Click to Visit
Rock - N I R V A N A
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  

judit1020 e-mail | 2002-06-13 19:33:50 | 72.
hehh..mivel nem sok ertelem volt benne,nem tartottam meg,csak az ide vonatkozo reszletekre emlekszem:))))))))

Előzmény: Grizon (71.)
Grizon e-mail | 2002-06-13 19:03:27 | 71.
Persze,pszihoból is korepetálhatsz!q:-)
Nekem is vannak emlékeim az első leveledről, ha netán meglenne még a mailboxodba akkor igazán tküldhetnéd, nekem sajna már nincs meg q.-((


Előzmény: judit1020 (70.)
judit1020 e-mail | 2002-06-13 02:45:53 | 70.
mi a fene?ezeket nem is tudtam!lol
mellesleg akkor most nalam veszed a psziho orakat??hires basszusgitarosrol meg annyit,hogy ize,meg emlexem az elso levelemre,haha
;-)


Előzmény: Grizon (67.)
Grizon e-mail | 2002-06-12 14:20:06 | 69.
q.-DDDDD

Előzmény: Marque (68.)
Marque e-mail | 2002-06-11 15:29:49 | 68.
Nullo problemo...a dobosunk (Jámbor Imre) is ízig-vérig punk... :-))

És különben is: 'punkrockmetal'

Grizon e-mail | 2002-06-11 13:10:08 | 67.
q:-DDDDDDD
Ok, csak az a baj, hogy az Agresszív Szappantartók épp haldoklik és különben is punkot játszunk, de megoldjuk ezeket az apró akadályokat q.-)))))Különben én meg pszihológus leszek és persze mellette világhírű basszusgitáros/vokalista q:-)))


Előzmény: Marque (65.)
Marque e-mail | 2002-06-10 22:55:03 | 66.
bocsi:tanulnék :-) - "most gyűttem a tanyárú..."
Marque e-mail | 2002-06-10 22:54:06 | 65.
Esztétaaaaaaaaaaaaa??????

GRIZONKÁM NEM VAGY MAGADNÁL!!!!!!

Miért tanulnák akkor én zenélni, ha nem azért, hogy bandát csináljak???
Egyesül az Orbit (az én "fél-bandám") és az Agresszív szappantartók (a tiéd) és mi leszünk a világ legjobb new-metal bandája!
:-))))))))))))))))))))))))))))))

-fő az optimizmus-


Grizon e-mail | 2002-06-10 18:35:08 | 64.
Úgy, hogy télleg zseniális az elemzésed!Nem gondolkoztál még el rajta, hogy esztéta legyél?

Előzmény: Marque (62.)
Marque e-mail | 2002-06-09 22:43:45 | 63.
amúgy 14,75 éves vagyok. Kevés?
Marque e-mail | 2002-06-09 22:43:13 | 62.
Valaki...hogyhogy ekkora figyelmet érdemeltem én ki????????
Valaki e-mail | 2002-06-09 17:07:21 | 61.
amit írt marque:)

Előzmény: Borchee (60.)
Borchee e-mail | 2002-06-09 16:52:27 | 60.
mit nyomtattál ki?

Előzmény: Valaki (59.)
Valaki e-mail | 2002-06-09 16:43:48 | 59.
hány éves vagy? ennyi agyat:) bemásoltam world-be, kijavítottam a 'hibákat', kinyomtattam és most itt van a kezemben:))

Előzmény: Marque (55.)
Borchee e-mail | 2002-06-02 19:34:55 | 58.
most mi bajod van?
szerintem jó lett ez az elemzés, tök érdekes, és jó.


Előzmény: Marque (55.)
Grizon e-mail | 2002-05-28 13:41:53 | 57.
Nagyon ügyes, télleg jó alaposan kielmezted, bár kíváncsi vagyok hogy miből következtettél arra hogya hollók a médiát jelképezik...
judit1020 e-mail | 2002-05-27 20:05:40 | 56.
ok,vagyok!

Előzmény: Marque (55.)
Marque e-mail | 2002-05-27 19:50:28 | 55.
LÁTOM EBBEN A ROAHADT ÉLETBEN MÁR SENKIT SEM ÉRDEKEL SE A DALÉRTELMEZÉS, SE A NIRVANA!!!!!!
TALÁN KURT MAJD VALAMELYIK ÉGI CSATORNÁÉN ELOLVASSA ÉS JÓT RÖHÖG RAJTA, HA NEM ÍGY GONDALTA...

Grizon e-mail | 2002-05-26 11:39:31 | 54.
Nagyon jó!!!

Előzmény: Marque (52.)
Marque e-mail | 2002-05-25 10:44:03 | 53.
upsz, ez egy picit hosszú lett... :-)))))))))))))
Marque e-mail | 2002-05-25 10:43:17 | 52.
Na gyereke, történelmi esemény:
MEGSZÜLETETT A HSB ÉRTELMEZÉS MÁSODIK FELE IS!!!!!!!!!!!!!
Az egyszerűség kedvéért most leadom mégegyszer az első részt is, hátha vki nem emlékszik, vagy csak lusta visszaolvasni.
Még1x kösz a türelmetekért és bocs a késésért!

UI: a helyesírási hibákért, meg a "nem túl irodalmi" fogalmazásért előre is elnézést.

Tehát:...

HEART-SHAPED BOX - DALÉRTELMEZÉS Version 2.2


[Az értelmezésnél 40%-ban a dal, 50%-ban a klipp 10%-ban pedig Cobain gondolatvilágát használtam fel]

A klipp egy kórházi szobában kezdodik: a teremben félhomály uralkodik, megvilágítást csak a betegágy kap.
Az egyetlen fényforrás a függönyökön besüto vékony napsugár. Itt találkozunk az elso domináns jellegü elemmel:
a "Fény-motívummal" (ilyen motívumokra a késöbbiekben is fogok hivatkozni). Az ágy alatt egy jól látható keresztforma van.
Érdemes megfigyelni, hogy a fénysugár "sréhen" halad, a végén pedig a sarokba jut, ahol - Kurt ül. Ezután látjuk,
hogy a betegágyon infúzióra kötve egy öregember fekszik. Arcvonásai gyuröttek, szemei lecsukva.
Ezután egy vakító fényvillanással elérkezünk egy másik helyszínre.

A helyszín varázslatos, lehet rajta látni, hogy egy álomvilágba kerültünk.
A díszlettervezo még csak meg sem próbálja valóságossá tenni. Ezt csak fokozz a nézet, mivel mindent síkban látunk - tehát
a "tárgyaknak van magasságuk, van szélességük, de nincs mélységük".

Cselekmény:
a betegágyon fekvo öregúr, fején egy mikulássapkával, altestére csavart rongydarabbal (vagy vmi hasonlóval)
M Á K O T szed a réten. Miért emeltem ki a mák szót, Mert ez a klipp egyik kulcsa - ugyebár Cobain lotte magát Heroinnal.
A heroin opiátszármazék, és azt ugye tudjuk, hogy az opiát a mákból készül -> így már nem neház a megvénült, beteges ember
helyébe Kurt Cobaint helyettesítenünk.tehát az öreg felvesz egy szálat a virágok közül és utána felmászik egy keresztre.
Ezután már könnyu megérteni miért. Ugyanis Cobain néha majdnema halál küszöbén volt a hercsitol -
a kersztrefeszítés valahol a halál jele is - halál-motívum.
Miért van az ember fején sapka? Mondom: Cobain azt írta a búcsúlevelében, hogy O egy
"szomorú, kis meg nem értett, Jézus; halak ember. Jézus ember? Mi szokott minden karácsonykor jönni???
Hát a KISJÉZUS!!!!!! Ki van ez találva, kérem. Kurt ezzel a sapesszal utalt a "Jézus ember" dologra..és mivel
Jézust a halála elött KERESZTRE FESZÍTETTÉK, ezért az utalás még nyilvánvalóbb.

...Tehát, az úr (aki, mint megbeszéltük valszeg KC kivetülése) a kereszten van. Azonban a kereszten - Hollók ülnek.
Mint tudjuk, a holló mindíg is a halál és a balszerencse hírnöke volt. Szerintem itt a derék szárnyasok
1) igen, a halált (-> halál-motívum)
másrészt pedig 2) a... MÉDIÁT (balszerencse stb.) jelképezik.
Hogy miért? rögtön elmondom.

Nos, ezután bejönnek a képbe Nirvanáék, gitárzúzás, dobverés, minden ami kell. Közben néha-néha Cobain bátyó helyes kis
szöszi fejét (nem kell semmi rosszra gondolni, én nem vagyok olyan :-D ) látjuk bevillani arcunkba.
Amikor azonban KC belekezd a refrénbe ("Hey, Wait, i've got a new complaint"...) ; a "HEY" és a WAIT szónál a hollók egyike
mindíg "rákontrázik". -> Az én értelmezésében ez azt jelképezi, ahogy a Média mindíg mondott arra valamit, amit Kurt
éppen csinált! Lehetett az bármi...mindíg kitaláltak valamit.
Ezután egy fehérbe öltözött, szőke hajú kislány egy fa elött ugrándozik. a fán -
most kapaszkodjunk meg - emberi csecsemők vannak. Ez talán utalás a refrénben fellépő, fentebb már említett
'Complaint' szóra; ami nem csak problémát, gondot, hanem GYERMEKBAJT is jelentett. (tudjuk, Kurt szerette a gyerekeket,
azon belül is a kislányát és féltte őket). MÁS: a kis csecsemők a fán talán utalnak a dalszövegre, ami akor így hangzik el:
"Meat eating orchids forgive no one just yet" - "A húsevő orchideák még nem kegyelmeztek meg senkinek" -
utalás esetleg a rákra, vagy az abortuszra? Nem tudom.
A következő képen egy dagadt "angyalt" látunk, aki elindul a kislány felé;
de nem tud megmozdulni, egyhelyben jár. Ha jól megnézzük, ez az "angyal" nagyon hasonlít az 'In Utero'
album elején lévő angyalra. (aki nem hiszi; járjon utána :-D )
Mivel ez a "szárnyas" elindul a fához, meg a kislányhoz, ezért feltételezem, hogy itt a halál anyala akar lenni.
A köv. jelentben a szöszi kislány azon a réten szaladgál, ahol a keresztre feszített öregúr van. De a fején már nem egy
mikulássapka, hanem egy korona van! Tiszta sor: a hollók, ha valóban a médiát jelképezik, akkor ők rakták rá:
az összes könnyűzenei "szaklap" meg az MTV is mindannyian azt mondták, amikor beütött a Nirvana, hogy K.C. a rock új
királya / császára stb..
A kislány felnéz a keresztre. Megpróbálja elérni, fel-felugrik, de nem tudja elérni. Talán ez azt jelenti, hogy
Courtney Love nagyon sokat próbált neki segíteni, de nem mindig sikerült
Refrén jön; Nirvana balról be.
Fontos rész: még a refrén közben, a kislány fejéról leesik a fehér kalap, és egy pocsolyában landol és fekete lesz.
Ezután rögtön a kórteremben találjuk magunkat, ahol ugyanez a lány áll, de TALPIG FEKETÉBEN. (gyász szín->halál-motívum)
( a kórteremben sincs már fény a lámpán kívül)
Refrén vége, újra látjuk a dagi angyalt, amint épp' az erdőben sétál. Ezután pedig "bejön" a
képbe Kurt elalélt teste, ami a réten fekszik, a MÁK (!!!) között. A kislány pedig betol 1 tolókocsit a színre és Cobain
"eltűnik". Hát ez elég egyétrtelmű, a herointól KC egy párszor már nagyon-nagyon kiütötte magát,
a halál küszöbén is volt már, de Courtney mindíg segített neki. (már amikor tudott).
A köv. jelenetben a kislányt látjuk elég közelről, és egy érdeks dolgot vehetünk észre: a szíve fölött egy
szív alakú vérfolt alaul ki.
Ezután szó szerint a "Szív alakú dobozban" találjuk magunkat (ha vki nem tudná, a Heart-Shaped Box angolul
szív alakú dobozt jelent.) Ez is utalhat arra, hogy Courtney sszerettte őt, segített neki, szó szerint "a szívébe vette őt"
Most már nem történik semmi, Nirvanáék előadják a Refrént majd kész.
De a végén tötrténik egy érdekesség. a betegszobában Krist Novoselic elhúzza a függönyt és fényár tölti be a szobát
Halál, gyász, fájdalom és sötétség helyett a végén mindíg élet, szeretet, és világosság...






Grizon e-mail | 2002-05-24 17:34:33 | 51.
Várjuk a klipmagyarázatod második részét q:-))

Előzmény: Marque (50.)
Marque e-mail | 2002-05-24 12:13:43 | 50.
NA MI VAN GYERKŐCÖK?????????

SEHOL SENKI?????????
SZÉPEN VAGYUNK...SENKI T SEM ÉRDEKL MÁR COBAIN BRATYÓ + MEG A BANDA?! pffh...

Borchee e-mail | 2002-05-05 16:46:26 | 49.
én épp most töltöm le azt a klipet. izgatottan várjuk, hogy lejöjjön...

Előzmény: Valaki (48.)
Valaki e-mail | 2002-05-05 10:16:44 | 48.
dettó:)
1ébként az említettszám, az én kedvenc nirvana számom...a klippnek sajna még csak a rövid változatát láttam, és azt is csak 1x:)


Előzmény: Borchee (47.)
Borchee e-mail | 2002-05-04 19:16:10 | 47.
engem is érdekelt, csak nem tudok hozászólni.

Előzmény: Marque (45.)
Grizon e-mail | 2002-04-30 12:48:26 | 46.
A kereszt télleg zseniális megoldás, a többértelműség mintapéldája...
Az öreges magyarázato szerintem egy kicsit sántít, de lépjünk tovább!Érdekel az értelmezésed második része is!


Előzmény: Marque (45.)
Marque e-mail | 2002-04-29 20:28:34 | 45.
Szia Griz'!

Na, végre már azt hittem senkit sem érdekel a téma de te végre jelentkeztél.
Örülök,hogy vki végre értelems kérdéseket tesz fel. lehet, hogy te leszel MO eljövendő nagy Disputása? :-))

Na, akkor:
Igen, megnéztem. DE! a kereszt állását 2féle képpen nézhetjük: KURT szempontjából valóban elfordított sátán-kereszt, DE AZ ÖREG szemszögéből viszont sima krisztus-kereszt.
Nem semmi, mi? Itt is érvényesül KC páratlan elméje. (Ez az ellentét motívum)

Az öregúr "esete": szerintem KC ezzel csak azt akarta jelképezni, hogy a Drogtól mennyit lehet öregedni. Nézd meg, akkoriban inkább látszott 35nek, mint 27-nek!

Amúgy természtesen egyetértek...


Előzmény: Grizon (44.)
Grizon e-mail | 2002-04-29 16:33:49 | 44.
Én igen!Figyelmedbe ajánlom még azt hogy kuksizd meg a kórházi kórteremben lévő fekete keresztet és hogy merre is áll az a kereszt...
Kicsit még harcolnék a véleményeddel(bár szerintem teljesen jó, amiet mondasz, de szeretek kötekedni és érdekel, hogy mivel védekezel.ha más szempontból is megvizsgáljuk a dolgot egészen új értelmet nyer az egész dal és a klip...)!
1részt a szürrealista világ arról árulkodik, hogy ez egészet nem kell komolyan venni, nem véletlenül oylan álomszerű az egész.Másrészt meg, ha a te gondoltamenetedet követjük(amivel mondom, teljes mértékben egyetértek,de meg lehet nézni ezt másik oldalró is...), akkor Kurt-nek kéne szednie a mákot és neki kéne felmásznia a keresztre...de ezt az időskori énje teszi, nem ő, ergó nem most akar meghalni, hanem majd idős korában, de akkor sem a kortól, hanem a drogtól, amit reményei szerint még 70 évesen is nyomna magában(de jó is lenne!).Szóval ennyi, kiváncsian várom, hogy ezt mivel magyarázod...


Előzmény: Marque (43.)
Marque e-mail | 2002-04-29 16:21:21 | 43.
mivan??????

na szívózzatok már velem(ünk)!

mit csináltam má' megin?????
szarrá melóztam magam azon a HSB értelmezésen, erre mindenki húzza a száját, rá se figyel....

Valaki e-mail | 2002-04-29 14:07:53 | 42.
kiejtetted a halál szót, mint marque! most te is divatember vagy!:)))

Előzmény: Garfield (41.)
Garfield e-mail | 2002-04-27 09:28:59 | 41.
Kurt halála előtt már voltak öngyilkossági kisérletei! de az uccsónál biztosra ment! Dead-től lopta az ötletet! tehát divatember volt! :)) (bocs Kurt! nyugodj békében!)

Előzmény: Borchee (40.)
Borchee e-mail | 2002-04-26 17:09:05 | 40.
hmm... ez érdekes. tényleg tök jó. én nem lennék képes ilyen gondolatmenetet összehozni. ehhez logikusan kell gondolkodni. ez nálam ritka. mindegy, hagyjuk.

Előzmény: Marque (38.)
Borchee e-mail | 2002-04-26 17:07:07 | 39.
jólvan, megbeszéltük...

Előzmény: Grizon (34.)
Marque e-mail | 2002-04-26 16:18:52 | 38.
Helló!


Akkor - *TADAMM* - itt lenne a csodálatos "Heart-shaped Box" dalértelmezésem.
Az értelmezésnél 40%-ban a dal, 50%-ban a klipp 10%-ban pedig Cobain gondolatvilágát használtam fel. Tehát:

A klipp egy kórházi szobában kezdődik: a teremben félhomály uralkodik, megvilágítást csak a betegágy kap.
Az egyetlen fényforrás a függönyökön besütő vékony napsugár. Itt találkozunk az első domináns jellegü elemmel:
a "Fény-motívummal" (ilyen motívumokra a késöbbiekben is fogok hivatkozni). Az ágy alatt egy jól látható keresztforma van.
Érdemes megfigyelni, hogy a fénysugár "sréhen" halad, a végén pedig a sarokba jut, ahol - Kurt ül. Ezután látjuk,
hogy a betegágyon infúzióra kötve egy öregember fekszik. Arcvonásai gyűröttek, szemei lecsukva.
Ezután egy vakító fényvillanással elérkezünk egy másik helyszínre.

A helyszín varázslatos, lehet rajta látni, hogy egy álomvilágba kerültünk.
A díszlettervező még csak meg sem próbálja valóságossá tenni. Ezt csak fokozz a nézet, mivel mindent síkban látunk - tehát
a "tárgyaknak van magasságuk, van szélességük, de nincs mélységük".

Cselekmény:
a betegágyon fekvő öregúr, fején egy mikulássapkával, altestére csavart rongydarabbal (vagy vmi hasonlóval)
M Á K O T szed a réten. Miért emeltem ki a mák szót, Mert ez a klipp egyik kulcsa - ugyebár Cobain lőtte magát Heroinnal.
A heroin opiátszármazék, és azt ugye tudjuk, hogy az opiát a mákból készül -> így már nem neház a megvénült, beteges ember
helyébe Kurt Cobaint helyettesítenünk.tehát az öreg felvesz egy szálat a virágok közül és utána felmászik egy keresztre.
Ezután már könnyű megérteni miért. Ugyanis Cobain néha majdnema halál küszöbén volt a hercsitől -
a kersztrefeszítés valahol a halál jele is - halál-motívum.
Miért van az ember fején sapka? Mondom: Cobain azt írta a búcsúlevelében, hogy Ő egy
"szomorú, kis meg nem értett, Jézus; halak ember. Jézus ember? Mi szokott minden karácsonykor jönni???
Hát a KISJÉZUS!!!!!! Ki van ez találva, kérem. Kurt ezzel a sapesszal utalt a "Jézus ember" dologra..és mivel
Jézust a halála elött KERESZTRE FESZÍTETTÉK, ezért az utalás még nyilvánvalóbb.

Hm, idáig se semmi, s várjatok, hogy mi fog még történni a továbiakban...a köv. részig pedig próbáljátok
ezt megemészetni...:-)))))))))

Bye
Marque


Valaki e-mail | 2002-04-26 14:06:35 | 37.
azé ne hidd azt, hogy ez csak az iljen 'keményebb' bandáknál van...chesterbácsi nem 1x lett fehér koncerten:) 1x + lehányta a közönséget:) brad meg ottfelejtette a színpadon az alsógatyáját (bár nem tom, hogy sikerült neki) :) és az uncsitesóm mesélte, hogy mikor volt ozzfest 2000 közvetítés coby elhányta magát mire dave is, akkor a másik 2 ledugta az ujját és onnantól kezdve az egész tömeg rókázott:))) én még nem voltam koncerten, de úgy látom a zene mindenkiből kihozza az állatot...no meg a vacsit is:))

Előzmény: Grizon (23.)
Grizon e-mail | 2002-04-26 13:14:18 | 36.
Szerintem sem ártana, ha nem csak hugyálós sztorik lennének itt láthatóak...

Előzmény: Marque (35.)
Marque e-mail | 2002-04-25 15:49:26 | 35.
Na fiúk, nyugodjatok le. "szeressük egymást, gyerekek, sallala... :-)"
Bár szerintem is elég undorító, hogy vki belepisál más arcába, de ugyanakkor az igaz, hogy a SZÍNPADON (! - csak ott) a zenészek sok marhaságot csinálnak, pláne, ha van egy kis "tunning"...DE EZ CSAK EGY VÉLEMÉNY - VITA NINCS

Na szóval - örülök, hogy ez a topic ilyen rövid idő alatt ilyen jó nagy sikerre tett szert...csak így tovább!

Figyu, szeretném, ha itt a topicban értlmes dolgokról (is :-D ) szó lenne. pl.: dalok értelme (Heart-Shaped Box; In Bloom; SLTS stb...) , jó Nirvana-fansiteok a Neten és ilyenek.

Én most "dolgozom" a HSB értelmén.
Ha megvan, elküldöm!!

Bye

Grizon e-mail | 2002-04-25 14:01:13 | 34.
Ja...Szóval Nirvana rulewz!q:-))))

Előzmény: Borchee (33.)
Borchee e-mail | 2002-04-24 19:28:13 | 33.
dehogynem! most te szivatásból kiforgatod a szavaimat.:) ne mondd már, hogy nem értetted!:) gonosz vagy...:) de szerintem nem ezt mondtam, de nem emlékszem. tehát én ezt nem úgy értettem, hogy ha egy DROGOS hugozle, csak az úgy kevésbé szimpatikus... pontosabban nem tudom, mert ha vki józanul hugyoz le, az még seggfejebb dolog, ciszont ha vki drogozik, aztán persze nem tud m,agáról semmit, az sem túl jó.. de most el vagyunk térve a témától.

Előzmény: Máté1 (31.)
Grizon e-mail | 2002-04-24 19:23:52 | 32.
Nem azt mondtam hogyx élvezném ha az arcomba pisálnának, de te még nem voltál szinpadon...nem tudod mire képes az ember az örjöngő tömeg és a zene hatására...Akkor egészen más állapotban vagy, ezért olyan nagyszerű ott fennt...

Előzmény: Borchee (30.)
Máté1 e-mail | 2002-04-24 19:21:18 | 31.
most akkor egy nem drogos hugya az arcodba vágódik az nem undorító?:)Mert te most ezt mondtad:))))

Előzmény: Borchee (26.)
Borchee e-mail | 2002-04-24 18:45:22 | 30.
jó, ezt én el hiszem, és ha neked ez tetszik, akkor hugyoztasd le magadat Kurt Cobainn-el.ja nem tudod. de szerintem akkor sincsen joga az előtte levő emberre hugyozni, akár szimpadon van, akár nem, és akárki ő. még ha a nagy Kurt Cobain, akkor sem.

Előzmény: Grizon (29.)
Grizon e-mail | 2002-04-24 18:39:39 | 29.
Nem, én egyáltalán nem ezt mondta...de lehet hogy ha én lennék Kurt helyében, akkor én is lehugyoznám a közönséget...hidd el hogy a szinpadon sok olyan dolgot tesz az ember amit amúgy nem, ezért megtudom érteni...

Előzmény: Borchee (28.)
Borchee e-mail | 2002-04-24 18:26:57 | 28.
én meg nem... szerintem ez akkor is egy rohadt nagy tahóság.nem hiszem el, hogy mondjuk akár te annyira fel lennél dobva, ha Kurt Cobain lehugyozna. akármilyen nagy zenész, akkor is undorító...most biztos azt fogod mondani, hogy de, te igenis fel lennél dobva, de előtte gondolj bele... én most belegondoltam... fujjj...:P

Előzmény: Grizon (27.)
Grizon e-mail | 2002-04-24 18:17:18 | 27.
Jó, persze, de akkor is...én aszolút megtudom érteni azt aki a koncert hevében lehugyozza a közönséget q:-)))))

Előzmény: Borchee (26.)
Borchee e-mail | 2002-04-24 18:15:20 | 26.
elég valószínű... valószínű, nem ugrálnék örömömben, hogy többet nem fogok megmosakodni... és szerintem Kurt hugya is legalább ugyanolyan undorító, mint akáemelyik másik drogosnak...

Előzmény: Grizon (25.)
Grizon e-mail | 2002-04-24 18:06:37 | 25.
Tudom hogy hülyén hangzik, de akkor is ezt mondanád, ha kurt hugyozna le?q:-))))))))

Előzmény: Borchee (24.)
Borchee e-mail | 2002-04-24 18:03:05 | 24.
hát.. nem tudom, hogy nagyon föl lennék-e dobva, hagy egy betépet állat lehugyozott volna.... erre ne figyeljetek, mert halotttról jót, vagy semmit!

Előzmény: Grizon (23.)
Grizon e-mail | 2002-04-24 17:57:25 | 23.
Én csak azt mondom, hogy a koncert extázisában gyakran úgy viselkednek a zenekar tagjai mint az állatok...de ez szerintem nem baj, csak emlékezetessé tesz egy koncertet, reklámnak sem utolsó, szóval csak nyer rajta a banda...és szerintem a közönségnek is tetszett, pláne az első sorban állóknak q:-)))))

Előzmény: Borchee (22.)

1  2  3  4  5  6  7  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.