásos együttesben van...nah azok xtem igazi rokkerek..mi csaupán próbáljuk utánozni öket,ami nem egyforma a divatrockerséggel..az naggyából olyan hogy meghhallgatunk vmit felveszünk néhány "rocker"ruhát és azt mondjuk hogy azok vagyunk...ez a divat..vixont ha vki ugy érzis magát,ugy él,ugy cselekxik az mér elmondhatja hogy jó uton halad a rokkkerség felé....hát naggyából és röviden ennyi a lényege=P remélem megfelel.....
Vicy e-mail | 2006-04-06 13:22:44 | 78.
Nekem még nem nagyon szóltak be igy élőben.....vagy nem emlékszem rá.na mind1.
Azért elég furcsa lenne ha világ ha mindenki ugyanúgy gondolkozna a rockról vagy akármiről.Szerintem igy szép a világ hogy mindenki más.Mondjuk ettől függetlenül nem kéne másokat cikizni mert ilyen meg olyan.Ez tiszta dedó.Ha mondjuk meglátok egy rockert az utcán nem megyek oda hozzá és ütöm le.:-P
Sőt ilyenkor még mosolígok magamban hogy vannak még olyan emberek akik nem akarnak beleolvadni a környezetbe hanem felvállalják magukat.

Egyépként nem nagyon tom hogy mitől rocker vki.A ruhától?Vagy csak attól hogy szereti a rock zenét? (ez kérdés szóval válaszolhatnál rá! :-DDD)

Kurt 4ever e-mail | 2006-04-05 17:40:52 | 77.
amugy lány vok pés 15!!!!hát nekem a rock nem divat.szóval ugy öltözöm de nem csak ezek miatt nevezem magam rokkkernek(a 3 k direkt van)én ugy élek ugy viselkedem...hát nekem nagyon sokszor beszólnak,föleg egy jó ideje(elég rég)mióta NIRVANÁT hallgatok sokszor...szóval hideget-meleget egyaránt kapok-.....de nem is foglalkozok vele....nem érthetnek meg....NEM LENNÉNEK KÉPESEK RÁ A BESZÜKÜLT AGYUKKAL=))))
Vicy e-mail | 2006-04-05 16:22:11 | 76.
hát ez érdekes......elég furcsa lenne ha egy hippi szólna be nekem.:-P

Egyébként ez nem egy stílus hanem egy életérzés.....és szerintem akár rockker vagy vagy rapper vagy mit tom én akik ezeket komolyan gondolják azoknak nem egy stilus.Mert gondolom te sem csak úgy vagy rockker hogy olyan ruhákat hordasz hanem gondolom úgy is élsz.Nem?

Egyépként hány éves vagy és lány vagy, vagy fiú?

stevie e-mail | 2006-04-04 19:51:09 | 75.
Az élet maga a háború.
/Gavin Ward, BOLT THROWER/

Kurt 4ever e-mail | 2006-04-04 18:50:50 | 74.
igen azt láttam hogy elküldtek virgot zedni de ne is törödj velük!!sztem csak azért piszkálnak mert ök még nem találtak semmit ami boldoggá tehette volna öket és amiért képesek lettek volna harcolni(mint te az igazadért és a békéért=))szóval a puszta irigység beszél belölük sztem!!!!!!ne is törödj velük...nekem is sok ellenségem van a rockerek közöttt,ami azért is furcsa mert ém is az vok......csak tudod sztem a rock nem stilus hanem életforma...és ezt ök nem érteik meg...ezért piszkálnak...pedig ha vkinek,akkor nekik meg kellene érteniük..de nem ....=))))
Vicy e-mail | 2006-04-04 17:44:05 | 73.
most ezzel nem mondtam sokat de nem tom igy elmagyarázni.Nézd meg a Hairt abból meg értesz mindent.Én legalább is igy értettem meg mindent.

Meg próbálom mindenben a szépet látni.meg ilyenek.Megyek virágot szedni(mert ugy is ezt akarták a többiek)

Vicy e-mail | 2006-04-04 17:19:48 | 72.
Tökre örülök hogy végre vki próbál megérteni.Sokan(köztük az őseim is)azt hiszik hogy csak divatból vagyok hippi mert ez mostanában eléggé felkapott .Meg hogy kis pisis vok.na mind1.Szóval azt kérdezted hogy mitől vagyok hippi vagy vmi ilyesmit.:-P
Szóval én attól vok hippi hogy a békéért harcolok vagy legalábbis igy élek.Meg szeretetben és főként szabadon.

Kurt 4ever e-mail | 2006-04-03 18:49:22 | 71.
xia hippi csaj!!!én totál megértelek=))ez most biztos hülyén hangzik de tudom milyen ha az embert fikázzák amiatt ahogy viselkedik,amit csinál.....de jól mondod az ilyen higagyu fikamanókkal nem kelll foglalkozni..amugy pontosan mit értesz azon hogy hippi vagy???
mert ez télleg érdekelne=))nah pá

Vicy e-mail | 2006-04-03 16:15:09 | 70.
Engem nem nagyon érdekel hogy kifikáznak.Ha nekik ez jó csinálják.Bár azaz igazság hogy nem tom miért jó nekik ez.Szerintem nem tudják elfogadni hogy valaki máshogy is gondolkozhat nem csak úgy mint ők........és nem hinném hogy tudják hogy pontosan mit jelent az hogyha hippi vki.Na mind1.Erről nem nyitok vitát mert már elmondtam.

Kurt 4ever e-mail | 2006-04-03 14:10:28 | 69.
hát nekem is van mottóm..van ami segit van ami nem=)))leirock néhányat...:
AZ ÉLET SZÉP CSAK HINNI KELL!!!!!(nah ez nekem nem megy)
JOBB KIÉGNI MINT MEGFAKULNI!!(it'better to burn out than fade away)
és a kövekezö már szerepelt itt de én egy másik változatban ismerem:AZ ÉLET OLYAN MINT A MOTOR...BE KELL RUGNI KÜLÖNBEN NEM MEGY!!!!!!!
nah ennyi elég lesz nem osztom itt az észt mert a végén engem is kifikáztok mint azt a csajt...csakn én nem 14 vok és nem hippi.......

Kurt 4ever e-mail | 2006-04-03 14:09:54 | 68.
hát nekem is van mottóm..van ami segit van ami nem=)))leirock néhányat...:
AZ ÉLET SZÉP CSAK HINNI KELL!!!!!(nah ez nekem nem megy)
JOBB KIÉGNI MINT MEGFAKULNI!!(it'better to burn out than fade away)
és a kövekezö már szerepelt itt de én egy másik változatban ismerem:AZ ÉLET OLYAN MINT A MOTOR...BE KELL RUGNI KÜLÖNBEN NEM MEGY!!!!!!!
nah ennyi elég lesz nem osztom itt az észt mert a végén engem is kifikáztok mint azt a csajt...csakn én nem 14 vok és nem hippi.......

Absinthe665 e-mail | 2006-04-02 19:26:15 | 67.
SZEKSZ, PIA, RÁKKENRÓÓÓL!:D
(kicsit módositottam rajta:D)

NIRVANAFOREVER e-mail | 2006-04-02 14:54:37 | 66.
A szem a lélek tükre!!!

Nem elég a jóra vágyni,
a jót akarni kell,
de nem elég akarni,
TENNI,TENNI KELL!!!

Wicked Girl 666 e-mail | 2006-04-02 09:21:54 | 65.
"Felállni és menni menni tovább,
bár már rég nem élnek bennem remények és csodák.."

metrosexuality e-mail | 2006-04-01 19:52:48 | 64.
=D
te vagy az 1. aki észrevette honnan van a nevem :)
sztem vicc volt az a rész (stan a hálós pólójában, meg kenny kapucnija =DDD)

de akkor is cartman a legcuccabb.:D
pl abban a mel gibbsonos-passios részben!!
meg amkor rémálma van a hippikkel!!
meg a seggfejes (arcos) rész...
meg a casa bonita:D

aszem kicsi a hely arra h felsoroljam az összes jo részt...:(
szal
csövi


Előzmény: F.D. (62.)
Vicy e-mail | 2006-04-01 18:41:56 | 63.
Egyáltalán nem vok plébános sőt vallásos se vok.nem tudjátok megérteni ennek a lényegét de ha ilyen idióták akartok maradni felőlem..........

F.D. e-mail | 2006-04-01 10:29:49 | 62.
Cartmen az jó srác.:D:D
De nem ő a példaképen.
"NAh jó van gyikok én leléptem"
További szép napot ja és Viccy menj el virágot szedni és dobáld meg a farkasokat :d
Elöre is kösz:D

jah és a mottom:
South Park is greet
and I'm the king

Na csá

(metrosexuality te rák népség vagy????)


Előzmény: metrosexuality (59.)
sickorchid e-mail | 2006-04-01 05:47:43 | 61.
Én imádom a South Parkot,és Cartmen a kedvencem!:))

Előzmény: metrosexuality (59.)
Pirospont e-mail | 2006-03-31 19:46:23 | 60.
Én nézek:)

Előzmény: metrosexuality (59.)
metrosexuality e-mail | 2006-03-31 19:42:41 | 59.
:D
F.D., nagyon komoly beszólásaid vannak!!!!
mintha cartman lenne a példaképed!!!! :DDD
(néz itt vki south parkot??)
pl az a kutyával-etetös is jo volt:D
brutális

vki segitsen!!! a hippik keresztények?? :D:P
csak mer a viccy pont olyan dumát lökött, mint vmi plébános, az egyenlöségröl, meg megbocsátok-neked, meg ienek!!! naggggyon durva!! én legalábbis még mindig fuldoklok a röhögéstöl... =D


Előzmény: F.D. (43.)
Pirospont e-mail | 2006-03-31 18:54:50 | 58.
"A ma az a holnap, amitől tegnap úgy féltél."
"Csúnya vagy, halljál éhen."
"Ha nem tanulsz, nem felejthetsz el semmit."
"Semmi sincs véletlenül. Mindennek van értelme, mindennek van jó oldala."

aarrggh e-mail | 2006-03-31 12:48:59 | 57.
Nagyon igazad van

Előzmény: Absinthe665 (53.)
PJOrsi e-mail | 2006-03-31 12:45:00 | 56.
szar az élet...
ennyi:D

sickorchid e-mail | 2006-03-31 11:29:36 | 55.
Egyetértek...
illetve:inkább vagyok skizofrén,minthogy egyedül ebédeljek!:)


Előzmény: stevie (54.)
stevie e-mail | 2006-03-30 10:16:09 | 54.
legyél azokkal minél többet, akiket szeretsz, mert amikor hiányoznak akkor azt fogod kívánni: bárcsak jobban kihasználtad volna azt az időt amit velük tölthettél volna

és élj olyan szabadon amennyire csak lehet
ja, meg szeress érdek nélkül

meg még 1000 más fontos dolog is van de hirtelen csak ezek jutnak eszembe mint legfontosabbak

Absinthe665 e-mail | 2006-03-28 19:54:56 | 53.
Az élet olyan mint a motor, ha nem megy BE KELL RÚGNI:D

1  2  3  4  5  6  7  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.