Click to Visit
Rock - Cradle Of Filth
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

vampyric erotica e-mail | 2005-04-06 14:05:13 | 46.
Szeva Adrien barátném! :)
Az a helyzet h kaptam pár 1349 képet és betelt a postafiók. De már kiürítettem, mostnár írhatsz. De mondtam h nem túl sokszor tudom megnézni, de azért örülök ha írsz. Pá

Adrien e-mail | 2005-04-01 18:00:23 | 45.
Szia!!
Kössz a képet!:-)Nem tudok írni a e-mailodra, mert tele van!!!Űritsd !! Dobdd kii! (KUKA)
Képek a koncertről??Vagy videó??
Szia


Előzmény: vampyric erotica (44.)
vampyric erotica e-mail | 2005-03-31 20:20:53 | 44.
Nem tudok semmiféle interjúról, pedig ott voltam én is. De mindegy. Ha van akkor úgyis megszerzem. Klipeket a www.cradleoffilth.com-ról tölthetsz le vagy különböző küldföldi lapokról. Keresgélj a google-ben. Légy jó. Ha akarsz valamit kérdezni v beszélgetni esetleg velem, írj a vampiresoul@freemail.hu-ra és megpróbálok miahamarabb válaszolni. Szia

Előzmény: Adrien (43.)
Adrien e-mail | 2005-03-30 10:35:16 | 43.
Azt megköszönném:)Úgy tudom van interjú a Danivel a MetalManiáról.De hol????????Klippeket honnan lehet szerezni???
CoF forever!4


Előzmény: vampyric erotica (42.)
vampyric erotica e-mail | 2005-03-29 13:33:59 | 42.
Sziasztok! Szerintem is qurva jó a COF, nekem legalábbis a kedvencem. Adri, tényleg meghízott:(((( De én még így is megőrülök érte, és a hangja ugyanolyan mint 10 éve:) Megpróbálok neked küldeni 2 képet és te is összehasonlíthatod.
Adrien e-mail | 2005-03-25 20:16:43 | 41.
A Nymphetamine klip tényleg szuper,csak az énekesnőn lepődtem meg.Gyönyörű hangja van,csak nem gondoltam,hogy így nézz ki.Nem mintha bajom lenne vele.Na mindegy.A Dani tényleg meghízott?????Végülis mind1 mert a hangja még mindig csodálatos:))

Előzmény: morgil (39.)
Adrien e-mail | 2005-03-25 20:07:49 | 40.
Ha valaki fikázza a COFot, vagy akár a Dani-t, az meneküljön.Ha valaki tud olyan oldalt, ahol a Március 10.-kei koncertről van valami, az szóljon.Fontos:))
Cradle forever!!!!


Előzmény: Peter Filth (38.)
morgil e-mail | 2005-02-02 13:54:44 | 39.
Na, basszus, erre én is kiakadtam! Az egész fórumra! Totál igaza van annak, aki azt írta, h nem kell bejönni ide fikázni a Cradle-t.
Rohadt jó zene, és Dani nem egy gnóm sipákoló törpe, hanem egy ÉNEKES!!! És csak úgy mellesleg rohadt jó hangja van.
Vannak szép számok is, pl. a Nymphetamine, amit nagyonnagyon szeretek, a klippet is jól megcsinálták!
Amikor először hallottam a Her Ghost in the Fog-ot, akkor furcsálltam az egész zenét, mert tényleg elég egyedi a stílus, a dark és a gothic elemek keveredése, de aztán többszöri hallgatás után megszerettem.
Most lehet engem is fikázni, de nekem, mint teljes album, csak a Nymphetamine van meg, és az nagyon teccik. Azt mondják, h a régiek jobbak. hát, majd úgyis megszerzem és meghallgatom őket, és lesz viszonyítási alapom!
És húzza el innen mindenki a büdös pofáját, aki csak fikázni jön ide, különben úgy bevágok neki, hogy elszáll, mint a telebaszott léggömb!
A CRADLE AZ ISTEN!!!



Peter Filth e-mail | 2004-12-13 17:26:15 | 38.
Huhh. Hát beleolvastam az elejébe is és elég sok olyan véleményt olvastam, ami kurvára felháborít!
Minden fórumon át kell térnetek a fikázásra? Én se megyek be egy limpbizkit topicra, hogy fikázzam! Aki nem szereti a COF-et az mi a fasznak jön be??
Én imádom a Cradle-t. Az első olyan együttes, ami megfogott és azt mondtam, hogy ejha! Én nem szeretem itten össze-vissza minden műfaji keverésbe rakni őket. Egyszerűen kurva jó zenét játszanak. És ez számít. "Azt se tudod milyen zenét hakllgatsz?" - merül fel a kérdés. De tudom. Csak szinte minden albumukon változik egy kicsit a stílusuk. Ettől lesz olyan jó, egyedi CoF-es hangzása. Sokan írták, hogy nem Black Metal. A black-nek is több ága van. És a szövegek nem biztos, hogy mindenkinek "gagyik".

Remélem a mostani koncertre /2005.03.10 PeCsa/ kijutok, mert a SummerRocks nem volt megoldható.

Cradle Of Filth forever!

ElizabethBathory e-mail | 2004-12-12 00:32:49 | 37.
Ja, és elfelejtettem!!!

Hogyan lehet VIP jegyet szerezni?
Bár ez hülye kérdés...

ElizabethBathory e-mail | 2004-12-12 00:30:58 | 36.
Hell!
Ki megy a Cradle koncertre?
2005.03.10 PeCsa
Valaki esetleg Szekszárd vagy Bonyhád környékéről?

Crueldead e-mail | 2004-11-29 07:52:08 | 35.
Igen bazd me?a Dani egy 150 centis kis fasz,aki még énekelni sem tud?Hát bazd meg énekelj te jobban.Én kritizálok szakmailag énekeseket,de nekem olyan a hangom,mint a Chris Barnes-nak a Tomb of the multilade albumon(Cannibal corpse).
Pénzéhes a te jó b*zi ku**a any*d!És ha szerinted pubertáskorú kislányoknak szól,akkor te mi a fasznak hallgatod?Na ha csak fikázni tudsz takarodj innen a bús picsába!!!!!!!!!!!!!
CRADLE OF FILTH az isten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Előzmény: Vlad (17.)
Crueldead e-mail | 2004-11-29 07:44:43 | 34.
Igazad van.Daninek van egy 14éves lánya,de neki felnőtt "élettársa/felesége"van.szerintem válogasd meg,hogy melyik szennyoldalaknak hiszel!


Előzmény: Madeleine188 (32.)
Crueldead e-mail | 2004-11-29 07:42:06 | 33.
Te szerinted a Midian albumról, és az egész cradle-ből a Lord a legdurvább szám?
Gilted Cunt,Nimphetamyne,From the cradle to enslave,Dusk and her embrace,Beneath the howling stars.Ezek szerintem a legdurvábbak.


Előzmény: panx17 (24.)
Madeleine188 e-mail | 2004-11-09 14:25:22 | 32.
Segítsen nekem valaki. A hivatalos honlap szerint Dani egy 13 éves lánnyal, meg a gyerekével él. Én arról hallottam, hogy van egy tizenéves lánya. Szóval a honlapot szerintem elírták vagy tévedek?

Előzmény: destroyer (31.)
destroyer e-mail | 2004-06-12 10:25:13 | 31.
A CRADLE OF FILTH leírhatatlanul gyönyörű zene. Az tetszik benne a legjobban, hogy egyedi stílus.
Én tuti ott leszek a koncerten, hiszen már régóta várom azt a napot, hogy élőben halgassam a világ legjobb együttesét. Június 17.-e egy felejthetetlen nap lesz számomra. DANI FILTH A LEGJOBB

courtney hate e-mail | 2004-06-06 09:53:17 | 30.
baromi drága jegy 6900ért a koncertre, de én m1ek!!!!
(mert szereztem VIP j1et, ehhez mit szóltok?)
haha

az egészhez csak annyit fűznék hozzá hogy ha nagyzenekarral is dolgoznak (pl Budapesten is) akkor hogy jöhetne (pl a hegedű) szintiből a felvételeken?

erynnis e-mail | 2004-05-25 10:36:38 | 29.
Ave!

Jön valaki Cradle koncertre PeCsába????
És van itt pécsi?

Nem tudom, miért jó civakodni a Cradle-ön.
Szeretnék hozzászólni egy-két illető gondolataihoz.
1. A Cradle pubertáskorú kislányok zenekara??? Részben igaz. 17 éves korommal én is annak számítanék, nemde? Csak egy a problem, és '99 óta hallgatom. És nem Dani Davey miatt, hanem mert egy fantasztikusan egyedi és komplex zenét csinálnak.
2. Divat? Az, divatzene, de ez nem az ő hibájuk! Nem ők akarták így, ezt csak a rajongók teszik. Amúgy is nagyon fellendült ez az iparág. És az Immortal? Divat?
3. Ha már black metal, ismeri valaki a Tvangeste nevű zenekart?
4. Sátánizmus? Dani nevetségesen amerikai sátánista, amit ő nyiltan vállal.

Egyébként kedvenc zenekarom, én is imádom. De az egyik hölgyemény, aki írt a fórumon, véleményem szerint rendkívül gyermeteg és fanatics. Kedves, el kell viselni a kritikát!

Üdvözletem minden black-arcnak!

'Innomine dei nostri Satanas Luciferi excelsi"

Bleed e-mail | 2004-05-07 07:32:42 | 28.
Lehet, hogy valakinek nem tetszik a cradle, mert
úgy gondolja, hogy az énekesnek gnóm hangja van.
Az egyik haverom is azt mondta, hogy a zenéje az
nem rossz, de nem hallgatja, mert az éneklés olyan szerinte mintha egy manócska visitozna,
meg mint a denevér sípitozna.
Engem pont az éneklés fogot meg, szerintem elég egyedi, és köze van a black metalhoz mert melodicus black metal ezért dallamosabb mint a
marduk vagy gorgoroth és a szinti is ki van emelve. Nekem akkor is tetszik bárki bármit mond.

Scheitan e-mail | 2004-03-20 16:31:14 | 27.
A Cradle Of filth ütős egy zene bazdmeg.
A Scheitan-t ismeri valaki???

klikli e-mail | 2004-03-20 15:31:48 | 26.
Szerintem a Halloweed by thy name kibaszottul-kurvajól meg van csinálva, imádom, de ezenkivül jó még az Amore Morte, Her Ghost in the fog
Odal e-mail | 2004-03-20 01:25:06 | 25.
A "From Cradle To Enslave" tényleg jó.


Előzmény: laczkoM (11.)
panx17 e-mail | 2004-03-19 11:13:09 | 24.
Vlad!
Nincs igazad,mivel annyira komplex a zene,hogy már magában durva!!
Egyébként ha durva számot akarsz,akkor Lord Abortion!


Előzmény: Vlad (17.)
Nightqueen e-mail | 2003-04-23 14:59:58 | 23.
Nekem is az a kedvenc számom! Ami még király: Perverts Church!
A Her ghost in the fog klipje valami nagyon állat!


Előzmény: laczkoM (11.)
dark-goth girl e-mail | 2003-04-20 09:30:32 | 22.
mi a faszért irnak olyanok kik nem szeretik ett a zenét???en imádom es gyűlölöm ha bárki bármi rosszat mondd rola nem vagyok kiváncsi iylen emberekre akiknek nem teccik es nem tuggyák elviselni nem irjanak ide!
Malice e-mail | 2002-09-10 13:33:50 | 21.
Szerintem igenis szokni kell Dani visítását (nemtom másnak nevezni mert károgástól messze áll), ez volt az egyetlen gátló tényező h megszeressem őket, mostmár kezdem elfogadni de soxor mostis rohadtul zavar, olyan mintha végig ugyanazt visítozná nem lehet érteni mit mond, a hörgésnél viszont igen. Ok h vmi "újat" hozott fel de csak ez miatt még nem fogom szeretni.
Az meg hülyeség h divat lett, majdhogynem ugyanazt a zenét jáccák mint a kezdetekkor, csak mára többen megismerték és esetleg ezek az emberkék szeretik divatból, de ez más.

Roachgirl e-mail | 2002-08-25 10:52:52 | 20.
gondoltam, hogy látszik...
Vlad e-mail | 2002-08-25 10:50:14 | 19.
Ez számomra is nyilvánvaló volt.

Előzmény: Roachgirl (18.)
Roachgirl e-mail | 2002-08-25 10:47:32 | 18.
én pubertáskorú kislány vagyok és rohadt komolytalan.

Előzmény: Vlad (17.)
Vlad e-mail | 2002-08-25 10:39:41 | 17.
A Cradle pubertáskorú kislányoknak szóló komolytalan zene, egy 150 centiméteres nevetséges kis fasszal az élén, aki még énekelni sem tud, viszont kurvára pénzéhes. A Total Fucking Darkness demó a legjobb Cradle anyag. Mert az legalább őszinte volt.
Roachgirl e-mail | 2002-08-24 14:29:01 | 16.
nem tudok létezni nélkülük:)
redemptor e-mail | 2002-08-23 00:56:54 | 15.
Hát akkor elég sokfélék vagyunk; nekem pont a zene tetszik, és szerintem a video olyan, mintha egy SzívTV-s horrorfilmből lennének részletek, szal' az egy kissé low-quality... :D

Előzmény: Heretic (12.)
Heretic e-mail | 2002-08-21 07:47:04 | 14.
Azt nemtom, de a Slpknot jön Bécsbe 29-én, és kb 1% esélye van annak hogy elmegyek... :(
laczkoM e-mail | 2002-08-19 14:20:06 | 13.
Ténleg CoF nem akar jönni kis hazánkba valamikor???
Heretic e-mail | 2002-08-15 15:31:24 | 12.
Nekem valahogy pont az nem jön be annyira. Fasza, de a Midian előtt nem is igazán hallgattam Cradle-t, annyira nem ismerem az anyagokat, csak a Cruelty van meg fullban. Láttam az From the Cradle klippet (igaz, csak egyszer), a video az kurva jó, de maga a szám kevésbé tetszik.

Előzmény: laczkoM (11.)
laczkoM e-mail | 2002-08-15 11:49:43 | 11.
A CoF ugy ahogy van kurva jó!!! Király benne minden, mellesleg isten klippjeik vannak. Amugy nkem a kedvenc számom és egyben klippem töllük, a FromCradle To Enslave.
Heretic e-mail | 2002-08-15 07:36:06 | 10.
A lol azt jelenti hogy nevetséges. A kedvenc fórumomon egy röhögő szmájlt jelenít meg. De szerintem több helyen előfordul.

Előzmény: Máté1 (7.)
Heretic e-mail | 2002-08-15 07:33:51 | 9.
A Cradle egy kibaszott jó zene, kurvára tetszik, ahogy a kellemes, békés szimfónikus dallamokat összehozzák a brutális black metallal. Nekem a kedvenc albumaim a Midian és a Bitter. A Scorched Earth Erotica kurva jó, de imádom az All Hope In Eclipse-t és a Born In A Burial Gown-t is. A Midianról szerintem a Her Ghost In The Fog a legjobb, mert a csaj kurva jól énekekel, de amúgy is, az egész szám nagyon el van találva.
redemptor e-mail | 2002-08-15 01:09:52 | 8.
szerinted az, aki szereti a cradle-t, az eztán nem fogja meghallgatni, csak mert hú ha ez nem is black metal, "nekem black metal kell, ezért meghallgatok inkább egy elbaszott ütemű, összefüggéstelen mardukot, és akkor én leszeg az überbrutálheviszoldzsör", vagy mi a lófasz?

Előzmény: [NQ-sKul] (6.)
Máté1 e-mail | 2002-05-12 21:57:43 | 7.
miaz hogy "lol"?

Előzmény: [NQ-sKul] (6.)
[NQ-sKul] e-mail | 2002-05-12 20:41:03 | 6.
CoF nak valojaba blackmetalhoz kozuk sincs. Szerintem mar olyanok mint egy divatbanda, egyetlen tehetseges taggal aki a billentyus. szerintem zsenialisan csinalja foleg a Malice trought the looking grassban. Meghallgattam toluk par sszamot de csak ez az egy teccett... Aki igazi black metalt akar az masfele keresgeljen. Egy srac mondta egy masik forumban hogy ujabban kirohogik ha azt mondja hogy black metalos mert mindenkinek Dani szerencsetlen gnomhangja jut eszebe... es hat ez lol
redemptor e-mail | 2002-05-08 19:05:50 | 5.
CoF rites! Imádom, de szerintem is a gothic részek miatt kiváló ez a banda. Na meg azért, mert tényleg nagyon profin megírják az epikus dalokat/átvezetőket ugyanakkor ha zúzásra fogják a fejüket, akkor abból általában valami blastbeat-es őrlés keveredik ki! Mesteri! Én pl. imádom a gothic témákat és a Slipknot féle zúzást is. És ezért az én szájízemnek nagyon megfelel a Cradle. És nem értem azokat, akik azt mondják, hogy meg kell szokni az éneket. Az ok, hogy a régi albumokon valami denevérszerű ultrahangot hallat Dani, de a Midian-on szerintem már rohadt jó!

Előzmény: Seefikhamen (4.)
Seefikhamen e-mail | 2002-03-03 18:18:59 | 4.
Az a baj, hogy a hegedű/orgona csak szintiből jön:) A zene nekem is tetszik és melette meg lehet szokni az éneket is:) Nekem a Gothic Romance a kedvencem:P
Garfield e-mail | 2002-03-02 23:09:52 | 3.
szerintem amiről beszéltek az mind a szintiből jön! nekem Dani hangja nagyon tetszik, a szövegei kicsit betegesek de jók! a dobtémák fenomenálisak! amivel bajom van az a gitár! néha kibaszottul kásás a hangzás! de vannak fejszaggató fiffjeik is! az viszont király! egyik albumon rajtavan egy Maiden szám a Hallowed be thy Name-nek a feldolgozása! az valami borzasztóan kúrva jó! a héten hallottam mellesleg egy Aces High feldolgozást úgy Children of Bodom módra! az már kevésbé tetszett!
Grizon e-mail | 2002-03-02 19:16:58 | 2.
Nekem pont fordítva van...Nem szeretem a Blackes károgást, de a sok orgona meg hegedű bejön q:-))))

Előzmény: Tony (1.)
Tony e-mail | 2002-03-01 19:19:49 | 1.
A kedvencem a cof és leírom mi tetszik a zenéjükben:
A csávó károgó hangja
A szöveg
A zene
Es ami nem:
A sok orgona
A sok hegedű


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.