Click to Visit
Rock - N I R V A N A
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  

Kurt 4ever e-mail | 2006-07-12 07:00:17 | 171.
köszi:$....tudod:igyekszik az ember :DDDDamugy is én csak cuki lehetek :)))))
Pirospont e-mail | 2006-07-11 20:15:50 | 170.
ciamia Tobi xDDDDDD cuki volt ez a hozzászólásod. xDxDxD

Előzmény: Kurt 4ever (169.)
Kurt 4ever e-mail | 2006-07-11 19:34:01 | 169.
anyád..nirvana forever,,szia pirosom
Pirospont e-mail | 2006-07-07 13:04:20 | 168.
ha ennyire utálod a rockot, (amibe nem értek egyet) akkor minek írsz ide?? nem fox hiányozni senkinek...

Előzmény: 888888 (167.)
888888 e-mail | 2006-07-05 16:43:57 | 167.
Akkor azt kell irnom hogy a nirwana wgy nagy szar az össze rock szarral 1űt.
Éljen a techno


Előzmény: rockercsajj (165.)
Dodus e-mail | 2006-07-05 16:41:31 | 166.
szinténzenész

Előzmény: rockercsajj (165.)
rockercsajj e-mail | 2006-05-26 15:38:50 | 165.
Sziasztok!
Ami azt illeti én is nagy NIRVANA rajongó vok és nem tom elviselni, ha valaki fikázza!!!
Kurt pedig sose tud meghalni igazán, mert a szívünkben mindíg élni fog!!!!:-(

*Zeet@=- e-mail | 2006-05-13 20:35:30 | 164.
Hű hát figyeljetek 1 darabig akka NIRVANAőrült woltam h az hihetetlen,és nem léptem át az egészen most sem mert ha walaky fikázni kezdi azt nem tom elwiselni...a NIRVANA egy olyan zene ami egy baromynagy lázadás az egész mai elgyepesedett wilág ellen és erre senky ne mondja hogy rossz..kb ennyi peace Z
rocki1 e-mail | 2006-05-10 15:50:48 | 163.
Külföldi rock együttesek pólóit most megveheted, akciós áron:1000.-, pl: System of down, Ramstein, Korn, Gun's and Roses, Sklipnot, Tokio Hotel, Nirvana, Green Day, Good Charlott, stb..! Többfajta méretben és mintázatban! Rendelés esetén pulcsik is vannak: 3000.-! Kiegészítők: soros és szögecses karkötők:400-600.-, kockás nacik:1800.-, kendők:400.-, jelvények:100-400.-! Tel: 30/989-7128
Dark-girl e-mail | 2006-05-02 19:19:01 | 162.
halihó

888888 e-mail | 2006-04-29 13:38:24 | 161.
Sziasztok

szeretném figyelmetekbe ájánlani eladó
posztereimet.

Poszterek eladók
ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526
dope05@freemail.hu

2 pac, 50 cent
guano apes, tankcsapda,no doubt, riki martin,
2pac, eminem, 50 cent , supernem, HIM
bon jovi , linkin park,
robie williams
alvajárók-kozsó, hip hop boys, Manhattan
Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates,
Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin
Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi
Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys
Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven,
Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean,
Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French
Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass
Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe
Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway,
Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue,
Faith Euans,
Josh , Dj bobo, East 17, Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5
db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff
Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del
piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help,
Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter,
Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril,
Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky
martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta,
Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave
pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák
Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt
Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills,
East 17, Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter,
Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin
costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, Take That-
óriásposzter egyedi, East 17 óriásposzter egyedi, Ace of base
óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, a-ha, Michael Schumacher,
Jóbarátok, Ákos


Dark-girl e-mail | 2006-04-28 19:25:51 | 160.
ez igaz
sexgyilkos e-mail | 2006-04-28 18:01:46 | 159.
Hat az szerintem is igaz,hogy nem csak Kurt volt a Nirvanaban,de az is igaz,hogy o volt az ugymond csapat motorja es amikor azt hallod,hogy Nirvana szerintem biztos neked is Kurt fog eszedbe jutni,mint mindenkinek!!!!!!
jesusKing e-mail | 2006-04-28 01:45:27 | 158.
Nem tudok róla, hogy a Mennyeknél súlyosabbon (ami, mint emlitettem, egyáltalán nem tetszett - túl bulváros, információtömegekkel van tele, de totálisan lelketlen irás) és a Naplókon kivül megjelent e más magyarul. De ha netán tudsz angolul, akkor inkább az etalont ajánlom neked: Michael Azerrad könyvét, a 'Come As You Are'-t, mely még Kurt életében iródott (1993-ban).

Előzmény: grrrl (121.)
jesusKing e-mail | 2006-04-28 01:32:47 | 157.
Érdekes felfogásod van: mért lenne feltétlenül "rossz" az, ami nem sláger? (És a Nevermind-ot populáris hangzásért nem ők, hanem Andy Wallace mixer felel, akivel újra akarták kevertetni a számokat kevésbé slágeres hangzásúra, de a kiadó -érthetően- ragaszkodott hozzá, úgyhogy jókora huzavona után végülis igy jött ki.)

Előzmény: GotHeroin (142.)
jesusKing e-mail | 2006-04-28 01:28:15 | 156.
A 'Mennyeknél súlyosabb' nem a legjobb példa, mert az iró sok kétes hitelességű pletykát tényként kezel és nincs meg benne az egészséges gyanakvás, másrészt meg elég gyakran giccses.

Előzmény: ditta (150.)
jesusKing e-mail | 2006-04-28 01:25:12 | 155.
Már megbocsáss, de elég nagy marhaságokat irtál. A minimalista zene még nem jelenti azt, hogy feltétlenül szegényesebb lenne másoknál vagy forditva: attól még nem lesz a zene feltétlenül jobb, ha összetettebb.



"Amúgy még ami idegesít, hogy mindenki Kurtról beszél holott nem csak ő volt a nirvana."

Nem mindenki, pl. én sem, de tény, hogy a Nirvana erősségei Kurt Cobain zsenijéből adódtak: a minimalista, de karakteres és gyakran fülbemászó gitártémák, valamint a metaforikus, lázadó és egyedi szövegei. A Nirvana zenéje egyértelműen Kurt koncepcióin alapult, halálával a zenekar pedig megszűnt tovább létezni. Továbbá karizmatikus megjelenése is rendkivül feltűnő frontemberré tette. Senki nem kétli, hogy ők hárman voltak a Nirvana, de az igazat megvallva (főleg, ha zenélsz, akkor ezt te is érzed, tudod) azokat a szintén minimalista basszer illetve dobtémákat elég sokan helyettesiteni tudták volna. Ezzel nem Dave vagy Krist zenei késségeit akarom aláásni, és tény, hogy a Nirvana zenéje nélkülük más lett volna, de a zsenije továbbra is megmaradna.



"De a Fű Fighters az már más tészta oda szépne eladta magát"

Ezt hogy értetted? A Foo Fighters debütáló albumán minden, ismétlem, minden hangszeren maga Dave játszott. A Nirvana előtt is zenélt több banádban is.



"Szval tök utálom hogy kurt háttérbe szorított mindenkit, és tulképp az egész nirvana róla szólt, pedig a többiek nélkül egy magatehetetlen roncs lett volna"

Na ez a legnagyobb hülyeség, amit irtál. Kurt senkit sem szoritott háttérbe: ők hárman jóbarátok voltak, úgyhogy minden szempontból értelmetlen ez a kijelentés. Nyilván egy zenekar élére mindig a frontembert emelik, de ez esetben a Nirvana lényege ténylegesen róla szólt, mind a dalszerzés, mind a szövegirás, mind pedig az egyénisét tekintve. És persze tragikus halála (mellyel, ahogy már mondtam, a Nirvana létezése is véget ért) ehhez méginkább hozzájátszik. Arról pedig aztán tényleg nem tehet, hogy a rajongók vele foglalkoznak a legtöbbet (ami megintcsak érthető). Másrészt pedig sokkal inkább a Nirvana lett volna 'magatehetetlen' Kurt nélkül, nem forditva.


Előzmény: GotHeroin (152.)
sexgyilkos e-mail | 2006-04-24 17:54:22 | 154.
szerintem egyetlen olyan szemely sincs a vilagon aki el fogja feledni Kurtot.OROKRE A SZIVUNKBE MARADSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

888888 e-mail | 2006-04-23 13:54:45 | 153.
Poszterek eladók
ÁR: 1000-1500-ft / db mérettől függően
Tel: 06204235526
dope05@freemail.hu

régi nirvana poszter
2pac, eminem, 50 cent , scooter
bon jovi
robie williams
alvajárók-kozsó, hip hop boys, Manhattan
Charli Angyalai, Supernem, Metallica, Colin Farrel, Gareth Gates,
Jennifer Lopez, Marilyn Manson, Robbie Williams, Paul Walker, Linkin
Park, Sarah Connor, Nick Carter, R-port, Busted, Ricky Martin, Zsedényi
Adrienn, Appleton, 50 Cent,
Szakítópróba, Alias Jennifer Garner, Barátok közt-viva, Nsync, Destinys
Child
Barátok közt, Anastacia, Fiesta, Papa Roach , Heaven Street Seven,
Való Világ- Ági,
Him, Eminem, Kerozin, the chemical brothers, R-port, Wiclef Jean,
Scooter, Janett Jackson, Shaggy, Simply red, Bon jovi, Westlife, French
Affari, N-sync, Náksi,
Hoffer Dani, V.I.P. Jon Bon Jovi, Brad Pit, TNT, No Angels, Sub Bass
Monster,
Jim Carry, Peter Andre, The Fugees, Mark Owen, Eternal, N-sync, Carpe
Diem,
Ricky Martin, Julia Roberts, Twenty 4s, 2 Unlimited, Haddaway,
Groovehouse,
Eminem, Sugar Spice, TEA, Fat boy Slim, Papa-roach, Shakira, Unicue,
Faith Euans,
Josh , Dj bobo, East 17, Mr president- értékes! Brandy, Spice Girls- 5
db,
Leonardo Dicaprio, Down Low, Natali Imbruglia, Hip-hop boys, Puff
Dady, Faith no more, Betty, Hanson, Orsi, Chirs, Imperio, OJ duck, Del
piero, Kozmix, Mariah Carey, Westlife, Backstreet boys, Prodigy, Help,
Taxi 3, Atomic Kitten, Jennifer Lopez-óriásposzter, Majka óriásposzter,
Neo, Justin, AJ reet , Demi more, Jonnny English, Magyar Bálint, Avril,
Luke perry, Nick carter, Gillian Anderson, Bestiák, Will Smith ,
Mr Bean, Mel 8, Boyzone, David Craig, Tupac, Roy és Ádám, Ricky
martin,
All 4 love, Christina Aguilera, Pink, FLM, Alvajárók, Unlimited, Fiesta,
Blink, Nickel back, ATC, Josh Hartnett, Mr big, Whitney houston, Dave
pirner, Manhattan, Beathovem, Hello, Tom cruise, NKOTB, Szuulák
Andrea, Roxette, Ice-t, Whig-field,
Usher, Kenau reeves, Worlds Apart, Fred- surst, B3, Crystal, Aguszt
Bárió, Bro sis,
Korn, Shakira, P.o.d., Linkin part, Britney, Duran duran, Beverly hills,
East 17, Westlife, Alcazar, Angus Young, Elton John- egyedi poszter,
Slash.Haddaway, Loaf meat, Megadeth, P.m. dawn, Nkotb, Kevin
costner, Tina Turner, Sarah Condor, CPM, No doubt, Take That-
óriásposzter egyedi, East 17 óriásposzter egyedi, Ace of base
óriásposzter, Kis Ramóna, Luke peri, Aurora, a-ha, Michael Schumacher,
Jóbarátok, Ákos , Csepregi Éva, Rolling Stones,

GotHeroin e-mail | 2006-04-23 12:28:43 | 152.
Én is gitározok egy zenekarban, de most nem arcoskodni akarok meg ilyenek, meg leszólni azt aki nem azt csinálja amit én. Nah, de ugye ditta mondta, hogy csináljon jobbat aki akar. Szerintem gitáron nem nehéz olyat csinálni. Viszont az ének utánozhatatlan, az valami beszarás. Egyedül Wes Scaintlinnek a Puddleból sikerült valami olyasmit alkotnia ének terén ,de sose éri utol. viszont a Puddle of Mudd zenéje jobb. Amúgy még ami idegesít, hogy mindenki Kurtról beszél holott nem csak ő volt a nirvana.
Például ho lett volna olyan szám a smells ha nincs benne az a dob. Tök alap ütem mégse csinált egy olyan dobos se azelőtt. De a Fű Fighters az már más tészta oda szépne eladta magát. De jól énekel. Szval tök utálom hogy kurt háttérbe szorított mindenkit, és tulképp az egész nirvana róla szólt, pedig a többiek nélkül egy magatehetetlen roncs lett volna.

Kurt 4ever e-mail | 2006-04-23 12:00:14 | 151.
ditta te vagy az én lelki társam...veled tlleg jól el tudnék dumálni nemugy mint néhány ..nah mind1..nem mondok rájuk roszat.
ditta e-mail | 2006-04-23 09:08:23 | 150.
Az mondjon rosszat a NIRVANArol aki jobbat össze tud hozni mint Kurt.Aki ismerti az életéz és olvasta a mennyeknél sulyosabb-at az tudja hogy Kurt a zenének élt és nem érdekelte semmi.Igaz ezzel nem értek egyet de imádom és tisztelem Kurtöt hogy ilyen jo albumokat össze tudott hozni.Aki nem szereti a NIRVANAt az haggya békén Kurtöz és éljen a maga zenéjének.De azt Kurtnek is tudnia kell hogy mindig lest a világon olyan aki meghallgatja imádunk örökre a szivünkben, lelkünkben maradsz

ditta e-mail | 2006-04-23 09:08:02 | 149.
Az mondjon rosszat a NIRVANArol aki jobbat össze tud hozni mint Kurt.Aki ismerti az életéz és olvasta a mennyeknél sulyosabb-at az tudja hogy Kurt a zenének élt és nem érdekelte semmi.Igaz ezzel nem értek egyet de imádom és tisztelem Kurtöt hogy ilyen jo albumokat össze tudott hozni.Aki nem szereti a NIRVANAt az haggya békén Kurtöz és éljen a maga zenéjének.De azt Kurtnek is tudnia kell hogy mindig lest a világon olyan aki meghallgatja imádunk örökre a szivünkben, lelkünkben maradsz

Kurt 4ever e-mail | 2006-04-16 12:44:00 | 148.
ez igaz..mondjuk én is elöször a teen spirit-et hallottam aztán vhol a rape me-t és ezek nagyon teccettek ezért megszereztem a zenét..utána kerestem a neten..minden infót öxegyüjtöttem..igy kezdödött nálam..és igen a nevermind egy hatalmas slágeralbum,,,,,de jó sztem,,,nekem attól függetlenül is teccik...
GotHeroin e-mail | 2006-04-16 12:19:08 | 147.
Hja az agresszió meg az elmebeteg szürrealista lidércnyomások benne vannak. Amúgy meg zenélni egyáltalán nem tudtak. Félre ne értsen senki én is nirvana fan vagyok, de meglátom a hibáit amit sok ilen olan ember nem, csak mert Kurt volt az isten meg mittomén. És az nemigatzán számít h divatot csináltak belőlük mert amerikában kábé 100 nirvanához hasonló zenekar van csak máshogy alkault a sorsuk. Ez egy részben szerencse kérdése. a nevermind is egy tipikus ilyen termék, mert jobban befgoadhatóbbá tették. de ha nem lenne az az album szerintem az emberek nagy réssze lófaszt se tudna a Nirvanáról.
Kurt 4ever e-mail | 2006-04-11 17:46:47 | 146.
erre akartam vmi okosat irni,de rá kellet jönnöm hogy ere lehetetlen,meert az igazság amihez már nem lehet semmit se hozzátenni...ugyanez a véleményem........mindenröl..a NIRVANÁRÓL,KURTRÖL és a zenéjükröl
ArG e-mail | 2006-04-11 17:13:51 | 145.
Szerintem ez nem igaz. Szerintem jó a Bleach albumuk is, sőt! Van benne valami olyan agresszió és nyomás, amit már a többi albumba nem sikerült belevinni. Pszichés nyomás. Kiforratlan, nyers, erős, megragadó. Főleg, ha elolvassuk hozzá a szövegeket. A Paper cut szövegébe egyenesen belehalok. Vagy a Floyd the barber szövege... ez az egész Nirvana egy életérzés. Nem is zeneként kezelem. Már. 14-15 évesen voltam teljesen a Nirvana "hatalma alatt". Nem is elsősorban a zene a megragadó benne, hanem ami mögötte van. Kurt. Az ő felfogásmódja, beteges hajlamai, ami ijesztő és vonzó. Ez az élet-halál harc és furcsa energia áramlás, depresszió, látomások, szürrealizmus. Az emberi sors. A test-szellem pusztulása. Vagy a művészethez való hozzáállása. Iszonyú érdekes személyiség volt. Amúgy is az egészben érzek egy olyan gúnyt az egész világ felé, egy olyan "nesze nektek" fölényességet ami, egyszerre megnevettet és megdöbbent. Ez leginkább a Bleach-re vonatkozik, meg a Dive, Stain, Beeswax, Mexican Seafood, Hairspray Qeen című számaikra. Egyébként a Love Buzz, ha jól tudom feldolgozás.

Előzmény: GotHeroin (142.)
Kurt 4ever e-mail | 2006-04-11 08:38:53 | 144.
ITT HATALMAS PUNNY VAN!!!NEM IGAZ HOGY SENKI NINCS ITT SOSE!!!!!!!
Kurt 4ever e-mail | 2006-04-07 15:35:58 | 143.
Hát nem tom én egy elég nagy NIRVANA fan vok,nekem teccettek a számaik,habár a koraiak télleg azt mutatják mennyire nem volt még benne KURT a dologban.....de attól függetlenül jók...xtem..az meg kit érdkele hogy a NEVERMIND tixta slágerekböl áll??xtem senkit....ez van.Én akkor is xeretném ha nem lett volna felkapott....erröl ennyit..
GotHeroin e-mail | 2006-04-07 12:26:37 | 142.
Bakker hallgatom ezket a régi számait a nirvanának. Tök meglep hogy az korai számaik elég szarok voltak. Pen Capp chew, Born In a Junkyard fuj de szarok, bár a Love Buzz meg az In his Hands nemrossz de a koari számaik nagy része egy fos. A Nevermindtól meg szinte az összes sláger.

Előzmény: Kurt 4ever (141.)
Kurt 4ever e-mail | 2006-04-06 17:07:09 | 141.
az interjuban arról volt szó hogy nem fog 30 éves koránál tovább élni...igaza lett=(((de nem baj mert nekem igy is ö a legfontosabb...=))amugy ezt már egész fiatal korában megjósolta és azt mondta anno hogy nem akakr 30éves koránál továb élni mert látja milyennek lesznek az emberek és ö nem akar olyan lenni....hátha neki ez kellett...de lehet jobban járt igy..nem??????
limacska e-mail | 2006-04-06 16:59:13 | 140.
hali! nagyon biroma nirvanat, csak amikor hallgatom mindíg arra gondolok hogy az énekese kurt cobain öngyilkos lett
és ez annyira elborzaszt néha! titeket nem? ja és a legfuribb hogy egy interjúban azt nyilatkozta hogy úgy gondolja hogy ő nem fogja megérnia 40. életévét.sajna igaza lett........

Kurt 4ever e-mail | 2006-04-06 13:41:25 | 139.
mi van bazzeg itt mindenki alszik??????????????????????????????????ááááááááááááááááááááááááááááááá
Kurt 4ever e-mail | 2006-04-05 17:54:44 | 138.
ezzel totál egyetértek...ez nálam is tapasztalható..mikor szar a kedvem és nirvanát hallgatok(mindig azt szoktam=))akor felvidit..ha ideges vok megnyugtat...ha kilátástalannak érzem az életet A (nagybetü=)) zene ezt is megoldja...és ez tök jó....az egész NIRVANA lényegében KURT életét mondja el csak dalokban.....most olvasom a mennyeknél sulyosabbat és a könyv nagyon tecik...sok mindenre fényt deritettem és még ennél is jobban megértem a számokat és a mondanivalóját...csak ennyit akartam

NIRVANAFOREVER e-mail | 2006-04-05 16:03:36 | 137.
sztem az a jó a NIRVANA-ban hogy nem unod meg soha és ha szomorú vagy megvígasztal ha boldog vagyok és hallgatom akkor még boldogabb leszek s ha ideges vagyok megnyugtat... überfasza egy egggyüüttes és 2 szál gitárral is oan felbecsülhetetlen értéket alkotnak hogy az naon zsír...Kurt halála meg szerintem nem tudatosan ment végbe,drogos bódulatba lett öngyilkos...tehát nem tudta mit csinál...ÉN IMÁDOM!!!NIRVANA FOREVER...AND EVER...AND EVER...

Előzmény: Kurt 4ever (136.)
Kurt 4ever e-mail | 2006-04-03 14:02:13 | 136.
hali!!mégegyszer én....a könyvekröl szertnék kérdezni...téleg meglehet venni mindekettött a sima k.boltokban???mert ha igen akkor elsö utam az egyik ilynebe vezet hogy végre ne csak homályos részleteket tudjak!!!!!!!!=)))))))eddig nem volt lehetöségem arra hogy megszerezzem(sajna)..nah pássss
Kurt 4ever e-mail | 2006-04-03 13:58:01 | 135.
hát figyuzzatok teljesen megértem ha vki azt mondja hogy mindenki mást lát kurt-ben és a nirvanában......ez igy is van..nem mindenki egyforma és különböznek az életszemléleteink is..a naplórészletröl meg annyit hogy meglehet hogy ezt gondolta,de nem biztos hogy az öngyilkosságot erre az idöre tervezte.......a lényeg az hogy a nirvana és kurt nagyot alkotott ami megmaradt és hirnevet szerzett neki(k)..ennek köszönhetöen néhány ember élete értelmet kapott...és hitet....ezt mindenki maga döntse el...végül is nem mindenki egyforma más az szemléletünk az értékrendünk..de egy dolog sokunkat összeköti...ez a rajongás kurt és a nirvana iránt...nemde?
kimgordon e-mail | 2006-04-01 23:22:49 | 134.
Hello!
Gondoltam ide is beírom: grunge/punk zenekar alapításához keresek tagokat,fő irány:Nirvana,Hole,Distillers,Mudhoney,Sonic Youth,Babes In Toyland.(énekelek)
Ha érdekel írj a ganni@citromail.hu-ra.
Bocs az offolásért:)

Kurt öngyilkossága meg..hát nagyon rossz hogy már nincs köztünk,de ezt sztem mindenki így gondolja,régen sokat filóztam ezen az egészen,de ma már tudom hogy úgysem fejthetem meg mi volt vele akkor pontosan,mit érzett, nem ismertem őt.De legalább megmaradt a zene,ez nyújt egy kis vígaszt.

ArG e-mail | 2006-04-01 20:21:45 | 133.
"Zenész szupersztár leszek, aztán megölöm magam és a dicsőség tűzében égek el."- mondotta volt állítólag tizenévesen Kurt. Naplóját olvava, simán öngyilkos lett. De az igazságot úgyse tudjuk meg.
metrosexuality e-mail | 2006-04-01 19:40:15 | 132.
jah, de kben sztem mindenki azt látja meg a nirvanában / cobainben amit akar, és azt a verziot hiszi el ameik neki teccik, és ahogy ö képzeli el
most itt kben a naplorol, (h azt akarta e h elolvassuk) meg a halálárol beszélek :)
szal nem tom, sztem simán megölte volna magát de persze nem biztos h eljutott valaha odáig, lehet h segitettek neki
sztem kben soha nem tudjuk meg :(


Előzmény: Kurt 4ever (131.)
Kurt 4ever e-mail | 2006-04-01 10:56:26 | 131.
Hát figyeljetek én nagyon szeretem a NIRVANA zenéjét,teljesen megértem Kurt gondolkodásmódját,érzéseit,mert a zenéjéböl kisugárzik az egész lénye!!!!igaz hogy elég fura szerzet volt de nekem ö ad minden nap eröt arra hogy ebben a rohadt világban éljek...ö a példa miként kell "tulélni" ezt az életet és mit kell tenni ha már télleg nem tartja bennem a lelket..biztos vok benne hogy megölték méghozzá a KURVA(love)megbizásásból mert kurt önszántából sose tett volna ilyet..igaz hogy elégggé önpusztitó életet élt de legalább azt tette amit akart ...ezért is tartom öt a példaképemnek...a muterom mindig kérdezgeti hogy mért "istenitem"annyira azt a halott drogost....hát látszik hogy még egy számot se hallgatott meg igazán ..akor értené..igaz csak 15 vok de már évek óta az ö zenéje határozza meg az életem..vannak a divatarcok akiknek a nirvana kimerül a smells like teen spirit-nél....igaz hogy én is ezt halllottam legelöször és ez fogott meg de nem ez az egyetlen jó száma..(ezt a fanok tudják)olvastam a bejegyzéseket és eléggé elkeseritett az amit irtatok ..jónéhányan csak a depis drogost látjátok bennne...nem tudja vki hol tudnám megvenni a 2 könyvet??és hogy mennyiért???mert sajna még nem olvastam csak részleteket....jah és én azt gondolom hogy kurt nem azért irta a naplóját hogy ne olvassuk el,hanem azért hogy ha egyszer vki olvasni fogja az megértse mit mért tett.............nah axem ennyit xerettem volna..
metrosexuality e-mail | 2006-03-26 01:59:06 | 130.
kösz h válaszoltatok, meg a tanácsot!! :D
juhj! akkor én is sirni fogok?? :( (sztem az benne a rossz, h nem látom a betüket, ha egy halom viz van a szemem elött:DD)
kben megnyugtat amit mondtok, mert kritikákban minden szart hallottam a mennyeknél sulyosabbrol, h érzéstelen, kusza informácio halmaz... de jo h ti ezt mondjátok, mert már rájöttem, h nem szabad a kritikusoknak hinni ;)

öhm nem tom mit akartam :(
még egyszer köszi!!! csö mindenkinek!!
(jó h beindult ez a topic!)

ArG e-mail | 2006-03-25 17:22:14 | 129.
Szerintem bármelyik könyvesboltban meglehet venni mindkettőt. Szerintem mindkettő iszonyú érdekes, még akkor is, ha nem szereti valaki a Nirvanát. A Mennyeknél súlyosabb tényleg elég megrázó, nagyon jól van megírva, a naplóban meg nagyon érdekes eszmefuttatásokat lehet olvasni és nagyon beteg történeteket (kedvencem a kibaszott bika és a segghalászlé... tiszta szürrealizmus). Arról meg, hogy mennyire fair, hogy elolvassa az ember az naplóját, csak a naplójából tudok idézni: "Ne olvasd el a naplómat, ha elmentem. Ok, most elmegyek dolgozni, ha felébredsz reggel, kérlek olvasd el a naplómat. Nézd át a dolgaimat és fejts meg."

Előzmény: metrosexuality (126.)
PJ Orsi e-mail | 2006-03-25 12:19:41 | 128.
Hát, én sem a naplóját vettem meg, meg az drágább is volt, meg mert amíg anyámék nézelődtek a boltban, át is lapoztam, és kész...voltam én is...:D Nem tudom, de nekem a könyv, a Mennyeknél súlyosabb jobban tetszett...és mondjak valamit?? Bár tudtam előre, hogy a végén ugye meg fog halni, de olyan sírógörcsöt kaptam, hogy alig bírtam abbahagyi a bőgést!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
nagyon rossz volt!!!---ennek ellenére én ezt ajánlom neked, és igen, én is egy akármelyik Lib*iben vettem meg...jah, a * a reklám elkerülése végett van:D


Előzmény: metrosexuality (126.)
csuporka e-mail | 2006-03-25 09:31:09 | 127.
jaja, nagyon jó volt.... :D

Előzmény: who?? (125.)
metrosexuality e-mail | 2006-03-25 09:14:40 | 126.
hello, látom évek óta nagy itt a punnyadás!
de ha vki tudna segiteni tök örülnék!!
szal a könyveket meg lehet venni simán egy átlagos könyvesboltba? csak mer még soha nem láttam, bár eddig nem is kerestem:)
meg még annyi, h nem lehetne vhonnan letölteni?

másrészt meg rohadtul brutálisnak tartom h a naplójában olvassak, szal nem tom, h ez igy rendes e.
meg azt olvastam, h abban a irásainak csak harmada van!! ezek a hülye buzik nagyot kaszálnak azon h kiválogatnak egy pár oldalt ami teccett nekik, és csak azt adják ki. mi szerint választhattak?? a depressziosakat? v csak kihagytak egy pár szerintük unalmas irást??
nah min1. remélem válaszoltok! csövi


Előzmény: grrrl (119.)
who?? e-mail | 2004-12-19 14:03:52 | 125.
méghogy el lehet hallgatni?kurvajó!:P
Ati90 e-mail | 2004-12-19 07:50:30 | 124.
helótok! szerintem jó zenekar volt a nirvana. Az igaz hogy egy kicsit depressziós volt, de el lehet hallgatni!
who?? e-mail | 2004-12-13 19:29:55 | 123.
ja, akkor bocs.
tegnap volt valami top100 legens a tv-ben.nirvana-t is adtak.jó az a zöld nagymamapulóver.:)

ArG e-mail | 2004-12-13 16:42:06 | 122.
Ha tudnék valamit róla mondanék....de nem tudok! BocsI!:)

Előzmény: grrrl (121.)

1  2  3  4  5  6  7  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.