Click to Visit
Rock - a rock és a sátánizmus kapcsolata
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  

Grizon e-mail | 2002-09-29 08:03:40 | 242.
Feka lesz,de legalább nem nő...hol van az előírva hogy a pápa csak fehér lehet?

Előzmény: Vlad (241.)
Vlad e-mail | 2002-09-28 15:55:37 | 241.
Igen, valamint többet tettek az oktatásért a középkorban, mint bárki más, a kódexmásolással felbecsülhetetlen irodalmi értékeket sikerült megmenteniük, aztán a habzóbor feltalálása is ide közhető, úgyhogy többet ne igyál pezsgőt, mert az undorító keresztény találmány, fujj.
Amúgy amiket leírtál, az mind igaz. Hozzátenném még a pedofil papok témakörét is, valamint azt a szégyenletes tényt, hogy a pápa egy visszataszító múmia, és mivel az öreg Desmond Tutu nagyon nyomul, lehet, hogy az utódja nigger lesz - az utolsó rúgás a katolicizmus döglődő hullájába.


Előzmény: Murdoc69 (239.)
Shrine e-mail | 2002-09-28 14:00:19 | 240.
egyetértek. pongó nem egy okos ember, de most rátapintott a lényegre, anélkül hogy tudná... :)

Előzmény: Murdoc69 (236.)
Murdoc69 e-mail | 2002-09-15 16:58:00 | 239.
Szerintem nem a zsidó hanem a keresztény vallás azon belül is a katolicizmus a legkárosabb vallás ami valaha is létezett!
Csak pár példa:
-keresztes háborúk (no comment)
-a per Gallilei ellen (még most is létezik lapos Föld Társaság, ez nem vicc!)
-boszorkányüldözések
-a modern tudomány nagy részének(evolúció,földrajz)el nem fogadása (no comment)
És még sorolhatnám de semmi értelme!
Persze tudom ezek vallási köntösbe bújt gonosz emberek!
De mégis ha egy vallásnak ilyen vezetői vannak akor az elégé gáz, nem?


Előzmény: Vlad (238.)
Vlad e-mail | 2002-09-15 16:25:37 | 238.
Broader: Attól, hogy nem hiszel istenben még nem vagy pogány, csak ateista.
A zsidó vallás pedig minden más vallásnál károsabb és veszélyesebb. Semmilyen más nézetet nem tűr meg maga mellett, hisz a zsidók a "kiválasztott nép". Nem véletlenül üldözik őket évezredek óta. Az antiszemitizmust nem a Harmadik Birodalomban találták ki. Nem véletlenül törtek elő az iszlám fundamentalisták: szükségszerű volt, hogy valaki fellépjen az USA-Izraeli világuralmi törekvések ellen.

Grizon e-mail | 2002-09-15 15:38:30 | 237.
Jó,persze,de nem kell azért elítélni a katolikus keresztényeket csak mert pár száz évvel ezelött voltak csúnya dolgaik...ma már nincsenek.
Ha az emberek nem hinnének Istenben akkor nem lenne a Kereszény egyháznak enyi tagja...


Előzmény: Boader (235.)
Murdoc69 e-mail | 2002-09-13 06:10:23 | 236.
Én nem szoktam nézni a Big Brothert de egyszer hallotam hogy Pongo azt mondta "az egyház több kárt okozott az emberiségnek eddig mint Hitler meg Sztálin együttvéve".Tudjátok mit? Igaza van!

Előzmény: Boader (233.)
Boader e-mail | 2002-09-10 15:47:11 | 235.
És ami régen történt azt el lehet felejteni?
Régen lehetett istennel és ördöggel etetni az embereket de ma már nem. Ma már se nem hülyék az emberek, se nem félnek.


Előzmény: Grizon (234.)
Grizon e-mail | 2002-09-10 15:00:01 | 234.
Oké...mondom hogy múlt idő és hogy az már nem a vallásról szólt...manapság már ritkán csonkítanak a vatikánban q.-)))

Előzmény: Boader (233.)
Boader e-mail | 2002-09-09 18:36:01 | 233.
Baklövés... Kicsit több annál.:) Megnézném a zsidók mikor öltek és csonkítottak azért mert valaki nem akart zsidó lenni.:P

Előzmény: Grizon (232.)
Grizon e-mail | 2002-09-09 17:59:48 | 232.
múlt idő...akarták!és ez szintén nem a kereszténység,hanem a katolikus felekezet baklövése volt anno.

Előzmény: Shrine (231.)
Shrine e-mail | 2002-09-09 17:54:53 | 231.
igazából azis elszomorító, hogy ha megnézzük, már a kereszténységből is csak a pénzt akarják kihozni. Baze, mikor árultak a mohamedánok "megváltásra jogosító" cédulákat?? :DD
Grizon e-mail | 2002-09-09 17:30:11 | 230.
1.Az inkvízíció nem keresztény találmány,hanem a katolikus felekezeté...én katolikus vagyok,vágom hogy nem volt az jó rendszer,de ott nem a vallásról,hanem a politikáról szólt a dolog(lásd Spanyol abszolutizmus)
2.Ez a szórólap osztogatást pedig keresztény illetve állkeresztény szekták szokták csinálni(ez így hülyeség,a nem keresztény szekták is osztogatnak,tök mind1,a szektások balfaszok)


Előzmény: Boader (228.)
Boader e-mail | 2002-09-09 16:01:36 | 229.
Pöce, egyetértek veled. Tényleg nincs erre szükség, nem kell sötétben látni a dolgokat. Én sem így teszek, csak néha elkeseredek néhány emberen.:)

Előzmény: Pöce (227.)
Boader e-mail | 2002-09-09 15:59:46 | 228.
Megjegyzem, Ausztráliában 50 000 (!) jedi lovag van és vallásként terjesztik az igét.;]]

Btw az egész kereszténység nagy faszság.. Nem baj ha valaki his zbenne csak ne mondja rám, hogy 'köcsög pogány' ahogy meghallja, hogy nem hiszek se istenben se az ödögben. Én ezt az egészet nagy ívben leszarom, nagyon nagy baromságnak tartom, de ettől még nem lesz valaki rossz ember, (nem) hisz istenben. Nem kéne ennyire felfújni a dolgot, de hamár... Minap kaptam egy szórólapot, amire ez volt írva: 'Hogyan juthatunk mennybe?' Hát ki a faszt érdekel? Aki elhiszi, hogy van menny és van pokol az úgy is komolyabban foglalkozik a 'témával' de én nagy állatságnak tartom. Ha valaki leül velem, szívesen elmondom az álláspontjaimat és ah ő is elfogad mint nem hívő, akkor jót beszélgethetünk, de ez, hogy ha nem hiszel istenben, akkor kotosog pogány vagy, ez felháborító. A zsidókat, a buddhistákat, etc... tisztelem teljes szívemből mert nem akarják rámerőltetni a vallásukat és mert komolyan gondolják a vallást, de elfogadják én nem hiszek istenben. A keresztények viszont megpróbálták az emberekre kényszeríteni a vallást, lásd inkvizíció... A pápa mindent tagad. Én nem a keresztényeket utálom, hanem a sok barmot akik köcsögöznek, hogy nem hiszek istenben és azokat akik nem gondolnak bele a dolgokba csak mondják a baromságaikat.

u.i.: ez kicsit durva volt, de felhergelt az a szórólap...;p

u.i.2.: bocsánat mindenkitől akit megbántottam, nem ez volt a szándékom


Előzmény: Shrine (217.)
Pöce e-mail | 2002-09-09 08:19:49 | 227.
Gyerekek!Minek ide sátánizmus!Térjetek má észhez!Nem gyűlölködni kell,meg feketében látni a világot,meg misztifikálni mindent!A képlet egyszerű:itt eza tetves Föld csodálatos faunával,teremteni,alkotni kell,törekedni a jóra,nem pusztítani,rombolni.Csak hát sajna van az 'ember' a legmocskosabb állatfaj ami leronja a képet."Le az emberiséggel!Dögöjjetek meg!"-mondhatnák az állatkák és növények,amiben igazuk is van,mert csak kihasználjuk az egész Természetet!De nekünk is van létjogosultságunk,csakhogy nemvalószínű,hogy megfogunk változni,éppen ezért szégyelljük magunkat MIND!DE!Eme kilátástalanság ellenére törekedjünk a JÓRA!Bízzunk,hátha megmentenek az UFÓk!Legyünk vidámak,Én pl szinte mindig virulok,szarok a zavaró tényezőkre.Mert alapjában véve a Természet SZÉP!Hü,de boldog vok!
Shrine e-mail | 2002-08-31 19:54:55 | 226.
aham. én azt vallom, hogy csodák nincsenek, a csodák az emberi képzelet torzszülött, fátyolozott fantáziái. ennyi, de ez mondom szubjektív vélemény.
judit1020 e-mail | 2002-08-31 10:30:00 | 225.
azok a természeti jelensegek,amiket te is emlegetsz(mondjuk a viz kettevalasztasa) igenis megtortentek es be is van bizonyitva,hogy ilyesmi tortenik a termeszetben,es egyaltalan nem az a csoda,hogy megtortent--hanem az,hogy pont ott es pont akkor amikor nekik szukseguk volt ra



Előzmény: Shrine (224.)
Shrine e-mail | 2002-08-30 13:35:46 | 224.
hm....oké, vegyük át mégeccer. Léteztek a családfák, oké. De én nem ezekre gondoltam! Habnem azokra a nem kicsit (szerintem!) nvetséges dolgokra, mint. pl. az égő csipkebokor, a tenger kettéválasztása...ráadásul tele van ellentmondásokkal...és ha most valaki a "vizet fakasztott a sziklából, és az még most is ott csordogál" jelmondattal kezd el dobálózni, annak azt mondom, hogy ez csak BELE VAN MAGYARÁZVA! lehet hogy kicsit furcsa természeti jelenség, de ez nem azt jeleni hogy köze lenne a történethez.....

Előzmény: Grizon (221.)
Grizon e-mail | 2002-08-29 13:26:08 | 223.
Küld át nekem léci...plíz!

Előzmény: Soul (222.)
Soul e-mail | 2002-08-27 11:58:23 | 222.
Hejj!!! Ki írta a Slipknot-ot kis s-el??? :o(((
Meg ne halljam.
Ja, van egy csoportképem Slipknotékról.
Gondolom mindenkinek van, de ami a pláne!
Ezen nincs rajtuk maszk.
Őszintém szólva, egy kicsit meglepődtem. Nem erre az arcokra számítottam. De le van szarva.
A ZENE a lényeg! :o))

Grizon e-mail | 2002-08-26 20:11:34 | 221.
Jucinak akkor teljesen igaza volt...Ugyanis azoka családok valóban léteztek,királyi családfák melyeket a történelemkönyben is megtalálsz...sőt az egész Biblia olyan mint egy törikönyv!Tele van tényekkel melyet a történészek is alátámasztanak!

Előzmény: Shrine (217.)
Roachgirl e-mail | 2002-08-25 15:29:32 | 220.
vlad, nem vagyok céltalan. istenben nem hiszek, nem is hittem soha, így lettem nevelve. olvastam a bibliát. lavey-t azért hoztam fel, mert van itt olyan, aki azt hiszi, a sátánizmus az emberáldozatokról szól. nem követek semmit és megvagyok istenkép nélkül. ha majd felnövök és látod, hogy élek, és van erkölcsöm, akkor majd vitatkozhatunk. addigis hagyj létezni a rózsaszín mesevilágomban tovább...
Vlad e-mail | 2002-08-25 12:16:55 | 219.
A Bibliát pedig nem azért említettem, mert én annak tanításit tisztelném, vagy hinnék az ott leírt események valóságosságában. (Egyszerű példagyűjtemény, a keresztény egyház alapja.) De ha valaki egyértelműen elveti, vagy szidalmazza a kereszténységet, legalább ideológiai ellenségének alapvető tanait ismerje meg és értelmezze. Tudod: "Harcolni csak azért lehet amit szeretünk, szeretni csak azt lehet, amit tisztelünk, tisztelni pedig azt, amit legalábbis ismerünk."- Adolf Hitler
Igaz, hogy ebben az esetben helyesebb lenne a "harcolni csak az ellen lehet", node mindegy.

Vlad e-mail | 2002-08-25 12:12:43 | 218.
Gondoltam, hogy félreértesz. Én mindeképpen hiszek valamilyen isten létezésében és jelenlétében, de ez az istenség semmiképpen sem Jehova! A juedo-keresztény istent és morálokat elvetem mert az emberi akarat és jellem megerőszakolását jelentik. Az ősi és pogány vallások nem törekedtek erre mégis sokkal puritánabbak, tisztábbak és becsületesebbek (voltak) mint a kereszténység, a zsidóság vagy a keleti vallások.
Shrine e-mail | 2002-08-25 11:30:45 | 217.
jah, es nagyon regen irt egy judit ide, hogy a biblia tokeletes csaladfakkal meg ijenekkel rendelkezik: lehet hogy groteszk, hogy a Gyűrűk Urához hasonlítom de a könyv végében otis le vannak írva a családfák, és ha egy japán turista meglát egy Frodó alakú követ akkor már vallást kell építeni a gyűrűk urára?? :DDDD hát ennyit a történelmi bizonyítékaidról.
Shrine e-mail | 2002-08-25 11:18:46 | 216.
határozott istenkép???!! Nemazért, de én inkább felkötöm magam minthogy egyszer összetegyem a két kezemet(ezt most klépletesen mondtam mielőtt belémkötsz). Ne szólok bele, mindenkinek joga hogy abban higgyen vagy nehiggyen amiben akar, csak szerintem azok akik istenek segítségét kérik, óriásit fognak bukni.Azért én a kis jegyzeteimet megmutatnám egy pár érintettnek hogy ahoz miccólnak.

Előzmény: Vlad (214.)
Shrine e-mail | 2002-08-25 11:15:24 | 215.
hülyeséget mondtál. Nem hisznek sem istenben, sem a sátánban. ATEISTÁK. Szerény véleményem szerint LaVeY is csak pénzt akart csinálni a sátánizmusból és kicsikét el is túlozta a dolgot...a végén már az egész egyház ojan volt mint egy olcsó topless bár.A sátánisták nem járnak szertartásra, nem áldoznak sem embert sem állatot, az az ördögimádók dolga. Én spec. elolvastam a bibliát, és óriási hülyeségeket találtam benne...

Előzmény: Grizon (208.)
Vlad e-mail | 2002-08-25 10:58:16 | 214.
Enegem leginkább az irritál, hogy minden céltalan fiatal elolvassa a honlapon ezt a laveyista sátánizmusról szóló kis szösszenetet, és egyből szimpatikus lesz neki, mert addigi (kissé zavaros, kissé megalapozatlan) nézeteit rendezni tudja ennek a rendszernek a segítségével. Pedig határozott istenkép nélkül nem lehet élni! Erre később mindenki rá fog jönni.
Roachgirl e-mail | 2002-08-25 10:56:03 | 213.
inkább felnövök, majd, 1x. addig viszont nem nuygszom bele semmibe.

Előzmény: Vlad (212.)
Vlad e-mail | 2002-08-25 10:54:24 | 212.
Cinizmus helyett szomorú belenyugvással reagálj inkább...

Előzmény: Roachgirl (211.)
Roachgirl e-mail | 2002-08-25 10:51:32 | 211.
...most összetörted a rózsaszín világomat, amiben éltem...

Előzmény: Vlad (210.)
Vlad e-mail | 2002-08-25 10:47:13 | 210.
Talán először el kéne olvasni a Bibliát, néhány KOMOLY kúltúrtörténeti művet, nem pedig rögtön benyalni Anton LaVey ocsmány propagandáját...
Roachgirl e-mail | 2002-08-25 10:35:33 | 209.
LaVey, az aki, megírta a sátánista bibliát és létrehozta a sátánista egyházat...

Előzmény: Grizon (208.)
Grizon e-mail | 2002-08-24 19:10:55 | 208.
Ezt ki mondta hogy a sátánisták nem hisznek Istenben?Persze hogy hisznek benne...az más kérdés hogy szeretik-e...

Előzmény: Roachgirl (207.)
Roachgirl e-mail | 2002-08-24 14:10:35 | 207.
személy szerint ateista vagyok, egyben humanista is, a sátánista biblia szerint így sátánista is...rockzenét hallgatok. viszont nem vagyok ellenség! szóval ha valaki egy kicsit utána akarna járni ennek 'az égessünk csecsemőket és rajzoljunk fordított keresztet a homlokunkra'-dolognak, akkor látogasson el ide: www.scythe.hu
és ha a sátánisták nem hisznek istenben, akkor mért hinnének a sátánban?? sztem logikus a dolog...

Grizon e-mail | 2002-08-20 12:23:00 | 206.
Azt írtad Ördög Imádat.Az egy harmadik dolog.Van egy szekta,az Ördög imádók szektája,akik mellesleg tök jófejek,aféle csendes őrültek.A légynek sem ártanak,nem fekete miséznek meg ilyesmi,egyáltalán nem sorolhatóak a destruktív szekták közé,1xűen szerintük a Bibliában nem az Isten a jófiú,hanem a Sátán.Ezt ők meg is magyarázzák,vannak nekik is szertartásaik meg minden,de nem sok vizet zavarnak.Gondoltam terjesztek egy kis ismeretet q:-)))

Előzmény: laczkoM (198.)
laczkoM e-mail | 2002-08-17 08:37:32 | 205.
Ajánlom figyelmetekbe ezt az oldalt: www.scythe.hu
Itt tömören összevan foglalva a sátánizmus lényege.

Heretic e-mail | 2002-08-16 09:24:08 | 204.
Ajánlom is! :D
laczkoM e-mail | 2002-08-16 09:11:17 | 203.
Bocs legközelebb naggyal írom a Slipknotot.
Heretic e-mail | 2002-08-15 15:49:05 | 202.
Most azt mondja meg valaki mért írtam "igazad" helyett "igazasód"-ot?!

Előzmény: Heretic (201.)
Heretic e-mail | 2002-08-15 15:47:20 | 201.
Bekaphatod mert a Slipknot nevét kisbetűvel írtad, a Mardukét meg naggyal. Na de komolyra fordítva a szót szerintem teljesen igazasód van. Egyébként a pentagramot igazából pentaculumnak hívják és fordítva is van, és ez valamilyen pogány nép jelképe volt különböző szertartásokon.

Előzmény: laczkoM (198.)
laczkoM e-mail | 2002-08-15 14:01:30 | 200.
Olyan dolgokról vitatkoztok amit felse tudtok fogni. A biblia abszolult irreális marhság ha engem kérdeztek. Az ember képtelen megérteni, és megmagyarázni bizonyos dolgokat, ezért megalkotta isteneit, hogy ne kelljen a megérthetetlenen törnije a fejét. Valaki azt mondta, hogy a bibliába vannak történelmi bizonitékok. Fiam annyi történelmi bizonyiték a Herkules című tévésorozatba is van:DD De nincs igazam? Abba is vannak valóban létezett királyok. Vagy vegyük például az Odüsszeiat. KB annyi valóság alapja van a bibliának is. Na üdv.
UI: ÉLJEN A TAPASZTALÁS KULTUSZA!!!!

redemptor e-mail | 2002-08-15 00:51:04 | 199.
totál egyetértek...

Előzmény: laczkoM (198.)
laczkoM e-mail | 2002-08-14 13:21:00 | 198.
Sajnos a komoly sátánizmushoz semmi köze a rock zenének. Vannak zenekarok akik ugymond "divat sátánisták". Ez annyit tesz hogy az imageük növelése érdekében szép mszkokat vesznek, és foditott pentagramma előtt koncerteznek(slipknot), vagy diszno belet és egyéb kedves dolgokat dobálnak a közönség közé(MarduK). De az igazi sátánizmus nem erről szól. A sátánizmus az egyház kigunyolását tüzte ki céljául. És NEM JELENT EGGYET AZ ÖRDÖG IMÁDATTaL. Mert az legalább akkora marhaság mint a biblia. A fekete misék tartása,és a sír gyalázás, pedig nem több, mint unatkozó tinik morbid időtöltése. Ajánlom figyelmetekbe, elolvasásra a sátánisták 11"parancsolatát" abból minden kiderül róllunk.
Na üdv.

Soul e-mail | 2002-08-09 12:36:16 | 197.
Fuck itt all!
Fuck this world!
Fuck everything that you stand for!
Don't belong!
Don't exist!
Don't give a shit!
DON'T EVER JUDGE ME!!!

emberlánya e-mail | 2002-07-30 12:37:21 | 196.
a témához annyit füznék hogy nincs kapcsolodás a sátánizmus és a rockzene között.tény, hogy a black-metal sátánista zene és ez astlius ugymond:kemény müfaj.ezzel egyetértek.de ottvannak a többiek,akik a zenei stilusukban nagyon is különböznek a többiektöl.pl nem egy olyan sátánistát ismerek akik rappet hallgatnak anélkül hogy "divatsátánisták" lennének.mert sajnos mostmát erre is van példa...
Borchee e-mail | 2002-07-19 17:19:38 | 195.
szerintem a hóhérnak sem.

Előzmény: Grizon (194.)
Grizon e-mail | 2002-07-19 15:56:05 | 194.
A rendőrnek nem kell minden nap gyilkolnia!

Előzmény: Borchee (193.)
Borchee e-mail | 2002-07-19 12:13:15 | 193.
nem tudom, szerintem meg igen. ilyen alapon normális (mármint nem pszichopata) ember rendőrnek sem megy.

Előzmény: Grizon (192.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.