Click to Visit
Rock - Mit szeretsz a pogóban???
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  

stevie e-mail | 2005-01-10 16:40:28 | 16.
Ja, én is tudom. De úgy baszta a csőröm. Bár ahogy elnézem, jól sikerült leugatni, azóta be se tette ide a lábát. Most hogy ezt írtad, mosolyt varázsoltál az arcomra, egy ilyet= :)

Előzmény: ArG (12.)
ArG e-mail | 2005-01-08 13:13:36 | 15.
..fog (ezt kihagytam)

Előzmény: ArG (14.)
ArG e-mail | 2005-01-08 13:12:37 | 14.
Bocsi, de azt a topicot nem tudom megnyitni, már kvára idegesített, de csináltam egy "Folyt. történetet2"-őt és lécci oda írj Te is, mert nem tudom mi van a gépemmel, de ha rámegyek az eredetire azt írja ki, hogy a "kiszolgáló nem található".Tudod milyen idegesítő, ha asaját topicod nem tudod megnyitni??? Na, de remélem, most már menni...


Előzmény: Sziquinho (13.)
Sziquinho e-mail | 2005-01-07 23:43:21 | 13.
Ehh hát nem is tudom...
Mit szeretek a pogóban? Most már nem sok mindent... Régebben igen, de akkor zúzósabb dolgokat hallgattam, megvolt bennem a vágy, hogy tomboljak. Azért jó kis nosztalgia volt decemberben valamelyik nap voltam 1 haveromék koncertjén (HC-zenekar) a Kék Yukban, és ott pogóztam egy nagyot, csak úgy, a régi idök emlékére :).
De mostmár elkényemesedtem, és jobban szeretek (meg állítólag tudok is :D) táncolni, lightosabb, diszkósabb zenére, r'n'b-re, mittudomén. Mostmár nem vonz annyira, hogy izzadtan zúzzam a jónépet miközben a fejem fölött a zenekar tépi a gitárokat... jó feeling de ez a korszakom már elmúlt.

/OFF:
ArG, miért nem írsz a "Folytasd a történetet"-be? Kellene némi ihlet hogy tudjam folytatni én is ;!
OFF Vége/


Előzmény: ArG (12.)
ArG e-mail | 2005-01-06 18:42:02 | 12.
Nyugi stevie! Már elment...és különben sem érdemli meg, hogy felhúzd magad rajta! Elég egy szánakozó-kesernyés mosolyt vetni rá!

Előzmény: stevie (11.)
stevie e-mail | 2005-01-05 15:52:53 | 11.
Egyébként meg ha punk vagy, akkor tudhatod, hogy ha a punkzene legalább annyit köszönhet a rocknak mint fordítva (lásd pl. Iggy Pop). Bár nem tudom ismersz-e ilyen alapokat, esetleg G.B.H., D.R.I., Suicidal Tendencies - vagy max, Sex Pistols és modern "punk" a la Prosectura meg hasonlók? Mert ők inkább egy vicc.

Amúgy nem szeretem az operát. De még egy hasonló beírás és úgy seggbe baszlak, hogy kivágod a magas C-t.


Előzmény: Kurdt (4.)
stevie e-mail | 2005-01-03 16:09:01 | 10.
Lehet hogy ugyanarról beszélünk. Csiga bácsi már 26, kecskeméti és régen a JATE-ra járt, itt végzett programozóként. De igazából a Károlyi Mihály kollégiumban ismert figura (bár ha jobban meggondolom, a TTK-s gólyatáborból is).

Előzmény: bloghthor (6.)
stevie e-mail | 2005-01-03 16:05:17 | 9.
Szeretkezz édesanyáddal análisan.

Előzmény: Kurdt (4.)
Stradlin e-mail | 2004-12-31 11:40:31 | 8.
Hát én azóta nem szeretem, hogy 1x 1 koncerten betört 1 barátnőm orra...na meg elég ilyesztő fazonok verekedtek...az már nem is pogó volt!
darkmystery e-mail | 2004-12-30 20:44:22 | 7.
nemszeretem
bloghthor e-mail | 2004-12-30 18:32:12 | 6.
Egyik osztálytársamtól én is hallottam valami csiga nevű fazonról.

Előzmény: stevie (3.)
ArG e-mail | 2004-12-30 13:15:00 | 5.
kicsit korlátolt vagy...

Előzmény: Kurdt (4.)
Kurdt e-mail | 2004-12-30 01:59:43 | 4.
Én 1 PUNK vagyok! Faszom steviebe mi a faszt képzel, hogy a skinhead köcsögök pogozhatnak? A punkok találták ki az egészet! A rockerek csak headbangoljanak vigan, stevie meg takarodj az operába BAZD MEG!!!!!!!!! A legjobb a pogoban a TOMBOLÁS ÉS A SZBADSÁG
ÉLJENEK A PUNKOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stevie e-mail | 2004-12-20 16:03:34 | 3.
két hete csütörtökön koleszbulin a Lila libára (L'art pour L'art) olyat pogóztunk Csigával (aki egy állat) mint disznaj!
A pogó olyan a metálos-rocker rétegnek, mint pl. a funkysoknak a rázás meg a lötyögés. Mi így érezzük jól magunkat miközben a kedvencünk szól.
(Azért egymásra vigyázzatok! Ne az legyen a cél, hogy minél jobban összeverjük egymást.)

ArG e-mail | 2004-12-03 16:57:20 | 2.
Pontosan!:) Teljesen egyetértek és nem is tudom mi más lehetne még benne jó...

Előzmény: Nightqueen (1.)
Nightqueen e-mail | 2004-12-03 09:39:18 | 1.
Azt szeretem, hogy teljesen szabad vagyok, senki és semmi nem zavarhat meg. Imádom, hogy egy fárasztó hét után minden dühömet és fáradtságomat kiadom magamból. Na, meg persze a zenét, és a nagyon jó zenekart, aki ezt a jó hangulatot teremti.

1  2  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.