Click to Visit
Rock - hippi-avay éljanek a '70es évek!!!(még talán a 60a
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  

Ghosteus e-mail | 2006-02-20 20:55:47 | 324.
Szíjaztok, hippitársak!!! A Leader elképzelhetetlenül elégedett...majdhogynem boldog! És ez nektek köszönhető! SZERETKEZZETEK, NE HÁBORÚZZATOK!!! URALKODJANAK A HIPPIK A VILÁGON, BÉKÉBEN, ÉS SZERETETBEN!!!
Ja, és írjatok továbbra is...elismerem, vitánk elsősorban általam változtatta Északi Sarkká eleddig mégoly békés, és hangulatos topikunkat (magyarán miattam volt olyan fagyos a hangulat)...de mindez mit számít már??? Csak írjunk mindannyian (és szóljunk egyebeknek is, hogy jöjjenek)!!!
ÉS MA VOLTAM A BAHNHOF MUSIC CLUBBAN NICK MASON DEDIKÁLÁSON!!! KRVANAGYVOLT!!!

a Leader

Ui.: Ja, és Kétit várom nálam gyakran...

SunshineSuperman e-mail | 2006-02-20 19:44:17 | 323.
goya, te hány esztendős vagy? én 28, ergo itt sokan feleannyiak, mint én. meg tudom érteni.

egyébként azt ne feledjük el, hogy bush barátunkat (igaz, ellentmondásos körülmények között) pár tízmillió ember választotta meg elnöknek. olyanok is, akiknek a gyermeke később meghalt irakban / afganisztánban. ő, akárcsak hitler és egyéb diktátorok nem egy elszigetelt bolond, nem csak egy személy, de egy történelmi helyzet - gazdasági válság, hidegháború megszűnéséből adódó ideológia - áll mögötte. ha ő nincs, lenne helyette más. ez van.

a büdös életben nem lesz világbéke. sorry. a mai vezetők és világrendszerek előtt is voltak iszonyú háborúk. volt olyan is, hogy százéves (a középkorban). meg afrikai törzsek tömegével irtották egymást messze azelőtt, hogy fehér ember oda betette volna a lábát. mindez miért? vallások, ideológiák, és végeredményben gazdasági érdekek miatt. az ember már csak ilyen. nem találja a boldogságát és ezért hajlamos más vérével táplálkozni.

tegyük hozzá, hogy ebben az országban 1956 óta nem folyt patakvér. mégis tele van öngyilkossággal, szétkúrt családokkal és egyebekkel. mégis, mindenkinek megvan a maga egetrengető privát bánata, amin nem bír túllépni. úgy veszem észre, leginkább agresszióba is fojtja.

asszem, igazából senki nem tehet többet, mint hogy a saját belső békességét megtalálja. ha mindenki így lenne ezzel, bizony ezek a kérdések sem vetődnének fel. meditáció, lsd, édes fehér bor, ecetes cseresznyepaprika meg ilyenek sokat segíthetnek ebben. a saját hisztériáját legalább levetkőzi tőlük az ember.

szeressétek egymást. a kevés szó néha több. :)))

goya e-mail | 2006-02-20 17:31:04 | 322.
egyszerűen nem tudom elképzelni hogy ilyen fiatalon hogy van belelátásotok a dolgokba... hiszen még nem láthatjátok...
goya e-mail | 2006-02-20 17:23:04 | 321.
nem jo ember de nem szabad bántani mert legyünk külömbek nála

Előzmény: kérész (313.)
goya e-mail | 2006-02-20 17:21:26 | 320.
ha az emberiség tulszaporodik,nem lesz helye a természetnek,ami sokkal szebb és érdemesebb a létre,az ember már mindent gyógyít,szervet cserél,csakhogynem halhatatlanok vagyunk,szerintem valamennyi természetes kiválasztódást,halálozást nem kell sajnálni, ők választották azt az utat,és meg sem próbáltak ellene tenni,felvették a fegyvert,és ugy ugráltak ahogy bush bácsi fütyült.

Előzmény: Vicy (311.)
goya e-mail | 2006-02-20 17:17:21 | 319.
mert már nem hippik vannak, hanem valami más,mert más a jelen helyzete,most már nem ugy van ez a dolog mint a 60as években. de szerintem hívhatjuk neohippiknek

Előzmény: kérész (310.)
goya e-mail | 2006-02-20 17:14:49 | 318.
de szerintem most nem a háború ellen kell küzdeni. nekem nem a szám jár. rengeteg dolgot teszek, és szerintem nincs is háború,esetleg szellemi..

Előzmény: kérész (309.)
goya e-mail | 2006-02-20 17:12:04 | 317.
nekem nincs is peace nyakláncom. 14 évesen azt sem tudtam mi az az orgia.és nem szivesen tenném mással a barátomon kívül...

Előzmény: Vicy (308.)
Kéti e-mail | 2006-02-20 14:22:26 | 316.
huh...végre emberek!!nagon nagyon örülök, hogy végre itt vagytok...Igen!!HIPPIK még ma is élnek!!!még ha nem is mutatják ki...
egyébként én voltam, aki hiányolta innen az elöttünk író társaságot....PEACE AND LOVE!!!


Előzmény: kérész (315.)
kérész e-mail | 2006-02-20 14:14:44 | 315.
Illetve nem 20, hanem 22 óra. Bocsi, csak siettem. :D
kérész e-mail | 2006-02-20 14:13:53 | 314.
Elolvastam az első hozzászólásokat, és egy csomóan kérdezték, hogy hol találkozhatnának hasonló gondolkodású emberekkel, mint akik itt írnak. Március 18. (szombat), 20:00, Hősök tere. :)
Mondjuk én még nem voltam a Békejel fesztiválon egyszer se - szóval nem tudom még, hogy milyen -, de idén elmegyek, kíváncsi vagyok, milyen emberek lesznek ott...

kérész e-mail | 2006-02-20 08:45:36 | 313.
A Bush sztem idegbeteg... már nem azért, de annyi agya van, mint egy disznónak. Sőt, ne bántsuk a disznókat. :)
Vicy e-mail | 2006-02-20 08:45:18 | 312.
Tényleg attól még hogy nem szaladgálnak össze-vissza az utcán attól még vannak hippik.Ennélfogva rockerek meg punkok sincsenek.PEACE 4EVER!
Vicy e-mail | 2006-02-20 08:43:06 | 311.
Ez az egész amerika hibája félig.Ha ö nem találja fel a hülye atombombáit és nem akarja kipróbállni akkor nem lett volna vietnámi háború és nem lett volna mi ellen lázadni.Sztem ez lett volna a szép.És ma is hülye Bush csak küldi irakba A KATONÁIT ÉS MÁR VAGY 2000 KATONA MEGHALT.feleslegesen.
kérész e-mail | 2006-02-20 08:40:11 | 310.
Ja és miért írjátok, hogy igazi hippik nincsenek? Ennél hülyébb állítást még nem láttam! Azért mert nem látsz a parkokban színes cuccokban ülő, hosszú hajú embereket, még ugyanúgy ott vannak körülötted! Annyian egyetértünk ebben, akkor miért írjátok, hogy nincsenek hippik?
kérész e-mail | 2006-02-20 08:38:11 | 309.
Vicy, egyetértek veled. Össze kéne fogni, de mindenkinek a szája jár, de nem tesz semmit a békéért. Miért kell folyton háborúzni? Semmi értelme! És miért kell bántani az állatokat, és miért kell kivágni a fákat? Szerintem vannak hippik - én is olyasmi vagyok -, és ha idősebb leszek, tuti fogok csinálni valamit, amivel egy kicsit jobb lesz a világ. Persze nem egyedül, mert úgy nem tudnám. :)
Szóval csak azt akartam írni, hogy össze kell fogni egy jobb és szebb világért. Remélem, ti is így gondoljátok...

Vicy e-mail | 2006-02-20 08:34:43 | 308.
én 14 éves csaj vok és hippi.Szerintem nem attól hippi vki hogy peaces nyaklánc lóg a nyakában meg hogy drogozik.Ez az egész belülről jön.Persze aki drogozni akar a drogozzon.Attól még lehet őt szeretni.Én nem fogok drogozni me nem akarok 20 évesen meghalni me akkor nem lesz időm a békéért harcolni.Olyan szép lenne a világ hogyha mindenki szeretné egymást.Persze a nyaklánc is fontos mert közvetitem az emberek felé és igy talán még többen csatlakoznak a szent orgiához.:-)

goya e-mail | 2006-02-19 20:51:33 | 307.
ja... az én hibám hogy olyan dolgokat probáltam megértetni embertársaimmal,amit nem tapasztalhattak.majd talán egyszer megértik.. én meg levonom szépen a tanulságot.

Előzmény: SunshineSuperman (306.)
SunshineSuperman e-mail | 2006-02-19 20:39:08 | 306.
pár oldallal ezelőtt valaki felsírt, hogy hol vannak a régi tagok. tessék, itt vagyok. végigolvastam a vitátokat, de nem tett boldoggá. úgy láccik, ez a végzete minden olyan fórumnak, ahol nincs elég aktivitás. de miért kell ezt nyilvánosan?

de ha már így, hozzáfűznék. hippi és drogos nem ugyanaz. annak idején, amikor a hippimozgalom élő dolog volt, általában hozzátartozott a droghasználat is. mint amúgy minden lázadó szubkultúrához valószínűleg. elvistől a punkokon át a goásokig és így tovább. tegyük hozzá, hogy napjainkban bármely szubkultúra sokkal elfogadottabb. senkit sem fognak megruházni a rendőrök a farmerjük vagy a tarajuk miatt.

biztos ezért is van, hogy a fiatalok jó része (ez szigorúan statisztika) kipróbál valami cuccot. ezeknek egy része beépíti az életébe, használja valamire. és? a droghasználatnak (nyilván nem a szipuzásról és egyéb lassú öngyilkosságokról beszélünk) megvannak a maga szabályai. a szabályok megtartása esetén (megint csak statisztika) a könnyű drogok fogyasztása kevesebb kockázattal jár, mint az tömegközlekedés vagy a szénbányászat.

a hippiség - legalábbis számomra - többek között arról szól, hogy live and let live. szeretet, bizalom, tolerancia, elfogadás... persze mindenki azt gondol, amit akar (ill. amit tud :))). csak nem árt, ha ezt saját személyes tapasztalatból teszi. különben nem ér semmit. nekem az a személyes tapasztalatom, hogy egy könnyű drogokat fogyasztó egyén ezzel a szokásával önmagában senkinek nem árt. netán a lelke is fejlődik tőle valamelyest. ezzel szemben a hivatalos propaganda és az általa keltett előítéletek miatt üldözötté válik. kategorikusan, személyes ismeretség, személyes tapasztalatok nélkül. akár egy ilyen fórumon is. jó ez így? szerintem nem. szerintem a régi hippik sem estek egymásnak ilyenek miatt. peace.

más: a meszkalin (amit valaki kiemelt) kezdettől fogva a legkevésbé elterjedt drogok közé tartozik, ami azért is furcsa, mert meglepően könnyű hozzájutni. boldogulni már nem annyira. :)))

végül egy személyes: donovan / tyrannosaurus rex hatású freakfolk / blues zenéhez (sok-sok feldolgozással) konga vagy egyéb kézi ütőshangszeren játszó lényt keresek. bp. és környéke. holnap már késő. :)))

goya e-mail | 2006-02-19 20:24:22 | 305.
neked mindenről a drog jut eszedbe??!!
én mindenkivel szemben nyitott vagyok,igy elkerülhetetlen hogy ne találkozzak "ilyen-olyan" emberekkel,de eszembe sem jut megkülönböztetni a gyilkost a politikust a tolvajt az orvost az alkoholistát a kukást a jogászt a romát a csalót,és senki mást senkitől.a drogost se...


Előzmény: Ghosteus (302.)
Ghosteus e-mail | 2006-02-19 19:58:58 | 304.
Anois cá bhfuil goya?!
Kéti e-mail | 2006-02-19 13:43:59 | 303.
én meg nem nilatkozom...Tá mé ag dul go dtí …



Előzmény: Ghosteus (302.)
Ghosteus e-mail | 2006-02-19 11:37:50 | 302.
Oké, utazni én is szeretek...csak nem droggal...

Előzmény: goya (300.)
goya e-mail | 2006-02-19 11:22:37 | 301.
és szerininted honnan szoptam ki a gondolataimat

Előzmény: Kéti (299.)
goya e-mail | 2006-02-19 11:03:21 | 300.
nem tudhatod mi az igazság,ha nem a saját szemeddel látod,ezért jo utazni a világban és beszélgetni megismerkedni emberekkel

Előzmény: Ghosteus (298.)
Kéti e-mail | 2006-02-18 18:39:31 | 299.
figyu, te goya! nem lehetséges az, hogy csak tökéletesnek reklámozod magad??

Előzmény: goya (297.)
Ghosteus e-mail | 2006-02-18 16:29:58 | 298.
Nézd, a történeteket, amiket ismerek általában nem kis utánajárással szerztem meg. Mert érdekelt néha a lélektana a dolognak, de amikor megtudtam, egészen pontosan mi is történik...még a kereséssel is felhagytam.

Előzmény: goya (297.)
goya e-mail | 2006-02-18 16:08:51 | 297.
azok a történetek amiket te ismersz..de valaha utána is jártál..

Előzmény: Ghosteus (296.)
Ghosteus e-mail | 2006-02-18 13:00:58 | 296.
Tényleg nm tudom, mi a drog...de tudod mit? Nem érdekel, mert a róla szóló történetek vége általában szenvedés és halál.

Előzmény: goya (293.)
goya e-mail | 2006-02-18 12:15:16 | 295.
én nem gyűlölöm sem a nacionalistákat,se senki mást... bennem nincs helye gyülöletnek,csak szeretetnek,és megbocsátásnak hogy különb legyek...ez köztünk a különbség...és a gát elötted hogy a jo oldalon állj

Előzmény: Ghosteus (290.)
goya e-mail | 2006-02-18 11:42:14 | 294.
nacionalista nem vagy akkor mért van benned megkülönböztetés

Előzmény: Ghosteus (290.)
goya e-mail | 2006-02-18 11:41:16 | 293.
semmi köze a lelkibékének a drogokhoz.ezt te nem tudhatod mert azt se tudod mi az a drog. nem ugy nyilvánulok meg hogy drogozok,föleg nem mint az állat,de erről is írtam már... sok másban megnyilvánulok,ugymond mindenben... a meszkalinhoz végképp semmi közöm,és nem ez az ut a szabadság felé,de az a szabadság része,hogy mindenre lehessen lehetőséged: ne törvények szabjanak meg csomó mindent.én itt az életről beszélek, csak ti mindent a drogokhoz viszonyitotok...nem kell tiltakozni,én sem tiltakozok hogy ti nem csináltok ilyet... le vagytok ragadva és mindenből azt szűrtétek le pedig nem arról írtam...

Előzmény: Ghosteus (289.)
goya e-mail | 2006-02-18 11:34:05 | 292.
hallod te miről beszélsz?? semmi köze a lelki békének a drogokhoz,és azt se mondtam hogy drogozz.csak télleg ilyen érthetetlen vagy??te nagyon messze állsz attol hogy elfogadj másokat ha meg se érted mit mondanak... azért rágódunk,mert ilyet irsz hogy likvidálni,tudod egy hippi nem a drogok ellen harcol

Előzmény: Ghosteus (288.)
goya e-mail | 2006-02-18 11:27:48 | 291.
ha nem vennéd észre már nem arról volt szó. látod nekem végtelen türelmem van... ezt kéne nektek is megtanulni-mert mi lesz ha elfpgy a türelmed??..

Előzmény: Ghosteus (286.)
Ghosteus e-mail | 2006-02-18 11:19:02 | 290.
És kikérem magamnak, nem vagyok nacionalista...tulajdonképpen irtóztató a gyűlöletem a nacionalisták iránt.

Előzmény: goya (278.)
Ghosteus e-mail | 2006-02-18 11:17:53 | 289.
A lelki béke elnyerése nem pusztán a drogoktól függ! Mi nem drogozunk, ÉRDEKES MÓDON boldogok vagyunk! És nehogy azt mondd már, hogy te úgy nyilvánulsz meg hippiként, hogy drogozol, mint az állat...Kétinél az öltözködés a mérvadó, nálam főleg a zene...nálad a drog? Oké, nekem mindegy, ELFOGADLAK, ha ragaszkodsz hozzá, de szerintem vannak más módszerek is a szabadság, és a béke terjesztésére, mint a meszkalin!

Előzmény: Ghosteus (288.)
Ghosteus e-mail | 2006-02-18 11:14:54 | 288.
A meszkalin ellen való tiltakozásunk jogos volt, mert FIS egyből párhuzamot vont a hippik, és a drog között...na ezt próbáltuk elkerülni! Mikorra sikerült eltávolítanunk FIS-t a topikról, jössz te, és ugyanezt kezded el a másik oldaláról nézni: "drogozzatok, mert ez a legjobb módszer elnyerni a lelki békénket!"...mit mondjak, nem csoda, hogy Kétivel rádszálltunk...de FIS legalább felhagyott a témával, veled meg már egy hete ezen rágódunk...

Előzmény: goya (281.)
Ghosteus e-mail | 2006-02-18 11:12:34 | 287.
És tudod, miért mondom, hogy likvidálni? Mert más szavak egyszerűen nem jönnek a számra, ha rólad van szó. Rége srégen elfogadtam a világnézetedet, felőlem drogozz, holtramindegy nekem, én annyit kértem, hogy ne kürtöld már világgá! Nagyon nehéz teljesíteni? Problémát okoz? Mert akkor továbbra sem tudok mást mondani, mint hogy nincs gyűlöletesebb ember, mint a drogos, aki reklámozza a káros szokásait! Szóval nagyon kérlek, elég legyen, és akkor mi is abbahagyjuk, ígérem.

Előzmény: goya (284.)
Ghosteus e-mail | 2006-02-18 11:05:17 | 286.
Jaj, goya...elfogadnálak én, ha végre tényleg leszállnál a témáról...a mi érdekünkben, hogy ne legyenek "személyiség-torzulásaink"...megtennéd? Hálásak volnánk...kezded már túlzásba vinni a dolgokat...nagyon kérlek, hagyd abba...oké?
MERT HAMAROSAN KÖNYÖRÖGNI IS ELFOGY A TÜRELMEM.


Előzmény: goya (285.)
goya e-mail | 2006-02-18 10:01:53 | 285.
és tudom hogy nem te nem fogadtad el a világlátásomat hanem ghoesteusz..

Előzmény: Kéti (283.)
goya e-mail | 2006-02-18 09:52:33 | 284.
én teljesen elfogadok minden.veled már nem is volt semmi eltérésünk. ghoesteus mond ilyeneket hogy likvidálni...én nem beszélek róla de nem kéne ilyeneket irnia g.nek hogy likvidálni,meg hogy ne is ejtsem ki számon..ez baromság. olvass vissza egy kicsit mit irtam arrol hogy szerintem ki a drogos és ki nem... semmi köze a drognak a boldogsághoz kicsikém,gratulálok hogy anyuci megveszi neked a hippiruhákat,én ugy öltözöm amilyen,örülök hogy nem vagy süket és hallod a zenét,ez tök jo,csak ez nem erről szol,de te még nem találkoztál,ennyi idősen nem találkozhattál a jelen problémáival,ami már nem háború.... és igen,a szeretet az fontos,és hiányzik, de rengeteg más dolog is van ami tönkreteszi a természetes életet,kiválasztódást,amiről neked fingod se lehet,mert nem éltél annyit hogy lásd, és nem tanúltál annyit hogy alapdolgokat tudj. 15 évesen mindenki kiröhög hogy ilyeneket irogatsz,semmi hatást nem váltasz ki emberekben, az hogy vered magad a saját korosztályodnak az egy nagyon szép dolog,de én látom a társadalmi kötöttség okozta emberi szabadság hiányt és személyiségtorzulásokat is,amit nem az iskolában fogsz tapásztalni,hanem olyan helyeken,ahova ugy jutsz el,hogy ezek ellen teszel... márpedig nem tudom hogy valaha is gyakoroltad e a passzív ellenállást azon kívül hogy hirdeted a dolgokat,mert attól hogy hirdeted csak hallják,de ezt életmodban is meg kellene mutatni, persze te koncentrálj inkább a tanulásra még egy jo darabig és hagyd meg ezt a nagykorúakra..

Előzmény: Kéti (283.)
Kéti e-mail | 2006-02-17 22:58:48 | 283.
tudod mit modok erre? hogy tipikusan az az ember vagyok, aki mindekit elfogad...nem számít a stílus...nekem még plázacicus barátnőm is van, meg olyan pasi haverom, aki rózsaszínben jár...és??elfogadom őket...meg mindent elfogadok...nem az elfogadással van a gond...hanem azzal, hoy ez a téme hidegen hagy. Maeglértél rá, igy belegondoltam milyen életed lehet...nem tom...nem ismerlek...ha igy folytatjuk nem is foglak megismerni, mert csak a drogról tudsz beszélni...idősebb vagy, mint és...és akkor mi van? te is voltál fiatal...én is leszek idős...ha megérem természetesen...azzal van a gond, hogy te kitartasz az élláspontod mellett, s nem fogadod el, hogy ez enegm nem érdekel...de én el vagyok...hisz mit tudsz te rólam??ülök a szobámban, s csak nyafogok...ja...a fészkes fenét...hippinek tarto magam egy bizonyos szinten...hippisen öltözöm, hirdetem a peace and loveot...60-as évekbeli zenét hallgatok...és stb...de tudod a hippiket azért itélték el, mert drogoztak...s tudod mért tűntek el a felszínről? mert a legtöbb meghalt a drogban...te lehet tudsz mértéket tartani...vagy mit tom én...mert egyszer azt állítod, hogy drogozol, egyszer azt, hogy nem...ellentmondsz magadnak...de sebaj...azt mondom, hogy legyél boldog, ma én is az voltam/vagyok.Éld az életed-mint mindenki más, dolgozz-én nem dolgozom, mert nyafogok...15 éves csitri vagyok...jajajaja...aztán azt mondom hirdesd a peace and lovet, meg miegymás...de szerintem ne rsklá,ozd, hogy mi a véleményed a drogokkal kacsolatosan...mert itt csak Laederrel irogatunk...de ha valaki más bekukknt ide(mondjuk a többi nyafogó 15 éves társaink)akkor ők hanyatt homlok fognnak menekülni)elhiheted nekem...mert lassan ott tarunk, hogy igen...a drog egyre népszerübb...kik körében? azokéban, akik nem találnak más boldogságot...de szerncsére még mindig többen vagyunk, akik megtalálják szerek nélkül is...ugyhogy szerintem ne ásd el magad...

Előzmény: goya (282.)
goya e-mail | 2006-02-17 22:41:10 | 282.
he-he

Előzmény: goya (281.)
goya e-mail | 2006-02-17 22:39:46 | 281.
ne legyél ideges árt az agyban lévő neuronok összeköttetésének és rontja a felfogásod gyorsaságát. ti logtok rajta.hát hagyjatok már ezzel. engem nem idegesít hogy kattogtok, ugy hogy téged se kellene,ha jol emlékszem még nem is tudtam erről a forumról mikor ti már tltakoztatok a meszkalin ellen:szoval ha hallani nem akarod mért hirdeted.nem viselsz el ellenvéleményt? hogy akarsz igy békét,minden ember nem lehet olyan mint te,tehát kénytelen vagy a békéhez megtanúlni a másikat elviselni

Előzmény: Kéti (279.)
goya e-mail | 2006-02-17 22:31:00 | 280.
egész nap mentem és csináltam a dolgaimat, én nem csak irogatok-teszek is a dolgokért , nem a szobából panaszkodok...

Előzmény: Ghosteus (275.)
Kéti e-mail | 2006-02-17 22:28:06 | 279.
figyu! én tökre elfogadom, hogy te drogozol, vagy nem drogozol...engem csak az csaszeget kurvára, hogy nem bírsz erről lekattanni...tökre beléltem magam, hogy milyen életed lehet, mert belegondolta, s megsjnáltalak, de ezek szerint nem kell...egyébként meg nem gyűlölök senkit sem...másfél évig azt hittem, hogy egyik tanárom utál engem, mert másképp viselkedett velem, mint másokkal...s én imádtam őt...felfogtad? aztán kiderült egy személyes beszélgetésünk után, hogy nem utál, sőt nagyon is kedvel, csak mivel tamár ezt nem mutahatja ki...NEM UTÁLOK ÉS GYŰLÖLÖK SENKIT SEM:MINDENKINEK ELFOGADOM A SAJÁT VÉLEMÉNYÉT...KETTŐNK KÖZÜL TALÁN TE VAGY AZ? AKI NEM HAJLANDÓ BELETÖRŐDNI ABBA, HOGY NINCS GYOMROM AHHOZ, HOGY A DROGOKRÓL BESZÉLJEK, ÉS IROGASSAK EGY TPOIKBA HETEKEN KERESZTÜL!!!ÉRTVE VAGYOK?????????MERT HA NEM ELMAGYARÁZM KIVCSIT HOSSZABBAN, DE AKKOR KIJÖVÖK A BÉKETŰRÉSEMBŐL...INNENTŐL MEG NEM SZÓLALOK MEG, HA NEM VÁLTUNK TÉMÁT!!!NA CSÁ!!!

Előzmény: goya (278.)
goya e-mail | 2006-02-17 22:19:18 | 278.
nem értem ma rá irni. őőő szerintem... én a szabadság alatt azt értem hogy a természettel tökéletes harmóniát próbálsz létesíteni.ha valaha is megfigyeltétek volna ezt,látnátok hogy az állatok is ezt teszik.és ez csodálatos. én nem szólok egy rossz szót se a világlátására valakinek.tisztelem,iszom szavait,és elgondolkodok rajta,elképzelem milyen élete lehet. beleélem magam abba amit mesél, és nem az előítélet hanem az ismeretség számít. ez a likvidálni ilyen nacionalista hangzású.ne mondja magára egy ilyen ember azt hogy hippi. az élőítéletek negatív érzéseket adnak,a negatív érzések gyűlölethez vezetnek,a gyűlölet gát a boldogság felé,ezeket áttörni meg kell tanúlni példát mutatni és ha gyűlöl tegéd valaki mutasd meg neki hogy te nem haragszol,nem kívánsz neki rosszat,és ne hagyd hogy ezekkel negatív érzéseket keltsen benned,mert gátol a boldogságban. szó sincs itt drogokról,maga a tény,hogy eldönts TE MAGAD hogy mit és hogyan kívánsz csinálni és elfogadd hogy mások hogy élnek...

Előzmény: Ghosteus (277.)
Ghosteus e-mail | 2006-02-17 21:54:35 | 277.
Whöhehehehehehehehehehehe

Előzmény: Kéti (276.)
Kéti e-mail | 2006-02-17 21:03:57 | 276.
Ne piszláld szegényt...biztos most nem tud gépelni...szegénykém...

Előzmény: Ghosteus (275.)
Ghosteus e-mail | 2006-02-17 19:58:47 | 275.
NA, MI AZ, goya? ELFOGYTAK AZ ÖTLETEID?!

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.