Click to Visit
Rock - Új zenekarok
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

DREAMAN e-mail | 2008-03-24 19:14:34 | 6.
Heló mindenkinek!Jókat akarsz zenélni?Itt a helyed!;)...Nógrád megyében Nőtincs közelében(max.50 km-re lehetsz Nőtincstől)szeretnék egy bandát alapítani!Szóba jöhetnek Vác környékiek,Szob környékiek,de még budapesti emberek is(na meg aki 50km-en belül van:P)!Pontosabban keresek énekest,ritmusgitárost,basszgitárost és dobost!Ebből következik,hogy én szólógitáros vagyok!Az alábbi fajta zenéket képviselem:KoRn,Metallica,Slipknot,System of a down,Guns n roses,és még sorolhatnám.Magyarul a HEAVY,és NU METAL-t képviselem,és remélem ti is akik jelentkeznétek hozzám!;)..Ha érdekel a dolog akkor vegyél fel msn-re(nammindegy@hotmail.com)és beszélünk!Jah és persze a követelmények:legyen felszerelésed,értsél valamennyire a hangtechnikához mert én nem nagyon értek sajna:S,legyen egy kis tapasztalatod,de nem kell profinak lenned,és az énekesre rábízom,hogy milyen hangnemben énekel,de én nálam előny ha az illető tud hörögni!Tapasztalatom van mert már voltam bandában és koncerterztem!VÁROM JELENTKEZÉSETEKET!Főleg 15-18 éves emberekét!Jah és még annyi,hogy bárki lehet csaj,csakaz énekes ne,de minél több a fiú annál jobb;)

felkelok e-mail | 2008-03-15 14:48:47 | 5.
Pápán és környékén dobost keresünk!

Dobszerkó szükséges.
Induló punk/rock zenekar.
Próbatarem van.
E-mail:dani@szomszedgyerek.hu

kakapanna e-mail | 2008-03-12 09:55:22 | 4.
kurva anyádért irod be mindenhova
Dávid -FaF e-mail | 2008-02-27 13:32:53 | 3.
Dobost és basszusgitárost keresünk!


A Fejjel a Falnak nevű egri zenekar dobost és basszusgitárost keres!
próbahely adott Egerbaktán! Lényeg hogy legyen koncertképes cuccod!
ha kiváncsi vagy ránk, katt ide -> http://www.myspace.com/fejjelafalnaksound

skap87@freemail.hu

dead soul e-mail | 2004-10-05 20:13:06 | 2.
tik csak így akusztikusba nyomjátok?

Előzmény: Grizon (1.)
Grizon e-mail | 2004-10-05 14:48:05 | 1.
Hali!
Elkészült a Tűzliliom nevű formáció első klippje, ahol csekélységem a basszer...meg lehet tekinteni a www.tuzliliom.gportal.hu oldalon...ez nem kérés, kötelező...


1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.