Click to Visit
Rock - new order
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

krenato e-mail | 2004-07-10 22:14:44 | 2.
na megint szia.
tetszettek még ezek a filmek; Gattaca, Jelek, Letaszítva, Ford Fairlane, Kegyetlen játékok, Terminator 1-2, Ideglelés, Ponyvaregény, Pánikszoba, Az utolsó éjjel hú, most több nem nagyon jut eszembe. ja meg a Másvilág is jó volt. mellesleg tetszenek a kázmér és huba/garfield képsorok. klassz, nem fárasztó poénok.
melyik a kedvenc évszakod?! a tél a szépségéért nyerte el tetszésem. nincs annál szebb, amikor ömlik a hó, és minden fehér. főleg este, amikor csömd is van. sokszor sétálgattam télen hóesés közben. klassz. csak már megint ott az egyedűl... de a karácsonyi, és újéci jópofizás nagyon nem tetszik. mindenki mindenkinek nyalja a seggét, csak mert ünnep van. mekkora faszság.
hiszed, hogy vannak rajtunk kívűl(ufo)?! én ja, kizárt, hogy egyedűl lennénk. csak azon csodálkozom, hogy egyértelmű bizonyíték még nincs, hogy nem vagyunk egyedűl...
amúgy játszasz gépen valamit?! én szimulátorral jásztok. grand prix sorozat, EA f1. bár mostanában semmit nem játszok.
amúgy van saját szobád/testvéred? na csö

krenato e-mail | 2004-07-10 20:46:58 | 1.
húú, már nem azért, de milxen sűrűn szoktál ennyi sms-t írni?!
ja és milyen francia intézetről beszélsz ami miatt nem tudsz jönni?!

ja és akkor jó, mert akkor kb te is így látod a dolgokat... (szerelem...)
filmek; az klasz. a harcosok klubja tényleg nagyon jó.
kedvenc színészem nagyon nincs...
kedvenc filmem; Rekviem egy álomért, hatodik érzék... de van még jópár. csak az ilyen gatyi akció/vígjátékokkal van ki a tököm.
a dobolás jó ötlet, bár én inkább gitároznék, vagy billentyűznék... gitárt asszem jövőre veszek, bár az idénre volt betervezve, de jólesz az később is. csak az az egy gond lesz, hogy majd hogy tanulok meg, mert oktatás itt a közelben nincs...
na amúgymeg mit csinálsz egész nap ilyenkor nyáron?!
én totál ki vagyok... néha tök depis vagyok (haveri társaság hiány/otthoni légkör), egyszer-kétszer már az öngyilkossság is megforult a fejemben... de aztán lassan rájöttem, hogy egy csomó mindenről lemaradnék, ha ma csak úgy meghalnék... pl az álmom; egy normális csaj, meg egy jópár koncert.
szüleid mért balhéznak, veszekednek?!
jah és otthonról netezel ugye?!


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.