Click to Visit
Rock - az élet SZÉP
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  

kakapanna e-mail | 2006-11-15 18:07:46 | 40.
és ez így is marad

Előzmény: Pirospont (39.)
Pirospont e-mail | 2006-11-15 17:06:22 | 39.
nekem most kurvára nem szép!!!!!!!!!!!
='((((((((((((((((((((((((((((((((

hajnalige e-mail | 2006-11-14 20:34:42 | 38.
na látod

Előzmény: Arrunzon (37.)
Arrunzon e-mail | 2006-11-14 20:34:14 | 37.
de vmenyire igaz.
Arrunzon e-mail | 2006-11-14 20:33:27 | 36.
Szerintem ez nem a politika helye!!!!!!

Előzmény: hajnalige (35.)
hajnalige e-mail | 2006-11-14 20:32:17 | 35.
jövőre a te véleményed is meg fog változni.Gyurcsány apád tesz róla

Előzmény: Arrunzon (33.)
rockerzsuzsi e-mail | 2006-11-14 20:30:55 | 34.
Ezzel egyetértek.
:)


Előzmény: Arrunzon (33.)
Arrunzon e-mail | 2006-11-14 20:28:41 | 33.
Nem minden szép az életben de jónak/elviselhetőnek nevezhető.
hajnalige e-mail | 2006-11-14 19:13:56 | 32.
neked ez szép szép a faszt

Előzmény: verus (31.)
verus e-mail | 2006-11-14 17:38:14 | 31.
húú de rég járt itt látogató... de mindegy AZ ÉLET SZÉP ;))
Pirospont e-mail | 2006-04-19 05:14:27 | 30.
Nem-nem. Guzi Zsolt. Mert én pécsi vok. (remélem ő nincs a fórumon) :D

Előzmény: Kishülye (28.)
Sz_Nita e-mail | 2006-04-18 18:10:24 | 29.
Köszi!! :) Ez jól esett!!!!
Fogjunk össze a fiúk ellen! :) de persze vannak rendes fiúk is, csak az a baj, hogy nagyon ritka.
részeg?? hova keveredtél te? :)


Előzmény: Kishülye (27.)
Kishülye e-mail | 2006-04-18 05:39:45 | 28.
Hy pirospont!Nem írtad el véletlenül a Gutit?Mer akkor ismerem!

Előzmény: Pirospont (15.)
Kishülye e-mail | 2006-04-18 05:35:30 | 27.
Hé ne keseredj el!Majd egyszer te is leszel fent ha most nem mennek a dolgok!Ezt szerintem mindenki átéli!Én is lelkibánatos vagyok!De nem 1 lány miatt hanem egy hím nemű személy miatt!Nekem is vanak rossz napjaim múltkor pl mgint megtalált 1 hülye részeg állat!Még volt pofátlan elkérni a számom!Na tudja mikor!

Ui:Mondujk én akarok psichoanalitikus lenni!Na szép!


Előzmény: Sz_Nita (26.)
Sz_Nita e-mail | 2006-04-14 18:39:37 | 26.
hát, egy fiú. szóval neked jó, mert "találtál" egy lányt. közben én meg egyre jobban elveszítek valakit, akit igazából még szeretek.. most már valamennyivel jobb, de szerdán nagyon ütött.
de köszi a kérdést.


Előzmény: Dark Lord (25.)
Dark Lord e-mail | 2006-04-14 13:37:00 | 25.
miért most mi a gond?

Előzmény: Sz_Nita (20.)
verus e-mail | 2006-04-13 15:37:33 | 24.
azért mindíg van vmi szép :)) például az is, h ilyen sokan írtok, de tényleg, tök jó írjatok csak!!! :)) ja, és soha ne felejtsétek el: "a rossz után csak jó jöhet" :)
semmi gond Anita, túlélem :)

Sz_Nita e-mail | 2006-04-13 11:49:26 | 23.
khmm.. :)
sickorchid e-mail | 2006-04-13 10:59:20 | 22.
Hát igen,az ehhez hasonló traumákat biztos nem könnyű kiheverni!!!!!

Előzmény: Kishülye (21.)
Kishülye e-mail | 2006-04-13 06:13:05 | 21.
Hát szerintem nem szép!Múltkor az énektanár azt mondta,hogy szöszi!(oké tényleg szőke vok)és elkeztem vele vitatkozni!Erre engem csesztek le!
Sz_Nita e-mail | 2006-04-12 19:22:37 | 20.
tök jó neked! :) nekem most nem valami szép... :( de mindegy..
nem, még nem olvasom, nem akarom még nem lesz meg az első.
egyébként bocs a délelőtti miatt. nem akartalak megbántani. bocs!! szar minden és nem tudok már magammal mit kezdeni.. tényleg ne haragudj.

Dark Lord e-mail | 2006-04-12 16:34:57 | 19.
neh már csak ti szeressétek az életet hanem akkor már én is....imádom főleg h most összeismerkedtem egy naggyon aranyos és nem mellesleg szép:) csajjal...meg most megy minden.....szal én is virulok..:D:D:D:D

"az élet szép de én még szebb vok..":D:D:D:D
"don't worry be happy"...D:D:D:D

verus e-mail | 2006-04-11 16:52:04 | 18.
na hali :) olvasod már a vámpíros cuccot?? remélem holnap meg lesz az első rész is ;)
Ja ezt el is felejtettem, német órán az of kérdezte, h hol vannak a Kocsárék, és mondta, h vmelyik 10.osztályban is van egy csávó aki egyik nap van suliba, másik nap nincs, a Skoda meg beszólt, h biztos a kis SZÉP :)))

Sz_Nita e-mail | 2006-04-07 05:41:57 | 17.
na mizu? írjatok már!! :) tök unalmas így egyedül.. :(
Sz_Nita e-mail | 2006-03-26 16:27:10 | 16.
Tes?? :) ki az? és te ki vagy? egyébként tök jó, hogy beírtál! :)
Pirospont e-mail | 2006-03-25 18:34:39 | 15.
Szép... mondjuk! Még szebb lenne, ha a Guzival is minden szép lenne... ööö... ismeri valaki?:-D
Sz_Nita e-mail | 2006-03-24 07:29:48 | 14.
hello!! :D
hú, de rég írtam már ide.. de igen jó!! :)
majd írj te is Vera!
néztem a wicketet meg az f1et,de nem írtak már vagy fél éve.. :)
na szia

verus e-mail | 2005-02-13 17:39:00 | 13.
gondoltam felnézek már ide is, már csak azért is, h ne az uccsó oldalon legyünk:)
meg...hát nem írt, mindegy úgyse fog...asszem kb már 4db Szabina van. "tök jó:)))" /ugye el tudod képzelni, h mennyire örülök:))/
na de nem szemétkedek, mert rájöttem, h egyátalán nem szeretem meg semmi!!!:)
viszont neked nagyon, nagyon jó lesz a hétfő, a csütörtök és a péntek, ja meg életed összes többi napja:)
"na most mást nem jut eszembe"
a metal legyen veled

verus e-mail | 2004-12-28 17:43:03 | 12.
szia csajszi!!!
olyan 5letem van...:DD de meg szeretném csinálni, igaz icsit lehetetlenül hangzik, meg csak 12.után jöhet szóba, de mindegy;) Mondjukaz még egy jó kérdés, hogy jóban leszünk-e "velük"... szal arra gondoltam, h =mi négyen:DD= elmegyünk kocsival, Svájcba a Bodon tó mellé snowboardozni. Na milyen?:)) hú..ha meg tudnánk csinálni, akkor az élet igazán szép lenne, SZÉP nélkül is!!!;)

ja, még nem voltam sehol, szal nem tom mi van, de remélem írtak, mert ha nem...akkor "oda nyerítek":DDD ááá, de lehetetlen... na tudod mik!!!! annyira játszanak, h lehet már totál kevernek mindent!!!! na mindegy is, már nem folytatom, mert csak felidegesítem magam, meg téged is... de ne is gondolkodj rajta, úgy is szeret!!!:) Látod, neked szép az élet!!! csak azért nem SZÉP, mert még valaki(K) félreértenék;)))))
na majd még írok, szia

Sz_Nita e-mail | 2004-12-15 07:46:34 | 11.
szia.
ha belegondolok, hogy most ti dogáztok... :/
a Putyival vagyunk! :) ő is netezik! a freemailjében van! kapott valami képeslapot is. (egy mikulás ugrál össze-vissza! :) )
a Norcsinál?? a Norcsinak?? Jesszus!!! :))
majd nézd meg a sotetut.hu-t!!! ne kérdezd miért, csak nézd meg!!
na majd még később...


Előzmény: verus (10.)
verus e-mail | 2004-12-14 12:41:23 | 10.
na haly:)))
Tegnap voltam a Norcsinál!!!;)nem hiszed el, mit láttam!!! Össze volt cuccolva!!! Terepszinű hátizsák, mellény:) De most kapaszkodj: BOMBER dzseki!!!! fekete!!! na mondom te is SZÉP vagy:))
Ja és már nemtom hányszor mondtam, de most bizti nem megyek netre legalább 10000000évig!!!!
Nemtom most miért hisztizik, de ááááááá!!!!
Inkább örülne, h vki oglalkozik vele:))))
majd írok még...

Sz_Nita e-mail | 2004-12-10 17:31:45 | 9.
Hmmm?! hol is kezdjem?
na voltam intermailbe!!!! :) 11 fele próbáltalak is hívni, de nem lepődtem meg, hogy nem vetted fel! :) igazából csak azért, hogy buzdítsalak, hogy tényleg odamenj, meg minden, meg hát unatkoztam is. elolvastam a "n. l. b." -ét is!! aszzem az volt a legjobb, hogy "gondoskodó"!! na ez nagyon tetszett!! :D
na hát amit meg a maiden írt!! :> mondtam én, hogy szeret!!!!
na és képzeld; 13h fele nagyba takarítok, mikor smst kapok. :) soha nem találnád ki, hogy ki írt! az Albert, hogy mi van velem!! én csak lestem, de nagyon jol esett! kicsit fura volt, mert kb nyelvtan óra közepén küldhette. na de mindegy.
na és ami nagyon fontos: akkor szombaton megyünk bejglire??? én már mérgemben azt mondtam anyának, hogy nem megyek, de azóta történt már egy csomó minden. szal én mék, ha te is! meg mostmár nem is aggódom, hogy ott lesz a maiden, és egyedül hagytok, mert ott lesz apám munkatársa is, azt majd el leszek velük. tök jó fej, meg a headbangeröm is nála van! :)) szal majd lesz valami.
asszem holnap felhívlak, hogy mi volt a suliban, azt majd még beszélünk!

verus e-mail | 2004-11-17 07:59:33 | 8.
Bocsi a tegnapiét, de még nem tudtam felfogni szal bocs!!!!!!!!!!! Meg hát örülök én neki, h azt mondta, h aranyos vagyok:) de a kacsa úgy gondolkodik, h ha nincs Sz akkor... (tod ha nincs más Albert is jó) :(
Szerintem a JanCS SZÉP fejet vágott!!!!!
A Az élet SZÉP(t. l.) tuti tudja, amit tud, de azt nem, h Az élet SZÉP!!!!!
Na majd ma!!!! Ha nem lesz ott a lángnyelves bakancsával...megverem!!!! aztán SZÉPeket mondjál ám neki, ő meg mégSzebbeket!!!!!:)

Sz_Nita e-mail | 2004-11-14 15:42:20 | 7.
ááááááááá!!!!! az előbb voltam honfoglalón és megnéztem a JanCSot. és képzeld, elolvasta a "levelet"!!!!:))) de nem válaszolt. :( hát ha mi hétfőn találkozunk!! :/ juj. na mindegy. kíváncsi leszek a fejére! :)

kék??? :DD hmmm... :))) a barna meg a kék jól mutat!!! :))) mármint együtt. :)
egyébként olvastam a mélt. majd neked is válaszolok egyszer, meg olvastam "azt" is. :)) miken nem gondolkodnak?? :) de nem is csodálkozom, mert elvetted az eszét! :)

láttam!! :)) tök röhelyes, ahogy próbálja eltitkolni, amit... szal tod. :)) olyan, mint ha a megmagyarázhatatlant próbálná megmagyarázni! :)

értem igen. de mindent tud, vagy csak tudja, hogy mi tudjuk??? :)))

nah Szabina... :) hírtelan nem a Faragóra gondoltam. :)


Előzmény: verus (6.)
verus e-mail | 2004-11-13 17:16:01 | 6.
ááá...még hogy van bennem mersz:))) te beszéltél rá meg minden, csak neked köszönhetem az egészet:) és nagyon köszönöm is!!!:) Látod " az élet SZÉP" amugymeg még mindíg nem fogtam fel, h beszéltünk!!!!
Már az előbb majdnem sírtam azon, h egyedül voltál!!! még olvasni is rossz volt!!!! de sokat gondoltam ám rád:) amúgy olyan kék szeme van, amilyet sztem te még nem láttál, de még énse!!! egyszerűen annyira kék...
remélem láttad az előbb amit én tod az irodalom death-on amit írt az izé a "kendős csajnak a sportarénában"na még az a titkolózás...
Maiden tudja, h mi tudjuk "az élet SZÉP"/t.l./
remélem érted:)
"Az életben legjobb fiatalnak lenni,
Mindennek örülni, s vidámnak lenni,
Ha sírnod kell, akkor is nevess,
Ne gyülölj senkit, s mindíg csak nevess!"

ezt március 20.án írta a Szabina, szal asszem 17.én Szabadszálláson volt az emlékkönyvem:)

Sz_Nita e-mail | 2004-11-12 16:50:47 | 5.
ezt egyszerűen nem fogom fel!!
hol is kezdjem???
1. írt a dávid!!! 16. na mondom ajánlom is! :) lehet mindjárt küldök neki képet, de mire leszedem a g-portálról!!! jaj.

2. Sanyi!!! azok a segfej barátai!!! majd hétfőn elmesélem, mert... ááá.

3. "délelőtt"!!! nagyon örülök, hogy megtetted!!! azé van benned mersz! mostmár bevallhatom, hogy én soha nem mentem volna oda. vagy ki tudja. de szerintem nem. amikor elmentem annyira boldog és büszke voltam, aztán egyre szomorúbb. annyira rossz volt egyedül. a buszmegállóban is annyira féltem. magányosan, csak néhány..., szal tod mivel...

4. Amerikai szépség. szegény anya. :) egyedül néztem, de anya is benn volt, szal amikor űzték volna az ipart, beszólt, hogy nem látom, hogy 18 éven felülieknek van??? na mondom, de látom. olyan fura egy film. főleg a vége. már szinte féltem. pedig már láttam, és tudtam, hogy mi lesz a vége, de akkor is. na mindegy.

5. van olyan oldal, mint amit a maiden mondott!!!!! de ne tudd meg!! az a második!!! na de majd elmagyarázom!

na szia!!

Sz_Nita e-mail | 2004-11-11 18:34:02 | 4.
:))) tudom, hogy örülsz, és hidd el, hogy tiszta szívemből remélem, hogy megteszi!!!! sőt! biztos, hogy megteszi!!!! annyira boldog vagyok!!!!
nekem is megjött a rendelés!! apa vette át, de nem akarta, mert a borítékon halálfejek, meg ilyenek vannak! :))) jól le is lettem baszva!! :(( meg a Sanyinak se tetszik, de hát nem is kell!! ha neked jó, akkor nekem is! és tod min lepődtem meg? anyának is teszett, vagyis inkább csak nem volt vele semmi baja!!! :))
a headbangerben nem volt, de a hammerban igen! mindkettő!!! majd kitalálom még, hogy melyik! ;)
áááá. kibaszott boldog vagyok!!!!!!!!!!!!! nemis boldogság ez. annál sokkal jobb!!!


Előzmény: verus (3.)
verus e-mail | 2004-11-10 20:53:25 | 3.
Örülni fogsz!!!!:megérkezett a GOTHICA kazi NEKED!!!!!!!tudod, amit a hammerból rendeltem. Biztos vagyok benne, hogy nagyon tetszeni fog!!!! már alig várom, h odaadjam!!!!!:)
_ha valaki szép, attól még nem biztos, h SZÉP; de ha valaki SZÉP, akkor nem biztos, h szép. :))
De hát ma... még nem fogtam fel, de mind1!!!
A Maident szinte nem is láttam,vagyis csak hátulról, a kacsa előttem van, de lehet csak a kép miatt, aki eszem be jut még "az élet SZÉP" de csak a gothicos, a 100-91 egyiksem volt ott, asszem. A Daninak meg csak jár a szája!!:)azt se tudja, mit beszél!!! Arra gondoltam, h az a bakancs túl sárgás, mármint,h nem vörös szal sztem az a bakancs az a bakancs. A Peti újságjában nem volt bakancs ugye? mármint abba amit a Szabinának adott.
Na akkor SZÉP álmokat!!!!:)))))))

Sz_Nita e-mail | 2004-11-05 19:37:40 | 2.
Szia.
igazad van, hogy Szép nélkül is szép az élet, de azért Széppel mégszebb! ;)
nagyon örülök, hogy megkaptad a levelet, már azt hittem, hogy soha nem ér oda! ;)
hát igen Szép volt, de én inkább már a bakérmentét "olvasgatnám"!!! ;)) sacc/kb a Sanyi csak 4szer volt a héten Miklóson, de Csesz-ett hozni! :) na, de majd meg lesz hétfőn!


Előzmény: verus (1.)
verus e-mail | 2004-11-05 18:52:42 | 1.
Szasz;)!
a témához: az élet nem csak azért szép, mert Szép; néha vannak olyan pillanatok amikor Szép nélkül is szép:))) na de komolyan, nem lehet mindíg a dolgok rossz oldalát nézni, hiszen akkor nem lenne semminek értelme, mert minden rossz lenne. most nem tudok normális dolgokat írni, de azért majd igyexem!!!
nagyon örültem, annak amit küldtél!!!!:))bár bevallom egy kicsit rosszul esett, úgy a név láttán, de szinte jobban örülök, h te írtad:) most is össze-vissza röhögök meg egész nap is...ááá biztos jól érzi magát:) lehet a Bvel:(
a levélnek is nagyon örültem "ám"!!! jut eszembe: elolvastam amiket "anno" írt a Csesz:) fú...hát
"de azért tudott ő Szépeket írni"
pl:"A holdra néztem, és ilyenkor az ember valami SZÉPre gondol, én rád:)"
"Jó hogy féltelek te!!!nagyon bírlak!!!"
Na... szal az élet SZÉP!!!!! csak nem mindíg, bár ez rajtunk is múlik!!!


1  2  3  4  5  6  7  8  9  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.