Click to Visit
Rock - Mindenki írjon egy pár sort a kedvenc dalából
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  

Roachgirl e-mail | 2002-08-10 10:51:35 | 207.
te nem vagy normális...

Előzmény: Roccy girl (155.)
Roachgirl e-mail | 2002-08-10 10:49:44 | 206.
AZ ÉN SZÍVEM ÉG

KICSI GYERMEKEK, FIGYELJETEK MOST RÁM
ÉN VAGYOK A HANG A PÁRNÁBÓL
HOZTAM MAGAMMAL VALAMIT NEKTEK
AMI A MELLEMBŐL SZAKADT KI
E SZÍVVEL HATALMAM VAN
ÖSSZESZORÍTANI SZEMETEKET
ÉNEKELEK, MÍG A NAP FEL NEM KEL
HALVÁNY FÉNYSUGÁR AZ ÉGEN
AZ ÉN SZÍVEM ÉG

ELJÖNNEK HOZZÁTOK ÉJJEL
DÉMONOK, SZELLEMEK, FEKETE TÜNDÉREK
ŐK KÚSZNAK ELŐ A PINCE ÁRNYÉKÁBÓL
ÉS AZ ÁGYATOK ALATT VÁLNAK LÁTHATÓVÁ

KICSI GYERMEKEK, FIGYELJETEK MOST RÁM
ÉN VAGYOK A HANG A PÁRNÁBÓL
HOZTAM MAGAMMAL VALAMIT NEKTEK
HALVÁNY FÉNYSUGÁR AZ ÉGEN
AZ ÉN SZÍVEM ÉG

ŐK JÖNNEK EL HOZZÁTOK AZ ÉJBEN
ÉS ELLOPJÁK FORRÓ, PICI KÖNNYETEKET
VÁRNAK, MÍG A HOLD FEL NEM KÉL
ŐK SZORONGATJÁK VÉNÁIMAT

KICSI GYERMEKEK, FIGYELJETEK MOST RÁM
ÉN VAGYOK A HANG A PÁRNÁBÓL
ÉNEKELEK, MÍG A NAP FEL NEM KEL
HALVÁNY FÉNYSUGÁR AZ ÉGEN
AZ ÉN SZÍVEM ÉG

Máté1 e-mail | 2002-08-01 19:53:10 | 205.
(hed)PE-"Waiting To Die"


I don't give a fuck!
I'm a hitman, I'm a stalker, I'm a solider, I'm a street walker
Fuck you!
You don't know me , I'm a freak
Never slow down, never sleep
I get so high!
Don't play with me, see me, stay away from me
Just let me ride!
No you can't fade me,
I ain't trying to hear shit that you saying to me

(Chorus)
Everybody dies

Just let me

There is nothing wrong with me
I'm not trying to see things your way
I'm not lost, I'm not drowning, I'm not lost
I'm just waiting, waiting to die

I drink too much!
See me fall down, see me laugh, see me fuck up, see me laugh
I'll bust yo lip!
Keep talking shit, guard your grill
A Killer will fire at will
I fuck the system
That first fucked me
I question the authority to kill a minority
Fuck you!
No, Fuck you, I'm a freak,
I ain't trying to hear shit that you saying to me

Everybody dies

Elenios e-mail | 2002-08-01 18:56:43 | 204.
I'm only human
It's so easy for your friends to give you their advice
They'll tell you, just let it go
It's easier said than done
I appreciate it, I do, but
Just leave me alone
Leave me alone
Just leave me alone
And nothing gonna change
You can go away
I'm just gonna stay here
And always be the same

Ennyi:)A legjobb!!

Victroll e-mail | 2002-07-29 17:33:38 | 203.
Látom azért van olyan is aki a zenével foglalkozik! Asszem ez nem a politika rovat!!
"Once inside everything this change before my eyes...no more decay...........Night of heavenly sin in the House of God! I found true love!"
Ö a király!
:)Ráismertetek?????
Vic.

Drizzt e-mail | 2002-07-20 21:30:18 | 202.
Szerintem nem ilyen baromságokra kéne kibaszni a pénzt, mint a Nemzeti Színház, hanem arra, hogy mindenki jól éljen, nem pedig a felső 500 jólétét biztosítani.

Előzmény: Roccy girl (163.)
Grizon e-mail | 2002-07-08 19:55:54 | 201.
Akkor szerintem az-az....nagy jó film!!!!!!!

Előzmény: Gil (200.)
Gil e-mail | 2002-07-05 18:00:07 | 200.
A címét nem tudom csak azt, hogy a komunizus áldozatai napján nyomta a M1.

Előzmény: Grizon (198.)
Roccy girl e-mail | 2002-07-05 13:08:37 | 199.
te télleg ekkora fasz vagy?nem a himnusz pesszimista hanem te!miért van hogy ilyenkor mindenki háborúra gondol?nemzetközi támogatás stb meg ilyesmi?noku?vagy inkább azt mondod hogy jo igy...hát persze...bele kell nyugodni...nincs mit tenni....képzelem hogy oltod ezt a nevetséges baloldali, pesszimista szöveget az emberekbe!
sötét...ez nagyon fáj...homály emberek...
magyaroknak mindig volt hitük SOHA nem adták fel a reményt...aztán kezdett elkorcsosodi a nemzet...


ui.:nincs tesóm


Előzmény: Máté1 (173.)
Grizon e-mail | 2002-07-04 14:58:50 | 198.
Aszem a Szökésre gondolsz...

Előzmény: Gil (193.)
sargadinnye e-mail | 2002-07-03 20:33:02 | 197.
Meglepődtem, amikor ide beléptem...
Idézeteket vártam...
Menjetek át egy politikai fórumba, van belőlük elég!!!



Máté1 e-mail | 2002-07-03 18:33:01 | 196.
Szerintem hagyjuk abba,ez nem politikai topic.
Csináljon valaki egyet.

Cali Tee e-mail | 2002-07-03 17:08:27 | 195.
Who´s she
Blowing kisses from the catwalk
Tell me
I really gotta - know!
Since when
Did you need another girlfriend?
Since when?
I really gotta - know!
She´s been fakin´since day one
A friendly kiss includes no tongue
Who´s she - Tell me
Now she´s sleeping in my bed
Oh God I wish that she was dead
I need to know - who´s the Bimbo?
Who´s she
Looking goofy in a Gucci-dress
What´s that
I really gotta - know!
Which bone
In her body should I break first?
Which one?
The Bimbo´s gotta - go!
I know - it´s sad
Sometimes I just loose my head
Boy I am getting so mad

Lambretta - Bimbo

Gil e-mail | 2002-07-03 16:00:45 | 194.
Nem cetlin olvastam hanem a egy történelem tanár mondta aki nem Fideszes és nem nagyon szokott faszságokat összehordani.


Senki nem mondta , hogy a Fidesz jó és becsületes emberekből áll de úgy érzem 98-2002-ig jobban kormányoztak mint az Mszp 94-98-ig. EZ NEM BETANULT SZÖVEG és azt se mondom, hogy azért mert 94-98 szar volt 2002-2006 is szar lesz.


Előzmény: Máté1 (188.)
Gil e-mail | 2002-07-03 15:42:08 | 193.
Készült egy film Recskről ha jól emlékszem vissza a történet jóval 1953 után játszodott

Előzmény: szpa (190.)
Gil e-mail | 2002-07-03 15:39:22 | 192.
Igen de mi most szarul élünk.

Előzmény: Máté1 (189.)
Grizon e-mail | 2002-07-03 13:52:27 | 191.
Ez igaz,csak ezzel az a baj,hogy eg yidő után elfogy a pénz amiből jól éllnek az emberek...mindenesetre irigylem az akkoriakat...

Előzmény: Máté1 (189.)
szpa e-mail | 2002-07-03 11:47:19 | 190.
gil nézz utána mikor ilyen faszságokat beszélsz recskről + kiskörösről.
mind2 1953-ban szünt meg, sztálin halála után nem sokkal.
nyugodtan utána nézhecc, én faludy györgy önéletrajzába olvastam.
s mint tudjuk kádár még csak tapogatózott akkoriban, semmi köze nem volt ehhez.
ennyi.


Előzmény: Gil (179.)
Máté1 e-mail | 2002-07-02 20:24:00 | 189.
igaz,de legalább jól éltek az emberek.

Előzmény: Grizon (187.)
Máté1 e-mail | 2002-07-02 20:18:01 | 188.
pont a HVG-re gondoltam,olvasd csak el mi volt a bokros-csomag!Népszavát én még sosem olvastam.

"Na és szerinted miért kelett Bokros csomag????? Mert olyan kurva szar volt az egész komunizmus mindegy hogy "puha" vagy "kemény".-ezzel elismerted a Bokros-csomag hasznosságát(na végre, látom fejlődsz).De hogy Horn Gyula mért mentette meg magát ezzel azt nem értem.(talán a hazát mentette meg)Kicsit érthetőbben fogalmazz mert nem értem.köszi

Ok szar volt a kommunizmus,felhalmozódtak az adóságok,ugyanakkor igenis volt fejlődés!
A felhalmozott adóságokról jut eszembe:az adóságokat növelte a sok kárpótlás amit az MDF osztogatott ki.

"Horn Gyusziról még meg kell említeni, hogy a rendszerváltáskor privatizálta(az egéz mostani Mszp-s csürhével együtt) saját magának a Magyar föld egy jó részét és ezt adta el 94-98-as időszakban a külföldieknek(biztos a Nemzet érdekében tette)"-haha összeszarom magam:)))
Ezt a cetlin olvastad amit a kokárdás köcsögök osztogattak?:))
Hát igen valahogy be kell feketíteni az Mszp-t.
A Fidesz a jó,becsületes emberekből áll,az Mszp
a vérszopó gonosz,aki odaadja a földet a zsidóknak.-szánalmas.(jól beszoptad a sablon szöveget)
Ennél okosabb érved nincs?Szerintem már kifogytál belőle...megsemmissültél.




Előzmény: Gil (186.)
Grizon e-mail | 2002-07-02 19:36:04 | 187.
Hát ebben lehet hogy van valami,hisz a Gulyáskommunizmus alatt télleg jó volt a népnek,de ahhoz sok pénz kell...ergó igaz hogy jólét volt,de az ország így hosszú távon csődbe jutott és eladósodott.Azóta is ennek a levét szívjuk,pedig meg lehetett volna jobban is oldani az egész kommunizmust.

Előzmény: Gil (186.)
Gil e-mail | 2002-07-02 16:47:24 | 186.
Na és szerinted miért kelett Bokros csomag????? Mert olyan kurva szar volt az egész komunizmus mindegy hogy "puha" vagy "kemény". Horn Gyula saját magát mentette ezzel a cselekedtel. Horn Gyusziról még meg kell említeni, hogy a rendszerváltáskor privatizálta(az egéz mostani Mszp-s csürhével együtt) saját magának a Magyar föld egy jó részét és ezt adta el 94-98-as időszakban a külföldieknek(biztos a Nemzet érdekében tette). Érdekes eről nem ír a Népszava. Kedves Máté barátom ha 1* a kezedbe vennél egy HVG-t (politikailag nem befolyásolt) és nem csak a Népszavá-t olvasnád tájékozótabb lennél a gazdasági kérdésekben. Ja és ne mondjál olyan baromságokat, hogy a "Kádár féle komunizmusba fejlödött az ország", hogy miért azt már leírtam.


A Himnusz-os beszólásoddal meg kurvára lejárattad magad.


Előzmény: Máté1 (182.)
Grizon e-mail | 2002-07-02 15:06:54 | 185.
Kurvára igazad van mindenben, kivéve persze azt a Himnuszos dolgot,szerintem nekünk van a világon a lexebb himnuszunk...tény hogy elég pesszimista,de mivel végig megy a történelmünkön ezért nem is lehetne totál optimista a hangulata,hisz mindig is lúzerek voltunk sajnos...

Előzmény: Máté1 (181.)
Máté1 e-mail | 2002-07-02 11:11:07 | 184.
ezzel a beírással kurvára nem bizonyítottad be hogy mért rosszab az MSZP a Fidesznél...előbb meg kéne nézned mi is volt a bokros csomag.És nem a magyar nemzetből,meg egyéb szennylapból!Nézegessed az akkori gazdasági magazinokat és megvilágosodsz.


Előzmény: Gil (179.)
Seefikhamen e-mail | 2002-07-02 11:09:58 | 183.
Nem úgy értettem, hogy ki kell oda költözni, hanem rövidebb időre kimenni. Az viszont igaz, hogy ez a közeljövőben nem túl sűrűn fog bekövetkezni:)

Himnuszra nem mondok semmit...Ezzel leírtad magad!

Máté1 e-mail | 2002-07-02 11:06:47 | 182.
Te meg merted volna csinálni Horn helyében?
Hol volt ilyenkor Csurka?
Orbán gyerek meg a komcsi papa pénzéből éldegélt akkoriban
egy rossz szava nem lehetett.Ezek a magyar emberek
?ne röhögtess már...
Az igazság az,hogy egy baloldali ember vetett véget a kommunizmusnak,ezáltal több benne a nemzeti érzés mint az egész jobb oldalban.
Bokros csomag:hát igen,ez húzott ki minket a szarból.(de te csak egy válllegyintéssel elküldöd oda)Ha ez nincs akkor a Fidesz se tudott volna
semmi féle Diákhitelt és Széchenyi tervet megvalósítani...és ezt be kéne látni.(de mindjár utána is nézek hánny milliárd dollárt dolgoztunk le vele)

94-ben Hornék gondolkoztak hogy bejelentsék az államcsődöt.Ennek a helyzetnek a javítására jött a bokros csomag.Kurvára érdekes módon kikerültünk a válságos helyzetből.(ha szerinted ez hazugság,akkor mi most valószínűleg ott tartunk mint Argentína)És nem a fidesz segített rajtunk...de ezt se kell belátni Gil barátom,élj abban a rózsaszín tudatban hogy a jobb oldal többet tett érted a történelem során,ja és dúl bennük a nemzeti érzés... kalap szart,eddig még nem bizonyították semmivel.A rendszerváltáskor és azóta a legtöbb dolgot amit a nemzet érdekében tettek az MSZP tette és nem a jobboldali pártok,mikor látjátok be?Ezt támasztják alá a tények.
ezt a legkönnyebb csinálni,a másikat nem ismerjük el,csőlátássál lekomcsizzuk és akkor minden ok.

Mikor veszitek már észre amit Orbán csinál az egy színpadi darab!Az a fontos hogy ne dőlj be neki!
Rászedni a legkönnyebb az embert.Jól összerakott PR az egész,okos gyerek ez a Viktor!Szerinted Orbán komolyan gondolja amit mond.Ne felejtsd el honnan jött:komcsi papa aztán liberális nézetek...ezek után hitelesnek tartják ezt az embert?Szerintetek ekkorát fordul a világ,hogy egyszer azt vallja,aztán homlokegyenest az ellenkezőjét?nem lehettek naívak!


Előzmény: Gil (179.)
Máté1 e-mail | 2002-07-02 10:39:59 | 181.
ez is egy nagy baromság...szerinted mennyit kell várnunk hogy Románia belépjen az Unióba?50-100 év?
addigra már azt sem tudják az emberek mi volt Trianon.
A másik,kinek lenne kedve egy tökéletesen elmaradott területre költözni? Ha már belépünk az unióba,éppeszű ember nyugatra megy lakni,ahol állást kap.
Szóval ez a gondolat már az elején elbukott...
Túl kéne már lépni Trianon-on és a jelennel foglalkozni.
Soha nem kapjuk vissza a területeket
mert sehogy sincs rá mód.Felesleges állandóan a múlt sérelmeivel foglalkozni.
Himnusznál továbbra is fenntartom a véleményem:SZAR


Előzmény: Seefikhamen (177.)
Máté1 e-mail | 2002-07-02 10:30:41 | 180.
hiszed vagy tudod?

Előzmény: Seefikhamen (178.)
Gil e-mail | 2002-06-30 20:53:59 | 179.
Én annyira leszarnám, hogy ki milyen ügynök volt annak idején pl: Itt van Horn lehet kihúzott minket a szarból bár nagyjelentősége nincs mert 2 évvel késöbb a Szovjetunió megszünt, de Horn mit adott nekünk 4 év alatt egy szaros Bokros csomagot. A Fidesz is lopott persze, de ők adtak is valamit(nem betanult szöveg). Kádár korszak idején volt mindenkinek munkája persze csak egy embers munkát csináltak 5-en 5* annyi ideig. Persze a (lusta)cigány örült a faszfejének mert beütött egy szöget és jött lové. Magánbankoktól vettünk fel egy csomó pénzt, hogy el tudjuk tartani a komunizmust aztán amikor vissza kell fizetni "a rohadt geci Orbán lop" ezmegaz. Kaptunk USA-tól 80millió dollárt segélyt ment ki Kubába meg Vietnámba. Kádár idején puha diktatura szerinted ekkor sem üzemelt Kiskörös és Recsk. Arról hosszan el lehet vitatkozni ki a jobb kormány Mszp vagy Fidesz mert érvek mindenütt vannak.
Seefikhamen e-mail | 2002-06-30 19:48:32 | 178.
Attól még, hogy valakit kényszerítenek még nem lesz 3/3as!!! Lehet, hogy mitom én egy aláírást kicsikartak belőle és azt valotta be,de soha nem tevékenykedett 3/3- asként.
Seefikhamen e-mail | 2002-06-30 19:45:07 | 177.
Kedves Máté1!

Nem kell háború nem is lesz soha, ők sem harcoltak azért a földért amit elvettek tőlünk!!! Elég volt hamis/hamisított/valótlan iratokat és statisztikákat benyújtaniuk a Franciáknak , akik kedvesen hittek nekik. Ugyanis Trianon hivatalos célja az volt, hogy a nép megoszlás szerint igazságos határokat jelőljenek ki. Nah most kedves szomszédaink azt csinálták miután megkapták a területeiket, hogy egyszerüen a magyarokat kikergették onnan. Nem használtak erőszakot csak szimplán nem adtak a magyaroknak munkát, otthont stb... így szegény magyar kénytelen volt elmenni onnan. Gyakorlatilag kicserélték a népet az új földjükön a sajátjaikra. Ezzel lehetetlenné tették a területek békés visszaszerzését , ugyanis nyugottan mondhatják, hogy ők vannak ott többségben. Én a tennivaló alatt nem a háborut értem, hanem azt, hogy nem szabad elfelejteni, hogy Erdély/ Felvidék stb. Magyar föld, és ha esetleg az Unióval megszünnek a határok akkor ezeket a területeket egyre többet kéne látogatni...tudom attól még nem lesz újra miénk hivatalosan, de attól még a miénk lehet, csak másképp.

Himnusz: Nah menj a tudod hova!!! Ennyire nem lehetsz gerinctelen! Ezt nem kellett volna mondanod! Már ne haragduj ,de ennyire sem tiszteled a Magyar kultúrát? És nem pesszimista! Aki csak azt látja benne az el van veszve! Tuod mit??? Csináltassunk új magyar Himnuszt egy multicéggel aki kifejezetten ezzel foglalkozik, Na? Vagy te megírod? He? Optimista himnusz mi?
Az kell neked.

"Kifizetődö ,nem éri meg" miért minden a pénzről és az egyéni javakról szól? Az emberekből úgylátom kezd kihalni az érzelem. Ilyen hogy nemzeti-érzés, hazaszeret már nem számít, mert nem kifizetödő...Lassan ez lesz(van) a Barátsággal, Szerelemmel stb. Kár értük...

Máté1 e-mail | 2002-06-30 19:24:31 | 176.
nem érti fére senki a csurkát,ő maga vallotta be
hogy az volt,mert kényszerítették hogy agyonlövik az apját különben.Ezt a péntek esti Miépes/Fideszes arcok mondták.
Most láttam Csurkát az összefüggésekben,persze a 3/3-ast tagadja,mert milyen polgármester lenne az ilyen.Összevissza hazudozik ez az ember.


Előzmény: Seefikhamen (168.)
Máté1 e-mail | 2002-06-30 19:07:28 | 175.
hányszor pofázzam el??
a Kádár korszak kurvára enyhébb volt a Rákosi időszaknál.Rákosié volt a kommunista diktatúra.Nem lehet általánosítani a kettőt!!
Ugyanazok a bérházak vannak most mint régen,még a metrók is ugyanazok mint a 70-es években.Azóta semmi fejlődés basszátok meg!
A 60-as 70-es években csak az nem érezte jól magát aki nem akarta.


Előzmény: Roccy girl (169.)
Máté1 e-mail | 2002-06-30 18:59:33 | 174.
tudom milyen irományra gondolsz...az az érdekes hogy a Magyarság című újságban jelent meg,ami kurva régi nyilas újság volt,és mint tudjuk a nyilasok soha sem hazudtak,igazi egyenes magyar emberek voltak...no comment-ezzel máris hitelét vesztette..

Előzmény: Seefikhamen (168.)
Máté1 e-mail | 2002-06-30 18:54:11 | 173.
neked aztán jól telinyomták az agyad baromságokkal...igazából nem is tudok mit válaszolni mert akármit mondok te betanult,demagóg szöveggel válaszolsz rá...csak úgy sugárzik a gyűlölet belőled,gratulálok te igazi magyar vagy...

Szerinted volt olyan magyar ember aki támogatta trianont?Te ennyire hülye vagy,vagy csak megjátszod?

Még mindig nem válaszoltál a kérdésemre,örülnél ha a fiad vagy apád behívnák a románok ellen harcolni? Szeretnéd hogy megdögöljenek egy értelmetlen harc során?

Tegyük fel hadat indítunk a Erdélyért:
első probléma:
-ezzel ugrott az uniós tagságunk
második probléma:
-Romániának sokkal több katonája van mint Magyarországnak.(a Magyar katonai állapotokról nem is beszélve:nagyon gáz.Apám 25 évig volt katona,ezredesként szerelt 1 éve-már pedig ő tudja mit beszél)
Összegzés:akkor érdemes lenne támogatni egy ilyen öngyilkos akciót?

Mire mész ezzel hogy döngeted a melled mekkora magyar vagy?Ettől jobban fogsz élni,lesz pénzed,lesz lakásod?KALAP SZART nem ér magyarnak lenni,nem kifizetődő.(ez az én saját véleményem)

Nekem Magyarország ezt jelentette eddig:akaratgyengeség-rossz döntések-elvesztett háborúk
Sorold fel milyen érdemei vannak az országnak!DE nekem ne 1000 évvel ezelőtti dolgokkal gyere ám.

És mégegyszer kérdem,kinek köszönheted hogy Köztársaságban élsz és nincs diktatúra se szovjet katonák?Horn-éknak bazdmeg!!!Többet tett a nemzet érdekében mint a nagypofájú egész magyar jobboldal!!Akár ki is végezhették volna,kurvára rizikós volt.

Látod ez a külöbség,A JOBBOLDALNAK CSAK A POFÁJA JÁR,AKASRATGYENGÉK SEMMIRE SEM KÉPESEK A SIRÁNKOZÁSON KÍVÜL!
Az egész Himnusz meg egy kalap szar,lehangoló pesszimista undormány.Mért nem lehetett optimistább művet komponálni?Erre van szükségünk?
Jó hogy pesszimista a magyar ember,ha még a himnusza is az.

Azzal kéne foglalkozni mi volt az előző négy évben,nem pedig hogy mi volt az előző 20-25 évben.

Ami a legérdekesebb hogy Orbán politikája erről szólt,"aki nincs velünk az az ellenségünk"-hol van a demokrácia szelleme??
A dolog érdekessége,hogy Rákosi politikája is ugyanez volt.

Az a Kommunista kézikönyv aztán tény bazdmeg:))
Szélsőjobboldali emberkék írták:)

De neked hiába pofázik az ember,menjél szervezd az esélytelen hadjáratot a románok ellen,hátha megdöglik egy két családtagod,meg a hülye nézeted miatt rengeteg ártatlan ember.

Gratulálok,ez a magyarság-érzete,köszi nem kérek belőle...idióta állat



Előzmény: Roccy girl (172.)
Roccy girl e-mail | 2002-06-30 12:21:04 | 172.
honnan veszed hogy összehuggyoznánk magunkat??!
következtetsz?nem is ismersz!!persze, fontos a család meg ilyesmi,de egy hazaszerető magyar sokmindenért képes a hazájáért...
bár egy ilyen tipikus kommunista süket dumával rendelkező ember talán nem is ismer ilyen érzést...vagy mégis?!nem olyannak tűnsz te barátom!van egy olyan érzésem hogy te és a hozzádhasonlók talán még támogatták is volna trianont...Tagadod?Akkor lökj gyorsan valami értelmes dumát!


Előzmény: Máté1 (167.)
Roccy girl e-mail | 2002-06-30 12:03:30 | 171.
színházba ÉRTELMES emberek járnak.nem is tudtad??
Hát most már tudod!


Előzmény: Máté1 (164.)
Roccy girl e-mail | 2002-06-30 11:53:22 | 170.
Ja, a hülye elvakult emberekből nekem is elegem van!q:-)
Roccy girl e-mail | 2002-06-30 11:51:33 | 169.
Mit gondolsz ezeket honnan vettem?szoptam az ujjamból?nem, a tényekből!!!pontosan a nagyszüleimtől,ismerőseimtől,akik
átélték azt a szörnyű kort!ÉS ÉRDEKES MÓDON SENKI NEM MONDTA HOGY MILYEN FASZA JÓ KOR VOLT A KOMCSI
DIKT. IDEJÉN!és NEKED IS AJÁNLOM Stéphane Courtis,Nicolas Werth,Jean-Louis Panné, Karel Bartosek, Jean-Louis Margolin,Andrzej Paczkwoski:A KOMMUNIZMUS FEKETE KÖNYVE-t.Érdekes dolgok,TÉNYEK vannak benne!

ui.:ja, és ha a fejlődő országokhoz szeretnénk tartozni nem ártana csatlakozni az EU-hoz!Márpedig a komcsik(hiába mondják hogy nem azok)ezt nem akarják(mégha nem is mondják ki nyíltan)!
És szerinted véletlenül tüntetett 10.000(!)ember Pesten hogy meggyes mondjon le?!(1ébként ma 18 órakor tüntetés lesz Veszprémben az Óváros téren, aki akar jöjjön!) Nem véletlenül!na erről ennyit!seefikhamen vagy kinek meg igaza van ,érdemes lenne átböngészni


Apám,-igy szolt a kis bankár-
kormányfő leszek én már!
Nem lehetsz te fiam, Péter,
eszed sincs 1 milliméter!


Előzmény: Máté1 (167.)
Seefikhamen e-mail | 2002-06-30 09:29:29 | 168.
Üdv!

Csurka nem volt 3/3 as. Ez biztos:) Csak gondolom sok helyen félreértetik az emberrel, ugyanis csak megprobálták rávenni, hogy legyen 3/3as...

Lehet, hogy ők jelentették ki a köztársaságot, csak az a baj, hogy nem tudod milyen áron!!!
(Benne volt az is, hogy elkell hitetni a néppel, hogy a magyar határok megváltozthatatlanok és mindenkit meg kell torolni aki mást állít)

Az mszp már csak ex-kommunista, most már csak a saját maguk érdekeit nézik nem az oroszokét:)Nem igazán tudom milyen lopásokról beszélsz, amúgy biztosan volt, mert minden pártban vannak korrupt emberek. De az mszp-ben kevés ember van aki ne lenne maffiozó:)

Amúgy engem sem érdekel, hogy milyen kémelhárító volt a jelenlegi kormányfő...az az egész banda egy rohadt gengszter család:)

Azt viszont tényleg nem értem, hogy miért tartják Orbán-t hitler utódjának:) Nagyon lájtos beszédei voltak neki, az más kérdés, hogy neki sikerült megmozgatni pár százezer embert.

ui: Dream Theater koncert isten király volt!!!:)

Máté1 e-mail | 2002-06-29 20:03:26 | 167.
Az Mszp nem kommmunista.
Mesélj már a magyar kommunizmusról.Kádár idején sem volt kommunizmus.Mindenkinek volt munkahelye,a cigány is dolgozott.Akkor épültek a bérházak országszerte.
FIGYELEM JOBBOLDALI EMBERKÉK!
A Rákosi féle kommunizmus és a Kádári féle puha kommunizmus nem összekeverendő.Rákosi idején tényleg szar volt.(nagyapámnak elintézték hogy ne tudjon sehol sem munkát vállalni,aztán a 60-as években rehabilitálták és dolgozhatott-csak egy példa)Kádár idején már nem volt olyan hogy elvittek az embereket,mert nem tetszett nekik a kormány politikája.Kádár csak a szarból hozta ki a lehető legjobbat.Nemhiába emlegetik a
60-as 70-es éveket Magyarország "aranykorának"

Kérdezzd csak meg nagyszüleidet hogy éltek a 60-as 70-es években.Nem láttál annyi kukást meg nyomorékot mint most,az biztos.Persze aztán a rendszer összeomlott.
Mit gondolsz kik kiáltották ki hogy Magyarország
Köztársaság,és hogy feloszlatják a kommunista pártot?Kik kérték hogy vonuljanak ki a szovjet csapatok?(had jegyezzem meg,ebben kurva nagy kockázat volt,ugyanis senki sem tudhatta hogy reagál erre Szovjetúnió)Hát elmondom,nem a Csurka és nem az Orbán.Hanem a mostani Mszp garnitúra,nagy szerepe volt ebben Horn Gyulának.És ez a hála?Nem hozzáértő parasztok itt kommunistáznak,mikor a történelemmel sem vannak tisztában.Ne a szar Demokratát meg Magyar fórumot olvasd,hanem azt a kibaszott történelemkönyvet forgasd meg olyan könyveket amik a tényeket írja le!

Hogy alakultak meg a mostani pártok?Egyszerű.Mivel kimondták hogy vége a "diktatúrának" a szavazásokra új pártoknak kellett megalakulniuk,mivel ez jellemzi a demokráciát.Mivel csak a Kommunista Párt tagjai
képviselték a hazai politikát,így ők kreáltak különböző pártokat.A III/III Csurka megalapította
a Miépet.A Fidesz 10-15 tagjával eleinte még liberális értékeket képviselt,Orbán Győző támogatásával-aki igencsak elsővonalas volt a Kommunista pártban.Az SZDSZ egyik alapítója Tölgyesi
aki ugyancsak nem akkor jött le a falvédőről.
A Munkáspártot joggal nevezheted kommunista-jogutódnak,bár had tegyem hozzá ők sem a Rákosi féle diktatúrát képviselik.(szlogen:"Kádár idején jobb volt...")
Egyszerűen azt kellene észrevenni hogy minden mostani pártnak egy közös jellemzője van:mindegyiket az egykori Kommunista Párt tagjai alapították.Kivéve az FKGP-Mondjuk Torgyán sem büszkélkedhet a múltjával(szintén zenész-mint a Csurka)
És a másik.Sok nagyeszű!:vajon bevonulna az a sok nagyszájú(aki ugat hogy vesszen Trianon)hogy vissza foglaljuk Erdélyt?Bezzeg akkor már nem lennétek ilyen nagypofájuak.Egyből összehugyoznátok magatok.
Vagy te,kedves ROCCY GIRL:örülnél ha az apádat,bátyádat vagy majd a fiadat behívnák katonának harcolni?nemhiszem.

Sok véresszájú,előbb végig gondolná mit mond.

A hülye elvakult emberekből már nagyon elegem van.
Amiket leírtam azok Tények.Nem a Népszabadságból és az egyéb baloldali újságokból írtam ki.



Előzmény: Roccy girl (160.)
szpa e-mail | 2002-06-29 19:46:01 | 166.

1ébként févorit dal:


Um, dois, treis, quatro...

Back to the primitive
Fuck all your politics
We got our life to live
The way we want to be

Back to the primitive
Fuck all your politics
Who feels it, knows it
And God will guide me

Back to the primitive
Fuck all your bullshit
We're back to set it free
Confronting the negative

Back to the primitive
Fuck all you wannabes
You don't mean shit to me
Let it bleed !!!

Primitive

Back to the primitive
Fuck all your politics
We got our life to live
The way we want to be

Back to the primitive
Fuck all your politics
How it used to be
Check your reality

Back to the primitive
Fuck all your politics
Fuck all you wannabes
Aaaaaaaaaaaa !!!

Back to the primitive
Fuck all your politics
Forever we will be
What we want to be

Primitive


szpa e-mail | 2002-06-29 19:39:58 | 165.
Máté1 + Grizon: 1etéertek veletek.

kib getzi dolog volt a trianon, most is az és az is lesz, de nem lehet ellene tenni semmit.
talán nem a németeknek kellett volna nyalnunk, bár sok más sanszunk nem volt.
ya és roccygirl vagyki: aki aszongya hogy mszp = mszmp arra sajnos 1 szó van: PRIMITÍV.
sajnos a hozzád hasonló finoman fogalmazva "nemokos" emberek tették nyílttá a választást, akiket meghülyített orbán hitleri szónokságai + az m1-es híradó. a vidéki emberek, akik rászavaztak, pedig az orbán volt az, aki hagyta hogy a torgyán 3 év alatt tönkretegye a mezőgazdaságot, pedig leállíthatta volna.
de hálistennek vége, és vége az arcpirító lopásoknak is.
mer nem azt mondom hogy a mostani kormány nem fog lopni, de nem ilyen feltünően mint a fidesz.
akik leszarták hogy mindenki tud róla, tudták hogy úgyse tehetnek ellenük semmit, mer minden nagyobb pozícióba "rokon / barát" került.
és leszarom hogy medgyessy mi volt (bár hangsúlyozom: nem KÉM, BESÚGÓ ---> AZ A CSURKA VOLT) ha összejön a 100 napos terv még bármi lehet.
és ahogy elnézem összejön.
bocs a politikáér, de nem én kezdtem.

Máté1 e-mail | 2002-06-29 19:09:52 | 164.
Nemzeti Színház kiafasznak kell???
Milyen ember jár oda?Csak a burzsoa.
Mert a vidéki ember biztos nem azért megy fel hogy megnézzen egy rohadt színdarabot.


Előzmény: Roccy girl (163.)
Roccy girl e-mail | 2002-06-29 18:19:36 | 163.
Nemzeti Színház...ugyebár...MEGSE ÉPÍTETTE VOLNA!!
FEJLŐDÉS!
virsli...ez nagyon gáz...
A PÉNZ!valóban vigyáznak rá!elsikkasztják!


Előzmény: Grizon (162.)
Grizon e-mail | 2002-06-29 18:15:56 | 162.
Tudom mi volt itt a kommunista diktatúra alatt...Talán jobban mint te, nekem még vannak róla halvány emlékeim(bár nem sok, azok is többnyire jók, a gulyás kommunizmus 1-2 pillanatképe,május elsejei virsli meg ilyesmik...).CSak tudod van különbség egy komunista kormányzás és egy középbal kormányzás között.MSZP ugyanis középbal.Különben rohadtul nem értem az embereket, mindneki parázik hogy most vissza jön a kommunizmus, mert ismét baloldali párt van kormányon...1994-1998 között talán visszajött a kommunizmus?Pedig akkor is az Mszp volt hatalmon!És ez az mszp sokkal családcentrikusabb mint az elöző mszp,jóformán folytatják azt amit a fidesz elkezdett és eltörlték az eltörölnivaló dolgokat amik csak vitték a pénzt pl Országimázsközpont...

Előzmény: Roccy girl (160.)
Roccy girl e-mail | 2002-06-29 18:01:53 | 161.
Lásd:seefikhamen bejegyzését!!

Előzmény: Grizon (158.)
Roccy girl e-mail | 2002-06-29 17:58:41 | 160.
Csak tod az lehet hogy nekik olyan meg ilyen a múltjúk,de a MOST a lényeg,és az mszp nemcsak a múltban volt kommunista hanem MOST IS!!ezzel ellenben őnekik teljesen más a felfogásuk!én nekem ez 1általán nem teccik hogy egy rohadt kommunista tönkre teszi az országot,vagy neked talán igen?!Mert ÓRIÁSI különbség van a kommunista felfogás és a NORMÁLIS emberfelfogás között!Te neked egyáltalán van fogalmad milyen idő volt itt a kommunista diktatúra alatt?!mert ha nem ajánlom vedd a kezedbe A KOMMUNIZMUS FEKETE KÖNYVÉT(Bűntény,Terror,Megtorlás) a Nagyvilág könyvkiadótól!

Előzmény: Grizon (159.)
Grizon e-mail | 2002-06-29 17:44:51 | 159.
1részt nagy szemétség volt ez a fidesztől,hogy ezt így előtúrta!Másrészt kutasson csak mindenki bele a többi politikus múltjába!Abban az időben ha valakinek politikai ambiciói voltak,akkor csak egy párt volt amibe ezt kiélhette.És a miniszterelnök kémelhárító volt akkoriban, ami igencsak az ország érdekeit védi...már akkor is!Ja és nevertséges ez a felhajtás,hisz a CSurka is III/III-as volt anno,ő, a nagy anti-kommunkista,nacionalista!És mégis III/III-as volt!

Előzmény: Roccy girl (155.)
Grizon e-mail | 2002-06-29 17:41:41 | 158.
Miért te mit akarsz csinálni?Háborút indítani, az elvesztett terülteteket visszaszerezni?Mert ez egy faszság!Ez van, lehet szeretni,nem szeretni,de nem lehet ellene mit tenni!

Előzmény: Roccy girl (154.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  
26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.