Click to Visit
Rock - a rock és a sátánizmus kapcsolata
Kereső:
Részletes kereső!
Belépés regisztrált tagoknak:
Login:
Jelszó:
Üdvözlünk a Zene.net fórumában!

Regisztráld magad most! Ezáltal Te is hozzászólhatsz a különböző témákhoz és új témát is nyithatsz!
Regisztráció | Kereső | Kategóriák

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  

Ianus e-mail | 2004-04-05 17:14:00 | 641.
Üdvözletem!

És továbbra is elkerülöd a vitát. Bátor dolog. Ameddig nem jelentem itt meg, nagyon jól ment a hitoktatás... Miért nem folytatod? Kíváncsi lennék rá :-)))

"Na kérlek milyen könyv, és mi lesz még itt?"
Gondolom klinikai pszichológia. Bár, a mondatból rájöhettél volna.... :-)

Nos? Lesz folytatása a hittannak? Eddig olyan jól ment neked... :-DDD


Előzmény: Lolina (640.)
Lolina e-mail | 2004-04-05 09:44:30 | 640.
"Ő: Jó szerintem. Bár elég részletes vagy. Szerintem nem hibáztál. Ez még általános pszichó. Majd a klinikaihoz küldöm a könyvet... Az tetszeni fog. Ügyes vagy amúgy, De nem birja a kritikát... De biztos vagyok benne hogy lesz más is."
Na kérlek milyen könyv, és mi lesz még itt?
Kérlek mond el, mert tanultam az elöző hibámból és, hogy egy "nagy bölcsességet idézzek":
"Ha nem a teljes szöveget nézed, teljesen más értelmezése is lehet általában... :-)"


Előzmény: Ianus (639.)
Ianus e-mail | 2004-04-04 19:08:03 | 639.
Még valami kedves Lolina...
A beszélgettem a pszichológus barátommal és a lényeget idézem:
Én: Erről kérek véleményt: http://www.zene.net/forum/index.php?k=3&t=326
Ő: Jó szerintem. Bár elég részletes vagy. Szerintem nem hibáztál. Ez még általános pszichó. Majd a klinikaihoz küldöm a könyvet... Az tetszeni fog. Ügyes vagy amúgy, De nem birja a kritikát... De biztos vagyok benne hogy lesz más is.

Remélem, tetszik :-)

Ianus e-mail | 2004-04-04 19:03:18 | 638.
Esetleg nézz utána az állításaimnak és rájössz, igazam van... Eddig mindenben. :-)

Viszont nem ez rám nem igaz egészen: mindentmegmagyarázokmer'énvagyokamüveltsátán

Lolinával próbáltam észrevetetni a tévedéseit, eddig sikertelenül.


Előzmény: dead soul (636.)
Ianus e-mail | 2004-04-04 18:58:52 | 637.
Üdvözletem!

"Nekem akarod bemagyarázni, hogy milyen vagyok?"
Véleményt mondtam rólad - egyébként helyesen -, mert te "véleményt"
mondtál a sátánistákról...

"Inkább arról mesélj a rock kapcsolódik e a sátánizmushoz?"
Erre már válaszoltam (571)... Így végre reagálhatnál arra, amit a tévedéseidre írtam.
Már csak azért is, mert:
"Ne,hogy azt hidd nem tudom megvédeni a véleményemet."
Erre még nem láttam példát... :-)))

"Megtudom védeni, de mindig lehet olyat mondani, ami ellene szól."
Ezt hívják vitának. Akinek pedig jobb és/vagy több érvvel rendelkezik,
az nyeri. :-)


Előzmény: Lolina (635.)
dead soul e-mail | 2004-04-04 15:10:58 | 636.
'Jól alszik az, ki nem látja, milyen rosszul alszik.'

ennyi erövel akár te is alhatsz rosszul, kedves mindentmegmagyarázokmer'énvagyokamüveltsátán bácsi.


Előzmény: Ianus (633.)
Lolina e-mail | 2004-04-04 14:06:47 | 635.
Nekem akarod bemagyarázni, hogy milyen vagyok?
Ez már durva nem gondolod. Inkább arról mesélj a rock kapcsolódik e a sátánizmushoz?


Előzmény: Ianus (634.)
Ianus e-mail | 2004-04-03 23:54:55 | 634.
Még hány embernek kellene rádszólnia, hogy belenézz a tükörbe? :-)
Ianus e-mail | 2004-04-03 23:52:20 | 633.
"Nem kerülöm az embereket, csak néha szeretem ha békén hagynak, amúgy eléggé társasági ember vagyok."
Ez "kissé" ellentmondásos... :-)

"Tudod a pszichológus sem egy beszélgetés, egy téma alapján ítél, hanem a cselekedetek és az elmondottak alapján."
Ugyanolyan jártas vagy a pszichológiában, mint a vallásban. :-D

"Másrészt nem áll szándékomban pszichológushoz menni, mert nincsenek problémáim, se idegösszeomlásom, se kisebbségi komplexusom."
Azért nincs problémád, mert képtelen vagy észrevenni. Tudod... "Jól alszik az, ki nem látja, milyen rosszul alszik." :-)))

Ianus e-mail | 2004-04-03 23:46:25 | 632.
Az elemzésem helyes volt. A neurózisod fajtája szorongásos neurózis. Olvass utána. (ennek is :-))

Te nevezted betegnek a sátánistákat, ezért elemeztelek :-)

Egyébként a 619-620-as írásaimnál búcsúztam... De neked bele kellett szólnod. Hát vállald következményeit. De, ha már maradtam, reagálhatnál az írásaimra... :-)))


Előzmény: Lolina (630.)
Ianus e-mail | 2004-04-03 23:30:50 | 631.
Üdvözletem!

Sajnálattal közlöm, hogy megmutattam az írásaidat egy pszichológus barátomnak és szerinte is helyes a diagnózisom...
De, persze te ezt sem fogod elfogadni... Látod, de nem veszel róla tudomást ugyebár :-)))


Előzmény: Lolina (629.)
Lolina e-mail | 2004-04-03 21:14:22 | 630.
Amúgy azt észrevetted hogy ha engem próbálsz sikertelenül elemezni, az sem a témához kapcsolódó.
Mégis előszeretettel végzed, az én kérdésemre meg nem válaszoltál "mert nem a témához tartozott".
Na ez, hogy van?

Lolina e-mail | 2004-04-03 13:51:19 | 629.
"Az eddigiekben még nem említett kisebbrendűségi komplexus miatt... És egy kicsit a vallások pszichológiájáról:
A vallások félelmen alapulnak. Félelem az ismeretlentől, az elsőre érthetetlentől, a titokzatostól, a vereségtől, haláltól, stb... "

Az ismeretlentől nem félek, mert nem ismerem ezért nem értem mért kéne tőle félnem, mért kéne egy téves előítéletet alkotnom róla.
Az érthetetlentől se félek, ez olyan mint a matek, he nem értem egyszer csak rájövök.
A titokzatostól se félek, sőt érdekelnek ezek a dolgok.
A vereségtől se érdemes félnem, mert egyszer lent egyszer fent, és a vereségből is lehet tanulni. Nem szeretek veszteni, DE NEM FÉLEK TŐLE.
A haláltól sem félek, volt már halálközeli élményem, és amúgy is úgy vagyok nevelve, hogy nincs értelme tőle félni, hiszen bármikor meghalhatok.

"Az emberkerülésedre még keresem a magyarázatot (még csak tippem van rá, az pedig a félelmeid...) :-) "
Nem kerülöm az embereket, csak néha szeretem ha békén hagynak, amúgy eléggé társasági ember vagyok.

"Ez a pszichológia varázsa... Elég elolvasni az írásaidat és egész jó képet kapok még én is rólad, pedig alig vagyok jártas benne... :-) "
Tudod a pszichológus sem egy beszélgetés, egy téma alapján ítél, hanem a cselekedetek és az elmondottak alapján. Ha egy hétig csak velem beszélgetnél, bármiről kivéve a vallás tuti más lenne a véleményed.

Másrészt nem áll szándékomban pszichológushoz menni, mert nincsenek problémáim, se idegösszeomlásom, se kisebbségi komplexusom.


Előzmény: Ianus (624.)
haska e-mail | 2004-04-02 21:21:47 | 628.
minek baszogatod a suttyó keresztényekt ha tudod úgyis okosabb vagy náluk? he? lolian kitért a vita elől ez azt jelenti h csak félrebeszél , hagyd a gecibe, te biztos jobban vágod az összes szarságot ami a biblilában abenne van

Előzmény: Ianus (627.)
Ianus e-mail | 2004-04-02 17:13:06 | 627.
Ezt elírtam. Helyesen:
Természetesen még egy darabig tudom folytatni az elemzésedet némi érveléssel, de már nem sokáig. Fordulj szakemberhez :-)


Előzmény: Ianus (625.)
Ianus e-mail | 2004-04-02 16:59:33 | 626.
A neurózis nem tagadja a valóságot, csupán nem akar tudni róla :-)

Előzmény: haska (623.)
Ianus e-mail | 2004-04-02 16:57:44 | 625.
Lolina: Természetesen még egy tudom folytatni az elemzésedet némi érveléssel, de már nem sokáig. Fordulj szakemberhez :-)
Ianus e-mail | 2004-04-02 16:54:52 | 624.
Üdvözletem!

"Ezt szerintem nem csak úgy lehet értelmezni ahogyan azt Te tetted, mert ott van mögötte ha
észrevetted volna a három pont, és a vessző után már egg újabb gondolat van!"
Igen, ott a három pont, amellyel befejezetlen mondatot / gondolatot szokás jelölni... A vessző után tényleg új gondolta van, de kapcsolódik a vessző előtti részhez. Talán azért is lett egy mondat? :-)))
De megvárom inkább Celtik újabb írását... Meglátjuk, kinek van igaza.

"Ez meg, hogy függ össze az előzővel?"
Ha fel tudnád fogni egészében, akkor megérthetnéd. :-)

"Na ebben tévedsz, mert én NEM olvastam."
Újabb példa a neurózisodhoz... Gratulálok! Szép és biztos listád van :-D

"Azétr örülök, hogy ezen sem fogsz megsértődni, mert eddig egy mondatom tartalmát sem sikerült
igazán feldolgoznod."
Indokolnád? Vagy az oilyanokra gondolsz, mint ez: "az előzőekhez no comment!" ? :-D
Egy állításomra sem próbáltál meg reagálni... A semmiből mit is kellene megértenem? Hogy ez mégsem menekülés, csak neurózis? Látod, csak nem veszel róla tudomást? :-))

"Mert rólam nem írhatsz hiszen nem ismersz, ezért csak főlösleges előítéleteket hozol."
Ez a pszichológia varázsa... Elég elolvasni az írásaidat és egész jó képet kapok még én is rólad, pedig alig vagyok jártas benne... :-)

"Tehát amit itt írtál nem veszem fel, mert mindenki magából indul ki még te is."
Szerintem tudom függetleníteni magam az olvasottaktól, különben már rég keresztény lennék, annyit olvastam a témában :-))

"Annak ellenére, hogy most nagyon nyeregben érzed magad."
Igen, annyira, hogy épp indulni készültem... Mivel nincs értelme, hogy ezt folytassam. De sebaj! Egy bárányért bármit! :-D

"Amúgy ha mégis némi hasonlóság lenne köztem és közted (azaz a között amit írtál)mitől lennék
gyenge?"
Az eddigiekben még nem említett kisebbrendűségi komplexus miatt... És egy kicsit a vallások pszichológiájáról:
A vallások félelmen alapulnak. Félelem az ismeretlentől, az elsőre érthetetlentől, a titokzatostól, a vereségtől, haláltól, stb...
Freud a vallás lényegét abban az illúzióban látta, hogy az oltalmazó és büntető apától való függőséget az isten(ek)től való függőséggel helyettesítik. Az istenhittel az ember, meghosszabbítja a gyermeki függőségét, ahelyett hogy érett fejjel csak a saját erejére hagyatkozna.
"A vallás, kollektív neurózis." :-)
A félelem kegyetlenséget szül, ezért a kegyetlenség és a vallás mindig kéz a kézben jártak a történelem során...

"És azt sem értem mért tartod magad annyira okosnak kihez képest tartod magad okosnak?"
És itt is van a példa a kisebbrendűségi komplexusra. :-)))

Az emberkerülésedre még keresem a magyarázatot (még csak tippem van rá, az pedig a félelmeid...) :-)

Talán beszélhetnél az elemzésről egy pszichológussal... De mindenek előtt a problémáid miatt menj oda :-)

haska e-mail | 2004-04-02 12:50:21 | 623.
pedig kitértél a válaszadás elől rendszeresen. és az elején még te provokáltál vitát.

Előzmény: Lolina (622.)
Lolina e-mail | 2004-04-02 12:13:31 | 622.
"Viszont az 593-as írásomnál (is) teljességgel igazam volt, így nem folytatom a "vitát"."
Na ebben tévedsz, mert én NEM olvastam.

"Képtelen vagy elgondolkozni bármin is, aminek a nulla tudásod (is) az oka. Igaz, hogy mindenki jó valamire, de te csak elrettentő példának.
Nem kívánnék rosszat, mert nem sikerült ártanod nekem. Így marad a jókívánság: Remélem sohasem döbbensz rá, hogy egy senki vagy...
Ez nagyon megviselne biztos. Aztán jönne a depresszió (is), a gyógyszeres kezelés, majd az öngyilkosság, mivel gyenge vagy.
Azétr örülök, hogy ezen sem fogsz megsértődni, mert eddig egy mondatom tartalmát sem sikerült igazán feldolgoznod.
További kellemes "észosztást" itt..."
Most magadról beszélsz? Mert rólam nem írhatsz hiszen nem ismersz, ezért csak főlösleges előítéleteket hozol. Tehát amit itt írtál nem veszem fel, mert mindenki magából indul ki még te is. Annak ellenére, hogy most nagyon nyeregben érzed magad.
Amúgy ha mégis némi hasonlóság lenne köztem és közted (azaz a között amit írtál)mitől lennék gyenge? Semmi olyat nem írtam és nem tettem ami erre utalna. És azt sem értem mért tartod magad annyira okosnak kihez képest tartod magad okosnak?


Előzmény: Ianus (619.)
Lolina e-mail | 2004-04-02 12:01:47 | 621.
"Sátánista arcok egytől egyig úgy néznek ki mint valami lelkisérült..., nyáron negyven fokban only fekete:) Ez mókás szokott lenni. Szóval ha fel tudnátok világosítani, annak örülnék... köszi"

Ezt szerintem nem csak úgy lehet értelmezni ahogyan azt Te tetted, mert ott van mögötte ha észrevetted volna a három pont, és a vessző után már egg újabb gondolat van!

"És hogy valaki feketébe öltözik?
Bárki szokott én is de nem azért mert Sátánista vagy rocker lennék hanem azért mert ilyenkor az emberek békén hagynak."

Ez meg, hogy függ össze az előzővel?


Előzmény: Ianus (617.)
Ianus e-mail | 2004-04-02 03:11:40 | 620.
"Sokan lopják az időmet. Elkerülöm őket. Egyesek velem töltik el az időmet. Szórakoztatóak számomra. Egy maréknyi értékes ember hozzáadja saját idejét az enyémhez. Imádom őket."
A. S. LaVey

Ianus e-mail | 2004-04-01 23:19:25 | 619.
Viszont az 593-as írásomnál (is) teljességgel igazam volt, így nem folytatom a "vitát". Képtelen vagy elgondolkozni bármin is, aminek a nulla tudásod (is) az oka. Igaz, hogy mindenki jó valamire, de te csak elrettentő példának.
Nem kívánnék rosszat, mert nem sikerült ártanod nekem. Így marad a jókívánság: Remélem sohasem döbbensz rá, hogy egy senki vagy...
Ez nagyon megviselne biztos. Aztán jönne a depresszió (is), a gyógyszeres kezelés, majd az öngyilkosság, mivel gyenge vagy.
Azétr örülök, hogy ezen sem fogsz megsértődni, mert eddig egy mondatom tartalmát sem sikerült igazán feldolgoznod.
További kellemes "észosztást" itt...

Ianus e-mail | 2004-04-01 23:02:24 | 618.
"Lolina e-mail | 2004-03-01 19:29:58 | 554.
A sátánisták a saját Bibliájukat ismerik, ami telejesen más mint a kersztényeké."

"Aeternus e-mail | 2004-03-01 19:47:36 | 556.
neeeem! a sátánisták A bibliát ismerik... egyszer megfigyeltem egy ilyen beszélgetést, ahogy egy sátánista meg egy keresztény vitatkozott... a keresztény a legtöbb kérdés elől kitért.. a sátánsita meg szinte tökletesen ismerte a bibliát..."


Észrevettél már a hasonlóságokat az Aeternus által említett helyzettel? :-)


Előzmény: Lolina (615.)
Ianus e-mail | 2004-04-01 22:56:59 | 617.
Üdvözletem!


"nyáron negyven fokban only fekete:) Ez mókás szokott lenni. Szóval ha fel tudnátok világosítani, annak örülnék... köszi"

Remélem, észrevehető, hogy az általad idézett szöveg végén van vessző és a magyarázata is megtalálható... De ő nem érte be ennyivel és további információkat kért...
És egy meglepi:
"És hogy valaki feketébe öltözik?
Bárki szokott én is de nem azért mert Sátánista vagy rocker lennék hanem azért mert ilyenkor az emberek békén hagynak."
Jé, ezt ki is mondta? :-)

"Asszem ezt írta, én így látom"
Ha nem a teljes szöveget nézed, teljesen más értelmezése is lehet általában... :-)


Előzmény: Lolina (614.)
haska e-mail | 2004-04-01 21:37:00 | 616.
gratulálok
inkább olvass utána


Előzmény: Lolina (615.)
Lolina e-mail | 2004-04-01 19:39:05 | 615.
mért ott a szent háború a dzsihád is, az nem Krisztusért folyt

Előzmény: Ianus (613.)
Lolina e-mail | 2004-04-01 19:34:00 | 614.
Erre gondoltam:
Sátánista arcok egytől egyig úgy néznek ki mint valami lelkisérült..,

Asszem ezt írta, én így látom


Előzmény: Ianus (612.)
Ianus e-mail | 2004-04-01 17:06:18 | 613.
Épp ideje lenne már véget vetni a vallásoknak... A sok istenimádatnak.

Azt már megfigyelted, hogy a krisztusi szeretet ölte meg eddig a világon a legtöbb embert? :-)


Előzmény: Lolina (611.)
Ianus e-mail | 2004-04-01 17:01:17 | 612.
Üdvözletem!

Ő is azt mondta? Ő a sátánizmusról érdeklődöt...
"Vag yTe nem így látod?" :-)


Előzmény: Lolina (610.)
Lolina e-mail | 2004-04-01 16:55:05 | 611.
Találtamegy kellemes idézetet neked:
"Van elég vallásunk ahhoz, hogy ellenszenvet keltsünk egymás közt, de arra nincs elég, hogy szeretetet ébresszünk."


Előzmény: Ianus (609.)
Lolina e-mail | 2004-04-01 16:22:40 | 610.
Ehez mit szólsz? Ő is azt mondta amit én csak egy kicsit máshogy?! Vag yTe nem így látod?
Biztos engem kopizott, vagy mi?


Előzmény: Ianus (609.)
Ianus e-mail | 2004-04-01 01:54:07 | 609.
www.scythe.hu

Előzmény: Celtic (608.)
Celtic e-mail | 2004-03-31 22:47:07 | 608.
nem kötekedés céljából, de mi értelme a sátánizmusnak? Nemtudjátok megtalálni, ami lekötne titeket? Sátánista arcok egytől egyig úgy néznek ki mint valami lelkisérült ..., nyáron negyven fokban only fekete:) Ez mókás szokott lenni. Szóval ha fel tudnátok világosítani, annak örülnék... köszi
Ianus e-mail | 2004-03-31 22:30:55 | 607.
"egy vallásban nincs olyan állítás amit ne lehetne megcáfolni."
Ez okozza azt, hogy meg sem próbálsz belőle felkészülni? De azért beszélsz róla nem is keveset... :-)


"Három:a téma nem a katolicizmusról, hanem a sátánizmus és a rock kapcsolatáról szól"
Erről te még nem beszéltél. Viszont mindenki másnak válaszoltál a magad módján... :-)

"Akkor most nem értem min vitatkozunk"
Mintha említettem volna, hogy vitaképtelen vagy...

"Látom egész gyűjteményed van idézetekből, van ilyen könyved vagy sokat olvasol"
Vagy sokat olvastam és nem csak ilyeneket :-)


Előzmény: Lolina (606.)
Lolina e-mail | 2004-03-31 21:16:44 | 606.
Három:a téma nem a katolicizmusról, hanem a sátánizmus és a rock kapcsolatáról szól

Akkor most nem értem min vitatkozunk
Látom egész gyűjteményed van idézetekből, van ilyen könyved vagy sokat olvasol (ne merj rá valaszolni, mert nem "téma" függő)


Előzmény: Ianus (604.)
Lolina e-mail | 2004-03-31 21:12:41 | 605.
Egy: nem néztem meg
Kettő: egy vallásban nincs olyan állítás amit ne lehetne megcáfolni.



Előzmény: Ianus (604.)
Ianus e-mail | 2004-03-31 19:04:57 | 604.
Viszont sikerült felfednem azt a rejtélyt, miért nem tudod a nemem... Nem LANUS (lanus) a nevem, hanem IANUS (ianus) :-)
Az emilcímem nem árulkodott erről? :-)


Előzmény: Lolina (602.)
Ianus e-mail | 2004-03-31 18:52:20 | 603.
Üdvözletem!

Vitatkozol? Eddig nem sok érved volt állításaid mellé :-)
"A vita észérvek logikus sorozatainak ütköztetése, amelyet konklúzió követ."
Sem a korom, sem az el nem modása melletti érevelésnek nincs köze a témához.

"De tudod jobb ismerni az ellenséget, mármint ha az vagy"
A ostobaság minden formája ellenségem. Te nem ismered sem a saját, sem az én nézeteimet.
"Tanulni, tanulni, tanulni!"


Előzmény: Lolina (602.)
Lolina e-mail | 2004-03-31 15:15:59 | 602.
Szeretném tudni hány évessel vitatkozom. A 30 év felett vagy és nő akkor nem kell rá válaszolnod.
De tudod jobb ismerni az ellenséget, mármint ha az vagy


Előzmény: Ianus (599.)
Lolina e-mail | 2004-03-31 15:11:12 | 601.
Ezt én inkább provokációnak hívnám

Előzmény: Satanic Army (598.)
Ianus e-mail | 2004-03-31 00:46:10 | 600.
Pár? :-)

Előzmény: Satanic Army (598.)
Ianus e-mail | 2004-03-31 00:40:29 | 599.
Üdvözletem!

Csak azokra a kérdésekre válaszolok, melyek kapcsolatosak a "vitatémával".

"Tehát neked a szüleid vallásosak?"
Igen.

"Te egyátalán vallásos vagy?"
Azt mondtam sátánistának készülök. Ez alatt azt értsd, hogy hivatalosan még nem vagyok az. De nem hivatalonsan... :-)


Előzmény: Lolina (597.)
Satanic Army e-mail | 2004-03-31 00:36:38 | 598.
Lolina: A kérdéseiddel ne próbáld meg elterelni a szót.Van pár kérdés amire nem válaszoltál.Ez már jelent valamit nem gondolod?

Előzmény: Lolina (597.)
Lolina e-mail | 2004-03-29 14:44:47 | 597.
az előzőekhez no comment!
De pár kérdésem lenne.
Tehát neked a szüleid vallásosak?
Te egyátalán vallásos vagy?
Tanulsz még?
Hány éves vagy?

Ianus e-mail | 2004-03-29 14:34:29 | 596.
Üdvözletem!

Ez kimaradt:
06.:
Ezért van az, hogy a sátánizmusról is azt mondod, mint az egyházad... :-)

Ezekért pedig a fórum felelős: „ és ”. Nem tudja megjeleníteni a html kódot.

Ianus e-mail | 2004-03-29 07:45:54 | 595.
UI.: Az 581. üzenetemre is reagálhatnál... :-)
Ianus e-mail | 2004-03-29 06:24:18 | 594.
Üdvözletem!
Remélem, örülsz, hogy meggondoltam magam és válaszolok... Idézni mindent nem fogok, csak a bekezdések sorszámát írom le.


01.:
Esetleg elkerülhetnéd ezt az édes megszólítást... Az idézet arra utal, hogy minden jó és minden rossz forrása Jehova papa... Tehát nem létezik a te Sátányod... Le is írom, miről szólt az a híres lázadás is:
Pár angyalka megunta, hogy Jehova papának dalolásszon és inkább nők után néztek a földön. Ebből születtek az óriások... A nagy dorbézolgatás közben Szemiazas és Azazel összeszólalkoztak. Azazel jól helyben is hagyta Szemiazast, s így lett ő a "lázadó" angyalok vezére.
Jehova papa erre elküldte Rafael angyalt, hogy vessen véget ennek az egésznek. Rafael le is győzte Azazelt, majd egy barlangba zárta. A többieknek pedig vissza kellett térniük az égbe...
Azóta eunuchok az angyalok :-)


02.:
Azt állítottad, a LaVey egyháza nem valódi - annak ellenére, hogy törvényesen elismert -, ezért kértem, hogy mondj egy olyat, amit "valódinak" tartasz, és szintán elismert...


03.:
Jó: helyes, rossz: helytelen. Megfelel? :-)


04.:
Ezt akaratgyengeségnek hívják...
"Inkább édes hazugság, mint keserű igazság."


05.:
Én olvastam, igen... De nem én próbálom reklámozni azt a prospektust és a mellé adott hazug hitet... :-)


06.:
"Az miért is van, hogy a hívők a nyáj és a pap pedig a pásztor? :-) "
Kellemesen ki tudod forgatni az ember szavait, amúgy sem birkának, sem befolyásolhatónak nem tartom magam!


07.:
Azt már olvashattad, hogy sátánistának készülök... Talán nem tartom be, amit ismerek abból a szedett-vedett könyvecskéből... :-)


08.:
Pedig most idézek párat keresztény oldalakról, melyek - gondolom teljességgel véletlenül - ugyanazt és ugyanúgy mondják el, hogy te...

„Nem szükséges magyarázni, hogy egy egy olyan, inkább 15 - 25 éves fiata- labb korosztályt foglal magába, mely- nek ''viselkedése'' érzelmi, értelmi és fizikai síkon mindinkább a pszicholó- giára tartozik, és nem egy hatalom megtestesítésére. Léte a társadalmi és a családi okokban rejlik.”

„A legbelső kör akár emberáldozatig is elmegy. Sok üzletember, bankár, értelmiségi tartozik közéjük. Senki sem léphet ki közülük.”

„Megpróbáltam embereket csábítani a Sátán útjára, de sajnos ezek az emberek már meghaltak öngyilkosság vagy motorbaleset által.”

stb... Ilyenekből is szép gyűjteménnyel rendelkezem.
Egyébként miféle sátánista volt a te "ismid"? Volt Necronomicon-ja is, mi? :-)


09.:
Nem létezik az a hely, amit te pokolnak gondolsz...
Az eredeti héber kifejezésnek, "se'ól" amely pokolnak van fordítva, jelentése a sír vagy 'fedett hely'. Szimbolikusan a holtak hazája, ahonnan nincs visszatérés (Jób 10:21). Több példa van arra, amikor az eredeti szöveg se'ól szava gödörnek van fordítva...
Egyébként a menny sem létezik, de ennek műr nézz utána magad... :-)


10.:
Azt mondtad ateista volt... Szerinted vannak ateista papok? :-)


11.:
Miért örültél annak, hogy a kedves megszólaló nem sátánista? Fogalmad sincs róla... :-)


12.:
Akkor most nem példával, hanem a valósággal:
Minden egyházi oldalon (kereszt(y)én(y)) az szerepel, hogy a sátánizmus a gonosz vallása, melynek tagjai egytől egyig értelmi fogyatékosok... Te pedig megbízol azokban, akik még Jehova papa könyvét is meghamisítják... Gratula :-)


13.:
"Hinni annyi, mint nem akarni tudni."
Miért lennék hívő attól, hogy ismerem a bibliát? Egyszerűen csak ismerem ellenségem... :-)


Előzmény: Lolina (589.)
Ianus e-mail | 2004-03-29 01:34:51 | 593.
Üdvözletem!

"Az ostoba elolvassa ezt a Törvénykönyvet, és a hozzá fűzött magyarázatokat, de nem fogja megérteni."
Liber Al Vel Legis, III:63.
Történelem előtti idők.


Előzmény: Lolina (589.)
valentin e-mail | 2004-03-28 21:53:25 | 592.
Szemetet a szarral: úgy van!

Előzmény: Metalcore (591.)

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  


Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelőséget.