Click to Visit
Rock - a rock és a sátánizmus kapcsolata
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  

Grizon e-mail | 2002-05-09 19:18:22 | 92.
Szerinted nem baj ha valaki átlagos?Én nem szeretnék az Amerikai Álom tömegtermékéne lenni...

Előzmény: mm4e (90.)
mm4e e-mail | 2002-05-09 09:38:13 | 91.
Nagyon helyes.Én is MIÉP-es vagyok.

Előzmény: judit1020 (88.)
mm4e e-mail | 2002-05-09 09:36:51 | 90.
Ez is érdekes gondolat és téma.Szerintetek a mai világban baj,ha valaki átlagos.Ti mit tesztek azért,hogy ne legyetek átlagosak?

Előzmény: Grizon (82.)
judit1020 e-mail | 2002-05-08 20:12:53 | 89.
hehe..hat nem irom le,mert akkor az megint jo kiindulopont lenne egy kis perpatvarra..mondjuk a dialektika nevel..hehh..hat ez teny!szerintem mnidenki tanul egy ertelmesen levezetett ervelesi sorozaton..remelem hat hasznos volt;-)
VALE!
ps:egyebkent meg igazan elvezem ezeket az iromanyokat,amikor mintha szonoklatot tartana az ember kiall az allaspontja mellett-attol fuggetlenul hogy helyes vagy helytelen..egy homo legyen gerinces,de ne tul csokonyos,hogy ne lassa be a hibajat..szoval csak batran,akarkinek akarmi hozzaszolasa van,go ahead!


Előzmény: Borchee (86.)
judit1020 e-mail | 2002-05-08 20:05:51 | 88.
hat nem tudom..en miepes lennek ha lennek vmi is

Előzmény: Borchee (85.)
Borchee e-mail | 2002-05-08 18:03:41 | 87.
ja!

Előzmény: Grizon (82.)
Borchee e-mail | 2002-05-08 18:03:05 | 86.
mivel kellett volna jönöm? tényleg nem tudom, nem akartam semmit mindani, csak azt, hogy zárjuk le, neked ez a véleményed, mert keresztény vagy, nekem meg nem, mert nem vagyok az. de ha már így mondtad, akkor azt is írd le, mit kellett volna mondanom! (vagyis mit nme kellett volna, mert megkértél)

Előzmény: judit1020 (77.)
Borchee e-mail | 2002-05-08 18:00:54 | 85.
mondj keresztényt, mert szerintem a keresztények szoktak nagy fideszesek lenni. meg a fideszesek csak a keresztényeket viselik el... na jó, ez inkább a miépre jellemző...

Előzmény: Máté1 (79.)
judit1020 e-mail | 2002-05-07 22:06:12 | 84.
honnan tudjam?nem politizalok
egyebkent meg az a teny hogy a keresztenyek manipulalhatok,egy nagy baromsag!ennyi


Előzmény: Máté1 (79.)
judit1020 e-mail | 2002-05-07 22:02:59 | 83.
hmm..
-sehonnan,csak leirom ami eszembe jut gondolkodas nelkul
-hetente 1x
-khm..Grizon valaszolt,de Istennel kapcsolatosakat nem
-khm..nem reszletezem....-)
-a csaladom nem hivo kulonosebbkeppen,mellesleg ebbe nem lehet beleszuletni
-onnan jott ram,hogy egy csomo dolgot tanultam es megertettem az az evben,amirol fogalmam se volt
-koszonet,dicseretnek veszem

(hat nem nevetseges hogy az emberek kiakadnak ha vki nem huzodkozik megvallani a hitet?..hat elegge az..meg jo hogy meg nem kerdezed,hogy emberi teremtmeny vagyok-e..ehh..ki a franc mondta hogy aki kereszteny az mar nem is 'normalisan' viselkedik??)


Előzmény: mm4e (78.)
Grizon e-mail | 2002-05-06 19:28:26 | 82.
Mondjuk a Bibliából, bár ez kicsit télleg nagyon ijesztően és kicsit fanatikusan hangzott amit a Juci írt, de csak azért mert nagyon elméleti síkon beszélgettek a problémáról és erre csak ilyen közhelyszerűen lehet mondani az okosságokat, de igaz amit a Juci leírt...és hidd el, hogy ő is ugyanúgy vezeti le a dühét mint bárki más és még káromkodni is szokott q;-))Ja és különben a "fura" jelző szerintem dicséret, mert aki fura az nem átlagos...

Előzmény: mm4e (78.)
Grizon e-mail | 2002-05-06 19:25:09 | 81.
1etértek...én vagyok rá a legjobb példa q.-)))

Előzmény: Máté1 (79.)
Gil e-mail | 2002-05-06 19:03:48 | 80.
Mszp-nél is vannak hívők.

Előzmény: Máté1 (79.)
Máté1 e-mail | 2002-05-06 18:12:06 | 79.
mért lesz fideszes a legtöbb hívő ember?Mert könnyen manipulálhatók?(most csak úgy eszembe jutott)

Előzmény: judit1020 (77.)
mm4e e-mail | 2002-05-06 11:36:27 | 78.
Te jó Isten!!!Te honnan szeded az ilyen szövegeket?Hányszor jársz templomba egy nap?Majdnem összecsuklottam,ahogy olvastam az írásodat.Kérdés:te szoktál egyáltalán káromkodni? Hogy vezeted le a dühödet?A családod nagy hívő,vagy honnan jött rád az ilyesmi?Fura vagy.
EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!


Előzmény: judit1020 (77.)
judit1020 e-mail | 2002-05-05 22:12:27 | 77.
ez nem nagy ujdonsag-amit irtal
egyebkent tokeletesen egyetertek,hogy az emberek isteneket teremtenek maguknak(penz,siker,zene,nok,buli)a masik fajtara is ertem(kulonbozo vallasok,termeszeti balvanyok)..es kerlek szepen eppen ez mutatja meg,hogy ki a valodi Isten!!Mert amig a tobbieket mi alkottuk,az egy es igaz Istene a Dicsoseg!
.-)
(ok,tom' hogy mivel fogsz jonni..felesleges..egyebkent meg a hit az egy ajandek a SZent Lelektol es csak a kivalasztottaknak jar-nem mindenki tud es fog hinni..de nyugi,itt mindenki kivalasztott!:-)


Előzmény: Borchee (74.)
judit1020 e-mail | 2002-05-05 22:07:42 | 76.
"hosszu!"

Előzmény: Borchee (73.)
judit1020 e-mail | 2002-05-05 22:07:19 | 75.
hja..ha 2 nap osszalvasi-orad 3,5 ora lenne,akkor te se birnad felemelni a baltat:-)))
a msik meg:khm..vannak a korhatarnak is limitjei..az alma se tehet rola ha meg zold.-)
(habar most elegge frizz vagyok..aludtam 3 orat a du-n..de ne tudd meg hogy milyen szornyusegeket eltem at azelott a templomban..a fejem minden 10 masodp-ben lecsuklott es fel fellett rantanom..aaaaa...hehhh...)


Előzmény: Grizon (72.)
Borchee e-mail | 2002-05-05 17:08:01 | 74.
azt is akartam mondani, hogy szerintem nem Isten alkotta a világot, meg az embereket, hanem az emberek Istent.

Előzmény: judit1020 (71.)
Borchee e-mail | 2002-05-05 16:27:38 | 73.
hozzáértés? mihez kell hozzáérteni?

Előzmény: judit1020 (71.)
Grizon e-mail | 2002-05-05 14:50:34 | 72.
Milyen kedvesek vagyunk ma...máskor baltával támadsz egy ilyen véleményre q:-)))))

Előzmény: judit1020 (71.)
judit1020 e-mail | 2002-05-05 14:11:15 | 71.
jajjj,kedves Borchee,ne haradugj hogy ezt irom,de 12 eves fejjel nem csodalom hogy ilyen fundamentumnelkuliek az elgondolasaid a viladgrol...marmegbocsass..de nyugi,meg van ido,tutira meg fog valtozni a velemenyed,ahogy a bolcsesseged es a hozzaertesed is gyaropodni fog..egyebkent a kommunizmus temat nem boncolgatom,mert irto nyilvanvalo volt,nem ertem mit zavarod meg a vizet ott,miert homalyos..ha tudnad a tortenelmet,akkor ilyen hozzaszolasokkal nem tenned egy kisse nevetsegesse magadat-mar megbocsass,nem azert mondtam..
SZoval csak annyit mnodok,legy open es vard hogy az ido megvilagitsa a dolgokat.-)
Judit*


Előzmény: Borchee (68.)
Grizon e-mail | 2002-05-05 11:43:37 | 70.
Most miről beszélsz?

Előzmény: Borchee (67.)
Borchee e-mail | 2002-05-04 19:11:47 | 69.
ja, és tök jó családja van!

Előzmény: Grizon (65.)
Borchee e-mail | 2002-05-04 19:06:30 | 68.
ja. én akkor kivétel vagyok? én nem hiszek semmiben... úgyértem abban, amit írtál. nem hiszem el, hogy vmi felsőbrendű izé megcsinálta a világot. hogy őszinte legyek: baromság.

Előzmény: Valaki (47.)
Borchee e-mail | 2002-05-04 19:02:29 | 67.
tehát te most azt mondod, hogy szegény keresztényeknek milyen nehéz életük volt a kommunizmusban? csak mert akkor szerintem nincs igazad. a keresztények nincsenek elnyomva, a hülye paraszt fasiszták nem gyűlölik őket... tudom, hogy te ezt nem írtad.

Előzmény: judit1020 (43.)
Borchee e-mail | 2002-05-04 18:59:47 | 66.
jó, ebben igazad van ezért nem vagyok én diszkós. meg persze azért sem, mert nem olyan zenét hallgatok.

az, hogy az Istent kisbetűvel írtam, véletlen volt, csak amikor észrevettem már elküldtem azt az írást. de nagybetűvel akartam.


Előzmény: judit1020 (41.)
Grizon e-mail | 2002-05-01 10:29:47 | 65.
Persze hogy nem marketing-fogás volt Ozzy keresztény dalai...és itt látszik az, hogy menniyre meghatározza az ember életét a vallás és kedves mm4e itt a különbség a sátánizmus és a kereszténység között...amíg Ozzy sátánista volt, addig ivott és drogozott és kurvára, de nem volt boldog...aztán váltott, úgy döntött hogy neki ebből elég, megváltozott az életfelfogása és nézd meg most...keresztényi életet él, nem iszik, nem drogozik, kiegyensúlyozott családi életet él és hisz Istenben...látod, hogy mekkora a különbség?

Előzmény: Tonius (62.)
judit1020 e-mail | 2002-04-30 17:43:47 | 64.
hat igen,a boldogsag relativ dolog..abban sajnos tokeletesen igazad van,hogy rengeteg ember a masik elol lopja el a kenyeret es a kutyajanak adja..
foleg itt figyelheto meg a oriasi tarsadalmi kulonbseg..megha csak a feketek vs kaukazusiak eletkorulmenyeit nezzuk..
De attol hogy ezek leteznek,nem kell egyeterteni veluk,hanem realis latassal is lehet az elferditett moralok ellen kuzdeni,megha csak annyival is,hogy a sajat kornyezetedben nem a media-modelt koveted,hanem meggyozodessel elsz.


Előzmény: Garfield (63.)
Garfield e-mail | 2002-04-30 16:15:44 | 63.
én még nem láttam tökéletesen boldog embert! mindenkinek vannak problémái! a drog és a pia tényleg szar hosszútávon! de hidd el hogy vannak sokan akik az éhezők vérén híznak és szarnak bele, kúrva gazdagok, megvan minden, család, gyerekek, szeretet és lazán megférnek mellette a zűrös ügyleteik! van ilyen annak ellenére hogy most nem tudnék neked kapásból mondani egyet sem! az is egyébként relatív hogy mit értessz boldogság alatt!

Előzmény: judit1020 (42.)
Tonius e-mail | 2002-04-30 14:25:22 | 62.
Érdekes, hogy akárhol is kerül elő a vallás témája, mindig komoly vita alakul ki. Elhangzott egy nagyon fontos gondolat, mégpedig: "Nem mindegy, hogy miben hiszel". Ehhez szeretnék hozzáfűzni egy gondolatot. Az, hogy miben hiszel, az nem csak a gondolataidat, hanem a tetteidet is irányítja. Hibás az a felfogás, hogy mindenki higgyen, amiben akar, nekünk mindegy, csak tartsa meg magának. Az ember hite nem korlátozódik a magánéletre. Nem hiszem, hogy Ozzy keresztény dalai marketing-fogás voltak csupán. Ezek a dalok meggyőződésből szólnak.

Egyetértek azzal, hogy a kereszténység nem gyengeség. A hit tartást ad, és nem korlátoz, hanem szabaddá tesz. Nem szabad annyira rövidlátónak lennünk, hogy nap mint nap az egyszerű boldogulásunkat keressük.

Az tényleg nem igaz, hogy most egyszerűen úgy döntessz, hogy sátánista leszel, vagy megrögzött katolikus vagy protestáns vagy buddhista. Ezek vallások, nem pedig múló betegségek. A legfontosabb döntés viszont továbbra is a mi kezünkben van. Mi döntünk, hogy mit vagyunk hajlandóak támogatni. Eldönthetjük, hogy kinek adjuk el a lelkünket. Kereshetjük egész lelkünkkel Istent, de mondhatunk nemet is. Isten nem erőszakos. Nem kényszerít ránk semmit. Szabadságot ad. Szabadon dönthetsz arról is, hogy hiszel-e benne. Adhat ennél nagyobb szabadságot az, aki megteremtett?

Tennék egy olyan megkülönböztetést is, hogy a zenék szövege a divatot követi vagy pedig az énekes egyéni meggyőződését. Sajnos (vagy szerencsére?) sokszor előfordul, hogy a dalok szövege divatos témákról szól, és divatos véleményt képvisel. Menő dolog az orgia, a füvezés, a brutalitás. És az emberek szeretik és veszik az ilyen lemezeket. Előfordul, hogy a hallgató nem tudja, miről szól a dal. Előfordul, hogy a zenét szereti, a szöveg nem is érdekli.

A zenei stílus és a hit nem kapcsolódik össze. Én azt is merném allítani, hogy mindenféle meggyőződésű zenészek alkotnak mindegyik stílusban. Az, hogy megfigyelhetők bizonyos tendenciák, könnyen lehet. Kötődik ez talán a vallások követőinek életstílusához, korához. De általánosítani mindenképpen helytelen.

A téma amúgy nagyon teteszik, gratulálok!



Előzmény: mm4e (46.)
Grizon e-mail | 2002-04-30 12:41:23 | 61.
Étrtsd úgy, ahogy a legközelebb esik a szívedhez és az lessz az amit mondani szerettem volna q.-)

Előzmény: judit1020 (60.)
judit1020 e-mail | 2002-04-29 22:45:25 | 60.
Grizon,Szilvee,bocsi amiert talan kisse 'felreolvasva' elegge harsanyan reagaltam..csak az a nagy bajom,hogy analizalom a dolgokat igy a valaszokat is,es hat mindegyhogy lehet erteni..
najo,SHALOM
Juci*.-)

judit1020 e-mail | 2002-04-29 20:19:28 | 59.
megvalami:azert volt 'fura' olvasnod amit irtam,mert az egesz szellemiseg a vallasossagrol EL VAN FERDULVE Europa bizonyos reszein(foleg keleten)es az emberek teljesen el vannak halva,amikor vki nem lesutott szemmel megy a templomba es..AAAAAAAAA
ugy erzem felesleges minden szavam..sajnos nem ertitek meg amirol beszelek,akarmennyire is probalom..es ezt nem lekicsinyloen mondom,kerlek felre ne ertsd..en ugyanezen mentem keresztul es szektasnak neztem mindenkit aki elhivatottan es lelkesedessel volt kereszteny..szemelyesen kell megtapasztalni hogy milyen az a 'mas'-sag..
mert most tudom hogy mire gondoltok amiket ezeket olvassatok,en is ezt gondolnam..de higyjetek el,hogy nem mindenhol 'ego' 'hivonek' lenni..mar ez a szo is,hogy hivo,teljesen negativ asszociaciot valt ki az emberekbol..aaaaaaaa...amig az orszag halott lesz lelkileg,addig boldogtalan marad


Előzmény: mm4e (46.)
judit1020 e-mail | 2002-04-29 19:59:46 | 58.
"ne vessetek a gyongyoket a disznok ele.."
judit1020 e-mail | 2002-04-29 19:50:14 | 57.
csak annyit mondok Grizon,hogy ne felj kiallni amellett amit igaznak tartasz,csak azert mert a tobbseg nem eljenez neked..akik elhagynak,azok ugyis elfognak,akik meg nem,azok ugysem..
(ne kerdezz ra hogy miert irtam,lecci)
Judit*


Előzmény: Grizon (50.)
judit1020 e-mail | 2002-04-29 19:47:41 | 56.
..........vajon MIERT???

Előzmény: Grizon (51.)
judit1020 e-mail | 2002-04-29 19:46:41 | 55.
Kedves Szilvee,te is tudod hogy hazudsz onmagadnak..most nem reszletezem miert,mert maganugyeket nem teregetek ennyi ember ele,akik hozza nem ertessel szetcinkaljak a dolgokat..
csak annyit mondok,hogy inkabb el kellene gondolkoznod es uj baratokat szerezned(nem hiszem hogy a mult semmive valik csak a pillanatnyi erzelmek miatt--a hit nem egy hirtelen jovo fellobbanas,mint az igazi szerelem se,hanem egy bizonyossag)
j


Előzmény: Valaki (47.)
judit1020 e-mail | 2002-04-29 19:43:24 | 54.
hat kedves SZilvee,sert a hozzaszolasod..de nem halok bele..
j


Előzmény: Valaki (48.)
judit1020 e-mail | 2002-04-29 19:41:08 | 53.
Engem te csak ne sajnalj!!Inkabb nekem kellene teged!Csupancsak azert irtam le ezeket a dolgokat,hogy netalan ha valakinek nem volt tiszta,akkor talan segithetek.
Es egyaltalan nem erdekel az,hogy mit gondolsz rolam vagy amirol irtam.Es igen is hiszek abban,hogy vki el fog rajta gondolkozni,megha nem is te.
Nem olvastam meg el a Bibliat,de azt hiszem ez nem valtoztat semmin amit irtam.
Hat Kedves mm4e,eppen te mondtad ki a lenyeget!!
"NEM MINDEGY HOGY MIBEN HISZEL!!"..viszont a masik felevel nem ertek egyet,ugyanis oszintenek lenni nem szemelyvalogatassal kell.


Előzmény: mm4e (46.)
Grizon e-mail | 2002-04-29 16:19:14 | 52.
Ezzel tökéletesen egyetértek...

Előzmény: Valaki (49.)
Grizon e-mail | 2002-04-29 16:18:37 | 51.
Szerintem a helyes kérdés a "hányszor?" lenne...q:-)))

Előzmény: mm4e (46.)
Grizon e-mail | 2002-04-29 16:17:35 | 50.
Szijja Juci, örülök hogy ennyit írtál ide, mondtam hogy jól jönne némi segítség, valami ilyesmire gondoltam q:-)))
Természetesen ironikusan akartam mondani azt hogy nincs bajom a bünözéssel, csak hát a hangsúlyt itt elég nehéz változtatni q:-))


Előzmény: judit1020 (40.)
Valaki e-mail | 2002-04-29 14:53:42 | 49.
szerintem ez idáig a legjobb magyarázat a 2 dolog kapcsolatára...és valóban így van, rockzenét nem lehet odafigyelés nélkül hallgatni. véleményem szerint ez az egyetlen oljan műfaj, amibe igazán bele lehet mélyedni, mert komoly és igaz dolgokról szól. ez természetesen nem minden zenekarra igaz...


Előzmény: judit1020 (41.)
Valaki e-mail | 2002-04-29 14:47:26 | 48.
mivel juci tökig vallásos és irodalom-buzi, én úgy kérdezném: kiváncsi vagyok; te HÁNYX olvastad a Bibliát??:)))

Előzmény: mm4e (46.)
Valaki e-mail | 2002-04-29 14:45:37 | 47.
én nem hiszek semmiben...úgy általánosságban soha. alkalomadtán persze igen, de amúgy nem. akkor mé lenne muszály hinni valamiben v. valakiben, esetleg önmagunkban??

Előzmény: judit1020 (42.)
mm4e e-mail | 2002-04-29 11:54:31 | 46.
Judit1020:bár fárasztó és hosszadalmas művelet volt,de elolvastam a véleményed.Erre annyit mondok:te így gondolod.Sajnállak.Fura volt olvasni a szentbeszédedet.Ne várd azt,hogy ettől meg fog változni bárkinek is a véleménye Istenről,Sátánról,bűnözőkről...stb. Engem legalábbis nem tud meghatni az ilyen szövág.Már bocs,hogy ilyen őszintén megírom.Egyébként az őszinteség és a hit a két legnagyobb dolog a világon.Csak nem mindegy hogy miben hiszel és kivel vagy őszinte.Kíváncsi lennék,hogy te elolvastad-e a Bibliát?
judit1020 e-mail | 2002-04-28 02:29:45 | 45.
Hat Orsi,eloszor csak neztem hogy ki az a fene aki 25 eves es Pablonak hivjak es ismer es meg RVL-rol is tud(jol irtad le,igy van a 'beceneve' de az teljes neve Raynord WAnder Laan)
hehe..szoval csak azutan jottem ra hogy ki vagy,miutan meglestem az e-mailcimed;-)
Egyebkent kepzeld,most 2 hetig nem lesz itt,mert Torokorszagba utazik--AAAAAAAAA..nem tudom mit fogok csinalni;-)
De ma a templomban o beszelt es awesome volt!!
Udvozlom DEbyt!!Meg nem volt idom neki irni valaszt,de fogok!
puszzzzzzzzza
Isten aldjon!
Juci*


Előzmény: pablo25 (44.)
pablo25 e-mail | 2002-04-28 01:05:50 | 44.
Oke, Judit, latom RVL, sorry, de a nevet csak igy tudom leirni, egyre nagyobb hatassal van rad! Jo lenne, ha a mi sulinkba is eljonne nehanyszor...

judit1020 e-mail | 2002-04-27 16:34:57 | 43.
Na,hat elszornyulkedhettek hogy mennyit irtam..sebaj,mar regen nem volt itt semmi erdekes ami felvillanyozott volna.-)

Szoval csak meg nehany dolgot szeretnek leirni..
SZerintem a magyar kereszteny felfogas es maga a vallasgyakorlas elegge konzervativ uton halad es valahogy meg a kozepkori "maganugy" cim alatt fut..vagyis meg mindig 'kotelezoseg' jellege van es kulonoskeppen a kereszteny sulikban,gimnaziumokban.
Az a felfogas,hogy keresztenynek lenni 'ciki',nagyon eros es ezert a keresztenyek tobbsege vedekezeskeppen a visszavonultsagba menekult.Vagyis innen kifolyolag a legtobb kereszteny visszahuzodo es szereny es valahogy unalmas eletet elo ember(vagy csak annak nez ki).
Ez meg a kommunizmus hatasa--vagyis amikor a nagyszuleink es szuleink olyan korulmenyek kozott nottek fel,hogy a hituket vagy megtagadtak vagy titokban es rettegesben gyakoroltak--akkor ne varjuk el attol a nemzedektol,hogy a legujabb generaciot nyilt es hangosan megvallott istenfeloseggel fogja felnevelni.
Es mi ebben az abnormalis?--kerdezhetne akarki ..
mivel ha abban a kornyezetben elunk es novunk fel akkor termeszetesen az lesz a legnormalisabb dolog,hogy ha imadkozunk akkor magunkban es csendben es valahogy 'szurkeseg es komolysag' szall a lelkunkre.A legtobb kereszteny akkor a 'legjobb kereszteny' amikor baj van es imadkozni kell a segitsegert(vagy csak lelki komfortert).Pedig a hit az egyaltalan nem arrol szol!!Egyaltalan nem arrol a lekonyult pofarol szol,aki apaca vagy mormota modjara leeli az eletet es a Biblian kivul nem olvas semmi mast!
Keresztenynek lenni erot jelent es amgabiztossagot es szenvedelyt!!Mert tuz nelkul semmi se semmit!!!Es igen is harcolni kell a media es mas rombolo hatasok ellen es meg kell valtoztatni a felfogast!!
Magyarorszagon mar kezd beindulni az a szellemi fejlodes,ami mar evtizedekkel ezelott megalapozodott nyugat Europaban(mint pl Anglia) vagy az Egyesult Allamokban.
Tudom hogy nemsokara nagy valtozasok lesznek es majd meglatjatok hogy a gyermekeink es unokaink mar sokkal nyitottabb orszagban fognak felnoni.
Mi vagyunk az elso nemzedek,akik szabad vallasgyakorlattal nohettunk fel.Eppen ezert a mi kezunkben all,hogy milyen gyorsan tudjuk befogadni es megvaltoztatni meg mindig depresszioban es onsajnalkozasban sinylodo orszagunkat!
Passion,passion,passion!!!
"Mert ha akkora hitetek lenne,mint a mustarmag,HEGYEKET TUDNATOK MOZDITANI!"


1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.