Click to Visit
Rock - hippi-avay éljanek a '70es évek!!!(még talán a 60a
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  

Vicy e-mail | 2006-02-26 17:37:04 | 624.
jajj egy ország nem akadály.
egyépként a holnappal mi lesz?

kérész e-mail | 2006-02-26 17:28:31 | 623.
Viki, nem tudom, hol vannak, itt vannak, majd biztos mindjárt írnak. Egyébként szerintem elég érdekes, hogy Ghosti és Kéti is Írországba szeretne kiköltözni, mert én még nem találkoztam olyannal, aki pont oda szeretne majd kiköltözni. Viki, te Franciaországba szeretnél menni, én Spanyolországba... Mi lesz ebből? Távkapocs? Vagy majd ide-oda kocsikázunk Fro-ból Spo-ba? Végülis szomszédos országok. :D
Vicy e-mail | 2006-02-26 17:26:53 | 622.
Ja és ghosti:honnan veszed hogy kétinek élőben nem tetszenél?Nem csak a külső a fontos!kéti meg nem egy hülye plázacica úgyhogy.......remélem érted...
Vicy e-mail | 2006-02-26 17:25:01 | 621.
hello kérész!a többiek hova tüntek?
Vicy e-mail | 2006-02-26 17:24:14 | 620.
Irországba akartok menni?na szép minket meg itt hagytok kérésszel!na sebaj majd beülünk a virágos laklókocsinkba és vum-vum(ahogy kérész mondaná)már ott is vagyunk.úgyhogy sebaj.:-))))whee
kérész e-mail | 2006-02-26 17:23:45 | 619.
Megjöttem...
Vicy e-mail | 2006-02-26 17:21:41 | 618.
Imádod kétit becézgetni?!és még azt mondod hogy nem vagytok egymásba szerelmesek?na minewk titkoljátok?
Vicy e-mail | 2006-02-26 17:19:45 | 617.
hellosztok!na mi újság?
Ghosteus e-mail | 2006-02-26 17:03:34 | 616.
Aaaah, meghatottál, Kéti...! Majd meglátjuk, nem?
És: én mint pasi...őszintén szólva erre nem vennék mérget...még nem láttál engem...


Előzmény: Kéti (615.)
Kéti e-mail | 2006-02-26 16:37:56 | 615.
szóval kérész, ez valóban nagyon nagy volt!!!ilyen röhögőgörcsöm régen volt már!!!!"kiugorjak az ablakon???"wheheheh

hah...már megint ott tartunk, hogy Ghoszti és én:gondolkoztam már azon, hogy mi lehetne kettőnk között...az igazság az, hogy a gondolkozással gyorsan felhagytam, mert nagyon nagyon nagyon nagy távolság van kettőnk között, szerintem nem mostanában fogjuk egymást látni(személyesen), shát a távkapcsolatokban nem hiszek...
aztán meg Írországban szándékozom én is élni(már elkezdtem valamilyen szinten írül tanulni), Ghosztikám is ott szeretne élni...igy ha valaha valami is lenne kettőnk között Írországban bármi megtörténhet-persze ez még csak terv, és álom...
a becézgetésekről annyit, hogy nagyon sok embert becézgetek, csak ők többségükben lányok...no de sebaj....Ghoszti meg fiú...:-)egyébként Ghoszti, mint pasi nagyon nagyon tuti!!!

na de mennem kell...

Ghosteus e-mail | 2006-02-26 16:31:57 | 614.
Ja, és imádom Kétit, mert imádnivaló! Imádom becézgetni ;)

Előzmény: Ghosteus (613.)
Ghosteus e-mail | 2006-02-26 16:30:53 | 613.
Szerintem tök jó, nem?:DDD
Legalább a látszata megvan, hogy van valakim...mer amúgy nincs...


Előzmény: kérész (612.)
kérész e-mail | 2006-02-26 16:05:44 | 612.
:DD Megakadt a lemezem. :P
Ha nem vagytok szerelmesek egymásba, miért becézgetitek egymást, meg ilyenek? :P
Na mindegy... Azért barik még lehettek.
Én most megyek is, ha minden igaz, 7 körül jövünk Vikivel.

Ghosteus e-mail | 2006-02-26 14:48:02 | 611.
Mért, kérész, ez nagyonnagy volt, olyan volt, mintha ilyen deja-vu érzésem lett volna! Többször visszaolvastam a beírásaid, mondom: "Mi a franc, ez nem volt már egyszer...?!" Whehehehehehehehehe, amúgy szia.
Nem hinném amúgy, hogy összejövünk Kétivel, merthogy nem vagyunk szerelmesek egymásba, szerintem. Úgyhogy ne reménykedjetek:DDD.
Jobbulást, kérész...!

a Leader


Előzmény: kérész (610.)
kérész e-mail | 2006-02-25 23:32:34 | 610.
Hogy az a... Bocsi mindekitől!
kérész e-mail | 2006-02-25 23:27:40 | 609.
ááááááááááááááááh, nem akarja elküldeni a 600 km-es levelemet! Na mindegy, akkor megyek aludni, és kiugrom az ablakon.
Jó éjt, vagy jó reggelt!

kérész e-mail | 2006-02-25 23:26:46 | 608.
Istenem, kiugorjak az ablakon? Mert hogy az előbb írtam egy 6 km-es levelet, amit nem küldött el... Szóval kezdem előrről.
Viki, jó neked, hogy meggyógyultál, az én orrom dugig van zölddel, és mindjárt szétrobban a fejem.
Mondtam már neked, hogy interneten keresztül is lehet az ember szerelmes, szóval ha látod Kétit és Ghosteust turbékolni, akkor ne hidd, hogy összejöttek élőben is. Pedig már nem ártana... :)
Viky, írtunk a csajnak - aki szektorfelelős, ő toboroz a csoportjába emberkéket -, hogy kérünk fáklyát, de még nem írt vissza. Ha ír, majd szólok.

kérész e-mail | 2006-02-25 23:25:47 | 607.
Istenem, kiugorjak az ablakon? Mert hogy az előbb írtam egy 6 km-es levelet, amit nem küldött el... Szóval kezdem előrről.
Viki, jó neked, hogy meggyógyultál, az én orrom dugig van zölddel, és mindjárt szétrobban a fejem.
Mondtam már neked, hogy interneten keresztül is lehet az ember szerelmes, szóval ha látod Kétit és Ghosteust turbékolni, akkor ne hidd, hogy összejöttek élőben is. Pedig már nem ártana... :)
Viky, írtunk a csajnak - aki szektorfelelős, ő toboroz a csoportjába emberkéket -, hogy kérünk fáklyát, de még nem írt vissza. Ha ír, majd szólok.
Ja és nem akarok hétfőn iskolába menni, ugyanis szegény büdi tesicuccom benrekedt a szekrényben. Nem tudom, jön -e a Klema hétfőn, de pénteken se volt, és ugye én szokásomhoz híven elhagytam a kulcsomat, és a portán se volt a 77-es, csak az összes többi. Szóval haza akartam menni, de nem akarok most balhét, meg Emese is nyúzott, hogy menjek. Szóval mentem, és számolgathattam a pontokat, miközben a többiek röpiztek. (Még szerencse, hogy nem volt tesicuccom. Hallottad volt, Lacika hogy ordibált Emesének, amikor belecsapta a hálóba a labdát. Akkor én mit szenvedtem volna?) Na mindegy.
Most a nővérem szobájában ülök, ugyanis az én netem olyan lassú, mint a fene, mivel rejtélyes módon letörlődött a vírusírtóm. Kéti, kinyomozhatnád nekem, ki törölte le a vírusírtómat! :)
Na most már megyek aluszkálni, mert mindjárt fél 1, és a nővérem már sárkánykodik, hogy menjek már aludni.
Na akkor most Ctrl C + Ctrl V... És akkor már biztos elküldi ezt a tök értelmetlen levélkét.
Ja és Viki, pénteken 17-en voltunk, a G-sek 4-en, az A-sok 19-en, és összevontak minket, de nem fértünk el a teremben, úgyhogy a G-seket elküldték tévézni a termükbe, de aztán hazaengedték. (Ilyen hülyéket, meg se vártam volna, hogy elengedjenek!) Az A-sok büdik voltak, de csak egy matekot kellett kibírni velük. Ennyi.

kérész e-mail | 2006-02-25 23:25:35 | 606.
Istenem, kiugorjak az ablakon? Mert hogy az előbb írtam egy 6 km-es levelet, amit nem küldött el... Szóval kezdem előrről.
Viki, jó neked, hogy meggyógyultál, az én orrom dugig van zölddel, és mindjárt szétrobban a fejem.
Mondtam már neked, hogy interneten keresztül is lehet az ember szerelmes, szóval ha látod Kétit és Ghosteust turbékolni, akkor ne hidd, hogy összejöttek élőben is. Pedig már nem ártana... :)
Viky, írtunk a csajnak - aki szektorfelelős, ő toboroz a csoportjába emberkéket -, hogy kérünk fáklyát, de még nem írt vissza. Ha ír, majd szólok.
Ja és nem akarok hétfőn iskolába menni, ugyanis szegény büdi tesicuccom benrekedt a szekrényben. Nem tudom, jön -e a Klema hétfőn, de pénteken se volt, és ugye én szokásomhoz híven elhagytam a kulcsomat, és a portán se volt a 77-es, csak az összes többi. Szóval haza akartam menni, de nem akarok most balhét, meg Emese is nyúzott, hogy menjek. Szóval mentem, és számolgathattam a pontokat, miközben a többiek röpiztek. (Még szerencse, hogy nem volt tesicuccom. Hallottad volt, Lacika hogy ordibált Emesének, amikor belecsapta a hálóba a labdát. Akkor én mit szenvedtem volna?) Na mindegy.
Most a nővérem szobájában ülök, ugyanis az én netem olyan lassú, mint a fene, mivel rejtélyes módon letörlődött a vírusírtóm. Kéti, kinyomozhatnád nekem, ki törölte le a vírusírtómat! :)
Na most már megyek aluszkálni, mert mindjárt fél 1, és a nővérem már sárkánykodik, hogy menjek már aludni.
Na akkor most Ctrl C + Ctrl V... És akkor már biztos elküldi ezt a tök értelmetlen levélkét.
Ja és Viki, pénteken 17-en voltunk, a G-sek 4-en, az A-sok 19-en, és összevontak minket, de nem fértünk el a teremben, úgyhogy a G-seket elküldték tévézni a termükbe, de aztán hazaengedték. (Ilyen hülyéket, meg se vártam volna, hogy elengedjenek!) Az A-sok büdik voltak, de csak egy matekot kellett kibírni velük. Ennyi.

kérész e-mail | 2006-02-25 23:14:41 | 605.
Kéti: kérdésedre a válasz, hogy Viky mióta hippi. Erre akár én is válaszolhatok, ha nem baj. Szóval nekünk egy igazán szánalmas és dedós osztályunk van, tehát soha nem jött szóba a béke, meg ezek. Tehát nem is tudom, hogy alakult ki ez bennünk úgy egy éve. (Mert azért lássuk be, 10 évesen nem sok gőzünk volt a világ dolgairól, meg nem is nagyon gondolkodtunk ezen.) Szóval úgy kb. egy éve vagyunk hippik.
Viky, te meggyógyultál, nekem meg dugig van az orrom, és emiatt dedós hangom van. :D Nem naon akarok hétfőn iskolába menni, ugyanis szegény tesicuccom benragadt a szekrényben, és ugye én szokásomhoz híven elhagytam a kulcsomat. Klema se volt pénteken, gondoltam ellógom a tesit, mert a portán se volt 77-es kulcs. Szóval marha jó volt. Tarthattam a táblát, és számolgathattam a pontokat tesin.
Egyébként majd holnap - vagyis ma - majd bekapcsolom a mobilomat, ha nem felejtem el. :))
Ja és mondtam már neked, Viki, hogy vannak szerelmesek a neten is, tehát hogyha látod, miket írnak egymásnak, nem azt jelenti - sajnos -, hogy taliztam vagy ilyesmi. Pedig egyszer már ideje lenne!
Ja és írtunk a csajnak, aki szektorfelelős - ő toboroz emberkéket a Békejelre -, hogy kérünk fáklyát, de még nem írt vissza.
Na jó éjt! A gépem olyan lassú, mint a fene, eltűnt róla a vírusírtó. Kéti, derítsd ki nekem, ki törölte ki, ha már nyomozó szeretnél lenni. :)
Szóval mivel nem volt türelmem a csigalassú netemhet, most a nővéremtől írok, aki már sárkánykodik, hogy feküdjek már le. Szóval jó éjt nektek! :)

Ghosteus e-mail | 2006-02-25 21:58:34 | 604.
Összejönni, Vicy...? Hatalmas távolságok, és érzelmi szakadékok választanak el minket attól, hogy egyáltalán beleszeressünk egymásba...whehehehehehehehehehe

Majd. Mással. De Kétinek elmondom!>:DDD


Előzmény: Vicy (596.)
Ghosteus e-mail | 2006-02-25 21:49:50 | 603.
Csakhogy én válaszolok rá (illetve nem arra, hanem egyéb alapkérdésekre...úgy mint):

KEDVENC-

FILM: Pink Floyd - The Wall, Jurassic Park, Star Wars :), Jumanji, Truman Show, Pénznyelő, Gyalog Galopp, Brian Élete, Az Élet Értelme, A Galaxis Útikalauz Stopposoknak,...meg még rengeteg minden.
ÉTEL: palacsinta, pizza, aranygaluska, miegyéb...
ORSZÁG: Í R O R S Z Á G !!! nemigaz, madárka...?:D ja, meg Kambodzsa, meg India is
ITAL: Kinley Ginger Ale (gyömbér)
SZÍNÉSZ: Tom Hanks
SZÍNÉSZNŐ: Emma Thompson, Liv Tyler
EGYÜTTES: P I N K F L O Y D, Yes, Pat Matheny Group, Queen, Emil.RuleZ!, Loreena McKennitt (ő énekesnő), stb.
JÖVŐM: Filmrendezőnek készülök, és Írországban tervezem leélni az életemet.
"VAN VALAKID?": n i n c s.
"TELJES NEVED?": Gracza Levente
"MIÓTA VAGY HIPPI?": kezdettől fogva
KOROM: 16
Hmmm, szerintem egyelőre ennyi elég.

Kétikém, sok sikert az ECDL-vizsgához!!!

Vicy, örülök, hogy meggyógyultál, majd még nézz fel!

Addig is: M.L.N.W. PEACE

a Leader itt járt





Előzmény: Kéti (602.)
Kéti e-mail | 2006-02-25 19:38:47 | 602.
akkor most én kérdzek:
hány éves vagy?
mióta vagy hippi?
van valakid?
teljes neved?
kedvenc országod?és városod?


Előzmény: Vicy (600.)
Vicy e-mail | 2006-02-25 19:37:53 | 601.
bocs de mára mennen kell mert anyám átment sárkánba de majd holnap is felnézek.lehetőleg többen leszünk.szijjja!
Vicy e-mail | 2006-02-25 19:36:50 | 600.
ja és AZ álmom hogy mindaz amit elterveztem ahogyan majd élni akarok sikerüljön.
Vicy e-mail | 2006-02-25 19:35:15 | 599.
ez szép volt.
SZIN:citromsárga
KAJA:hát mondjuk....ilyen igazából nincs.Nem szeretem a zsiros kajákat.pl: kocsonya fujj
SZINÉSZ:JHONNY DEPP!!!!ŐT IMÁDOM !!!!!ja és treat williams(ő játszotta bergert a hairban)
SZTINÉSZNŐ:NICOLE KIDMAN,SANDRA BULLOCK,
FILM:HAIR,VIASZTESTEK,50 ELSŐ RANDI.szeretem a horrort is meg a romantikus cfilmeket is.
ZENE:queen,beatles,hair zenéjét imádom,avrilt én is szerettem de átment plázacicába,pinknek az új száma tetszik de inkább a klippje jön be


Előzmény: Kéti (597.)
Kéti e-mail | 2006-02-25 19:21:28 | 598.
nem jöttem össze Ghosztival:-)
egyébként kifelejtettem:az álmom:Mikor megszülettem sírtam, körülöttem nevettek az emberek...ugy szeretnék élni, hogy a halálos ágyamon nevessek, körülöttem sírjanak az emberek...
nagyon sok álomom van...mondjuk ugy, hogy álomvilágban élek....

Kéti e-mail | 2006-02-25 19:19:16 | 597.
hát igen...ahhoz, hogy nyomozó legyek,30éves koromig kell tanulnom...az a mostani élatkorom kétszerese:-)

Kedvenc színem:Kék
Kaja:aranygaluska,palacsinta, fánk
színész:Keanu Reeves
nő:Sandra Bullock,Charlize Theron, Neve Campell
film:Fekete Víz, Édes November, Hetedik érzék, Hatodik érzék, Vad váagyek, Kegyetlen játékok...stb
zene:sok van!
-mint együttes:Beatles, Queen, Dire Starits, Bikini, Emberek, Edda, Genesis, Pink Floyd Guns 'n ' Roses.......stb
-mint énekes: Ákos!!!!-nagyon rég óta, meg Phill Colins, Bon Jovi, Billy Idol, Eric Clapton, Elvis, Bob Dylan....stb
mint énekesnő:Bonnie Taylor, Leann Rimes, Avril-régen nagy kedbenc volt, most már nem annyira...aztán nincs ebből túl sok...
a kérdéseim ugyanezek....:-)


Előzmény: Vicy (595.)
Vicy e-mail | 2006-02-25 19:18:52 | 596.
ja és ghostival ti ........összejöttetek?mert olvastam az előzőket és kicsit úgy tünik.nem?
Vicy e-mail | 2006-02-25 19:10:52 | 595.
szóval hogy jobban megismerjelek fölteszek pár kérdést te meg válaszolsz azt te is kérdezhetsz camit csak akarsz!

KEDVENC SZIN:
KAJA:
SZINÉSZ:
NŐ:
MI AZ ÁLMOD:
FILM:
ZENE:

EGYÉPKÉNT A NYOMOZÓI ÁLLÁS AZ TÖK KIRCSI CSAK SOKAT KELL TANULNI HOZZÁ MEG DOLGOZNI NEM?








Vicy e-mail | 2006-02-25 19:06:53 | 594.
nekem nem kéne sok pénz csak annyi minden napra hogy ne haljak éhen .....havonta meg egy kicsi lóvé benzinre.ennyi.nekem egyáltalán nem fontos a péz.majd camikor megtanulhatok vezwtni akkor kérésszel együtt(nemtom hogy mondta-e de ő a legjobb barátnőm)veszünt egy barkaszt,kifestjük és uccu neki megyünk bele a világba.velünk jössz?

ez egyáltalán nem lehetetlen csak akARNI KELL!!!

Kéti e-mail | 2006-02-25 19:01:34 | 593.
nyomozónak készülök


Előzmény: Vicy (592.)
Vicy e-mail | 2006-02-25 18:58:46 | 592.
te mi leszel ha nagy leszewl?
Kéti e-mail | 2006-02-25 18:56:37 | 591.
jajajja...szép is lenne az élet, ha ugy le lehetne élni, hogy csak furikázunk össsze vissza....kár, hogy nem ilyen egyszerű...bár semmi sem lehetetlen..mondjuk, ha nyernék egyszer a lottón, annyit, hogy életem végéig elég lenne a zsé. tuti nem csinálnék semmit, csak a világot jánrnám egy nagymotorral...

Előzmény: Vicy (590.)
Vicy e-mail | 2006-02-25 18:52:52 | 590.
Ne is mond!hétfőn meg kedden FELVÉTELIZEK!igaz csak szóbeli de attól jobban félek mint ha dogát iratnának.és ettől múlik a jövőm.mondjuzk nem igazán mertr ha tehetném nem dolgoznék semit.most ne nézz hülyének mert tényleg igy gondolom.Elég lenne egy lakókocsi azt jó van.furikáznék összwe-vissza a világban.és tök boldogan élnék.
Kéti e-mail | 2006-02-25 18:47:55 | 589.
nem tom hol vannak...egy órája msnen beköszöntem Ghosztinak, fél óra mulva visszaköszönt,,,azt eltünt...nem reagál...kérész nem tom hol van...
a föcim szar lett...
gyógyulgatok...meg Beatlest hallgatok...hétfőn is vizsgázok, ugyhogy arra gyakorlok most is...


Előzmény: Vicy (588.)
Vicy e-mail | 2006-02-25 18:42:49 | 588.
Többieek hova tütek?Ghosti meg a Kérész?
Na és veled mivan?
hogy sikerült a föcid?asszem abból mondtad múltkor hogy irsz nem?

Vicy e-mail | 2006-02-25 18:38:18 | 587.
ha engem kereselé akkor itt vok.na végre vki.
Vicy e-mail | 2006-02-25 18:37:18 | 586.
én?
Kéti e-mail | 2006-02-25 18:26:31 | 585.
itt vagy még???
Vicy e-mail | 2006-02-25 18:00:44 | 584.
hova tüntetek hahó ,emberek?megint ez van én jövök ti meg mentek ne már!már elvonási tüneteim voltak miattatok és most végre dumálhatnánk erre mindenki lelép.
Vicy e-mail | 2006-02-25 17:54:12 | 583.
szia kéti levágattad a hajad?ez szomorú.........
miért?Én most növesztem két éve vett rá anyám és amilyen hülye voltam belementem.de már bánom és most megint növestten jó hósszút szeretnék..

Vicy e-mail | 2006-02-25 17:51:32 | 582.
Sziasztok remélem emlékezik még rám vki!bocs hogy nem votam eddig csak beteg voltam és nem voltam gép közelben.Látom jó sokan vagytok.Kérész te is itt vagy?üzenem neked hogy bekapcsolnáds a TELEFONODAT mert kb. két napja próbállak elérni.kösz
Kéti e-mail | 2006-02-25 17:01:52 | 581.
ez csak ilyen beköszönéds volt???

Előzmény: MakeLoveNotWar (580.)
MakeLoveNotWar e-mail | 2006-02-25 15:58:47 | 580.
Hello Hippik!
Kéti e-mail | 2006-02-25 06:31:27 | 579.
ez jó volt!
Ghosteus e-mail | 2006-02-24 18:05:29 | 578.
Szíjaztok, megérkeztem!








De mennem kell.
Szíjaztok!

kérész e-mail | 2006-02-24 17:17:42 | 577.
Én is megyek. Pápá!
kérész e-mail | 2006-02-24 17:16:48 | 576.
Jól van... te ne legyél jó. :P
Kéti e-mail | 2006-02-24 17:16:18 | 575.
nem szertem, ha nagyon hosszú a hajm...nyáron vágattam le végleg...
szóval most már tényleg mennem kell...legyetek jók...


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.